Inspirations czyli "Na szkle malowane" - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-22, 23:27   #181
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Śliczna, ja jednak najbardziej kocham morskie klimaty więc wszystkie Twoje prace są dla mnie cudne
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 11:21   #182
ADALIRA
Zadomowienie
 
Avatar ADALIRA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 968
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

cudne lampioniki i jaki nastrój wieczorową porą
Waza-kula powaliła mnie z nóg, chyba pochodzę po mieście i może coś ciekawego wyszperam. Ja podobnie jak Pupil uwielbiam morskie klimaty i ta kula też mi się tak kojarzy. Mam pytanie ... skąd wytrzasnąć taki kominek z zawieszka do tealighta??
Cytat:
tak sobie wieczorami leze w łozku i mysle: co by tu pomalowac?...co by tu pomalowac?... i na drugi dzien mam juz jakis pomysł
skąd ja to znam
__________________





ADALIRA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 11:34   #183
Cath_
Zadomowienie
 
Avatar Cath_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 429
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Ja mam takie pytanie - czy Ty w ogóle sypiasz? ;-)
Czy tylko leżysz w łóżku, aby zrodził się jakiś pomysł, a potem hop - do pracy.
Nie wiem jak to się stało, że nie jestem na bieżąco i teraz nie wiem co pisać...
Ogromnie spodobał mi się zestaw trzech świeczników na podkładce z początkowych zdjęć - koło latarni. Niesamowite wrażenie robią wszystkie świeczniki nocą, gdy płonie w nich ogień. Świetny widok na zdjęciu a co dopiero w rzeczywistości.
Oniemiałam wręcz, gdy zobaczyłam wazę z wodą, a w środku zapaloną świeczkę. Cudo.

Uwielbiam Twoją twórczość...
__________________
...zawieszona w czasoprzestrzeni...
Cath_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 12:56   #184
barbarera
Zadomowienie
 
Avatar barbarera
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: gdzieś nad Gopłem
Wiadomości: 1 836
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

oj i co ja mam tu pisać
dziewczyny już to co było można napisały
szczęka mi opadła
a na widok tej kulistej ze świeczką opadła i nie chce się podnieść to dopiero problem,ale co tam może kiedyś się podniesie
cudeńka!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
__________________
zapraszam też do siebie
do oglądania moich zmagań z robótkami różnego gatunku
z lepszym lub gorszym skutkiem



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=261536

mój blog
zgodnie z prośbą moderatora usunięty
barbarera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 13:15   #185
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Twoja latarenka morska jest po prostu sliczna
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 13:50   #186
noalia
Raczkowanie
 
Avatar noalia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Eciwotak wspak :-)
Wiadomości: 447
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Titania .. bosko musiało wyglądać w tym Twoim pokoiku gdy zapaliłas wszystkie lampionki.. eh..uwielbiam świeczkowy nastrój.. aż mi się jakoś takos romantycznie zrobiło..
no a ta waza z kamykami - bomba.. mam też taki lampionik cieńiutki (jak w tej wazie )chyba pomysł podpatrzę i zrobię dziś nastrojowy klimat w domu heheh może co z tego będzie ;-)

A i jeszcze .. do tej śliczniuśkiej latarni morskiej poszukałabym jakiejś wyższej świeczki co by góra latarni była bardziej rozświetlona i świeciła jak te prawdziwe na morzu ale tak tez fajowo wygląda.
noalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 15:15   #187
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Ufff, własnie co wrociłam ze szpitala z mojego pre-op assesment. na dzisiaj koniec stresu moge odpoczac. pani pielegniarka sciagneła ze mnie 3 strzykawki krwi do badania, dokonała roznych pomiarow i uprzejmie poinformowała mnie o działaniu anastetykow i o tym co bedzie sie działo ze mna przed i po operacji troche mam stracha z tym usypianiem ale juz sie uspokoiłam po przeczytaniu ulotki, z ktora pani pielegniarka wyprawiła mnie do domu 2 godziny zleciało jak z bicza trzasnał

