Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-04, 14:19   #3151
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

A ja jestem wściekła, Nie było mojego gołębiego popielu i zaryzykowałam inną farbą- wyglądowałam z pomarańczką na odroście... Poprawiłam gołębim i odrost nie ruszył. Wyglądam jak debil -.- Dziś znowu muszę poprawić bo tak nie da się wyjść do ludzi. Trudno, zaryzykuję kondycją włosów, ale lepiej mieć odpowiedni kolor na głowie, niż jakieś fikumiku -.-
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 14:20   #3152
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
nadrobiłam tych kilka dni i takie mam wnioski:
Bunny- jaka Ty jesteś laleczka
Lavia- śliczne masz te włoski, ale chyba megajasno jak na poziom 8
Asia- przesadzasz z tymi udami
Shizaxa- jesteś najbardziej umięśnioną dziewczyną, jaką "znam"
no i współczuję wszystkich problemów zdrowotnych, bo widzę, że mało która nie miała ostatnio jakichś problemów
ja niestety muszę dołączyć do tego grona- we wtorek mieliśmy "lekką" stłuczkę, efekt- pogotowie do pracy, skręcone kręgi szyjne, kołnierz na 3 tygodnie, no i prawie, że ciągły ból głowy na szczęście nie miałam zapiętych pasów, więc z dzieckiem ok.. ale w szpitalu tak mnie potraktowali, że nawet nie chcę opowiadać... bo się nie zgodziłam na rtg... mąż też ma skręcone kręgi i jeszcze uszkodzone więzadła
O kurde wspolczuje wypadku ( Dobrze że pasy miałaś nie zapiętę i dziecku nic nie jest.
A co do sluzby zdrowia to szkoda mi nerwów ostatnio też na ich podejście...... ;//
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 14:20   #3153
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kokos podobno jest genialny właśnie na basem, chroni przed chlorem, który mimo czepka czasem może dokopać wlosom

Mam taki KLIK kupiłam w Carrefourze na dziale żywności eko, kuchnie świata itp.

Zmywam normalnie szamponem bez problemu, ale możesz wcześniej zmoczyć wlosy i przemasować jakąś odżywkę. Zrobi się z olejem emulsja i będzie łatwiej zmyć ją szamponem
Czaje się na kokos, ale jakoś zebrać się nie mogę
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 14:21   #3154
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
A ja jestem wściekła, Nie było mojego gołębiego popielu i zaryzykowałam inną farbą- wyglądowałam z pomarańczką na odroście... Poprawiłam gołębim i odrost nie ruszył. Wyglądam jak debil -.- Dziś znowu muszę poprawić bo tak nie da się wyjść do ludzi. Trudno, zaryzykuję kondycją włosów, ale lepiej mieć odpowiedni kolor na głowie, niż jakieś fikumiku -.-

o kurcze.... pokaż foto może coś doradzimy
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 14:25   #3155
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Juz powiem Wam ze wolalabym lity miec zamiast nich Pierwszy raz jestem z jakiegos zakupu przez neta tak niezadowolona
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 14:25   #3156
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
oo nie wiedziałam, ale to przed wejściem do wody nalozyc ten olej na glowe na to czepek a potem normalnie myc głowe? genialne

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------



o niee, ja bym tyle za samoopalacz nawet najlepszy nie dała
Przed wejściem do basenu zwilż włosy, rozetrzyj trochę oleju, wetrzyj we włosy i schowaj je pod czepek Chlor wiadomo jaki ma wpływ na włosy, szczególnie na nasze farbowane na blond.
Czytałam, że to oleje to najlepsze zabezpieczenie przed basenową wodą, włosy podobno jak nietknięte
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 14:26   #3157
Killunia
Raczkowanie
 
