Wroc³aw - Si³ownia i Fitness - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-10-16, 10:13   #151
Marta GO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

A'propos Wojnowa to od wrze¶nia dzia³a tam nowy klub Fit4Fun, by³am i polecam ma du¿o bogatszy grafik ni¿ Bodyfit na Miko³owskiej (tam jest g³ównie Spa, bardzo ma³y klubik)
Marta GO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-18, 11:01   #152
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Tre¶æ usuniêta
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-18, 11:09   #153
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 950
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

a w jakiej czesci Wroclawia?
moriam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-18, 11:48   #154
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Tre¶æ usuniêta
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-18, 19:17   #155
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 950
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

to nie moj rewir ale na Grunwaldzie masz klub Hawana-zupelnie sympatyczny, ceny,mysle, przystepne. A na Trzebnickiej klub Spartan. Rowniez godny polecenia
moriam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-18, 19:36   #156
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Tre¶æ usuniêta
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-19, 21:50   #157
miska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez zebra1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Od wrze¶nia w Lady Fitness bêdzie z powrotem fajna instruktorka. Wraca po urodzeniu dzidziusia. Naprawdê polecam-Gosiê. W klubie prowadzi te¿ zajêcia z shape. A si³ownia jest ok. Ja chodzê tam na endermologie i jestem zadowolona. Wiem ¿e teraz maja jak±s promocjê na karnety.
znam t± instruktorkê - fajna, ale daje straszny wycisk. chodzi³am do niej na treningi i schud³am w 2 miesi±ce 6 kg. Klub jest spoko, maj± du¿o sprzêtu (chodzi³am tylko na si³ownie). teraz chodzê do activ na zajêcia, bo mam blizej, ale ju¿ mi siê nudzi...
miska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 14:16   #158
rybba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 1
:d

kurcze ... ciezko wybraæ
jest moze jaka¶ chetna studentka , ktora chcia³aby chodzic ze mna na fitness?:p bo sama jakos nie mam mobilizacji w taka pogode a wa³eczki trzeba zgubiæ do sylwestra
rybba jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-20, 16:38   #159
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: :d

Tre¶æ usuniêta
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-21, 10:40   #160
aniadzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Ja tez bylam w fit4fun na Wojnowie. Rzeczywi¶cie nowy klubik, bardzo sympatyczna atmosfera i wysoki standard. Jedynym minusem jest wysoka cena, w zasadzie najwy¿sza ze wszystkich znanych mi fitnessów. Zwa¿ywszy na to jeszcze, ¿e w karnecie znajduj± sie jedynie zajêcia fitness i nie ma sauny czy si³owni gratis, cena 58 z³otych za 4 wejscia to wedlug mnie badzo duzo.
aniadzi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-21, 20:28   #161
krycha500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cze¶æ dziewczyny Mam takie pytanie do osób chodz±cych na si³ownie na Pretficza. Nie we¼cie mnie za jak±¶ nienormaln± ;p, ale za ten karnet za 90 z³ ile razy w miesi±cu mo¿na korzystaæ z si³owni? I jeszcze jedno (g³upie, ale wole siê upewniæ;p) pytnie: czy w si³owni nie problemów z prysznicem;P?
krycha500 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 12:33   #162
Marta GO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

ja jeszcze o fit4fun, ceny nie nale¿± do najni¿szych w mie¶cie, ale te¿ nie s± najwy¿sze jak piszesz, zreszt± za ten standard naprawdê cena jest moim zdaniem adekwatna. jako studentka mieszka³am ju¿ w ró¿nych dzielnicach Wroc³awia i chadza³am do tañszych klubów, ale czasem oznacza³o to po prostu ciasne szatnie, prze³adowanie na sali i ¶ciany wymagaj±ce odmalowania...
Marta GO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-24, 21:52   #163
aniadzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Odno¶cie fit4fun. Pomijaj±c oczywi¶cie kluby fitness sieciowe, w których obowi±zuj± karnety i pakiety miesiêczne w cenie 190 do 300 z³otych, nie znam drugiego fitnessu z tak wysokimi cenami. We wszystkich pozosta³ych np. Bodyfit, Lady Fitness, Classic Fitness ceny s± znacznie ni¿sze, standard równie¿ wysoki a dodatkowo mo¿emy liczyæ na saune czy si³ownie w cenie karnetu miesiêcznego. Nie jest to jedynie moje zdanie a raczej opinia moich kole¿anek. To od nich dowiedzia³am siê o tym miejscu. Bardzo chêtnie uczestniczy³yby w zajêciach ale nie za tak± cenê. A dodatkowo zdecydowanie nad stan ¶cian i wielko¶æ szatni przedk³adam poziom prowadzonych zajêæ i atmosferê klubu.

