Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-24, 11:21   #2281
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Dziewczyny!
czy była któraś z Was ostatnio w Atelier Fryzjerskim na Jaracza?(salon L'oreal) ostatnie opinie są sprzed roku. Warto? Długo się czeka?
Dzięki
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 13:22   #2282
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Gdyby któraś z Was była zainteresowana - najblższy wolny termin u Krzyska w Infinity to 4.06 z rana, jesli popołudniu to 14.06 ;o masakra
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 18:19   #2283
Kinga 80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witajcie dziewczyny wczoraj byłam u Ani i zrobiłam sobie piękny kolor i mam nową fryzurkę jestem zachwycona jak zawsze tym razem zaszalałam z pazurami i mam kilka mocnych pasemek .Ponoć w tym sezonie kontrasty są na topie więc sobie zafundował . Czuję się wiosennie.


---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez anka.d https://static.wizaz.pl/forum/images...s/viewpost.gif
to ja bede miala prośbę. jak bedziecie (ktokolwiek) nastepnym razem u pani Ani, to zapytajcie prsze - w jaki sposb scina krecone wlosy. czy normalnie, tak jak proste, czy ma jakies swoje sposoby, moze scina na sucho? czy w ogole lubi sie takimi wlosami zajmować, czy uznaje je za problematyczne i wolalaby nie?



Miałam się też zapytać jak Ania ścina włosy kręcone już mówię powiedziała ,że do każdych włosów trzeba pojeść indywidualnie bo mają rożne skręty wtajemniczeni będą wiedzieć o co chodzi ja nie bardzo.No i takie włosy się nie ścina na równo bo powstaje"Kopernik" tylko jakoś nacinane do środka aby uzyskały lekkość i sprężystość . Strzyżenie wykonuje się na mokro i czasami na sucho jeszcze poprawia jeśli wymagają tego włosy .I to tyle co mogę przekazać mam nadzieję,ze Ci to jakoś pomoże anka.d
pozdrawiam


---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kana00 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny !!
chcialabym wam zdac relacje z wizyty u p.Ani na kwiskiej. otóż z przykrością muszę przyznać że była to moja najgorsza wizyta u fryzjera. !! po raz pierwszy rozpłakałam sie , niestety nie byly to lzy szczęścia... p.Anna może wydać się dobrą fryzjerką rzeczywiście dla tych osób które przyjda np. z wycinkiem z gazety ; ja do końca nie miałam konkretnej wizji co to efektu koncowego ale mimo wszystko... kolor wyszedł taki jaki właśnie miał nie wyjś a ścięcie - zgroza!!! wyglądało jak jakbym miała chełm na głowie. dodatkowo p. Ania chciała mi za wszelką cene wcisną produkty ktore ma w swoim salonie( zaczeło się od szamponu i odzywki a zakonczyło na prostownicy i UWAGA!! pudru brązującego to twarzy i ciała) dodatkowo musze powiedziec ze jak bylam wczesniej aby sie umowic to innej kobiecie mowila ze to pozostałości (szmpon i odzywka joico) z zimy dlatego tez jest na nie promocja swiateczna mi zas mowila ze jest promocja wiosenna - po prostu śmiech na sali... na koniec poprosilam aby wyprostowala mi wlosy i to byl moj blad daruje juz sobie reszte !!!
podsumowanie: dziewczyny nie polecam!! przede wszystkim okropnie drogo ( np. produkty ktore byly mi proponowane w renomowanych salonach sa duzo tansze nie wspomne juz o hurtowniach ..); po drugie jeżeli ktoras oczekuje od fryzjerki aby byla w pewnym stopniu stylistka - to p. anna jest najgorsza!!! nie potrafi nic zasegurować od siebie zeby chociaz zaproponowac p. ania przede wszystkim chce zadowolic klienta czyli nie wie dobrze o co chodzi ale stara sie zeby bylo ok i wychodzi.... poza tym widzialam 2 klientki wychodzace od p. ani - fryzury mialy - bez polotu a jednej nawet cos tam sie nie podobalo ale p. anna przekonywala ze tak powinna byc i ze dobiero drugim razem bedzie lepiej nooooooo ale wytłumaczenie!!
oczywiscie to jest moje zdanie/opinia i nikomu nie zycze aby po wyjsciu od p. ani mial podobne odczucia dlatego lepiej tam nie zagladac heheh
no wiec jak??! znow jestem w punkcie wyjsci.... pozdrawiam wszystkich !!!

