Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-03, 19:25   #3061
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Moje kudełki ostatnio prezentują się lepiej Dalej zagęszczam je i cieniuję sama tylko warstwami. Wiadomo, że pewnie cieniowanie z objętości dałoby lepsze efekty, ale tak mi wygodniej, bo włosy w końcu mają grubszy warkocz z którego nie wychodzą mi włosy Za tydzień idę na odrost i nie pozwolę tknąć jednak nożyczkami :P Sama dalej podcinam co miesiąc maszynką po kilka mm i widzę pozytywny skutek Tu ułożone na żelik Syossa Gęstość wzrasta

Ogólnie kilka razy pisałam, że miałam podejścia do Jantara z marnym skutkiem. Jednak w styczniu znów bez entuzjazmu kupiłam jedną butelkę i psikałam dość regularnie bez wiary w cuda Ku mojemu zaskoczeniu po miesiącu od skończenia kuracji okazało się, że moje włosy urosły w 7 tygodni o 3,5 cm. To jest dla mnie szok, bo zawsze rosły max 1 cm do 1,5 w porywach na miesiąc. Za tydzień będzie równe 2 miesiące to jak wtedy zobaczę na linijce 4 cm to podskoczę z radości. Fakt wydawało mi się ostatnio, że szybko rosną ale uwierzyłam dopiero jak zmierzyłam
A jak je cieniujesz sama?
I o co chodzi z maszynką?
Ja obcinam się sama metoda na kitki ale nożyczkami i mnie zaciekawiłaś.
Piękne włosy!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 19:27   #3062
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez _Lynx_ Pokaż wiadomość
Dziękuję za szybką odpowiedź!
Najpierw może napiszę plan mojej aktualnej pielęgnacji :

Kręcone. Wysokoporowate.

Włosy myję co 3/4 dni.
Moczę włosy, na końcówki nakładam odżywkę, skórę głowy myję szamponem. Robię mieszankę : żel lniany + żel aloesowy + kwas hialuronowy, na to olej na minimum godzinę. Spłukuję, znowu na końcówki odżywka, szampon na skórę głowy, maska na 20-30 min.

Gdy nie mam tyle czasu, stosuję metodę OMO lecz drugie O jest olejem na minimum pół godziny, a na to, na 10 min przed spłukaniem nakładam maskę. Spłukuję.

Zawsze nakładam maske i olej.
Po każdym myciu używam żelu lnianego jako stylizatora.
Włosy oczyszczam co ok. 2 tygodnie.

Szampony : Biovax Diamond / Orchid, Barwa Jajeczna (oczyszczanie)
Maski : NaturVital Aloesowa, Biovax Żółty, Kallos Color / Arganowy / Silk (używam ich tylko czasami jako pierwsze O
Odżywki : Garnier Awokado i masło Karite, Nivea Long Repair
Olej : lniany

Od dłuższego czasu włosy są... po prostu dziwne. Puszą się ale jednocześnie są jakby przeciążone, zbijają się w strąki, skręt sie nie trzyma. Zrobiłabym zdjęcie ale musze kupić baterie do aparatu, bo telefon nie daje rady

Nie wiem, może znudziły się taką stałą pielęgnacją? Są przenalwiżone / przeolejowane? Dodam, że żaden z moich kosmetyków nigdy nie zrobił efektu WOW, wydaje mi się, że każda maska i odżywka działa na moich włosach tak samo (a troszkę ich było, jak i olejów). Help
Nie martw się, jak byk widać że to przenawilżenie. Jeśli są w dotyku lekko gumowate albo wręcz klejące, plączące i fruwające to jest to przenawilżenie
1. Myj włosy barwą ,
2. Po myciu nałóż nivea long repair pod czepek i ręcznik na 15-30, można naolejować lekko przed myciem olejem lnianym. Po jakichś 2-3 myciach powinno być lepiej. Możesz też śmiało użyć każdego z posiadanych Kallosów, ale pierwsze 3 mycia zdecydowanie Nivea.

Przede wszystkim nakładasz za dużo humektantów, nie każdemu to będzie pasować - postaw na taką minimalistyczną pielęgnację póki co. Odstaw żel lniany, żel hialunowy i wszelkie humektanty, olejowanie też minimalistyczne. Nivea long repair doproteinuje włosy i zbalansuje obecną szkodę. Daj znać jak sytuacja się ma po 3 myciach i czy może już po 1 jest lepiej to ułożymy taką stałą pielęgnację Możliwe że będzie Ci służyć pielęgnacja minimum i taka ilość dobroci nie wpływa dobrze.

