Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-07, 11:03   #3541
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

ciekawe dlaczego
mi wychodzą lekko ciemniej na dolnej warstwie ale juz wiem dlaczego-bo jak bylam u fryzjerki to mi oglądała odrosty i na gorze mam 7 a na dole 6
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 11:29   #3542
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ciekawe dlaczego
mi wychodzą lekko ciemniej na dolnej warstwie ale juz wiem dlaczego-bo jak bylam u fryzjerki to mi oglądała odrosty i na gorze mam 7 a na dole 6
Hmm no ja mam na skroniach jaśniejsze włoski niż te u góry, albo takie same I u góry mi wychodzą złoto, ale jaśniejsze, a na skroniach popielato ale ciemne

O nawet mam dowód

Kurcze tak oglądam te wszystkie zdjęcia które wczoraj porobiłam, zlampą, bez lampy, w słońcu, nie w słońcu i albo mi sie wydaje albo ta różnica odcieni już jest coraz mniej widoczna i nie jest wcale tak źle... hmmm ...
Jakbym robiła sam odrost załóżmy na tej 12 % to chyba by sie stan włosów nie pogorszył? Zrobiłabym raz jeszcze na 219 i zobaczyła, potem c12 i porównała. W miedzyczasie bym długość płukankami tonowała, podcieła te końce i najwyzej jakby doszły do siebie to bym zrobiła refleksy na długości hmmm...
Kurcze no zrzyłam się ostro z tymi jasnymi włoskami

Wkleiłam buciki do albumu, może nie są jakieś rewelacyjne ale obie pary są niesamowicie wygodne w sam raz na uczelnie. Te na jasnym koturnie były za 29 zł, jak je przymierzyłam to aż żal ich było nie brać, a te oxfordy w spadku po mamusi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PB070106 - Kopia.jpg (31,8 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-08-07 o 11:31
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 11:42   #3543
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
To chyba też zalezy od naturalek, ja bym nigdy nie powiedziała, ze c12 jest z żółtych blondów poza tym sama mowiłaś, ze ma niebieski i fioletowy barwnik, to jak moze dac żółty
jak podepne włosy do góry to do dzis mam siwe i przy skroniach
a Czeko nie ma ciemnych naturali przeciez, dlatego ja tak namawiam na c12
c12 nie ma fioletu- to byl fake...
c12 zawiera tylko i wylacznie niebieskiego mixa, ktory gasi rude dlatego wlosy wychodza zolty blond- i to jest umieszczone na opakowaniu.
219 zawiera mix fioletowy i szary- dlatego wlosy wychodza bezowe przy ciemnych naturalach i rudawe...

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No kurcze właśnie u mnie to widać... bo pod grzywką mam mega złoto i to mi wszystko przebija spod spodu... więc jednak widać niestety.
Ścinać dużo na pewno nie będe - tylko końce bo za dużo sie namęczyłam ze schodzeniem z boba i wiem jak każde podcinanie przepłakiwałam To jest koszmar jak sie ma włosy mega długie a potem nagle krótkie... Cieniowania mi jeszcze troche zostało i to wszystko do świąt na pewno będzie obcięte.

Jeśli chodzi o kondycje włosów to poza końcówkami to ja nie widze żeby były w kiepskim stanie...Tylko końce i to wszystko. No i spod spodu po umyciu mi sie po prostu mega kołtunią te włosy. To jest jednak woda 12 % a ja mam delikatne włoski
Dbam o nie jak moge, nakładam maski co 2 mycie, zabezpieczam jedwabiem, nie susze, nie prostuje, no robie co moge...

Wiem, że bede walczyć o ten kolor, ale priorytetem u mnie są długie, ładne włoski więc jeśli bede musiała je troszke przyciemnić to trudno, jakoś to przeżyje Narazie na pewno zostawiam jak są, poodżywiam je, zobacze jak będzie po kolejnym farbowaniu, i wtedy będe podejmować decyzje... U mnie jest to że do mojej urody pasuje tak dużo kolorów że ja moge sobie w blondach przebierać i przebierać, mam to szczęscie Ale zrobie co moge żeby utrzymać ten kolor co mam.

