Kupujemy BB Creamy III - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 22:40   #631
Chandrika
Raczkowanie
 
Avatar Chandrika
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 204
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Fanki BigBang'a Jak miło ^^ A może ktoś od MBLAQ, U-KISS, JYJ, SunnyHill, 2NE1, SISTAR itd. Albo aktorów HyunBin'a, Lee DongWook'a, Kim SunAh, Lee JunKi, KimBum'a, Gong Yoo, Yoon EunHye, Ha JiWon, Cha SeungWon'a, Lee MinHo
Heh szkoda, że GD został złąpany z trawką, teraz VIPs muszą czekać wieki na comeback :< a już zaraz służba wojskowa ;( :cries:
Jestem ELFem, który kocha również U-KISS, JYJ (ostatnio coraz mocniej i mocniej^^) i TRAX ^^2NE1 slucham sporadycznie ale jestem zdecydowanie na tak^^ W ogóle to kocham k-pop i wszystko co koreańskie

Ach, Zygmusiu, jak ja Ci zazdroszczę tego koreańskiego^^ Kocham brzmienie tego języka, ale samemu się uczyć to nie to. Lepiej mieć nauczyciela
__________________

Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności
i marazmie.


(Stanisław Ignacy Witkiewicz)
Chandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 22:56   #632
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
A tam składów, ale wow superrrr to jakiś kurs grupowy? U Ciebie w Gliwicach? Opisz wrażenia, i jak to będzie wyglądać ok?
W Katowicach, w tej chwili są dwie osoby, jeden student wyjeżdżający do Seulu za pół roku i ja. On już zaczął naukę. Opiszę

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
zygmus tak szukałam tego uguisu, i na japońskich stronach średnio z wysyłką do Europy, ale na wawaza są uguisu po 18-17$ + dość nie droga przesyłka. Brałaś tą stronę pod uwagę? Bo już mamy chyba rozebrane kolejne 2 opakowania, a dobrego sprzedawcy brak.
Kiedyś patrzyłam na tą stronę. Zobaczymy ile się rozbierze. Najtaniej będzie tak jak annje napisała kupić 100g

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Nie myślałaś nic więcej o tej liście tego co już masz u siebie, lub wiesz, że niedługo będziesz mieć? Bo chyba był taki pomysł. Taka lista na prawdę zaoszczędziłaby sporo czasu na pytania czy już wszystko dla mnie masz np. z zam. 12. Sama jestem ciekawa co już jest, czego nie ma itd.
Myślę o tym, ale ciagle czasu brakuje. Od jutra jestem już całkiem wolna, więc powinna lista powstać.

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
No i błagaaaammmm (czyt. proszę) wpisuj te wpłaty, bo jeszcze będzie tak, że wysyłasz komuś kto nie wpłacił -_- brakuje aż 500zł?! I to bez zam.14? Nie dobrze :/ Powinno być na plusie by móc już zamawiać rzeczy z 14
Wpisywałam wczoraj wpłaty i wyszło 500zł, kwota mnie przeraziła, nie miałam czasu dzisiaj tego sprawdzić.
Dzisiaj pojawiło się trochę przelewów, jeszcze nie wpisane.

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Zygmus, gratulacje i powodzenia

A czy możesz mi powiedzieć w jakich cenach wyszedł Dr Jart black i moist water?
Czy nie byłoby problemem, abyś mi któryś z nich i coś tam jeszcze zamówiła w grudniu?
Dziękuję
Black około 100zł, moist water 120zł.
Problemu nie będzie

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Ależ zazdroszczę! ostatnio jestem fanką wszystkiego, co związane z Koreą, a szczególnie psychofanką T.O.P.a

Mam takie pytanie - dałoby radę połączyć zamówienie 13 z 14, żeby wszystko przyleciało do mnie w jednej paczce?
Można połączyć

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
To znaczy, że mogę już liczyć na powolną wysyłkę do mnie?
Bo chciałabym już zacząć coś testować
Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Zygmusiu- jak znajdziesz chwilkę, to podlicz ile mam do zapłacenia, oraz napisz co aktualnie jest z tego co zamówiłam.
Bo nie wiem czy czekać na resztę, czy znowu męczyć o wysyłkę
ps. kiedy będą mini sety SF?

