wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 08:56   #3901
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

wczoraj dostałam próbke w sephorze bb estee laudera
w tej sephorze były 3 odcienie (juz grzecznie wysłuchałam co pani ma do powiedzenia na ten temat ) ale że kupowałam pare innych rzeczy to bez problemu dostałam odleweczkę
ja jestem ciemna z natury i najciemniejszy wydał mi się mocno za ciemny
pośredniego odcienia - nie było testera
wziełam najjaśniejszy - dla bladolicych to on na pewno sie nie nada
i efekt na twarzy (kolor troche ciemniejszy) jest identyczny jak BB magic z etude house -lekko tłustawy film z glow na twarzy
krycie też podobne
zdecydowanie wole koreańskie bb

a vichy tez ponoć wprowadza bb

a bello też mi dała próbke http://www.ebay.pl/itm/ElishaCoy-BB-...item43a5f053a6 moim zdaniem jest swietny
w nastepnym miesiącu go sobie kupię
ja bb zmywam najpierw micelarnym płynem, potem jeszcze pianką na mokro (akurat teraz używam sampara ale taka sobie jest bez szału, czekam niecierpliwie aż sie skończy)
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 10:11   #3902
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja bardzo lubię olejki myjące z BU, ale... Teraz zmniejszyli pojemność, cenę zostawiając bez zmian i jakoś tak mi się niemiło zrobiło.


Po pierwszych, wczorajszych testach Baviphatu Tea Tree jestem zachwycona. Po wyciśnięciu z tubki byłam załamana, takie ciemnidło, nałożyłam na twarz i po kilkunastu minutach tak pięknie się wtopił wreszcie coś co nie odcina się bardzo mocno od szyi . Mógłby bardziej ukrywać rozszerzone pory, ale plus za to,ze ich bardziej nie podkreśla.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Oczywiście teraz mam ochotę na więcej Bebiszonów.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 11:50   #3903
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Johnson&Johnson też ma "bb"
http://www.ebay.co.uk/itm/CLEAN-CLEA...item3f0e1aff5c

ja mam z kolei podróbke MAC taniutki był to się kliknął, tylko ze względu na kolor oczywiście i jest jasny, a już przypudrowany skrobią to nic mi się nie odcina, dzisiaj mam go dopiero pierwszy dzień więc niewiele mogę powiedzieć jak na razie. Na pewno wymaga super nawilżonej cery bo albo ja muszę go inaczej nałożyć albo on generuje wręcz suche skórki potem wrzucę swatche.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 13:00   #3904
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

o ranyy... jakaś mania teraz jest na te kremiki wczoraj byłam u siebie w Bootsie... Loreal i No7 też już promują swoje "bb"
Skin foodziak z tej serii Good Afternoon jakoś mi nie przypasował taki jakiś...coś w nim nie gra i na mnie się nie sprawdza nie to co ginkgo dostałam próbki różowego Skin79...ale na mnie jakiś szarawy jest, też nie podoba mi się a dzisiaj testuję Skin79 Vip Gold Collection
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 13:00   #3905
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Tak nawiązując jeszcze do tych pseudo BB, to BB Garniera to nie Blemish Balm tylko Beauty Balm.
Czyli teraz jakaś polska firma też może wypuścić BB krem który będzie skrótem od np. Brzydka Baba. Jest BB? Jest.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 13:05   #3906
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Swatche trzecie zdjęcie jest z fleszem

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-04-03 o 09:45
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 13:31   #3907
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Tak nawiązując jeszcze do tych pseudo BB, to BB Garniera to nie Blemish Balm tylko Beauty Balm.
Czyli teraz jakaś polska firma też może wypuścić BB krem który będzie skrótem od np. Brzydka Baba. Jest BB? Jest.
Ale obydwa rozwinięcia są stosowane wymiennie i po drugiej stronie Uralu
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 13:46   #3908
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Swatche trzecie zdjęcie jest z fleszem
Podróbka ma fajny kolor
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 13:58   #3909
Lilipedd
Raczkowanie
 
Avatar Lilipedd
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 35
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny, pomocy!

Zakupiłam kilkanaście próbek BB z allegro (nie mam możliwości kupowania na ebayu) i niestety te, które na razie wypróbowałam są zbyt różowo-szaro-ciemne... Bardzo podoba mi się krycie Lioele Triple the Solution, ale odcień nie ten Myślę, że dobrym odcieniem dla mnie będzie mocno żółty SkinFood Peach Sake Pore (jeszcze nie dotarł do mnie), tylko czytałam, że niestety ma słabe krycie :/ Zresztą widać to nawet na swatchach.

