Celia, Krem tłusty `Kolagen + witaminy A i E`

Średnia ocena: 4.78/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Bogaty krem tłusty. Dzięki zawartości kolagenu aktywnie odbudowuje strukturę skóry, przez co wyraźnie spłyca zmarszczki. Witaminy A+E nawilżają i natłuszczają naskórek, łagodzą podrażnienia, a także chronią przed działaniem wolnych rodników i promieni UV. Polecany do stosowania na dzień i na noc, dla cery dojrzałej i suchej.

Struktura
bogate
w słoiczku
krem
50 – 100ml
uniwersalne

Ratunek dla suchej skóry

Krem stosowałam w okresie, gdy moja cera była bardzo mocno przesuszona i doskonale poradził sobie z tym problemem. Krem jest tłusty, po użyciu skóra jest nawilżona i odżywiona. Idealny do stosowania na noc, na dzień też się nadaje, ale długo się wchłania. Jeśli jednak poczeka się cierpliwie, krem nadaje się pod makijaż. Produkt nie uczulił mnie i nie spowodował wysypu niedoskonałości. Ja byłam zadowolona.

Nie do regularnego stosowania

Niestety nie zostaniemy razem na dłużej. Pierwszy tydzień spisywał się naprawdę ok, nie spektakularnie ale pomagał na suche miejsca. Po niecałych 2 tygodniach regularnego stosowania coś mnie zapchało i to mocno i myślę,że to ta parafina w składzie :( Takich grudek nie miałam już bardzo dawno.

ZALETY: cena, dostępność, wydajność, neutralny zapach, stosowany raz na jakiś czas pomaga

WADY: zapycha przy regularnym stosowaniu, skóra w nocy nie oddycha, bardziej natłuszcza niż nawilża

Nie jest taki zły

Krem skusił mnie bardzo niską ceną, stosowałam go w okresie zimowym na noc że względu iż jest bardzo tłusty, wchłania się średnio a zapach całkiem przyjemny. Krem nie podrazniał i nie uczulil a także nie zapchał polecam wypróbować.

solidny krem

Firma Celia to producent bardzo dobrej jakości kosmetyków i to zarówno w kwestii kosmetyków do makijażu jak i do pielęgnacji skóry. Zwłaszcza kremy tej firmy zasługują na specjalne wyróżnienie. Celia to polska marka a jej produkty są łatwo dostępne i to w dodatku bardzo niskich, korzystnych cenach.
Na te kosmetyki może pozwolić sobie każda z nas, a jakościowo wcale nie odbiegają od produktów górnopółkowych.
Posiadam cerę mieszaną ale wrażliwą i często reagującą podrażnieniami czy miejscowym przesuszeniem policzków lub nosa. W pielęgnacji używam więc nie tylko kremów nawilżających czy odżywczych ale często jestem zmuszona wesprzeć się bardziej tłustymi kosmetykami. Okazuje się, że wcale nie tak łatwo wyszukać obecnie dobry krem o tłustej konsystencji. Większość tych których używałam albo były potwornie tłustawe i oblepiały twarz jak jakaś maź lub maska inne wprost przeciwnie - były lżejsze od wielu kremów nawilżających i nie pozostawiały na twarzy żadnych śladów obecności ani też uczucia komfortu czy ukojenia. Krem Celii jest pod tym względem inny. Ma fajną idealną konsystencję - czuć że bardzo pozytywnie działa na skórę i dobrze go ona przyjmuje a kosmetyk dogłębnie ją odżywia. Jednocześnie krem nie oblepia skóry i jej nie przytłacza. Obecność kolagenu i witamin bardzo pozytywnie wpływa na skórę. Ten produkt to prosty skład i skuteczne działanie.
Nie podrażnia skóry i robi jej wiele dobrego.
Lubię stosować go jako krem na noc, czasami też na dzień jeżeli moja skóra akurat potrzebuje ratunku i mocniejszego odżywczego wsparcia.

OK

Stosuję ten krem w okresie zimowym - na noc, w zestawie z siostrzanym, półtłustym-oliwkowym na dzień.
Cena jest zachęcająca, podoba mi się zapach (ktoś na niego narzekał), w przeciwieństwie do zapachu kremu oliwkowego. Nie zauważyłam spektakularnego działania natłuszczająco-nawilżającego ani żadnego działania przeciwzmarszczkowego, ale krem uspokaja i koi cerę, nie robi jej krzywdy, mnie nie zapchał. Bardzo wydajny, zostawia lekką, tłustą powłokę, ale nieźle się wchłania.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zapychająca parafina w towarzystwie witaminek

+ zawiera w składzie wit. A i E, której szukałam w kremie do twarzy;
+ tani kremik! Na promocji w Rossie dorwałam ją za połowę ceny jakoś za 3,50 więc bez żalu postanowiłam spróbować :);
+ może, na duże mrozy będzie skutecznie chronić przez wysuszeniem;

- parafina trzecia w składzie! Gdy tylko nałożyłam na noc rano zauważałam wypryski. Jak robiłam przerwę kilkutygodniową twarz wracała do formy...To nie był przypadek, poprostu skóra nie mogła oddychać przez 8h, nie dziwię się, że tak reagowała;
- zapach tani, chemiczny.

