Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-07, 22:09   #61
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Zmobilizować i wesprzeć?Chyba ktoś tu nie wie na czym polega normalny związek
Przepraszam, ale dla mnie to dziwne,jeśli się kogoś kocha to nie zwraca się uwagi na dodatkowe parę/paręnaście kilogramów.no...chyba,że ma się -naście lat,to jest to usprawiedliwienie:brzydal :
jaha, bo tobie by było wszystko jedno gdyby twój tżt nagle przytył z 80 na 130


autorko z twojego pierwszego postu nijak nie wynika jak on na ciebie tę presję wywiera oprócz tego że *mówi ci że cię kocha i że się mu podobasz* z tego co piszesz to bardziej wynika że to TY masz problem z zaakceptowaniem siebie a nie on [tekst o głodzeniu się].
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 22:13   #62
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Zmobilizować i wesprzeć?Chyba ktoś tu nie wie na czym polega normalny związek
Przepraszam, ale dla mnie to dziwne,jeśli się kogoś kocha to nie zwraca się uwagi na dodatkowe parę/paręnaście kilogramów.no...chyba,że ma się -naście lat,to jest to usprawiedliwienie:brzydal :
Dlaczego? Przecież ukochany to nie tylko partner do rozmowy..

A tak poza tym jak jest się na diecie to się chudnie, chyba, że się mówi jestem na diecie, a ta dieta polega na braku ruchu i jedzeniu czego popadnie.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 22:16   #63
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
głupie postanowienie, to raz.
dwa, w temacie napisałaś że twój TŻ Ci mówi, że jesteś gruba, a później pod koniec piszesz, że on Ci mówi, że mu się podobasz tylko ty mu nie wierzysz.
czy tylko ja to zauważyłam?
Wiesz to może wyglądać tak, że zaczyna temat o chudnięciu ze mogłaby trochę schudnąć, ze ma cellulit i że coś tam coś tam a potem ALE jemu się i tak podoba. Albo mówi że mu się podoba w momencie kiedy autorka zauważa jak obserwuje inne szczuplejsze dziewczyny itp też bym nie uwierzyła..

Co do tych którzy nie wierzą że dziewczyna przy kości może czuć się dobrze jest takich multum - a potem przychodzą faceci zaczyna się wypominanie wydziwianie i nagle atrakcyjna, pewna siebie kobieta zamienia się w zakompleksioną grubą dziewczynkę.. heh

Na diecie ja też moge być całe życie mimo że nie mam nadwagi- ale właśnie po to żeby nie przytyć też znam takie osoby. Szczupłe ale na dietach bo chcą zostać szczupłe
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 22:23   #64
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
jaha, bo tobie by było wszystko jedno gdyby twój tżt nagle przytył z 80 na 130


autorko z twojego pierwszego postu nijak nie wynika jak on na ciebie tę presję wywiera oprócz tego że *mówi ci że cię kocha i że się mu podobasz* z tego co piszesz to bardziej wynika że to TY masz problem z zaakceptowaniem siebie a nie on [tekst o głodzeniu się].
Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Dlaczego? Przecież ukochany to nie tylko partner do rozmowy..

A tak poza tym jak jest się na diecie to się chudnie, chyba, że się mówi jestem na diecie, a ta dieta polega na braku ruchu i jedzeniu czego popadnie.
Widocznie dla mnie dojrzały związek to coś innego
Rozumiem jeśli nadwaga wynosi kilkadziesiąt kilogramów, że wtedy po prostu martwimy się o zdrowie bliskiej osoby,to jasne,ale jeśli jest to nadwaga tego poziomu o którym pisałam, to przesada
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 22:29   #65
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Widocznie dla mnie dojrzały związek to coś innego
Rozumiem jeśli nadwaga wynosi kilkadziesiąt kilogramów, że wtedy po prostu martwimy się o zdrowie bliskiej osoby,to jasne,ale jeśli jest to nadwaga tego poziomu o którym pisałam, to przesada
I to rzeczywiście tak ..po prostu jedynie o zdrowie chodzi? Nie wierzę trochę bo jednak jest różnica w przytulaniu się do kogoś 130kg i 80kg..Zazwyczaj ten 130kg to w ogóle niewiele może w tym temacie. Przecież ta sfera także ważna jest w związku, także tym dojrzałym
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 22:31   #66
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Skierka, tak z ciekawosci, bo piszesz, ze tluszczu nie tolerujesz, u Ciebie samej jak jest z bf%?
Nie mam pojęcia, ale figurę zawsze miałam idealną Kiedyś byłam nawet za chuda, ale w 3 gim nabrałam normalnych kształtów.
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 22:31   #67
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

