w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-15, 00:12   #1
malutka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 169

w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd


zawsze bylam osoba szczupła, wręcz przez niekotrych nazywana chuda ( przez pewien okres czasu o którym zaraz napisze) jednak zawsze moje BMI bylo w normie i mieściłam sie w ogólnych standardach.
Nigdy się nie odchudzałam specjalnie, jadłam ogólnie to na co mam ochotę, z ruchem bywało róznie, raz bardzo dużo, czasem wogóle.
Mam 19 lat teraz, a w wieku 17-18 bardzo duzo imprezowalalm, czesto zdarzalo sie z narkotykami, po kotrych siła rzeczy na drugi dzien czesto bylo ciekzo przelknac cokolwiek. W tym własnie okresie, jak tak patrze na zdjecia i sobie przypomne co niekotrzy mowili, figure mialam idealna, zaden tam szkielet, ale zadnych boczkow i falkdek tam gdzie nie powinno. Imprezowalam ( mowie o klubach, i to takich gdzie prawie non stop sie ostro tanczy przy ciezszej muzyce) srednio raz w tygodniu, a ze kocham muzyke ( + jakies tam swinstwa) to przewaznie cala noc...

Ponad pol roku temu skonczylam z dragami na imprezach twierdzac ze szkoda mi zdrowia, teraz tylko pije a i to staram sie ograniczac w miare. I tak potrafie bawic sie cala noc z malymi przerwami ( to moja ulubiona forma ruchu, z innymi juz roznie bywa) , ale przed matura nie imprezowalam duzo, codziennie jem mniej wiecej tak samo ( ogolnie staram sie dosc zdrowo, w miare mojej wiedzy o tym, jednak nie zawsze mi to wychodzi), teraz poszlam na studia, na dodatek zaoczne wiec prawie kazdy weekend mam zajety.
wiec jesli juz sie wybiore na dobra impreze to bardzo rzadko, duzo siedze np przed komputerem, przyszla jesien nie chce sie wychodzic z domu, najlepiej jesc sobie cos dobrego... z tym wlasnie ciezko mi sie pochamowac czasem. moze slodyczy nie uwielbiam jakos specjalnie, ale za to chipsy, kebaby itd... Rzucilam fajki, razem z dragami ( nie zebym byla jaks uzalezniona, tylko lubilam sobie uprzyjemniac w ten sposob impreze i doznania muzyczne :P) , mniej imprez u mnie = mniej ruchu... tazke przybylo mi jakies 4-5 kg :/:/, boczki, zauwazam delikatny celluit... i boje sie ze bedzie gorzej. Wkurzaja mnie docinki np mojego chlopaka " no kiedys bylas chudsza tluscioszku, albo innego znajomego " kiedys to taka chudzinka bylas, mala dupka a teraz celluitis masz". nawet jak kolezanka mowi " o, teraz to wygladasz jak powinnas, a nie jak szkielet. dziewczyna powinna miec piersi i pupę" Także wiem że moje przybranie na wadze nie jest wymaginowane przeze mnie i naprawde to widać. Być moze troche panikuje , ale ciezko mi sobie odmowic czegos dobrego do jedzonka kiedy mam na to ochote. moze macie na to jakieis skuteczne sposoby? oprcz palenia papierosow ;P... z woda mineralna przed probowalalm ale roznie to bywa jakos nie poskromnilo w duzym stopniu mojego apetytu.
albo jakie formy przyjemnego ruchu w samotnosci, tylko nie zestaw takich smaych cwiczenin robioncyh codziennie , przez X czasu, bo ja ciagle musze robic to samo to nudze sie po ok 2 tygodniach ;(
a mieszkam w malej miejscowosci basenu, silki ani nic w tym stylu nie mamy.
Lubie ruch, jednak wielu moich znajomych nie i samej juz mi sie nie chce cwiczyc czy robic cokolwiek takiego...
a moze znacie jakies smaczne i mniej kaloryczne odpowiedniki pysznych bomb kalorycznych? z gory dziekuje za odp i pozdrawiam
malutka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 07:14   #2
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

też mi się zgrubło odkąd przestałam regularnie imprezować
cóż - starość..
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 09:29   #3
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

Polecam dietę South Beach To raczej nie dieta tylko zdrowy sposób odżywiania, jednocześnie same pychotki napisz mi na priv maila to wyślę Ci mnóstwo przepisów tej diety.
http://southbeach.c10.pl/wskrocie.php
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 10:50   #4
BunnyZukino333
Rozeznanie
 
Avatar BunnyZukino333
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kontownia koło kielc
Wiadomości: 819
GG do BunnyZukino333
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

