Wszystko o Avonie - część 7 :) - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-31, 18:09   #4891
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
Dziewczyny, że tak głupio zapytam.. na ten fioletowy zestaw jest wypracowany opust?
ja mialam zamowienie na te 3 zestawy i nie wiem czy napewno o to chodzi ale tak upust mialam 30%




A teraz tak zmieniajac temat, czy jezeli mam w katalogu do zwrotu dwa produkty to moge je jednoczesnie wyslac? bo przeczytalam na tym formularzu zwrotu ze jest cytuje "Dokonywany zwrot powinien dotyczć pojedynczych ilości produktów." Niebardzo to rozumiem
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 18:14   #4892
monic84
Rozeznanie
 
Avatar monic84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 622
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

mam pytanko
w jednym katalogi dostalam bizuteria za 1zl - lancuszek
w tym katalogu nie osieganelam 250zl wiec nie dostalam brasoletki i wisorka
czy w biezacym katalogu jak osiagne 250zl to moga zakupic to USB?

jak to jest?

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

wogole to strasznie zawiodlam sie na naszyjniku LEILA ;(

na zdjeciu tak ladnie wyglaala a na zywo katastrofa...
nawet 1 zl bym za niego nie dala
niebieskie koleczka prawei przezroczyste, a same"srebro" szkoda gadac..
monic84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 18:25   #4893
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
ja mialam zamowienie na te 3 zestawy i nie wiem czy napewno o to chodzi ale tak upust mialam 30%




A teraz tak zmieniajac temat, czy jezeli mam w katalogu do zwrotu dwa produkty to moge je jednoczesnie wyslac? bo przeczytalam na tym formularzu zwrotu ze jest cytuje "Dokonywany zwrot powinien dotyczć pojedynczych ilości produktów." Niebardzo to rozumiem
ja z reguly zwracam po iles tam produktow, nie bede wysyac kadego produktu w osobnej paczce i jeszcze nigdy mi nie zakwestionowali. oni mieli na mysli zeby nie zwracac calych paczek. tak jak mowie ja zwracam po 8 produktow i jest ok, poza tym po co na formularzu mialabys tyle linijek skoro mozna niby mozna zwrocic tylko jeden produkt?
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 18:27   #4894
Konfietka
Raczkowanie
 
Avatar Konfietka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 42
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez monic84 Pokaż wiadomość
mam pytanko
w jednym katalogi dostalam bizuteria za 1zl - lancuszek
w tym katalogu nie osieganelam 250zl wiec nie dostalam brasoletki i wisorka
czy w biezacym katalogu jak osiagne 250zl to moga zakupic to USB?

jak to jest?
Tak, możesz. Zamówienie na 250 zł, w tym jeden produkt z kategorii zapachy.
Konfietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 18:48   #4895
zabcia87stw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 414
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
A teraz tak zmieniajac temat, czy jezeli mam w katalogu do zwrotu dwa produkty to moge je jednoczesnie wyslac? bo przeczytalam na tym formularzu zwrotu ze jest cytuje "Dokonywany zwrot powinien dotyczć pojedynczych ilości produktów." Niebardzo to rozumiem
Spokojnie możesz oba wysłać w jednej paczce. Oba produkty wpisujesz na formularzu zwrotów (na tym samym) pakujesz i wysyłasz.
Przecież w formularzu jest kilka rubryk do wpisywania produktów, więc chyba już ten fakt sugeruje, że można wypełnić więcej niż jedno. Pojedynczy ma oznaczac zeby nie odsylac kilku-kilkunastu takich samych produktow.
zabcia87stw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 19:22   #4896
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez red rose Pokaż wiadomość
heh jemu chodzi o to żeby w kilka osób zamawiać na jedno konto konsultanckie...
liderki o tym mówią ale w taki sposób żeby znaleźć sobie osoby do pomocy np jakież dobre koleżanki albo ktoś z rodzinki...
swojego zamówienie masz np 200 zł i masz np 3 pomocników którzy też mają swojego zamówienia po 100 zł np i wtedy w sumie masz 500 zł i wyższy próg rabatowy...
to żadna sensacja
Aha, ok. Z jego zagadkowego postu zrozumiałam zupełnie co innego i od razu nierealne to mi się wydało A to to faktycznie żadna sensacja.

