Co to ma kurde być??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 10:13   #1
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614

Co to ma kurde być???


Witam wszystkich.
Może dla niektórych ten wątek wyda się głupi, ale mnie to już zaczyna denerwować
O co chodzi?
O moje sny. Mam tak od soboty, co noc sni mi się zdrada mojego Tż. W każdym śnie inaczej ją odkryłam - archiwum gadu-gadu, smsy, niezapowiedziana wizyta, list. Jednak w żadnym śnie nie zobaczyłam/dowiedziałam się co to za dziewczyna.
Co noc budze się z płaczem, cała mokra, roztrzęsiona, no i ten cholerny ścisk żołądka. Zaczyna mnie to przerażać. Jak dzisiaj w nocy znowu mi się przyśni zdrada, to się chyba załamie. Nigdy w takie coś nie wierzyłam, ale czy to są jakieś, nie wiem znaki? przestrogi? Dodam, że bardzo kocham mojego Tż i ufam mu. Jednak te sny zdają się być takie realistyczne, że całe dnie o nich myśle.
Co mam o tym wszystkim sądzić Czy któraś z was miała tak kiedyś?

Pozdrawiam serdecznie.
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 10:28   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Co to ma kurde być???

Cytat:
Napisane przez Justynuss Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.
Może dla niektórych ten wątek wyda się głupi, ale mnie to już zaczyna denerwować
O co chodzi?
O moje sny. Mam tak od soboty, co noc sni mi się zdrada mojego Tż. W każdym śnie inaczej ją odkryłam - archiwum gadu-gadu, smsy, niezapowiedziana wizyta, list. Jednak w żadnym śnie nie zobaczyłam/dowiedziałam się co to za dziewczyna.
Co noc budze się z płaczem, cała mokra, roztrzęsiona, no i ten cholerny ścisk żołądka. Zaczyna mnie to przerażać. Jak dzisiaj w nocy znowu mi się przyśni zdrada, to się chyba załamie. Nigdy w takie coś nie wierzyłam, ale czy to są jakieś, nie wiem znaki? przestrogi? Dodam, że bardzo kocham mojego Tż i ufam mu. Jednak te sny zdają się być takie realistyczne, że całe dnie o nich myśle.
Co mam o tym wszystkim sądzić Czy któraś z was miała tak kiedyś?

Pozdrawiam serdecznie.
Na mur beton Cię zdradza.
Wyciągnij to z niego, niech się przyzna.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 10:32   #3
PomylonaKsiezniczka
Wtajemniczenie
 
Avatar PomylonaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: za siedmioma gorami, za siedmioma rzekami...
Wiadomości: 2 534
Dot.: Co to ma kurde być???

Moze byc tez tak, ze po prostu bardzo sie boisz, ze tak moze sie stac. Moze jednak nie ufasz mu tak do konca. Niestety czasami sny ukazuja nam to, co tkwi w naszej podswiadomosci. Moze jest gdzies taka obawa w Tobie i w czasie snu to "wyplywa"..
Najlepiej powiedz mu, ze masz takie sny, ciekawe co on na to
__________________



PomylonaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 10:36   #4
BlueAngel85
Raczkowanie
 
Avatar BlueAngel85
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 157
Dot.: Co to ma kurde być???

Cytat:
Napisane przez Justynuss Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.
Może dla niektórych ten wątek wyda się głupi, ale mnie to już zaczyna denerwować
O co chodzi?
O moje sny. Mam tak od soboty, co noc sni mi się zdrada mojego Tż. W każdym śnie inaczej ją odkryłam - archiwum gadu-gadu, smsy, niezapowiedziana wizyta, list. Jednak w żadnym śnie nie zobaczyłam/dowiedziałam się co to za dziewczyna.
Co noc budze się z płaczem, cała mokra, roztrzęsiona, no i ten cholerny ścisk żołądka. Zaczyna mnie to przerażać. Jak dzisiaj w nocy znowu mi się przyśni zdrada, to się chyba załamie. Nigdy w takie coś nie wierzyłam, ale czy to są jakieś, nie wiem znaki? przestrogi? Dodam, że bardzo kocham mojego Tż i ufam mu. Jednak te sny zdają się być takie realistyczne, że całe dnie o nich myśle.
Co mam o tym wszystkim sądzić Czy któraś z was miała tak kiedyś?

