Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-25, 17:21   #61
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

Oh oh oh proszę o wybaczenie Szanownego Macho

"90 % facetów jakich znam, okazuje się w gruncie rzeczy bezjajecznymi istotkami"

Czy lepiej?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 17:23   #62
Lorduś_Słonko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 392
GG do Lorduś_Słonko
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

Zdecydowanie lepiej
__________________
PROJEKT LORDUSIA JUŻ REDI !!!

Jak widać nie wszystko może być idealne...
Lorduś_Słonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 17:25   #63
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

Uff ulżyło mi
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 17:32   #64
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Oh oh oh proszę o wybaczenie Szanownego Macho

"90 % facetów jakich znam, okazuje się w gruncie rzeczy bezjajecznymi istotkami"

Czy lepiej?
Niestety popieram Faceci nam zniewieścieli Większość z tych,których ja znam niestety też martwi si bardziej o swój tyłek,niż o kobietę.Nie staneli by w jej obronie,bo dostali by i tyle.Aż strach brać gdzieś faceta jako ochroniarza Nic dziwnego,że kobiety teraz muszą być silne i stanowcze,bo już nie mają na kogo liczyć (jak nie na siebie).
Najzabawniejszą sytuacją było,kiedy wracałam w gimnazjum z wycieczki.Mój wychowaca wziął żonę.Wracaliśmy w tym samym pociągu,co poborowi na przepustce.Trochę panowie pochlali,więc wychowawcy bali się,że coś może nam się stać.Szczególnie,że łazili po pociągu.To ona do nich coś tam mówi,żeby poszli do siebie,a on chow się za jej plecami i przytakuje.Dosłownie się chował!Dlatego wydaje mi się,że chłopak autorki też być może został poddany ewolucyjnej kastracji:nie dość,że nic nie zrobi,to żeby ukryć własną słabość jeszcze na nią nakrzyczy i strzeli focha.Niemęskie
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 23:25   #65
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

Cytat:
Napisane przez gramma Pokaż wiadomość
Andruszki, i jak się sprawy potoczyły?
wlasnie mialam to napisać
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:04   #66
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

hmmm
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 11:01   #67
andruszki
Raczkowanie
 
Avatar andruszki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolny sląsk
Wiadomości: 314
GG do andruszki
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

HEJ!
narazie sytuacja stoi w miejscu (dlatego brak relacji ) przywozi ja mama od dwoch tygodni. Nie wiem dlaczego. Ale sie na niego naszykowałam porzadnie, jak przyjdzie to na bank powiem mu zeby sie trzymal z daleka i nawet z samochodu nie wychodził. Ona bede wchodzic sama i mi dawac kase. Juz bym chciala to miec za soba bo co sobote sie stresuje czy on bedzie czy nie. Na wszelki wypadek nastawiam sie zawsze na tego prostaka.
andruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-27, 11:10   #68
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

Może córka nakablowała mamie?Albo żona dowiedziała się o walentynkowej akcji?
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 11:17   #69
andruszki
Raczkowanie
 
Avatar andruszki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolny sląsk
Wiadomości: 314
GG do andruszki
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

one wiedza o akcji bo mama mi dawała misia na walentynki !
mozliwe,ze corka powiedziala. Ciesze sie ze nie przyjezdza ale z drugiej strony bardzo chcialabym w koncu wyrzucic to z siebie.
andruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 11:33   #70
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

Ja tu czegoś nie rozumiem - to on sobie folguje za przyzwoleniem swojej żony i córki...? Boże kochany, ja bym z tymi ludźmi zerwała kontakt raz na zawsze, odmówiła uczenia dziewczyny i zmieniła nr telefonu.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 11:52   #71
andruszki
Raczkowanie
 
Avatar andruszki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolny sląsk
Wiadomości: 314
GG do andruszki
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

zona chyba sie juz przyzwyczaila do jego zachowan. Mam wrazenie, ze czasami sie za niego wstydzi, ale nigdy mu nic nie mowi.
andruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-27, 12:32   #72
mirela2001
Raczkowanie
 
Avatar mirela2001
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 41
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