Tylko wtedy kłaść nature czy też coś popielatego wrazie co?
czeko rob jak uwazasz. przyciemnic zawsze lepiej jest natura, bo bezpiecznie, a potem mozna zmienic wlosom przyciemnionym odcien na popielaty, lepiej bedzie krylo i trzymalo kolor.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 11:48   #3544
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hmm no ja mam na skroniach jaśniejsze włoski niż te u góry, albo takie same I u góry mi wychodzą złoto, ale jaśniejsze, a na skroniach popielato ale ciemne

O nawet mam dowód

Kurcze tak oglądam te wszystkie zdjęcia które wczoraj porobiłam, zlampą, bez lampy, w słońcu, nie w słońcu i albo mi sie wydaje albo ta różnica odcieni już jest coraz mniej widoczna i nie jest wcale tak źle... hmmm ...
Jakbym robiła sam odrost załóżmy na tej 12 % to chyba by sie stan włosów nie pogorszył? Zrobiłabym raz jeszcze na 219 i zobaczyła, potem c12 i porównała. W miedzyczasie bym długość płukankami tonowała, podcieła te końce i najwyzej jakby doszły do siebie to bym zrobiła refleksy na długości hmmm...
Kurcze no zrzyłam się ostro z tymi jasnymi włoskami

Wkleiłam buciki do albumu, może nie są jakieś rewelacyjne ale obie pary są niesamowicie wygodne w sam raz na uczelnie. Te na jasnym koturnie były za 29 zł, jak je przymierzyłam to aż żal ich było nie brać, a te oxfordy w spadku po mamusi
ja na skroniach tez mam takie same jak na czubku i przy farbowaniu wychodzą tak samo ale np na karku widze ze są ton ciemniejsze i wychodzą odrobine inaczej ale to pewnie tylko ja widze albo fryzjerka
mi tam nie przeszkadza, bo i tak zwykle nosze rozpuszczone wiec nie widac a nawet jak zrobie kite to się zlewa odrost w całośc i tez nie widac

u Ciebie rzeczywiscie na skroniach jest ciemno, dziwnie wyglada jakbys miała odrosty juz

co do 12% to nie wiem, ja ostatnio zrobiłam 9%, terz 12% i nie widze roznicy czy bardziej niszczy
a plan masz dobry
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 11:51   #3545
Migotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Migotka81
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 716
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
udało mi się porobić fotki, brzydka pogoda, więc bez lampy się nie obyło :/
później porobię lepsze

dla przypomnienia: Alfaparf
odrost kolor 9.1 z wodą 12% - trzymane 50 minut
całość kolor 8.01 z wodą 6% - trzymane 15 minut


Piękny kolor o czymś takim marzę dziewczyny doradźcie co mogę zrobić aby otrzymać choć podobny efekt jak eNchaNted wczoraj kładłam z L'oreala Stockholm ale jakoś mi się nie podoba odczekam i nie wiem co dalej kolejna farba czy może jakiś krem tonujący? Boje się żebym nie została z zielonymi włosami czy coś w tym stylu a chcę trochę przyciemnić
__________________

Edytowane przez Migotka81
Czas edycji: 2011-08-07 o 18:14
Migotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 12:01   #3546
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja na skroniach tez mam takie same jak na czubku i przy farbowaniu wychodzą tak samo ale np na karku widze ze są ton ciemniejsze i wychodzą odrobine inaczej ale to pewnie tylko ja widze albo fryzjerka
mi tam nie przeszkadza, bo i tak zwykle nosze rozpuszczone wiec nie widac a nawet jak zrobie kite to się zlewa odrost w całośc i tez nie widac

u Ciebie rzeczywiscie na skroniach jest ciemno, dziwnie wyglada jakbys miała odrosty juz

co do 12% to nie wiem, ja ostatnio zrobiłam 9%, terz 12% i nie widze roznicy czy bardziej niszczy
a plan masz dobry
No ja na karku też mam ciemniej Chyba A czemu na skroniach tak wychodzi to nie mam pojęcia Mi ogólnie 219 z 12 % wogóle głowy nie podrażnia, a c10 z 9 % piekło niemiłosiernie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
c12 nie ma fioletu- to byl fake...
c12 zawiera tylko i wylacznie niebieskiego mixa, ktory gasi rude dlatego wlosy wychodza zolty blond- i to jest umieszczone na opakowaniu.
219 zawiera mix fioletowy i szary- dlatego wlosy wychodza bezowe przy ciemnych naturalach i rudawe...