Edytowane przez aniadzi
Czas edycji: 2009-10-24 o 21:54
aniadzi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-26, 20:33   #164
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 364
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Hej ja chodzê do klubu Hawanna na grunwaldzkie ale za ma³o siê meczê na tych zajêciach, poza tym nie ma pilatesu.
Mam jeszcze w miarê blisko do Galerii Dominikañskiej co o niej s±dzicie? Widzia³am tam karnet open czyli chyba z nieograniczon± liczb± wej¶c za 170z³ na miesi±c..

Ale czy tam jest fajnie?
Marynia19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-27, 11:07   #165
Ciasteczkowa dama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

A ja pomimo nowych i "piêknych" do tego lansiarskich klubów(typu Aquapark,Gymnasion czy za chwilê powstanie fitness w Arkadach), gdzie za karnet trzeba p³aciæ powy¿ej 200z³ wolê stary, rodzinny Bodyfit na Pretficza. Za 80z³(zni¿ki studenckie,promocje te¿ zawsze jakie¶ s±)-mam 3 treningi w tygodniu, saunê gratis i najfajniejsze zajêcia we Wroc³awiu. Musicie odpowiedzieæ sobie na pytanie-czy lepszy klub nowy,rozdmuchany z kadr± ,która zjad³a wszystkie rozumy i traktuje Ciebie jak powietrze; czy fajniej æwiczyæ z najlepszymi instruktorami, którzy wk³adaj± serce w t± pracê, gdzie oprócz porz±dnego wycisku dostajemy jeszcze co¶ wiêcej?Relaks, oderwanie od szaro¶ci i kilka kg tu i ówdzie mniej.
Ciasteczkowa dama jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-27, 12:27   #166
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 10 084
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez krycha500 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny Mam takie pytanie do osób chodz±cych na si³ownie na Pretficza. Nie we¼cie mnie za jak±¶ nienormaln± ;p, ale za ten karnet za 90 z³ ile razy w miesi±cu mo¿na korzystaæ z si³owni? I jeszcze jedno (g³upie, ale wole siê upewniæ;p) pytnie: czy w si³owni nie problemów z prysznicem;P?
Witaj! Karnet na si³ownie za 90zl to karnet ze wstêpem bez ¿adnych ograniczeñ. Ja te¿ z niego korzystam. W karnecie s± 2 godziny sauny lub ³a¼ni parowej.

Dwa prysznice w du¿ej szatni s± teraz nieczynne bo remontowane, na chwile obecn± dzia³a jeden w mniejszej szatni.

Ciasteczkowa damo, wiem dok³adnie o czym mówisz. W Bodyfit znajduje instruktorów z pasj±, zawsze gotowych udzieliæ fachowych porad, porozmawiaæ tak zwyczajnie po przyjacielsku, tam wszyscy siê znaj± i uwielbiaj± ze sob± æwiczyæ. Nie zmienie tego miejsca na ¿aden inny, nowy i super nowoczesny klub.
__________________

klatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-28, 08:28   #167
aniadzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Zgadzam siê w 100% z opini± na temat klubu na Pretficza. To jest najlepszy klub do jakiego chodzi³am. Instruktorzy to profesjonali¶ci a karnety dostosowane do potrzeb klientów. Szczególnie Marta, Justyna, Sabina i Gosia s± rewelacyjne!!!Poziom, przygotowanie, motywacja i intensywno¶æ godne podziwu. Dziewczyny na zajêciach daj± z siebie wszystko!!!Polecam ten fitness ka¿demu!!!Dodatkowo sauna i si³ownia do karnetu gratis. Organizuj± niesamowite imprezy, maratony fitness. Wstêp na zajêcia w te dni jest darmowy, funduj± nagrody i wej¶ciówki na zajêcia. Niestety dla mnie to za daleko. Muszê jechaæ przez ca³e miasto.
aniadzi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-05, 19:12   #168
miska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