I tu mam pytanie do Was: jaki krem BB jest jasno-żółty i ma mocne krycie? I najlepiej, żeby był dostępny w Polsce :/

Edytowane przez Lilipedd
Czas edycji: 2012-02-25 o 13:59
Lilipedd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:18   #3910
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Tak nawiązując jeszcze do tych pseudo BB, to BB Garniera to nie Blemish Balm tylko Beauty Balm.
Czyli teraz jakaś polska firma też może wypuścić BB krem który będzie skrótem od np. Brzydka Baba. Jest BB? Jest.
o ja myśle że sie wkrótce doczekamy
kurcze ze tez nie spojrzałam na tubke EL dokładniej (filtr 30 to dojrzałam -ale na tym punkcie mam duże skrzywienie) ulotka nad nim była to się mi rzuciło w oczy BB krem upiekszający - ale zaaferowana byłam czym innym znowu musze luknac bo mnie ciekawosc teraz...
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 18:01   #3911
Emera6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Kremy BB są super. a czytałyście że najlepiej zmywac je olejami, ze względu na sylikony?
Ja używam troszkę oliwy z oliwek i widze poprawe cery.







-----
Lubicie BB ? Polubcie na Facebooku! http://www.facebook.com/pages/Krem-BB/242289219153021
Emera6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 18:06   #3912
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja zmywam się teraz olejem, ale nie wiem, czy widzę różnice. Ja nie mam problemowej, ani problematycznej cery, także coby nie robić i tak mam dobrze
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 18:07   #3913
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Hej po przeczytaniu bloga Sroki http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...l#comment-form postanowiłam sobie kupić płatki kolagenowe za śmieszne pieniądze :http://www.ebay.pl/itm/260806227644?...84.m1497.l2649

Potem przypomniało mi się ,że sama posiadam maskę żelową kolagenowo liftingującą NOPS , którą dostałam przy zakupie ślimakowego kremu Mizon. Maska dziwna składa się z 2 części .
Nie potrafię nic więcej o niej powiedzieć ponieważ efektów po jednym razie nie można się spodziewać - efek liftingu ( ściągnięcia ) jest ale to chyba tylko takie doraźne.
Mam pytanie do dziewczyn po kosmetologii albo tych ,które mają pojęcie na temat takich masek. Chodzi mi o to czy takie maski kolagenowe są coś warte, czy kolagen w takiej formie jest w stanie przedostać się w głąb skóry i zdziałać coś dobrego ?

Edytowane przez lukrecja1
Czas edycji: 2012-02-25 o 21:11
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 20:34   #3914
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Emera6 Pokaż wiadomość
Kremy BB są super. a czytałyście że najlepiej zmywac je olejami, ze względu na sylikony?
Ja używam troszkę oliwy z oliwek i widze poprawe cery.
A jakie to ma powiązanie?
Są silikony, które można zmyć nawet samą wodą. Część silikonów z BBC odparowuje [cykliczne], a jeszcze inne potrzebują do tego detergentu.
Nie ryzykowałabym zmywania BBC samymi olejami.
Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
Hej po przeczytaniu bloga Sroki http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...l#comment-form postanowiłam sobie kupić płatki kolagenowe za śmieszne pieniądze :http://www.ebay.pl/itm/260806227644?...84.m1497.l2649

Potem przypomniało mi się ,że sama posiadam maskę żelową kolagenowo liftingującą NOPS , którą dostałam przy zakumie ślimakowego kremu Mizon. Maska dziwna składa się z 2 części .
Nie potrafię nic więcej o niej powiedzieć ponieważ efektów po jednym razie nie można się spodziewać - efek liftingu ( ściągnięcia ) jest ale to chyba tylko takie doraźne.
Mam pytanie do dziewczyn po kosmetologii albo tych ,które mają pojęcie na temat takich masek. Chodzi mi o to czy takie maski kolagenowe sa coś warte, czy kolagen w takiej formie jest w stanie przedostać się w głąb skóry i zdziałać cos dobrego ?
Gdzieś obiło mi się o uszy, a właściwie o oczy, że cząsteczki kolagenu są za duże, aby przeniknąć do głębszych warstw skóry. Trzeba raczej działać na stymulację produkcji kolagenu z zewnątrz i od wewnątrz.