Moje "5" the best:
- serum na końcówki AT
- szminka pielęgnacyjna (właśnie wróciła)
- Rare Gold - (niestety odeszło)
- podkład Perfect Wear - (też już nie ma)
- Anew Retroactive - krem na dzień (choć wolałam poprzednią wersję w buteleczce)
No więc właśnie, co dobre to odchodzi
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 19:34   #4897
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Moje ulubione produkty avonu to balsam oliwkowy planet spa, balsamy z serii Avon Care, pomarańczowe serum do włosów, kredka do oczu ( ta z gąbeczką), żelle Senses i oczywiście perfumy Today
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 20:44   #4898
8mmadziaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
GG do 8mmadziaa8
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
ja już wypróbowałam wszystkie kremy do rąk z avonu i żaden dla mnie nie jest dobry, tak jak piszesz po umyciu rąk dłonie są chyba jeszcze bardziej suche niż przed pokremowaniem. Odnalazłam jednak swój ideał jest to krem Johnsona 24 godzinne nawilżanie różowy, jest boski, tylko po nim jak umyję ręce czuję jeszcze warstwę ochronną
Hmm... nie wiem jak się to u Ciebie dzieje, ja teraz używam peelingu do rąk z PS co kilka dni, na codzień krem "dotyk jedwabiu" i rączki jak nowe

Cytat:
Napisane przez czwartek Pokaż wiadomość
8mmadziaa8 i andziat

wielkie dzięki za rady dot. nakładania sypkich cieni już je miałam wywalić bo wogóle się nie trzymały, kolor na pewno nie jak w katalogu, o obsypywaniu już nie wspomnę. będę jednak próbować dalej
Kochana nie wyrzucaj, pokombinuj i napewno je polubisz, te Plumtastic wg mnie identyczne jak w katalogu, a który odcień Ty masz? Spróbuj z podkładem albo z bazą i zobaczysz jaki będzie efekt
__________________
MÓJ SKARB

http://www.suwaczek.pl/cache/52360acda8.png

[vichy]369174[/vichy]
8mmadziaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 20:55   #4899
asikka92
Przyczajenie
 
Avatar asikka92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tickerhill
Wiadomości: 8
GG do asikka92
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

a może któraś wkleić fioletowego SuperShocka ??
nie chcę w ciemno kupić
__________________
You make me so hot...
asikka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 21:19   #4900
8mmadziaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
GG do 8mmadziaa8
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez asikka92 Pokaż wiadomość
a może któraś wkleić fioletowego SuperShocka ??
nie chcę w ciemno kupić
Post #4777 nightsong pisała, że nie widać go na rzęsach, nikt więcej się na ten temat nie wypowiadał, zresztą też się na ten tusz napaliłam i teraz nie wiem co zrobić, czy ryzykować, czy zamówić zwykły czarny
__________________
MÓJ SKARB

http://www.suwaczek.pl/cache/52360acda8.png

[vichy]369174[/vichy]
8mmadziaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 22:15   #4901
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez 8mmadziaa8 Pokaż wiadomość
Hmm... nie wiem jak się to u Ciebie dzieje, ja teraz używam peelingu do rąk z PS co kilka dni, na codzień krem "dotyk jedwabiu" i rączki jak nowe
dla mnie cała linia sss jest za rzadka i wcale dobrze nie nawilża, powiedziałabym, że nawet moją skórę bardziej wysusza, myślałam że z dotykiem jedwabiu będzie inaczej, ale niestety, ja też stosuję peeling do rąk z planet spa ale potem używam swojego ulubionego kremu
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 23:23   #4902
katarzyna l.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do katarzyna l.
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

czy któraś z Was kupiła torebkę i portfel Donatella i mogłaby podrzucic zdjecia i wyrazic swoja opinie ?