sorry, ale coraz czê¶ciej mam wra¿enie, ¿e te wypowiedzi pochodz± od niedowarto¶ciowanych albo cierpi±cych na brak klientów instruktorek.. Wybaczcie, ale po raz ostatni odwiedzam to miejsce. ¯enada...
miska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-06, 11:59   #169
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Tre¶æ usuniêta
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 08:48   #170
smaks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Ciasteczkowa dama Poka¿ wiadomo¶æ
A ja pomimo nowych i "piêknych" do tego lansiarskich klubów(typu Aquapark,Gymnasion czy za chwilê powstanie fitness w Arkadach), gdzie za karnet trzeba p³aciæ powy¿ej 200z³ wolê stary, rodzinny Bodyfit na Pretficza. Za 80z³(zni¿ki studenckie,promocje te¿ zawsze jakie¶ s±)-mam 3 treningi w tygodniu, saunê gratis i najfajniejsze zajêcia we Wroc³awiu. Musicie odpowiedzieæ sobie na pytanie-czy lepszy klub nowy,rozdmuchany z kadr± ,która zjad³a wszystkie rozumy i traktuje Ciebie jak powietrze; czy fajniej æwiczyæ z najlepszymi instruktorami, którzy wk³adaj± serce w t± pracê, gdzie oprócz porz±dnego wycisku dostajemy jeszcze co¶ wiêcej?Relaks, oderwanie od szaro¶ci i kilka kg tu i ówdzie mniej.
Aaaa, no jak rodzinny to trudno siê dziwiæ...
Wiesz, tak siê jako¶ sk³ada, ¿e tak jak i paru innym osobom nie po drodze mi na krzyki - a o bodyfit na maxa borna ju¿ siê wypowiedzia³am.
I wcale nie szukam lansiarskiego klubu. 100 zeta za miesi±c w Spartanie (si³ownia na Trzebnickiej) to nie jest a¿ tak drogo, a w zamian nie æwiczê w jakiej¶ dziurze, na obdartym sprzêcie, a w szatni jest te¿ ciep³a woda.
Szkoda tylko, ¿e pod³oga taka zimna w szatni i taki t³umek czasem przychodzi.
No i trener cicho mówi )
Ale nawet jak jest t³umek to i tak jeszcze trochê sprzêtu jest wolnego, na razie jestem zadowolona.
smaks jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-09, 21:44   #171
Monicca86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Hej, a by³ kto¶ w akademi ruchu na ruskiej? i jest jaka¶ chêtna dziewczyna ¿eby sie ze mna gdzies zapisaæ ? ja szukam czego¶ w okolicach rynku, myslalam wlasnie o akademii ruchu, lub bodyficie na pretficza, moze galeria dominknska- ale kiedys tam bylam i zle sie tam czulam.
Monicca86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-23, 11:04   #172
Ciasteczkowa dama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Hej dziewczyny...
dawno mnie tu nie by³o
Narzekamy, ¿e nic siê we Wrocku nie dzieje-kluby fitness jakie s±, takie s±-otworzyli nam Arkady, choæ nie na moj± kasê) a tu fajna imprezka siê szykuje znowu...w Bodyficie. Piszê o niej na forum, bo cel jej jest szczytny-zbieraj± jakie¶ drobne fanty na prezenty miko³ajkowe dla Domu Ma³ego Dziecka i z tego tytu³u wstêp jest wolny, tylko trzeba ze sob± co¶ dla dzieciaków przynie¶æ. Fajnie i z sercem... A, nie napisa³am kiedy- w pi±tek 4.12 o 19.00- w programie 3 lekcje fitness/dance, pokaz mody, dj na ¿ywo, jakie¶ promocje, degustacje i jak zawsze fajna zabawa. Mo¿e forumowiczki dorzuc± kawa³ek serduszka i t³umnie rusz± na podbój Bodyfitu aby siê fajnie zabawiæ?
Ciep³e ¶ciski, hej
Ciasteczkowa dama jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-23, 19:12   #173
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawa³ek-pod³ogi
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

