Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-27, 19:55   #2941
nikolla87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja mam migdałki,tylko,że zmniejszone


Trzymaj sie,nie daj sie
Mi moje daja mi teraz do wiwatu
chyba tez bede musiala pomyśleć o usunięciu,az mnie w uchu smyra od nich i mam dziąsła kolo nich obolałe,zresztą ja tak mam co jakiś czas


Nie załuj,masz teraz piękne,zdrowe włosiska
moje mają teraz 52cm



a no tak,przecież Ty się na tym znasz

Czeko ja ma Riska z Kingi i jestem mega zadowolona,ja mam roz.75F

Kupiłam Timotei z olejkami


Kurde to drogo,ja stacjonarnie w Key'u kupiłam za 80zl
wiem, wiem ze masz migdałki na miejscu jeszcze to pogrubiłam bo nie jestem za usuwaniem
zamotałam się trochę
co innego myślałam co innego napisałam
nikolla87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 21:17   #2942
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja trz mam riska i to moj ukochany stanik
Skusilas sie


To pozniej pokaz jak to wyglada.
Wstawiłam :/
Jak na moje to fiszbiny są zbyt wąskie i profil zbyt zamknięty, mostek też mi nie przylega do klatki piersiowej. Koniec końców czuje sie jak w staniku za 10 zł z bazaru - było dokładnie to samo odczucie.
Dziobują przeokrutnie, szczególnie jeden.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 22:05   #2943
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
NO juz przepraszam - wstawiam foty na zywo mam taki złocisty średni blond z poziomu 8 - fryzjerka powiedziala ze mialam o wiele za chlodny odcien blondu do mojego typu urody i powiedziala ze powinnam nosic cieple sloneczne blondy....
no i wlosy mam teraz idealnie proste - sciete jak pod linijke - troche mi dziwnie z takimi krótkimi teraz.... ale wiem ze odrosna i nie ma co plakac.
Wow, super

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja mam krótkie, ale zobaczycie od tych drożdży co piję przegonię Was wszystkie w poroście wlosow, zobaczycie
Ty nie bądź taka pewna bo u mnie skrzypokrzywa działa cuda

Cytat:
Napisane przez nikolla87 Pokaż wiadomość
A miałaś stwierdzona alergię? Mojej znajomej alergia się "uaktywniła" w wieku 28 lat. Dzieci mają większa szansę na "wyleczenie" się z niej ale dorośli muszą sobie radzic z nia do końca życia. Ty masz to szczęście w nieszczęściu, że przechodzisz to lżej
Tak już jako 6-7 letnie dziecko (z tego co pamiętam), a co najlepsze- mój lekarz rodzinny w ogóle nie brał pod uwagę alergii Byłam faszerowana antybiotykami aż w końcu przez przypadek trafiłam do laryngologa i to on mnie wysłał na testy do poradni pulmonologicznej.. Okazało się że jestem uczulona na trawy, drzewa, zboża, chwasty etc. + bazie kotki, kurz i wszystkie ryby z tej samej grupy co karp, a do tego na sierść kota, królika i muszę uważać z pokarmami dla zwierząt. I podobno mam też wykrytą astmę, ale sama nie wiem jak to z tym jest, bo nie muszę brać żadnych wdychaczy typu właśnie pulmicort, no chyba że w awaryjnej sytuacji, ale takie mi się jeszcze nigdy nie zdarzyły. Mam wrażenie że kiedyś było gorzej. Z czasem przestałam być uczulona na kurz, a w testach wyniki są coraz lepsze, zobaczymy jak będzie w tym roku Leki odstawiłam ze względu na ciążę i chyba to ona była moim wybawieniem Od tej pory nic nie biorę, bo nie ma takiej potrzeby Do kataru całorocznego się już przyzwyczaiłam, a przez okres pylenia traw, drzew itp. jakoś przechodzę, w zeszłym roku strasznie swędziały mnie i łzawiły oczy ale na szczęście tylko przez krótki okres czasu, potem wszystko minęło. Wtedy do nosa aplikowałam krople jakieś od lekarki wypisane Odnoszę wrażenie jakby mój organizm coraz bardziej się na alergeny uodparniał

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Wpadam tylko na chwilę.Nie ma mnie ostatnio na wątku bo mam trochę problemów ale to nie temat na forum.Mam nadzieję że wszystko się z czasem u mnie poukłada.Brakuje mi wątku

W wolnych chwilach spróbuję was nadrobić

Aaa i jutro bedę miała usuwaną ósemkę, trzymajcie kciuki bo się boję
Trzymam kciuki zarówno za zęba jak i sprawy życiowe

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
własnie wypiłam mleko z miodem i czosnkiem śmierdze teraz na kilometr żaden wampir by się nie odważył do mnie zblizyć teraz Tż też wypił także razem będziemy sobie w nocy chuchać w nos
Ja na przeziębienie uwielbiam pić herbatę z cytryną miodem imbirem i cynamonem Najlepiej parę razy dziennie.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Kupiłam Timotei z olejkami
Kolejna która uległa timotei