Edytowane przez katarzyna l.
Czas edycji: 2009-11-01 o 00:29
katarzyna l. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 08:41   #4903
kasia2904
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

sluchajcie kochane. ja mam problem. moj wujek zamowil sobie z 15 kojacy balsam po goleniu i w promocji byl dowolny produkt dotyczacy tej strony i wybral sobie krem na zmarszczki za 25zl, czyli promocja na polowe ceny - 12,50zl. Ogladam teraz fakturke a tam co? jest za 25. zadnej znizki.. o co chodzi? i do tego jest jakis dopisany za 7zl ANEW TUSZ DO RZES i bez upustu. nie wiem o co chodzi bo go nei zamawialam..
kasia2904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 08:48   #4904
mouka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

dziewczyny mam pytanie
czy za prace w avonie (jestem konsultantka od niedawna) urzad skarbowy pobiera podatek prowadze jeszcze swoja firme.

pozdrawiam wszystkie
mouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 08:50   #4905
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez kasia2904 Pokaż wiadomość
sluchajcie kochane. ja mam problem. moj wujek zamowil sobie z 15 kojacy balsam po goleniu i w promocji byl dowolny produkt dotyczacy tej strony i wybral sobie krem na zmarszczki za 25zl, czyli promocja na polowe ceny - 12,50zl. Ogladam teraz fakturke a tam co? jest za 25. zadnej znizki.. o co chodzi? i do tego jest jakis dopisany za 7zl ANEW TUSZ DO RZES i bez upustu. nie wiem o co chodzi bo go nei zamawialam..
Ten tusz to jest produkt w promocyjnej cenie z Avon Clubu, miałaś w poprzednim zamówieniu kwotę ponad 1000zł i teraz dostaniesz ten tusz za 7zł
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 08:52   #4906
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez kasia2904 Pokaż wiadomość
sluchajcie kochane. ja mam problem. moj wujek zamowil sobie z 15 kojacy balsam po goleniu i w promocji byl dowolny produkt dotyczacy tej strony i wybral sobie krem na zmarszczki za 25zl, czyli promocja na polowe ceny - 12,50zl. Ogladam teraz fakturke a tam co? jest za 25. zadnej znizki.. o co chodzi? i do tego jest jakis dopisany za 7zl ANEW TUSZ DO RZES i bez upustu. nie wiem o co chodzi bo go nei zamawialam..
poniewaz obok nastronie jest duuuuuzy obrazek i napis, ze przy zakupie tego oto balsamu po goleniu o ile sie nie myle masz ta znizke. A jezeli tego nie wezmiesz to wszystkie produkty z serii For Men beda w cenie regularnej
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 09:33   #4907
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
poniewaz obok nastronie jest duuuuuzy obrazek i napis, ze przy zakupie tego oto balsamu po goleniu o ile sie nie myle masz ta znizke. A jezeli tego nie wezmiesz to wszystkie produkty z serii For Men beda w cenie regularnej
No ale przecież napisała, że balsam zamówiła.
Napisz do nich i dowiesz się czemu nie masz zniżki.
A tusz Anew mogłaś tylko sama zamówić, nie mają prawa dać Ci jeśli nie chcesz(mogłaś zamówić jak miałam w poprzednim katalogu powyżej 1000zł zamówienie).
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 10:18   #4908
xxxPaulinkqxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 57
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

a miała któraś z was torebke Edita?? co o niej sądzicie?? nigdzie nie moge znaleźć opini..
xxxPaulinkqxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 12:15   #4909
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
ja właśnie się zastanawiałam nad tymi złocistymi perełkami, mam już rozświetlające i brązujące więc pomyślałam, że te złociste dają efekt taki pomiędzy i zrezygnowałam z zakupu, ale skoro polecasz to nie wiem czy się nie skuszę tym bardziej, że chyba nawet dobra cena jest teraz na nie zawsze używam najpierw podkład potem perełki rozświetlające i trochę brązujące, myślisz, że mogłabym je zastąpić tymi złocistymi ? czy one raczej pasują tylko na lato ?