Wiesz kaoo jakoś nie daję wiary temu co tu na wypisywałaś jestem Ani klientką od prawie 3lat nigdy mi się nie zdarzyło aby Ania mi cokolwiek wciskała . I dla mnie jest świetną stylistką .Pewnie jeśli coś proponował to dlatego ,że było Ci to potrzebne i pewnie pomogło by. Tylu osobą poleciłam Ani salon na Kwiskiej i każdy jest zadowolony. A co do cen to one jakoś strasznie wysokie nie są za komfort się płaci i tyle !!!!
Kinga 80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 20:48   #2284
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez gonia30 Pokaż wiadomość
Droga kanaOO,

Bardzo Ci dziękuję za wyrażenie swojej opinii, nosiłam się z zamiarem odwiedzenia tak reklamowanego tutaj na forum salonu Pani Ani, i dzieki Tobie najprawdopodobniej uniknę następnego rozczarowania; mam wrażenie, że salony fryzjerskie żeczywiście zrobiły sobie tutaj darmową reklamę, no cóż każda metoda na zdobycie klienta jest dobra - tylko szkoda, że jakość wykonanych uslug jest marna.

pozdrawiam Cię i życzę aby włoski szybko odrosły;
jeszcze raz dzięki za komentarz...
No cóż, każdy klient jest reklamą bądź antyreklamą jakiegoś salonu fryzjerskiego (akurat w tym wątku). Ja od ponad roku chodzę do Ani i jestem zadowolona, chociaż faktycznie dużym minusem są wysokie ceny, które i mi powoli zaczynają dawać w kość. Nie mniej nie zmieniam fryzjera, bo...no właśnie, nie chcę wpaść na forum z płaczem rozczarowana, czy wściekła z powodu wariacji na temat szlag wie czego, zafundowanej za moje ciężko zarobione pieniądze przez kolejnego pseudofryzjera.
Jeśli chodzi o kosmetyki - NIGDY NICZEGO ANIA MI NIE WCISKAŁA. Nie widziałam też, żeby wciskała komuś cokolwiek na siłę, zawsze natomiast dostaję jakieś próbki, gratisy do przetestowania - ojej no za darmo - serio
Dzięki Bogu i szkołom fryzjerskim, niejeden fryzjer we Wrocławiu, więc życzę Karolina, żeby udało Ci się znaleźć tego właściwego dla siebie....

Kinga niestety, ale ceny u Ani są wysokie, nawet jak na wysokiej jakości produkty, których używa, to dla mnie trochę za drogo, by chodzić raz w miesiącu. Fakt jest oczywiście taki, że po farbie joico włosy są zupełnie inne w dotyku, niż chociażby po l'orealu, czy welli, nie mówiąc już o farbach drogeryjnych. Ech, coś za coś...za darmo to można co najwyżej w łeb dostać
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2010-03-26 o 09:11
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 20:53   #2285
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

kinga - wielkie dzieki za informacje.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 22:42   #2286
kana00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