Avatar Killunia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 77
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witam was serdecznie dziewczyny.
Jestem troche w panice bo pojutrze wyjezdzam a moj kolor na glowie ma wiele do zyczenia. Jeszcze tydzien temu bylam ciemna, czekoladowy braz na glowie przez ok roku. Tydzien temu ubzduralam sobie ze chce kolor toffi w bladzie. No zaczelam dekoloryzacje nr elgonem po niej kapiel a wczoraj powtorzylam dekoloryzacje juz bez kapieli. Zdjecie w jakim stanie sa moje wlosy na obecna chwile wstawiam w wiadomosci. Jak myslicie czy jestem w stanie osiagnac taki kolor jak na pierwszym zdjeciu? Jesli tak to czy wybrac farbe na poziomie 9 czy 8. I co przecinku? jaka woda? jestem przerazona ze jeszcze musze to robic ale nic mi nie pozostaje . Powiedzialam A musze powiedziec i B ))) prosze o szybka pomoc. Jutro musze kupic farby. farba do włosów jaka moge kupic to majirel.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jessica-alba_3.jpg (22,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0722_1.jpg (133,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0721_1.jpg (130,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0711.jpg (101,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0717_1.jpg (82,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0714.jpg (80,4 KB, 21 załadowań)
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.
Killunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 14:33   #3158
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kokos podobno jest genialny właśnie na basem, chroni przed chlorem, który mimo czepka czasem może dokopać wlosom

Mam taki KLIK kupiłam w Carrefourze na dziale żywności eko, kuchnie świata itp.

Zmywam normalnie szamponem bez problemu, ale możesz wcześniej zmoczyć wlosy i przemasować jakąś odżywkę. Zrobi się z olejem emulsja i będzie łatwiej zmyć ją szamponem
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
o kurcze.... pokaż foto może coś doradzimy
Po prostu położę moją standardową mieszankę słodkie cappucino + gołębi. Przyciemnie po prostu włosy, bo mojego odrostu sam gołębi już chyba nie ruszy, a tutaj mam pewność, że kolor po prostu się wyrówna, bo na tym najbardziej mi teraz zależy. Szlachetna perła jest strasznie zdradliwa, uważajcie :x
Dla ciekawskich moge wyslac fotke na pw bo tutaj wstawiac nie bede a nie mam gdzie indziej Efekt na włosach mam komiczny

Edytowane przez susuanne
Czas edycji: 2014-03-04 o 14:36
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 14:36   #3159
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Po prostu położę moją standardową mieszankę słodkie cappucino + gołębi. Przyciemnie po prostu włosy, bo mojego odrostu sam gołębi już chyba nie ruszy, a tutaj mam pewność, że kolor po prostu się wyrówna, bo na tym najbardziej mi teraz zależy. Szlachetna perła jest strasznie zdradliwa, uważajcie :x
Mnie zawsze ratował Srebrny Pył, on jest fioletowo-szary, może u Ciebie dałby radę skorygować odrost

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-03-04 o 14:37
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 14:40   #3160
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Idę robić ryż z kurczakiem na obiad, poza tym załatwiłam że być może uda mi się sprzedać te buty koleżance mojej przyjaciółki bo chciała takie A zdjęcia i tak wstawię, ale to potem

Miłego dnia blondasy
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 14:42   #3161
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Mnie zawsze ratował Srebrny Pył, on jest fioletowo-szary, może u Ciebie dałby radę skorygować odrost
To nic nie da, mam za ciemny odrost i musiałabym położyć na wodzie 6 albo 9, żeby ruszyło, a na to pozwolić sobie nie mogę bo wyjdzie mi już blond... A dół mam ciemniejszy, więc jak debil... Muszę przyciemnić by to wyrównać, bo tak nie da się chodzić -.-
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 14:44   #3162
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Przed wejściem do basenu zwilż włosy, rozetrzyj trochę oleju, wetrzyj we włosy i schowaj je pod czepek Chlor wiadomo jaki ma wpływ na włosy, szczególnie na nasze farbowane na blond.
Czytałam, że to oleje to najlepsze zabezpieczenie przed basenową wodą, włosy podobno jak nietknięte
O super za patent dzięki:P ale gdzie kupie ten olej jak nie mam carefoura nigdzie? Mam lidla, ale tam chyba nie ma takich rzeczy? Może przez allegro?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 14:57   #3163
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
To nic nie da, mam za ciemny odrost i musiałabym położyć na wodzie 6 albo 9, żeby ruszyło, a na to pozwolić sobie nie mogę bo wyjdzie mi już blond... A dół mam ciemniejszy, więc jak debil... Muszę przyciemnić by to wyrównać, bo tak nie da się chodzić -.-
No to inna sytuacja Jak nie z drogeryjnych, to na Hallera masz Multidrogerie, mają profesjonalne farby w niskich cenach

