Wymienię Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-29, 14:16   #1
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Talking

Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m





nieaktualne


proszę o zamknięcie wątku





SZUKAM:

MOJA WISHLISTA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=402692

Niektóre rzeczy są wartościowe i wymienię je tylko za coś super, oznaczone będą *

DOKŁADKI OZNACZONE KOLOREM CZERWONYM!!

zestawik zabawek dla dzieciątka-kolorowy buczący bąk i piramidka

turbo piekarnik halogenowy, uzywany, nosi slady uzytkowania-troszke porysowany plastik od gory, w niczym nie przeszkadza, szybko sie w nim piecze, gotuje, oddaje bo nie uzywam, był dosc drogi no i jest potwornie ciezki wiec wysyłka nie bedzie tania, tak wiec zainteresowanych prosze o rozsadne propozycje-interesuja mnie perfumy ange ou demon, chloe, parisienne, baby doll, niszowce, a przede wszystkim ciuchy damskie w rozmiarze M-płaszczyk zimowy, rurki z zipem, legginsy, kardigany, kozaki 38 (24,5 cm), ciuszki chłopięce zimowe i jesienne na 104 cm, real foto dodam kiedy zruce fotki z komórki



cos dla ciężarówek....rogal, wkład steropiankowe kuleczki, idealny do spania, oparcie dla brzusia, nozek, a potem do karmienia, zabawy z dzidziusiem,



pojemnik trójdzielny tomme tippe, idealny do odmierzania i przechowywania porcji mleka w proszku gdy gdzes wychodzimy,



krem EMLA znieczulajacy przed zastrzykami,super dla maluszkow, lagodzi bol zwiazany z ukluciem+jedna tubka nowa, jeszcze zaplombowana, drugiej 1-3 opakowania


termosik tommee tipee, pasuje nie tylko do butelek tej firmy, świetny!! kilkakrotnie pracy, troszkę ,,skulkowany'' od góry ale to w niczym nie przeszkadza



! torba do wózka ABC DESIGN , z przewijakiem, pojemna, praktyczna, pasuje do kazdego wózka, nawet spacerówki-laski, kosztowała mnie prawie 200 zł a jest w stanie idealnym wiec tylko za cos super bo planuje ja wystawic na Allegro, wymienie jedynie za jakies ciuchy dla mnie M lub synka 98/104*

!!! podgrzewacz do butelek/słoiczków tommee tippee, szybko sie zagrzewa, mozliwosc ustawienia stopni podgrzewania, świetny! mam nawet kartonik do niego, kabel owinięty w jednym miejscu ochronna taśmą (niestety czarną), w kilku miejscach na obudowie ma wgłębienia, jakby plastik sie troche stopił, nie przeszkadza to w niczym i nie wpływa na funkcjonowanie sprzętu, kosztował ok 150 zł ale ze względu na te defekty, wymienię na cos o nizszej wartości *

!!!drapak dla kota, stan idealny!!*


zestaw plastikowych warzyw do zabawy, mam ich wiecej


portfelik NICI, uzywane, stan db+, wyprany



portfelik NICI, uzywany troszkę, wyprany, w dobrym stanie, wewnatrz idealnie

troszke bizu-dorzuce gratis, tylko wybierz, które chcesz


Edytowane przez Violette_24
Czas edycji: 2011-03-17 o 16:24
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 14:18   #2
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

DLA DZIECIAKA


MATA EDUKACYJNA TINNY LOVE ZOO, KOMPLETNA, PŁACIŁAM ZA NIA PRAWIE 300 ZŁ, STAN BDB POZA JEDNYM DEFEKTEM KTÓREGO TEORETYCZNIE NIE WIDAC (ZAKŁADAJĄC ZE SIE NIE BEDZIE UZYWAŁO SPODNIEJ CZESCI MATY;-))-DZIURA WYPALONA ZELAZKIEM, NIEDUZA ALE JEST, POZA TYM WSZYSTKO SUPER-PROSZE O ROZSADNE PROPOZYCJE


-sandałki unisex

-sandałki coolclub chłopięce

-elegancki granatowy komplecik, bawełna a la sztruks, na roczek lub inną okazję, stan idealny, raz załozone, koszula i muszka nowe, marynarka i spodnie, 12 m-cy +