laisla-jasne,że jest ważna,ale jeśli się kogoś kocha, to naprawdę to jest daaalszy plan
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 23:14   #68
Miyavik
Raczkowanie
 
Avatar Miyavik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 300
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Ojej Autorko, pamiętaj, że to Ty masz być szcześliwa
__________________



Edytowane przez Miyavik
Czas edycji: 2012-05-07 o 23:15
Miyavik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 23:15   #69
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Zmobilizować i wesprzeć?Chyba ktoś tu nie wie na czym polega normalny związek
Przepraszam, ale dla mnie to dziwne,jeśli się kogoś kocha to nie zwraca się uwagi na dodatkowe parę/paręnaście kilogramów.no...chyba,że ma się -naście lat,to jest to usprawiedliwienie:brzydal :
No nie wiem, dla mnie sfera łóżkowa odgrywa w związku bardzo dużą rolę i gdyby mi się chłop zapuścił to zaraz bym go z batogiem po bieżni goniła.

Piszecie, że on się z nią związał, a ona już była gruba to widział, co bierze. Polemizowałabym, bo pod spódnicę jej nie zaglądał przecież na pierwszym spotkaniu. Chłopina się zakochał, związał, zaangażował, doszło do seksu, a tam bach: przelewające się zwały cellulitu uprzednio starannie zamaskowane ubiorem - o czym wspomina sama autorka, pisząc, że umie się ubrać tak, żeby nieźle wyglądać.
No i co robić w takiej sytuacji? Jeśli kocha to raczej nie rzuci z powodu zaniedbanego ciała, ale, kurde, ja tam rozumiem, że jest sfrustrowany i daje do zrozumienia, że pomimo, iż kocha i akceptuje to pewne rzeczy nie bardzo mu się podobają.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 23:19   #70
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Chłopina się zakochał, związał, zaangażował, doszło do seksu, a tam bach: przelewające się zwały cellulitu uprzednio starannie zamaskowane ubiorem - o czym wspomina sama autorka, pisząc, że umie się ubrać tak, żeby nieźle wyglądać.
No ta bo po seksownie ubranej kobiecie L?XL? po odpowiednim ubraniu gość zobaczył w niej twardą jak deska S-kę a po zdjęciu ubrania miał taaakiego zonka bo się okazało, że pod tym ubraniem nie wygląda jak kate moss no zdziwko totalne.

P.S ja chcę takie ubrania!
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 23:58   #71
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
No to jesteś wyjątkiem Ale w większości przypadków przy niedoczynności się tyje. Sama przybrałam 15 kg, które sukcesywnie zrzucam.
no to jestem kolejnym wyjątkiem bo ja również mam niedoczynność (tarczycę wielkościowo jak u 13 latki) i co jak co ale nie przytyłam a wręcz przeciwnie. Nie ma reguły
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 00:11   #72
KittenFromHeaven1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

dokładnie !

na dodatek wydaje mi sie ze ten Twój Tz grubo przesadza, cos czuje.

z ciekawosci, napisz prosze ile masz wzrostu i ile wazysz..

watpie, bys faktycznie byla gruba, jesli jak sama piszesz co 2 facet oglada sie za Toba na ulicy..

oj, okropny ten Twoj Tz.

Ktos kto kocha naprawde nie rani swiadomie... chyba ze nie mowilas muze Cie to boli..

