Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY! - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-18, 19:10   #1741
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

[1=8fc2159fdb2bd9c27a8dfb9 49d06bd6ad91c9c61_60de490 5781b1;37688885]Nie, nie siedzę w temacie. Trochę poczytałam o tym, bo ja mam duże problemy z cieniami
Niestety żaden specyfik mi nie pomagał, żadne kremy, żele czy inne cuda. Więc przestałam to nawet oglądać i kupować. Jedyne co zaradza w temacie to korektor. Ale idealnego niestety jeszcze nie znalazłam. A co jakiś pasujący mi kupię to wycofują ze sprzedaży
Nie stać mnie na zabieg, o którym pisałam wyżej (jakieś 2000 zł), więc tylko i wyłącznie korektory mi zostają.[/QUOTE]
ja też tylko korektory, najlepszy był Helena Rubinstein, jeszcze chcialam wypróbować biotherm forget it (ciężko dostępny), obecnie używam Vichy dermablend i loreal touch magic, a kupie nie długo z Yves rocher. Na cienie pomaga mi picie wody i tabletki perfect skin oraz OCM.
a ty jakich korektorów używasz?
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 05:02   #1742
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Obecnie używam Janssen, Perfect Blend, Perfect Cover Cream.
Nie powiem dobry, ale czy bardzo dobry? Nie mam przekonania jeszcze.

A przeglądając jeszcze najlepsze w kategorii Korektory na KWC:
Maybelline Affinitone - porażka. Jest tak rzadki, że niczego nie zakryje.

8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 09:28   #1743
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

[1=8fc2159fdb2bd9c27a8dfb9 49d06bd6ad91c9c61_60de490 5781b1;37693776]Obecnie używam Janssen, Perfect Blend, Perfect Cover Cream.
Nie powiem dobry, ale czy bardzo dobry? Nie mam przekonania jeszcze.

A przeglądając jeszcze najlepsze w kategorii Korektory na KWC:
Maybelline Affinitone - porażka. Jest tak rzadki, że niczego nie zakryje.

[/QUOTE]
zaciekawil mnie ten Janssen
tylko nie wiem jak z odcieniami. Jaki masz odcień? ja zawsze stosuję coś w wersji natural, a nie takie jaśniutkie. czy nr 2 czy 3 byłby lepszy?
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 08:49   #1744
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
zaciekawil mnie ten Janssen
tylko nie wiem jak z odcieniami. Jaki masz odcień? ja zawsze stosuję coś w wersji natural, a nie takie jaśniutkie. czy nr 2 czy 3 byłby lepszy?
Ja mam nr 2. Niby najbardziej polecany do cieni pod oczami. To właśnie jest największy problem - wybór odpowiedniego koloru.
Aczkolwiek można go bez problemu mieszać z innymi do uzyskania odpowiedniego odcienia. Tylko weź kup kilka po 40 zł za jeden :P Wydajny jest taki, że do końca daty ważności nie zużyję nawet 1/4.
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 11:41   #1745
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Ktoras z Was uyzwaa Aurigi Cernor?
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 12:16   #1746
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Ktoras z Was uyzwaa Aurigi Cernor?
ja używałam, zużyłam 3 opakowania, Efekty mizerne u mnie
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 12:18   #1747
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez alexandraa13 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś może miała podobny problem jak ja i coś poradziła? w zasadzie to nie wiem jak to nazwać, oczy są podkrążone ale nie tak typowo jak po niewyspaniu, chodzi mi o taką wieczną "opuchliznę" głęboko w dół twarzy..Wrzuciłam fotki aby zobrazować o co mi chodzi. Oczywiście dochodzi problem zmarszczek i jakby nadmiaru skóry pod oczami. Stan jak na zdjęciach mam od kiedy pamiętam, nieważne czy jestem wyspana czy nie.
Regularnie się badam, m.in krew i wyniki ok, więc nie wiem czy to może być objaw jakiejś choroby która nie daje o sobie znać w parametrach krwi..?
Nie wiem czy na zdjęciach to odpowiednio widać (jest mocne światło, więc wygląda to 100 razy lepiej niz na żywo, ale widać chyba o co chodzi), tu jestem bez make -upu, niestety widzę nawet na np. zdjęciach z imprez, jak zrobię mocny i ładny makijaż to te "linie" pod oczami się rzucają w oczy i przez to moja twarz wygląda na chorą,zmęczoną,niewyspaną i smutną...
Macie jakieś pomysły (najchętniej te,które miały podobny problem i sobie poradziły) - kosmetyki, kremy, żele, maseczki, okłady, płatki, zabiegi, cokolwiek...
Wiem, że takich tematów było sporo, ale ja nawet nie wiem pod czym dokładnie szukać rad. Sińców jako takich nie mam, worki może trochę? choć to pod samą powieką to jak dla mnie bardziej zmarszczki, ale też nie takie typowe...A głównie mi chodzi o te "podpuchnięcie" niżej, zaznaczone strzałką..
Z góry b dziękuję za pomoc
to są padoły łez, tzw. dolina łez. Wypełnia się je kwasem hialurynowym. Po pół roku do roku należy powtórzyć zabieg. Nie wyglądają na worki, worki to nadmiar tłuszczu tam i na to operacja, ewentualnie odpowiedni masaż masażerem. Ile masz lat? Zawsze uważałam, że to powstaje w późnym wieku.
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 12:30   #1748
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