Witam!
i ja dorzucę swoje 3 grosze. przede wszystkim rada dla ciebie żebyś przy udzielaniu korepetycji nie pozwalała sobie na spoufalanie, na samym poczatku wyznaczaj granice i zasady, przecież nie udzielasz korepetycji towarzysko, to interes. jesli dziecko ci nie przynosi pieniędzy tylko rodzice, to sama zapłata powinna trwac kilka minut, miłe dziękuję, dozobaczenia i po sprawie. napisalaś, że facet łaził ci po domu i zagadywał, nie pozwalaj sobie na to chroń swój prywatny dom, kasa na przedpokoju i baj baj, a jeśli cie zagaduje to powiedz,że masz wiele zajęć i nie masz czasu.
a co do tego konkretnego typa to te walentynkowe życzenia to przesada, szkoda,że mu wtedy nie powiedziałaś, że nie życzysz sobie takich sytuacji.
rozumiem żeby dziecko przyniosło ci miska, albo po dłuższych korepetycjach zaprzyjaźniło się z tobą, dzieci się szybko przywiązują, ale ojciec dzwoni o 8 rano w walentynki?? poza tym dziewczyna która uczysz ma 16 lat, sama powinna kase przynosić, a rodzice niech czekaja w samochodzie.

życzę powodzenia w byciu bardziej asertywną i mam nadzieję, że nie będziesz miała już z typem do czynienia.
mirela2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 13:47   #73
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

postaw sie! powiedz,ze nie zyczysz sobie takich zachowan. zonie tego typa (jesli nie reaguje) zglos, ze masz juz tego dosc, sytuacja cie stresuje, itp. mozesz tez zrezygnowac i znalezc sobie nowych uczniow- chetnych na korki jest mnostwo.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 17:59   #74
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

Cytat:
Napisane przez andruszki Pokaż wiadomość
zona chyba sie juz przyzwyczaila do jego zachowan. Mam wrazenie, ze czasami sie za niego wstydzi, ale nigdy mu nic nie mowi.
To jakaś chora sytuacja! Ta rodzina jest nienormalna, najlepiej by było całkowicie zerwać z nimi kontakty, ale skoro nie możesz, to musisz się postawić temu oblechowi. Wiem, łatwo mi pisać, bo nie jestem w takiej sytuacji, ale przeciez to Cię męczy! Pamiętaj, trzymam za Ciebie kciuki
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 19:38   #75
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 323
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

wiem jak takie sytuacje potrafia paralizowac. od innej troche strony. to ja chodzilam do domu do faceta na korki. facet z dziecmi w moim wieku i starszymi, znajomy znajomgo, wybitnuy matematyk, to tzreba bylo sie milo i kulturalnie zachowywac. przy okazji moja jedyna nazija na nauczenie sie i zrozumienie matematyki wyzszej. widac mily sposob bycia i wdziecznosc w oczach za wyjasnianie najwiekszej zmoory mego zycia sprowokowaly zachowania ktore mnie brzydzily, oburzaly.. a jednak nie potrafilam sie z nich wyrwac. zona za sciana a ja slsze teksty " z zona od lat mni enic nie laczy, zyjemy obok siebie"; niby przypadkiem dotyka kolana, ramienia. a u mnie odruchy wymiotne. balam sie powiedziec slowa - zeby nie stracic sany a studiowanie bo to byl pierwszy rok na uczelni a on byl wykladowca rownoleglej grupy, a wiadomo w katedrach wszyscy sie znaja. balam sie powiedziec rodzicom bo chyba by go z dubeltowki ustrzelili. plakalam po nocach bo matematyka stala si epodwojnymhorrorem. be niego ciemna masa, z nim obrzydzenie i strach.
nic wielkiego si enei wydarzylo. to bylo pare lat temu, czlowiek zmarl niedawno na zawal jak sie dowiedzialam z klepsydry na uczelni. a mnie dopieru spadlo brzemie z serca.
i co z asertywnoscia? na codzien jestem przebojowa dziewczyna ktora umie bronic swoich racji.

strach paralizuje. moj ex, wtedy tz zbagatelizowal. obecny jak sie dowiedzial to o malo nie pojechal zasztyletowac korepetytora.

gdybym nie przezyla czegos podobnego, nie umialoby mi sie w glowie zmiescic ze do takich sytuacji potrafi dojsc, i ze tak trudno przed nimi si eobronic.

trzymam kciuki ze bedziesz miala wiecej samozaparcia niz ja i przy wsparciu tzta uda ci sie syytuacje pokonac.