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
tja. wspanialy mezczyzna. nic, tylko z takim slub brac. a ze masz przez niego niska samoocene? coz z tego, skoro bedziesz miala pierdzionek do pokazywania kolezankom.
KittenFromHeaven1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 00:30   #73
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Widocznie dla mnie dojrzały związek to coś innego
Rozumiem jeśli nadwaga wynosi kilkadziesiąt kilogramów, że wtedy po prostu martwimy się o zdrowie bliskiej osoby,to jasne,ale jeśli jest to nadwaga tego poziomu o którym pisałam, to przesada
a może lepiej się zamartwić trochę wcześniej, bo nadwaga zazwyczaj wynika ze złych nawyków, a złe nawyki mają to do siebie, że problem się cały czas pogłębia, a jednak trochę łatwiej zrzucić te fafnaście kilo niż parędziesiąt.

cały czas nie wydaje mi się żeby facet dołował autorkę celowo; może to wynikać z tego że nie rozumie że to drażliwy problem [faceci na prawdę często tego nie kumają] albo z tego, że to autorka jest przewrażliwiona nt. najmniejszego komentarza czy żaluzji typu 'ale ten obiad był ciężki, chodź może się przejdziemy na spacer'. albo i jednego i drugiego.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 07:36   #74
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez shirleyyy Pokaż wiadomość
no to jestem kolejnym wyjątkiem bo ja również mam niedoczynność (tarczycę wielkościowo jak u 13 latki) i co jak co ale nie przytyłam a wręcz przeciwnie. Nie ma reguły
Tylko pozazdrościć, ja mam tarczycę prawie jak niemowlak (lekarz ledwo się jej dopatrzył), ale takie szczęście mnie nie kopnęło żeby chudnąć.
Reguła jednak jest i jest taka że w większości przypadków niedoczynność = przytycie, a nadczynność = chudnięcie.
Koniec OT, nie o tym wątek
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 09:11   #75
melka 1
Raczkowanie
 
Avatar melka 1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Reykjavík/ISLANDIA
Wiadomości: 104
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez Allanya Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Piszę tutaj bo nie mam się do kogo z tym problemem zwrócić. Przecież nie powiem o tym mamie ani przyjaciółce bo będą nalegały, żebym zakończyła ten związek. Poza tym w sobotę mam urodziny i wydaje mi się, że on właśnie tego dnia chce mi się oświadczyć Długo na to czekałam. Jest naprawdę wspaniałym mężczyzną, nikt nigdy nie był dla mnie taki dobry i czuły jak on. W ogóle się nie kłócimy bo nie mamy o co. Tylko wczoraj znowu zaczął się temat mojego wyglądu. Może i mam kilka kg za dużo ale jestem stylistką i potrafię się ubrać tak, żeby nie było tego widać. Jak idziemy ulicą to sam widzi, że wszyscy faceci się na mnie gapią. Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć właściwie to całe życie jestem na diecie bo od urodzenia mam tęgie nogi i brzuszek. On wywiera na mnie straszliwą presję, czuję, że mu się nie podobam. Widzę jak patrzy na inne dziewczyny. To wszystko mnie strasznie dobija
Naprawdę nie wiem już co mam zrobić. Mówi, że mnie kocha i że mu się podobam ale już mu w to nie wierzę. Postanowiłam, się głodzić a nawet zostać anorektyczką bo wszystko będzie lepsze niż wysłuchiwanie tego jak wygląda mój cellulitis i ile jeszcze powinnam schudnąć...
kochana nie myl cellulitu z cellulitisem - bo to drugie to powazna choroba, a cellulit ma każda dziewczyna tylko u jednej bardziej go widać a u innej troche mniej - ale zawsze jest - taka sprawiedliwośc natury obdażająca wszystkie kobiety

Edytowane przez melka 1
Czas edycji: 2012-05-08 o 09:14
melka 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 10:01   #76
Allanya
Przyczajenie
 