[1=8fc2159fdb2bd9c27a8dfb9 49d06bd6ad91c9c61_60de490 5781b1;37693776]Obecnie używam Janssen, Perfect Blend, Perfect Cover Cream.
Nie powiem dobry, ale czy bardzo dobry? Nie mam przekonania jeszcze.

A przeglądając jeszcze najlepsze w kategorii Korektory na KWC:
Maybelline Affinitone - porażka. Jest tak rzadki, że niczego nie zakryje.

[/QUOTE]
chyba się skuszę na 2
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 09:12   #1749
MesaVerde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 196
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Wygrzebałam wątek i go podnoszę, może w końcu uda mi się coś znaleźć pod oczy.

Wiem, że to jeden z tych mankamentów urody, który w dużym stopniu zależy od genów i ciężko z tym walczyć. U mnie skóra jasna i cienka, naczynka prześwitują, a wory i cienie pod oczami mam niemalże od dziecka. Trochę już nie mam pomysły. Wewntęrznie wszystko świetnie, tu nie mam co działać, zewnętrznie używam masła shea do nawilżania i żelu z flos leku ze świetlikiem. Nic nie dają. Szukam albo czegoś silniejszego drogeryjnego, albo samoróbki np. jakiegoś serum, ale trochę nie wiem jakie składniki pomogą na ten problem.
__________________
Zdrowo się odżywiam, piję zioła, suplementuję.
Dbam o włosy.
Uczę się dbać o cerę.
Uwielbiam oleje.
Czytam, słucham, jestem szczęśliwa.