A mo¿e która¶ chêtna na wspólny fitness w okolicach Biskupina? Dopiero zaczynam i nie mam kondycji, jestem kompletnie nieskoordynowana Dlatego chêtnie pochodzi³abym z kim¶, tak¿e pocz±tkuj±cym My¶la³am o fitness centrum Biskupin, zna kto¶? I jeszcze Willa Parkowa ma zni¿ki dla studentów - bo cena ma dla mnie znaczenie Interesuj± mnie wieczory, ewentualnie weekendy A wspólne chodzenie to chyba wiêksza motywacja dla leniucha, no nie?
__________________
Blog Rodzynki Su³tañskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-24, 10:39   #174
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 10 084
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Ciasteczkowa dama Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny...
dawno mnie tu nie by³o
Narzekamy, ¿e nic siê we Wrocku nie dzieje-kluby fitness jakie s±, takie s±-otworzyli nam Arkady, choæ nie na moj± kasê) a tu fajna imprezka siê szykuje znowu...w Bodyficie. Piszê o niej na forum, bo cel jej jest szczytny-zbieraj± jakie¶ drobne fanty na prezenty miko³ajkowe dla Domu Ma³ego Dziecka i z tego tytu³u wstêp jest wolny, tylko trzeba ze sob± co¶ dla dzieciaków przynie¶æ. Fajnie i z sercem... A, nie napisa³am kiedy- w pi±tek 4.12 o 19.00- w programie 3 lekcje fitness/dance, pokaz mody, dj na ¿ywo, jakie¶ promocje, degustacje i jak zawsze fajna zabawa. Mo¿e forumowiczki dorzuc± kawa³ek serduszka i t³umnie rusz± na podbój Bodyfitu aby siê fajnie zabawiæ?
Ciep³e ¶ciski, hej
Ja pojawiê siê na 10000000%! Ale nie wiem czy nie bêdê zani¿aæ poziomu bo na codzieñ æwiczê na si³owni albo krêcê na rowerze spinningowym.
__________________

klatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-24, 15:47   #175
KALAI
Raczkowanie
 
Avatar KALAI
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez Monicca86 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, a by³ kto¶ w akademi ruchu na ruskiej? i jest jaka¶ chêtna dziewczyna ¿eby sie ze mna gdzies zapisaæ ? ja szukam czego¶ w okolicach rynku, myslalam wlasnie o akademii ruchu, lub bodyficie na pretficza, moze galeria dominknska- ale kiedys tam bylam i zle sie tam czulam.
Akademie ruchu polecam, chodze tam na sambê brazylijska (¶wietna prowadz±ca i super zajêcia) i czasami na taniec brzucha fitness ( ¶rednio mi siê podoba), kiedy¶ chodzi³am na salsê(tez by³o super ale nie mogê na kartê multisport wiec juz nie chodzê) Bardzo sympatyczne miejsce, czasami tylko t³ok w szatni.
__________________
Be the best version of you.
KALAI jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-24, 15:50   #176
kasiunia`18
Zadomowienie
 
Avatar kasiunia`18
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 1 783
GG do kasiunia`18
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Hej dziewczyny,a Psie Pole?? czy ktoras z Was ma jakiekolwiek info o klubach,badz silowniach w tym rejonie??
__________________
"I feel the need - the need for speed!"


Majusia 19.01.2012r **
kasiunia`18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-24, 15:54   #177
KALAI
Raczkowanie
 
Avatar KALAI
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez kasiunia`18 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny,a Psie Pole?? czy ktoras z Was ma jakiekolwiek info o klubach,badz silowniach w tym rejonie??
Jest FITNESS PLANET na Inflanckiej 4 i si³ownia na Krzywoustego , ale nie by³am.
__________________
Be the best version of you.
KALAI jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-28, 10:35   #178
smaks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez kasiunia`18 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny,a Psie Pole?? czy ktoras z Was ma jakiekolwiek info o klubach,badz silowniach w tym rejonie??
Prawie tak jak Kalai napisa³a - fitness planet dla ma³o wymagaj±cych (ewentualnie takich co nie gubi± kroku :P) no i w rynku PP te¿ na pocz±tku by³ fitness, o si³owni pisali, ¿e ciasno w niej (ale sama nie sprawdza³am czy cia¶niej ni¿ w innych).
No a jak komu¶ nie odpowiada to do ¶ródmie¶cia trzeba, jak ja.
smaks jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-03, 23:10   #179
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 679
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

dawno sie tu nikt nie udziela³, wiec od¶wie¿ê watek pytaniem.

jak wygl±da frekwencja na fitnessach popo³udniowych w Aquaparku na Borowskiej?
chodzilam tam kiedys na wakacjach i by³oby super, gdyby nie to ze we wrzesniu juz byl taki tlok ze zrezygnowalam. wiem jak prowadzone sa zajecia, pytanie tylko, czy dalej chodzi tam A¯ TYLE osób?
anka.d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-04, 10:01   #180
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Kiedy¶ chodzi³am do Activ Fitness Club na Grabiszyñskiej w budynku FAT'u. Mia³am tu najbli¿ej to i wykupi³am karnet. Nie mia³am jakis specjalnych wymagañ to i by³am do¶æ zadowolona,a wy mia³y¶cie doczynienia z tym fitnesem? Jak wra¿enia?
__________________
Tattoomaniaczka
Pocz±tkowa W³osomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie w³osów trwa

Paati89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-09-01 15:35:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.