Cytat:
Napisane przez micra85 Pokaż wiadomość
Polecam dietę South Beach To raczej nie dieta tylko zdrowy sposób odżywiania, jednocześnie same pychotki napisz mi na priv maila to wyślę Ci mnóstwo przepisów tej diety.
http://southbeach.c10.pl/wskrocie.php
ja tez bym chciała kilka fajnych przepisów.Pozdrawia m
__________________
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że jego osiągniecie wymaga czasu,czas i tak upłynie"
BunnyZukino333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 11:35   #5
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

Cytat:
Napisane przez BunnyZukino333 Pokaż wiadomość
ja tez bym chciała kilka fajnych przepisów.Pozdrawia m
napisz do mnie na gadu to Ci wyśle 2303337
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 13:33   #6
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
też mi się zgrubło odkąd przestałam regularnie imprezować
cóż - starość..
Co Ci sie zrobilo ?

Co do autorki: albo chcesz cwiczyc, albo nie chcesz, a nie ze chcesz lekkie latwe i przyjemne cwiczenia i jeszcze takie, zebys sie nie znudzila Takich rzeczy to nawet w erze nie ma...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 09:59   #7
evaah1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 215
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

witam
tez sie moge cos wypowiedziec na ten temat. malutka666 mam to samo, tylko jestem troche starsza. w wieku 18- 19 lat bylam dwa a nawet 3 razy w tygodniu na imprezie. fakt ze dragi bralam ze 3 razy w zyciu, nie byly mi potrzebne i tak spedzalam conajmniej 6 godzin na parkiecie przy ostrej muzie, ale tak jak mowisz zaczely sie studia koniec imprez i kilogramki tłuszczyku otoczyly moj brzuszek puszystą kołderką. ja mam juz 24 lata i troche sie za pozno za siebie wzielam, jest trudniej. ale Ty po prostu zapisz sie na fitness przynajmniej 3 razy w tyg. a najlepiej jak jets gdzies w okolicy step, lub step dance, to uklady z elementami tańca. idzie sie naprawde napocic a jest to fajny układ taneczny- ja sie dobrze bawilam spróboj poszukac zajec w okolicy ktore lubisz albo tancz sama w domu jak nikt nie patrzy przy ulubionej muzie- i szalej jak za dawnych lat co Ty na to?
pozdrawiam
__________________
evaah1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 13:27   #8
Elorai
Raczkowanie
 
Avatar Elorai
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecinek.. Czasem Trondheim :)
Wiadomości: 59
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

Hmm. Przepisy i ja bym prosiła
A jak ze skakanką? Tak, wiem, mnóstwo tego na forum, ale zdania sa bardzo podzielone, niestety.
__________________
Faceci to zło, ale zło konieczne... || Blood and chocolate...

Cel? Wyglądać świetnie w przebraniu xD
Elorai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 14:20   #9
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

Cytat:
Napisane przez Elorai Pokaż wiadomość
Hmm. Przepisy i ja bym prosiła
A jak ze skakanką? Tak, wiem, mnóstwo tego na forum, ale zdania sa bardzo podzielone, niestety.
Sa podzielone w jakim wzgledzie?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 16:28   #10
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

Dolaczam. Sie pochwale ze schudlam w koncu 3 kg po wielkich bojach sama ze soba. A chce jeszcze z 5 kg.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 20:14   #11
Elorai
Raczkowanie
 
Avatar Elorai
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecinek.. Czasem Trondheim :)
Wiadomości: 59
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Sa podzielone w jakim wzgledzie?


Chodzi o to, że jedni uważają, że skakanie na skakance jest świetnym sposobem na ogólna poprawę kondycji, oraz wyszczupleniem nóg, drudzy natomiast, że bardzo rozbudowuja mięsnie, zwłaszcza łydek, i straszą kontuzjami, jeśli skacze sie bez rozgrzewki i w nieodpowiednim obuwiu. No i sama juz nie wiem :<
__________________
Faceci to zło, ale zło konieczne... || Blood and chocolate...

Cel? Wyglądać świetnie w przebraniu xD
Elorai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 23:38   #12
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

Cytat:
Napisane przez Elorai Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że jedni uważają, że skakanie na skakance jest świetnym sposobem na ogólna poprawę kondycji, oraz wyszczupleniem nóg, drudzy natomiast, że bardzo rozbudowuja mięsnie, zwłaszcza łydek, i straszą kontuzjami, jeśli skacze sie bez rozgrzewki i w nieodpowiednim obuwiu. No i sama juz nie wiem :<
Bardzo rozbudowuja miesnie? Bez przesadyzmu.

