Z gorzkiej czekolady...na blond! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-27, 19:33   #1
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869

Z gorzkiej czekolady...na blond!


Witam Wizażanki

Majsterkuję ze swoimi włosami już od dawna..Lubię zmiany przez co mialam na swojej głowie różne kolory:czerwony,czarny,ru dy,brązowy...
Obecnie mam na głowie gorzką czekoladkę.Od niedawna błądzą mi po głowie myśli,czy aby nie sprobować blond?Z balejażem?

jakieś 4-5 mies. temu miałam wizyte u fryzjerki,bowiem rozjaśniałam czarny kolor...Strasznie się włosy przesuszyły więc [jakimś cudem?] chciałabym uniknąc kontaktu z rozjaśniaczem,ale nie wiem czy w moim przypadku jest to realne.

Doradźcie coś,drogie Panie .Pozdrawiam gorąco
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 23:09   #2
--vanilla--
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 50
Dot.: Z gorzkiej czekolady...na blond!

raczej jest to nie realne. Też z ciemnego brązu schodziłam do blondu, ale najpierw dekoloryzacja a potem pasemka rozjaśniaczem. Radzę wybrać się do fryzjera i nie kombinować samej.
--vanilla-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 09:51   #3
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Z gorzkiej czekolady...na blond!

Skorzystaj z wyszukiwarki.
Jest obszerny wątek o dekoloryzacji i tam powinnaś zadać swoje pytanie
Twój nic nie wnoszący wątek zaśmieca forum.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 19:41   #4
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Z gorzkiej czekolady...na blond!

Cytat:
Napisane przez --vanilla-- Pokaż wiadomość
raczej jest to nie realne. Też z ciemnego brązu schodziłam do blondu, ale najpierw dekoloryzacja a potem pasemka rozjaśniaczem. Radzę wybrać się do fryzjera i nie kombinować samej.
ja jeszcze trzy dni temu miałam włosy koloru brąz z rudawą poświatą - i miałam ich już dość. Marzy mi się naturalny chłodny blond... na dekoloryzację u fryzjera nie było mnie stać. Z rozjaśnianiem wolałam nie próbować, bo szkoda mi włosów. Kupiłam farbę Welli Jasny Popielaty Blond, nałożyłam na moje brązowo-kasztanowo-rude włosy i... wyszedł super kolorek, takie jasny brąz bez rudej poświaty o to mi właśnie chodziło za jakiś czas znów położę tę farbę albo jakąś inną żeby ponownie rozjasnić nieco włoski i mam nadzieję, że niedługo uzyskam z brązu naturalny blond
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 20:42   #5
Antuanette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Z gorzkiej czekolady...na blond!

Jako fryzjerka nie polecam nakladania farby rozjasniajacej na uprzednio juz rozjasnione wlosy. Z czasem nie uzyskasz naturalnego blondu, ale waciana strzeche...
Antuanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 18:01   #6
Barbelunia
Przyczajenie
 
Avatar Barbelunia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Z gorzkiej czekolady...na blond!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ja jeszcze trzy dni temu miałam włosy koloru brąz z rudawą poświatą - i miałam ich już dość. Marzy mi się naturalny chłodny blond... na dekoloryzację u fryzjera nie było mnie stać. Z rozjaśnianiem wolałam nie próbować, bo szkoda mi włosów. Kupiłam farbę Welli Jasny Popielaty Blond, nałożyłam na moje brązowo-kasztanowo-rude włosy i... wyszedł super kolorek, takie jasny brąz bez rudej poświaty o to mi właśnie chodziło za jakiś czas znów położę tę farbę albo jakąś inną żeby ponownie rozjasnić nieco włoski i mam nadzieję, że niedługo uzyskam z brązu naturalny blond

Witam dziewczyny... jestem tu nowa i mam podobny dylemat:/ Kurcze marzą mi się włosy koloru jsnobrązowego, lub ciemnego blondu jestem normalnie chora ... od dawna farbuje swoje brązowe włosy na wszelkiego rodzaju czekolady i brązy.... Teraz potrzebuję zmiany. Niedawno urodziłam śliczną dziewczynkę i jako młoda mama chciałabym się dowartościować heheh
visionAM... a jaki kolor miałaś poprzednio na włosach, że ten blond Ci chwycił??? Może wkleisz jakieś zdjęcie??? bardzo proszę: ehem: .... kurcze ja z tymi moimi kudłami jak czarownica wyglądam.... . .. . . staro się czuję... buźkaaa

Edytowane przez Barbelunia
Czas edycji: 2009-06-10 o 20:36
Barbelunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 20:55   #7
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Z gorzkiej czekolady...na blond!