W ogóle zachwycam się olejkiem honey tea od SF- alez zapach. Zmywa wszystko ładnie, nie zapycha
Z mini setami jest problem od początku, bo one w czasie podróży się wylewają. Omija mam na pewno.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 23:02   #633
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez Chandrika Pokaż wiadomość
Jestem ELFem, który kocha również U-KISS, JYJ (ostatnio coraz mocniej i mocniej^^) i TRAX ^^2NE1 slucham sporadycznie ale jestem zdecydowanie na tak^^ W ogóle to kocham k-pop i wszystko co koreańskie

Ach, Zygmusiu, jak ja Ci zazdroszczę tego koreańskiego^^ Kocham brzmienie tego języka, ale samemu się uczyć to nie to. Lepiej mieć nauczyciela
Fakt, samemu ciężko złapać odpowiednią wymowę, ja wciąż się uczę jak to porządnie ma brzmieć. Najciężej z "r", za cholerę nie mogę w spontanicznej mowie (np. śpiewając hahaha) zapamiętać by było bez drgań, nie rrrrrrrrrrr tylko dźwięk r po dotknięciu podniebienia językiem (tak jak w japońskim) czyli otrzymujemy dźwięk r/l Albo samogłoska "eo" (tę już mam ) czyli coś pomiędzy "u", "o" i "a". To ma być "o" wymawiane tak jakby z płasko rozstawionymi ustami, natomiast "o" już w dziubek, czyli takie jak nasze. Heh Uwielbiam koreański, choć zdecydowanie preferuję męską wymowę, zauważyłam że sporo kobiet ma tendencję do seplenienia i mówienia w taki "prostacki", niewyraźny sposób -.-

A ja chciałam sobie sprezentować oficjalne członkostwo do fanclubu U-KISS'a, ale zapisy na bycie KISS ME tylko do końca października, przez studia, zupełnie zapomniałam I teraz czekać cały rok ;( A już byłam gotowa się wykosztować >.<
__________________

Edytowane przez xiah
Czas edycji: 2011-11-28 o 23:13
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 23:13   #634
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kupujemy BB Creamy III



Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Dziękuję
Black około 100zł, moist water 120zł.
Problemu nie będzie
Zawsze podziwiałam osoby, które miały parcie na naukę tak trudnych języków, bo to nie totalnie moja bajka, a szkoda

Dziękuję ślicznie, to zgłoszę się w grudniu jeszcze raz z prośbą o zamówienie Teraz mam czas na przemyślenie, na który się zdecydować
A czy jest możliwy odbiór osobisty u Ciebie? Mieszkam niedaleko Gliwic
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 23:31   #635
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
cieszę się jak dziecko. Od następnego tygodnia czekają mnie 3 godziny koreańskiego tygodniowo. Boję się, a jednocześnie cieszę. W końcu ktoś będzie mógł sprawdzać moje tłumaczenia składów.
Super ! Ja zapisałam się na kurs języka fińskiego (bardziej z przymusu, ale i tak jestem zadowolona)

__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 01:54   #636
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Nie wiem czy już zauważyłyście ale dolar podskoczył, teraz PP przelicza sobie po 3,495 zł za dolara ;(
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 07:17   #637
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Nie wiem czy już zauważyłyście ale dolar podskoczył, teraz PP przelicza sobie po 3,495 zł za dolara ;(
Jej, może o 3 w środku nocy źle zobaczyłaś??

EDIT: na money.pl jest za 3,3705zł, ale PP wlicza jakieś swoje 'dodatki' do kursu
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2011-11-29 o 07:20
naila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 09:13   #638
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
A tam składów, ale wow superrrr to jakiś kurs grupowy? U Ciebie w Gliwicach? Opisz wrażenia, i jak to będzie wyglądać ok?

Fanki BigBang'a Jak miło ^^ A może ktoś od MBLAQ, U-KISS, JYJ, SunnyHill, 2NE1, SISTAR itd. Albo aktorów HyunBin'a, Lee DongWook'a, Kim SunAh, Lee JunKi, KimBum'a, Gong Yoo, Yoon EunHye, Ha JiWon, Cha SeungWon'a, Lee MinHo
Heh szkoda, że GD został złąpany z trawką, teraz VIPs muszą czekać wieki na comeback :< a już zaraz służba wojskowa ;( :cries:
Ja nie jestem jeszcze aż tak zaawansowana Ale powoli się wkręcam. Póki co znam tylko twórczość Big Bang i trochę kawałków 2NE1 i pojedyncze kawałki innych wykonawców Filmy dopiero zaczynam oglądać, póki co 71 Into the fire (ryczałam jak bóbr ) no i za Nighteeen się zaraz zabieram, oczywiście ze względu na T.O.Pa No a z dram to Iris też muszę zobaczyć koniecznie Jedyna drama azjatycka jaką widziałam, to było Devil beside you, no ale to Tajwan, a nie Korea.
A może by tak założyć jakiś osobny wątek o koreańskiej kulturze? Można by tam pisać o filmach, dramach, muzyce, bez robienia offtopów tutaj
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 09:39   #639
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Ja nie jestem jeszcze aż tak zaawansowana Ale powoli się wkręcam. Póki co znam tylko twórczość Big Bang i trochę kawałków 2NE1 i pojedyncze kawałki innych wykonawców Filmy dopiero zaczynam oglądać, póki co 71 Into the fire (ryczałam jak bóbr ) no i za Nighteeen się zaraz zabieram, oczywiście ze względu na T.O.Pa No a z dram to Iris też muszę zobaczyć koniecznie Jedyna drama azjatycka jaką widziałam, to było Devil beside you, no ale to Tajwan, a nie Korea.
A może by tak założyć jakiś osobny wątek o koreańskiej kulturze? Można by tam pisać o filmach, dramach, muzyce, bez robienia offtopów tutaj
Wątek mógłby się przydać... Ja bardzo lubię 2NE1 i słucham całkiem sporo, bo moje dziecię mi każe włączać i tańczyć. Poza tym on bardzo lubi patrzeć w niektórych teledyskach jak lale tańczą. ;P