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
O super za patent dzięki:P ale gdzie kupie ten olej jak nie mam carefoura nigdzie? Mam lidla, ale tam chyba nie ma takich rzeczy? Może przez allegro?
W Lidlu pewnie tylko sezonowo się pojawia w tygodniach tematycznych. Zazwyczaj na stoiskach ze zdrową żywnością i zielarskich można dostać Widzialam też w Piotrze i Pawle, ale droższy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 15:02   #3164
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Zobacze w lidlu jak będę a jak nie ma zamowie ten Twój przez all.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 15:34   #3165
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Wróciłam z wynikami badań krwi i mam lekko podwyższone OB więc mam chyba jednak jakiś stan zapalny
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 16:49   #3166
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

To na pewno Lavia, idź do lekarza z wynikami
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 17:03   #3167
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Próbowałam zrobic zdjecia włosów po ostatnim farbowaniu i dupa... na kazdym zdjeciu sie białe robia Aż sie poswieciłam i wyszłam na balkon

Wklejam 2 z lampą i 2 robione na balkonie


Wiecie co, testuje co mi sluzy a co nie. Suchych skórek juz tak nie mam tylko mam wrazenie ze wlasnie na tych rozszerzonych porach mi sie wszystko osadza albo na nich mam jakies skórki
No i wniosek jeszcze jeden -Revlon Colorstay to niesamowicie gowniany podkład
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA140019.jpg (58,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA140021.jpg (58,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA140033.jpg (59,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA140034.jpg (67,1 KB, 36 załadowań)
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 17:41   #3168
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ten Twój kolor jest bardzo jasny. Odcienie 1021, 1013 i 1010 mają wodę 7,5% wiec rozjasiają. Moglabys wode zmniejszać ale bez sensu. Jest zdaje się taki kolor 910. On zrobi róznice z obcenym kolorem, a ma wodę niższą wiec przyciemni. Nie powinno tez być zadnych nieporządanych odcieni.
Dziękuję za poradę Zobaczę, czy się odważę, boję się, że wyjdą zbyt ciemne
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:17   #3169
nikolla87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Po prostu położę moją standardową mieszankę słodkie cappucino + gołębi. Przyciemnie po prostu włosy, bo mojego odrostu sam gołębi już chyba nie ruszy, a tutaj mam pewność, że kolor po prostu się wyrówna, bo na tym najbardziej mi teraz zależy. Szlachetna perła jest strasznie zdradliwa, uważajcie :x
Dla ciekawskich moge wyslac fotke na pw bo tutaj wstawiac nie bede a nie mam gdzie indziej Efekt na włosach mam komiczny
ja nakładałam ostatnio słodkie cappuccino i jakie było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłam ze nie wychodzi tak ciemno jak na pudełku. Tylko mnie denerwuje ze przy spłukiwaniu się z naturalnych rudzieje . I tak się zastanawiałam czy da się go jeszcze ochłodzić. Może ta twoja mieszanka z gołębim nie daje takiego rudawego efektu? Możesz wstawić fotkę po koloryzacji ta mieszanką?

nie wiem z czym mieszac to cappuccino żeby kolor był trochę jaśniejszy a nie dawał rudej poświaty tylko zimny odcien... :/

Edytowane przez nikolla87
Czas edycji: 2014-03-04 o 21:20
nikolla87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 21:24   #3170
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Wróciłam z wynikami badań krwi i mam lekko podwyższone OB więc mam chyba jednak jakiś stan zapalny
a to zależy o ile podwyższone
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 08:15   #3171
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej. kupiłam olej kokosowy w sklepie ze zdrową żywnością. i mam pytanie, Czy szamponem alterra go zmyje dobrze i szybko?