A teraz indywidualne podziekowania:

Cytat:
Napisane przez Dzozefina Pokaż wiadomość
Jakie urodziwe i zalotne te rybki .
Dzozi dzieki, ze wpadłas
zalotne rybki? haha, tak je zmyślnie poustawiałam, ze wyszły zalotnie patrza sobie w oczy

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
Śliczna, ja jednak najbardziej kocham morskie klimaty więc wszystkie Twoje prace są dla mnie cudne
Ewo, dziekuje i bedzie wiecej morskich rzeczy, bo juz po glowie chodza mi kolejne antyramki z morskimi rybkami i muszelkami w niebieskich tonacjach i kolejna Sea bowl na swieczki i kamyki palce mnie juz swierzbią
a co do tej rybkowej wazy, to zdradze sekret: te rybki to sa naklejki poniewaz jest to jedna z moich wczesnych prac i nie miałam jeszcze takiej pewnej reki w nakładniu konturowki to pomyslałam, ze sprytnie wykorzytam juz gotowe samoprzylepne outlines łatwo i szybko ale nie tak efektownie jak z polozonym outlinerem

Cytat:
Napisane przez ADALIRA Pokaż wiadomość
cudne lampioniki i jaki nastrój wieczorową porą
Waza-kula powaliła mnie z nóg, chyba pochodzę po mieście i może coś ciekawego wyszperam. Ja podobnie jak Pupil uwielbiam morskie klimaty i ta kula też mi się tak kojarzy. Mam pytanie ... skąd wytrzasnąć taki kominek z zawieszka do tealighta??
skąd ja to znam
Adaliro, bardzo bardzo ciesze, sie ze podobaja wam sie moje lampioniki, to oznacza, ze my kobiety mamy wrodzone poczucie estetyki i ciągnie nas do rzeczy pięknych i kolorowych
moja waza-kula z kamieniami przypomina troche akwarium na zlota rybke, moze znajdziesz podobna w jakims zoologicznym, a moze zajrzyj do galerii i sklepow ze szkłem, rowiez tym artystycznym. ta ktora kupiłam juz miała przyklejony do dna kominek w ktorym na zawieszce spuszcza sie tealighta. woda nie moze podchodzic pod kominek a swieczka jest izolowana w ten sposob od wody. w rezultacie stwarza to ciekawy efekt- płomien swiecy pali sie ponizej poziomu wody i światło przechodzi poprzez wode i spomiedzy kamieni. moze uda Ci sie znaleźć taka szklana długa tubke i przykleic ja na dno kuli. daj znac jak ci poszlo z szukaniem

Cytat:
Napisane przez Cath_ Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanie - czy Ty w ogóle sypiasz? ;-)
Czy tylko leżysz w łóżku, aby zrodził się jakiś pomysł, a potem hop - do pracy.
Nie wiem jak to się stało, że nie jestem na bieżąco i teraz nie wiem co pisać...
Ogromnie spodobał mi się zestaw trzech świeczników na podkładce z początkowych zdjęć - koło latarni. Niesamowite wrażenie robią wszystkie świeczniki nocą, gdy płonie w nich ogień. Świetny widok na zdjęciu a co dopiero w rzeczywistości.
Oniemiałam wręcz, gdy zobaczyłam wazę z wodą, a w środku zapaloną świeczkę. Cudo.
Uwielbiam Twoją twórczość...
Cath, moja stała wielbicielko
zazwyczaj maluje popołudniami i w nocy, jak mam spokoj, cisze i wolny czas. czasami zdarzy mi sie siedziec do 2-giej lub 3-ciej nad ranem, glowe mam wtedy pełna pomysłow i jestem jak nabuzowana a jak kłade sie spac to w głowie obmyślam nowe wzory, style, kombinacje kolorow, co pomalowac w pierwszej kolejnosci a co potem itp a teraz, przed festynem szczegolnie duzo mysle co i ile sztuk szkła mam wystawic, na ile wycenic, ile juz mam do wystawienia i ile jeszcze zdaze namalowac i takie tam inne. aktualnie maluje jak szalona, nawet wziełam sie za to szklo, co tak długo juz u mnie lezało odłogiem. czysta radosc tworzenia, jak u Szymborskiej
widze, ze wielu kobietkom podobaja sie moje swieczniki na tealighty, tak sie składa ze ostatnio zakupiłam pare czystych, jak je namaluje to zapisze sie na jakas wymianke, albo oglosze własna prywatna beda idealne na prezenty

