Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-05, 22:40   #2821
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

"przekłuwany" sorki
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 09:10   #2822
zabka16e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6
kolczyk w pępku

CO dermatolog może poradzić na suchość skóry w okolicy pępka? bo jeśli jest sucha to wtedy jak ma sie kolczyk może się przerwać czy przerwanie skóry może zależec czym przekłówamy czy pistoletem czy igłą?
zabka16e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 13:03   #2823
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: kolczyk w pępku. UDało się!

A ja zamierzam sobie SAMA przekłuć dziurkę w pępku i co do tego mam pytanko: czy nie dostane zakażenia przez takie samodzielne przekłuwanie? Moje koleżanki nagadały mi, że mam tego nie robić, bo po pierwsze moge dostać zakażenie a po drugie w przyszłości moge mieć problem z dzieckiem (pępowina?). Przecież przebijam skórę NAD pępkiem a nie pępowine! Nie wiem co mam zrobić. Pomóżcie!!!
$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 14:48   #2824
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kolczyk w pępku

ale kolczyk nie jest w skórze tylko głebiej, suchosz skóry nie ma wpływu na to czy sie skóra przerwie, tak sie nie stanie na suchą skóę np lipikar ,nanobase, lipobase, humektan poza tym polecam poszukac bo wątki dotyczące suchej skóy ciała były i praprarasty na to teża pepek sie przekłoowa igła nie pistoletem
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 15:46   #2825
pati_sweet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5
Dot.: kolczyk w pępku. UDało się!

Cytat:
Napisane przez ewelincia17 Pokaż wiadomość
Po długim namawianiu mama zgodziła się ! Wreszcie! Tylko pozostał mały problemik ... boję się że będzie badzo bolało... Was bolało? buziak
hejka wiesz co ja tez sie balam i odkladalam to ponad rok!! kolczyki w pepku spodobaly mi sie w zeszlym roku latem ale za bardzo sie balam i ciagle mowilam...jak schudne to zrobie!! ale tak na prawde to byla tylko taka wymowka potem o tym zapomnialam i w tym roku jak znowu zobaczylam ze pelno dziewczyn ma kolczyka to sie ponownie "zakochalam" hehe no i jak wrocilam z wakacji to juz mialam isc zrobic ale znowu oblecial mnie strach juz mnie nawet mama namawiala zebym sobie na imieninki zrobila ale ja jak oczywiscie .....jeszcze nie ...zrobie pozniej..... potem czytalam wszystko co sie da o kolczykach w internecie gadalam z kolezankami i niektorzy mowili zebym zrobila a niektorzy ze tylko bede miala problemy no i jak czytalam te wszystkie informacje ze mozna miec jakies problemy to juz mi sie znowu odechciewalo ale ktoregos dnia mowie ...a trudno ide sie zapytac ile to kosztuje itp no i jak poszlam to najpierw musialam zamowic termin (bo rocialm sobie nie u kosmetyczki tylko kolezanki z klasy powiedzialy ze mam isc do chirurga u ktorego one tez sobie robily) a przy tym musza byc rodzice no to zielam numer zeby to oni zadzwonili i mnie zameldowali!! czytalam ze po zrobieniu moze troche bolec jak sie siedzi i dlatego chcialam zrobic w piatek na weekend ale w piatek oni nie mieli czasu i zameldowali mnie dopiero na wtorek...ale ja chcialam postawic na swoim i wszedzie szukalam jaiegos salonu piercing w koncu znalazlam....kosztowalo to chyba tyle samo ale jak zobaczylam kt oto robi to az mi sie slabo zrobilo (bo byl to jakis wielki facet ktory mial brudne rece) i zrezygnowalam ..... w koncu nadszedl ten wielki dzien i chociaz bardzo sie balam to i taka cala z radosci az wariowalam... no i poszlam kolczyk musialam kupic sama i dac pielegniarce zeby wysteryzowala...po chwili ona mnie zawolala zebym juz przyszla...polozylam sie i kazali mi odslonic pepek...jak zobaczylam lekarza to juz w ogole strasznie sie balam ale teraz powiem ci jak bylo .... poszulam tylko lekkie szczypanie jak wstrzyknal mi znieczulenie ale szczypal tylko ten plyn...chyba wiesz o czy mowie... a potem poczulam tylko jak zakreca kolczyka i bylo juz po wszystkim.... takze nie ma czego sie bac jak cos to zawsze mozesz napisac...aha w dzien przeklucia mnie w ogole nie bolalo bo jednak mialam znieczulenie ale nastepnego dnia i kilka dni pozniej troche szczypalo jak siadalam albo wstawalam ale nie tak ze nie wiem jak bardzo bolalo tylko tak jak sie ma jakas mala ranke np od przeciecia i ma sie dlugo wyprostowany palec i potem nagle zegnisz to tak szczypie co nie... no wlasnie to takie samo uczucie bylo....a teraz to juz w ogole mi nie przeszkadza ani nic a mam go dopiero 4 tygodnie (jakos tak).....NO!!! to ja polecam!! jak masz jakies pytanka to pisz!!
pati_sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 16:05   #2826
pati_sweet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5
kolczyk w pępku