A Zygmusiowi zazdroszczę zajęć. U mnie w mojej mieścinie to tylko angielski, niemiecki i ostatnio dopiero hiszpański. xD Nawet nie wiem czy ruski jest. A ja tak dozgonnie marzyłam o norweskim i japońskim.

Zygmusiowa Aniu, a jak tam paczuszka do mnie? Cośtam wspomniałaś w zeszłym tygodniu, ze wyślesz, ale potem ta przerwa i wgl, więc nie wiem jak teraz z tym wszystkim stoisz.

Edytowane przez Vila1987
Czas edycji: 2011-11-29 o 09:42
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 09:55   #640
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Rozbieramy jeszcze jeden zestaw podocznego The history of Whoo Hwa Hyun? Pojawiają się kolejne pochlebne recenzje,więc pewnie będą kolejne chetne, kurde ten krem jest ekstra no i jeszcze z 10 kolejnych saszetek bym wzięła na zapas...jak nie więcej
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 09:58   #641
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

zygmus mam nadzieje, ze wplata doszla, bo juz jakis czas temu przelalam
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 10:11   #642
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Rozbieramy jeszcze jeden zestaw podocznego The history of Whoo Hwa Hyun? Pojawiają się kolejne pochlebne recenzje,więc pewnie będą kolejne chetne, kurde ten krem jest ekstra no i jeszcze z 10 kolejnych saszetek bym wzięła na zapas...jak nie więcej

Ja bym się skusiła na 10 saszetek
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 10:12   #643
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Apropos kremów podocznych The History of Whoo - przyszły już może te ostatnio zamawiane???? Bo ja się tak nie mogę na nie doczekać, żeby wreszcie przetestować te cuda
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 10:37   #644
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

zygmus masz zapchaną skrzynkę, wiec tu Ci dziękuję za "wycenę"

Przelew za zamówienie 13 poleciał w końcu, przepraszam za zwłokę
I ja się zapytam czy coś do mnie poleci bo czekam na kremy podoczne co niedawno odebrałaś i olejek Skinfood do mycia
A moze coś z mojej ukochanej Hery już przyszło
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 10:58   #645
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
W tym tygodniu jeszcze nikomu, bo dopiero zabieram sie za pakowanie.

To jak już będzie, to bym poprosiła, bo taka niecierpliwa ze mnie istota
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 11:11   #646
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Rozbieramy jeszcze jeden zestaw podocznego The history of Whoo Hwa Hyun? Pojawiają się kolejne pochlebne recenzje,więc pewnie będą kolejne chetne, kurde ten krem jest ekstra no i jeszcze z 10 kolejnych saszetek bym wzięła na zapas...jak nie więcej
ja tez bym pewnie sie skusila na 10-20 saszetek, bo bardzo go lubie
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 11:43   #647
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Rozbieramy jeszcze jeden zestaw podocznego The history of Whoo Hwa Hyun? Pojawiają się kolejne pochlebne recenzje,więc pewnie będą kolejne chetne, kurde ten krem jest ekstra no i jeszcze z 10 kolejnych saszetek bym wzięła na zapas...jak nie więcej
Jak wczoraj pisałam recenzję to myślałam sobie, że ze 20 sztuk jeszcze chetnie przygarnę
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 11:44   #648
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Rozbieramy jeszcze jeden zestaw podocznego The history of Whoo Hwa Hyun? Pojawiają się kolejne pochlebne recenzje,więc pewnie będą kolejne chetne, kurde ten krem jest ekstra no i jeszcze z 10 kolejnych saszetek bym wzięła na zapas...jak nie więcej
Dla mnie ten krem jest kiepski. W ogóle nie nawilża, nie mówiąc już o innych właściwościach
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 11:50   #649
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Dla mnie ten krem jest kiepski. W ogóle nie nawilża, nie mówiąc już o innych właściwościach
Fakt,że nawilżanie średnie ma, ale to jak zmniejsza wrodzone cienie pod oczami jest niewiarygodne
Ok więc ja się piszę na kolejne 15 sztuk the History of Whoo Hwa Hyun eye cream
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 12:34   #650
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmuś, przelałam brakujące złotówki za zamówienie 14, jak już wszystko do Ciebie dojdzie i będziesz wysyłać paczuszkę to mogłabym poprosić, jeśli oczywiście masz, o jakąś próbeczkę innisfree eco natural cover albo oriental gold plus? Najbardziej zależałoby mi na tym pierwszym Byłabym bardzo bardzo wdzięczna
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 13:08   #651
magnesik88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 227
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Jak wczoraj pisałam recenzję to myślałam sobie, że ze 20 sztuk jeszcze chetnie przygarnę
Też poproszę z 10 szt.
magnesik88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 13:46   #652
karmi91
Raczkowanie
 