duzo odwagi zycze!
nadziejka_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 21:22   #76
andruszki
Raczkowanie
 
Avatar andruszki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolny sląsk
Wiadomości: 314
GG do andruszki
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

dziekuje wszystkim za wsparcie... nadziejka wspolczuje - straszna sytuacja jak nie mozna zrezygnowac- ja wrazie jakis komplikacji zrezygnuje
tak jak powiedzialas w takich sytuacjach pojawia sie ten paraliz - wiesz ze chcesz sie przeciwstawic ale jednak z tych wszystkich emocji nie robisz nic. Dobrze, ze jestes pewna, ze go juz nie zobaczysz.
andruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 22:26   #77
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

Cytat:
Napisane przez peggy_blue Pokaż wiadomość
To jakaś chora sytuacja! Ta rodzina jest nienormalna, najlepiej by było całkowicie zerwać z nimi kontakty, ale skoro nie możesz, to musisz się postawić temu oblechowi. Wiem, łatwo mi pisać, bo nie jestem w takiej sytuacji, ale przeciez to Cię męczy! Pamiętaj, trzymam za Ciebie kciuki
taki maly offtop - nie oceniajcie ludzi tak latwo - wiele wizazystek tkwi w duzo bardziej toksycznych zwiazkach a jednak nikt ich od nienormalnych nie wyzywa; nie znamy sytuacji rodzinnej, wiec badzmy ostrozne w slowach
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 10:45   #78
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

Cytat:
Napisane przez Lorduś_Słonko Pokaż wiadomość
Wybacz, ale ja bym nie bawił się w "dawanie mu do zrozumienia", tylko prosto z mostu wygarnął: "Prosze mnie nie dotykać, nie całować, nie przytulać. NIE ŻYCZĘ SOBIE TEGO !!!!!".
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 14:05   #79
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

a ja nie rozumiem,dlaczego,skoro był wówczas w domu, Twoj facet nie towarzyszył Ci podczas żegnania uczennicy
zamiast Ci pomóc,to się nadyma
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-28, 14:20   #80
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

andruszka - ja bym na Twoim miejscu zrezygnowala z tych korepetycji i to juz dawno. Na 100% znajdziesz sobie kogos na miejsce tej 16latki kogos z kim nie mialabys takich sytuacji i nie musialabys sie w ogole denerwowac. Pieniadze rozumiem, ale nie w takich warunkach. Nie ma sensu kompletnie zdrowia i nerwow sobie szarpac.
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 14:40   #81
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

no kurcze ja już bym dawno mu powiedziała co o tym myśle...nie możesz sobie pozwolić na to!!
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 17:15   #82
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

napisz jak potoczyły się sprawy
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 00:45   #83
abram6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 74
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

Of topik,
ale mnie zastanawia czy 16 letnia dziewczyne tez rodzice odwoza do szkoly i czy tez maja tak male zaufanie do niej , ze nie dadza tych 20 czy 30 zl do reki izby zaplacila sama za korepetycje?? Pewnie tez boja puszczac ie ja na zakupy.

A chlopakowi sie dziwie. Mogl stanowczo zareagowac, nie tam rzeby zaraz za fraki ale glosniejszym i stanowczym tonem. (A swoja droga dopasc goscia w krzakach i obic mu twarz jak dziewczyna nie bedzie widziec
abram6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 09:19   #84
andruszki
Raczkowanie
 
Avatar andruszki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolny sląsk
Wiadomości: 314
GG do andruszki
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

napisze w sobote bo dopiero wtedy mam z nia korki,
ze swoim facetem zrobilam porzadek i ten temat chce zamknac - wiem ze by mi pomogl w razie czego, on mowi ze nie zawsze bedzie mogl byc przy mnie i musze sie nauczyc sama rozwiazywac takie sprawy. Podobna sytuacja moze mnie spotkac w zyciu jeszcze setki razy.
Nie jestem jeszcze doswiadczona w dawaniu korepetcji,nigdy nie miałam takich problemow bo ludzie przychodzili sami i sami wychodzili bez zadnej niepotrzebnej eskorty,
jak bedzie nastepny taki przypadek to bede od razu powiem ze nie chce sie spoufalac bo psuje to warunki mojej pracy. Chcialam byc mila, nie spodziewalam sie, ze trafie na takiego człowieka.
andruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 19:00   #85
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

Cytat:
Napisane przez andruszki Pokaż wiadomość
jak bedzie nastepny taki przypadek to bede od razu powiem ze nie chce sie spoufalac bo psuje to warunki mojej pracy. Chcialam byc mila, nie spodziewalam sie, ze trafie na takiego człowieka.
Wiesz mowiac szczerze to nie wiem czy powiedzenie czegos takiego cos pomoze. Bo komu to powiesz? taki "pan" zawsze bedzie udawal ze nie ma pojecia o co Ci chodzi w ogole, jakie spoufalanie on tylko po corke przyjezdza przeciez i nic nie robi o co chodzi Takiej osobie nic nie przetlumaczysz.