Natomiast niezaprzeczalne są jego właściwości nawilżająco-ujędrniające jeśli chodzi o działanie powierzchniowe i doraźne.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:08   #3915
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A jakie to ma powiązanie?
Są silikony, które można zmyć nawet samą wodą. Część silikonów z BBC odparowuje [cykliczne], a jeszcze inne potrzebują do tego detergentu.
Nie ryzykowałabym zmywania BBC samymi olejami.

Gdzieś obiło mi się o uszy, a właściwie o oczy, że cząsteczki kolagenu są za duże, aby przeniknąć do głębszych warstw skóry. Trzeba raczej działać na stymulację produkcji kolagenu z zewnątrz i od wewnątrz.

Natomiast niezaprzeczalne są jego właściwości nawilżająco-ujędrniające jeśli chodzi o działanie powierzchniowe i doraźne.

dziękuję za odpowiedź - czyli takie płatki kolagenowe chyba nie zaszkodzą a trochę nawilżą
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:42   #3916
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Ale obydwa rozwinięcia są stosowane wymiennie i po drugiej stronie Uralu
Chciałam sobie trochę poużywać na Garnierze i zepsułaś mi zabawę
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:53   #3917
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilipedd Pokaż wiadomość
I tu mam pytanie do Was: jaki krem BB jest jasno-żółty i ma mocne krycie? I najlepiej, żeby był dostępny w Polsce :/
Na pewno pomarańczowy Skin79, nie wiem jak z dostępnościa, ja klikalam na eBay
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 22:06   #3918
Lilipedd
Raczkowanie
 
Avatar Lilipedd
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 35
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Na pewno pomarańczowy Skin79, nie wiem jak z dostępnościa, ja klikalam na eBay
Zastanawiam się nad nim, ale wszędzie czytam, że jego krycie jest "średnie".
Zresztą porównałam te dwa filmiki od jednej osoby:

Triple Solution:
http://www.youtube.com/watch?v=DwdRDsBr9DQ

Hot Orange:
http://www.youtube.com/watch?v=MIyyrPECPP0

Różnica w kryciu jest widoczna... Triple Solution zakrył wszystko a pod Hot Orange widać czerwoną kropkę dość wyraźnie Zamówiłabym próbkę tego Hot Orange, ale nie ma nigdzie

Edytowane przez Lilipedd
Czas edycji: 2012-02-25 o 22:43
Lilipedd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 22:19   #3919
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilipedd Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad nim, ale wszędzie czytam, że jego krycie jest "średnie".
Zresztą porównałam te dwa filmiki od jednej osoby:

Triple Solution:
http://www.youtube.com/watch?v=DwdRDsBr9DQ

Hot Orange:
http://www.youtube.com/watch?v=MIyyrPECPP0

Różnica w kryciu jest widoczna... Triple Solution zakrył wszystko a pod Hot Orange widać czerwoną kropkę dość wyraźnie Zamówiłabym próbkę tego Hot Orange, ale jest tylko na ebayu
Tylko Triple nie jest jasnożóty.
Dla mnie pomarańczowy kryje bardzo porządnie, jak robiłam jego recenzję to wstawiłam na bloga zdjęcie gdzie pół twarzy mam pomalowane a poł nie i róznica jest gigantyczna
annje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 22:39   #3920
Lilipedd
Raczkowanie
 