Edytowane przez Violette_24
Czas edycji: 2010-11-19 o 14:52
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 14:20   #3
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

BUCIKI CHŁOPIĘCE, NAKRYCIA GŁOWY

-sandałki BARTEK, rozm. 24, kolor khaki, sporo dreptane al;e bez odkształceń, widac, ze uzywane, zdarte troche przody, widac na foto, skóra, profilowana wkładka

-sandałki/papućki BARTEK, wkłądka 14,5, ortopedyczne, profilowane, zeby dziecko nie chodziło na palcach, bez odkształcen podeszwy, skóra, kolor oliwka, model DANIEL, stan db ze względu na przybrudzenia

-buciki na jesień/wiosnę BARTEK, bez odkształcen, lekkie przybrudzenia, widac na foto, profilowana wkłądka, stan db +

-zimowe brązowe buty BARTEK, profilowane, ocieplane, stan bdb

-świetna dwustronna czapeczka dla chłopczyka, ok 12 m-cy



-zestaw czapeczek jesienno-wiosennych dla roczniaka (ale i starszego smyka), + świetna letnie chustka z pająkiem










Edytowane przez Violette_24
Czas edycji: 2010-09-29 o 11:34
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 14:28   #4
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

ciuszki dziecięce


-super komplecik dla chłopca, koszula 3 m-ce +, reszta 6+, koszula flanelowa, ocieplane spodnie i kamizelka, rewelacyjny, feler to sztruksik łapiący wszystkie zmechacenia, wystarczy przejechac lepką rolką i juz


-cienkie ogrodniczki, 12+, jak nowe

-jeansowe ogrodniczki, porzadny gruby jeans, regulowane szelki, 12 +, jak nowe


-jeansy z paskiem 12 +, nosza slady uzytkowania, lekko sprane ale bez plam stan db

-koszulka w paski-oddam razem z pozostałymi koszulkami z krótkim rekawem


Edytowane przez Violette_24
Czas edycji: 2010-11-09 o 15:08
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 14:30   #5
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

dla maluszka

-kocyk kolor pistacjowy, cieplusi i mięciutki, mało uzywany, stan bdb, kupiony w Smyku (80 zł)

-super kocyk brązowy, funkcja śpiworka, widac na foto, rewelacyjny!! był drogi wiec łatwo nie oddam


-kaftanik+spiochy 0+ (1 komplet)

-super jednoczesciowy dres brazowy, wydaje mi sie ze na 6 m-cy +, cieplutki, stan idealny

-koszulki z długim rekawem 6 m-cy +



Edytowane przez Violette_24
Czas edycji: 2010-10-14 o 15:17
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 14:34   #6
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

ubranka dziecięce c.d.



-przesliczny, cieplutki dwuczesciowy komplet zimowy kurteczka i spodnie na szelkach ocieplane, stan idealny, mysle ze 4 m-ce +, jesli dziedzius jest wiekszy, był bardzo drogi wiec oddam za cos co naprawde wpadnie w oko, raczej za jakis ciuszek


-kurteczka 2 w 1, 12 m-cy+, odpinane rękawy i kaptur dzieki czemu mozna uzywac jako cieplutka kamizelke do bluzy z kapturem czy swetra, stan byłby idealny gdyby nie odbarwienie na pleckach (foto dla zainteresowanych)jesli jest kapuca nie rzuca sie w oczy, jesli nie-troche to widac, kurtka jest cieplutka, oddaje bo syn z niej wyrósł,

-super jesienno/wiosenna kurteczka 12 m-cy+, zalezy jak duze jest dziecko, rekawki z takiej jakby wełenki


- chłopięca granatowa oceplana polarkiem kurteczka jesienna, przeciwdeszczowa, odpinany kaptur, sciagacz na dole, raz załozona, okazała sie za mała, rozm z metki 104/110 ale jest mniejsza raczej 92-110, była droga wiec za cos fajnego


świetne spodnie ocieplane, unisex, na dole sciagacz, raz ubrane, stan idealny, cieplutkie, na gumce, mysle ze 5 m-cy +