Będę:
Ćwiczyć i pływać- kondycja i sylwetka.
Precz z celulitem i naczynkami.
Badania kontrolne.
Zorganizować się i popchnąć życie do przodu.
MesaVerde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 14:59   #1750
malgoga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 16
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Witam , ja borykam sie z "workami" choć wiem że właściwie tylko chirurgiczny zabieg w postaci wycięcia wałka tłuszczu może mi pomóc , to wciąż szukam cudu , nie znalazłam , ale kilka dni temu widziałam program właśnie o cieniach ( tez sa paskudne) miała je młoda dziewczyna , wykonano zabieg , który polegała na wstrzyknięciu własnego tłuszczu w te zacienione okolice , efekt był natychmiastowy i prawie bezbolesny
malgoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 15:04   #1751
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez malgoga Pokaż wiadomość
Witam , ja borykam sie z "workami" choć wiem że właściwie tylko chirurgiczny zabieg w postaci wycięcia wałka tłuszczu może mi pomóc , to wciąż szukam cudu , nie znalazłam , ale kilka dni temu widziałam program właśnie o cieniach ( tez sa paskudne) miała je młoda dziewczyna , wykonano zabieg , który polegała na wstrzyknięciu własnego tłuszczu w te zacienione okolice , efekt był natychmiastowy i prawie bezbolesny
Też borykam się z "workami". Niestety u mnie jest do w bardzo dużej mierze genetyczne. Orientujesz się może jaka jest cena takiego zabiegu?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 23:47   #1752
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez malgoga Pokaż wiadomość
Witam , ja borykam sie z "workami" choć wiem że właściwie tylko chirurgiczny zabieg w postaci wycięcia wałka tłuszczu może mi pomóc , to wciąż szukam cudu , nie znalazłam , ale kilka dni temu widziałam program właśnie o cieniach ( tez sa paskudne) miała je młoda dziewczyna , wykonano zabieg , który polegała na wstrzyknięciu własnego tłuszczu w te zacienione okolice , efekt był natychmiastowy i prawie bezbolesny
ach, strasznie bym chciala by w koncu znalazl sie ktos, kto sobie wypełniał/jakkolwiek majstrował przy okolicy podocznej jakimiś zabiegami, i podzielił się wrażeniami (:
Strasznie jestem ciekawa zabiegu wypełniania chodźby kwasem hialuronowym, albo peelingu rozjaśniającego argipeel.
Mi niestety nic nie pomaga, ukręciłam nawet własny krem pod oczy z kofeiną, i z liposomami z zsk i mazideł na naczynka i cienie pod oczami Efektow oczywiscie praktycznie zadnych, nie wierze juz, ze zadna zwyczajna metoda jest w stanie pomoc na tego typu problem, poza dobrze kryjącym korektorem :P
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 12:34   #1753
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Ja mam cienie pod oczami (tylko cienie, nie wory) od dziecka, od kiedy pamiętam W dodatku mam bladą cerę, więc te cienie jeszcze bardziej widać. Ogólnie do tej pory myślałam, że jak się pomaluję, to jest ok (tzn. nie jest tak, że nie widać ich całkowicie, ale w porównaniu z tym, co jest bez makijażu, to z jest jednak lepiej)... dopóki wczoraj koleżanka sie mnie nie zapytała, co mam takie sińce pod oczami. I nie wiem, czy to była wina światła (było przygaszone, bo to taki klimatyczny pub), bo jak poszłam do wc przejrzeć się w lustrze, to wyglądałam normalnie no chyba że ona chciała mi dowalić;] (nie byłyśmy same, tylko ze znajomymi)..

I teraz mam pytanie - znacie jakiś w miarę tani korektor, który byłby najlepszy? Czy używała któraś z was rozświetlającego korektora fm group? Chodzi mi o odcień porcelain beige, bo, jak mowiłam, mam bladą cerę.

W opisie jest:
oparty na formule typu „woda w silikonie”

rozpraszające światło pigmenty rozświetlają skórę i sprawiają, że twarz wygląda na wypoczętą

lekka, kremowa konsystencja sprawia, że korektor nie gromadzi się z załamaniach delikatnej skóry pod oczami



Co o tym myślicie?

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

dobra, poczytałam opinie, i wychodzi z nich, że średnio tamten korektor nadaje się do cieni pod oczami.

W związku z tym - czy mógłby ktoś mi wyłożyć jak krowie na rowie, jaki kolor powinien mieć korektor do cieni (nie znam się zupełnie), albo najlepiej nazwy korektorów, które wy używacie i które są dobre Tylko cena do max 40zł...
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 18:02   #1754
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Ja mam cienie pod oczami (tylko cienie, nie wory) od dziecka, od kiedy pamiętam W dodatku mam bladą cerę, więc te cienie jeszcze bardziej widać. Ogólnie do tej pory myślałam, że jak się pomaluję, to jest ok (tzn. nie jest tak, że nie widać ich całkowicie, ale w porównaniu z tym, co jest bez makijażu, to z jest jednak lepiej)... dopóki wczoraj koleżanka sie mnie nie zapytała, co mam takie sińce pod oczami. I nie wiem, czy to była wina światła (było przygaszone, bo to taki klimatyczny pub), bo jak poszłam do wc przejrzeć się w lustrze, to wyglądałam normalnie no chyba że ona chciała mi dowalić;] (nie byłyśmy same, tylko ze znajomymi)..