Iwonalodz - ja bym jej użyła do olejowanai na odżywkę albo z kapką oleju po myciu jak będzie punkt rosy powyżej 4 - zima jest dosć sucha i takie humektantowe odżywki się wtedy mogą nie spisywać dobrze Albo zmieszac z proteinową, ja tak często robię.

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2016-04-03 o 19:28
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 20:35   #3063
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A jak je cieniujesz sama?
I o co chodzi z maszynką?
Ja obcinam się sama metoda na kitki ale nożyczkami i mnie zaciekawiłaś.
Piękne włosy!
Skomplikowane do opisania, ale pewnie zbliżone do kitkowego cieniowania. Tyle, że ja mam tylko 2 lub 3 warstwy (teraz nie pamiętam) i skracam je na prosto dookoła głowy :P Górę tylko cieniuję bardziej, bo nie lubię mieć przylizanych na górze, tam więc ciacham dużo wyżej, ale to tylko taka cienka warstwa tych na górze. Takie większe ciachanie tej warstwy jest mi też potrzebne, bo ona jest najbardziej zniszczona. Co do maszynki to do podcinania na prosto jest idealna. Włosy dłużej są mięsiste i nie ma białych kulek jak po moich nożyczkach,a na inne, profesjonalne mi szkoda kasy :P Oczywiście piszę o maszynce do włosów

Grzywkę jedynie inaczej cieniuję tj. tak jak kiedyś widziałam u mojego fryzjera: zwijam w palcach pasmo włosów i nacinam w kilku miejscach. Ot co
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 00:00   #3064
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No to ta Joanna Rzepa nie jest rypaczem. Tak napisałam, bo nie da się jej jednak za bardzo użyć bez odżywki, ale do szamponów typu Barwa chyba jej daleko. Chociaż mogę się też mylić. Bardzo dawno takich nie używałam.

Serum mam z Isany. I zależy, do czego go potrzebujesz, bo to serum jest wyjątkowo lekkie i super się nadaje do wygładzania włosów. Można bez problemu dokładać go na sucho i nie robi strąków. Z drugiej jednak strony nie wydaje mi się, żeby jakoś dobrze zabezpieczał końcówki przed rozdwajaniem. Dużo pozytywnych opinii słyszę o serum z Mariona, ale nie udało mi się go jeszcze kupić.
Jeżeli nie jest, to muszę się przyjrzeć temu szamponowi

Bardziej chodzi mi o zabezpieczanie końcówek, ale lekkiego, będę musiała się przekonać na własnych włosach odnośnie tej Isany, bo skład fajnie wygląda, a jak strączków nie robi to tym bardziej.
Dziękuję


Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Ja bardzo.sobie chwale serum z gliss kura Szampony i odzywki czesto kupuje drozsze typu aussie, rozne rosyjskie marki etc. Wole dac wiecej niz meczyc sie potem z efektem zniszczen
A jaką dokładnie ma to serum nazwę?
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 20:25   #3065
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Iwonalodz - ja bym jej użyła do olejowanai na odżywkę albo z kapką oleju po myciu jak będzie punkt rosy powyżej 4 - zima jest dosć sucha i takie humektantowe odżywki się wtedy mogą nie spisywać dobrze Albo zmieszac z proteinową, ja tak często robię.
Klaudenc dziękuję!
szczerze mówią nie wiem czemu nie zwróciłam uwagi, że w tej odżywce jest pantenol mam też drugą z Isany do kręconych, też ma pantenol i w ostatnich tygodniach one są dla moich włosów najsłabsze w działaniu, może to przez niego?
Ja zawsze proteiny mieszałam z emolientowanymi, czy nie dostanę puchu po tym mieszaniu? nie mam kręciołków zwartych sprężynek tylko fale na dodatek delikatne i cienkie
Na pewno spróbuję z olejem, bo tak robię często, ale i zimą to słabo działało


Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Skomplikowane do opisania, ale pewnie zbliżone do kitkowego cieniowania. Tyle, że ja mam tylko 2 lub 3 warstwy (teraz nie pamiętam) i skracam je na prosto dookoła głowy :P Górę tylko cieniuję bardziej, bo nie lubię mieć przylizanych na górze, tam więc ciacham dużo wyżej, ale to tylko taka cienka warstwa tych na górze. Takie większe ciachanie tej warstwy jest mi też potrzebne, bo ona jest najbardziej zniszczona. Co do maszynki to do podcinania na prosto jest idealna. Włosy dłużej są mięsiste i nie ma białych kulek jak po moich nożyczkach,a na inne, profesjonalne mi szkoda kasy :P Oczywiście piszę o maszynce do włosów