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wstawiłam :/
Jak na moje to fiszbiny są zbyt wąskie i profil zbyt zamknięty, mostek też mi nie przylega do klatki piersiowej. Koniec końców czuje sie jak w staniku za 10 zł z bazaru - było dokładnie to samo odczucie.
Dziobują przeokrutnie, szczególnie jeden.
Czeko będąc w Twoim albumie zobaczyłam album ćwiczenia i nie mogłam się powstrzymać żeby wejść. Nie mogę uwierzyć w to ile udało Ci się osiągnąć Różnica jest duża, ja wyglądam teraz bardzo podobnie jak Ty na 1 zdjęciu A nawet brzuch mam większy
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 22:09   #2944
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Asia paletka z sephory


Paulinka a mi poleć skąd zamawiać staniki, jakaś stronę proszę
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 22:09   #2945
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Wow, super



Ty nie bądź taka pewna bo u mnie skrzypokrzywa działa cuda



Tak już jako 6-7 letnie dziecko (z tego co pamiętam), a co najlepsze- mój lekarz rodzinny w ogóle nie brał pod uwagę alergii Byłam faszerowana antybiotykami aż w końcu przez przypadek trafiłam do laryngologa i to on mnie wysłał na testy do poradni pulmonologicznej.. Okazało się że jestem uczulona na trawy, drzewa, zboża, chwasty etc. + bazie kotki, kurz i wszystkie ryby z tej samej grupy co karp, a do tego na sierść kota, królika i muszę uważać z pokarmami dla zwierząt. I podobno mam też wykrytą astmę, ale sama nie wiem jak to z tym jest, bo nie muszę brać żadnych wdychaczy typu właśnie pulmicort, no chyba że w awaryjnej sytuacji, ale takie mi się jeszcze nigdy nie zdarzyły. Mam wrażenie że kiedyś było gorzej. Z czasem przestałam być uczulona na kurz, a w testach wyniki są coraz lepsze, zobaczymy jak będzie w tym roku Leki odstawiłam ze względu na ciążę i chyba to ona była moim wybawieniem Od tej pory nic nie biorę, bo nie ma takiej potrzeby Do kataru całorocznego się już przyzwyczaiłam, a przez okres pylenia traw, drzew itp. jakoś przechodzę, w zeszłym roku strasznie swędziały mnie i łzawiły oczy ale na szczęście tylko przez krótki okres czasu, potem wszystko minęło. Wtedy do nosa aplikowałam krople jakieś od lekarki wypisane Odnoszę wrażenie jakby mój organizm coraz bardziej się na alergeny uodparniał



Trzymam kciuki zarówno za zęba jak i sprawy życiowe



Ja na przeziębienie uwielbiam pić herbatę z cytryną miodem imbirem i cynamonem Najlepiej parę razy dziennie.



Kolejna która uległa timotei



Czeko będąc w Twoim albumie zobaczyłam album ćwiczenia i nie mogłam się powstrzymać żeby wejść. Nie mogę uwierzyć w to ile udało Ci się osiągnąć Różnica jest duża, ja wyglądam teraz bardzo podobnie jak Ty na 1 zdjęciu A nawet brzuch mam większy

Dziękuje
Zdjęcia już nieaktualne właściwie, tzn teraz jest lepiej bo te zdjecia sa z sierpnia. Juz sie nie moge doczekac az na silownie wroce
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 22:10   #2946
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ex a pijesz pokrzywe?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 22:33   #2947
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wstawiłam :/
Jak na moje to fiszbiny są zbyt wąskie i profil zbyt zamknięty, mostek też mi nie przylega do klatki piersiowej. Koniec końców czuje sie jak w staniku za 10 zł z bazaru - było dokładnie to samo odczucie.
Dziobują przeokrutnie, szczególnie jeden.
ojj tak zwróć je koniecznie - mam wrażenie po tych zdjeciach że spłaszczają ci biust zamiast go podnieść i uwydatnić. A jakościowo też chyba nie powalaja na kolana....

A swoją droga....ale ty jesteś szczuplaczek <zazdrość>

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość


Nie załuj,masz teraz piękne,zdrowe włosiska
moje mają teraz 52cm


wlasnie zmierzylam swoje i moje mają 50cm. Kurcze rzeczywiście masz dłuższe

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Wow, super



Ty nie bądź taka pewna bo u mnie skrzypokrzywa działa cuda



Tak już jako 6-7 letnie dziecko (z tego co pamiętam), a co najlepsze- mój lekarz rodzinny w ogóle nie brał pod uwagę alergii Byłam faszerowana antybiotykami aż w końcu przez przypadek trafiłam do laryngologa i to on mnie wysłał na testy do poradni pulmonologicznej.. Okazało się że jestem uczulona na trawy, drzewa, zboża, chwasty etc. + bazie kotki, kurz i wszystkie ryby z tej samej grupy co karp, a do tego na sierść kota, królika i muszę uważać z pokarmami dla zwierząt. I podobno mam też wykrytą astmę, ale sama nie wiem jak to z tym jest, bo nie muszę brać żadnych wdychaczy typu właśnie pulmicort, no chyba że w awaryjnej sytuacji, ale takie mi się jeszcze nigdy nie zdarzyły. Mam wrażenie że kiedyś było gorzej. Z czasem przestałam być uczulona na kurz, a w testach wyniki są coraz lepsze, zobaczymy jak będzie w tym roku Leki odstawiłam ze względu na ciążę i chyba to ona była moim wybawieniem Od tej pory nic nie biorę, bo nie ma takiej potrzeby Do kataru całorocznego się już przyzwyczaiłam, a przez okres pylenia traw, drzew itp. jakoś przechodzę, w zeszłym roku strasznie swędziały mnie i łzawiły oczy ale na szczęście tylko przez krótki okres czasu, potem wszystko minęło. Wtedy do nosa aplikowałam krople jakieś od lekarki wypisane Odnoszę wrażenie jakby mój organizm coraz bardziej się na alergeny uodparniał



Trzymam kciuki zarówno za zęba jak i sprawy życiowe



Ja na przeziębienie uwielbiam pić herbatę z cytryną miodem imbirem i cynamonem Najlepiej parę razy dziennie.



