Prezent gwiazdkowy dla ukochanego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-27, 12:57   #1
klaudiaikropka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Lightbulb

Prezent gwiazdkowy dla ukochanego


Hej wszystkim.
Święta się zbliżają coraz szybciej więc czas zacząć myśleć o prezentach. Największym problemem jest prezent dla mojego chłopaka. Nie jesteśmy ze sobą zbyt długo, nie znam go więc jeszcze bardzo dobrze.
Mam dylemat co mu kupić.
Planowałam perfumy diora, ale zdążył sam sobie je kupić ubiegając mnie przy tym.
Uwielbia on siłkę, chodzi na nią parę razy w tygodniu. Auta. Zwłaszcza szybkie. Co mnie czasem doprowadza do białej gorączki jak ciągle mówi o tym, że zamierza jechać na ćwiartki się pościgać.
Myślałam by może kupić mu power banka, bo powtarza, że mu potrzebny, ale gorzej jeżeli znów mnie ubiegnie i kupi sobie.
Pomożcie dobrac dobry prezent!
klaudiaikropka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 17:43   #2
Kiri696
Kiri
 
Avatar Kiri696
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla ukochanego

Ja mogę polecić ten drewniany zestaw: http://allegro.pl/oryginalny-prezent-drewnian y-zestaw-prezentowy-i6600329363.html
Oryginalny prezent i na czasie bo wiadomo, że teraz drewniane gadżety są modne
__________________
Kiri
Kiri696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 22:03   #3
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla ukochanego

Cytat:
Napisane przez Kiri696 Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić ten drewniany zestaw: http://allegro.pl/oryginalny-prezent-drewnian y-zestaw-prezentowy-i6600329363.html
Oryginalny prezent i na czasie bo wiadomo, że teraz drewniane gadżety są modne
Prze chwilą widziałam inny wątek , w którym pisałaś dokładnie to samo, więc chyba to reklama, a nie rzetelna porada.

Skoro to fan siłowni to może jakiś fajny gadżet, pulsomierz, bidon, jakaś odzież funkcyjna?
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 13:47   #4
100club
Raczkowanie
 
Avatar 100club
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 107
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla ukochanego

Mój facet raczej nie ucieszyłby się z takiego zestawu
Planuję swojemu kupić jakiś duży zestaw narzędzi, kluczy lub innych rzeczy typowo dla facetów Wiem, że to mu się przyda i będzie z tego zadowolony. Słyszałam o przesądzie, że bliskim osobom nie powinno się kupować zegarka...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
100club jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 13:52   #5
martynia91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Prezent gwiazdkowy dla ukochanego

Jeżeli lubi siłkę to z doświadczenia wiem, że tacy faceci lubią także dobrą bieliznę. Szczerze, ja swojemu facetowi kupuję rzeczy z http://meskiegacie.pl/ i jest zadowolony za każdym razem
martynia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 15:08   #6
klaudiaikropka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla ukochanego

Zastanawiałam się może też na ręcznikiem na siłownie - komplet maly i duży na allegro z jakimś śmiesznym nadrukiem coś w tym stylu
http://allegro.pl/poundout-recznik-n...559969917.html
ale boję się, że to będzie kiepskiej jakości, biorąc pod uwagę, że jedna strona ręcznika jest biała.:confused :

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez martynia91 Pokaż wiadomość
Jeżeli lubi siłkę to z doświadczenia wiem, że tacy faceci lubią także dobrą bieliznę. Szczerze, ja swojemu facetowi kupuję rzeczy z http://meskiegacie.pl/ i jest zadowolony za każdym razem
O bokserkach też przez jakiś moment myślałam.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez 100club Pokaż wiadomość
Mój facet raczej nie ucieszyłby się z takiego zestawu
Planuję swojemu kupić jakiś duży zestaw narzędzi, kluczy lub innych rzeczy typowo dla facetów Wiem, że to mu się przyda i będzie z tego zadowolony. Słyszałam o przesądzie, że bliskim osobom nie powinno się kupować zegarka...
Też o tym słyszałam.. Na szczęście zegarki które nosi mój chłopak przekraczają mój budżet także tym się martwić nie muszę hehe
Nie wiem, może mi się zdaje, ale facetom ciężko kupić prezent. Myślę, że oni mają zdecydowanie prościej.
klaudiaikropka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 18:44   #7
zlotamydelniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla ukochanego

jako dodatek proponuję oryginalne mydełko - np z waszym wspólnym zdjęciem

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-11-21 o 08:59 Powód: link
zlotamydelniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-21, 06:03   #8
mietowa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla ukochanego

A może fajną książkę? Jeśli ma jakieś zainteresowania to n pewno byłby dobry pomysł. Mój mąż się bardzo cieszy z takich książek typu Majsterkowicz, Zrób to Sam, albo historia danego trunku np. jeśli lubi. Tanie książki kupisz w mojej ulubionej księgarni Bonito. Pozdrawiam
mietowa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 11:19   #9
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla ukochanego

ręcznik ze śmiesznym napisem - odpada, ja bym się wstydziła coś takiego zabrać ze sobą na siłkę.
Jeśli jest fanem siłowni - ręcznik to fajna rzecz, ale najlepiej kup mu taki z mikrofibry, np. w decathlonie - super pochłania wilgoć, jest lekki, zajmuje mało miejsca i błyskawicznie schnie. Możesz mu kupić mały i duży - mały na sprzęty (ja zwykle kładę sobie na sprzęt i dopiero ćwiczę) i duży pod prysznic. http://www.decathlon.pl/rcznik-l-80x...d_8361625.html mam i polecam.
Może fajną torbę? np. taką z miejscem na buty, jak dla mnie to bardzo ważne, bo jak idę na zajęcia (prowadzę fitness) to chodzę po różnych rzeczach - a po zajęciach nie muszę wrzucać ich do torby i nie brudzą mi się inne rzeczy (mam taką z 4f, ale nie wiem czy jeszcze są)
Butelka na wodę z filtrem to mój treningowy hit, a przy tym bardzo tani. Kosztuje 30 zł, ma pojemność pół litra i nie trzeba tachać ze sobą 1,5 l wody, tylko wlewasz kranówę, ona ci się filtruje i możesz ćwiczyć dalej.
Może fajne buty, jak znasz jego gust i rozmiar. A może wszystko na raz i fajnie zapakuj do torby.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 13:36   #10
paprotka808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla ukochanego