Edytowane przez Violette_24
Czas edycji: 2010-11-09 o 15:11
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 14:37   #7
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

książki:



zestaw książeczek kulinarnych-oddam razem
płyty z ćwiczeniami fitness, dla przyszłych i świezo upieczonych mam i nie tylko! oryginalne

Brzuch,uda,posladki, skuteczne modelowanie sylwetki, 128 s, porady,cwiczenia, stan idealny


Poradnik opiekuna KOT, bardzo przydatne wskazówki-stan:przybrudzona okładka, wewnatrz idealnie

Vedemecum MATKA I DZIECKO, wielka gruba ksiega, z tyłu sklejone tasma chyba 2 kartki ale to w niczym nie przeszkadza



Miłosz ,, zniewolony umysł", stan idealny, wydanie GW


Zycie Pi

kserówka zbindowana-oddam za koszty wysyłki
^ S. Gniadek Grammaire contrastive franco-polonaise

materiały do nauki jęz. niemieckiego-foto

podręcznik do łaciny, bardzo używany,zdarzaja sie tłumaczenia tekstów, nie zawsze ołówkiem, troszke popisana, no, przeżyła swoje....ale jeszcze posłuży niejednemu humaniście

encyklopedia zdrowia rodziny-rewelacyjna książka, baaardzo gruba, za cos ekstra


ekologia, wielka gruba ksiega w stanie idealnym, idealna dla studentów biologii, ochrony srodowiska itp, oddam za cos fajnego

niezwykłe wędrówki zwierzą, wielka ksiazka z fotografiami, stan idealny, za cos fajnego

leksykon lektur szkolnych, stan bdb

Niemcy


psychoanaliza literacka-idealna dla studentów, którzy maja cos wspolnego z literatura, literaturoznawstwem, analiza i krytyka literacja, etc



Edytowane przez Violette_24
Czas edycji: 2010-11-19 o 14:43
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 14:39   #8
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

DLA DZIECIACZKA-NA CHŁODNE DNI

-czapeczka błękitna, stan idealny, 4 m-ce+, do tego rękawiczki na sznurku z polarku, widac, ze uzywane, jak to polarek po praniu

dwuczęściowy KOMBINEZON-ŚPIWOREK -kurteczka i ocieplacz osobno, łączone na rzepy, cudny, załozony max 3 X, wymiary:
dł. całkowita: 59 cm
dł. kurteczki: 31 cm
szer. kurteczki: 38 cm
szer. ocieplacza w najszerszym miejscu: 44 cm
dł. rękawka mierzona od szwu na ramieniu: 31 cm
NOSI JEDYNIE SLADY PRANIA-OD WEWNATRZ JEST POLAREK, WIDAC ZE BYŁ PRANY, TRZEBA GO ODSWIEZYC BO DŁUGO LEZAŁ W SZAFIE*


i jeszcze

cos super dla eleganckiego małego mężczyzny-komplet H&M, koszula w kratke i granatowa kamizelka, rozm z metki 74, stan bdb, oddam za cos fajnego bo był drogi-gratisik-koszulka w paseczki w idealnym stanie-na foto


Edytowane przez Violette_24
Czas edycji: 2010-10-20 o 13:42
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 14:40   #9
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

AKCESORIA, ZABAWECZKI



zabawka interaktywna SMIKI, jak nowa, trzy pozycje-do zawieszenia na łózeczko, a potem kiedy brzdac lezy czy siedzi mozna ja odpowiednio ustawic, melodyjki, kolorowe poruszajace sie elementy, rewelacyjna, koszotwała sporo ponad 100zł wiec oddam za cos super bo jest w stanie idealnym, kompletna
*


wanienka dla dzidziusia, niebieska wanienka wydezynfekowana, stan bdb, raczej odbiór osobisty



materacyk do łózeczka kokos-pianka-kokos, bez odkształcen, dziecko spało na nim 3 razy ale sie na nim bawiło wiec z jednej strony posiada sporo plam, dziecko wylało soczek czy inny napój a ja oczywiscie porozcierałam to szmatka, wiec jest sporo dosc rozległych plam, z drugiej strony plamka moze dwie, materac nie ma zadnego zapachu ( tzn z tych plam, bez obaw), trzeba by uzyc jakiegos wybielacza ,,na sucho", albo nałozyc na niego jakis pokrowiec czy koc pod przescieradło, oddam tylko z łózeczkiem, odbiór raczej osobisty


pościel dla dzidziusia wkład (antybakteryjny)+ poszwy, stan wkładu bdb (jedynie podusia była czesciej uzywana-wyprane), 90/133 cm (mniej wiecej), poszewki -błękitna Feretti kołderka i podusia, bawełna, za cos fajnego