Kolejna która uległa timotei



Czeko będąc w Twoim albumie zobaczyłam album ćwiczenia i nie mogłam się powstrzymać żeby wejść. Nie mogę uwierzyć w to ile udało Ci się osiągnąć Różnica jest duża, ja wyglądam teraz bardzo podobnie jak Ty na 1 zdjęciu A nawet brzuch mam większy
Ja teraz odstawiłam pokrzywę i bratka i też wzięłam się za branie skrzypowity teraz jeszcze jantar chyba zaczne wcierać żeby mi szybciej urosly
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 08:39   #2948
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej dziewczynki.

Jestem juz z cora w domu, troche juz sie lepiej psychicznie czuje..

A poza tym- jestem ciemnobrazawowlosa pofarbowalam sie palona kawa joanny, czuje sie bossssko, kolor niemal jak moje odrosty, kocham blond, ale w ciemnych czuje sie wysmienicie i najpewniej zdecydowanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 09:48   #2949
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny aż wstyd byłam dzis na pobieraniu krwi i oczywiście nie bolało mnie ani nic, ale nagle zrobiło mi się ciemno przed oczami, duszno i zaczęło mi się w glowie kołowac i zemdlałam Dwie kobity mnie na leżanke zaniosły - otworzyły okno i odrazu oprzytomniałam jak poczułam świeże powietrze. Nie wiem czemu tak reaguje zawsze - aż wstyd 24letnia kobieta a mdleje jak dziecko ja to taka delikatna jestem

Melduje że jest zniżka -20% na stronce SINSAY !!


Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki.

Jestem juz z cora w domu, troche juz sie lepiej psychicznie czuje..

A poza tym- jestem ciemnobrazawowlosa pofarbowalam sie palona kawa joanny, czuje sie bossssko, kolor niemal jak moje odrosty, kocham blond, ale w ciemnych czuje sie wysmienicie i najpewniej zdecydowanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ciesze sie że juz w domku jestescie i mam nadzieje że wszystko jest ok z córą. Odpoczywajcie teraz obydwie.
Pokazuj włosiska !!!!!

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Które body mam wybrać laski ?? Takie żebym mogła założyć na imprezę do spódniczki albo do ciemnych spodni ? Doradzcie

http://allegro.pl/kobiece-body-seksy...929250701.html

http://allegro.pl/modne-body-skorzan...929355239.html

http://allegro.pl/koronkowe-body-dek...931598641.html

http://allegro.pl/marsel-bokserka-bl...942580527.html

http://allegro.pl/body-wyszczuplajac...947939872.html

http://allegro.pl/body-dekolt-siatec...951878505.html
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2014-02-28 o 09:35
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 10:22   #2950
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć dziewczynyostatnio mam mniej czasu na Wizaż, zerkam tylko co jakiś czas

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
NO juz przepraszam - wstawiam foty na zywo mam taki złocisty średni blond z poziomu 8 - fryzjerka powiedziala ze mialam o wiele za chlodny odcien blondu do mojego typu urody i powiedziala ze powinnam nosic cieple sloneczne blondy....
no i wlosy mam teraz idealnie proste - sciete jak pod linijke - troche mi dziwnie z takimi krótkimi teraz.... ale wiem ze odrosna i nie ma co plakac.
Oooo jest super Bardzo dobra decyzja, wyglądają olśniewająco Nie są krótkie

Jestem zdania, że lepsze nawet 30 cm zdrowych i bezproblemowych włosów niż 60cm takich, nad którymi trzeba kombinować i zwykle wstyd rozpuścić Samej mi się marzy większe cięcie, bo chciałabym pozbyć się tych gorszych partii, ale z drugiej strony tak lubię warkocze

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Pięknie...
i masz teraz taką długość jak ja
Ooo, ścięłaś? Jak jesteś zadowolona to super

Ja bym chetnie zakupiła coś na przyspieszenie porostu, tylko z tym bywa różnie niestety

Swoją pielęgnację denkuję i zostały mi:

Maski:
Seri miodowa
Lecher Biomask (z 300ml)
Lecher Prolive E2 (resztka na raz)
Loreal Elseve Color Vive do farbowanych
Loreal Elseve Kuracja Total Repair 5, Instant Miracle
Loreal Elseve Total Repair 5

Odżywki:
Loreal Elseve Tolal Repair Extreme
Stapiz Acid Balance emulsja zakwaszająca (resztka)

Mam jeszcze jedno silikonowe serum Avonu

Z szamponów
Stapiz Acid Balance (resztka)
Joico Szampon chelatujący (resztka)
Ziaja Ceramidy
Nizoral

Nie mam już pomysłów co testować, macie jakieś typy?