czeko rob jak uwazasz. przyciemnic zawsze lepiej jest natura, bo bezpiecznie, a potem mozna zmienic wlosom przyciemnionym odcien na popielaty, lepiej bedzie krylo i trzymalo kolor.
Czyli c12 wcale nie musi lepiej gasić odrostu? Kurcze... moja mama chyba nią bedzie robić to po prostu zrobie na pasemku i bede wiedzieć
Ciężko mi sie bedzie rozstać z tymi jasnymi włosami więc póki co, zostają, a jak będą sie sypać to wtedy sie zdecyduje na przyciemnienie, bo teraz to sie mija z celem bo i tak musiałabym kłaść farbe na całość i tak. A tak bede robić sam odrost to mniej po tyłku dostaną
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 12:02   #3547
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cześć blondyneczki
A ja wczoraj do domu dotrzeć nie mogłam najpierw tz porwał mnie na małe zakupy a potem było już ciemno aby robić foty a no i podrinkowalismy troszkę no więc wrzucam teraz.W albumie dwie bluzki jedna koszula( Kocham koszule) a druga takie polo ale zakochałam się bo takie słodkie jest to wzięłam od razu.No i tu wrzucam kosmetyki.

Czeko
Świetne te butki drugie na korkowej koturnie.


Buahhot
Pokaz swoje butki

Kitka
oooo już w domu?
Zdaj relacja jak było jak już dojdziesz do siebie po podroży.
I może jakieś fotki

Bunny
Nie wiem czemu ale bardziej podobały mi się Twoje włoski po C12.
Ale skoro Tobie się podoba to najważniejsze.

Czeko
Ja tez bym Ci polecała bardziej c12.
Ona powinna to wszystko wyrównać.


Ok idę myc włoski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 294.jpg (34,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 296.jpg (50,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 301.jpg (33,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 300.jpg (47,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 305.jpg (29,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 313.jpg (52,3 KB, 17 załadowań)
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-07, 12:09   #3548
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

jestem w domu jestem
nie chce mi się spać, nie mogę się jakoś skupić i zasnąć

było fajnie, drugiego dnia wieczorem jak wracałam do hotelu to miałam kryzys i było mi smutno, że byłam sama, ale wstałam wczoraj rano i było mi lepiej
fajnie było, nie żałuję, że pojechałam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 12:11   #3549
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja na karku też mam ciemniej Chyba A czemu na skroniach tak wychodzi to nie mam pojęcia Mi ogólnie 219 z 12 % wogóle głowy nie podrażnia, a c10 z 9 % piekło niemiłosiernie


Czyli c12 wcale nie musi lepiej gasić odrostu? Kurcze... moja mama chyba nią bedzie robić to po prostu zrobie na pasemku i bede wiedzieć
Ciężko mi sie bedzie rozstać z tymi jasnymi włosami więc póki co, zostają, a jak będą sie sypać to wtedy sie zdecyduje na przyciemnienie, bo teraz to sie mija z celem bo i tak musiałabym kłaść farbe na całość i tak. A tak bede robić sam odrost to mniej po tyłku dostaną
moze zgasic ci lepiej jesli wychodzi ci po 219 rudawo...
tylko ze moze ci wyjsc zoltawo ale sprobuj.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 12:21   #3550
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Adzi-super zakupki

to teraz nie pozostaje CI nic innego, niz wykonac dla nas pokazowy make up nyxowy
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 12:23   #3551
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiesz ze ciezko bardzo jest utrzymac bialy kolor?
dla mamy- jakis dobry rozjasniacz dajacy odcien wlosow srebrny albo bialy najlepiej- ale wlosy moga byc tragiczne...
jej ryzyko, jej wybor.
dla ciebie- farba rozjasniajaca poziom 11-12- tylko te sa biale! plus 1cm mixa niebieskiego- ja bym tak sprobowala.
i bedzie jasniej i chlodniej- kazdy inny poziom na mixie lekko przyciemni kolor.

domyślam się, kolor zawsze różny od odrostów, żółknięcie. ale mam 2 szampony fioletowe tylko mama się troszke ich boi ze włsoy będa fioletowe nie ma zniszczonych, ale skoro jeszcze jedno rozjaśnianie ma je dobić to wole nie bawić się na jej głowie, zrobie jej 219 woda 12 na odrost a na całość 9? czy znowu 6? wtedy złapało szybko bo były dzień po rozjaśnieniu.

a co do mnie, boje się o ich kondycję i chciałym no może o ton rozjaśnić i ochłodzić jak tylko jest to możliwe, może jakiś majiblond? one są na poziomie 9 chyba? ale odcienie maji z S niby są ton jaśniejsze ale też mają 9.