Edytowane przez Violette_24
Czas edycji: 2010-10-08 o 14:47
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 14:40   #10
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

BIELIZNA, SPODNIE DAMSKIE


-kostium kąpielowy S małe M, miseczka B, miseczki sztywne, bez gąbek,

-czarna seksowna koszuleczka, na nieduzy biuścik i raczej szczupłą osobę, raz załozona

-staniczek H&M, załozony kilka razy kiedy byłam w ciąży, rozm 85D, ZA DROBIAZG, NOSI NIEWIELKIE SLADY UZYTKOWANIA



SPODNIE-WIĘKSZE ROZMIARY- poniższe spodnie sa naprawde super, w zyciu bym ich nie oddawała gdyby nie to ze sporo schudłam i sa mi duzo za duze a przerabianie ich mi sie nie opłaca, ich stan jest bdb

-super granatowe spodnie orsay denim, po srodku jasniejsze wytarcia, wysmuklaja i wyszczuplaja uda, dosc długie wiec do obcasów w sam raz, bardzo rozciągliwe, pas nawet do 46 cm! w rzeczywistosci bardziej atramentowe


-orsay denim, jasne, długie, rozciagliwe, uwielbiałam je bo naprawde dobrze sie w nich wygląda nawet mając kilka kg za dużo, pas do 47 cm


-granatowe jeansy, rozciagliwe, pas do 44 cm, przesunięty guzik, mozna go przestawic na miejsce


i jeszcze....

-sztruksowa dłuuga sukienka ogrodniczka rozm 40-42, za drobiazg

-letnia sukieneczka a la jeans, z tyłu gumka wiec na rozm 38-42, przed kolanko dla osoby o wzroscie 165 cm





Edytowane przez Violette_24
Czas edycji: 2010-11-19 o 14:53
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 14:41   #11
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

SPODNIE DAMSKIE


DOKŁĄDKA :


spodenki w kratke na jesien/zimę, cieplejsze, za kolanko, swietne do kozaków, zszyta dziurka w kroku, nie widac, M/L


rurki, jak nowe, M/L, bez paska

szorty M, malutkie L, przerabiane przez krawcową, nic nie widać, dobrze zrobione, firmowe

błękitne jeansy 2x reporter M

zielone bojówki ze sciagaczami na dole M, jak nowe, raz załozone


krótkie spodenki patrol, stan bdb, skracane u krawcowej, były troszke dłuzsze, krój mi jednak wciaz nie pasuje, chętnie za inne spodenki, rozm. z metki: W:28 (72cm), L:32 (83 cm), pas 40 cm, dł. 31cm.

cudowne jeansy rurki ONLY, porzadny jeans, biodrówki, rozm. S małe M, szer pas na płąsko 38 cm-tylko za inne rurki, tyle ze wieksze;-), raczej na nizsza osobe ja mam 165 cm i sa akurat ale do butów na obcasie sa za krótkie, dziura na kolanie, była tam od nowisci ale mi sie troszke rozeszła , widac dziure na foto, trzeba wymienic zamek (koszt 10-15 zł)

super jeansy, wyszczuplaja uda, pas na płąsko ok 42 cm

sukienka L, bez pleców, z tyłu gumka


SZORTY SAFARI M/L




Spodnie reporter kolor zgniła zieleń, doskonale lezą, rozmiar M ale chyba są większe, kilka razy założone


świetne jeansy rozm chyba L, ładnie wyszczuplają uda, przesunięty gu
zik



Edytowane przez Violette_24
Czas edycji: 2010-10-15 o 10:45
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 15:00   #12
dakota89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 751
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1264767706 co za to?