na kwiskiej p. anna salon prowadzi od roku ( sama mi powiedziala) wiec jakim sposobem jestes jej (zadowolona) klientka od 3 lat???
cos mi tu nie pasuje..... takie pochwały .....
no ok wczesniej p.anna gdzies pracowala ale jak ja z nia rozmawialam to dobrze sie nie wypowiadala o produktach na ktorych wczesniej bazowala wiec to mnie tym bardziej dziwi ze od 3 lat tak sobie zachwalasz p.anne.... no ok moze rzeczywiscie tak jest?!!
ja osobiscie ubolewam jedynie ze nie mialam farbowanych wlosow joico moze efekt koncowy wygladalby inaczej...moze. niestety bylo tak jak bylo i swoimi wrazeniami podzielilam sie na tym forum i tak jak juz wczesniej pisalam to jest moje zdanie/opinia ,no i chyba wszystko na ten temat!!!
pozdrawiam goraco
kana00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 11:27   #2287
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez kana00 Pokaż wiadomość
na kwiskiej p. anna salon prowadzi od roku ( sama mi powiedziala) wiec jakim sposobem jestes jej (zadowolona) klientka od 3 lat???
cos mi tu nie pasuje..... takie pochwały .....
no ok wczesniej p.anna gdzies pracowala ale jak ja z nia rozmawialam to dobrze sie nie wypowiadala o produktach na ktorych wczesniej bazowala wiec to mnie tym bardziej dziwi ze od 3 lat tak sobie zachwalasz p.anne.... no ok moze rzeczywiscie tak jest?!!
ja osobiscie ubolewam jedynie ze nie mialam farbowanych wlosow joico moze efekt koncowy wygladalby inaczej...moze. niestety bylo tak jak bylo i swoimi wrazeniami podzielilam sie na tym forum i tak jak juz wczesniej pisalam to jest moje zdanie/opinia ,no i chyba wszystko na ten temat!!!
pozdrawiam goraco
Pani Ania kiedys pracowała przez dluższy czas w Upiekszalni...odeszla i otworzyła swój własny salon...mozna o tym przeczytać kilkanascie stron wcześniej w wątku wiec mogla przecież tam chodzić !
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 08:01   #2288
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez kana00 Pokaż wiadomość
na kwiskiej p. anna salon prowadzi od roku ( sama mi powiedziala) wiec jakim sposobem jestes jej (zadowolona) klientka od 3 lat???
cos mi tu nie pasuje..... takie pochwały .....
no ok wczesniej p.anna gdzies pracowala ale jak ja z nia rozmawialam to dobrze sie nie wypowiadala o produktach na ktorych wczesniej bazowala wiec to mnie tym bardziej dziwi ze od 3 lat tak sobie zachwalasz p.anne.... no ok moze rzeczywiscie tak jest?!!
ja osobiscie ubolewam jedynie ze nie mialam farbowanych wlosow joico moze efekt koncowy wygladalby inaczej...moze. niestety bylo tak jak bylo i swoimi wrazeniami podzielilam sie na tym forum i tak jak juz wczesniej pisalam to jest moje zdanie/opinia ,no i chyba wszystko na ten temat!!!
pozdrawiam goraco
Ania w zawodzie pracuje od wielu lat, we Wrocławiu pracowała między innymi w Jean Louis David, czy w Upiększalni, z której odeszła, by otworzyć własny salon pod koniec 2008 roku.
To tak gwoli wyjaśnienia, jak to możliwe, że Kinga jest klientką Ani od 3 lat...

Ja rozmawiałam z Anią na gg niedawno, żaliła mi się na jedną klientkę i teraz okazuje się, że o Ciebie właśnie chodziło.
Za pierwszym razem, jak Kana była z wizytą w salonie na dzień dobry powiedziała Ani, że każda jej wizyta u fryzjera kończy się reklamacją. No cóż...tyle w kwestii komentarza z mojej strony

Dziewczyny, Kana00 przyszła do Ani po dwóch tygodniach od pierwszego farbowania z reklamacją, że na grzywce widać jej naturalny kolor
. Moim osobistym zdaniem żenada, gdyby do mnie przyszła w ten sposób klientka, to dostałaby tylko uśmiech numer 5 i kwitek na do widzenia.Ania jednak zrobiła jej kolor po raz kolejny (za darmo, uznała, że może sobie na to pozwolić, ponieważ nie miała reklamacji NIGDY - a umówmy się ten akurat przypadek nie kwalifikował się pod "reklamacje"), ostrzegając, że w tak krótkim czasie kolor nałożony na kolor może spowodować, że włosy będą ciemniejsze przez kumulację pigmentów. Kana00 jednak chciała, wyszło oczywiście ciemniej i tu znowu żal do Ani - moje pytanie o co??!!
Co do fryzury - Kana00 przyniosła kilka różnych wycinków, ostatecznie Ania zrobiła coś innego, ponieważ uznała, że tamte fryzury nie będą pasować do klientki. Jednak Kana wiedziała, w jaki sposób zostanie ostrzyżona, bo ustaliły strzyżenie wspólnie!
Co do ziemi egipskiej, którą rzekomo Ania jej wciskała - Kana00 spytała, co powinna zmienić, żeby ten kolor (a robiła rudy) włosów dobrze z nią współgrał. Ponieważ Kana00, z tego, co Ania pisała jest blada i ubiera się na czarno - Ania powiedziała jej, że musi otworzyć się na kolor, ożywić trochę buzię, np. ziemią egipską. Podejrzewam, że nawet pokazała jej tą ziemię egipską, szczerze wątpię, aby próbowała jej wcisnąć cokolwiek. Po całym "wykładzie" na temat kolorystyki Ania usłyszała, że Kana kolorów nie lubi.
Jedno, co jeszcze utkwiło mi bardzo z tego, co Ania mi napisała - bardzo żałuje, że nie ma jeszcze monitoringu w salonie, bo z nagraniem tego wydarzenia i tym, co tu zostało przez Kanę napisane, mogłaby podać ją do sądu o oczernianie
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2010-03-26 o 17:22
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 10:19   #2289
aniapolaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