Avatar karmi91
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 159
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Hej Zygmuś,tylko się przypominam
Jak pisałam wcześniej wyjeżdzam za granicę i zależy mi na tym żeby paczuszka została wysłana szybko...mogę liczyć ze w tym tyg. do mnie poleci? Zamawiałam mało rzeczy,wiec pakowanie zajmie chwilke
__________________
Wymianka kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=570595
karmi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 14:24   #653
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Jej, może o 3 w środku nocy źle zobaczyłaś??

EDIT: na money.pl jest za 3,3705zł, ale PP wlicza jakieś swoje 'dodatki' do kursu
No trochę spadło teraz jest ok. 3,38zł za dolara ale na PP za 3,482
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 14:38   #654
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Co robimy z Holika Holika Strawberry Pore Cover Mousse BB? Na ebayu go nie kupię. Kupuję, a po kilku dniach dostaję zwrot pieniędzy, bo towar nie jest dostępny.

Nie rozumiem poczty. Przesyłki rejestrowane listonosz zaniósł do firmy, po nierejestrowane muszę iść na pocztę, bez sensu.

Lista "co przyszło" w trakcie tworzenia.

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
A czy jest możliwy odbiór osobisty u Ciebie? Mieszkam niedaleko Gliwic
Nie ma problemu.

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Zygmusiowa Aniu, a jak tam paczuszka do mnie? Cośtam wspomniałaś w zeszłym tygodniu, ze wyślesz, ale potem ta przerwa i wgl, więc nie wiem jak teraz z tym wszystkim stoisz.
Teraz nadrabiam zaległości wysyłkowe, więc na pewno poleci w tym tygodniu.

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
To jak już będzie, to bym poprosiła, bo taka niecierpliwa ze mnie istota
Poleciało

Cytat:
Napisane przez karmi91 Pokaż wiadomość
Hej Zygmuś,tylko się przypominam
Jak pisałam wcześniej wyjeżdzam za granicę i zależy mi na tym żeby paczuszka została wysłana szybko...mogę liczyć ze w tym tyg. do mnie poleci? Zamawiałam mało rzeczy,wiec pakowanie zajmie chwilke
Jak mało, to zapakuję jeszcze dzisiaj.

Edytowane przez zygmus
Czas edycji: 2011-11-29 o 14:46
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 15:01   #655
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Ja też chcę

No a jak nie daje rady z Holika Holika Strawberry Pore Cover Mousse BB, to na razie odpuśćmy, mamy jakiś wybór? Chyba nie :<
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 15:22   #656
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Co robimy z Holika Holika Strawberry Pore Cover Mousse BB? Na ebayu go nie kupię. Kupuję, a po kilku dniach dostaję zwrot pieniędzy, bo towar nie jest dostępny.

Nie rozumiem poczty. Przesyłki rejestrowane listonosz zaniósł do firmy, po nierejestrowane muszę iść na pocztę, bez sensu.

Lista "co przyszło" w trakcie tworzenia.



Nie ma problemu.



Teraz nadrabiam zaległości wysyłkowe, więc na pewno poleci w tym tygodniu.



Poleciało



Jak mało, to zapakuję jeszcze dzisiaj.
Cieszę się jak dziecko.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 15:28   #657
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Poleciało

Cudnie, w końcu będę maziać się tymi wspaniałościami i wybielę swe lico
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 15:42   #658
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Aniu - Właśnie przelałam pieniążki za dopisane produkty w zamówieniu 14.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 16:09   #659
PiegiNaNosie
Wtajemniczenie
 
Avatar PiegiNaNosie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 055
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmuś a do mnie kiedy wyślesz resztę próbek? brałam udział w 10 zamówieniu .
__________________
PiegiNaNosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 17:06   #660
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Jako że przerwa się już prawie skończyła zacznę wpisywać na listy Wasze zamówienia. Wpiszę do rozbiórki 100g uguisu. Zobaczymy jak to pójdzie.

zygmus w arkuszu mam podliczone za słoiczek przy próbkach Hery Foundation #21. Tak jakby co.

Coś wiadomo nt. ceny tego Hannavi?
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.