I teraz mam pytanie - znacie jakiś w miarę tani korektor, który byłby najlepszy? Czy używała któraś z was rozświetlającego korektora fm group? Chodzi mi o odcień porcelain beige, bo, jak mowiłam, mam bladą cerę.

W opisie jest:
oparty na formule typu „woda w silikonie”

rozpraszające światło pigmenty rozświetlają skórę i sprawiają, że twarz wygląda na wypoczętą

lekka, kremowa konsystencja sprawia, że korektor nie gromadzi się z załamaniach delikatnej skóry pod oczami



Co o tym myślicie?

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

dobra, poczytałam opinie, i wychodzi z nich, że średnio tamten korektor nadaje się do cieni pod oczami.

W związku z tym - czy mógłby ktoś mi wyłożyć jak krowie na rowie, jaki kolor powinien mieć korektor do cieni (nie znam się zupełnie), albo najlepiej nazwy korektorów, które wy używacie i które są dobre Tylko cena do max 40zł...
maybelline korektor mineralny w płynie
vichy dermablend podkład
loreal touche magique natural beige
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 18:43   #1755
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
maybelline korektor mineralny w płynie
vichy dermablend podkład
loreal touche magique natural beige
O właśnie ten ostatni znalazłam na allegro i chciałam zamówić, ale właśnie zastanawiam się nad odcieniami? Nie wiem, czy wziąć natural beige czy porcelain. Jest jeszcze coś pomiędzy? Czy natural beige jest bardziej w stronę jasnego niż ciemnego? Bo miałam kiedyś podkład w takim odcieniu i niestety był za ciemny, no ale był innej firmy.
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 20:46   #1756
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
O właśnie ten ostatni znalazłam na allegro i chciałam zamówić, ale właśnie zastanawiam się nad odcieniami? Nie wiem, czy wziąć natural beige czy porcelain. Jest jeszcze coś pomiędzy? Czy natural beige jest bardziej w stronę jasnego niż ciemnego? Bo miałam kiedyś podkład w takim odcieniu i niestety był za ciemny, no ale był innej firmy.
porcelain jest bardzo jasny, robi u wielu efekt pandy
a natural beige jest jasny naturalny beżyk, idealany dla większości Polek
a jakiej firmy miałaś podkład co okazał się za ciemny?
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 21:02   #1757
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
porcelain jest bardzo jasny, robi u wielu efekt pandy
a natural beige jest jasny naturalny beżyk, idealany dla większości Polek
a jakiej firmy miałaś podkład co okazał się za ciemny?
Był to Rimmel Match Perfection.
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 21:24   #1758
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Był to Rimmel Match Perfection.
nie używałam Rimmela
przejdź się do rossmana i zobacz tester. Tak chyba najbezpieczniej
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 18:59   #1759
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

bowszystkotoiluzjajest ja mam bardzo duze since i jedyne korektory ktore byly w stanie mi je zakryc calkowicie to clinique all about eyes, paletka kryolan, ktora jednak na dluzsza mete jest zbyt ciezka, no i aktualnie i ostatecznie postanowilam na minerały tzn. albo mozna kupic gotowca, albo ukrecic sobie ze strony www.kolorowka.com co tak naprawde wcale nie jest takie trudne, a moim zdaniem bardzo sie oplaca (: Cenowo wychodzi naprawdę najlepiej, zresztą i najzdrowiej. A na fioletowe cienie najlepiej sluzy lekko żółty korektor. Ja nastepny zamierzam wymieszac z jakims masełkiem, coby tej delikatnej skory zanadto nie wysuszac (:
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 11:46   #1760
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