moge polecic dobrego fryzjera na imie ma Grzesiek pracuje na Kollataja obok pizzeri Roma, naprawde jest dobry no i nie drogi, polecam.
aniapolaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 12:36   #2290
Kinga 80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez kana00 Pokaż wiadomość
na kwiskiej p. anna salon prowadzi od roku ( sama mi powiedziala) wiec jakim sposobem jestes jej (zadowolona) klientka od 3 lat???
cos mi tu nie pasuje..... takie pochwały .....
no ok wczesniej p.anna gdzies pracowala ale jak ja z nia rozmawialam to dobrze sie nie wypowiadala o produktach na ktorych wczesniej bazowala wiec to mnie tym bardziej dziwi ze od 3 lat tak sobie zachwalasz p.anne.... no ok moze rzeczywiscie tak jest?!!
ja osobiscie ubolewam jedynie ze nie mialam farbowanych wlosow joico moze efekt koncowy wygladalby inaczej...moze. niestety bylo tak jak bylo i swoimi wrazeniami podzielilam sie na tym forum i tak jak juz wczesniej pisalam to jest moje zdanie/opinia ,no i chyba wszystko na ten temat!!!
pozdrawiam goraco
kana jak dziewczyny już wcześniej Ci wyjaśniły to ja jestem jej stałą klientką z wcześniejszego miejsca pracy i znamy się prawie 3lata zresztą nie jestem sama Ania ma bardzo dużo długo letnich klientek. Nie każdy jest taki, ze supluje nawet świetnego stylistę i każdą wizytę kończy reklamacją!!!!!!!!!:hahah a:
Kinga 80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 11:21   #2291
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

HEj,
Czy ktoś może wie jak stoi sprawa u pani Pauliny?
Czy duża do niej kolejka ?
CZy dalej bez problemu przyjeżdża do domu? Bo przecież ma małe dziecko.
pozdrawiam
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 08:44   #2292
gonia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Ania w zawodzie pracuje od wielu lat, we Wrocławiu pracowała między innymi w Jean Louis David, czy w Upiększalni, z której odeszła, by otworzyć własny salon pod koniec 2008 roku.
To tak gwoli wyjaśnienia, jak to możliwe, że Kinga jest klientką Ani od 3 lat...

Ja rozmawiałam z Anią na gg niedawno, żaliła mi się na jedną klientkę i teraz okazuje się, że o Ciebie właśnie chodziło.
Za pierwszym razem, jak Kana była z wizytą w salonie na dzień dobry powiedziała Ani, że każda jej wizyta u fryzjera kończy się reklamacją. No cóż...tyle w kwestii komentarza z mojej strony