mam pytanko... po jakim czasie mozna zmieniac kolczyka??? mam go dopiero miesiac ale najchetniej juz byl zmienila bo tak mi sie strasznie podobaja jakies wiszace a ja mam taki prosty malutki zeby na poczatku nie przeszkadzal!:/ plisss napisze szybciutko
pati_sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 16:08   #2827
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: kolczyk w pępku. UDało się!

jak przebijalam sobie sama to bolalo( ale to bylo niefachowo i wyciagnelam bo prawie sie przerwal) a jak juz w studio nic nie bolalo...nawet nie czul kiedy mi to zrobili

P.S jest masa watkow na temat kolczykow w pepku (wrazenia itp) na wizazu wystarczy uzyc wyszukiwarki
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-13, 16:11   #2828
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

no niby mozna zmienic juz po miesiacu ale ja sie wstrzymalam i zmienilam po dwoch
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 17:49   #2829
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Jak bym jednak odczekala swoje bo niepotrzebnie moga zrobic sie problemy.
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 14:47   #2830
ola_mała
Raczkowanie
 
Avatar ola_mała
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 191
Dot.: kolczyk w pępku. UDało się!

Nie było tak źle, nie boli bardziej niż przekłucie uszu warto warto warto
ola_mała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 17:09   #2831
p0isengirl
Raczkowanie
 
Avatar p0isengirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 432
Dot.: Kolczykowanie-linki:)

Podnosze stary temat moze się komuś przyda :P
p0isengirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-16, 20:52   #2832
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Kolczykowanie-linki:)

miałam kiedys kolczyk w nosie,pępku i 7 w uszach ale już jakoś mniej mi się podoba persing niż kiedyś obecnie nosze tylko po 1 kolczyku w uchu
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 14:44   #2833
*luthien*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
GG do *luthien*
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

kurcze Poradźcie mi Strasznie chcialabym miec kolczyk w pępku, ale podobno nie na kazdym sie da... A ja nie mam takiego "wciśniętego do środka" jak większość, tylko taki odstający troche Powiedzcie mi, czy w takim da sie zrobic kolczyk? bo ja tak bardzo bym chciala..
pomyslalam sobie niedawno, ze kolczykiem moge go zaslonic
*luthien* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 16:07   #2834
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez *luthien* Pokaż wiadomość
kurcze Poradźcie mi Strasznie chcialabym miec kolczyk w pępku, ale podobno nie na kazdym sie da... A ja nie mam takiego "wciśniętego do środka" jak większość, tylko taki odstający troche Powiedzcie mi, czy w takim da sie zrobic kolczyk? bo ja tak bardzo bym chciala..
pomyslalam sobie niedawno, ze kolczykiem moge go zaslonic
udaj sie do studia lub kosmetyczki i zapytaj czy mozesz przekluc... Oni jak zobacza to ocenia...
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 09:57   #2835
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

gdzies widzialam zdjecia przeklutego wlasnie odstajacego pepka ale nie pamietam gdzie wiec sie da
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 13:11   #2836
*luthien*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
GG do *luthien*
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A własnie.... Po za tym należe do chudzielców
*luthien* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 18:31   #2837
neta90
Przyczajenie
 
Avatar neta90
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 1
GG do neta90
Cool Dot.: Re: kolczyk .....