No, chyba będę musiała spróbować z tymi minerałami, czy coś..
bo kupiłam ten korektor loreal touch magique.. i niestety, z moimi cieniami nie może wygrać Jedynie trochę je 'pobledza', ale taki sam efekt to ja uzyskiwałam jak zakrywałam je podkładem żadnej różnicy
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 17:08   #1761
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
No, chyba będę musiała spróbować z tymi minerałami, czy coś..
bo kupiłam ten korektor loreal touch magique.. i niestety, z moimi cieniami nie może wygrać Jedynie trochę je 'pobledza', ale taki sam efekt to ja uzyskiwałam jak zakrywałam je podkładem żadnej różnicy
no niestety, moim zdaniem między drogeryjnymi korektorami nie ma co szukać, one nie mają wystarczajacego krycia, by rozprawic sie z prawdziwymi sińcami.. naprawdę, strzelaj w minerały (:
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 22:19   #1762
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
no niestety, moim zdaniem między drogeryjnymi korektorami nie ma co szukać, one nie mają wystarczajacego krycia, by rozprawic sie z prawdziwymi sińcami.. naprawdę, strzelaj w minerały (:
a jaki gotowy korektor mineralny polecasz??
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 18:28   #1763
Maged
Raczkowanie
 
Avatar Maged
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 73
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cześć dziewczyny. Od jakiegoś czasu mam cienie i worki pod oczami tak , że moje ogromne wręcz "żabie" oczy stały się małe , podkrążone , z cieniami .Nie przeszkadzało mi to dopóki koleżanki w szkole nie zaczęły mi tego wytykać Dziś robiłam sobie okłady z zielonej herbaty , posmarowałam "worki" maścią z witaminą A , i kremem Iwostinem .
Jaki produkt apteczny poradziłybyście mi ( mam 16 lat ) ? cena około 30 zł
__________________
Pozdrawiam
Maged jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 07:26   #1764
MesaVerde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 196
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

W tym wieku to nie defekt kosmetyczny. Zadbaj o dietę i nawodnienie. Potem do lekarza zbadać hormony.
__________________
Zdrowo się odżywiam, piję zioła, suplementuję.
Dbam o włosy.
Uczę się dbać o cerę.
Uwielbiam oleje.
Czytam, słucham, jestem szczęśliwa.

Będę:
Ćwiczyć i pływać- kondycja i sylwetka.
Precz z celulitem i naczynkami.
Badania kontrolne.
Zorganizować się i popchnąć życie do przodu.
MesaVerde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 12:41   #1765
KatarzynaAnnaRoza
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaAnnaRoza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cześć dziewczyny. Cienie to również moja przypadłość. Mam je od zawsze i taka moja natura. Zastanawiam się czy są jakieś sposoby/zabiegi na pozbycie się ich?
__________________
Mój kanał:
https://www.youtube.com/user/katarzynaswiazdek/featured

Szczęśliwa mama i żona

Wymianka kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=791095
KatarzynaAnnaRoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 11:40   #1766
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

dziewczynki ma ktoras z was doswiadczenie z korektorem BB?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rszczkowy.html

szukam czegos mozno nawilzajacego i jednoczesnie kryjacego
obecnie uzywam podkladu pharmaceris

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cy-spf-20.html

bo dobrze kryje i nie wysusza ( i ma przyjazny , nieuczulajacy sklad-uzywalam przy kuracji izotekiem gdzie wszystko co nalozylam na twarz mnie szczypalo) i mieszam go pol na pol z kremem pod oczy

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...en-na-noc.html

pozniej omiatam podkladem mineralnym z yves rocher https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-w-pudrze.html ktory wlasciwie nic nie kryje ale ladnie bezdrobinkowo rozswietla - daje efert perlowej tafli. niestety skora pod oczami nie toleruje mi mineralnych matowych i sypkich korektorow pod oczy-sypkim moge jedynie finiszowac i utrwalac z tym ze musi byc on rozswietlajacy -dajacy efekt nagiej skory;/ dlatego chcialam sie spytac o 2 korektory ktorymi chce zastapic i podklad pharmaceris i tez podklad ywes rocher.