Pozdrawiam serdecznie.
nie wierze za bardzo w coś takiego raczej to ty sie za bardzo (podświadomie) boisz ze Cię zdradzi moze przestań sie martwić, kiedys słyszłam ze jak sie o czyms intensywnie i bez przerwy mysli to potem może sie to przysnić, a może on dał ci kiedyś powód to takiego myslenia i teraz wciąż sie boisz ze jednak tak sie stanie? Ale jeśli Cie to uspokoi to opowiedz dla TŻ o tym co Ci się śni i obserwuj jego reakcję na to
__________________
Nasze oczy wreszcie się spotkały,
Jak odbicia zagubionych gwiazd.
Byłeś blisko, wszystko zrozumiałam,
Kto odejdzie, zawsze będzie sam.


BlueAngel85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 10:38   #5
kasiek18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: południowa PL
Wiadomości: 67
Dot.: Co to ma kurde być???

moze te sny ostrzegaja Cie przed kims..
moze jakas dziewczyna "poluje" na Twojego Tz-ta i za niedlugo pojawia sie problemy..jakas klotnia o nia itd..
musisz porozmawiac z Nim i zobaczysz jego reakcje na to wszytsko..
szczera rozmowa tylko pomoze..
pozdrawiaM
kasiek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 10:42   #6
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: Co to ma kurde być???

Jestem z nim 3 lata. I raz była tylko taka sytuacja w naszym związku dotycząca zdrady. Nawet założyłam o tym wątek. Okazało się, że on nic nie zrobił, nie zdradził. Moje zaufanie do niego nie zmieniło się. W ogóle nie myślałam o zdradzie... nie wiem skad to się bierze...
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 10:45   #7
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Co to ma kurde być???

Myśle,że takie sny wynikają z twoich obaw,że tż może cię zdradzić i zostawić.Tez takie sny kiedyś miałam i niestety mi się sprawdziło,co nie oznacza że u ciebie tez tak będzie.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 10:46   #8
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Co to ma kurde być???

Ja czasem też mam takie i inne glupie sny, tez mnie wkurzają ale nie myślę by to było prawdą Ja sie boję i myślę o tym, więc, może sama narajam sobie takie sny
__________________
CHCĘ Z TOBĄ ŻYĆ

Edytowane przez Magdalena Dobrowolska
Czas edycji: 2008-08-27 o 16:11 Powód: powtórzenie
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 10:46   #9
kasiek18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: południowa PL
Wiadomości: 67
Dot.: Co to ma kurde być???

u mnie takie sny ostrzegaly przed dziewczyna ktora od poczatku chciala zniszczyc nasz zwiazek..
snilo mi sie tak samo jak Tobie ze na gg widzialam jakis slowo. np kochanie...
a pozniej za 2 dni ona sie odzywala..
w sumie nie wiem po co jak juz raz dosadnie jej moj Tz powiedzial co o tym wszystkim mysli..
kasiek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 11:09   #10
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Co to ma kurde być???

Po prostu wychodzi na jaw Twój strach, boisz się, że go stracisz... I raczej nic poza tym Oczywiście Twoje podświadomość mogła zarejestrować pewne symptomy zdrady, których świadomość nie zauważyła i wypływają one do Twojej świadomości w postaci snów. Przeanalizuj zachowanie TŻ, jeżeli wszystko jest ok - to Twój włąsny strach i obawa przed zranieniem.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 11:31   #11
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Co to ma kurde być???

Cytat:
Napisane przez Justynuss Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.
Może dla niektórych ten wątek wyda się głupi, ale mnie to już zaczyna denerwować
O co chodzi?
O moje sny. Mam tak od soboty, co noc sni mi się zdrada mojego Tż. W każdym śnie inaczej ją odkryłam - archiwum gadu-gadu, smsy, niezapowiedziana wizyta, list. Jednak w żadnym śnie nie zobaczyłam/dowiedziałam się co to za dziewczyna.
Co noc budze się z płaczem, cała mokra, roztrzęsiona, no i ten cholerny ścisk żołądka. Zaczyna mnie to przerażać. Jak dzisiaj w nocy znowu mi się przyśni zdrada, to się chyba załamie. Nigdy w takie coś nie wierzyłam, ale czy to są jakieś, nie wiem znaki? przestrogi? Dodam, że bardzo kocham mojego Tż i ufam mu. Jednak te sny zdają się być takie realistyczne, że całe dnie o nich myśle.
Co mam o tym wszystkim sądzić Czy któraś z was miała tak kiedyś?