a jeśli chodzi o farbe 11/12 + mixa niebieskiego, mogę spróbowac, ale zalezy mi na kondycji włosów, nie są złe, ale nie chce ich dobijać. z jaką wodą to zrobić? no i z jakiej firmy? bo w tym przypadku jestem bardziej nastawiony na profesjonalne farby zeby kolor był jaki ma być a włosy nie ucierpiały.

chociaż kiedyś robiłem garnierem 111 i jeszcze XL1 oba rozjaśniały o 1-2 tony (włosy farbowane) i mocno spopielały, ale popiel był na 1-3 mycia. jednak tym razem wole coś profesjonalnego.

wkleje może zdjęcie po garnierze XL1 trzymałem 1h i 15 min (odrosty chyba 50 min reszte czasu na całości malaks)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0338.jpg (36,5 KB, 37 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-08-07 o 13:42
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-07, 12:25   #3552
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
C
Czeko
Świetne te butki drugie na korkowej koturnie.
A jakie wygodne

Widze że cienie fajnie napigmentowane
Ja sie czaje na oh so special ze sleeka
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moze zgasic ci lepiej jesli wychodzi ci po 219 rudawo...
tylko ze moze ci wyjsc zoltawo ale sprobuj.
Jak trzymam wg ulotki to wychodzi rudawo, jak troche przetrzymam to bardziej złoto. Przetestuje i zobaczymy
Dzięki za wszystkie rady
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 12:31   #3553
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jestem w domu jestem
nie chce mi się spać, nie mogę się jakoś skupić i zasnąć

było fajnie, drugiego dnia wieczorem jak wracałam do hotelu to miałam kryzys i było mi smutno, że byłam sama, ale wstałam wczoraj rano i było mi lepiej
fajnie było, nie żałuję, że pojechałam
No i dobrze ze pojechałas
Bedzie bobrze kochana,z dnia na dzień a jak wrócisz na studia to czas zrobi swoje.Nie będziesz mieć czasu na myślenie


Infa
Dziękuje kochana.
Jak zrobię to wrzucę fotkę.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A jakie wygodne

Widze że cienie fajnie napigmentowane
Ja sie czaje na oh so special ze sleeka

Jak trzymam wg ulotki to wychodzi rudawo, jak troche przetrzymam to bardziej złoto. Przetestuje i zobaczymy
Dzięki za wszystkie rady
Widać ze wygodne
Cienie są naprawdę super
A ja już wczoraj molestowałam moja przyjaciółkę z NY i zrobi mi zakupy z NARS-a i NYX.Ja ja się zakochałam w paletce nude on nude z NYX wraz z pomadkami.Ale w De.jej nie ma i zostaje mi tylko NY do zakupu

Ok włoski umyte
Idę robić pazurki
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 13:10   #3554
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wkleiłam buciki do albumu, może nie są jakieś rewelacyjne ale obie pary są niesamowicie wygodne w sam raz na uczelnie. Te na jasnym koturnie były za 29 zł, jak je przymierzyłam to aż żal ich było nie brać, a te oxfordy w spadku po mamusi
Te 1 mi się podobają ale te drugie już jak dla mnie za ciemne bo i koturna (za którą nie przepadam - wolę obcasy)ciemna i całość ciemna no i te sznurówki. Ostatnio przymierzałam w deichmanie czarne botki ze sznurówkami ale wyglądało to bardzo tak sobie :/

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja na karku też mam ciemniej Chyba A czemu na skroniach tak wychodzi to nie mam pojęcia Mi ogólnie 219 z 12 % wogóle głowy nie podrażnia, a c10 z 9 % piekło niemiłosiernie
No a mnie piekło i strupki się porobiły - i niszczy kłaczątka

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Cześć blondyneczki
A ja wczoraj do domu dotrzeć nie mogłam najpierw tz porwał mnie na małe zakupy
No toś się obkupiła

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Adzi-super zakupki

to teraz nie pozostaje CI nic innego, niz wykonac dla nas pokazowy make up nyxowy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 14:04   #3555
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok wklejam w końcu włoski na dworze, ostatnie zdjęcie z odrostem jest w domu przy oknie robione bo nie mogłam nigdzie uchwycić. Później do albumu dam takie na wprost. Generalnie różnice kolorów widać raz bardziej raz mniej. Ale na dworzu to baaardzo mało, jedna wizyta u fryzjera by załatwiła sprawe ale narazie sie skupiam na regeneracji i tylko odrost bede robić Kusi mnie c12 bo 219 jednak wychodzi złoto, ale boje sie że znowu bede miała tą góre za jasną wiec chyba zostane przy 219
nie kombinuj kochana tak jest dobrze
wystarczy, że będziesz robiła nowy odrost i kładła na ten poprzedni i to się ładnie zrówna, jak u bunny