Cytat:
Napisane przez barbarera Pokaż wiadomość
oj i co ja mam tu pisać
dziewczyny już to co było można napisały
szczęka mi opadła
a na widok tej kulistej ze świeczką opadła i nie chce się podnieść to dopiero problem,ale co tam może kiedyś się podniesie
cudeńka!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Barbaro dziekuje za odwiedziny. odwiedzaj mnie i ogladaj ile chcesz zawsze jestes mile widziana
widze, ze wiele osob zachwyca sie moja latarnia, swiecznikami i szklana kulista waza. az serce mi sie raduje!! dziekuje wam dziewuszki!!!

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
Twoja latarenka morska jest po prostu sliczna
Substytuciku witaj w moim szklanym światku ciesze sie, ze podoba Ci sie moja latarenka morska dziekuje za odwiedziny. i zapraszam do dalszego odwiedzania.

Cytat:
Napisane przez noalia Pokaż wiadomość
Titania .. bosko musiało wyglądać w tym Twoim pokoiku gdy zapaliłas wszystkie lampionki.. eh..uwielbiam świeczkowy nastrój.. aż mi się jakoś takos romantycznie zrobiło..
no a ta waza z kamykami - bomba.. mam też taki lampionik cieńiutki (jak w tej wazie )chyba pomysł podpatrzę i zrobię dziś nastrojowy klimat w domu heheh może co z tego będzie ;-)

A i jeszcze .. do tej śliczniuśkiej latarni morskiej poszukałabym jakiejś wyższej świeczki co by góra latarni była bardziej rozświetlona i świeciła jak te prawdziwe na morzu ale tak tez fajowo wygląda.
Noalio, oj nie powiem, ze swiecami pokoj w mroku wyglada cudnie sama kocham swiatło swiec dlatego w moim domu tyle lampionikow i swiecznikow nawet moj tżcik, przyznał ze lubi jak sie pala na kominku i rzucaja kolorowe swiatło na kamienna scianę kominka. atmosfera jak z innej planety
jesli masz mozliwosc stworzenia takiej szklano-wodnej dekoracji to koniecznie wyprobuj! no i wrzuc fotki dla nas zebysmy mogly ja popodziwiac
a co do latarni, to umieszczam w niej tylko tealighty na metalowej zawieszce (dokładnie takiej samej jak ta ze szklanej kuli) bo trudno byloby umiescic w nim normalna woskowa swieczke bo latarnia jest zbyt wąska, myslałam o zawieszeniu 2 tealightow, jeden na dole a drugi w kopule latarenki ale swieczka dolna podrzewałaby gorna i moglaby byc katastrofa wiec tylko jeden tealight moze byc w latarence

ale mnie nakręciłyscie tymi pochwałami ze nabrałam ochote na malowanie kolejnych lampionikow zaraz wracam do malowania kolejnych wazonikow
a dzis wstawiam fotki kolejnej wazy, tym razem jest to nietypowa waza ze sklejonych szybek z namalowana na niej roza. takie cos klasyczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00938.jpg (74,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00941.jpg (70,0 KB, 51 załadowań)
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 15:19   #188
belaliza
Zakorzenienie
 
Avatar belaliza
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: okolice Białej Podlaskiej
Wiadomości: 3 831
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Titania malowanie na szkle wychodzi Ci naprawdę rewelacyjnie Świetne prace
__________________
Pozdrawiam
29.08 k0raliki
Jestem tu
kursik techniki pergaminowej
belaliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 18:24   #189
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Klimaty morskie jak najbardziej, bardzo prosze, ale ta różaaaaa???? Mniam. Takie sa własnie róże. Jeden kwiat pieknie namalowany Twoimi raczkami a ile uroku. Śliczne to jest.

