Rozjaśniacze syoss - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-14, 11:36   #151
karororo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 8
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Okej, rozumiem. Tylko nie wiem czy jest sens kupowania litra utleniacza, jak to będzie jednorazowe (myślę, że z naturalnymi włosami poradzę sobie o wiele łatwiej). A widziałam na tej stronie takie małe utleniacze po 100ml tylko chyba z innej firmy. Czy mogę ich użyć?
karororo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 19:22   #152
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozjaśniacze syoss

ja przed chwilą użyłam 12.0, mam włosy żółte, nie rude , schodziłam z brązu. teraz daję na to garnier 8.1 i czekam co będzie

ogólnie rozjaśniacz na plus, nie mam włosów tak zniszczonych jak po poprzednich innych firm
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 12:41   #153
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Rozjaśniacze syoss

a ja mam pytanie takie na przyszłość, bo na razie nie zamierzam przechodzic na blond, ale już wolę spytać, bo kto wie czy za miesiąc mi się nie odmieni:
Czy ma ktoś doświadczenia z rozjaśnianiem z rudego farbowanego na blond? Czy jak położę jeden Syoss 12.0, a na to farbę w odcieniu ciemnego blondu to chwyci dobrze?

kaguya, schodziłaś z brązu farbowanego? i jak po garnierze, efekt taki jak chciałaś?
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 15:56   #154
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozjaśniacze syoss

nie taki, zbyt hmmm... buro
ja schodziłam już z farbowanej czerni, brązu, rudego, czerwieni, jesli z rudego to wystarczy jednego rozjaśniania, potem jesli to najwyżej średni blond to pokryje, choć u mnie zawsze wychodzi rudawo. nie rudo, ale tak brązowo-rudawo
teraz się zastanawiam, jak uzyskać z tego piaskowy blond. nie chce popieli, a mam niektóre pasma prawie niebieskie, takie szare
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 09:13   #155
angiable
Przyczajenie
 
Avatar angiable
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 23
Dot.: Rozjaśniacze syoss

ładny piasek wychodzi po nowym syoss'ie mixing colours 7-58 mix migdało - pralinowy
angiable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 12:21   #156
xmissxinnocentx
Przyczajenie
 
Avatar xmissxinnocentx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Dzisiaj kupiłam ten rozjaśniacz 12-0 w sumie przez pomyłkę , wcześniej farbowałam włosy loreal recital preference kolor stockholm i kolor na pudełku syossa był bardzo zbliżony do tego z loreala z tym, że jaśniejszy. Dopiero teraz zobaczyłam, że to rozjaśniacz, w sumie fajnie wyszło bo chcę osiągnąć efekt platyny. Moje naturalne włosy są w kolorze blondu, nie ciemnego nie jasnego po prostu przeciętnego blondu. Jutro chcę położyć ten rozjaśniacz (dzisiaj już umyłam włosy) tylko nie wiem czy kupić dodatkowo farbę czy bez problemu z moim wyjściowym blondem i końcówkami w kolorze bardzo jasnego blondu wyjdzie mi ta platyna, trochę się boję że wyjdą rudo żółte a tego nie chcemy. Postaram się jutro wrzucić jakieś zdjęcia. ;]
xmissxinnocentx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 15:33   #157
jolka4466
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Witajcie, dziś użyłam rozjaśniacza 11-o co prawda tylko na jednym paśmie na odroście około 3 cm i jestem w szoku nie spodziewałam się takiego efektu, bo moje ciemnoblond włosy zawsze wychodzą żółte a tu niespodzianka, wyszedł fajny super jasny naturalny blond !
Farbka ma delikatną konsystencję, dobrze się rozprowadza, nie śmierdzi, nie szczypie same plusy. Po niedzieli będę robić całą głowę
jolka4466 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 10:46   #158
xmissxinnocentx
Przyczajenie
 