Dziewczyny, Kana00 przyszła do Ani po dwóch tygodniach od pierwszego farbowania z reklamacją, że na grzywce widać jej naturalny kolor
. Moim osobistym zdaniem żenada, gdyby do mnie przyszła w ten sposób klientka, to dostałaby tylko uśmiech numer 5 i kwitek na do widzenia.Ania jednak zrobiła jej kolor po raz kolejny (za darmo, uznała, że może sobie na to pozwolić, ponieważ nie miała reklamacji NIGDY - a umówmy się ten akurat przypadek nie kwalifikował się pod "reklamacje"), ostrzegając, że w tak krótkim czasie kolor nałożony na kolor może spowodować, że włosy będą ciemniejsze przez kumulację pigmentów. Kana00 jednak chciała, wyszło oczywiście ciemniej i tu znowu żal do Ani - moje pytanie o co??!!
Co do fryzury - Kana00 przyniosła kilka różnych wycinków, ostatecznie Ania zrobiła coś innego, ponieważ uznała, że tamte fryzury nie będą pasować do klientki. Jednak Kana wiedziała, w jaki sposób zostanie ostrzyżona, bo ustaliły strzyżenie wspólnie!
Co do ziemi egipskiej, którą rzekomo Ania jej wciskała - Kana00 spytała, co powinna zmienić, żeby ten kolor (a robiła rudy) włosów dobrze z nią współgrał. Ponieważ Kana00, z tego, co Ania pisała jest blada i ubiera się na czarno - Ania powiedziała jej, że musi otworzyć się na kolor, ożywić trochę buzię, np. ziemią egipską. Podejrzewam, że nawet pokazała jej tą ziemię egipską, szczerze wątpię, aby próbowała jej wcisnąć cokolwiek. Po całym "wykładzie" na temat kolorystyki Ania usłyszała, że Kana kolorów nie lubi.
Jedno, co jeszcze utkwiło mi bardzo z tego, co Ania mi napisała - bardzo żałuje, że nie ma jeszcze monitoringu w salonie, bo z nagraniem tego wydarzenia i tym, co tu zostało przez Kanę napisane, mogłaby podać ją do sądu o oczernianie
oj Madziunia 80
Wybacz ale Twoje komentarze wydają mi się bardzo podejrzane - niczym adwokat Pani Ani - za wizytę w tym salonie na 100% podziękuję...
gonia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 12:24   #2293
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez gonia30 Pokaż wiadomość
oj Madziunia 80
Wybacz ale Twoje komentarze wydają mi się bardzo podejrzane - niczym adwokat Pani Ani - za wizytę w tym salonie na 100% podziękuję...
no popatrz...
Nie zmuszam do wizyt u Ani, ja na tym nie zarabiam...nie mój interes Ale nie lubię, jak ktoś uważa, że jest anonimowy w sieci i opluwa innych pisząc nieprawdę. Tyle ode mnie, życzę miłego dnia i mniej podejrzliwości

edit:
Ja nim trafiłam do Ani też byłam podejrzliwa - Kinga może potwierdzić, że wydawało mi się, że uprawia tu swego rodzaju marketing - ale w przeciwieństwie do Ciebie, poszłam sprawdzić i zostałam stałą klientką Ani, dlatego jej bronię, bo jak napisałam wcześniej, nie lubię, kiedy ktoś pluje na innych dla zasady, bez sensu.
Mnie natomiast zastanawia jedno - pomimo wielu wypowiedzi pozytywnych, Ty za pewnik wzięłaś 1 (słownie jedną) wypowiedź negatywną i na jej podstawie wyrobiłaś sobie zdanie na temat umiejętności Ani. Mogłabym zatem wysnuć adekwatne wnioski, jak Ty i stwierdzić np. że Ania jest dla Ciebie konkurencją Jak widzisz każdy kij ma dwa końce...
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2010-03-29 o 18:53
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 12:30   #2294
kasia323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

ja tam chodze jakos nie widziałam niestosownego zachowania.... widziałam natomiast i włascicielke LASCALI i innych poważanych ludzi ... chyba kolezanka złosliwie oceniła mego fryzjera geniusza...
kasia323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 14:08   #2295
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dance Hair Wrocław

Witam Drogie Wizażystki
Ostatnio czytałam artykuł, bodajże w Metrze o nowej sieci salonów fryzjerskich we Wrocławiu - Dance Hair...
Jestem ciekawa czy znacie te salony, są 3 z tego co pamiętam, czy jesteście zadowolone z usług i ogólnie co o nich myślicie?