Ja kolczyki Nadya widziałam w COKu i od razu mi się spodobały , więc też zamówiłam w katalogu 15, już się ich nie mogę doczekać, a nawet widziałam takie same w sklepie C&A w biżuterii za 19,90.
Czy te perełki złociste jeśli służą ci zamiast różu to znaczy, że dają taki odcień troszkę różowy ? czy to ten podkład służy ci zamiast różu ?



ja tak naprawdę zaczęłam się malować dopiero rok temu jak zrobiły mi się przebarwienia na twarzy, niestety już bez makijażu lub tylko podkładu czuję się niekomfortowo a jak zobaczyłam, że w makijażu jakoś tak ładniej buźka wygląda to zaczęłam skupować też cienie bo je uwielbiam
Juz odpowiadam Tobie "andziat". właśnie te złociste perełki zastępuja mi róż, ja odcienie różu wybieram ciepłe- bezowe,opalone,lekko brązowe ze względu na ciepły odcień cery (nie takie typowo różowe). I właśnie te kuleczki daja taki piękny opalony odcień,rozświetlający -tyle że na kości policzkowe nakładam tego kosmetyku więcej dla lepszego efektu. ale sa równiez dobre do nakładania na całą twarz.
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 12:44   #4910
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez kasia2904 Pokaż wiadomość
sluchajcie kochane. ja mam problem. moj wujek zamowil sobie z 15 kojacy balsam po goleniu i w promocji byl dowolny produkt dotyczacy tej strony i wybral sobie krem na zmarszczki za 25zl, czyli promocja na polowe ceny - 12,50zl. Ogladam teraz fakturke a tam co? jest za 25. zadnej znizki.. o co chodzi? i do tego jest jakis dopisany za 7zl ANEW TUSZ DO RZES i bez upustu. nie wiem o co chodzi bo go nei zamawialam..
to bardzo dobrze ci policzyli, bo ten krem właśnie w promocji 50 % taniej kosztuje 25,00 zł a bez promocji 50,00 zł tak jest napisane w katalogu, "cena regularna 50,00 zł", te niebieskie ceny są już podane po uwzględnieniu promocji. Tusz Anew tak jak dziewczyny napisały można kupić po spełnieniu warunku, sprzedaży w katalogu 15 na 1000 zł, natomiast wydaje mi się, że nie powinni ci sami go dodawać, jest on bez upustu bo normalnie kosztuje około 40 zł i dzięki takiej promocji my może dany produkt wypróbować wcześniej i w niskiej cenie


Cytat:
Napisane przez 83evelinka Pokaż wiadomość
Juz odpowiadam Tobie "andziat". właśnie te złociste perełki zastępuja mi róż, ja odcienie różu wybieram ciepłe- bezowe,opalone,lekko brązowe ze względu na ciepły odcień cery (nie takie typowo różowe). I właśnie te kuleczki daja taki piękny opalony odcień,rozświetlający -tyle że na kości policzkowe nakładam tego kosmetyku więcej dla lepszego efektu. ale sa równiez dobre do nakładania na całą twarz.
bardzo ci dziękuję za odpowiedź 83evelinka, w takim razie kupię sobie i wypróbuję

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2009-11-01 o 12:48
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 12:47   #4911
anusiaa
Raczkowanie
 
Avatar anusiaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 112
GG do anusiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez kasia2904 Pokaż wiadomość
sluchajcie kochane. ja mam problem. moj wujek zamowil sobie z 15 kojacy balsam po goleniu i w promocji byl dowolny produkt dotyczacy tej strony i wybral sobie krem na zmarszczki za 25zl, czyli promocja na polowe ceny - 12,50zl. Ogladam teraz fakturke a tam co? jest za 25. zadnej znizki.. o co chodzi? i do tego jest jakis dopisany za 7zl ANEW TUSZ DO RZES i bez upustu. nie wiem o co chodzi bo go nei zamawialam..
No właśnie 25 zł to jest promocyjna cena. W regularnej cenie ten krem kosztuje przecież 50 zł zobacz pod opisem kremu. Wszystko jest ok. Co z tuszem Anew to ja akurat nie wiem.
__________________
"Kochaj wszystkich, ufaj nielicznym, nie krzywdź nikogo"
anusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 12:53   #4912
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez katarzyna l. Pokaż wiadomość
czy któraś z Was kupiła torebkę i portfel Donatella i mogłaby podrzucic zdjecia i wyrazic swoja opinie ?
na forum katalogowym, post 876, zdjęcia dzięki destiny666