Grzywkę jedynie inaczej cieniuję tj. tak jak kiedyś widziałam u mojego fryzjera: zwijam w palcach pasmo włosów i nacinam w kilku miejscach. Ot co
Iwonsia grzywke robię, jak i Ty
ale opisz mi, jak umiesz albo obrazkowo jak cieniujesz te włosy. Bo rozumiem, że te warstwy obcinasz na tzw. garnek tylko bez garnka? i jak je cieniujesz? bierzesz końce włosów między palce i od dołu końcem nożyczek je ciachasz?
Mnie nożyczki nie robią białych kropek ani krzywdy więc na razie maszynki nie potrzebuję ale dobrze wiedzieć.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2016-04-04 o 20:27 Powód: dopisek
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 21:01   #3066
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Klaudenc dziękuję!
szczerze mówią nie wiem czemu nie zwróciłam uwagi, że w tej odżywce jest pantenol mam też drugą z Isany do kręconych, też ma pantenol i w ostatnich tygodniach one są dla moich włosów najsłabsze w działaniu, może to przez niego?
Ja zawsze proteiny mieszałam z emolientowanymi, czy nie dostanę puchu po tym mieszaniu? nie mam kręciołków zwartych sprężynek tylko fale na dodatek delikatne i cienkie
Na pewno spróbuję z olejem, bo tak robię często, ale i zimą to słabo działało
Ogólnie to powiem tak: ja mam ten sam nieprzyjemny efekt po aloesie i nieważne co będę czynić z produktem który go zawiera - efekt i tak będzie zły. Jedyne co m isię kiedyś udało to wymieszałam taką aloesową maskę z proteinową i było naprawdę spoczko, bez szału ale tak zużyłam przynajmniej. Oczywiście nie jest gwarantowane, że taka kombinacja będzie udana. Można jeszcze inaczej - po myciu Alberto na 5 minutek, spłukać i dać coś emolientowego na 15 minut. A jeśli to nie pomoże to polecam zużyć do golenia nóg - skóra od pantenolu będzie szczęśliwsza
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 23:01   #3067
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Ogólnie to powiem tak: ja mam ten sam nieprzyjemny efekt po aloesie i nieważne co będę czynić z produktem który go zawiera - efekt i tak będzie zły. Jedyne co m isię kiedyś udało to wymieszałam taką aloesową maskę z proteinową i było naprawdę spoczko, bez szału ale tak zużyłam przynajmniej. Oczywiście nie jest gwarantowane, że taka kombinacja będzie udana. Można jeszcze inaczej - po myciu Alberto na 5 minutek, spłukać i dać coś emolientowego na 15 minut. A jeśli to nie pomoże to polecam zużyć do golenia nóg - skóra od pantenolu będzie szczęśliwsza
dziękuję!
Klaudenc w weekend wymieszam z Kallosem keratin i wrzucę na głowę, może będzie love? bo jestem ciekawa co wyjdzie a jak nie to zrobię tak, jak piszesz, najpierw alberto potem emolinety bo tak robię też z proteinami, najpierw proteiny potem emolienty i moim włosom to pasuje
Jeśli mi te odzywki słabo służą, bo nic nie robią za bardzo to znaczy, że nie lubią moje włosy pantenolu? bo zawsze oceniałam produkty całościowo i nie dodaję półproduktów nigdy, poza olejami, ale może powinnam zacząć odżywki bardziej rozbierać na czynniki pierwsze?
Po zimie moje włosy mnie ostatnio denerwują
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-05, 10:21   #3068
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
dziękuję!
Klaudenc w weekend wymieszam z Kallosem keratin i wrzucę na głowę, może będzie love? bo jestem ciekawa co wyjdzie a jak nie to zrobię tak, jak piszesz, najpierw alberto potem emolinety bo tak robię też z proteinami, najpierw proteiny potem emolienty i moim włosom to pasuje
Jeśli mi te odzywki słabo służą, bo nic nie robią za bardzo to znaczy, że nie lubią moje włosy pantenolu? bo zawsze oceniałam produkty całościowo i nie dodaję półproduktów nigdy, poza olejami, ale może powinnam zacząć odżywki bardziej rozbierać na czynniki pierwsze?
Po zimie moje włosy mnie ostatnio denerwują
Dobrze jest patrzeć na to też indywidualnie, ale bywa nawet tak że jak czegoś nie lubisz a jest dobrze skomponowane z czymś to jest bardzo dobrze. Wyobraź sobie że jak przesuszę włosy odżywką z gliceryną (gliceryna to mój włosowy koszmar) to po prostu myję włosy, daję krem z gliceryną (taki do ciała lub do rąk) na noc i wszystko wraca do normy Inna formuła, inne działanie. Co nie zmienia faktu że jak jakiś sładnik nie służy to lepiej go omijać żeby nie mieć kolejnego bubla.