Nog jak nog, ale skakanka jest na wyszczuplenie/kondycje rewelacyjna.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 08:16   #13
olgicula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk / Heidelberg
Wiadomości: 259
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

To zalezy, ile sie na niej skacze
olgicula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 11:15   #14
belinka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 72
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

Podziele sie z Wami moimi wnioskami/obserwacjami na temat skakania na skakance: skacze od miesiaca (a cwicze od 3 miesiecy codziennie) i to wlasnie w ostatnich dniach odnotowalam spadek wagi, zmniejszenie sie obwodu talii i bioder a obwod lydek i ud zostal ten sam. Jestem generalnie bardzo zadowolona. Staram sie skakac jak najwiecej, z reguly 400-600 razy jesli wykonuje jeszcze jakas aktywnosc, a gdy zostaje przy samej skakance to staram sie dojsc do 1400 lub wiecej. Ilosc wydaje sie duza, ale 400-500 razy jestem w stanie skoczyc w 10-15 minut Mysle, ze skakanki najwiekszym walorem jest to ze podnosi moje tetno do 160! Na forum zalecaja robic przerwy miedzy seriami i z tym sie zgadzam bo zauwazylam, ze tetno rosnie przez pierwsze 200-300 skokow a potem spada do 130-140. Po krotkiej przerwie na oddech mozna znowu podniesc tetno. Oczywiscie samymi skuchami robi sie przerwy ale najlepsza jest taka minutowa miedzy seriami po 200-300 skokow a co do kontuzji to owszem, jest cos w tym, bo po skakaniu odczuwam bol sciegna w lewej stopie (ale mialam z nia wczesniej problemy), staram sie zmniejszac obciazenie zakladajac opaski uciskowe
belinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 14:07   #15
Elorai
Raczkowanie
 
Avatar Elorai
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecinek.. Czasem Trondheim :)
Wiadomości: 59
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

O. Skoro tak to mi się podoba, i zyskałam motywację do skakania. Bo skakankę mam, miejsca tez wystarczająco, ale bałam się o te łydki...
A tak btw... Macie jakieś sprawdzone metody na wyszczuplenie łydek?;>
Uda uda mi się zamaskować sukienką, ale łydki?
__________________
Faceci to zło, ale zło konieczne... || Blood and chocolate...

Cel? Wyglądać świetnie w przebraniu xD
Elorai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 17:18   #16
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

Cytat:
Napisane przez belinka_ Pokaż wiadomość
Podziele sie z Wami moimi wnioskami/obserwacjami na temat skakania na skakance: skacze od miesiaca (a cwicze od 3 miesiecy codziennie) i to wlasnie w ostatnich dniach odnotowalam spadek wagi, zmniejszenie sie obwodu talii i bioder a obwod lydek i ud zostal ten sam. Jestem generalnie bardzo zadowolona. Staram sie skakac jak najwiecej, z reguly 400-600 razy jesli wykonuje jeszcze jakas aktywnosc, a gdy zostaje przy samej skakance to staram sie dojsc do 1400 lub wiecej. Ilosc wydaje sie duza, ale 400-500 razy jestem w stanie skoczyc w 10-15 minut Mysle, ze skakanki najwiekszym walorem jest to ze podnosi moje tetno do 160! Na forum zalecaja robic przerwy miedzy seriami i z tym sie zgadzam bo zauwazylam, ze tetno rosnie przez pierwsze 200-300 skokow a potem spada do 130-140. Po krotkiej przerwie na oddech mozna znowu podniesc tetno. Oczywiscie samymi skuchami robi sie przerwy ale najlepsza jest taka minutowa miedzy seriami po 200-300 skokow a co do kontuzji to owszem, jest cos w tym, bo po skakaniu odczuwam bol sciegna w lewej stopie (ale mialam z nia wczesniej problemy), staram sie zmniejszac obciazenie zakladajac opaski uciskowe
kiedyś też skakałam i wykonywałam jeszcze inne ćwiczenia ( rower, bieganie) prowadziłam diete i schudłam 5 kg, ale łydki od skakanie powiększyły mi się o 1 cm. widocznie za mało się rozciągałam.
a Ty długo się rozciągasz przed skakaniem ? i jak
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 21:57   #17
malutka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 169
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

kurcze nie chce zebym przez te studia sie roztyła, nie dopuszcze do tego :P
ktos tu wspomnial o zapisnaiu sie do fitness klubu itd... chetnie bym to zrobila ale u mnie w miescie nie ma i raczej nie ebdzie czegos takiego... za male ejst. czasem cos tam sie dzialo ale szybko zajecia przestaly byc organizowane.