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...a#post14776765
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 12:54   #4913
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez monic84 Pokaż wiadomość
mam pytanko
w jednym katalogi dostalam bizuteria za 1zl - lancuszek
w tym katalogu nie osieganelam 250zl wiec nie dostalam brasoletki i wisorka
czy w biezacym katalogu jak osiagne 250zl to moga zakupic to USB?

jak to jest?[COLOR="Silver"]
Miałam podobną sytuację.
W 13 kat nie miałam zamówienia na 250 zł, natomiast w 14 i 15 miałam zamówienie wyższe niż 250 zł i spełniłam warunek zakupu zapachu, ale mimo tego nie mogę zakupić Pendrive'a. Pytałam też swojej koordynatorki, która poinformowała mnie, że trzeba spełnić warunki w KAŻDYM katalogu. Dlatego niestety, nie ma takiej możliwości ...
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 13:09   #4914
Zielony Kot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Witam dziewczęta Szukam konsultantki z Krakowa - od dłuższego czasu nie miałam okazji, żeby cokolwiek z Avonu kupić, bo żadna z moich znajomych się już tym nie zajmuje. Nie jestem na bieżąco z katalogami, nowościami, więc potrzebowałabym wsparcia w postaci próbek, linków do aktualnych katalogów, no i wreszcie kogoś, u kogo będę mogła coś zamówić i najlepiej osobiście to odebrać.
Jeżeli któraś z was chciałaby mieć nową klientkę, to proszę o kontakt na numer gg: 7042966, bo z forum wizażu korzystam bardzo rzadko. Z góry dziękuję za pomoc
Zielony Kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 14:30   #4915
Konfietka
Raczkowanie
 
Avatar Konfietka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 42
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez Agatheska Pokaż wiadomość
Miałam podobną sytuację.
W 13 kat nie miałam zamówienia na 250 zł, natomiast w 14 i 15 miałam zamówienie wyższe niż 250 zł i spełniłam warunek zakupu zapachu, ale mimo tego nie mogę zakupić Pendrive'a. Pytałam też swojej koordynatorki, która poinformowała mnie, że trzeba spełnić warunki w KAŻDYM katalogu. Dlatego niestety, nie ma takiej możliwości ...

No nie wiem, co o tym myśleć.
W Regulaminie programu Sięgnij Gwiazd jest napisane, cytuje:

"Mechanizm

1.Program składa się z 3 poziomów odpowiadających 3 katalogom: K13/2009, K14/2009, K15/2009 (okręgi prognozujące 15/2009,16/2009, 17/2009)
2.W każdym katalogu, wymienionym w punkcie III.1. po osiągnięciu wymaganych kwot Konsultantka nabywa prawo do nagrody, wymienionej w punkcie V.
3.Brak wymaganej kwoty sprzedaży powoduje utratę prawa do nagrody w danym katalogu."
Konfietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 15:19   #4916
anusiaa
Raczkowanie
 
Avatar anusiaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 112
GG do anusiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez monic84 Pokaż wiadomość
mam pytanko
w jednym katalogi dostalam bizuteria za 1zl - lancuszek
w tym katalogu nie osieganelam 250zl wiec nie dostalam brasoletki i wisorka
czy w biezacym katalogu jak osiagne 250zl to moga zakupic to USB?

jak to jest?
Mi się też wydaje że możesz. Zawsze przecież możesz dla samego sprawdzenia nawet wpisać kod (bo trzeba wpisać kod) na zamówieniu jeśli faktycznie nie będzie Ci przysługiwać to poprostu nie przyślą i już.