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wstawiłam :/
Jak na moje to fiszbiny są zbyt wąskie i profil zbyt zamknięty, mostek też mi nie przylega do klatki piersiowej. Koniec końców czuje sie jak w staniku za 10 zł z bazaru - było dokładnie to samo odczucie.
Dziobują przeokrutnie, szczególnie jeden.
Zerknęłam, moim zdaniem ten stanik nie jest kompatybilny z Twoim biustem Masz ładny, bardzo zgrabny biust, ale ten stanik tego niestety nie podkreśla. Wymieniłabym go

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki.

Jestem juz z cora w domu, troche juz sie lepiej psychicznie czuje..

A poza tym- jestem ciemnobrazawowlosa pofarbowalam sie palona kawa joanny, czuje sie bossssko, kolor niemal jak moje odrosty, kocham blond, ale w ciemnych czuje sie wysmienicie i najpewniej zdecydowanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ooo jakie zmiany Z Twoimi oczami musi wyglądać mega

Przesylam dużo pozytywnej energii dla Ciebie i córeczki
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 10:55   #2951
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki.

Jestem juz z cora w domu, troche juz sie lepiej psychicznie czuje..

A poza tym- jestem ciemnobrazawowlosa pofarbowalam sie palona kawa joanny, czuje sie bossssko, kolor niemal jak moje odrosty, kocham blond, ale w ciemnych czuje sie wysmienicie i najpewniej zdecydowanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to fajnie dużo zdrówka dla córci
no widzisz najważniejsze , że czujesz się dobrze w ciemnych włosach
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny aż wstyd byłam dzis na pobieraniu krwi i oczywiście nie bolało mnie ani nic, ale nagle zrobiło mi się ciemno przed oczami, duszno i zaczęło mi się w glowie kołowac i zemdlałam Dwie kobity mnie na leżanke zaniosły - otworzyły okno i odrazu oprzytomniałam jak poczułam świeże powietrze. Nie wiem czemu tak reaguje zawsze - aż wstyd 24letnia kobieta a mdleje jak dziecko ja to taka delikatna jestem
e tam wstyd
ja miałam tak sama ale jak byłam z synem na pobieraniu i niemogły się wkuć zaczęły mu normalnie źgać i grzebać w żyle ,aż mi się niedobrze zrobiło i słabo aż musiałam wyjść na powietrze w ostatniej chwili bo już mi szumiało w uszach i ciemno przed oczami miałam
body nr.1 lub nr.5

czeko faktycznie do d..py ten stanik zamiast podkreślić biust to sprawia wrazenie jakby spłaszczał
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2014-02-28 o 10:59
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 11:03   #2952
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

przeglądam blog Blond bunny i aż mi się w głowie kręci od tych wszystkich cudnych włosów i wspaniałych blondów
Jeden mam upatrzony i wypróbuję go jak tylko przyjdzie czas na farbowanie
muszę tylko przemyśleć czy ryzykować od razu farbę na 12 % oxy czy jednak najpierw rozjaśnić odrost
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 14:34   #2953
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziękuje
Zdjęcia już nieaktualne właściwie, tzn teraz jest lepiej bo te zdjecia sa z sierpnia. Juz sie nie moge doczekac az na silownie wroce
To dawaj nowe foto Będziesz moją inspiracją Czeko przypomnisz mi jakie miałaś spadki po 30 day shred? Bo muszę coś zacząć ćwiczyć i nie wiem co, rozważam jillian albo turbo jam

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ex a pijesz pokrzywe?
JESZCZE nie Ale mam w domu więc jutro zacznę

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja teraz odstawiłam pokrzywę i bratka i też wzięłam się za branie skrzypowity teraz jeszcze jantar chyba zaczne wcierać żeby mi szybciej urosly
Mi po jantarze szybciej włosy rosły, ale nieraz mi się nie chciało wcierać bo miałam lenia, innym razem zapomniałam, i tak sobie leży w szafce..

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki.

Jestem juz z cora w domu, troche juz sie lepiej psychicznie czuje..

A poza tym- jestem ciemnobrazawowlosa pofarbowalam sie palona kawa joanny, czuje sie bossssko, kolor niemal jak moje odrosty, kocham blond, ale w ciemnych czuje sie wysmienicie i najpewniej zdecydowanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Uff, w końcu jakieś pozytywne wieści. Buziaki dla Was dziewczyny, trzymajcie się i dużo zdrówka dla małej!

Pokazuj włosy

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny aż wstyd byłam dzis na pobieraniu krwi i oczywiście nie bolało mnie ani nic, ale nagle zrobiło mi się ciemno przed oczami, duszno i zaczęło mi się w glowie kołowac i zemdlałam Dwie kobity mnie na leżanke zaniosły - otworzyły okno i odrazu oprzytomniałam jak poczułam świeże powietrze. Nie wiem czemu tak reaguje zawsze - aż wstyd 24letnia kobieta a mdleje jak dziecko ja to taka delikatna jestem

Melduje że jest zniżka -20% na stronce SINSAY !!