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

wybacz pomylka.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post42752959
frezarka,kawitacja, zestaw do odbudowy keratynowej!!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post42753717 Książki
dakota89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 15:46   #13
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

BLUZECZKI, OKRYCIA WIERZCHNIE


-ŚLICZNY KOŻUSZEK ORSAY, CIEPLUTKI, W BDB STANIE, MAŁO NOSZONY, ALE BRAKUJE JEDNEGO GUZIKA Z PRZODU, JESLI GO ZNAJDE, DOSZYJE, -ROZM 40-42, NA MNIE ZA DUZY, BYŁ DROGI WIEC WYMIENIE NA COS O PODOBNEJ WARTOSCI-CHĘTNIE NA INNE OKRYCIE WIERZCHNIE


-super tunika M-XL, moze byc ciążowa, nowa bez metek, tylko mierzonA

-super ekoskórka L, stan idealny poza lekkimi zmechacveniami przy rękawach-golarka da radę, tylko na inne okrycie wierzchnie, najlepiej eko M

-super płąszczyk orsay, idealny, załozont max 2 razy, rozm. L, tylko na inne okrycie wierzchnie


-zakiet i spodnica orsay, raz załozone, rozm 40-42


-nowa bez metek jasna kamizelka M



-mgiełka Kaphal, M, SUPER DO LEGGINSÓW


-piekny wiosenny płaszczyk, stójka, rozm 38, jak nowy, wisiał w szafie, załozyłam moze raz, kosztował sporo wiec za cos naprawde fajnego




Edytowane przez Violette_24
Czas edycji: 2010-10-20 o 13:20
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 15:48   #14
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

TOREBKI/ buty



czarne pantofelki Lasocki, 38 ale sa nieco wieksze, ot takie 38,5, skóra, mało noszone bo sa mi za duze, wkładka zapachowo-antybakteryjna w zestawie hehe, uzyłam jej bo myslałam ze dzieki temu nie beda wyskakiwac ale niestety...


świetne buty DIVERSE, rozm 38 ale wypada wiekszy, stan na foto, podeszfa nawet nie jest zdarta w zaden spodób bo byłam w nich raptem kilka razy,


-ciemnozielona reporter, jak nowa, stan idealny

-plecaczek Big star, stan bdb


-czarna pojemna workowata sztruksowa stan idealny, miesci A4


-długa mała czarna torebka Troll, nosi sie ja przez ranie, siega do połowy uda



SWETRY ZIMOWE-ZA DROBIAZGI


GRUBY, CIEPLUTKI GOLF, SZARO-BIAŁO-CZARNU, SIEGA DO POŁOWY BIODRA, DOSC DUZY I ROZCIAGLIWY WIEKSZE M-XL


BIAŁY Z CIEMNA NITKA GOLFIK, ŁADNIE SIE UKŁADA, ROZCIĄGLIWY, M-XL


Edytowane przez Violette_24
Czas edycji: 2010-10-20 o 13:49
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 13:02   #15
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

kosmetyki

-krem do ciała oriflame milk&honey, nowy, zafoliowany


-cien organiczny pierre rene, jak gliter mac tylko drobniejszy, kolor miedziany-rudy, mieni się, ok 1 łyzeczki w oryginalnym opakowaniu


-odsypka (15 kuleczek +) meteorytów guerlain- meteorites perles poudre lumiere clat pur, teint beige 02, kolekcja 2010, OP01, G55288


-paletka cieni lancome color design, 4 cienie z lusterkiem, metaliczne złoto, biały paskowy ze złotymi delikatnymi drobinkami, metaliczny róż ze złotymi drobinkami, brazowy matowy, cienie sa super, nie osiadaja w załamaniach, długo sie utrzymuja ale oddaje bo jakos zadko uzywam, najwieksze zuzycie rozowego, kod 7D156, datecalculator sugeruje ze cien jest po terminie ale jakos nie zauwazyłam zadnych zmian-zero zapachu, zmiany konsystencji, reakcji uczuleniowej, tester

-zel na blizny contratubex, nowy, chyba na razie nie bedzie mi potrzebny

-lakiery do paznokci-sephora-delikaty róż, kilka razy uzyty, oriflame do frncza-połowa, essence uzyte po 2 razy-super kolorki-malinowy i morelowy