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale cudne
Co ja bym mogla zrobic zeby miec taki kolor co?
Piękne, marzy mi sie taki
dzięki Agatko

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Rozumiem juz czemu Yatcie nie wyszło.
To i mi pewnie nie wyjdzie.
Ja bym zrobiła tą Alfą co enchanted.
jakbyś się na ten kolor 8.01 zdecydowała to uważaj, bo on mocno ciemnieje dlatego ja już po 15 minutach zmyłam i dobrze zrobiłam, bo taki efekt właśnie mi się podoba

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
OMG.. i Ty je prostowałaś

Piękne są i ten kolor

prostowałam, bo wiesz, że ja lubię proste, gładkie włoski
ale teraz nie chce mi się już babrać z tą prostownicą, więc na razie łażę tak

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
mam nadzieje, że jutro Ench wrzuci fotki bez lampy, bo jestem ciekawa odcienia, czy taki cieplejszy czy popielaty

mi podobny wyszedł po Alfaparf 9,1+9NB, ale popielu dałam 1/3 tubki wiec w dziennym wyszedł taki kolor jak u Ench z lampą(tylko odrost mniej złoty) także podejrzewam ze u niej bardziej popielato jest w realu.
A tez mi się podoba na tamtych fotkach

dodaje link do mojego kolorku->http://swiat-swiadomej-blondynki.blo...,ID424506291,n
wedle życzenia zaraz wstawię tylko zrzucę je na kompa

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
super


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
boskie loczki!
widze ze przyciemnilas?
troszkę mi się przyciemniły

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ale pofarbowalam wczoraj 219
mam fotki!
i rozczesalam wlosy pierwszy raz od.... nie pamietam wiec sa proste
pierwsze w sloncu- reszta w cieniu swiatlo naturalne bez lampy:

Załącznik 4140681Załącznik 4140682Załącznik 4140683Załącznik 4140684Załącznik 4140685

Jestem absolutnie zakochana w 219
To farba idealna dla mnie.
Mama od razu skomentowala mnie ze mam dzis piekne wlosy i cudowny kolor i wygladam jak krolewna sniezka albo ksiezniczka lodu z jakiejs krainy marzen
takze zostalo mi jeszcze z czasem wyrownac kolor i bede zadowolona.
znacznie lepiej niż po c12! jak już zejdziesz ze skandynawskiego to będzie mega bosko

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wczoraj kupiłam butki na koturnach- jestem zakochana od pierwszego nałożenia
pokaż jakie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wkleiłam buciki do albumu, może nie są jakieś rewelacyjne ale obie pary są niesamowicie wygodne w sam raz na uczelnie. Te na jasnym koturnie były za 29 zł, jak je przymierzyłam to aż żal ich było nie brać, a te oxfordy w spadku po mamusi
pierwsze nie w moim stylu, ale drugie fajne widać, że wygodne

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Cześć blondyneczki
A ja wczoraj do domu dotrzeć nie mogłam najpierw tz porwał mnie na małe zakupy a potem było już ciemno aby robić foty a no i podrinkowalismy troszkę no więc wrzucam teraz.W albumie dwie bluzki jedna koszula( Kocham koszule) a druga takie polo ale zakochałam się bo takie słodkie jest to wzięłam od razu.No i tu wrzucam kosmetyki.
super zakupy! ta polówka słodka sama bym taką sobie sprawiła

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jestem w domu jestem
nie chce mi się spać, nie mogę się jakoś skupić i zasnąć
witaj kochana

Cytat:
Napisane przez Migotka81 Pokaż wiadomość
Piękny kolor o czymś takim marzę dziewczyny doradźcie co mogę zrobić aby otrzymać choć podobny efekt jak eNchaNted wczoraj kładłam z L'oreala Stockholm ale jakoś mi się nie podoba odczekam i nie wiem co dalej kolejna farba czy może jakiś krem tonujący? Boje się żebym nie została z zielonymi włosami czy coś w tym stylu a chcę trochę przyciemnić
Moje zmiksowane foto mam nadzieję że nikogo nie wystraszę


jak chcesz przyciemnić to połóż coś z popielem, opalem albo naturę..
stockholm jest chłodny, więc zielone Ci nie wyjdą
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 14:19   #3556
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Te 1 mi się podobają ale te drugie już jak dla mnie za ciemne bo i koturna (za którą nie przepadam - wolę obcasy)ciemna i całość ciemna no i te sznurówki. Ostatnio przymierzałam w deichmanie czarne botki ze sznurówkami ale wyglądało to bardzo tak sobie :/