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Które body mam wybrać laski ?? Takie żebym mogła założyć na imprezę do spódniczki albo do ciemnych spodni ? Doradzcie

http://allegro.pl/kobiece-body-seksy...929250701.html

http://allegro.pl/modne-body-skorzan...929355239.html

http://allegro.pl/koronkowe-body-dek...931598641.html

http://allegro.pl/marsel-bokserka-bl...942580527.html

http://allegro.pl/body-wyszczuplajac...947939872.html

http://allegro.pl/body-dekolt-siatec...951878505.html
Zamorduję, mam właśnie kasę do wydania, miałam zamawiać lioele i baskinkę a Ty mi mieszasz w głowie

I czemu wstyd, ja mam 20lat i też mam ciemno przed oczami przy pobieraniu

Jak dla mnie te body wygrywają: http://allegro.pl/modne-body-skorzan...929355239.html
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 17:33   #2954
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

AGATAU88

Sklep internetowy www.misterna.pl - można tam kupić Avę, Axami, Gaię, Gorteks, Konrad, Kostar, Mat, Nessa,Niplex, Sawren.


Dodatkowo mozna zajrzec - ponizej linki - np tu ( ustawiałam rozmiar 65c)

http://www.misterna.pl/rozmiar,65C,92,1.html


http://sklep.corin.eu/filtr/0/filtr/...?atv=65C-0-0-0

http://www.comexim.pl/search.php?id4...attribute_id=5


I bardzo lubiana polska projektantka biustonoszy Ewa Michalak

http://www.ewa-michalak.pl/search.php

NAPRAWDE JEST W CZYM WYBIERAC

I nie sugerujcie się w 100% fotkami bielizny szczegolnie na modelkach z silikonowymi cycami bo one zawsze bede sterczeć nawet bez stanika.
Zresztą graficy tez lubia pięknie dopompować biust zeby wydał się pełniejszy

Edytowane przez Paulinka7
Czas edycji: 2014-02-28 o 17:41
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 20:20   #2955
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
NO juz przepraszam - wstawiam foty na zywo mam taki złocisty średni blond z poziomu 8 - fryzjerka powiedziala ze mialam o wiele za chlodny odcien blondu do mojego typu urody i powiedziala ze powinnam nosic cieple sloneczne blondy....
no i wlosy mam teraz idealnie proste - sciete jak pod linijke - troche mi dziwnie z takimi krótkimi teraz.... ale wiem ze odrosna i nie ma co plakac.
ale jakie geste wlosy masz!
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Lavia ładnie

A ja jestem wściekła Przyszły moje staniki z Kingi i nie dosc ze wysłali mi jeden w złym kolorze to jeszcze sa skonstruowane tragicznie. Robia mi z cycków kacie dzioby a góra miski jest tak dziwnie zamknięta ze mi sie wciska i bułkuje Oba do odesłania, juz sie poddaje z tymi stanikami
dawaj do znajomych
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

Kupiłam Timotei z olejkami
i ja
Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki.

Jestem juz z cora w domu, troche juz sie lepiej psychicznie czuje..

A poza tym- jestem ciemnobrazawowlosa pofarbowalam sie palona kawa joanny, czuje sie bossssko, kolor niemal jak moje odrosty, kocham blond, ale w ciemnych czuje sie wysmienicie i najpewniej zdecydowanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ciesze sie, ze juz lepiej sie czujesz
poka włosy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 09:01   #2956
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dzień dobry

Kupiłam dzisiaj olej lniany w Biedronce i mam zamiar po 3-4 łyżeczki dziennie dodawać obie do jogurtu naturalnego

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynyostatnio mam mniej czasu na Wizaż, zerkam tylko co jakiś czas


Jestem zdania, że lepsze nawet 30 cm zdrowych i bezproblemowych włosów niż 60cm takich, nad którymi trzeba kombinować i zwykle wstyd rozpuścić Samej mi się marzy większe cięcie, bo chciałabym pozbyć się tych gorszych partii, ale z drugiej strony tak lubię warkocze


Ooo, ścięłaś? Jak jesteś zadowolona to super

Ja bym chetnie zakupiła coś na przyspieszenie porostu, tylko z tym bywa różnie niestety

Swoją pielęgnację denkuję i zostały mi:

Maski:
Seri miodowa
Lecher Biomask (z 300ml)
Lecher Prolive E2 (resztka na raz)
Loreal Elseve Color Vive do farbowanych
Loreal Elseve Kuracja Total Repair 5, Instant Miracle
Loreal Elseve Total Repair 5

Odżywki:
Loreal Elseve Tolal Repair Extreme
Stapiz Acid Balance emulsja zakwaszająca (resztka)

Mam jeszcze jedno silikonowe serum Avonu

Z szamponów
Stapiz Acid Balance (resztka)
Joico Szampon chelatujący (resztka)
Ziaja Ceramidy
Nizoral

Nie mam już pomysłów co testować, macie jakieś typy?
ściełam,bo doszłam do wniosku,że wolę mieć krótsze ale lepsze kondycyjnie a nie
zreszta krótkie nie są,bo maja( jak mierzyłam 52cm wiec to tak fajnie)
a ściełam tak 6 cm wiec bez przesady nie jest to drastyczne cięcie

Ja tez ostro denkuje i zostały mi:
Szampony:
Schauma kids
Dove do farbowanych
YR volume

Odżywki:
Stapiz zakwaszająca
Loral Total repair extreme
Isana niebieska
Timotei z olejkami (jeszcze nie używana)

Maski:
Ziaja wygładzająca
Chantal nawilżająca (coś nie mogę jej zmęczyć )
Gloria
Loreal Color Vive
Wella Moisture

a jak to serum z Avonu Ci sie podoba?