Avatar xmissxinnocentx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Ja już jestem po! Żyję i moje włoski również a efekt? Cudowny, idealny taki jak chciałam. Czysta platyna bez żadnych żółtych czy też rudych tonów, umyłam srebrnym szamponem i mają taki fajny srebrny połysk. Włosy są odżywione mięciutkie. Odżywka dołączona do rozjaśniacza jest świetna. Mam problemy z rozczesywaniem włosów a po niej prakrtycznie same się rozczesały.Wiem, że zostanę przy tym rozjaśniaczu na dłużej.
Plusy:
-piękny platynowy odcien
- bez rudych tonów
-łatwość nakładania tą buteleczką z aplikatorkiem
-nie śmierdzi tak strasznie
-nie podrażnia oczu i nosa (zapach)
-cena
-wydajność (mam włosy do pasa a spokojnie wystarczyły 2 opakowania)
-mięciutkie, zdrowo wyglądające włosy
Minusy:
-swędzenie głowy(ale to chyba przy każdej farbie)
- ciężko wymieszać zostają grudki

Dodają zdjęcie tak jak obiecałam
http://img638.imageshack.us/img638/7318/dscn1993a.jpg
xmissxinnocentx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 10:09   #159
kasia1988stce
Raczkowanie
 
Avatar kasia1988stce
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 157
Dot.: Rozjaśniacze syoss

ja długo czasu rozjaśniam włosy..
długo rozjaśniałam joanną bo mi sie wydawała najmocniejsza
ale i tak zawsze miałam żółte.. ehh, musiałam używać płukanki żeby to zniwelować i efekt był taki że miałam bardzo zimną, srebrną platynę.

potem mi przyszło wariactwo do głowy, zeby przyciemnić, na taki średni blond, i już nie rozjaśniać odrostów tylko farbkami jakimis robić...
Kolor mi wyszedł koszmarny !!!
zielono- szaro- brązowy, próbowałam to zniwelować jakimis szamponetkami typu złoty blond.. troche pomogło, aczkolwiek i tak czułam sie okropnie w ciemnych wlosach
więc postanowiłam rozjaśnić spowrotem
kupiłam syossa 12-0
położyłam najpierw na odrosty, na 40 min, potem na całość na 5 min
i wyszła mi ciepła platyna!! serioo
kolor jest śliczny.. teraz używam tego rozjaśniacza na odrosty, a na koniec sobie jeszcze malaksuje na calość na 3-5 minutek i kolor jest naprawdę ładny.
Nie żółty jak po joannie, a taki słomkowy
a mój naturalny to średni blond.
Kondycja włosów.. no cóż.. po tych moich kombinacjach mam zniszczone włosy ale przynajmniej kolor taki jak chce... teraz regularnie podcinam, czekam aż odrosną te najgorzej spalone..
Bo na odroście gdzie stosuje już tylko syossa (około 10cm) włosy są fajne, gładkie i błyszczące
Nigdy więcej joanny !!!

załączam foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1105232148558.jpg (8,3 KB, 262 załadowań)
kasia1988stce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 21:25   #160
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Rozjaśniacze syoss

witam was, mam ogromna prosbe o pomoc.
chce zrobic sobie ombre na dlugich wlosach ciemny blond. naturalne. i nie wiem ktora farbe syoss wybrac, czy z rozjasniaczem czyli Średnio intensywny rozjasniacz ( tutaj jest ten proszek utleniajacy ) , czy farbe Bardzo jasny blond ? bo na podglądzie te odcienie blondu sa bardzo przyblizone, a ja nie chce bialych końcówek tylko jasny blond
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 09:26   #161
Moorelcia
Zakorzenienie
 
Avatar Moorelcia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 286
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Skoro masz ciemny blond to ja bym wzięła ten najsłabszy rozjaśniacz czyli 10-0 bez tego proszku. Powinien Ci właśnie trochę rozjaśnić końcówki. Zawsze można go będzie dłużej potrzymać
Moorelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 08:23   #162
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez Moorelcia Pokaż wiadomość
Skoro masz ciemny blond to ja bym wzięła ten najsłabszy rozjaśniacz czyli 10-0 bez tego proszku. Powinien Ci właśnie trochę rozjaśnić końcówki. Zawsze można go będzie dłużej potrzymać
chce zeby mi wyszedl bardzo jasny blond, ale nie bialy
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 08:35   #163
Moorelcia
Zakorzenienie
 