Wg reulaminu programu "Siegnij Gwiazd"
"Po osiągnięciu kwoty kwalifikacyjnej w katalogu 15/2009 (okręki prognozujące 17/2009) Konsultantka nabywa prawo do zakupu zawieszki z przenośnym dyskiem pamięci USB o pojemności 1GB w specjalnej cenie 19,90 zł...
...Konsultantka powinna dopisać do swojego zamówienia numer katalogowy nagrody 91173. Nagroda zostanie przesłana z zamówieniem z katalogu 16/2009. Produkt zostanie obciążony na fakturze z katalogu 16

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatheska Pokaż wiadomość
Miałam podobną sytuację.
W 13 kat nie miałam zamówienia na 250 zł, natomiast w 14 i 15 miałam zamówienie wyższe niż 250 zł i spełniłam warunek zakupu zapachu, ale mimo tego nie mogę zakupić Pendrive'a. Pytałam też swojej koordynatorki, która poinformowała mnie, że trzeba spełnić warunki w KAŻDYM katalogu. Dlatego niestety, nie ma takiej możliwości ...
Też mi się coś nie zgadza ponieważ regulamin mówi coś innego. Może zamiast do koordynatorki trzeba było dzwonić do Avon oni chyba inaczej by to wytłumaczyli.
__________________
"Kochaj wszystkich, ufaj nielicznym, nie krzywdź nikogo"

Edytowane przez anusiaa
Czas edycji: 2009-11-01 o 15:15
anusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 15:19   #4917
Iselle
Zadomowienie
 
Avatar Iselle
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: woj. śląskie - Zagłębie
Wiadomości: 1 475
GG do Iselle
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Ja mam torebkę Edita i jest bardzo fajna: pojemna, nie przeciera się i ma pasujący do prawie wszystkiego kolor - wbrew pozorom nie jest to żywsze srebro, a raczej ołowiana stal
Iselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 15:29   #4918
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez xxxPaulinkqxxx Pokaż wiadomość
a miała któraś z was torebke Edita?? co o niej sądzicie?? nigdzie nie moge znaleźć opini..
Bylam nia kiedys zainteresowana, niestety o ile wiem nie ma zdjec na watku katalogowym, ale moge przytoczyc Tobie krotka dyskusje na jej temat, jaka miala miejsce pare miesiecy temu tutaj w watku - od razu mowie, ze opinie negatywne:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4157
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4158
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4161
Na Allegro sa jakies niekatalogowe fotki (bo wiekszosc to oczywiscie standardowo zdjecia z katalogow, ktore nierzadko nic nie mowia o rzeczywistym wygladzie) - nie wiem czy mozna podawac linki do aukcji - to sobie popatrz i sama ocen

Edytowane przez justysiek
Czas edycji: 2009-11-01 o 15:30
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 16:01   #4919
zabcia87stw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 414
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Cytat:
Napisane przez Konfietka Pokaż wiadomość
No nie wiem, co o tym myśleć.
W Regulaminie programu Sięgnij Gwiazd jest napisane, cytuje:

"Mechanizm

1.Program składa się z 3 poziomów odpowiadających 3 katalogom: K13/2009, K14/2009, K15/2009 (okręgi prognozujące 15/2009,16/2009, 17/2009)
2.W każdym katalogu, wymienionym w punkcie III.1. po osiągnięciu wymaganych kwot Konsultantka nabywa prawo do nagrody, wymienionej w punkcie V.
3.Brak wymaganej kwoty sprzedaży powoduje utratę prawa do nagrody w danym katalogu."


Tak na moje oko to dany katalog oznacza każdy K13 K14 K15 z osobna. Bo chyba w K13 nie mialam tego progu kwalifikującego..... okaże się w k16 czy przyjdzie USB czy nie. Lepiej żeby przyszło bo już się napaliłam...
zabcia87stw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 16:03   #4920
Chiquita 150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 222
GG do Chiquita 150
Dot.: Wszystko o Avonie - część 7 :)

Hej możecie dziewczyny porównać wysuwaną konturówkę do oczu z mineralną kredką do oczu? Która jest miękksza?
Chiquita 150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.