Pozdrawiam Was Wszystkie
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:59   #2296
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez gonia30 Pokaż wiadomość
oj Madziunia 80
Wybacz ale Twoje komentarze wydają mi się bardzo podejrzane - niczym adwokat Pani Ani - za wizytę w tym salonie na 100% podziękuję...
Oj, mam takie same odczucia...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 18:50   #2297
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Beata2906
Oj, mam takie same odczucia...
leję na to, szczerze mówiąc
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2010-03-29 o 18:52
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 23:29   #2298
voodoodolly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 46
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ja byłam osatnio w Kessara Hair Studio i jestem zachwycona. Tomek i Michał są geniuszami fryzjerstwa - wyszłam z dynamiczną fryzurką oddającą mój charakter i podkreślającą moje atuty, a przy tym nie muszę się godzinami męczyć, żeby ułożyć włosy. Kolejnym dużym plusem jest bezpretensjonalna atmosfera i to, że panowie są uśmiechnięci i entuzjastyczni. Znalazłam swojego fryzjera.

Wcześniej byłam u Czarka Starczewskiego i chłopak też jest bardzo dobry, ma głowę pełną pomysłów i lubi awangardowe cięcia
voodoodolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 08:25   #2299
ElaCC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
HEj,
Czy ktoś może wie jak stoi sprawa u pani Pauliny?
Czy duża do niej kolejka ?
CZy dalej bez problemu przyjeżdża do domu? Bo przecież ma małe dziecko.
pozdrawiam
Hej,
Paulina przyjmuje teraz w domu.
Jeszcze nie jezdzi do klientek do domu.
Kolejki ma, ale chyba nie duze.
Ja bylam u niej ostatnio pierwszy raz i moge stwierdzic,ze takiej fryzjerki wlasnie szukalam
Pozdrawiam.
ElaCC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 21:02   #2300
nortonx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 25
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

na wesoło sledze ten watek ale najbardziej bawią mnie pseudo reklamy fryzjerów i właścicieli nowych salonów tak na marginesie przestańcie uzywac swojego pseudo profesjonalnego żargonu taka rada im prościej opiszecie siebie tym łatwiej to będzie łyknąć pozdro dla pomysłodawców reklamowych
nortonx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 17:37   #2301
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
leję na to, szczerze mówiąc
Również życzę Ci miłego dnia
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 02:35   #2302
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ja osobiście polecam p.Anię z kwiskiej.Byłam kilka razy,więc mogę ocenić pracę p.Ani.
Po pierwsze poświęca klientce duuużo czasu,słucha,doradza,mogę marudzić,a p.Ania cierpliwie poprawia wszystko co mi się nie podoba.
Po drugie,używane w salonie kosmetyki są porządne,firmowe i zawsze wychodzę z mięciutkimi,nawilżonymi włosami.P.Ania doradza jak i czym pielęgnować włosy,ale nie wciska nic na siłę.Posiada dużą wiedzę o fryzjerstwie(wcześniej żaden fryzjer nie sprawdzał jaki mam typ włosów i czy dana fryzura będzie odpowiednia)i o dbaniu o włosy.Nawet jeśli nie kupuję u niej produktów,zawsze dowiem się czegoś ciekawego.
I po trzecie p.Ania jest stylistką i fryzjerką,jest to jej pasją dlatego dobrze wykonuje swoją pracę.
Dodam jeszcze,że bardzo podoba mi się klimat salonu fryzjerskiego.Jest tam przytulnie,w przeciwieństwie do salonów w galeriach handlowych.Całkiem inna atmosfera
__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 16:36   #2303
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Dance Hair Wrocław

up
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 14:46   #2304
Anetka_Z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dance Hair Wrocław

Cytat:
Napisane przez moorph Pokaż wiadomość
up
Dramat!!! Nigdy więcej się nie skuszę na marketowego fryzjera!
Anetka_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 14:49   #2305
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Dance Hair Wrocław

Cytat:
Napisane przez Anetka_Z Pokaż wiadomość
Dramat!!! Nigdy więcej się nie skuszę na marketowego fryzjera!
a czemu? miło by było gdybyś to rozwinęła...
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:25   #2306
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Post Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