Avatar Moorelcia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 286
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Hymmm... to może jednak we ten średni. Myślałam, że chcesz tylko trochę rozjaśnić. Jak go nałożysz to tylko obserwuj czy nie rozjaśnia za bardzo zawsze można zmyć troszkę wcześniej
Moorelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 21:03   #164
Kaaarmelka
Raczkowanie
 
Avatar Kaaarmelka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
GG do Kaaarmelka
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Można to stosować na farbowane włosy? Bo mam teraz pofarbowane na rudo. Chciałabym aby wyszedł na prawdę jasny blond. I się zastanawiam jak to by wyszło. Nie musi wyjść idealnie, bo to będzie baza pod użycie tonera.
Kaaarmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 22:42   #165
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

a to uzyj 12-0 ,
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 10:26   #166
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Rozjaśniacze syoss

kupilam srednio intensywny rozjasniacz, trzymalam 45 minut, rozjasnienie prawie zadne a stan wlosow tragiczny dobrze ze to tylko koncowki ....
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 11:01   #167
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Rozjaśniacze syoss

11-0

włosy mają lekko żółtawy poblask, ale rozjaśnia bardzo dobrze.

ost. foto - mój odrost - średnio-ciemny blond.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1468.jpg (37,8 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1470.jpg (25,7 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1458.jpg (26,6 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1467.jpg (43,4 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1150.jpg (61,9 KB, 218 załadowań)
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 15:04   #168
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cześć ja już od baaardzo długiego czasu zastanawiam się nad użyciem rozjaśniacza, stwierdziłam jednak po czytaniu wszystkich opinii (dekolor l'oreala, czy też rozjaśniacz joanny) że rezygnuję. Teraz jednak znowu zaczęłam przekopywać fora w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie wrzucę Wam zdjęcia moich włosów+zdjęcie włosów jakie chciałabym mieć. Zależałoby mi na jednym rozjaśnieniu (może być ta 12 syossa, mam mocne włosy ) i jednym farbowaniu, bo bardziej nie chcę ich przeciążać. Włosy w linkach, powinno być widać nawet odrosty mój naturalny kolor to średni, ciepły blond. Wybaczcie że na zdjęciach takie sterczące we wszystkie strony włosy ale nie będę ich prostować dla jednego zdjęcia, poza tym mam wrażenie że ładniej widać jakie mam prześwity między kolorami a i zapomniałam dodać że farbowałam farbami na 24 mycia, a nie stałymi (2 razy palette i raz garnier-pierwszy raz robiłam czarnym garnierem i prawie wcale się nie sprał, a brązowy palette który nakładałam później zszedł cały-widać po odrostach, mam swój kolor na odrostach a nie brąz z palette)

Moje włosy 1
Moje włosy 2
Moje włosy 3
Moje włosy 4
Moje włosy 5
Moje włosy 6

EFEKT KTÓRY CHCĘ UZYSKAĆ
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm

Edytowane przez dyciaa
Czas edycji: 2011-11-11 o 15:09
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 15:34   #169
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

obawiam się że jednorazowe uzycie syossa nie wystarczy, musiałabyś 2-3 razy go kłaśc, najpierw zobacz co wyjdzie za 1 razem, wstaw zdjęcie, myślę że 2 razy byś rozjaśniła, potem tonowanie 2 farbami i na koniec docelowy kolorek.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 15:58   #170
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
obawiam się że jednorazowe uzycie syossa nie wystarczy, musiałabyś 2-3 razy go kłaśc, najpierw zobacz co wyjdzie za 1 razem, wstaw zdjęcie, myślę że 2 razy byś rozjaśniła, potem tonowanie 2 farbami i na koniec docelowy kolorek.
masz na myśli, że rozjaśnianie dwa razy w jeden dzień? A po jednokrotnym rozjaśnieniu kolor na odrostach i na końcach będzie się bardzo różnił?
+takie pytanie nie dotyczące wątku, ale... wciąż widuję Cię na wątkach związanych z koloryzacją; jesteś fryzjerem? Udzielasz tak profesjonalnych odpowiedzi, że z ciekawości musiałam o to spytać
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 17:15   #171
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
11-0

włosy mają lekko żółtawy poblask, ale rozjaśnia bardzo dobrze.