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Wróciłam z wynikami badań krwi i mam lekko podwyższone OB więc mam chyba jednak jakiś stan zapalny
ale ile? teraz już nie robi się ob a crp jest bardzo czułe. nieswoiste ale co z tego. jak jest podwyższone to wiadomo że jakieś zapalenie jest.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Próbowałam zrobic zdjecia włosów po ostatnim farbowaniu i dupa... na kazdym zdjeciu sie białe robia Aż sie poswieciłam i wyszłam na balkon

Wklejam 2 z lampą i 2 robione na balkonie


Wiecie co, testuje co mi sluzy a co nie. Suchych skórek juz tak nie mam tylko mam wrazenie ze wlasnie na tych rozszerzonych porach mi sie wszystko osadza albo na nich mam jakies skórki
No i wniosek jeszcze jeden -Revlon Colorstay to niesamowicie gowniany podkład
fajny masz ten kolor
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 09:00   #3172
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć blondasy

Mija już prawie miesiąc odkąd odstawiłam tabsy i powiem Wam jedno- jestem zaszokowana poprawą mojej cery Na początku trochę mnie wysypało, a teraz mam niemalże idealną cerę! Prawie nic nowego się nie pojawia, reszta pięknie się zagoiła bądź goi i cera po zwykłym kremie z celii rozświetlającym na noc jest gładziutka. Muszę dołożyć do pielęgnacji jeszcze zachwalany na KWC krem: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...iny-a-i-e.html i będzie bosko

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Próbowałam zrobic zdjecia włosów po ostatnim farbowaniu i dupa... na kazdym zdjeciu sie białe robia Aż sie poswieciłam i wyszłam na balkon

Wklejam 2 z lampą i 2 robione na balkonie

Wiecie co, testuje co mi sluzy a co nie. Suchych skórek juz tak nie mam tylko mam wrazenie ze wlasnie na tych rozszerzonych porach mi sie wszystko osadza albo na nich mam jakies skórki
No i wniosek jeszcze jeden -Revlon Colorstay to niesamowicie gowniany podkład
Ja wolę za revlona się już nie brać, boję się że mnie zapcha, poza tym nie pamiętam jak było z jego kryciem gdy używałam go samego Teraz celuję bardziej w bb creamy, bo w drogeriach nic mnie nie zachwyca na tyle żeby brać Nie myślałaś czeko o zmianie podkładu? Ten mój co go zamówiłam trzyma się podobno bardzo długo, na yt widziałam relację jak dziewczyna do szkoły malowała się po 7, pokazywała potem podkład o 14 i o 18 i dalej pięknie wyglądał na twarzy Jeśli u mnie też tak będzie + będzie dobrze krył znalazłam swoje KWC podkładowe A tych kremów bb jest naprawdę mnóstwo, możesz sobie dobrać jaki chcesz, w zależności od tego czego oczekujesz od takiego kremu

Ale włosy boskie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
hej. kupiłam olej kokosowy w sklepie ze zdrową żywnością. i mam pytanie, Czy szamponem alterra go zmyje dobrze i szybko?
Oj nie wiem Ja w to trochę wątpię, wydaje mi się że jakimś dziecięcym najlepiej by było zmyć, z tym że ja nie jestem Bunny i nie znam się tak dobrze
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 11:05   #3173
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

a ja już siedze z Seri miodową na włosach
Truskawkowa kocham Cie wariatko
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 11:32   #3174
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej kochane


U nas na reszcie remont zakończony i przenieśliśmy się do własnego mieszkanka Dzisiaj mama szyje nam zasłonki i firanki, to nikt już nas nie będzie podglądał A ile nam się zeszło ze skręcaniem mebli
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 11:44   #3175
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!

a co z naszym kroliczkiem się dzieje nie ma jej już tyle dni

czeko kolor masz bardzo ładny

wiecie, że dziś Dzień Teściowej
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 13:08   #3176
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witajcie kochane, wróciłam wypoczęta z odrobinę obolałą pupą i beczkowatym chodem, od rana Was czytam i czytam i czytam i końca nie widać, pędzę nadrabiać.
Oto przyczyny mojego obolałego tyłka (fotki pstrykane komórką, ale coś tam widać) :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (125,7 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (61,1 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (80,6 KB, 18 załadowań)
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 14:07   #3177
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Zaczęłam sprzątać przed 11 i dopiero przed chwilą skończyłam Rozebrałam w końcu choinkę, bo żal nam było wcześniej ją rozbierać, dawała wieczorami fajny efekt razem z kominkiem No i cały dół domu mam zrobiony tzn. salon, kuchnię i przedpokój, zostało mi jeszcze na górze zabawki małego ogarnąć, przetrzeć szafki, stół, i zrobić obydwie łazienki i mam labę przez cały weekend A no i w szafie poprzebierać i poukładać ubrania, ale to będzie robota na parę dobrych godzin Dużo z nich pójdzie pewnie na strych, będę miała przynajmniej wymówkę dlaczego potrzebuję nowych ciuchów