A czy był ktoś może w Akademi Barandowicz- Kublin we Wrocku i strzygł się u Pana Kondrada? Podobno polecają
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:42   #2307
joasiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Polecam Fryzjernię przy ul. Kruszwickiej 8 a, budynek może nieciekawy ale fajne ceny a przede wszystkim super ekipa.
joasiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 13:50   #2308
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez joasiczka Pokaż wiadomość
Polecam Fryzjernię przy ul. Kruszwickiej 8 a, budynek może nieciekawy ale fajne ceny a przede wszystkim super ekipa.
Wraz z Tobä
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 10:34   #2309
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Ania w zawodzie pracuje od wielu lat, we Wrocławiu pracowała między innymi w Jean Louis David, czy w Upiększalni, z której odeszła, by otworzyć własny salon pod koniec 2008 roku.
To tak gwoli wyjaśnienia, jak to możliwe, że Kinga jest klientką Ani od 3 lat...

Ja rozmawiałam z Anią na gg niedawno, żaliła mi się na jedną klientkę i teraz okazuje się, że o Ciebie właśnie chodziło.
Za pierwszym razem, jak Kana była z wizytą w salonie na dzień dobry powiedziała Ani, że każda jej wizyta u fryzjera kończy się reklamacją. No cóż...tyle w kwestii komentarza z mojej strony

Dziewczyny, Kana00 przyszła do Ani po dwóch tygodniach od pierwszego farbowania z reklamacją, że na grzywce widać jej naturalny kolor. Moim osobistym zdaniem żenada, gdyby do mnie przyszła w ten sposób klientka, to dostałaby tylko uśmiech numer 5 i kwitek na do widzenia.Ania jednak zrobiła jej kolor po raz kolejny (za darmo, uznała, że może sobie na to pozwolić, ponieważ nie miała reklamacji NIGDY - a umówmy się ten akurat przypadek nie kwalifikował się pod "reklamacje"), ostrzegając, że w tak krótkim czasie kolor nałożony na kolor może spowodować, że włosy będą ciemniejsze przez kumulację pigmentów. Kana00 jednak chciała, wyszło oczywiście ciemniej i tu znowu żal do Ani - moje pytanie o co??!!
Co do fryzury - Kana00 przyniosła kilka różnych wycinków, ostatecznie Ania zrobiła coś innego, ponieważ uznała, że tamte fryzury nie będą pasować do klientki. Jednak Kana wiedziała, w jaki sposób zostanie ostrzyżona, bo ustaliły strzyżenie wspólnie!
Co do ziemi egipskiej, którą rzekomo Ania jej wciskała - Kana00 spytała, co powinna zmienić, żeby ten kolor (a robiła rudy) włosów dobrze z nią współgrał. Ponieważ Kana00, z tego, co Ania pisała jest blada i ubiera się na czarno - Ania powiedziała jej, że musi otworzyć się na kolor, ożywić trochę buzię, np. ziemią egipską. Podejrzewam, że nawet pokazała jej tą ziemię egipską, szczerze wątpię, aby próbowała jej wcisnąć cokolwiek. Po całym "wykładzie" na temat kolorystyki Ania usłyszała, że Kana kolorów nie lubi.
Jedno, co jeszcze utkwiło mi bardzo z tego, co Ania mi napisała - bardzo żałuje, że nie ma jeszcze monitoringu w salonie, bo z nagraniem tego wydarzenia i tym, co tu zostało przez Kanę napisane, mogłaby podać ją do sądu o oczernianie
Krytykowanie i obgadywanie innych klientów wydaje mi się bardzo nie fair i niezbyt dobrze świadczy o fryzjerze. Taka rozmowa powinna odbyć się między fryzjerką a kilentką która była wg niej uciążliwa i na tym koniec.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:21   #2310
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Question Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

a mam takie pytanie czy ktos wie czy Szymon ktory pracuje w infinity ul.cybulskiego,to ten sam fryzjer co pracowal w ines na legnickiej?

a i mam jeszcze jedno pytanie dotyczy fryzjera z Galerii Dominikanskiej z salonu ideal Roberta ,moj maz do niego chodzil i co sie okazalo od ok miesiaca juz tam nie pracuje,czy ktos wie gdzie teraz sie przeniosl? bo w Galerii nic nie wiedza.lub nie chca powiedziec.

z gory dzieki za info
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.