nie wiem juz.. kiedyś ( zanim odstawilam drugs na imprezach, papierosy, i mialam czas na imprezowanie do bólu) wazylam 52 kg a dzis stajac na wadze ( fakt ze przed okresem, w wtedy zawsze mialam tendencje do obzerania sie) 56 :O kiedys juz postanowilam ze jak przeskocze 55 to sie ostro biore za siebie...
ale nie dosc ze co tydzien prawie mam zjazd, to jeszcze siedzaca prace...
masakra.

mozna prosic te przepisy na ag375@wp.pl ??? )) z gory dziekuje

Edytowane przez malutka666
Czas edycji: 2009-10-19 o 22:03
malutka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 05:46   #18
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

Cytat:
Napisane przez malutka666 Pokaż wiadomość
kurcze nie chce zebym przez te studia sie roztyła, nie dopuszcze do tego :P
ktos tu wspomnial o zapisnaiu sie do fitness klubu itd... chetnie bym to zrobila ale u mnie w miescie nie ma i raczej nie ebdzie czegos takiego... za male ejst. czasem cos tam sie dzialo ale szybko zajecia przestaly byc organizowane.

nie wiem juz.. kiedyś ( zanim odstawilam drugs na imprezach, papierosy, i mialam czas na imprezowanie do bólu) wazylam 52 kg a dzis stajac na wadze ( fakt ze przed okresem, w wtedy zawsze mialam tendencje do obzerania sie) 56 :O kiedys juz postanowilam ze jak przeskocze 55 to sie ostro biore za siebie...
ale nie dosc ze co tydzien prawie mam zjazd, to jeszcze siedzaca prace...
masakra.

mozna prosic te przepisy na ag375@wp.pl ??? )) z gory dziekuje
oczywiscie
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 08:36   #19
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

Ja mam teraz 25 lat...w wieku 18-19 lat miałam wspaniała figurę...potem było coraz gorzej...
Jeszcze niedawno wydawało mi się, że już nie wrócę do poprzedniej formy (i pewnie nie wrócę), ale zaczęłam ćwiczyc z przyjemnością i juz po 2 tyg. widzę duże efekty.
Najgorzej jest się ruszyć, jak już to zrobisz będzie z górki...
Ja polecam hula hop jest cudownie zbawienny na boczki i skakankę! Do tego robię kilka brzuszków i staram sie ograniczyc słodycze, choć jest ciężko.
Pamiętam, że jak byłam młodsza to duzo tańczyłam...przed lustrem, a co to cellulit nie miałam pojęcia.
Jeśli nie lubisz innych form ruchu niż taniec, to dlaczego z niego rezygnowac???
Włączasz ulubiona płytę i wywijasz może nie będziesz tańczyc pare godzin jak na imprezie, ale gwarantuje Ci że się wciągniesz i dostrzeżesz efekty.
Pozdrawiam
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 12:40   #20
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

Cytat:
Napisane przez micra85 Pokaż wiadomość
oczywiscie
też mogłabym prosić ? emis31@wp.pl
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 13:47   #21
belinka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 72
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

Cytat:
Napisane przez eMisss Pokaż wiadomość
kiedyś też skakałam i wykonywałam jeszcze inne ćwiczenia ( rower, bieganie) prowadziłam diete i schudłam 5 kg, ale łydki od skakanie powiększyły mi się o 1 cm. widocznie za mało się rozciągałam.
a Ty długo się rozciągasz przed skakaniem ? i jak
szczerze mowiac skacze zazwyczaj po innych cwiczeniach, takze zawsze sa jakos rozgrzane miesnie a po skakaniu stadardowe napinanie lydki (nogi w rozkroku, lydka tylniej nogi napieta, stopa na ziemi), ktorego nacisk staram sie zmieniac poprzez "bujanie sie" na tych nogach i dociskanie a do tego zginam noge w kolanie i dociskam do pupy, zeby udo nie bolo
belinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 13:57   #22
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

Cytat:
Napisane przez belinka_ Pokaż wiadomość
szczerze mowiac skacze zazwyczaj po innych cwiczeniach, takze zawsze sa jakos rozgrzane miesnie a po skakaniu stadardowe napinanie lydki (nogi w rozkroku, lydka tylniej nogi napieta, stopa na ziemi), ktorego nacisk staram sie zmieniac poprzez "bujanie sie" na tych nogach i dociskanie a do tego zginam noge w kolanie i dociskam do pupy, zeby udo nie bolo
a ja właśnie przed skakaniem tylko się rozciągałam, żadnych innych ćwiczeń nie robiłam.. ale chyba to zmienie
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 10:52   #23
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: w miarę przyjemne odchudzanie... zapobieganie jesiennemu tyciu itd

jezeli @z przepisami jest nadal aktualny , to takze bym poprosila
wpadlampodtramwaj@wp.pl
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.