Cytat:
Napisane przez heliotiska Pokaż wiadomość
ja niestety mam niemile doswiadczenie.Zrobila mi sie rana po przekluciu i z dziurki wyszlo "zywe mieso" jak to lekarz okreslil. Powiedzial ze jest szansa ze sie zagoi, ale ja sie znechecilam, bardzo bolalo i pojawil sie dziwny zapach. Kazalam wyjac kolczyk...Wiem ze to sie rzadko zdarza chyba, ale chce przestrzec...Nie chce juz zadnych kolczykow nigdzie!
dokladnie tak samo mialam a kolczyk mialam rok i bylo tak ze np. miesiac nie mialam nic a miesiac to "mieso" ) teraz zaryzykowalam i wczoraj zrobilam 2 raz kolczyk w pepku zobaczymy co czas pokaze ale juz sie boje bo cos wydaje mi sie ze krzywo jest pwiem szczerze ze za 1 razem mnie nie bolalo wcale za to wczoraj troche pocierpialam ale to kwestia kilku sekund )
neta90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 19:19   #2838
*luthien*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
GG do *luthien*
Dot.: kolczyk .....

niedlugo ide do studia wiec moze sie czegos dowiem

Edytowane przez *luthien*
Czas edycji: 2006-10-26 o 08:11
*luthien* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 07:32   #2839
paulinka17fdz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 6
Dot.: Co zrobić aby kolczyk nie "wyszedł"?

wiesz co sama nie wiem mam taki problem jak i ty mam za cienko przekuty a nie mam zamiaru przekuwac 2 raz
paulinka17fdz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-21, 08:00   #2840
bonec
Rozeznanie
 
Avatar bonec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 635
GG do bonec
Dot.: Co zrobić aby kolczyk nie "wyszedł"?

miałam koleżankę, która miała kolczyk w pępku przez kilka dobrych lat (a była przy kości), w momencie, kiedy przeszła na dietę i gwałtownie zaczęła chudnąć, kolczyk jej wypadł. wniosek - najpierw odchudzanie, potem kolczyk pozdrawiam
__________________
Mój blog o modzie. Fashion as my lifestyle.
http://nowohucianka.blox.pl/html



Powiększ sobie biust

Bransoletki hand-made

Do czytania - nowości z 23.09

Kosmetyki i wishlista

brak komputera przez najbliższe dni
bonec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 18:54   #2841
girlish1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 155
Dot.: Piercing - Katowice i okolice

.

Edytowane przez girlish1986
Czas edycji: 2007-03-06 o 20:42
girlish1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 13:39   #2842
girlish1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 155
Dot.: Piercing - Katowice i okolice

.

Edytowane przez girlish1986
Czas edycji: 2007-03-06 o 20:41
girlish1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 19:16   #2843
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Piercing - Katowice i okolice

A ja może nie o piercingu. Polecam studio Indian tatoo - tam też robia kolczyki. Ja robiłam tam jakies 2 lata temu tatuaż i jestem zadowolona. Nie miałam żadnych problemów, wszystko ladnie się zagoiło. To studo jest na ul. Korfantego 1a/2 - blisko rynku, naprzeciwko skarbka, idziesz w strone spodka. Popytaj się o ceny, oceń sama.
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 19:44   #2844
girlish1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 155
Dot.: Piercing - Katowice i okolice

.