Avatar Allanya
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 12
Thumbs down Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Rzeczywiście już żałuję, że założyłam ten wątek bo jedziecie po mnie jeszcze bardziej mnie dołując. Oczywiście anorektyczką nie chcę być, pisałam to jeszcze wczoraj pod wpływem emocji. Pisząc, że całe życie jestem na diecie miałam na myśli to, że nie pozwalam sobie na słodycze czy jakieś obżeranie się. Jem mało, często i zdrowo, po osiemnastej nic. Nie odwiedzam fast foodów bo mam tendencje do tycia i wiem jakby to się skończyło. Jestem w stałym kontakcie z dietetykiem już trzy razy zmieniał mi dietę. Od pięciu lat regularnie chodzę na siłownię (trener ustalił mi indywidualny program zrzucenia nadmiernych kg). Oprócz tego jeżdżę w domu na rowerze i biegam kiedy mam czas. Ruch sprawia mi przyjemność i nie robię tego z musu jak inne osoby chcące schudnąć. Oprócz tego z BIO CLA przerzuciłam się na zwykły chrom chociaż jak mówię nie potzrebuję wiele jedzenia bo jem naprawdę mało, mój chłopak sam to zauważył i czasem mówił, że jem za mało dziwne co? Jakby sam sobie zaprzeczał. A co do jego zwracania mi uwagi to zaczęło się od tego, że raz na obiad nałożyłam sobie tyle samo sałatki co jemu (warzywa chyba są zdrowe i raczej nisko kaloryczne, żebyście zaraz nie uznały, że się obżeram jak macie to w zwyczaju) A on wyleciał do mnie z tekstem: "Kochanie, żebyś mi tylko nie przytyła, tak w ogóle to dobrze by było jakbyś schudła parę kilo. Boję się, że jak będziesz w ciąży to strasznie przytyjesz, strasznie się tego boję". Później były małe uszczypliwości typu: "Zobacz jaki masz tłuszczyk, jakie rozstępy, sadełko". Ja od dziecka mam z tym problem, więc takie słowa mnie dołują. Moja mama mówiła, że już nawet na porodówce po urodzeniu mnie jak jej mnie dali na ręce to się śmiała z moich grubych nóżek. I wszystkie kobiety ze strony mojego ojca również walczą z tym samym problemem co ja. To nie jest tak, że ja nie chciałabym schudnąć. Oczywiście chciałabym ale już nie mam pojęcia jak to zrobić a on jeszcze przybija mi gwóźdź do trumny upominając o to czego czuję, że nie jestem w stanie dokonać. Widziałam jego byłą dziewczynę jest jeszcze grubsza ode mnie, ciekawe czy też mu to przeszkadzało. Rozmawiałam z nim na temat tego, że to co mówi mnie strasznie rani zresztą sam widział bo za każdym razem płakałam a on mnie potem przepraszał. Dwa dni temu znowu zaczęliśmy rozmawiać o cellulicie tak normalnie a ja wtedy specjalnie powiedziałam, że jemu to chyba nie przeszkadza a on na to, że trochę, że to jest brzydkie i czy ja nie chcę schudnąć. Wtedy się zapytałam czy mu się nie podobam i wyglądam aż tak strasznie to powiedział, że nie i skoro ja się z tym dobrze czuję to nie ma tematu. Za to ostatnie o cellulicie też mnie bardzo przepraszał za to, że mnie uraził. Ale ja już i tak wiem, że mu się nie podobam bo jestem dla niego za gruba. Też mu mówiłam, że od początku widział jak wyglądam zresztą od tamtej pory schudłam pięć kilo. Czyli ogólnie w porządku tylko teraz chodzi o to, że ja mam bardzo niską samoocenę i o to chodziło, żebyście mi na to coś poradziły jakoś psychicznie mnie wsparły a nie jechały po mnie i się nabijały bo zwróciłam się do Was ze swoim problemem... Tyle na ten temat, nie przeczytałam Waszych wszystkich postów bo mi się odechciało. Jedno co dobrze mi poradzono to iść zbadać tarczycę może rzeczywiście w tym tkwi problem

Edytowane przez Allanya
Czas edycji: 2012-05-08 o 10:09
Allanya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 10:44   #77
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

nikt wczesniej nie podsunal ci pomyslu o zbadaniu hormonow tarczycy? az nie chce mi sie wierzyc, ze dietetyk po kolejnej zmianie diety o tym nie powiedzial.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 10:48   #78
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
"Zobacz jaki masz tłuszczyk, jakie rozstępy, sadełko".
skoro jesz i żyjesz tak jak nam opisałaś to nie powinnaś mieć żadnego sadełka
Więc problem tkwi w czymś innym - tarczyca, hormony...