ost. foto - mój odrost - średnio-ciemny blond.

a myślisz że na włosach jasny brąz ten 12 najmocniejszy dałby rade z podobnym efektem?
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 20:58   #172
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez dyciaa Pokaż wiadomość
masz na myśli, że rozjaśnianie dwa razy w jeden dzień? A po jednokrotnym rozjaśnieniu kolor na odrostach i na końcach będzie się bardzo różnił?
+takie pytanie nie dotyczące wątku, ale... wciąż widuję Cię na wątkach związanych z koloryzacją; jesteś fryzjerem? Udzielasz tak profesjonalnych odpowiedzi, że z ciekawości musiałam o to spytać
tak, mam na mysli dwa w ciągu jednego dnia, najlepiej, jakbys ominęła odrost ale to będzie trudne, żeby jednocześnie nie narobić plam.
nie daje 100% pewności ze wyjdzie aż tak jasny jak ze zdjęcia docelowego, masz dostep do fryzjerskich farb?
jesli masz to super.

uhm powiem tak: pracowałem w salonie fryzjerskim pewien czas moja wiedza opiera sie na doświadczeniach, na tym forum i na tworzeniu, nie działam schematycznie co za tym idzie nie mam szkoły w tym kierunku jednak nie czuje się gorszy od fryzjerów po szkole którzy niestety ale, robia wszystko schematycznie czego ja nie uznaje.
jesli by byc fryzjerem=mieć papierek to nim nie jestem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 21:05   #173
domcia1505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Hej dziewczyny Dziś farbowałam włosy kolorem mroźny perłowy blond. Swoje włosy miałam wcześniej rozjaśniane czyli jasny blond (pasemka) i odrost koloru mniej więcej średni blond. No i niestety odrosty wyszły strasznie - są żółte w właściwie to taki wyblakły rudy. A miałam dość duże i wygląda to strasznie. Nie wiem co teraz robić. Czy nałożyć jutro jeszcze raz ten sam kolor żeby całkowicie to zniwelować czy może lepiej kupić rozjaśniacz? Bo boję się, że ten mroźny perłowy blond mi tego nie pokryje...
domcia1505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 21:17   #174
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

perłowy ma za niską wodę na takie odrosty, powinno sie go z 12% zrobić.
proponuje uzyj perłowego ale z wodą 12% na odrost
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 21:37   #175
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
tak, mam na mysli dwa w ciągu jednego dnia, najlepiej, jakbys ominęła odrost ale to będzie trudne, żeby jednocześnie nie narobić plam.
nie daje 100% pewności ze wyjdzie aż tak jasny jak ze zdjęcia docelowego, masz dostep do fryzjerskich farb?
jesli masz to super.

uhm powiem tak: pracowałem w salonie fryzjerskim pewien czas moja wiedza opiera sie na doświadczeniach, na tym forum i na tworzeniu, nie działam schematycznie co za tym idzie nie mam szkoły w tym kierunku jednak nie czuje się gorszy od fryzjerów po szkole którzy niestety ale, robia wszystko schematycznie czego ja nie uznaje.
jesli by byc fryzjerem=mieć papierek to nim nie jestem
przynajmniej nie muszę biegać do salonu, żeby o wszystko dopytywać, nawet z domu nie muszę wychodzić jeśli chodzi o to żeby nie zrobić na odrostach to o nałożenie rozjaśniacza na pewno poprosiłabym mamę/siostrę lub koleżankę. A mówiąc o fryzjerskich farbach to widziałam że niedawno u mnie w mieście otworzyli sklep z takimi różnymi bajerami które mają w zakładach (nazwa artykuły fryzjerskie-to chyba farby też, prawda? jeśli nie to proszę mnie wyprowadzić z błędu ). Btw pisząc farby fryzjerskie jakie np. masz na myśli? Rzuć jakąś nazwą bo myślałam żeby po rozjaśnianiu syossem zrobić farbą wellaton (kiedyś jak miałam dłuuugie włosy to jej używałam-z tym że używałam ciemnej czekolady), albo po prostu syossem. I w jakiej cenie są farby fryzjerskie? Jak na nastolatkową kieszeń to mogę mieć problem jeśli chodzi o wydatki z tym związane tak to jest jak się nie pomyśli
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 21:45   #176
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