-szminka oriflame 3w1 (pomadka, balsam i błyszczyk)kolor spectacular nude, maznieta max 3 razy, pedzelkiem, nie odpowiada mi
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...adka-3-w-1.htm


-dotleniający krem pod oczy Oriflame, uzyty raz czy dwa, wydajny, lekka konsystencja, fajnie nawilza, odswieza ale ja potrzebuję juz mocniejszego uderzenia, otwarty 14.09. br


-krem do ciałą oriflame, uzyty raz, swiezy zapach cos a la ogórek, lekka konsystencja, nawilza, na ciele pozostawia lekki zapaszek, ledwo wyczuwalny, przyjemny


-farba do włosów bez amoniaku, jak na foto, 2X

-miniatura kremu zwezajacego pory estee lauder idealist, 3,5/7ml, wydajna, swieza

-miniaturka szminki estee lauder, kolor rózowo-fuksjowy, delikatne drobinki, trwała, swieza, uzyta pędzelkiem 2 x


-1 nowy masager na cellulit na baterie (trzeba dokupic)



-balsam oriflame 400 ml, ponad połowa ,wysokie noty na KWC:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ma-zbozami.htm


-zel nawilzajacy do masazu oriflame seria silk, sliczny zapach, ubytek chyba widac-do kreski pod napisem oriflame


-zel punktowy na wypryski IWOSTIN, ponad połowa, baaardzo wydajny

-krem dermika variete nawilzajacy z filtrami, otwarty 10.07.10, uzyty raz czysta szpatułką, pachnie cytrusami, dobrze sie wchłania, nawilza, jednak mam zbyt tłustą cere na taki krem, przechowywany własciwie



WIELGACHNA PUCHA ZELU Z KORY DĘBU, UBYTEK OK 10%, DOSKONALE SIE SPRAWDZA PRZY NADMIERNEJ POTLIWOSCI STÓP, ALE TAKŻE JAKO ZEL ŁAGODZĄCY DOLEGLIWOSCI ZWIAZANE Z WSTYDLIWYM DOSC PROBLEMEM JAKIM SA HEMOROIDY, FIRMA FARM VIX



MOGE ZROBIC TEZ ODLEWKI Z OSOBISTYCH FLACHONÓW ALE BĘDĘ PROSIŁA O PRZESŁANIE ATOMIZERÓW, GDYZ TAKOWYMI NIE DYSPONUJĘ


ILOSC ML OGRANICZONA

MĘSKIE:


DIOR HIGHER ENERGY EDT 10 ML

DIOR HOMME SPORT EDT 5 ML

GIORGIO ARMANI DIAMONDS EDT 5ML

KENZO AIR EDT 5 ML


DAMSKIE:

ORIFLAME EMBRACE HER INTENSE 30/50 ML FLAKON

CHANEL ALLURE EDT 4/5 ML ATOMIZER

DEMETER PINA COLADA 15/18 ML ATOMIZER

DEMETER APPLE LOLIPOP 12/15 ML SPLASH

CK EUPHORIA 5ML

NOA CASCHAREL 5 ML


TEA TREE OIL, ORYGINALNY, MNIEJ NIZ POŁOWA, BARDZO WYDAJNY, ODPOWIEDNIO PRZECHOWYWANY, SUPER NA TRADZIK, OPARZENIA A NAWET PŁUKANIA GARDŁA



MACZEK CLINIQUE TESTER, UZYCIE KILKA %-NA INNY RÓŻ LUB BRĄZER



DERMACOL, KOLOR JASNY RÓŻOWY ALE NA TWARZY WYGLĄDA NATURLANIE, ODCIEN NA RECE ALE NIE UCHWYCIŁAM KOLORU, UZYTY KILKA RAZY JAKO KOREKTOR ALE OPAKOWANIE W STANIE OPŁALANYM, POOBIJANE, POZDZIERANE OD MIZIANIA SIE Z INNYMI RZECZAMI W KOSMETYCZCE


OGROMNE OPAKOWANIE KREMU DO RAK ORIFLAME MORELA Z BIAŁA HERBATA, PIEKNIE PACHNIE, UZYTY KILKA RAZY


Edytowane przez Violette_24
Czas edycji: 2010-11-19 o 15:02
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 13:46   #16
mar6
Raczkowanie
 