co wiec myslicie o wyzej wymienionym kremie bb??
miala ktoras z was do czynienia z korektorem aussie perk me up z edm? ma drobinki czy raczej jest to perlowe rozswiellenie ?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 13:26   #1767
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

olkie ten korektor ma dobre krycie, ale trwalosc taka sobie, troche wlazi w zalamania, ale to tez zalozy ile nalozysz, mi w sumie prawie każdy włazi :P Myślę, że warto spróbować, zwłaszcza, że mozesz spytać na wątku o bb, to może go rozbiorą, i nie musisz od razu kupować opakowania (:

Jeśli chodzi o aussie perk me up edm to jest to rozświetlenie, nie ma tam żadnych wiekszych drobinek, ale jego trzeba nalozyc tylko odrobine bo to typowy rozswietlacz (: Ale krycie dobre.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:38   #1768
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
olkie ten korektor ma dobre krycie, ale trwalosc taka sobie, troche wlazi w zalamania, ale to tez zalozy ile nalozysz, mi w sumie prawie każdy włazi :P Myślę, że warto spróbować, zwłaszcza, że mozesz spytać na wątku o bb, to może go rozbiorą, i nie musisz od razu kupować opakowania (:

Jeśli chodzi o aussie perk me up edm to jest to rozświetlenie, nie ma tam żadnych wiekszych drobinek, ale jego trzeba nalozyc tylko odrobine bo to typowy rozswietlacz (: Ale krycie dobre.
noo mi zalezy chyba bardziej jednak na skladzie korektora. co z tego ze bedzie super kryl itd jak bedzie sukcesywnie mi niszczyl skore pod oczamidlatego postawilam na bbcream a aussie potrzebne by mi bylo tylko do delikatnego rozswietlenia - nie chce grubej watsrwy nakladac tylko omiesc delikatnie nalozony bb cream by po 1 utrwalic korektor i by rozswietlic mam nadzieje ze aussie bedzie godnym nastepca obecnego proszku bb zamowilam teraz musze poszukac probek aussie ;D
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 07:02   #1769
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Proszę o ocenę i poradę dziewczyn, które mają podobne zmartwienia

Problemy mam dwa:
-opuchnięcie pod oczami - no właśnie czy to są worki czy tzw.dolina łez?
-zmarszczki - zwłaszcza pod okiem prawym zmarszczka, która daje zarys opuchnięciu

Największym problemem są dla mnie opuchnięcia pod oczami - niestety nic nie pomaga (okulary żelowe, kremy z różnych półek cenowych,okłady z herbaty, żele ze świetlikiem).
Robiłam badania na tarczycę i wszystko ok.

Do tego pojawiły się zmarszczki, zwłaszcza pod jednym okiem, która zaznacza jeszcze kontur opuchnięcia

Opuchlizna jest największa po przespanej nocy - co może też być związane z limfą - tu podobno może pomóc drenaż limfatyczny twarzy?


Czy której z was udało się takie problemy zniwelować?
Wybieram się do kosmetyczki z tym i jestem ciekawa co zaproponuje, choć wiem, że najważniejsze jest ustalenie przyczyny - u mnie być może wiek (30 lat). Nie wykluczam jeszcze alergii, ponieważ czasami oczy mi łzawią
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....




Edytowane przez Lunawera
Czas edycji: 2013-03-26 o 20:10
Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 13:46   #1770
Redmoon22
Przyczajenie
 
Avatar Redmoon22
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 23
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Ja zauważyłam ,że cienie mi się zmniejszyły odkąd stosuje oil pulling i to dość znacznie! Także polecam tą metodę, bo wygląda na to ze w dużej ilości przypadków cienie czy worki to kwestia toksyn zgromadzonych w organizmie. O oil pullingu napisałam na blogu sporo wiec zapraszam
__________________
http://www.letthemwear.com/
Czyli wszystko co o urodzie i modzie wiedzieć powinnaś w jednym miejscu

Redmoon22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-16 15:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.