Poza tym z tego Twojego faceta to niezły palant

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
nikt wczesniej nie podsunal ci pomyslu o zbadaniu hormonow tarczycy? az nie chce mi sie wierzyc, ze dietetyk po kolejnej zmianie diety o tym nie powiedzial.
też mnie to zaskakuje...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 11:18   #79
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez Allanya Pokaż wiadomość
Rzeczywiście już żałuję, że założyłam ten wątek bo jedziecie po mnie jeszcze bardziej mnie dołując. Oczywiście anorektyczką nie chcę być, pisałam to jeszcze wczoraj pod wpływem emocji. Pisząc, że całe życie jestem na diecie miałam na myśli to, że nie pozwalam sobie na słodycze czy jakieś obżeranie się. Jem mało, często i zdrowo, po osiemnastej nic. Nie odwiedzam fast foodów bo mam tendencje do tycia i wiem jakby to się skończyło. Jestem w stałym kontakcie z dietetykiem już trzy razy zmieniał mi dietę. Od pięciu lat regularnie chodzę na siłownię (trener ustalił mi indywidualny program zrzucenia nadmiernych kg). Oprócz tego jeżdżę w domu na rowerze i biegam kiedy mam czas. Ruch sprawia mi przyjemność i nie robię tego z musu jak inne osoby chcące schudnąć. Oprócz tego z BIO CLA przerzuciłam się na zwykły chrom chociaż jak mówię nie potzrebuję wiele jedzenia bo jem naprawdę mało, mój chłopak sam to zauważył i czasem mówił, że jem za mało dziwne co? Jakby sam sobie zaprzeczał. A co do jego zwracania mi uwagi to zaczęło się od tego, że raz na obiad nałożyłam sobie tyle samo sałatki co jemu (warzywa chyba są zdrowe i raczej nisko kaloryczne, żebyście zaraz nie uznały, że się obżeram jak macie to w zwyczaju) A on wyleciał do mnie z tekstem: "Kochanie, żebyś mi tylko nie przytyła, tak w ogóle to dobrze by było jakbyś schudła parę kilo. Boję się, że jak będziesz w ciąży to strasznie przytyjesz, strasznie się tego boję". Później były małe uszczypliwości typu: "Zobacz jaki masz tłuszczyk, jakie rozstępy, sadełko". Ja od dziecka mam z tym problem, więc takie słowa mnie dołują. Moja mama mówiła, że już nawet na porodówce po urodzeniu mnie jak jej mnie dali na ręce to się śmiała z moich grubych nóżek. I wszystkie kobiety ze strony mojego ojca również walczą z tym samym problemem co ja. To nie jest tak, że ja nie chciałabym schudnąć. Oczywiście chciałabym ale już nie mam pojęcia jak to zrobić a on jeszcze przybija mi gwóźdź do trumny upominając o to czego czuję, że nie jestem w stanie dokonać. Widziałam jego byłą dziewczynę jest jeszcze grubsza ode mnie, ciekawe czy też mu to przeszkadzało. Rozmawiałam z nim na temat tego, że to co mówi mnie strasznie rani zresztą sam widział bo za każdym razem płakałam a on mnie potem przepraszał. Dwa dni temu znowu zaczęliśmy rozmawiać o cellulicie tak normalnie a ja wtedy specjalnie powiedziałam, że jemu to chyba nie przeszkadza a on na to, że trochę, że to jest brzydkie i czy ja nie chcę schudnąć. Wtedy się zapytałam czy mu się nie podobam i wyglądam aż tak strasznie to powiedział, że nie i skoro ja się z tym dobrze czuję to nie ma tematu. Za to ostatnie o cellulicie też mnie bardzo przepraszał za to, że mnie uraził. Ale ja już i tak wiem, że mu się nie podobam bo jestem dla niego za gruba. Też mu mówiłam, że od początku widział jak wyglądam zresztą od tamtej pory schudłam pięć kilo. Czyli ogólnie w porządku tylko teraz chodzi o to, że ja mam bardzo niską samoocenę i o to chodziło, żebyście mi na to coś poradziły jakoś psychicznie mnie wsparły a nie jechały po mnie i się nabijały bo zwróciłam się do Was ze swoim problemem... Tyle na ten temat, nie przeczytałam Waszych wszystkich postów bo mi się odechciało. Jedno co dobrze mi poradzono to iść zbadać tarczycę może rzeczywiście w tym tkwi problem
ale to ty napisalas ze wazysz 80 kg ? wiec dobrze ze sie starasz zrzucic.
Na poczatku myslalam ze twoj facet chce cie wesprzec i zmotywowac ale widze ze tylko rzuca teksty.
ten dietetyk do ktorego chodzisz zabronil ci jesc po 18stej czy to twoj pomysl? Bardzo zly zreszta, chyba ze chodzisz spac o 20stej.