Avatar mar6
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 352
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
GG do mar6
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

Hej,
Teraz to miałam dopiero dylemat co u Ciebie wybrac... Tyle fajnych ubranek
Ale za spódnice i bluzke zieloną chciałabym Paweł Zawitkowski Co nieco o rozwoju dziecka, i spodenki:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1264887064

Wymieniamy sie?
__________________
ODPISUJCIE U MNIE!!!
Najchętniej wymienię wszystko na KSIĄŻKI

moje rzeczy na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post15269602
mar6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 15:39   #17
Migotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Migotka81
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 716
Przekupka: 69 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

Witam spodobało mi się kilka ciuszków dziecięcych z Twojego watku może byłabyś zainteresowana perfumami Elizabeth Arden 5th Avenue 125ml zostało jakieś 110-100ml? Mam również płytę Kołysanki dla bobasa mogłabym ewentualnie przy okazji zgrać jeśli byś chciała
__________________

Edytowane przez Migotka81
Czas edycji: 2010-02-05 o 15:40
Migotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:18   #18
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Przekupka: 82 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

hej, znalazłabyś coś u mnie? jeszcze nie wiem, za jakie ciuszki
kiedy urodził się Twój synek? pewnie zimą lub jesienią?
ja szukam najmniejszych na maj/czerwiec
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 22:19   #19
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

Cytat:
Napisane przez Migotka81 Pokaż wiadomość
Witam spodobało mi się kilka ciuszków dziecięcych z Twojego watku może byłabyś zainteresowana perfumami Elizabeth Arden 5th Avenue 125ml zostało jakieś 110-100ml? Mam również płytę Kołysanki dla bobasa mogłabym ewentualnie przy okazji zgrać jeśli byś chciała


dziękuję ale miałam juz te perfumki i oddałam na wizazu, to zdecydowanie nie mój zapach, w watku niczego niezbędnego dla siebie nie znalazłam ale będę zaglądaćpozdrawiam
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 14:29   #20
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Przekupka: 82 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

hej, wrzuciłam wymiary gorsetów do wątku ciuszkowego
jestem zainteresowana, ale od kilku dni ledwo ogarniam to, co się wokół mnie dzieje
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 19:21   #21
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Przekupka: 82 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

hej, słuchaj, zorganizowałam sie i spisałam po prostu wszystko na kartce, bo inaczej się gubię
mam tez prośbę - zostańmy w jednym wątku (może byc ten?), bo nie mam pojęcia juz, co kto ode mnie chce, a co ja od niego


buciki dżinsowe Coolclub
niebieska kurteczka Coolclub
ogrodniczki niebieskie z pieskiem
ogrodniczki sztruksowe i moro z tej samej fotki
spodenki moro
śpioszki (z fotki z kremowym pajacem)
milutkie welurkowe pajace pasiasty i ew granatowy
welurkowy pajac (dół pasiasty, góra leśne zwierzaki)

pisałam w kolejności jak pokazywały się w wątku, więc mam nadzieję, że znajdziesz

teraz pytanie, co Ty u mnie widzisz
z Twojej wishlisty raczej nic nie mam, a części nawet sama potrzebuję
pochwalę się, że dziś kupiłam komodę z przewijakiem,a mama gdzieś w ciuchlandzie znalazła mały śpiworek, nie wiem tylko co to za cudo
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 22:26   #22
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Przekupka: 82 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

słuchaj, wymiarów nie podałam, bo ten gorset teraz mi wcięło, tracę już cierpliwość

maczek i błyszczyk mogę za to dać, teraz mało sie maluję, więc nie uzywam i tak

słuchaj, poszukam jeszcze teraz tego gorsetu i jak nie znajdę w przeciągu godziny, to dam znać
a jak znajdę, to wpisze wymiary
ale przypuszczam, że jak dla Ciebie, to będzie trochę za luźny, bo on jest bardziej ciągliwy i szerszy od tych w wątku ciuchowym, ale jeszcze poszukam

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

poddałam się, nie mogę znaleźć gorsetu
na pewno go mam, ale nie wiem, gdzie, znajdę pewnie dopiero jak będzie więcej mebli i znikną te wszędobylskie siatki
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:29   #23
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Przekupka: 91 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