Co do cytatu Biblijnego w moim podpisie, to ja tez go własnie lubię - szczegolnie ostatnio. To takie jakby trochę memento... ale nie moris (nie wiem czy dobrze napisalam) raczej mam na mysli po prostu dobre zycie i dlatego niżej ten (mój) dopisek.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 23:22   #190
Dzozefina
Zadomowienie
 
Avatar Dzozefina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 100
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Cytat:
Napisane przez Titania Pokaż wiadomość
ale mnie nakręciłyscie tymi pochwałami ze nabrałam ochote na malowanie kolejnych lampionikow zaraz wracam do malowania kolejnych wazonikow
a dzis wstawiam fotki kolejnej wazy, tym razem jest to nietypowa waza ze sklejonych szybek z namalowana na niej roza. takie cos klasyczne
Titania za faktycznie nietypową, ale ciekawą formę wazonika ze sklejonych szybek. Róża pięknie namalowana - całość wygląda super .
__________________

Nie bójcie się Krzyżykowego Bakcyla - on zaraża
pozytywnie. Sprawdźcie - zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...68#post6862168



Pozdrawiam serdecznie Dzozefina.
Dzozefina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 23:48   #191
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Kobieto toż Ty tworzysz jak szalona Chyba jesteś na jakimś speedzie czy coś hehehe

Pięknie to wygląda rzeczywiście jak zapalone są wszystkie te lampioniki. Pomysł z kulą BOMBA!!! muszę coś takiego znaleźć i też pokombinować z dekoracją.
Nowy wazonik z różą również bardzo ładny
Powodzonka na festynie!!!!
castilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 09:37   #192
honka'
Wtajemniczenie
 
Avatar honka'
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 205
GG do honka'
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Woooooooow- jaki niesamowity efekt... Uwielbiam obrazki malowane na szkle,a w Twoim wykonaniu są na prawdę świetne. Oby tak dalej !
__________________
hop do mnie

blog

Bo w oczach tkwi siła duszy!

honka' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 14:07   #193
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Cytat:
Napisane przez belaliza Pokaż wiadomość
Titania malowanie na szkle wychodzi Ci naprawdę rewelacyjnie Świetne prace
Belalizo, witaj na mojej witrazowej planecie dziekuje za odwiedziny i zapraszam ponownie

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Klimaty morskie jak najbardziej, bardzo prosze, ale ta różaaaaa???? Mniam. Takie sa własnie róże. Jeden kwiat pieknie namalowany Twoimi raczkami a ile uroku. Śliczne to jest.
Co do cytatu Biblijnego w moim podpisie, to ja tez go własnie lubię - szczegolnie ostatnio. To takie jakby trochę memento... ale nie moris (nie wiem czy dobrze napisalam) raczej mam na mysli po prostu dobre zycie i dlatego niżej ten (mój) dopisek.
Hejaszku ciesze sie ze moja roza znalazła uznanie mojej mamie rowniez przypadła do gustu. ona tak bardzo kocha róże a cytacik wciaz uwazam ze jest super, tak duzo w nim prawdy i ciagle nam przypomina, ze zegar wciaz tyka...

Cytat:
Napisane przez Dzozefina Pokaż wiadomość
Titania za faktycznie nietypową, ale ciekawą formę wazonika ze sklejonych szybek. Róża pięknie namalowana - całość wygląda super .
Dzozi taki to sobie cudaczny wazonik, raczej nie w moim stylu ale w sumie mozna przyznac ze nietypowy bo klejony ze szklanych paneli. tak mnie naszlo z ta roza. stwierdziłam, ze cos klasycznego najlepiej bedzie sie prezentowac na tej transparentnej wazie