Też nie używam półproduktów, ale wiem że nie lubię aloesu (fruwajki), gliceryny(susza stulecia), miód i siemię też słabo, pantenol jest okej. Mam tylko 3 odżywki - jedna zawiera proteiny+jakiś olej/tlyko proteiny (proteiny), druga tylko olej (emolienty), a trzecia pantenol (humentanty) i mieszam sobie po prostu jak akurat mam ochotę Mogłabym powiedzieć że to taki nawyk z przymusu bo w Anglii nie ma takich treściwszych kosmetyków jak maski, bardzo ciężko to dostać więc zawze kupowałam takie składowo proste kosmetyki i mieszałam dla lepszego efektu.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 15:29   #3069
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Klaudenc dziękuję!
szczerze mówią nie wiem czemu nie zwróciłam uwagi, że w tej odżywce jest pantenol mam też drugą z Isany do kręconych, też ma pantenol i w ostatnich tygodniach one są dla moich włosów najsłabsze w działaniu, może to przez niego?
Ja zawsze proteiny mieszałam z emolientowanymi, czy nie dostanę puchu po tym mieszaniu? nie mam kręciołków zwartych sprężynek tylko fale na dodatek delikatne i cienkie
Na pewno spróbuję z olejem, bo tak robię często, ale i zimą to słabo działało




Iwonsia grzywke robię, jak i Ty
ale opisz mi, jak umiesz albo obrazkowo jak cieniujesz te włosy. Bo rozumiem, że te warstwy obcinasz na tzw. garnek tylko bez garnka? i jak je cieniujesz? bierzesz końce włosów między palce i od dołu końcem nożyczek je ciachasz?
Mnie nożyczki nie robią białych kropek ani krzywdy więc na razie maszynki nie potrzebuję ale dobrze wiedzieć.
Tak dokladnie jak opisujesz:P u mnie najlepsze loki sa po cieniowaniu tym sposobem, ze sie wtcina poszczegole pasa ale to mi zawsze strasznie powodowalo spadek objetosci kosztem ladnie ukladajacych sie wlosow
__________________
Dbam o włoski!

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2016-04-05 o 15:31
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 23:58   #3070
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Dobrze jest patrzeć na to też indywidualnie, ale bywa nawet tak że jak czegoś nie lubisz a jest dobrze skomponowane z czymś to jest bardzo dobrze. Wyobraź sobie że jak przesuszę włosy odżywką z gliceryną (gliceryna to mój włosowy koszmar) to po prostu myję włosy, daję krem z gliceryną (taki do ciała lub do rąk) na noc i wszystko wraca do normy Inna formuła, inne działanie. Co nie zmienia faktu że jak jakiś sładnik nie służy to lepiej go omijać żeby nie mieć kolejnego bubla.

Też nie używam półproduktów, ale wiem że nie lubię aloesu (fruwajki), gliceryny(susza stulecia), miód i siemię też słabo, pantenol jest okej. Mam tylko 3 odżywki - jedna zawiera proteiny+jakiś olej/tlyko proteiny (proteiny), druga tylko olej (emolienty), a trzecia pantenol (humentanty) i mieszam sobie po prostu jak akurat mam ochotę Mogłabym powiedzieć że to taki nawyk z przymusu bo w Anglii nie ma takich treściwszych kosmetyków jak maski, bardzo ciężko to dostać więc zawze kupowałam takie składowo proste kosmetyki i mieszałam dla lepszego efektu.
Dziękuję Klaudenc!
Na razie sobie zapamiętałam, że odżywki z pantenolem za lekkie dla moich włosów, spróbuję z olejem i z proteinami i dam znać
Super, że tak wpadłaś na to z gliceryną ja niestety aż taka mądra nie jestem i zawsze ściągam z tego, co tu piszecie i w codzienniku . Postaram się może jutro wkleić jakieś zdjęcie moich fal, chociaż szału nie będzie ani z włosami ani z fotką

Rozumiem zacznę też zwracać uwagę na to, co tak naprawdę z półproduktów jest w moich ulubionych odżywkach na razie w dwóch ostatnio słabo działających znalazłam ten pantenol.
Ja niestety lubię odżywki nie kupuję drogich, ale prawie zawsze mnie coś skusi a jak w promocji to tym bardziej


Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Tak dokladnie jak opisujesz:P u mnie najlepsze loki sa po cieniowaniu tym sposobem, ze sie wtcina poszczegole pasa ale to mi zawsze strasznie powodowalo spadek objetosci kosztem ladnie ukladajacych sie wlosow
A to ja tak obcinam i cieniuję kitki w metodzie na kitki
A o wycinaniu pasm nie słyszałam
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 08:48   #3071
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Rozumiem zacznę też zwracać uwagę na to, co tak naprawdę z półproduktów jest w moich ulubionych odżywkach na razie w dwóch ostatnio słabo działających znalazłam ten pantenol.
Ja niestety lubię odżywki nie kupuję drogich, ale prawie zawsze mnie coś skusi a jak w promocji to tym bardziej
A to miałam tak samo, kupowałam sporo nowości bo też kusiło, ale potem mnie znudziło bo i tak to mi nic nie daje, mam bałagan, już wiem co lubię a kolejne to to że w UK i tak marny wybór i jak już wypróbujesz to nie masz co kupować W Polsce mogłabym kupować więcej bo np. bardzo lubię Ziaję, ale tu muszę kupić je internetowo i większą ilość, więc nie pasuje m ito aż tak. Na miejscu często coś wpadało w łapki bo stoi taka odżywka, każda po 1-2 funty (5-10 zł) i weź nie kup nie To tak jakbyś w Polsce miała odżywy po 1-2 złote.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 13:52   #3072
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
A to miałam tak samo, kupowałam sporo nowości bo też kusiło, ale potem mnie znudziło bo i tak to mi nic nie daje, mam bałagan, już wiem co lubię a kolejne to to że w UK i tak marny wybór i jak już wypróbujesz to nie masz co kupować W Polsce mogłabym kupować więcej bo np. bardzo lubię Ziaję, ale tu muszę kupić je internetowo i większą ilość, więc nie pasuje m ito aż tak. Na miejscu często coś wpadało w łapki bo stoi taka odżywka, każda po 1-2 funty (5-10 zł) i weź nie kup nie To tak jakbyś w Polsce miała odżywy po 1-2 złote.
No to ja mam tak samo
Denerwują mnie one stojące u mnie (szczególnie te w wielkich pudłach Kallosy, choć tam gdzie mają kupuję te mniejsze opakowania), bo zajmują każdą wolną przestrzeń w szafce i łazience ale w sklepie kuszą haha
W takiej cenie, co piszesz to ja kupuję kremy, odżywki, masła do ciała w Pollenie Ewie ostatnio to masło do ciała kupiłam za 3,90 zł
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...l-i-kokos.html
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 14:22   #3073
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No to ja mam tak samo
Denerwują mnie one stojące u mnie (szczególnie te w wielkich pudłach Kallosy, choć tam gdzie mają kupuję te mniejsze opakowania), bo zajmują każdą wolną przestrzeń w szafce i łazience ale w sklepie kuszą haha
W takiej cenie, co piszesz to ja kupuję kremy, odżywki, masła do ciała w Pollenie Ewie ostatnio to masło do ciała kupiłam za 3,90 zł
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...l-i-kokos.html
O jak fajnie, nawet polska marka
Ja to z Lidla i Aldi mam większość - kremy do ciała, twarzy, odżywki (odżywki tylko z Lidl i Aldi, uwielbiam je), jedynie szampon mam z drogerii. A lotion do ciała z Lidla przebił nawet mojego Aldikowego ulubieńca, na włosy też go wypróbuję. Dzisiaj chyba pacnę odżywkę keratynową
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 17:31   #3074
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Dziewczyny jak sobie radzicie z lokami na wietrze? Nie rozpadają wam się lub nie robi się "lew" ?
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 19:08   #3075
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
O jak fajnie, nawet polska marka
Ja to z Lidla i Aldi mam większość - kremy do ciała, twarzy, odżywki (odżywki tylko z Lidl i Aldi, uwielbiam je), jedynie szampon mam z drogerii. A lotion do ciała z Lidla przebił nawet mojego Aldikowego ulubieńca, na włosy też go wypróbuję. Dzisiaj chyba pacnę odżywkę keratynową
Tak, tam gdzie mogę i mi pasuje to wybieram polskie produkty
A ja w Aldim to chyba raz w życiu byłam, w Lidlu bywam często, ale nic ciekawego nie widzę co to za lotion? pierwsze słyszę o czymś takim z Lidla ja keratynę pacnę razem z alberto w sobotę



Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak sobie radzicie z lokami na wietrze? Nie rozpadają wam się lub nie robi się "lew" ?
Moje fale się puszą, ale co zrobić
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 20:05   #3076
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Tak, tam gdzie mogę i mi pasuje to wybieram polskie produkty
A ja w Aldim to chyba raz w życiu byłam, w Lidlu bywam często, ale nic ciekawego nie widzę co to za lotion? pierwsze słyszę o czymś takim z Lidla ja keratynę pacnę razem z alberto w sobotę
http://www.lidl.de/media/product/0/1...otion-zoom.jpg
są 2 rodzaje, w Polsce też chyba są, moja mama go przez lata używała. I są jeszcze takie kremy w plastikowych słoikach.
http://fanlidla.pl/files/g/1_43621_4...o_ciala_35.jpg
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 21:56   #3077
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
http://www.lidl.de/media/product/0/1...otion-zoom.jpg
są 2 rodzaje, w Polsce też chyba są, moja mama go przez lata używała. I są jeszcze takie kremy w plastikowych słoikach.
http://fanlidla.pl/files/g/1_43621_4...o_ciala_35.jpg
Dziękuję!

Krem u siebie kojarzę, ale jakoś nie zaciekawił mnie ale ten lotion obejrzę, jak spotkam mam skórę suchą nada się?

Nie jestem zbyt cierpliwa zmieszałam alberto z keratynowa odżywką, no puszak wyszedł chociaż przy myciu włosy były fajne takie mięsiste i lejące jeden test zrobiony potem jeszcze raz spróbuję alberto z oliwką i przed odżywką emolientową
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 22:47   #3078
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziękuję!

Krem u siebie kojarzę, ale jakoś nie zaciekawił mnie ale ten lotion obejrzę, jak spotkam mam skórę suchą nada się?

Nie jestem zbyt cierpliwa zmieszałam alberto z keratynowa odżywką, no puszak wyszedł chociaż przy myciu włosy były fajne takie mięsiste i lejące jeden test zrobiony potem jeszcze raz spróbuję alberto z oliwką i przed odżywką emolientową
Chyba tak, sama mam normalną ale mam koszmarne rozstępy i ten m idaje uczucie takiego ekstremalnego nawilżenia (aż rozstępy przestają być czerwone), na twarz też genialnie działa

Dla odmiany odkopałam odżywkę kokosową, zmieszałam z keratynową bo kiedyś miałam po tym super efekt, a od 2 tygodni mam jakiś dziwny przesusz, powinno pomóc.

Mógłby mnie ktoś poratować i powiedzieć jak się dodaje ten podpis co widać pod postami?

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2016-04-07 o 12:46
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:36   #3079
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Ooo do Lidla i ja się przejdę po lotion bo rozstępy wszędzie
Klaudenc w ustawieniach masz podpis i tam dodajesz

Ja dzisiaj weszłam do społem. I znalazłam odżywki ziaji (wzięłam do farbowanych) i krem oliwkowy Ziaji (dawno go nie widziałam nigdzie). I dopadłam jeszcze mega szampon - rypacz jakich mało. Skład krótki do bólu. Były ich 4 rodzaje wszędzie skład taki sam - podejrzewam że różnią się po prostu zapachem. 3,5 zł kosztował więc nie majątek a bez soli (!) więc nada się dla Tż i przy okazji dla mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1460032548155.jpg (45,2 KB, 19 załadowań)
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 14:00   #3080
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ooo do Lidla i ja się przejdę po lotion bo rozstępy wszędzie
Klaudenc w ustawieniach masz podpis i tam dodajesz

Ja dzisiaj weszłam do społem. I znalazłam odżywki ziaji (wzięłam do farbowanych) i krem oliwkowy Ziaji (dawno go nie widziałam nigdzie). I dopadłam jeszcze mega szampon - rypacz jakich mało. Skład krótki do bólu. Były ich 4 rodzaje wszędzie skład taki sam - podejrzewam że różnią się po prostu zapachem. 3,5 zł kosztował więc nie majątek a bez soli (!) więc nada się dla Tż i przy okazji dla mnie
Na rozstępy najlepszy jest termoaktywny koncentrat Bielenda pomarańczowa skórka - mi usunął połowę rozstępów i lekki cellulit. A z lidlowych mam ten lotion w jasnym opakowaniu, tego drugiego nie próbowałam.
Ooo, dzięki, niby wstawiałam ten wpis ale jakoś nie wpadłam że aktywuje się dopiero przy nowym poście

Szkoda że HE w Polsce jednak nie ma, milusie te szampony są. Cena tego ziołowego szamponu szałowa A kupowałaś może to masło do ciała z Lidla w słoiku?
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2016-04-07 o 14:14
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 14:16   #3081
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Klaudenc serio? Właśnie kupiłam na promocji w superpharmie biooil i liczę na cuda zwłaszcza na udach i łydkach To zapisuję i następnie to kupię!

