Glany - buty z ideologią. Kto nosi/nosił? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-20, 19:42   #271
CoCieTo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Glany - buty z ideologią. Kto nosi/nosił?

Ja mam 15 lat i noszę glany, które dostałam w spadku po kuzynce . Czarne, 10-dziurkowe, pokochałam je od razu! Przeczytałam prawie wszytskie posty i się uśmiałam, bo ja właśnie chyba przechodzę przez ten "młodzieńczy bunt" . Najpierw nosiłam trampki, popisane markerem z odlatującą podeszwą Poźniej połowa mojej szkoły chodziła w trampkch, więc zaczęłam przygodę z glanami, bo jak zwykle musze pokazywać tą inność Za 20 lat będe się z siebie śmiać
O co do rodziców- sami pochwalali mój pomysł o glanach Mama powiedziała, że mam to w genach po rodzicach, bo obydwoje byli zbuntowanymi rockmenami
Teraz marzą mi się białe glaniki, albo czerwone.. o tak

Edytowane przez CoCieTo
Czas edycji: 2010-01-20 o 20:34
CoCieTo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 10:49   #272
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Glany - buty z ideologią. Kto nosi/nosił?

Ja nosiłam glany w liceum i na początku studiow.Teraz mi się rozkleiły w jednym miejscu i leżą na strychu.Fajne są bo pasują do wszystkiego od dresow do kostiumu.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 11:11   #273
sandrunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 173
Dot.: Glany - buty z ideologią. Kto nosi/nosił?

nosiłam na początku liceum czyli jakieś 6 lat temu i nie mam zamiaru do nich wracać
sandrunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 16:33   #274
kredkapl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 77
Dot.: Glany - buty z ideologią. Kto nosi/nosił?

Ach, glany! Klasyka sama w sobie. Nosiłam, noszę i będę nosić jeszcze dłuugie lata. Zaczęłam z 7 lat temu od klasycznych czarnych 10tek - już mam ich parę par w szafie, bo żal wyrzucać Wiążą się z nimi wspomnienia... Z moim rozmiarem stopy to jedne z niewielu butów które mogę bez problemu kupić Teraz mam zamiar nabyć dwie pary 20tek - czarne i białe, albo czarno-białe A co mi tam, będę sznurować... Jak się chce wyglądać to trzeba cierpieć . Niby na lato trochę ciężkawe i zbyt ciepłe, staram się ich wtedy nie nosić, ale jak tylko robi się trochę chłodniej - wskakuję w nie i chodzę aż do późnej wiosny
__________________
"Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett

https://wizaz.pl/Mikroreklama

Ostrożercy - blog dla pasjonatów ostrej kuchni
kredkapl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 12:38   #275
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Glany - buty z ideologią. Kto nosi/nosił?

Glany nosiłam od 16 do 21 roku życia - to były czasy.. miałam granatowe na grubiej podeszwie, cudo.. potem się zniszczyły, trzeba było schować głęboko do szafy, ale sentyment do nich pozostał. Czy to lato czy to zima - glany były na nogach.

Uwielbiałam te moje buciory
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 17:09   #276
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Glany - buty z ideologią. Kto nosi/nosił?

Musiałam się wpisać, no musiałam...

Glany nosiłam od 14 do 21 roku życia. Ostatnie glany, 10- dziurkowe HD rozleciały się na drugim roku studiów a ja jakoś przechodziłam okres poszukiwań i nie czułam potrzeby chodzenia w glanach.

Dziś mam 27 lat. Dostał premię w pracy i kupiłam sobie pierwsze w życiu Martensy.
Spokojne Shoreditch. w końcu pracuje w biurze

Nie jestem już nastolatką, mam męża, trwałą i tipsy (wiem, wiem katastrofa ). A MArtensy to moje wielkie marzenie od liceum.

I MAM!!!
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 16:48   #277
arbuzowabeza
Raczkowanie
 
Avatar arbuzowabeza
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: war-maz
Wiadomości: 91
Dot.: Glany - buty z ideologią. Kto nosi/nosił?

Noszę od 2 klasy liceum a jestem na drugim roku studiów. Ideologii chyba żadnej sobie nie dorobiłam. No może taką małą,że dam sobie radę w życiu jak daje rade biegać na autobus w tak ciężkich butach. I pomimo tego,że mają szramę od płozy sanek nadal w nich chodzę. I przynajmniej mam suche nogi jak są roztopy
__________________
95-79,5-70


Nie ma rzeczy niemożliwych-trzeba tylko chcieć coś zmienić!