fryzjerskie? hm loreal, wella, goldwell, schwarzkopf, ce-ce, chantal, matrix

ja bardzo polecam rozjaśniacz vincent ledier ten:
http://www.vincentledier.pl/

dla Ciebie zielony proszek + woda 9% , potem tonowanie i kolor docelowy.

powinien wyjśc żółty po tym rozjaśniaczu a on nic a nic nie niszczy włosów dlatego bardzo go lubię.

na allegro moze go znajdziesz, albo na takiej hurtowni internetowej ✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂ , jesli nie znajdziesz tam u siebie.

on drogi nie jest, nawet sam proszek możesz wziąść, wodę z farb weźmiesz, bo proponuje Ci 2 farby z joanny (gołebi popiel + szlachetna perła) one mają wode 9%, ale je nałozysz na włosy po rozjasnianiu i nie będzie potrzebna tak mocna woda tylko 3-6% więc z jednej farby bys mogła wykorzystać wode do rozjasniacza.
na koniec kolor docelowy. no i tu problem bo Lindsay na zdjęciu ma to zgrabnie zrobione przez fryzjera czego sama nie zrobisz pytanie jak chcesz miec?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 22:01   #177
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Rozjaśniacze syoss

muszę się upewnić że dobrze zrozumiałam:
1. najpierw rozjaśniacz vincent ledier (to jest tylko zielony proszek?)+1 woda z farby joanny. (do tego nic więcej?)
2. po rozjaśnianiu wymieszane farby joanny+woda która została z jednej farby (do tego nic więcej?)
3. kolor który mi się podoba (to TEN)

w sumie musiałabym rozjaśnić i dwa razy farbować? Ojaa trochę spore przeżycie dla włosów a po tych farbach joanny bez farbowania już na kolor następny (ten miodowy blond) co by wyszło? )
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 22:32   #178
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

mając 50g proszku powinnaś dolać 100ml wody, ale to całe 2 wody z farb bys musiała wlac prawie, więc wlej powiedzmy do rozjaśniacza 1,5 wody z farb joanny.
a przy farbowaniu joannami zrób tak ( 2 joanny+ 0,5 wody 9% która została i brak tej wody uzupełniasz wodą z kranu, zmieni sie stęzenie na ok 4% a mu potrzebujemy słabe stężenie właśnie) ta joanna ma ochłodzić Ci kolor powstały po rozjaśnieniu być moze wyjdzie żółty lub pomarańczowy. joanna ma to załagodzić , zrobci baze pod nowy kolor zeby z pod niego nie wybijał sie pomarancz.

taki miodowy chcesz, to połóż sobie coś z poziomu 8 złotego, np 8.3 albo 8.34
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 09:04   #179
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Rozjaśniacze syoss

a czy przy użyciu w jeden dzień rozjaśniacza+farba+druga farba nie wypadną mi wszystkie włosy ? Muszę z mamą pogadać; na rozjaśnianie się zgodziła ale nie spodziewałam się że tyle tego będzie
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 12:01   #180
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

a niby czemu ma Ci cos wypaść, farbowanie nie wplywa na wypadanie, chyba, że jest się alergikiem i ma sie uczlenie na różnego typu chemie zawartą w farbach.
nic Ci nie będzie.

ale docelowa farbe bym połozył na 2-3 dzień po tonowaniu, jak wloski odpoczna chwilę to lepiej potem złapią nic tak od razu. przynajmniej z blondami warto jest chwile poczekac
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.