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
przeglądam blog Blond bunny i aż mi się w głowie kręci od tych wszystkich cudnych włosów i wspaniałych blondów
Jeden mam upatrzony i wypróbuję go jak tylko przyjdzie czas na farbowanie
muszę tylko przemyśleć czy ryzykować od razu farbę na 12 % oxy czy jednak najpierw rozjaśnić odrost
a jaki kolor sobie upatrzyłaś?
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

i ja
Ulżyło mi
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 09:28   #2957
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej ja powinnam zrobić zdjęcia tego co mam do włosów. To Was pociesze ile tego jest... potem zrobię i może nawet napiszę kilka słów o fajnych produktach.

Pislyscue o włosach cascada ze ma inny kolor a zdjęć nie ma

Kylie a po co ten olej?

Paulinka Dziękuję za linkia modele jakieś szczególnie polecasz.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 12:04   #2958
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

xXxKYLIExXx - farba Alfaparf evolution of the color 11,21
mój obecny to taki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (127,3 KB, 32 załadowań)
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 15:44   #2959
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Od dziś lecę ze skrzypokrzywą
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 15:49   #2960
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Paulinka Dziękuję za linkia modele jakieś szczególnie polecasz.
Ryba nie podpowiem Ci bo ja nosze rozmiar 75 i / J

a te modele mają całkiem inna konstrukcje sa bardziej zabudowane. Ja wole miekkie biustonosze .

Nie masz w mieście sklepu stacjonarnego z tymi firmami żeby iść pomierzyć ??

Edytowane przez Paulinka7
Czas edycji: 2014-03-01 o 15:50
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 15:50   #2961
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Od dziś lecę ze skrzypokrzywą
A to jest po prostu zaparzona pokrzywa i skrzyp w saszetkach tak?

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinka7 Pokaż wiadomość
Ryba nie podpowiem Ci bo ja nosze rozmiar 75 i / J

a te modele mają całkiem inna konstrukcje sa bardziej zabudowane.

Nie masz w mieście sklepu stacjonarnego z tymi firmami żeby iść pomierzyć ??
Kochana ja wiem ile mam pod a ile w
myslalam ze jakiś model konkretny polecisz, jakiś fajny
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 16:16   #2962
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A to jest po prostu zaparzona pokrzywa i skrzyp w saszetkach tak?[COLOR="Silver"]
tak ja mam fix ale można też kupić ziółka do gotowania samodzielnie.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 16:25   #2963
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kylie a po co ten olej?
po pierwsze do picia,ma duzo Omega 3 6 9 i NNKT

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
xXxKYLIExXx - farba Alfaparf evolution of the color 11,21
mój obecny to taki
aaaa robiłam nią,polecam

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Od dziś lecę ze skrzypokrzywą
Ja piłam i polecam,teraz mam przerwe,ale za tydzień zaczynam znowu,włosy rosły o wiele szybciej,na twarzy nic mi sie nie pojawiało

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A to jest po prostu zaparzona pokrzywa i skrzyp w saszetkach tak?
tak właśnie
Ja piłam 1-2 kubki dzienni,zazwyczaj w pracy
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 16:28   #2964
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Jaka super pogoda ale się dzisiaj wyspacerowałam, z 5 km chyba zrobiłam, nóg nie czuje ale za to ile endorfin się uwolniło

Kupiłam dzisiaj tę maskę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-naturia.html dawno nie kupowałam nic do włosów z Joanny

Truskawkowa a jak się sprawdza ta Seri miodowa?
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 16:30   #2965
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
po pierwsze do picia,ma duzo Omega 3 6 9 i NNKT

Ja piłam i polecam,teraz mam przerwe,ale za tydzień zaczynam znowu,włosy rosły o wiele szybciej,na twarzy nic mi sie nie pojawiało


tak właśnie
Ja piłam 1-2 kubki dzienni,zazwyczaj w pracy
też muszę ten lniany upolować będę dodawać do owsianki i babrać nim włosy mam nadzieję że skrzypokrzywa przyspieszy porost a przynajmniej ograniczy wypadanie albo zrobi wysyp baby hair znowu mi lecą włosy masakrycznie przy myciu to garściami. Twarz to ja mam zmasakrowaną tymczasowo przez TriAcneal.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 16:38   #2966
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
też muszę ten lniany upolować będę dodawać do owsianki i babrać nim włosy mam nadzieję że skrzypokrzywa przyspieszy porost a przynajmniej ograniczy wypadanie albo zrobi wysyp baby hair znowu mi lecą włosy masakrycznie przy myciu to garściami. Twarz to ja mam zmasakrowaną tymczasowo przez TriAcneal.
jest teraz w Biedronce po 10 zl z groszami
ja do jogurtu naturalnego będę sobie dodawać,do sałatek

ja miałam szybszy porost to na pewno,wysyp małych kłaczków też miałam

Moja buzia uspokoiła sie jak odstawiłam Ziaję Bionawilżająca i zaczęłam używać Cetaphilu

Ja teraz czaje sie na ten szamponik:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 16:38   #2967
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Kupiłam dzisiaj olej lniany w Biedronce i mam zamiar po 3-4 łyżeczki dziennie dodawać obie do jogurtu naturalnego
Kochana, od razu go walnij do lodówki. On jest wybitnie nietrwały. Najlepiej kupować od zielarzy, z lodówki, jełczeje szybko.