...Ty jesteś dobry,dla mnie zawsze Twoja łaska wiecznie trwa!
arbuzowabeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 10:43   #278
kitten von mew
Raczkowanie
 
Avatar kitten von mew
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 132
Thumbs up Dot.: Glany - buty z ideologią. Kto nosi/nosił?

Pierwsze glany dostałam w wieku 13 lat od rodziców, choć pamiętam, że niezbyt byli do nich przekonani. Jak się potem przyznali, myśleli, że ponoszę je jakiś czas i mi się znudzą. Cóż, nie do końca trafili, gdyż ostatecznie z glanami pożegnałam się jakieś 7 lat później W międzyczasie doczekałam się trzech par glanów (dwie "dziesiątki" i jedne" trójki") i martensów - marce tej jestem wierna do tej pory
kitten von mew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 20:33   #279
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Glany - buty z ideologią. Kto nosi/nosił?

mi zdarzało się chodzić w glanach jeszcze na początku 1 klasy liceum. do dziś leżą w szafie. miałam okazję założyć je tej zimy, kiedy przyjechałam do domu na święta i nie zabrałam swoich zimowych butów, a szliśmy na sanki. nie wspominam tego dobrze - nie dość, że są okropnie ciężkie, śnieg wchodzi w podeszwy i daje dodatkowe 50 kg w dodatku było mi troszkę wstyd pokazać się w nich na ulicy - jak to, taka duża a w butach zbuntowanej nastolatki (; nie chciałam, żeby ktoś utożsamiał mnie z tą "ideologią", chociaż sama jeszcze kilka lat temu byłam dumna z tego, że noszę takie buty. młodość górna i durna
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 11:02   #280
cherrycokex
Raczkowanie
 
Avatar cherrycokex
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 31
Dot.: Glany - buty z ideologią. Kto nosi/nosił?

Moje pierwsze glany kupiłam pod koniec grudnia 2011. Na początku były niewygodne, ale po 2 tyg. się rozchodziły i są super. : ) Mam klasyczne, czarne 10-tki Steel'a. Zazwyczaj zakładam do nich czarne rurki i różne bluzki z ukochanymi zespołami. : D Na razie nie zamierzam z nich rezygnować, bardzo mi się podobają, znajomym też. Są super na zimę, gdy włożę grubą skarpetkę, nigdy nie jest zimno. Mogłyby być lżejsze, ale i tak nie zamienię je na żadne inne. Mam 15 lat, ciekawe, ile będę je nosić. : ) No cóż... glany ociekają za☠☠☠istością. Kocham je!
cherrycokex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 09:08   #281
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Glany - buty z ideologią. Kto nosi/nosił?

W wieku młodzieńczym nie nosiłam glanów, tylko trampki, dopiero na 18stkę sobie sprawiłam dla mnie to była ideologia, nie jakieś tam buty teraz mam 27 lat i tesknię za glanami
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 09:59   #282
palace
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 8
Dot.: Glany - buty z ideologią. Kto nosi/nosił?

glany juz chyba czasy swietnosci maja za soba. glany mi sie kiedys bardzo podobaly, ale nie mialam. co innego martensy, milosc na cale zycie.
palace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 16:54   #283
cherrycokex
Raczkowanie
 
Avatar cherrycokex
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 31
Dot.: Glany - buty z ideologią. Kto nosi/nosił?

Cytat:
Napisane przez palace Pokaż wiadomość
glany juz chyba czasy swietnosci maja za soba. glany mi sie kiedys bardzo podobaly, ale nie mialam. co innego martensy, milosc na cale zycie.
Ja uważam, że odwrotnie, teraz glany zrobiły się niemal modne, pół mojej szkoły je nosi O.o Stały się jakieś takie hipsterskie ;< W ogóle zauważyłam, że styl rockowy również wrócił... chociaż trochę śmieszne jest, jak ktoś założy przypinkę i <3 rock, trampki i koszulę w kratkę i czuje się taaaki alternatywny i buntowniczy. Oczywiście nie o wszystkich piszę, nie mam też na celu szydzenia z kogoś, ale niektórzy naprawdę rozwalają swoim zachowaniem, np. mówią, że lubią Metallicę, a znają tylko "Nothing else matters". : )
cherrycokex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.