Avatar Lilipedd
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 35
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Tylko Triple nie jest jasnożóty.
Dla mnie pomarańczowy kryje bardzo porządnie, jak robiłam jego recenzję to wstawiłam na bloga zdjęcie gdzie pół twarzy mam pomalowane a poł nie i róznica jest gigantyczna
Właśnie wiem, że Triple nie jest jasnożółty - piszę o nim tylko dlatego, że ma super krycie i chciałabym, żeby jakiś "jasnożółtek" tak samo mocno krył Widziałam już Twoje zdjęcie wcześniej i pamiętam, że byłam pod wrażeniem Ale potem zaczęłam szperać dalej i naszły mnie wątpliwości, bo jednak sporo osób pisze, że Pomarańczowy ma krycie "średnie". A później do tego doszedł jeszcze ten filmik z czerwoną kropką...
Oj, dylemat, dylemat, boję się kupować bez wcześniejszego wypróbowania
Lilipedd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 22:44   #3921
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Tak nawiązując jeszcze do tych pseudo BB, to BB Garniera to nie Blemish Balm tylko Beauty Balm.
Czyli teraz jakaś polska firma też może wypuścić BB krem który będzie skrótem od np. Brzydka Baba. Jest BB? Jest.
Spojrzałam z ciekawości...
Na opakowaniu EL - to Beauty Benefit, a na Clinique po prostu BB Cream (nie widzę rozwinięcia nazwy).
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 22:49   #3922
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź - czyli takie płatki kolagenowe chyba nie zaszkodzą a trochę nawilżą
Dokładnie
Cytat:
Napisane przez Lilipedd Pokaż wiadomość
Właśnie wiem, że Triple nie jest jasnożółty - piszę o nim tylko dlatego, że ma super krycie i chciałabym, żeby jakiś "jasnożółtek" tak samo mocno krył Widziałam już Twoje zdjęcie wcześniej i pamiętam, że byłam pod wrażeniem Ale potem zaczęłam szperać dalej i naszły mnie wątpliwości, bo jednak sporo osób pisze, że Pomarańczowy ma krycie "średnie". A później do tego doszedł jeszcze ten filmik z czerwoną kropką...
Oj, dylemat, dylemat, boję się kupować bez wcześniejszego wypróbowania
A może na niedoskonałości po prostu korektor? A na resztę twarzy BBC?
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 23:08   #3923
Lilipedd
Raczkowanie
 
Avatar Lilipedd
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 35
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Dokładnie

A może na niedoskonałości po prostu korektor? A na resztę twarzy BBC?
No tak, to jest opcja, ale chcę jednak jak najmniej kłaść na twarz Filtr + korektor + bb + puder dla zmatowienia to już dla mnie dużo
I jakoś nie mogę się przekonać do korektorów (zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na KWC zakupiłam "mocno kryjący" korektor Bell, który w ogóle nic mi nie zakrywał... a może mam zbyt mocne przebarwienia?).

I trochę boję się, że ten Orange może być też za jasny. Z tą jasnością to dość skomplikowana sprawa. Wcale nie uważam, że mam jakąś jasną cerę, wręcz przeciwnie. Mam dużo przebarwień brązowo-żółtych. Zamówiłam kilkanaście próbek najpopularniejszych BB (Skin 79, SkinFood, Lioele, Missha). Czytałam wcześniej ich recenzje i wiele osób pisało coś w stylu "jestem bladziochem a (np.) Triple Solution i tak jest dla mnie za jasne". A ja mam ciemną karnację i Triple Solution jest na mojej twarzy za ciemne
Eh, wszystko jest takie subiektywne

Edytowane przez Lilipedd
Czas edycji: 2012-02-27 o 00:07
Lilipedd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 23:55   #3924
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Spojrzałam z ciekawości...
Na opakowaniu EL - to Beauty Benefit, a na Clinique po prostu BB Cream (nie widzę rozwinięcia nazwy).
A jednak
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 06:33   #3925
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilipedd Pokaż wiadomość
No tak, to jest opcja, ale chcę jednak jak najmniej kłaść na twarz Filtr + korektor + bb + puder dla zmatowienia to już dla mnie dużo
I jakoś nie mogę się przekonać do korektorów (zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na KWC zakupiłam "mocno kryjący" korektor Bell, który w ogóle nic mi nie zakrywał... a może mam zbyt mocne przebarwienia?).

I trochę boję się, że ten Orange może być też za jasny. Z tą jasnością to dość skomplikowana sprawa. Wcale nie uważam, że mam jakąś jasną cerę, wręcz przeciwnie. Jestem Azjatką, która bardzo szybko się opala - od razu na brązowo. Mam dużo przebarwień brązowo-żółtych. Zamówiłam kilkanaście próbek najpopularniejszych BB (Skin 79, SkinFood, Lioele, Missha). Czytałam wcześniej ich recenzje i wiele osób pisało coś w stylu "jestem bladziochem a (np.) Triple Solution i tak jest dla mnie za jasne". A ja mam ciemną karnację i Triple Solution jest na mojej twarzy za ciemne
Eh, wszystko jest takie subiektywne
Wśród BB nie znajdziesz wielu kremików kryjących. BB z założenia są średnio kryjące, by zapewnić skórze naturalny wygląd. Z resztą nie rozumiem Twoich obaw względem korektora... To lepiej nałożyć mocno kryjący podkład, który ze względu na silne krycie zrobi masę, niż punktowo korektor? I nie łatwiej poszukać korektora a potem komfortowo stosować bb kremy?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 07:32   #3926
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A przepraszam, a nie można nałożyć dwóch warstw BB kremu?
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 07:57   #3927
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
A przepraszam, a nie można nałożyć dwóch warstw BB kremu?
Nie wiem czy jej się to nie zwałkuje. Filtr (a przepisowa ilość na twarz to mniej więcej płaska łyżeczka do herbaty), 2 warstwy bb, puder do zmatowienia całości... Osobiście nie dałabym radu nałożyć 2 warstw bb tak, by nie zetrzeć filtra.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 10:29   #3928
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