Pozdrawiam serdecznie.
Acha i jeszcze coś, śniło mi się, że pobiłam "kochankę" TŻ Tak, jej dowaliłam, że hej... nie wstała, targałam ją za włosy i kopałam gdzie popadnie - tak, nie ściemniam! Takie są sny i nasza podświadomość
__________________
CHCĘ Z TOBĄ ŻYĆ
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 11:38   #12
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Co to ma kurde być???

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Na mur beton Cię zdradza.
Wyciągnij to z niego, niech się przyzna.
Mam nadzieje ze to ironia

Mi sie wydaje, ze autorka przesadza.
Sny moge odzwierciedlac strach przed zdrada, ale na pewno nie sama zdrade.
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 11:45   #13
Zasmutana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Ze swojego pokoju:P
Wiadomości: 299
Dot.: Co to ma kurde być???

A moze poprostu raz przysnilo ci sie to,potem zaczelas o tym ciagle myslec,nakrecac sie i teraz sni ci sie to codziennie,przez to,ze myslisz o tym.Mialam tez kiedys takie sny kilka dni pod rzad,potem sie sprawdzily .Ale nie oznacza to,ze w twoim przypadku tez tak bedzie Hmm moze sprawdz jakos swojego TZ-ta,nie tak w prost oczywiscie,ale tak zeby on o niczym nie wiedzial,a ty sie przynajmniej upewnisz.Bo jak cos to on ci napewno sam tego nie powie,musisz sie sama o tym przekonac.Mam nadzieje,ze nie dowiesz sie o niczym niepokojacym,ale sprawdzic nie zaszkodzi.Mysle,ze ja bym tak zrobila
__________________
Pomyśl chociaż raz ile możesz dać każdego dnia...


Zasmutana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 12:14   #14
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: Co to ma kurde być???

Cytat:
Napisane przez nask Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze to ironia

Mi sie wydaje, ze autorka przesadza.
Sny moge odzwierciedlac strach przed zdrada, ale na pewno nie sama zdrade.

Pewnie masz racje, przesadzam. Nie mam powodów aby myśleć, że mój Tż mnie zdradza. Ale powiem mu dzisiaj o tych snach.

Nie wierzę w jakieś tam przesądy. Chciałam tylko się wygadać i zobaczyć czy inne dziewczyny też mają takie sny czasami

Dziękuje za odpowiedzi.
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 12:18   #15
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Co to ma kurde być???

moim zdaniem sny nic nie znaczą. mi śniło się ostatnio, że to ja zdradzam swojego TŻ, a bardzo go kocham i w życiu bym tego nie zrobiła. traktuje je z przymrużeniem oka.
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 12:18   #16
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Co to ma kurde być???

Cytat:
Napisane przez Justynuss Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.
Może dla niektórych ten wątek wyda się głupi, ale mnie to już zaczyna denerwować
O co chodzi?
O moje sny. Mam tak od soboty, co noc sni mi się zdrada mojego Tż. W każdym śnie inaczej ją odkryłam - archiwum gadu-gadu, smsy, niezapowiedziana wizyta, list. Jednak w żadnym śnie nie zobaczyłam/dowiedziałam się co to za dziewczyna.
Co noc budze się z płaczem, cała mokra, roztrzęsiona, no i ten cholerny ścisk żołądka. Zaczyna mnie to przerażać. Jak dzisiaj w nocy znowu mi się przyśni zdrada, to się chyba załamie. Nigdy w takie coś nie wierzyłam, ale czy to są jakieś, nie wiem znaki? przestrogi? Dodam, że bardzo kocham mojego Tż i ufam mu. Jednak te sny zdają się być takie realistyczne, że całe dnie o nich myśle.
Co mam o tym wszystkim sądzić Czy któraś z was miała tak kiedyś?