Ciekawe co powiesz na smak i zapach Chyba wolę już pić tran, ale trzymam kciuki

Jeszcze bardziej jestem ciekawa jak się sprawdzi na Twoich włosach. Ja jestem mega zakochana w kokosowym, po prostu szał. Podgrzewam sobie porcję w kominku zapachowym i raz dwa mam nałożone, sama przyjemność w porówaniu do innych olejów Nawet zmywa się łatwo: robi gładziocha, nawilża i nabłyszcza. Szkoda tylko, że nie jest w cenie rzepakowego

Nie namawiam do kupowania, ale jakbyś kiedyś szukała zdrowszego tłuszczu niż typowe oleje roślinne to polecam kupić kokosa. Cudownie się na nim smaży, potrawy nie nasiąkają, nie mają takiego niefajnego posmaku jak czasem po rzepakowym. Do kanapek zamiast masła też pyszny Mówi się, że kokosowy to najzdrowszy tluszcz ( zaraz po maśle)

Cytat:
ściełam,bo doszłam do wniosku,że wolę mieć krótsze ale lepsze kondycyjnie a nie
zreszta krótkie nie są,bo maja( jak mierzyłam 52cm wiec to tak fajnie)
a ściełam tak 6 cm wiec bez przesady nie jest to drastyczne cięcie
Wychodzę z tego samego założenia Wiem, że jest ciężko jeśli np. nigdy się nie miało włosów za pas i jest to wielkie marzenie, ale włosy są dla nas, a nie my dla nich Ja wolę systematycznie podcinać i czekać aż odrosną mi lepsze włosy niż chować w kucyk non stop, bo robią mi się kołtuny Dziś w autobusie widziałam dziewczynę z włosami za tyłek, Henrietta pewnie by się zachwyciła, mimo, że końce były mizerne i liche

Jeżeli mierzysz tak jak ja (przy ścianie od poziomu wzrostu do końców) to mam identyczną długość Podcięłam niedawno z 2 cm

Zgrzeszyłam dziś i kupiłam ampułki z placentą Mil Mil. Pisała o nich pani A. ale nie wierzę osobie kładącej na głowę sól na zaparcia. Uwierzyłam jednak innej wizażance, która wkleiła fotkę swojej siostry, wyrosła jej nowa grzywa w miejscu zakoli. Szok. Drogie nie były, a chętnie bym przygarnęła trochę nowych włosków na miejsce tych wypadnietych zimą

Kupiłam też popielaty mix ton Londy na następne farbowanie Kolestonami

Cytat:
Ja tez ostro denkuje i zostały mi:
Szampony:
Schauma kids
Dove do farbowanych
YR volume
Dove wiem, że to Twój pewniak, a jak oceniasz dwa pozostałe?

Ja dziś wypatrzyłam w Kaufie promocję na Timotei i przygarnęłam Pure bez odżywki, pamiętam, że Czekoladowo chwaliła


Cytat:
Odżywki:
Stapiz zakwaszająca
Loral Total repair extreme
Isana niebieska
Timotei z olejkami (jeszcze nie używana)
Na mnie niestety zakwaszająca nie robi już takiego wrażenia jak na poczatku, na razie czeka na lepsze czasy

A jak Isana? Ja wspominam ją źle, ale używałam jej jak miałam dużo gorsze włosy. Smierdziała proszkiem do prania, nie mogłam jej wydobyć a do tego robiła siano

Timotei z olejkami przez dwa użycia robił szał. Potem miałam matowe, dziwne włosy. Nie wiem dlaczego. Stawiam na oblepienie albo olej arganowy. Mam wrażenie, że zupełnie mi nie służą kosmetyki z arganem. Dwa użycia -super, potem mat i sztywne włosy. Od kosmetyków z arganem na razie trzymam sie z daleka....

A jakby ktoś szukał tej nowej olejkowej serii Timotei to widziałam w Kauflandzie, więc pewnie pojawią się w innych sklepach


Cytat:
Maski:
Ziaja wygładzająca
Chantal nawilżająca (coś nie mogę jej zmęczyć )
Gloria
Loreal Color Vive
Wella Moisture
Coś w tych Chantalach jest, ja swoją odżywkę też pod koniec meczyłam

Ta Loreala do farbowanych jest fajna, ale jak jej użyję, to słyszę od faceta, że znowu umyłam włosy w proszku do prania i odsuwa się od mojej głowy. Dziwak
Cytat:
a jak to serum z Avonu Ci sie podoba?
Z początku było ok, ale znowu mam myśli, że mi jednak matowi i wysusza włosy. Niby tego olejku mało, ale chyba się go pozbędę. Jak masz okazję kupić tanio, to warto sprobować, Twoje włosy chyba lubią olejki

Nie lubię raczej wcierać olejków w końce Wolę psikacze i dzis kupiłam sobie w promocji w Naturze psikacz Marionu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...aca-wlosy.html

Ma jedwab, ale mam nadzieję, ze mi nie zaszkodzi Grunt, że nie ma keratyny, po niej jest masakra na całego

Więcej włosowych zachcianek nie mam, a Ty masz jakąś włosową chciejlistę?