Ile juz schudlas?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 12:13   #80
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Zgadzam się. Nie jedź do 18, to nie ma sensu. Ja jem nawet o 21 albo przed kolację i chudnę. No chyba, że nie jesteś głodna jedząc tak, ale ja bym naprawdę ściany gryzła.
Widać, że starasz się i bardzo wiele robisz w kierunku schudnięcia, masz wiele motywacji i dawno powinnaś już dużo schudnąć, przy takich staraniach. Dlatego koniecznie zbadaj tę tarczycę, to prawda, dziewczyny z chorą tarczycą mają trudniej ze schudnięciem. Czytałam nawet o dziewczynie, która jest bardzo aktywna, cały dzień na nogach, je malutko i schudnąć nic nie może, mimo dobranych dobrze leków na tarczycę. Także, Twójh facet powinien zobaczyć, że to wcale nie jest tak, że nic nie robisz i zrozumieć, że u Ciebie sprawa jest trudniejsza. No i właśnie, z taką Tobą się związał, widział jaką masz budowę, to nie wiem po co te narzekania? Gdybym ja widziała, że TŻ odchudza się i nie może, to na pewno bym go dodatkowo nie dołowała, po prostu pogodziłabym się z tym jaki jest (tym bardziej, że z takim nim bym się związała) i jemu radziłabym to samo, oczywiście zlecając mu też zrobienie badań, bo to wygląda niedobrze.
Życzę wszystkiego dobrego i chłopakowi stanowczo powiedz, że nie życzysz sobie takich uwag, bo wiele robisz w kwestii odchudzania i nie ma prawa Ci nic zarzucać .

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-05-08 o 12:15
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 13:58   #81
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez deszczowa_nimfa Pokaż wiadomość
Autorko, jakby mi chłopak powiedział otwarcie, że jestem na za gruba o dostałby w twarz. Co o wgl znaczny za gruba? Mowisz, ze od dawna masz problemy z wagą, wiec spodobałaś mu sie mimo tych paru dodatkowych kilogramów. Nie zostawaj anorektyczka! Dziewczyno daj o swoje ciało! Wybierz sie do dietetyka, moze po prostu już masz taka budowę i żadnymi dietami tego nie zmienisz.
Jesli przyjmiesz oświadczyny to co bedzie za pare lat, jak np urodzisz dzieci i jeszcze wiecej przytyjesz? Przemyśl, czy to ma sens.
W twarz



Do autorki:
ja tu widzę kilka kwestii:
rzeczywisty problem z wagą: czyli masz nadwagę, a nie możesz zrzucić: idź dolekarza, dietetyka.Pozwól, by pomogli ci fachowcy


problem z tym, że podejscie twojego faceta cię doluje.
Osobiście uważam, ze można drugiej osobie powiedzieć, że przytyła itp.; natomiast chłop chyba nie ma oczu, jesli kontynuuje swoją krucjatę widząc,jak to cie boli i męczy.