Pozdrawiam serdecznie.
Sorki, ale moim zdaniem trochę histeryzujesz. Sny to sny i nie należy ich mieszać z rzeczywistością. Ja w każdym razie w sny nie wierzę.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:03   #17
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Co to ma kurde być???

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Na mur beton Cię zdradza.
Wyciągnij to z niego, niech się przyzna.
no ładnie
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:14   #18
Marcc
Raczkowanie
 
Avatar Marcc
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TG (;
Wiadomości: 144
Wyślij wiadomość przez ICQ do Marcc
Dot.: Co to ma kurde być???

W snach często spełniają się nasze marzenia, robimy coś co chcemy, śnią nam się rzeczy który ostatnimi czasami bardzo wpływają na nasze życie bądź tak jak w Twoim przypadku w snach odkrywają się nasze lęki. Moja rada jest chyba prosta: nie myśl o tym..nie zamartwiaj się i nie zwracaj na to jakiejś szczególnej uwagi, nie histeryzuj - sen jak sen. Śnią nam się różnie pierdoły, że mamy wypadki samochodowe -a mimo to autem jeździmy..więc nie przejmuj się! To że sen śnił Ci się kilka razy to pewnie sprawa tego, że ciągle o tym myślisz- więc Twoja podświadomość pracuje :P
Hm.. na końcu życzę Ci miłej nocy i przyjemnych, kolorowych oraz lekkich snów
__________________
Z miłością się zmawiam wciąż przeciw śmierci
ja mały śmieszny człowiek z bukietem polnych wierszy...
Marcc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:31   #19
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Co to ma kurde być???

Ja tam sie za bardzo snami nie przejmuje. Gdyby mialy oznajmiac prawde to ja i moj brat przezylibysmy zamach terrorystyczny, moja zmarla prababcia hustalaby sie w czarnej sukni na moim placu zabaw z dziecinstwa, plulabym bratowej w twarz (a bardzo ja kocham wiec to wykluczone), no i umialabym latac. Wyluzuj i nie przejmuj sie.
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 14:43   #20
BlueAngel85
Raczkowanie
 
Avatar BlueAngel85
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 157
Dot.: Co to ma kurde być???

Cytat:
Napisane przez Justynuss Pokaż wiadomość
Pewnie masz racje, przesadzam. Nie mam powodów aby myśleć, że mój Tż mnie zdradza. Ale powiem mu dzisiaj o tych snach.

Nie wierzę w jakieś tam przesądy. Chciałam tylko się wygadać i zobaczyć czy inne dziewczyny też mają takie sny czasami

Dziękuje za odpowiedzi.
mysle ze troche sama się nakrecasz tym wszytskim i dlatego wciąż ci sie to sni
dobrze ze mu opowiesz to może wkońcu troche Ci ulży
__________________
Nasze oczy wreszcie się spotkały,
Jak odbicia zagubionych gwiazd.
Byłeś blisko, wszystko zrozumiałam,
Kto odejdzie, zawsze będzie sam.


BlueAngel85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 16:01   #21
Brookit
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 584
Dot.: Co to ma kurde być???

Odkąd pamiętam zawsze miałam dziwne sny.

Części nie rozumiałam a część zrozumiałam jak analizowałam to co zdarzyło się w przeszłości (zwykle bliższej).

Czasem nawet zasłyszana rozmowa w autobusie (czy kłotnia ludzi na ulicy), która nie zrobiła na nas większego wrażenia może powrócić do nas w snach ale bywa (mówię o sobie) że nie śnią mi się wtedy Ci kłócący się ludzie a właśnie przykładowo ja sama lub bliscy w moim otoczeniu.
To samo mam po oglądnięciu jakiś filmów - jakiś drobny szczegół na który niby nie zwróciłam uwagi powraca w śnie ale w troche zmienionej formie (po śnie staram się analizować skąd mi się to wzięło).

Może ostatnio gdzieś czytałaś o zdradzie albo słyszałaś i tak to w Tobie utkwiło (bo chyba każda podświadomie boi się zdrady, nawet ufając 100%).