Cytat:
Napisane przez castilia Pokaż wiadomość
Kobieto toż Ty tworzysz jak szalona Chyba jesteś na jakimś speedzie czy coś hehehe
Pięknie to wygląda rzeczywiście jak zapalone są wszystkie te lampioniki. Pomysł z kulą BOMBA!!! muszę coś takiego znaleźć i też pokombinować z dekoracją.
Nowy wazonik z różą również bardzo ładny
Powodzonka na festynie!!!!
Castilio, dziekuje ponownie koniecznie sprobuj swieczkowo-szklanych dekoracji, w Twoim wydaniu na pewno wyjdą super
rzeczywiscie ostatnio duzo maluje bo to wszystko pod ten zblizajacy sie festyn, spiesze sie, zeby miec co wystawic i zeby szklo zdazylo w pełni wyschnac przed impreza
oj jeszcze was pomecze kolejnymi zdjeciami

Cytat:
Napisane przez honka' Pokaż wiadomość
Woooooooow- jaki niesamowity efekt... Uwielbiam obrazki malowane na szkle,a w Twoim wykonaniu są na prawdę świetne. Oby tak dalej !
Honka ciesze sie, ze lubisz malowane szklo dziekuje za komentarz i zapraszam ponownie

a dzis pokaze kolejny swiezo ukonczony wazonik, taki skromny, 4-tulipankowy. zdjecia zostały zrobione osobno i w towarzystwie moich drewnianych kotow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01100.jpg (97,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01103.jpg (92,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01105.jpg (61,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01106.jpg (62,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01108.jpg (74,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01109.jpg (70,2 KB, 16 załadowań)
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 18:18   #194
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Rybki
Róża
Tulipanki
Z chęcią bym wszystkie podprowadziła
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 07:48   #195
noalia
Raczkowanie
 
Avatar noalia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Eciwotak wspak :-)
Wiadomości: 447
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Titania ..szalejesz kochana ale popaść w takie szaleństwo to nic złego..wręcz przeciwnie same pozytywy
Świetne nowe wazoniki..aa i fajniuchne te koty na oknie
noalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 08:02   #196
Cath_
Zadomowienie
 
Avatar Cath_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 429
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

I jak tu nie być Twoją wielbicielką?
Doszło do tego, że widząc, iż u Ciebie są nowe wiadomości, zastanawiam się czy aby na pewno mam czas na podziwianie kolejnego cuda. Bo na nie nie wystarczy zerknąć...
Kolejne prześliczne szkła. Róża cudna, ale tulipan... rewelacyjny. Piękne kolory, wszystko idealne....
__________________
...zawieszona w czasoprzestrzeni...
Cath_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 10:49   #197
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Rybki
Róża
Tulipanki
Z chęcią bym wszystkie podprowadziła
Joasia ciesze mnie to ze podobaja sie wam moje wypociny
moze po mojej smierci pojda na aukcje?

Cytat:
Napisane przez noalia Pokaż wiadomość
Titania ..szalejesz kochana ale popaść w takie szaleństwo to nic złego..wręcz przeciwnie same pozytywy
Świetne nowe wazoniki..aa i fajniuchne te koty na oknie
Noalia ano szaleje, przyśpieszyłam malowanie jak nigdy, wszystko pod ten festyn, po festynie pewnie zrobie sobie krotka przerwe a potem juz malowanie we własnym tempie tak jak lubie
ciesze sie, ze podobaja Ci sie moje drewniane kocury. w domu w Polsce mam niemała kolekcje takich drewnianych kotow a tu zbiera mi sie kolejna. poprostu jak widze jakies na wyprzedazy to nie moge ich nie przygarnac kocham koty!