Powiem ci z własnego doświadczenia, że to zwyczajnie dla ciebie dobre nie jest.
Ja mam zdrowe BMI, wsjo w normie, czasem schudnę bardziej, czasem przytyję. TŻ zawsze, gdy schudnę mowi, że woli jak jestem szczuplejsza.
Zawsze zwraca uwagę,gdy przytyję; czasem niby zartem, niby pozytywnie; dla mnie jednak toaz tak pozytywne nie jest- ze względu na jakieś moje osobiste poglady na temat wagi.
te jego uwagi mają niedobry wpływ na to jak czuję się ze sobą, swoim ciałem i wlasciwie w pewnych sytuacjach w naszym związku.


Nie wyszlabym za takie chłopa, co zamiast być zemna w trudnej sytuacji, wspierać w jej rozwiązaniu, to ciągle przypomina o tym jaka ta sytuacja jest.
Choćby nie wiem jaki kochany był.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 13:58   #82
mu_minka1988
Wtajemniczenie
 
Avatar mu_minka1988
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 259
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Właśnie dziwne, że dietetyk nie poradził Ci, abyś udała się na badania hormonów. Może powinnaś go zmienić. Mogę Ci polecić zbadanie TSH, FT3, FT4, androstendion, LH, FSH, test na tolerancję glukozy. Nie masz problemów natury ginekologicznej? Może warto udać się do ginekologa-endokrynologa?
Twój TŻ naprawdę powinien się zastanowić nad tym co mówi, bo nie dziwię Ci się, że Cię to boli.
__________________



24.08.2013

- 17 kg

Drogi tłuszczu...
albo znajdziesz drogę do moich cycków, albo...
Wypi***alaj
mu_minka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 14:18   #83
pandepilator
Raczkowanie
 
Avatar pandepilator
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 251
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez Agoorka Pokaż wiadomość
Znam lepsze rozwiązanie- zamiast męczyć się wieczną dietą, zmień faceta. Jak Ty chcesz zostać anorektyczką dla gościa, któremu nie podoba się Twój wygląd, a w dodatku piszesz o zaręczynach, to ja dziękuję.
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmm. nie jest to dobra rada. nie ponosi poziomu urody w świecie.

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
W myśl zasady, że świat bez mężczyzn byłby pełen szczęśliwych grubych kobiet...?

Mnie tam wcale nie dziwi, że szczupłe sprężyste ciało jest dla przeciętnego człowieka dużo bardziej atrakcyjne niż przelewające się pokryte cellulitem zwały.

Wyobraźmy sobie zaniedbaną babę z nieumytymi włosami. Społeczeństwo nie bardzo akceptuje jej wygląd, ona płacze w poduszkę i obwinia innych za swoją słabą psychikę i kompleksy. Ja w takiej sytuacji widzę dwa wyjścia.
1. Można mówić: Mam łojotok, mam przetłuszczającą się skórę, szampon mi szkodzi, włosy są w strąkach całe życie i obwiniać innych, że nie są wyrozumiali.
2. Można umyć włosy. (plus ewentualnie pójść do lekarza, jeśli rzeczywiście ma się łojotok).

Kontynuując tę zgrabną () metaforę: dużo łatwiej jest narzekać, że źli ludzie nie akceptują naszego niechlujstwa (i, tak, nadwaga jest swego rodzaju niechlujstwem) niż wziąć się za siebie i zyskać zdrowe szczupłe ciało, lepsze nawyki żywieniowe oraz w efekcie perspektywę dłuższego i aktywniejszego życia. Pozdrawiam.
proponuję melanchtonowi polać duże ilości wódki za dobre gadanie. brawo, zgoda w 100 procentach
pandepilator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 14:20   #84
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez pandepilator Pokaż wiadomość
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmm. nie jest to dobra rada. nie ponosi poziomu urody w świecie.
uroda kwestią gustu.
są mężczyźni,którzy szaleją za pulchnymi kobietami.dla nich to symbole seksu i płodności .
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 14:23   #85
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
uroda kwestią gustu.
są mężczyźni,którzy szaleją za pulchnymi kobietami.dla nich to symbole seksu i płodności .
moze i tak.stety, niestety nie znam ani jednego takiego faceta
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 14:24   #86
dorotek88
Raczkowanie
 