dla mnie najmocniej kryjącym BB kremem był dr Jart Silver Label - znajomej, która ma problem z przebarwieniami na twarzy ten własnie podpasował najbardziej, bo zakrył wszystko co chciała bez koniecznosci używania dodatkowo korektora.

Lukrecjo - odpowiadając na Twój wczesniejszy post - pod BB krem nakładam krem na dzień Dermika Collaction- z kremu jestm zadowolona i nakładałam go pod wszystkie inne BB kremy i nie było problemu. Nie wiem, może to ja się spodziewałam zbyt wiele tym Always Baby BB bo w opisie była mowa o kontroli sebum i wogóle och i ach i myslałam, że po jego będę bardziej matowa a tu niespodzianka nie przekreslam tego BB, poużywam, posprawdzam z innymi etc. Generalnie fajnie się go nakłada, ma ładny odcień gdyby tylko jeszcze mnie tak nie wybłyszczał byłoby idealnie

Od kilku dni używam Skin 79 BB Cleanser - ma postać kremożelu który nakłada się na twarz na 2 minuty a potem zmywa - po kilkunastu sekundach od nałożenia zmienia się w pianę, zaczyna bąbelkować i smyrać potem masuje całosć konjackiem z Misshy i spłukuję. Póki jestem zadowolona, nie wiem tylko z czego bardziej - z konjacka czy z preparatu
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 10:42   #3929
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny, dzisiaj przeglądając gazetkę z Rossmanna rzuciła mi się w oczy gąbeczka konjac. Próbowała któraś z was gąbeczkę tej firmy?Ciekawa jestem czy jest taka jak azjatyckie konjac'ki
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 10:52   #3930
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
dla mnie najmocniej kryjącym BB kremem był dr Jart Silver Label - znajomej, która ma problem z przebarwieniami na twarzy ten własnie podpasował najbardziej, bo zakrył wszystko co chciała bez koniecznosci używania dodatkowo korektora.

Lukrecjo - odpowiadając na Twój wczesniejszy post - pod BB krem nakładam krem na dzień Dermika Collaction- z kremu jestm zadowolona i nakładałam go pod wszystkie inne BB kremy i nie było problemu. Nie wiem, może to ja się spodziewałam zbyt wiele tym Always Baby BB bo w opisie była mowa o kontroli sebum i wogóle och i ach i myslałam, że po jego będę bardziej matowa a tu niespodzianka nie przekreslam tego BB, poużywam, posprawdzam z innymi etc. Generalnie fajnie się go nakłada, ma ładny odcień gdyby tylko jeszcze mnie tak nie wybłyszczał byłoby idealnie

Od kilku dni używam Skin 79 BB Cleanser - ma postać kremożelu który nakłada się na twarz na 2 minuty a potem zmywa - po kilkunastu sekundach od nałożenia zmienia się w pianę, zaczyna bąbelkować i smyrać potem masuje całosć konjackiem z Misshy i spłukuję. Póki jestem zadowolona, nie wiem tylko z czego bardziej - z konjacka czy z preparatu
Hmmm a nakładałaś go bez żadnego kremu?? szkoda,że takdziwnie się u Ciebie zachowuje u mnie nakładany na ślimaka (cieniutka warstewka) daje absolutny mat (inne bb też tak się zachowują) a na gołą skórę też pięknie i matowo - nie tak długo jak w połączeniu ze ślimakiem ale przyzwoicie !
Może to wina tej Dermiki? zauważyłam,że dużo bb gryzie się z kremami. U mnie Ślimak jako pierwszy sprawdza się w roli podkładu pod bb - i polecam ten kremik dla osób z przetłuszczającą się skórą .
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.