Edytowane przez girlish1986
Czas edycji: 2007-03-06 o 20:51
girlish1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 17:13   #2845
Minoda
Rozeznanie
 
Avatar Minoda
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 719
GG do Minoda
Dot.: Co zrobić aby kolczyk nie "wyszedł"?

nnia*** kolczyka raczej nie da się skrócić, a jesli nawet to nie wiem, czy to się opłaci... Myślę że lepiej jest po prostu kupić z krótszym pręcikiem bo wbrew pozorom , są różne długości prętów w kolczykach do pępka i różne grubości też.....
Ja mam obecnie kolczyk od miesiąca i jak narazie nabyłam dwa kolczyki i różnia sie one długością, ale nosze oba na zmiane nie przeszkadza mi nawet
Aha no i jak bys się zdecydowała na kupienie nowego kolczyka, to najlepiej zmierz pręcik obecnego i dodaj do tej długości pare mm w zalezności od potrzeby dopiero wtedy szukaj odpowiedniego kolczyka w sklepie a przed kupieniem po prostu go zmierz:P Ja raz kupiłam za długi i miałam szczęście że udało się wymienic na taki sam z krótszym pręcikiem:P
Minoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 21:39   #2846
*aniula*
Raczkowanie
 
Avatar *aniula*
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 169
Dot.: Piercing - Katowice i okolice

Cytat:
jeździłam nawet do Gliwic, bo słyszałam, że jest tam dobre studio.
A mogłabyś mi podać adres tego studia? Mieszkam w Gliwicach i aż wstyd się przyznać nie wiedziałam, że tu jest studio piercingu :|

Pozdrawiam
__________________
"Sumienie jest najtajniejszym ośrodkiem i sanktuarium człowieka, gdzie przebywa on sam z Bogiem, którego głos w jego wnętrzu rozbrzmiewa."


Cel:
14.04.2007 - 21.04.2007 (na początek ) ZERO SŁODYCZY!!
*aniula* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 07:15   #2847
Minoda
Rozeznanie
 
Avatar Minoda
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 719
GG do Minoda
Dot.: Powazny problem z kolczykiem w pępku

Cytat:
Napisane przez mergielka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Dawno nie pisiałam ale jakoś nie było, czasu, ale jestem na bieżąco Heh Mój pępuszek goi się w sumie dobrze tylko martwi mnie bo nadal jest zacerwieniony przy górnej kupce:/ ale to dopiero 5 tygodni... pozdawiam buziaki
Hej, chyba nie masz powodu do zmartwień, bo mój pempuszek też jest zaczerwieniony przy górnej kulce... a przebiłam 4 tygodnie temu:P
Ja już go zmieniłam po 3 tygodniach na inny, bo wkurzał mnie ten pierwszy , był zakończony kamieniem w kształcie serca, i troche mnie uwierał:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pempunio.jpg (32,4 KB, 54 załadowań)
Minoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 14:47   #2848
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Piercing - Katowice i okolice

Cytat:
Napisane przez *aniula* Pokaż wiadomość
A mogłabyś mi podać adres tego studia? Mieszkam w Gliwicach i aż wstyd się przyznać nie wiedziałam, że tu jest studio piercingu :|

Pozdrawiam
To studio Olokon, niestety nie pamiętam, na jakiej ulicy się znajduje. W razie czego mogę dać Ci nr telefonu na PW

EDIT: znalazłam w Internecie, ulica Średnia 3/1. Salon tatuażu i piercingu.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 17:45   #2849
*aniula*
Raczkowanie
 
Avatar *aniula*
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 169
Dot.: Piercing - Katowice i okolice

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
To studio Olokon, niestety nie pamiętam, na jakiej ulicy się znajduje. W razie czego mogę dać Ci nr telefonu na PW

EDIT: znalazłam w Internecie, ulica Średnia 3/1. Salon tatuażu i piercingu.
Dziękuję A co sądzicie o tym studiu?
__________________
"Sumienie jest najtajniejszym ośrodkiem i sanktuarium człowieka, gdzie przebywa on sam z Bogiem, którego głos w jego wnętrzu rozbrzmiewa."


Cel:
14.04.2007 - 21.04.2007 (na początek ) ZERO SŁODYCZY!!
*aniula* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 14:00   #2850
justysiaklb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Kolczyk w pępku

Trzy tygodnie temu przebiłam sobie pępek i dostałam płyn do przemywania, ale już mi się skończył. Nie można go kupić w aptece tylko pojechać tam gdzie przebiłam i oni tam mają. Problem w tym, że nie mam kiedy tam pojechać, więc czym mogę przemywać mój pępek??
justysiaklb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.