Cytat:
Napisane przez Cath_ Pokaż wiadomość
I jak tu nie być Twoją wielbicielką?
Doszło do tego, że widząc, iż u Ciebie są nowe wiadomości, zastanawiam się czy aby na pewno mam czas na podziwianie kolejnego cuda. Bo na nie nie wystarczy zerknąć...
Kolejne prześliczne szkła. Róża cudna, ale tulipan... rewelacyjny. Piękne kolory, wszystko idealne....
Cath no i po to jest ten watek, zeby zerkac i czegos sie jeszcze dowiedziec. jak ktos ma jakies pytania odnosnie malowania na szkle, to smiało pytac. zachecam do sprobowania

---@---@---@---@---@---@---@---@---@---@---@---@---@---@---@---@---@---@---@---

wszystkim kobitkom dziekuje za odwiedzanie mojego wątku
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 11:06   #198
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Różyczka boska ślicznie namalowana i wygląda jak żywa
Tulipanik też nieprzeciętnej urody, ale w tym starciu róża zdecydowanie wygrywa. To chyba dlatego, że najbardziej ze wszystkich książek uwielbiam Małego Księcia
Ojej, coraz ładniejsze rzeczy tworzysz Titanio! Miło się tutaj do Ciebie zagląda
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 13:19   #199
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Oj, szalejesz, szalejesz niesamowity jest Twoj temperament twórczy.
Co do roz to one sa tez moja miloscią.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-26, 14:17   #200
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

witam
pierwszy raz zawitalam na twoj watek.przejrzalam rowniez twoje zdjecia w albumach -normalnie zakochalam sie we wszystkich kotkach
nie wiem jak ty to robisz-mowisz ze malujesz dopiero od kilku miesiecy - a efekty sa po prostu oszalamiajace. malujesz co dziennie czy jak?
ja co prawda zaczelam malowac na szkle jakies 4 miesiace temu - ale wena mnie nachodzi dosc rzadko-wiec na razie efekty sa mizerne.Wiem jedno ze musze cwiczyc reke do konturowki - bo niestety linie wychodza krzywe a tusz ma tendencje do rozlewania sie.;(
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 16:24   #201
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Cytat:
Napisane przez magdaka13 Pokaż wiadomość
witam
pierwszy raz zawitalam na twoj watek.przejrzalam rowniez twoje zdjecia w albumach -normalnie zakochalam sie we wszystkich kotkach
nie wiem jak ty to robisz-mowisz ze malujesz dopiero od kilku miesiecy - a efekty sa po prostu oszalamiajace. malujesz co dziennie czy jak?
ja co prawda zaczelam malowac na szkle jakies 4 miesiace temu - ale wena mnie nachodzi dosc rzadko-wiec na razie efekty sa mizerne.Wiem jedno ze musze cwiczyc reke do konturowki - bo niestety linie wychodza krzywe a tusz ma tendencje do rozlewania sie.;(
Magdo, witaj na moim wątku i dziekuje za komentarz
w ktorych kotach sie zakochałas? w tych prawdziwych czy w tych artystycznych?

ja maluje od walentynek 2008 bo moje pierwsze szkło jakie namalowałam to własnie taki lampionik walentynkowy ... w zielonym kolorze od tamtej pory maluje regularnie, we własnym tempie, czasami z kilkudniowymi przerwami no i powiem ze mnie to wciagneło a im wiecej maluje, tym lepiej to wychodzi. wedle zasady: trening czyni mistrza
A z konturowka jest tak zawsze na poczatku, reka niepewna, chwieje sie, ale to mozna wycwiczyc, spokojnie jak bedziesz malowac regularnie to zobaczysz ze robisz widoczne postepy. czasami po dluzszej przerwie mozna wypasc z wprawy ale co sie juz nauczysz to Twoje
zachecam Cie do malowania na szkle lub na folii bo to bardzo dekoracyjne i satysfakcjonujace hobby. podoba sie wielu osobom a szklo mozna dawac na prezenty.
jesli szukasz inspiracji to poprzegladaj rozne zdjecia prac z internetu, moze cos Cie zaciekawi i zechcesz sama sprobowac. ja tak czesto robie. czasami korzystam z czyjegos pomyslu bo mi sie bardzo podoba, albo urabiam go na własna wersje albo biore swoj całkowicie z głowy. jest jeszcze literatura dostepna na rynku, w kazdej takie ksiazce znajdziesz projekty. zainwestuj w jedna i cos zawsze znajdziesz dla siebie. dołacz do naszego klubu "malowanie na szkle", mozesz tam pochwalic sie pracami, zapytac o cos (rowniez tu, na moim watku) podzielic sie info na temat farbek, cen, kolorow itp.
malujesz tuszem czy farbkami witrazowymi?