Cytat:
Napisane przez Violette_24 Pokaż wiadomość
  1. kosmetyków dla dzieci-penaten, ziajka, mustela, nievea, krem Viola F18
Mam oliwkę Ziajka, zostało ok. 80 %. Mogę Ci przegrać także kołysanki Justyny Steczkowskiej "Puchowe kołysanki" oraz "Kołysanki utulanki" Magdy Umer i Grzrgorza TurnauaMój wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...obiazgi&page=3


Potrzebuję białego cienia do powiek lub bardzo baaardzo jasnego różowego, takiego prawie białego Masz może poza wątkiem
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2010-02-22 o 16:41 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 22:05   #24
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Mam oliwkę Ziajka, zostało ok. 80 %. Mogę Ci przegrać także kołysanki Justyny Steczkowskiej "Puchowe kołysanki" oraz "Kołysanki utulanki" Magdy Umer i Grzrgorza TurnauaMój wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...obiazgi&page=3


Potrzebuję białego cienia do powiek lub bardzo baaardzo jasnego różowego, takiego prawie białego Masz może poza wątkiem


chętnie przygarnę oliwke choc bardziej kręci mnie mozart, mój smyk uwielbia
mam takie trio cieni pochodza z palety EUPHORA bardzo połyskliwe, jeden biały, drugi rozowy, trezci takie ciemny wrzoso-brąz, minimalne zuzycie, czy cos jeszcze wpadło Ci w oko? wolałabym większą wymiankę
a czy mozart jest gdzies zarysowany czy cos? mam wieze która jest tak czujna, ze mała rysa i koniec-nic nie gra
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 07:46   #25
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
Przekupka: 40 pkt / 100% pozyt.
GG do Funieczka
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

Znajdziesz coś za rozowa szminka to estee lauder ??
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 15:55   #26
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Przekupka: 91 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

Cytat:
Napisane przez Violette_24 Pokaż wiadomość
chętnie przygarnę oliwke choc bardziej kręci mnie mozart, mój smyk uwielbia
mam takie trio cieni pochodza z palety EUPHORA bardzo połyskliwe, jeden biały, drugi rozowy, trezci takie ciemny wrzoso-brąz, minimalne zuzycie, czy cos jeszcze wpadło Ci w oko? wolałabym większą wymiankę
a czy mozart jest gdzies zarysowany czy cos? mam wieze która jest tak czujna, ze mała rysa i koniec-nic nie gra
Chętnie oddam Ci obie te rzeczy za cień Jeśli chciałabyś więcej Mozarta to wal jak w dym - pracuję w wypożyczalni muzycznej, mamy ponad 2000 płyt w tym chyba ze 100 to sam Mozart

Płyta Mozarta nigdy nawet nie była wyciągana ani nie odtwarzana Nówka sztuka

Mogłabyś wkleić zdjęcie tych cieni?
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 17:25   #27
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Przekupka: 23 pkt / 96% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

hmmm, a sądzisz, że to podobny kolor do tego?

zdj:


...
ohoho, no to sobie poszalałam z tym zdjęciem chodzi mi o taki kolor jak :

http://i50.tinypic.com/2nqs5xj.jpg
__________________
not all who wander are lost.

Edytowane przez mel89
Czas edycji: 2010-02-23 o 17:26
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 14:10   #28
MILA25*
Wtajemniczenie
 
Avatar MILA25*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 879
Przekupka: 55 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

Wklejam zdjęcia książeczek i traktora.
Na zdjęciu z butelką dla pokazania rozmiaru.
MILA25* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 15:20   #29
LucyJordan
Zakorzenienie
 
Avatar LucyJordan
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 973
Przekupka: 181 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

hej, coś za:

zel pharmaceris-nowy
błyszczyk czerwony

?
__________________
wszystkowątek
LucyJordan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 20:46   #30
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Ciuszki,akcesoria dla dzidziusia i dla mamy-spodnie, bluzki,s,m

Cytat:
Napisane przez LucyJordan Pokaż wiadomość
hej, coś za:

zel pharmaceris-nowy
błyszczyk czerwony

?

dziękuję, nic,pozdrawiam
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.