Śniło Ci się, że twój Tz cie zdradza a moze tu nie chodzi o to ze on moze zdradzic tylko wlasnie o Twoje podejscie ogolne do zdrady.

I tak jak pisała BlueAngel85 - pierwszy raz sie przysnilo, zaczelas myslec o tym snie i o zdradzie a w nastepnym snie przysnila sie znow zdrada tylko dlatego ze dzien wczesniej bardzo cie tamten sen poruszyl.
Sorki jak zamotalam troche.
Brookit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 16:14   #22
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Co to ma kurde być???

Cytat:
Napisane przez Brookit Pokaż wiadomość
Odkąd pamiętam zawsze miałam dziwne sny.

Części nie rozumiałam a część zrozumiałam jak analizowałam to co zdarzyło się w przeszłości (zwykle bliższej).

Czasem nawet zasłyszana rozmowa w autobusie (czy kłotnia ludzi na ulicy), która nie zrobiła na nas większego wrażenia może powrócić do nas w snach ale bywa (mówię o sobie) że nie śnią mi się wtedy Ci kłócący się ludzie a właśnie przykładowo ja sama lub bliscy w moim otoczeniu.
To samo mam po oglądnięciu jakiś filmów - jakiś drobny szczegół na który niby nie zwróciłam uwagi powraca w śnie ale w troche zmienionej formie (po śnie staram się analizować skąd mi się to wzięło).

Może ostatnio gdzieś czytałaś o zdradzie albo słyszałaś i tak to w Tobie utkwiło (bo chyba każda podświadomie boi się zdrady, nawet ufając 100%).

Śniło Ci się, że twój Tz cie zdradza a moze tu nie chodzi o to ze on moze zdradzic tylko wlasnie o Twoje podejscie ogolne do zdrady.

I tak jak pisała BlueAngel85 - pierwszy raz sie przysnilo, zaczelas myslec o tym snie i o zdradzie a w nastepnym snie przysnila sie znow zdrada tylko dlatego ze dzien wczesniej bardzo cie tamten sen poruszyl.
Sorki jak zamotalam troche.
Masz rację, ja też tak mam. Niedawno śniło mi się, że jestem w ciąży... Po tym jak myślałam o znajomej, która spodziewa sie dziecka, he he
__________________
CHCĘ Z TOBĄ ŻYĆ
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 01:25   #23
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Co to ma kurde być???

Cytat:
Napisane przez PomylonaKsiezniczka Pokaż wiadomość
Moze byc tez tak, ze po prostu bardzo sie boisz, ze tak moze sie stac. Moze jednak nie ufasz mu tak do konca. Niestety czasami sny ukazuja nam to, co tkwi w naszej podswiadomosci. Moze jest gdzies taka obawa w Tobie i w czasie snu to "wyplywa"..
Najlepiej powiedz mu, ze masz takie sny, ciekawe co on na to
dokladnie,ja mialam tak samo Byl taki okres ,ze intensywnie rozmyslalam i podejrzewalam ,ze nie jestem jedyna TŻ ,ale gdy przestalam to rozkminiac i uspokoilam sie to i sny ustały.Ale wtedy tez zastanawialam sie o co chodziz tymi snami i bylam pewna ,ze sa jakims znakiem
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 07:09   #24
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Co to ma kurde być???

Ja miewam czasem takie sny, że tż albo mnie zdradza albo zostawia mówiąc z nienawiścią, że nigdy mnie nie kochał

No ale ja wiem, że u mnie to się bierze z mojego niskiego poczucia wartości :/
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 10:41   #25
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Co to ma kurde być???

Ja w osobnym watku tez pisalam o snach własnie takich jak ty masz. Kilka razy snilo mi sie ze EKS mnie zdradzal jak jeszcze z nim bylam i okazalo sie prawda. I tak sie sprawdzilo w dwoch przypadkach (inni faceci mi sie nie snili). Teraz mam TŻ i jak mi sie sni to same dobrerzeczy, zdrada nigdy, niewiem, moze to TYLKO nasza podswiadomosc , marzenia albo cos wiecej ?? Sie okaze kiedys...
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 10:53   #26
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Co to ma kurde być???