Moja rada to w nastepnej takiej sytuacji wiac momentalnie z podaniem powodu: bo nie wyrabiasz sie czasowo i niestety musisz zrezygnowac..inni sie znajda chetni na korepetycje zawsze
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 21:31   #86
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

Ja Cie rozumie ze jesli juz jest okazja zeby to powiedziec mu wprost to poprostu Cie paralizuje, sama mialam podobna sytuacje i poprostu jest wstyd cos powiedziec. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje ale wlasnie tak sie czlowiek czuje w takiej sytuacji. Moze obawa przed tym ze ten zbok powie ze cos sobie wymysliłas, ze bedzie sie smial z tego co sobie myslalas ze niby on czegos chce itp
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 00:04   #87
Moi16
Raczkowanie
 
Avatar Moi16
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 459
GG do Moi16
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

Rodzina tego faceta ze wstydu pewnie nic nie mówiła... Wiem, bo ojciec jak wypije jest takim "oblechem".

Teraz kobieta musi sama nauczyć się sobie radzić. A jak wybronisz się z takiej sytuacji to odrazu nabierzesz szacunku do siebie Poczujesz się pewniejsza i bardziej dowartościowana.
Moi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 14:08   #88
andruszki
Raczkowanie
 
Avatar andruszki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolny sląsk
Wiadomości: 314
GG do andruszki
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

był dzisiaj i ja przywiozł,
moja babcia otworzyla drzwi bo nie widziala kto to i zdazyl sie wepchac ale na szczescie nie wlazil dalej niz na korytarz,
dał ciastka jakies bo powiedzial, ze ona jest troche głodna i zebysmy sobie do herbaty zjadły.. i powiedział ze zona ja odbierze i o dziwo corka dala mi pieniądze. Pani nawet nie dyskutowała podziekowała i wyszła.
Moze mu sie godziny pracy pozmieniały... bo juz ktorys raz z rzedu jej nie odbiera.
Moja mama dowiedziała sie dzisiaj od nauczycielki z tej dziewczyny szkoły ze do niej tez taki jest. Ze mowi do niej na ty i ja dotyka. Ale nie wiem co ta pani z tym robi.
andruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 14:34   #89
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

Cytat:
Napisane przez andruszki Pokaż wiadomość
był dzisiaj i ja przywiozł,
moja babcia otworzyla drzwi bo nie widziala kto to i zdazyl sie wepchac ale na szczescie nie wlazil dalej niz na korytarz,
dał ciastka jakies bo powiedzial, ze ona jest troche głodna i zebysmy sobie do herbaty zjadły.. i powiedział ze zona ja odbierze i o dziwo corka dala mi pieniądze. Pani nawet nie dyskutowała podziekowała i wyszła.
Moze mu sie godziny pracy pozmieniały... bo juz ktorys raz z rzedu jej nie odbiera.
Moja mama dowiedziała sie dzisiaj od nauczycielki z tej dziewczyny szkoły ze do niej tez taki jest. Ze mowi do niej na ty i ja dotyka. Ale nie wiem co ta pani z tym robi.
szokujace to dla mnie to jest ze "ja dotyka", jeden raz rozumiem moze sie zdarzyc, ale ze kobieta nie reaguje i to sie powtarza
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 09:55   #90
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Problem z pewnym zbyt nachalnym, 'zboczonym' panem

czytam wątek regularnie, i taka mysl mi przyszła do głowy może ten facet ma taki styl bycia...Mój sąsiad bardzo podobnie zachowuje się, przy pierwszej rozmowie z nim byłam w szoku że dotyka mnie cały czas , a na drugim od razu jak zaczął powiedziałam mu żeby mnie nie dotykał zaprzestał procederu i było ok
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.