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Oj, szalejesz, szalejesz niesamowity jest Twoj temperament twórczy.
Co do roz to one sa tez moja miloscią.
Dzięki, ze wpadłas w odwiedziny Ach kobiety! wszystkie kochaja róże ja uwielbiam zarowno róże jak i tulipany, swiezo ciete, w szklanych wazach

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
Różyczka boska ślicznie namalowana i wygląda jak żywa
Tulipanik też nieprzeciętnej urody, ale w tym starciu róża zdecydowanie wygrywa. To chyba dlatego, że najbardziej ze wszystkich książek uwielbiam Małego Księcia
Ojej, coraz ładniejsze rzeczy tworzysz Titanio! Miło się tutaj do Ciebie zagląda
Pupilku, witaj ponownie ciesze sie ze podoba Ci sie moja roza. jeszcze pewnie namaluje nie jedne, bo mam juz plan na wiktorianska waze
a wiesz co mi ostatnio chodzi po głowie? mam ochote namalowac konika morskiego na jakiejs kwadratowej wazie coś na podobienstwo kameleona

pozdrawiam

Aaaaa! ale ze mnie gapa miałam wstawic nowe fotki. tym razem bedzie to waza w serduszka i pare zdjec zbiorowych, o tak, dla porownania sobie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01119.jpg (97,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01113.jpg (89,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01118.jpg (117,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01117.jpg (111,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01121.jpg (119,5 KB, 16 załadowań)
__________________

Edytowane przez Titania
Czas edycji: 2008-07-26 o 16:50
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 16:54   #202
martamilcz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nadaję ze stryszku
Wiadomości: 511
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Titania bardzo ładne wazony i reszta prac też super. Ja też czasami maluję na szkle, no i właśnie przypomniałam sobie że została mi do pomalowania jeszcze jedna szyba w oknia w przydszkolu u mojego dziecka- właściwie to w bylym przedszkolu bo od września idzie do pierwszej klasy, co nie zmnienia faktu że szybkę i tak pomalowac trzeba.
martamilcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 18:44   #203
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Titania mi juz brakuje słów aby wyrazić podziw dla Twoich szkieł malowanych.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 21:23   #204
ADALIRA
Zadomowienie
 
Avatar ADALIRA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 968
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Po obejrzeniu nowych cudnych "tworów" no nie wiem co mam powiedzieć. Brakuje mi słów po prostu, no nie wiem już jak mam Cię chwalić
Śliczności same i tyle. Serduszkowa waza MIODZIO
__________________





ADALIRA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 07:08   #205
iwaniwiol
Rozeznanie
 
Avatar iwaniwiol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Siedliszcze
Wiadomości: 605
GG do iwaniwiol
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Ta serduszkowa mnie powaliła z nóg kobieto im częściej tu zagladam tym mnie twoje prace bardziej przyprawiają o palpitacje serca.Są cudowne
__________________
Moja strona internetowa:http://bizuteriazkoralikow.c0.pl
Sama ją stworzyłam i ciągle ja rozbudowuję. Pozdrawiam.
Dobrych ludzi nikt nie zapomina
iwaniwiol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 07:15   #206
Cath_
Zadomowienie
 
Avatar Cath_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 429
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Twoje prace wciąż robią na mnie niesamowite wrażenie. Przecudne są...
Nie potrafię już wskazać, która podoba mi się najbardziej albo która szczególnie zapadła mi w pamięć, bo wszystkie bez wyjątku są wspaniałe.
Brawo
__________________
...zawieszona w czasoprzestrzeni...
Cath_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 09:19   #207
belaliza
Zakorzenienie
 