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej kochane


U nas na reszcie remont zakończony i przenieśliśmy się do własnego mieszkanka Dzisiaj mama szyje nam zasłonki i firanki, to nikt już nas nie będzie podglądał A ile nam się zeszło ze skręcaniem mebli
Mam nadzieję że czy to w albumie czy na wątku pokażesz chociaż ułamek mieszkania Uwielbiam oglądać takie rzeczy

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Witajcie kochane, wróciłam wypoczęta z odrobinę obolałą pupą i beczkowatym chodem, od rana Was czytam i czytam i czytam i końca nie widać, pędzę nadrabiać.
Oto przyczyny mojego obolałego tyłka (fotki pstrykane komórką, ale coś tam widać) :
Widzę że czas spędzałaś aktywnie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

a co z naszym kroliczkiem się dzieje nie ma jej już tyle dni

wiecie, że dziś Dzień Teściowej
Faktycznie, ciekawe co się dzieje że Bunny tyle nie ma

Słyszałam w radiu

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Dostałam właśnie na @ info że mój krem bb został wysłany Nie mogę się doczekać jak przyjdzie paczuszka
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 14:36   #3178
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

[/COLOR]Dostałam właśnie na @ info że mój krem bb został wysłany Nie mogę się doczekać jak przyjdzie paczuszka [/QUOTE]

Daj znać gdy tylko go przetestujesz, szukam czegoś fajnego na lato.

ankaa86 teraz czeka Was najprzyjemniejsza część ozdabianie, dopieszczanie itp. Koniecznie się pochwal

Agatau88 a wiesz, że ja olej kokosowy zmywałam bez trudu każdym szamponem, myłam włosy dwa razy. Nigdy nie miałam smalcu na głowie, ale każdy włos inny, może Twoje tak się zakochają w kokosowym tłuszczyku, że zapragną go zatrzymać
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 15:00   #3179
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
hej. kupiłam olej kokosowy w sklepie ze zdrową żywnością. i mam pytanie, Czy szamponem alterra go zmyje dobrze i szybko?

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------



ale ile? teraz już nie robi się ob a crp jest bardzo czułe. nieswoiste ale co z tego. jak jest podwyższone to wiadomo że jakieś zapalenie jest.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------



fajny masz ten kolor
Zalezy ktora Alterra?
Wiesz co jesli chodzi o ob to wyszlo mi 14 a pisze ze max to 12 wiec niby nie duzo podwyzszone wiec nie ma co panikowac. Ponoc przy przeziebieniu nawet wychodzi lekko wyzsze. U gina dzis bylsm sie zbadac i tez ponoc wszystko ok. A brzuch nadal mnie boli mam mdlosci ciagle mi niedobrze...cholera wie co mi jest :-( juz mnie tydzien trzyma to...

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
a to zależy o ile podwyższone
Napisalam wyzej - 14

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

a co z naszym kroliczkiem się dzieje nie ma jej już tyle dni

czeko kolor masz bardzo ładny

wiecie, że dziś Dzień Teściowej
Hehe dobrze wiedziec ja za swoja tesciowka nie przepadam wiec zyczne jej nie zloze- za to tescia mam swietnego
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 15:05   #3180
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Daj znać gdy tylko go przetestujesz, szukam czegoś fajnego na lato.
Ok, jasne Nie wiem tylko czy na lato on się nada bo z tego co widziałam moja wersja 'bright fit' pozostawia błysk na cerze, brałam go bardziej ze względu na zimę/wiosnę/jesień

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Zalezy ktora Alterra?
Wiesz co jesli chodzi o ob to wyszlo mi 14 a pisze ze max to 12 wiec niby nie duzo podwyzszone wiec nie ma co panikowac. Ponoc przy przeziebieniu nawet wychodzi lekko wyzsze. U gina dzis bylsm sie zbadac i tez ponoc wszystko ok. A brzuch nadal mnie boli mam mdlosci ciagle mi niedobrze...cholera wie co mi jest :-( juz mnie tydzien trzyma to...
Normalnie bym powiedziała że to ciąża, ale jesli zarówno badania jak i ginek to wykluczyli, to nie wiem
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.