Rozglądam się za HE ale nic

Mi teraz po ciąży mega lecą włosy No ale tego się spodziewałam. Zastanawiam się nad keratynowym prostowaniem, ale jednak chyba zrezygnuję... później pewnie będę jęczeć, że się nie chcą kręcić i się puszą. Póki co testuję odżywki ziaji, jagodowego kallosa (lepszy niż bananowy) i szampony bez soli. Zobaczymy
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 14:36   #3082
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Klaudenc serio? Właśnie kupiłam na promocji w superpharmie biooil i liczę na cuda zwłaszcza na udach i łydkach To zapisuję i następnie to kupię!

Rozglądam się za HE ale nic

Mi teraz po ciąży mega lecą włosy No ale tego się spodziewałam. Zastanawiam się nad keratynowym prostowaniem, ale jednak chyba zrezygnuję... później pewnie będę jęczeć, że się nie chcą kręcić i się puszą. Póki co testuję odżywki ziaji, jagodowego kallosa (lepszy niż bananowy) i szampony bez soli. Zobaczymy
Miałam 2 takie spore wałeczki tłuszczu pod pośladami i bielenda mi to usunęła, jak np. pończochy chciałam ubrać to mi się wciskało w skórę i zsuwało..a teraz mogę normalnie to ubrać i nie czuję dyskomfortu, ucisku, zaś rozstępy się zwężyły do niteczek, nie mam grudek pod skórą. Po kolejnych 2 tubach pewnie bym wcale ich nie miała, wypala jak sam diabeł.

Na wypadanie przyjemnie działa mieszanka z oleju kokosowego ,rycynowego i sezamowego (Orientana ma taki gotowy produkt nawet) i maska ziaja rycynowa. Mi to swego czasu bardzo pomogło, nadal mi sporo tych umarlaków z głowy leci ale mam sporo nowych włosów i na pewno wrócę do tego sposobu jeszcze.

__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 16:26   #3083
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Klaudenc dobra to kupuję!
Ja myślę, że po prostu muszę przeczekać burzę hormonalną po ciąży i się wszystko unormuje także nie przejmuję się tym zbytnio zwłaszcza, że ma co wypadać, bo czupryna zacna

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
A kupowałaś może to masło do ciała z Lidla w słoiku?
Kupiłam kakaowe w użyciu, a mango stoi w szafie. Miałam brać kokosa, ale jakoś to mango bardziej mnie zaciekawiło :P
Po kakaowym włosy fajnie dociążone, mięciutkie. Z tym, że moje kochają emolienty i nic im nie jest w stanie zrobić przylizu - nawet niedomyty olej
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 17:23   #3084
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Klaudenc dobra to kupuję!
Ja myślę, że po prostu muszę przeczekać burzę hormonalną po ciąży i się wszystko unormuje także nie przejmuję się tym zbytnio zwłaszcza, że ma co wypadać, bo czupryna zacna

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Kupiłam kakaowe w użyciu, a mango stoi w szafie. Miałam brać kokosa, ale jakoś to mango bardziej mnie zaciekawiło :P
Po kakaowym włosy fajnie dociążone, mięciutkie. Z tym, że moje kochają emolienty i nic im nie jest w stanie zrobić przylizu - nawet niedomyty olej
Oj tam, co jakiś czas trzeba zmienić owłosienie
To coś dla mnie zdecydowanie, tyle że w UK tych masełek nie ma w sprzedaży, a kiedyś podobno były. Za to mam jakieś mazidło z Palmers, ma sporo oleju sojowego i masła shea, do tego pachnie batonikiem bounty ale próbowałam tylko jako b/s. Powinien być szał bo nie ma gliceryny, sojowy lubię i shea też, ogólnie podobny skład do lidlowych.

Aqua, Cocos Nucifera Fruit Extract, Glycine Soja Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Stearic Acid, Isopropyl Myristate, Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, Cocos Nucifera Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Tocopheryl Acetate, Gardenia Tahitensis Flower Extract, Cocos Nucifera Water, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Withania Somnifera Root Extract, Sine Adipe Lac, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Glycerin, PEG-40, Stearate, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Tetrasodium EDTA, Decylene Glycol, 1,2-Hexanediol, CI 77891, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Coumarin. Tyle dobroci w tym że aż oczopląsu idzie dostać xD
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 18:42   #3085
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Klaudenc świetny produkt! Tutaj te maselka też nie są w stałej ofercie a szkoda dlatego kupiłam dwa od razu
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 10:37   #3086
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Palmersy sa w polsce niestety bardzo drogie A szkoda bo uwielbiam ich balsamy.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 10:59   #3087
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

http://bielenda.pl/informacje-prasow...iw-rozstepom-2 o tym mowa ?