No a mnie piekło i strupki się porobiły - i niszczy kłaczątka
Ja kiedyś też koturnów nie lubiłam ale sie przekonałam do nich i to 3 para już moja. Moge w nich biegać nawet Te sznurowane fakt nie wyglądają zbyt efektownie na zdjęciu ale one nie są całe ciemne, tylko takie bardzo ciemno-szare, grafitowe. Na nogach wyglądają o wiele lepiej jak sie dobierze spodnie dobre Nie wiem jak sie bede w nich źle czuła to po prostu je odłoże spowrotem do półki bo i tak leżą

Mnie 219 wogóle nie piecze, nic a nic, a trzymam długo bo od końca nakładania 50-55 minut.
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
nie kombinuj kochana tak jest dobrze
wystarczy, że będziesz robiła nowy odrost i kładła na ten poprzedni i to się ładnie zrówna, jak u bunny
No za bardzo sie boje żeby kombinować Ale c12 chyba spróbuje bo jednak teraz po 2 tygodniach odrost na drugi dzień średnio wygląda, najwyżej wróce do 219 Jak mama bedzie robiła c12 to jej troche farby ukradne na pasemko


Adzi ta koszula z krótkim rekawkiem super słodziutka
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 14:36   #3557
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
domyślam się, kolor zawsze różny od odrostów, żółknięcie. ale mam 2 szampony fioletowe tylko mama się troszke ich boi ze włsoy będa fioletowe nie ma zniszczonych, ale skoro jeszcze jedno rozjaśnianie ma je dobić to wole nie bawić się na jej głowie, zrobie jej 219 woda 12 na odrost a na całość 9? czy znowu 6? wtedy złapało szybko bo były dzień po rozjaśnieniu.

a co do mnie, boje się o ich kondycję i chciałym no może o ton rozjaśnić i ochłodzić jak tylko jest to możliwe, może jakiś majiblond? one są na poziomie 9 chyba? ale odcienie maji z S niby są ton jaśniejsze ale też mają 9.

a jeśli chodzi o farbe 11/12 + mixa niebieskiego, mogę spróbowac, ale zalezy mi na kondycji włosów, nie są złe, ale nie chce ich dobijać. z jaką wodą to zrobić? no i z jakiej firmy? bo w tym przypadku jestem bardziej nastawiony na profesjonalne farby zeby kolor był jaki ma być a włosy nie ucierpiały.

chociaż kiedyś robiłem garnierem 111 i jeszcze XL1 oba rozjaśniały o 1-2 tony (włosy farbowane) i mocno spopielały, ale popiel był na 1-3 mycia. jednak tym razem wole coś profesjonalnego.

wkleje może zdjęcie po garnierze XL1 trzymałem 1h i 15 min (odrosty chyba 50 min reszte czasu na całości malaks)
sprobuj goldwellem.
mamie mozesz po rozjasniaczu zrobic w formie tonera na 20 minut max.
polecam odcienie hiblondes control- z woda 6% jesli po rozjasniaczu a jak na twoje wlosy no to odrost 12% a dlugosci 6-9% jak wolisz.

tutaj paleta:

http://szalonenozyczki.com.pl/compon...42858aebe5.jpg
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 14:47   #3558
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

tak jak obiecałam - zdjęcia przy oknie bez lampy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF8003.jpg (47,9 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF8004.jpg (50,9 KB, 80 załadowań)
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 14:57   #3559
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wkleiłam buciki do albumu, może nie są jakieś rewelacyjne ale obie pary są niesamowicie wygodne w sam raz na uczelnie. Te na jasnym koturnie były za 29 zł, jak je przymierzyłam to aż żal ich było nie brać, a te oxfordy w spadku po mamusi
swietne te korkowe!
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Cześć blondyneczki
A ja wczoraj do domu dotrzeć nie mogłam najpierw tz porwał mnie na małe zakupy a potem było już ciemno aby robić foty a no i podrinkowalismy troszkę no więc wrzucam teraz.W albumie dwie bluzki jedna koszula( Kocham koszule) a druga takie polo ale zakochałam się bo takie słodkie jest to wzięłam od razu.No i tu wrzucam kosmetyki.

Czeko
Świetne te butki drugie na korkowej koturnie.