Miałam włosy pofarbowane kolorem Garnier Color Naturals Jasny Brąz albo Brąz.. własnie nie pamiętam :/ W każdym bądź razie zawsze farbowałam włosy Schwarzkopfem Natural & Easy, ale ostatnio trudniej dostać te farby i "mój" kolor więc po raz pierwszy pofarbowałam Garnierem... kolor szybko sie sprał i wypłukał, została rudawa poświata :/

A ta farba z Welli, która teraz chwyciła mi włosy to rozjaśniła je minimalnie... jak dla mnie efekt ok, bo i tak za jakiś czas znów nałożę taką farbę (albo inną) w każdym bądź razie będę to robić w miarę systematycznie aż uzyskam pożądany efekt a po Welli włosy mam w lepszym stanie niż wczesniej, bo dołączona jest do niej odżywka Pantene Color Exclusive Serum, która można w niewielkiej tubce kupić np, w Rossmanie. Na prawde działa cuda.

Załączę zdjęcie, ale jest ono robione przed chwilą i z lampą błyskową więc kolor nie jest do końca taki jak w świetle dziennym... poza tym nieuczesane włosy, bo szybko się zabrałam do robienia tego zdjęcia... :P

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2011-09-11 o 02:31
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 12:14   #8
Antuanette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Z gorzkiej czekolady...na blond!

Cytat:
Napisane przez Barbelunia Pokaż wiadomość



Witam dziewczyny... jestem tu nowa i mam podobny dylemat:/ Kurcze marzą mi się włosy koloru jsnobrązowego, lub ciemnego blondu jestem normalnie chora ... od dawna farbuje swoje brązowe włosy na wszelkiego rodzaju czekolady i brązy.... Teraz potrzebuję zmiany. Niedawno urodziłam śliczną dziewczynkę i jako młoda mama chciałabym się dowartościować heheh
visionAM... a jaki kolor miałaś poprzednio na włosach, że ten blond Ci chwycił??? Może wkleisz jakieś zdjęcie??? bardzo proszę: ehem: .... kurcze ja z tymi moimi kudłami jak czarownica wyglądam.... . .. . . staro się czuję... buźkaaa
Doskonale Cię rozumiem. Tez mam małą córeczkę i także czasami chce się dowrtościowac np. nową fryzurką. Farbowalam na fiolet, ateraz marzy mi się złocisto ruda miedź.... więc cierpliwoe czekam na "sparne koloru do takiego stanu bym mogla nałożyc coś przybliżonego, ale ciemnieszego od moich wymarzonych rudziołków. I stopniowo bede przechodzic w jasniejsze kolory.
Oczywiści można jeszcze się zecydowa na dekoloryzacje. Wtedy proponuje nałożenie rozjsniacza na farbowana czesc wlosow potem nałożyc wybrany i wymażony kolorek
Antuanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 11:04   #9
Barbelunia
Przyczajenie
 
Avatar Barbelunia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Z gorzkiej czekolady...na blond!

No bardzo dziękuję za odpowiedź ) włosy śliczne!!!! śliczny kolorek
visionAM ........ dziś pędzę po tę farbę i nakładam na moje kudełki hehe)))

Antuanette .... kiedy pojawia się ta mała osóbka i przewraca nam cały świat do góry nogami, to nie ma rady heheh i trzeba się chociażby nową fryzurką dowartościować...


....................... .......
Barbelunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 17:08   #10
just julia
Raczkowanie
 
Avatar just julia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 49
Dot.: Z gorzkiej czekolady...na blond!

moim naturalnym kolorem włosów jest ciemny/średni brąz... coś pomiędzy ^^
farbowałam prawie rok temu na czarno, ale moje włosy raczej nie utrzymują koloru, bo po kilku myciach się zmył... więc teraz mam takie jak na początku...
jakiego efektu moge sie spodziewac po zastosowaniu farby superrozjaśniającej garnier nutrisse popielaty blond 111? ehh... chciałabym uzyskać jakiś odcień popielatego blondu, ale wiem, że to nie takie proste, niestety...
__________________
'w życiu wszystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem...' // dziekuje! ; *
muaah ;*

18.08.2010 - [L]kowy sukces i zdane prawko.
just julia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 07:39   #11
nitta9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Z gorzkiej czekolady...na blond!

super kolorek! Ja mam teraz Welli gorzka czekoladę i chce wrocic do blondu...bo to moj naturalny kolor, więc sproboje tak jak Ty
nitta9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.