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Na mur beton Cię zdradza.
Wyciągnij to z niego, niech się przyzna.
Może nie przesadzajmy.





Może boisz się, że go stracisz? Mojemu TŻ często się śni, że go zdradzam nie wiem skąd takie sny bo nigdy tego nie zrobiłam i nie mam zamiaru
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:03   #27
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Co to ma kurde być???

Haha!
Jakbym siebie czytałam droga autorko wątku

Jestem z TŻtem od 4 lat. Nigdy nie było w naszym związku tematu zdrady ani z jego ani z mojej strony....
A mi śni się od 4 lat ciągle to samo...że on mnie zdradza.....zawsze jest to bardzo realistyczny sen, pamiętam rano każdy szczegół.....Kobiety z którymi mnie zdradza nie są mi znane, choć pamiętam ich twarze. Najczęściej zdradza mnie, nie tak jak u ciebie, przez GG czy coś takiego....zwykle śni mi się jego stosunek z inną i ja zawsze "ich" nakrywam...
Od 4 lat ciągle, w kółko ta samo Tylko sceny erotyczne i miejsce akcji oraz panny się zmieniają
Masakra
Tez mnie to kiedyś denerwowało, ale teraz się tym nie przejmuję Po prostu o tym nie myślę, Mówię o tych snach zawsze TŻtowi i razem się śmiejemy
Ufam mu i kocham go, i żadne głupie sny nie poddadzą w wątpliwość naszego uczucia

PS. Ponoć mój tato miał to samo co ja tylko odnośnie mojej mamy...śniło mu się że mama go zdradza przez całe życie a nigdy nic takiego się nie wydarzyło Więc ja chyba mam to po nim...genetycznie czy jak

Więc...nie przejmuj się!
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 13:25   #28
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Co to ma kurde być???

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Haha!
Jakbym siebie czytałam droga autorko wątku

Jestem z TŻtem od 4 lat. Nigdy nie było w naszym związku tematu zdrady ani z jego ani z mojej strony....
A mi śni się od 4 lat ciągle to samo...że on mnie zdradza.....zawsze jest to bardzo realistyczny sen, pamiętam rano każdy szczegół.....Kobiety z którymi mnie zdradza nie są mi znane, choć pamiętam ich twarze. Najczęściej zdradza mnie, nie tak jak u ciebie, przez GG czy coś takiego....zwykle śni mi się jego stosunek z inną i ja zawsze "ich" nakrywam...
Od 4 lat ciągle, w kółko ta samo Tylko sceny erotyczne i miejsce akcji oraz panny się zmieniają
Masakra
Tez mnie to kiedyś denerwowało, ale teraz się tym nie przejmuję Po prostu o tym nie myślę, Mówię o tych snach zawsze TŻtowi i razem się śmiejemy
Ufam mu i kocham go, i żadne głupie sny nie poddadzą w wątpliwość naszego uczucia

PS. Ponoć mój tato miał to samo co ja tylko odnośnie mojej mamy...śniło mu się że mama go zdradza przez całe życie a nigdy nic takiego się nie wydarzyło Więc ja chyba mam to po nim...genetycznie czy jak

Więc...nie przejmuj się!
Chyba to genetyczne w twoim przypadku

Jest jeszcze taka sprawa, że martwiąc się i dołując same prowokujemy los! Gdzieś w jakimś piśmie ezoterycznym czytałam! Więc nie martwmy się na zapas
__________________
CHCĘ Z TOBĄ ŻYĆ
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 13:38   #29
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Co to ma kurde być???

Cytat:
Napisane przez Magdalena Dobrowolska Pokaż wiadomość
Chyba to genetyczne w twoim przypadku
Wszystko możliwe W każdym razie, nie przejmuję się tym

Cytat:
Więc nie martwmy się na zapas



Mi się wydaje, że to nasza podświadomość wytrwale pracuje i nas męczy takimi snami
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 13:41   #30
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Co to ma kurde być???

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Wszystko możliwe W każdym razie, nie przejmuję się tym






Mi się wydaje, że to nasza podświadomość wytrwale pracuje i nas męczy takimi snami
No właśnie, jakby sny się spełniały, to ho ho...
__________________
CHCĘ Z TOBĄ ŻYĆ
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.