Buahhot
Pokaz swoje butki

Kitka
oooo już w domu?
Zdaj relacja jak było jak już dojdziesz do siebie po podroży.
I może jakieś fotki

Bunny
Nie wiem czemu ale bardziej podobały mi się Twoje włoski po C12.
Ale skoro Tobie się podoba to najważniejsze.

Czeko
Ja tez bym Ci polecała bardziej c12.
Ona powinna to wszystko wyrównać.


Ok idę myc włoski
ale super zakupy- bardzo podoba mi się ta koszula i cienie w pieknych kolorach
wklejam swoje buty
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jestem w domu jestem
nie chce mi się spać, nie mogę się jakoś skupić i zasnąć

było fajnie, drugiego dnia wieczorem jak wracałam do hotelu to miałam kryzys i było mi smutno, że byłam sama, ale wstałam wczoraj rano i było mi lepiej
fajnie było, nie żałuję, że pojechałam
czesc

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
tak jak obiecałam - zdjęcia przy oknie bez lampy
o jaaa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_6753-horz.jpg (42,9 KB, 67 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-07, 14:58   #3560
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

o nie nie nie ! błagam ! skasowało mi mega długiego posta
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 15:01   #3561
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No za bardzo sie boje żeby kombinować Ale c12 chyba spróbuje bo jednak teraz po 2 tygodniach odrost na drugi dzień średnio wygląda, najwyżej wróce do 219 Jak mama bedzie robiła c12 to jej troche farby ukradne na pasemko
no jasne, zawsze możesz spróbować a nóż się okaże, że bardziej Ci przypasuje niż 219

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
swietne te korkowe!

ale super zakupy- bardzo podoba mi się ta koszula i cienie w pieknych kolorach
wklejam swoje buty

czesc


o jaaa
jakie śliczne przepięknie na nóżce wyglądają
w De je kupiłaś, dobrze widzę?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 15:03   #3562
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Adzi świetne zakupki

Encha masz prześliczne włoski nie prostuj ich bo są mega <3

Agatko odnośnie Amelajdy mej, jak dowiedziałam się myślałam że to koniec świata i byłam załamana, na dzień dzisiejszy jest moim słoneczkiem, szczęściem takim jakie nie da się opisać, kocham ją niesamowicie mocno i cieszę się jeśli widać tak moją miłość do niej nie zmieniłabym w swoim życiu nic a nic.
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 15:04   #3563
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
jakie śliczne przepięknie na nóżce wyglądają
w De je kupiłaś, dobrze widzę?
tak w Deichmannie
wlasnie na polce wygladaly ladnie, ale jak zalozylam to się normalnie zakochałam http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...e-buty-damskie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 15:06   #3564
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

my wróciliśmy z weekendu ze znajomymi, było super, w końcu się napiłam winka i ogłaszam że koniec z karmieniem, jest mi smutno trochę ale z drugiej strony wiem że kiedyś i tak by nadszedł tego kres. teraz moje dzieci odsypiają a ja siedze z kawusią i Was czytam

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

buahhot ładniutkie buciaki strasznie zgrabnie wyglądają na nodze
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy



Edytowane przez _paulinka2
Czas edycji: 2011-08-07 o 15:07
_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 15:15   #3565
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Adzi świetne zakupki

Encha masz prześliczne włoski nie prostuj ich bo są mega <3

Agatko odnośnie Amelajdy mej, jak dowiedziałam się myślałam że to koniec świata i byłam załamana, na dzień dzisiejszy jest moim słoneczkiem, szczęściem takim jakie nie da się opisać, kocham ją niesamowicie mocno i cieszę się jeśli widać tak moją miłość do niej nie zmieniłabym w swoim życiu nic a nic.


ostatnio wyprostowałam przed farbowaniem (żeby lepiej farbę się nakładało) to TŻ mnie skarcił
na razie unikam prostownicy, leży w szafie i się kurzy

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tak w Deichmannie
wlasnie na polce wygladaly ladnie, ale jak zalozylam to się normalnie zakochałam http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...e-buty-damskie
udany zakup oby dobrze się nosiły