A o jakich kwotach rozmawiamy? Bo to po zainteresowaniach drugi wyznacznik
paprotka808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 14:56   #11
Ondana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 11
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla ukochanego

A jak długo już jesteście razem? Jeśli już jakiś czas i macie trochę wspólnych to fajną opcją jest spersonalizowany fotokalendarz. Ja zamawiałam w firmie xxx, na pewno znajdziecie w google. Mój luby bardzo ucieszył się z takiego prezentu. Teraz wisi na reprezentacyjnym miejscu w kuchni ^^ Na miesiące zimowe mamy zdjęcia nas w czasie tej pory roku, letnie miesiące to zdjęcia wakacyjne . Fajna opcja!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-05-26 o 18:19 Powód: Reklama.
Ondana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-21, 20:55   #12
klaudiaikropka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla ukochanego

Z ręcznika zrezygnowałam. Po dłuższej analizie nie podobał mi się.
Torbę i buty ma.
Pomyślę nad tym ręcznikiem z mikrofibry bo już ostatnio myślałam.

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Ondana Pokaż wiadomość
A jak długo już jesteście razem? Jeśli już jakiś czas i macie trochę wspólnych to fajną opcją jest spersonalizowany fotokalendarz. Ja zamawiałam w firmie xxx, na pewno znajdziecie w google. Mój luby bardzo ucieszył się z takiego prezentu. Teraz wisi na reprezentacyjnym miejscu w kuchni ^^ Na miesiące zimowe mamy zdjęcia nas w czasie tej pory roku, letnie miesiące to zdjęcia wakacyjne . Fajna opcja!
Dopiero 4,5 msc. Mój chłopak nie za bardzo lubi zdjecia ale na szczęście coraz bardziej się do tego przekonuje hehe

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez paprotka808 Pokaż wiadomość
A o jakich kwotach rozmawiamy? Bo to po zainteresowaniach drugi wyznacznik
Do 200 zł myślę max. Mam tez inne osoby by je obdarować.


A co w ogóle sądzicie o łańcuszku dla faceta?
Ostatnio mój mi się "zwierzył", że chciałby taki i planuje sobie kupić.
Jakiś ładny z krzyżykiem? Z racji tego, że jest mocno wierzący? Czy raczej odpada? ;>

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-05-26 o 18:19 Powód: Reklama w cytacie.
klaudiaikropka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 06:21   #13
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla ukochanego

Bardzo dobry pomysł z łańcuszkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 13:47   #14
niesmialamala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla ukochanego

ja ze swoim chłopakiem robimy sobie prezenty gwiazdkowe pierwszy raz (odkąd ze sobą jesteśmy czyli 2 lat) w tym roku, jestem strasznie podekscytowana! ustaliliśmy, żeby nie przekraczać kwoty 200zł. Sugeruję mu w sposób delikatny, że chciałabym leginsy na silownię. Natomiast on jest prawdziwym kinomanem i wpadłam na pomysł (przeglądając tu inne posty), aby kupić mu sweter z gruszką z filmu chłopaki nie płaczą! znalazłam już jeden na allegro i chyba się na niego zdecyduję. Taki zabawny prezent bo oczywiście mówi że niczego nie potrzebuje
niesmialamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 15:03   #15
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla ukochanego

Cytat:
Napisane przez niesmialamala Pokaż wiadomość
ja ze swoim chłopakiem robimy sobie prezenty gwiazdkowe pierwszy raz (odkąd ze sobą jesteśmy czyli 2 lat) w tym roku, jestem strasznie podekscytowana! ustaliliśmy, żeby nie przekraczać kwoty 200zł. Sugeruję mu w sposób delikatny, że chciałabym leginsy na silownię. Natomiast on jest prawdziwym kinomanem i wpadłam na pomysł (przeglądając tu inne posty), aby kupić mu sweter z gruszką z filmu chłopaki nie płaczą! znalazłam już jeden na allegro i chyba się na niego zdecyduję. Taki zabawny prezent bo oczywiście mówi że niczego nie potrzebuje
Mi by było szkoda kasy na sweterek, którego nigdy nie zalozy, jedynie wrzuci do szafy. Może jak lubi kino to zrób mu "paczkę kinomana" (zerknij na pinterest)?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 20:30   #16
niesmialamala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent gwiazdkowy dla ukochanego

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Mi by było szkoda kasy na sweterek, którego nigdy nie zalozy, jedynie wrzuci do szafy. Może jak lubi kino to zrób mu "paczkę kinomana" (zerknij na pinterest)?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiadomo, na codzień raczej w nim nie będzie chodził ale myslę że będzie zakładał okazyjnie, tak dla jaj właśnie ten film nam sie podoba i zawsze go rozwalał na łopatki fragment z gruchą ale dzięki za podpowiedź, jeszcze przemyślę
niesmialamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-24 21:30:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.