Nie umiem go skończyć i stosuje na ręce, łokcie, lekka warstwa wokół oczu i na policzkach gdzie najmniej zapycha. Lepiej dołożyć już kilka złotych więcej i poszukać składu lepszego dla naszej buzi :).

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Po prostu dobry ale nie najlepszy

Krem jest przeznaczony do stosowania na dzień i na noc ale ja ze względu na jego gęstą i tłustą konsystencję stosuje go tylko na noc. Zapach jest dość intensywny, troszkę chemiczny, krem natłuszcza dobrze buzię, rano jeszcze trochę czuję, że mam go na twarzy. Skóra jest gładka ale nie tak jak po moim poprzednim kremie na noc. Nie ma tutaj bariery wiekowej, krem jest uniwersalny , kosztuje nie wiele około 5 zł, dla nie wymagających będzie dobrym wyborem, ja będę szukać czegoś mocniejszego.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

WOW

Jako drogeryjny krem na noc sprawdza się rewelacyjnie.
Nie jestem specjalistką składów, więc nie wypowiadam się w tej kwestii.
Działanie:
Dobrze nawilża. Nie zostawia po sobie lepkiej buzi i tłustej warstwy. Dobrze się wchłania.
Jest dosyć gęsty, mimo to dobrze się go rozprowadza.
Dostępny w rossmannie. Kosztuje grosze, dosłownie kilka złotych, a na promocji to już cudo.

Przeznaczony jest do cery dojrzałej, ja mam 21 lat i dobrze się sprawdza, więc nie należy się tym kierować.

POLECAM
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1

Kto by się spodziewał...

Produkt zakupiony awno temu, podpowiedziany rzez przyjaciólkę.
Poczatkowo sceptycznie do tego podchodziłam, bowiem amm mieszaną cere i obawiałam się efektu, ale po czasie przekonałam się.
Krem natłuszcza i lekko, dobrze nawilza, faktycznie w skladzie ma skladniki, o których mowa na opakowaniu, dostrzegam także działanie przeciwzmarszczkowe, idelane dla skóry +25/

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Trzy

Nie dla mnie

Mam cerę mieszaną w kierunku suchej, kremu używałam na noc i u mnie się nie sprawdził. Jak dla mnie nawilżenie było tylko pozorne, raczej natłuszczał niż nawilżał, a nie o taki efekt mi chodziło.
Bardzo ładny, dyskretny zapach i niewygórowana cena są zdecydowanie na plus. Spróbować nie zaszkodzi, u mnie jednak nie działał.

Dobry, ale bez szału

Po tak wysokiej ocenie i rewelacyjnych recenzjach spodziewałam się, że krem czyni cuda. Owszem, jest dobry, nawilża i wygładza skórę, ale nie zauważyłam jakiś spektaktularnych efeków. Po prostu jest w porządku. Plus za cenę.
Dostępny w Naturze, w innych drogeriach chyba nie można go dostać.
Używałam go na noc, bo jest dość tłusty, chociaż na upartego można również stosować go na dzień, jeśli mamy bardzo suchą skórę i czas na wchłonięcie się kremu.

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Rewelacja za grosze!

Kupiłam zachęcona pochlebnymi recenzjami, mimo,że mam cerę mieszaną, w strefie T skłonną do regularnego wykwitu bolesnych i ropnych niespodzianek. Mimo tego, moja cera jest delikatna i łatwo się odwadnia.

Krem stosuję co 2-3 dni, na noc, na przemian z Triacnealem. Krem ma gęstą konsystencję, spodziewałam się tłustej, oblepiającej maziugi, a tymczasem okazało się, że krem wchłania się błyskawicznie, pozostawiając delikatny film ochronny, Krem błyskawicznie nawliża, odżywia, koi, likwiduje uczucie ściągnięcia i podrażnienia skóry. Rano twarz jest wygładzona, "napompowana"Nie podrażnia okolic oczu, nie zapycha. Doskonlae sprawdza się jako dodatkowy "zastrzyk" dla skóry. Równie świetnie sprawdza się na skórze szyi i dekoltu.

Myślę, że świetnie sprawdzi się w przypadku cer suchych a nawet do cer mieszanych, jako okazyjna kuracja:)

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.