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
my wróciliśmy z weekendu ze znajomymi, było super, w końcu się napiłam winka i ogłaszam że koniec z karmieniem, jest mi smutno trochę ale z drugiej strony wiem że kiedyś i tak by nadszedł tego kres. teraz moje dzieci odsypiają a ja siedze z kawusią i Was czytam
dzieci mamy rozumieć Amelka i TŻ? hehe
a gdzie byliście? nad jakimś jeziorkiem?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 15:21   #3566
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość


ostatnio wyprostowałam przed farbowaniem (żeby lepiej farbę się nakładało) to TŻ mnie skarcił
na razie unikam prostownicy, leży w szafie i się kurzy


udany zakup oby dobrze się nosiły

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------


dzieci mamy rozumieć Amelka i TŻ? hehe
a gdzie byliście? nad jakimś jeziorkiem?
cudowne masz włoski i kolorek piękny
dzieci = Amelka + tż
a na działce nie nad żadnym jeziorkiem, niedaleko miasta w domku, zrobiliśmy sobie grilka, trochę popiliśmy pośmialiśmy się... Na prawdę było miło
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 15:28   #3567
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
cudowne masz włoski i kolorek piękny
dzieci = Amelka + tż
a na działce nie nad żadnym jeziorkiem, niedaleko miasta w domku, zrobiliśmy sobie grilka, trochę popiliśmy pośmialiśmy się... Na prawdę było miło
to super pewnie też sobie odpoczęłaś
ja bardzo lubię takie wypady weekendowe, ale niestety rzadko mam okazję z tego korzystać
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 15:36   #3568
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
prostowałam, bo wiesz, że ja lubię proste, gładkie włoski
ale teraz nie chce mi się już babrać z tą prostownicą, więc na razie łażę tak
To dobrze, że nie chce Ci się nią babrać

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja kiedyś też koturnów nie lubiłam ale sie przekonałam do nich i to 3 para już moja. Moge w nich biegać nawet Te sznurowane fakt nie wyglądają zbyt efektownie na zdjęciu ale one nie są całe ciemne, tylko takie bardzo ciemno-szare, grafitowe. Na nogach wyglądają o wiele lepiej jak sie dobierze spodnie dobre Nie wiem jak sie bede w nich źle czuła to po prostu je odłoże spowrotem do półki bo i tak leżą
no to od razu trzeba było na nóżkach pokazać a nie tak "na sucho"

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
tak jak obiecałam - zdjęcia przy oknie bez lampy
Jakie Ty masz te loki no nie mogę i popatrz jaka różnica w kolorze - na tym z lampą wydają się być ciemniejsze

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wklejam swoje buty
Ja tak trochę nie na temat ale nie mogłam się powstrzymać.. na tym 1 zdjęciu nie wiem o co chodzi - pewnie kwestia oświetlenia wyglądasz jakbyś lewitowała nad ziemią


Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
a na działce nie nad żadnym jeziorkiem, niedaleko miasta w domku, zrobiliśmy sobie grilka, trochę popiliśmy pośmialiśmy się... Na prawdę było miło
Tak tez fajnie - należy się cieszyć
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 15:50   #3569
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To dobrze, że nie chce Ci się nią babrać


Jakie Ty masz te loki no nie mogę i popatrz jaka różnica w kolorze - na tym z lampą wydają się być ciemniejsze


Ja tak trochę nie na temat ale nie mogłam się powstrzymać.. na tym 1 zdjęciu nie wiem o co chodzi - pewnie kwestia oświetlenia wyglądasz jakbyś lewitowała nad ziemią
hehe wydaje mi się, że na tym pierwszym zdjęciu to buahhot chyba siedzi na czymś i nóżki lekko w górze trzyma

co do włosów - aż takie ciemne nie są przyciemniło mi, owszem, ale do takiego koloru jak chciałam, także cieszę się

i nie są też aż tak popielate jak po 9.21
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 16:14   #3570
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sprobuj goldwellem.
mamie mozesz po rozjasniaczu zrobic w formie tonera na 20 minut max.
polecam odcienie hiblondes control- z woda 6% jesli po rozjasniaczu a jak na twoje wlosy no to odrost 12% a dlugosci 6-9% jak wolisz.

tutaj paleta:

http://szalonenozyczki.com.pl/compon...42858aebe5.jpg
śliczne są hiblondes
12BS chyba najchłodniejszy? i 12BM
b-beż, s-silver a m-metalik? dobrze myślę?


w sumie mógłbym zrobić tak że kupiej jedną tubkę dla mnie i dla mamy na pół bo starczy nam spokonie , na dodatek oxy daje się w proporcji 1:2 nie? bo nigdy goldwella nie miałem

i w takiej sytuacji sobie nałoze właśnie jak mówisz 6% lub 9% na długość a mamie 12% tą 12BS

Bunny a z innych tańszych firm profesjonalnych coś polecasz? matrix socolor? majiblond?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-08-07 o 16:36
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.