Bo jeśli faktycznie Ci pomogło to może i mi
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 12:04   #3088
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
http://bielenda.pl/informacje-prasow...iw-rozstepom-2 o tym mowa ?

Bo jeśli faktycznie Ci pomogło to może i mi
Nie nie, to ten na cellulit
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ycellulit.html
po prysznicu wsmarować sporo, na to body wrapping (uwaga bo skóra boli jak po oparzeniu słonecznym przez ok. 40 minut ale tak ma być) i widać jak rozstępy się kurczą. Co 2-3 dzień starczy, nie ma nawet sensu codziennie bo dobrze dać skórze 2 dni na regenerację, wtedy produkt działa najlepiej.

Chyba mi wreszcie włosy zaczęły rosnąć, staram się pić glutka regularnie, ścięłam włosy w lutym o jakieś 3 cm a już z powrotem mam tą długość, nawet grzywka ruszyła
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 18:42   #3089
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Które serum byście poleciły brać? Bo od jutra oba w promocji w Rossmannie

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...age-serum.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...re-haarol.html
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 19:00   #3090
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Hej,
Całe życie miałam proste i zupełnie niepodatne na kręcenie włosy, ale w ciąży coś zaczęły mi się falować od wiązania gumką włosów w luźny koczek... Zauważyłam, że włosy stały się podatne na skręt, ale nie sądziłam, że mogły tak naprawdę zmienić się w falowane... Dzisiaj natknęłam się u Mysi na informację, że włosy mogą się zmieniać z prostych na kręcone i odwrotnie, i myślę, że to może być mój przypadek. Moje włosy po myciu są pofalowane, jeśli zepnę w koczek wilgotne, to będą piękne loki, ale nierównomiernie ułożone na głowie i nienadające się na fryzurę
Jeśli rozczeszę włosy szczotką i dam im wyschnąć, będą w zasadzie proste, tylko z lekką falą w S. Jeśli wysuszę suszarką i rozczeszę, to zrobi się proste siano.
Mam dość zniszczone włosy, matowe i suche, sztywne. Niektóre odżywki (kompletnie nie wiem jakie, bo nie znam się na składach) sprawiają, że włosy robią się miękkie i lejące, ale jakieś takie bez życia, oklapnięte, cienkie, włosy się po nich zupełnie nie układają i lubią się elektryzować.
Zrobiłam dzisiaj eksperyment i wysuszyłam włosy na piance i używając dyfuzora (okazuje się, że w dodatku niepoprawnie go używałam) i udało mi się uzyskać jakieś tam fale, chociaż to taka szopa bardziej, no ale prosta zdecydowanie nie jest (w załączniku).

Postanowiłam się przekonać, czy odpowiednio pielęgnując uda się wydobyć trochę skrętu z tych włosów, czy już zostanę z szopą... Niestety jak pisałam totalnie nie znam się na składach, próbowałam coś poszukać w sieci, ale nie wszystko dostałam... i tak kupiłam na początek:
1) Joanna Rzepa szampon wzmacniający - jako szampon głęboko oczyszczający ??? pisano o szamponie Ewa Rzepa, ale nigdzie nie można go dostać, może Joanna da radę?
2) Babydream szampon dla dzieci - jako szampon "normalny", nieoczyszczający
3) Isana odżywka do włosów kręconych (pomarańczowa w tubce) - jako odżywka do spłukiwania
3) Joanna Naturia odżywka z miodem i cytryną - jako odżywka bez spłukiwania, tylko czemu ona ma z tyłu napisane, żeby ją dokładnie spłukać...? :P może są 2 rodzaje?
4) grzebień z szerokimi zębami, plastikowy - gdzie kupię drewniany?
5) pianka do włosów kręconych Isana pure curls
6) żel do włosów rossmanna (nie wiem czy sprawdzi się pianka czy żel, czy może coś jeszcze innego)

Czy taki zestaw może być?
Czy po fotce sądząc myślicie, że uda się z tych włosów coś wykrzesać? Czy to włosy falowane czy jednak proste?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FullSizeRender.jpg (64,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1012 (1).JPG (97,2 KB, 29 załadowań)
__________________
Żonka i mama

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 12:42:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.