Avatar belaliza
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: okolice Białej Podlaskiej
Wiadomości: 3 831
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

o rany trochę mnie tu nie było a tu tyle pięknego szkła Naprawdę świetnie Ci to wszystko wyszło a serduszka są the best
__________________
Pozdrawiam
29.08 k0raliki
Jestem tu
kursik techniki pergaminowej
belaliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 09:36   #208
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Śliczny ten serduchowy wazonik
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 13:54   #209
kaczucha 47
Zadomowienie
 
Avatar kaczucha 47
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 467
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Następne nowości-śliczności.Chętnie przygarnęłabym wazonik z różą.Ma super kształt,róża cudowna
kaczucha 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 17:24   #210
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Inspirations czyli "Na szkle malowane"

Cytat:
Napisane przez martamilcz Pokaż wiadomość
Titania bardzo ładne wazony i reszta prac też super. Ja też czasami maluję na szkle, no i właśnie przypomniałam sobie że została mi do pomalowania jeszcze jedna szyba w oknia w przydszkolu u mojego dziecka- właściwie to w bylym przedszkolu bo od września idzie do pierwszej klasy, co nie zmnienia faktu że szybkę i tak pomalowac trzeba.
Martamilcz, witam na moim malowanym wątku dzieki za odwiedziny
to świetnie, ze rowniez malujesz na szkle, jakas szansa zeby zobaczyc Twoje pracki? jak chcesz pomalowac ta przedszkolna szybe?

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Titania mi juz brakuje słów aby wyrazić podziw dla Twoich szkieł malowanych.
Hejasz, dziekuje ze owiedziny i zapraszam na dalsze ogladanie prac

Cytat:
Napisane przez ADALIRA Pokaż wiadomość
Po obejrzeniu nowych cudnych "tworów" no nie wiem co mam powiedzieć. Brakuje mi słów po prostu, no nie wiem już jak mam Cię chwalić Śliczności same i tyle. Serduszkowa waza MIODZIO
Adaliro, dziekuje za wizyte ciesze sie, ze nowa waza z serduszkami podoba sie Tobie musze przyznac, ze sama nawet jestem z niej zadowolona

Cytat:
Napisane przez iwaniwiol Pokaż wiadomość
Ta serduszkowa mnie powaliła z nóg kobieto im częściej tu zagladam tym mnie twoje prace bardziej przyprawiają o palpitacje serca.Są cudowne
Iwaniwiol, dziekuje za wizyte powiem cos wiecej, to wcale nie mialy byc serduszka tylko listki wina i to w bordowym kolorze ale wyszlo inaczej

Cytat:
Napisane przez Cath_ Pokaż wiadomość
Twoje prace wciąż robią na mnie niesamowite wrażenie. Przecudne są...
Nie potrafię już wskazać, która podoba mi się najbardziej albo która szczególnie zapadła mi w pamięć, bo wszystkie bez wyjątku są wspaniałe.
Brawo
Cath no staram sie ile moge mam nadzieje, ze nie zabraknie mi pomyslow bo szkła mam nowy ładunek z moich niedzielnych łowow na car boot sale. dzis upolowałam kilka swiecznikow i małe wazoniki. chyba niedlugo nastapi intensywna produkcja kolejnych swiecznikow

Cytat:
Napisane przez belaliza Pokaż wiadomość
o rany trochę mnie tu nie było a tu tyle pięknego szkła Naprawdę świetnie Ci to wszystko wyszło a serduszka są the best
Oj Belaliza, masz tyły z ogladaniem dziekuje, ciesze sie ze waza serduszkowa sie podoba, debiut sie udał!

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Śliczny ten serduchowy wazonik
Joasia, dziekuje ciesze sie ze Tobie sie rowniez podoba

Cytat:
Napisane przez kaczucha 47 Pokaż wiadomość
Następne nowości-śliczności.Chętnie przygarnęłabym wazonik z różą.Ma super kształt,róża cudowna
Kaczucho, kocham nowosci i uwielbiam zadziwiac ciesze, sie ze roza podoba sie Tobie. aktualnie waza idzie na festyn, co zostanie po festynie, pewnie dam na wymianke
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.