Avatar dorotek88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 285
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Co do odchudzania:
To rzeczywiście mogą być jakieś problemy z hormonami, dlatego warto je zbadać. Ale jeżeli w Twojej rodzinie jest wiele osób z nadwagą to być może Twoje uwarunkowania genetyczne do nadmiarowych kilogramów są bardzo duże i naprawdę trudne będzie - co nie znaczy że niemożliwe - ich zrzucenie. Najpierw należałoby zrobić te badania, a później może zmienić dietetyka?
Z drugiej strony jeżeli dobrze czujesz się sama ze sobą i chcesz się odchudzić tylko dla kogoś to nie wiem czy jest sens się tak katować... Jeżeli prowadzisz w miarę zdrowy tryb życia to te kilka dodatkowych kilogramów które sprawiają że Twoje BMI wskazuje na lekką nadwagę nie powinno jakoś specjalnie szkodliwie wpływać na Twoje zdrowie.

Co do chłopaka:
Jeżeli mówi że mu się podobasz to znaczy że tak jest. Dodatkowo jeżeli jego była dziewczyna też była trochę przy kości to może po prostu nieco pulchne kobiety są w jego typie
Niestety żyjemy w takich czasach i takiej kulturze że jako wzorzec kobiecej atrakcyjności przyjmowana jest tylko super szczupła sylwetka :-( I może on ma w głowie jeden - swój - ideał kobiety trochę bardziej pulchnej i drugi - większości społeczeństwa - ideał kobiety szczupłej. Stąd te sprzeczne sygnały jakie Ci wysyła. Jeżeli denerwują Cię te uwagi to powiedz mu kategorycznie że sobie ich po prostu nie życzysz.
dorotek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 14:28   #87
pandepilator
Raczkowanie
 
Avatar pandepilator
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 251
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
moze i tak.stety, niestety nie znam ani jednego takiego faceta
jest ich po prostu mniej...
pandepilator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 14:41   #88
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
moze i tak.stety, niestety nie znam ani jednego takiego faceta
a ja znam wielu miłośników"kobiecych "kształtów .
nie poznałam nikogo kto gustuje w wielkich rozmiarach,bo nie obracam się w takim gronie,ale tacy też są

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez pandepilator Pokaż wiadomość
jest ich po prostu mniej...
nie wiem,czy mówimy o ekstrim,czy o normach +/- 15 kg nadwagi
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 14:49   #89
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Miałam tżta który mi powiedział to samo. Byliśmy po tym ze sobą jeszcze 1,5 roku. O 1,5 roku za dużo...
Zastanów się czy chcesz całe życie zastanawiać się, czy już masz odpowiednią wagę, czy jeszcze 1kg mniej.
Nie warto. Z doświadczenia mówię.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 15:04   #90
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Mój TŻ mówi, że jestem za gruba ;(

Cytat:
Napisane przez deszczowa_nimfa Pokaż wiadomość
Autorko, jakby mi chłopak powiedział otwarcie, że jestem na za gruba o dostałby w twarz. Co o wgl znaczny za gruba? Mowisz, ze od dawna masz problemy z wagą, wiec spodobałaś mu sie mimo tych paru dodatkowych kilogramów. Nie zostawaj anorektyczka! Dziewczyno daj o swoje ciało! Wybierz sie do dietetyka, moze po prostu już masz taka budowę i żadnymi dietami tego nie zmienisz.
Jesli przyjmiesz oświadczyny to co bedzie za pare lat, jak np urodzisz dzieci i jeszcze wiecej przytyjesz? Przemyśl, czy to ma sens.
Alez z Ciebie egzaltowana histeryczka. Jesli jestes gruba to wolisz, zeby facet klamal mowiac "OMG, kochanie, jestes taka szczupla, ze Cie prawie z Eva Longoria pomylilem"? Skoro jestes gruba to w jakim celu ma mowic nieprawde? Jesli grubego nazwiemy chudym to chudszy sie nie stanie od tego.

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
moze i tak.stety, niestety nie znam ani jednego takiego faceta
Rowniez nikogo takiego nie spotkalam. Jedynie na wizazu spotkalam sie z pogladem, ze tacy istnieja. Czasami mam wrazenie, ze to jakies urban legend grubych ludzi.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.