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej ja powinnam zrobić zdjęcia tego co mam do włosów. To Was pociesze ile tego jest... potem zrobię i może nawet napiszę kilka słów o fajnych produktach.
Zrób zrób, chętnie obejrzę i poczytam Myję głowę codziennie, raczej oszczędnie dozuję kosmetyki, ale mimo wszystko schodzą

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-03-01 o 16:40
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 16:53   #2968
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Jaka super pogoda ale się dzisiaj wyspacerowałam, z 5 km chyba zrobiłam, nóg nie czuje ale za to ile endorfin się uwolniło

Kupiłam dzisiaj tę maskę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-naturia.html dawno nie kupowałam nic do włosów z Joanny

Truskawkowa a jak się sprawdza ta Seri miodowa?
Pogoda dziś wybitna, aż chce się żyć

Wiesz, ta Seri to najdziwniejsza maska jaką miałam w życiu Wydajna diabelsko, bo ma taką dziwną konsystencję jakby galaretki, musu. Ona nie jest typowo regenerująca, raczej taka nawilżająca/do farbowanych. Mocno nabłyszcza, więc podejrzewam, że jest nieźle kwaśna.
Lekko się pieni, bo ma delikatny detergent, można nią spokojnie umyć włosy Z tego samego powodu nie radzę jej przetrzymywać, minutka pod prysznicem i jest super. Trzymać jej pod czepkiem bym raczej nie radziła, może podsuszyć.

Szkoda, że nie jesteście blondyny z mojego miasta, obdzieliłabym Was maską Seri, bo w życiu jej nie zużyję jak mi kracze Kylie Dobrze, że tania była chociaż

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
też muszę ten lniany upolować będę dodawać do owsianki i babrać nim włosy mam nadzieję że skrzypokrzywa przyspieszy porost a przynajmniej ograniczy wypadanie albo zrobi wysyp baby hair znowu mi lecą włosy masakrycznie przy myciu to garściami. Twarz to ja mam zmasakrowaną tymczasowo przez TriAcneal.
Dorzuć kompleks wit B, polecam najbardziej ten z Polfy, jest najtańszy i ma najlepszy skład. No i nie ma wit B 12, która u mnie jest pryszczogenna

Dla mnie to najlepszy suplement na skórę i włosy, ostatnio znowu do niego wrócilam i widzę efekty. Biorę 2x dziennie. Zawsze zamawiam go na d o zie

Jakby któraś szukała lekkiego, nawilżającego kremu do cery zapychajacej się, to polecam serdecznie Alantandermoline krem lekki
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...tenolem-5.html

Poleciła go dziewczyna z YT, jestem nim zachwycona. Kazdy inny krem mnie zapycha niemiłosiernie, ten jest cudowny i niedrogi

Ma skład
Aqua, Panthenol and Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol and Polysorbate 60, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Octyldodekanol, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-8, Dimethicone, Allantoin, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Citric Acid.

Trojglicerydy mnie zawsze zapychaly, ale tu totalnie nic.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-03-01 o 16:55
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 16:58   #2969
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!

pięknie dziś było a ja siedze w domu cały czas bo nadal chora i mały też , ale już lepiej

za to otwarte okno mam do tej pory
u mnie na osiedlu szał rowery ,rolki ,skakanki wiosna na całego

co do timotei tego arganowego zauważyłam dziwną rzecz za każdym razem gdy go użyję mam wrażenie , że mi przyciemnia włosy nie wiem czy to możliwe ,ale normalnie po 3 użyciach mam wyraźniej ciemniejszy kolor na końcach i po umyciu włosów w wannie piana jest normalnie beżowa teraz właśnie umyłam , a używałam go ostatnio 2 razy pod rząd i znów to samo po muciu( tydzień temu było to samo ) i wyraźnie widze , że włosy zjaśniały po umyciu i nałożeniu maski, a nie tego timotei
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 17:02   #2970
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

pięknie dziś było a ja siedze w domu cały czas bo nadal chora i mały też , ale już lepiej

za to otwarte okno mam do tej pory
u mnie na osiedlu szał rowery ,rolki ,skakanki wiosna na całego

co do timotei tego arganowego zauważyłam dziwną rzecz za każdym razem gdy go użyję mam wrażenie , że mi przyciemnia włosy nie wiem czy to możliwe ,ale normalnie po 3 użyciach mam wyraźniej ciemniejszy kolor na końcach i po umyciu włosów w wannie piana jest normalnie beżowa teraz właśnie umyłam , a używałam go ostatnio 2 razy pod rząd i znów to samo po muciu( tydzień temu było to samo ) i wyraźnie widze , że włosy zjaśniały po umyciu i nałożeniu maski, a nie tego timotei
Strasznie dziwne Gdyby nie ta piana, to bym powiedziała, że olejki i silikony powlekają włos i kolor wydaje się ciemniejszy. Dokładnie jak z bazą pod cienie.

Dobrze chociaż, że efekt jest odwracalny. Odżywce przyciemniającej mi włosy bym nie darowała
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.