Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-27, 11:29   #1411
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Właśnie odebrałam prawko i wracałam do domu za kierownicą wszystko pięknie ładnie gdyby nie to, że sprzęgło jest takie 'ciężkie' tzn. trzeba mocno nacisnąć żeby je wcisnąć no i troche za dużo gazu dawałam przy ruszaniu, ale to dopiero pierwsza jazda bez L

No i odnośnie moich soczewek to mam kod 01.06 czyli jednak i na soczewki i okulary i co więcej obawiałam się że dostane prawko na 5 lat a tu niespodzianka i na 10,5lat dostałam
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 11:34   #1412
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Właśnie odebrałam prawko i wracałam do domu za kierownicą wszystko pięknie ładnie gdyby nie to, że sprzęgło jest takie 'ciężkie' tzn. trzeba mocno nacisnąć żeby je wcisnąć no i troche za dużo gazu dawałam przy ruszaniu, ale to dopiero pierwsza jazda bez L

No i odnośnie moich soczewek to mam kod 01.06 czyli jednak i na soczewki i okulary i co więcej obawiałam się że dostane prawko na 5 lat a tu niespodzianka i na 10,5lat dostałam
No to klasa
Bardzo się cieszę, że jest nawet lepiej

__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 11:44   #1413
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość

No to klasa
Bardzo się cieszę, że jest nawet lepiej

dziękuję i nawet tata nie komentował tylko raz powiedział "ale ty nie musisz tak szybko jeździć" a ja nawet w tym miejscu 50 na liczniku nie miałam
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 14:11   #1414
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Właśnie odebrałam prawko i wracałam do domu za kierownicą wszystko pięknie ładnie gdyby nie to, że sprzęgło jest takie 'ciężkie' tzn. trzeba mocno nacisnąć żeby je wcisnąć no i troche za dużo gazu dawałam przy ruszaniu, ale to dopiero pierwsza jazda bez L

No i odnośnie moich soczewek to mam kod 01.06 czyli jednak i na soczewki i okulary i co więcej obawiałam się że dostane prawko na 5 lat a tu niespodzianka i na 10,5lat dostałam
10,5? a to tak można?

Jak tam pierwsza jazda? Pewnie nadal sie nią ekscytujesz?
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 14:49   #1415
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

w czwartek 0 9.15 mam egzamin, teoria + praktyka
bardzo się denerwuje, jeszcze dwa dni, a ja już nie śpię po nocach
jeszcze dzisiejsza jazda to masakra jakaś: zamiast skręcać w prawo, gdzie już miałam ładnie kierunek wrzucony i czekam na zielone, i nagle jadę prosto pełne rozkojarzenie
dziewczyny, ratujcie
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 14:54   #1416
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
10,5? a to tak można?
Pewnie, że można. A od 2012 r. będzie prawko terminowe

__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 16:09   #1417
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
10,5? a to tak można?

no właśnie, ja też mam, 01.06 i mam tyko na 5 lat???
pixelka, nie wiesz z czego to wynika, że dostałaś na 10,5 lat mimo tego samego ograniczenia??
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 16:17   #1418
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
10,5? a to tak można?

Jak tam pierwsza jazda? Pewnie nadal sie nią ekscytujesz?
Widocznie można sama się zdziwiłam, bo myślałam, że dają na 5lat albo na 10 a nie 10,5

Jazdą się ekscytowałam, ale teraz wróciłam z wykładów to już mi przeszło teraz czekam na spotkanie z TŻ więc pewnie mi da pojeździć

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Pewnie, że można. A od 2012 r. będzie prawko terminowe

tzn., że każdy będzie miał na określony czas bez względu na to czy ma wadę wzroku czy nie?

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
w czwartek 0 9.15 mam egzamin, teoria + praktyka
bardzo się denerwuje, jeszcze dwa dni, a ja już nie śpię po nocach
jeszcze dzisiejsza jazda to masakra jakaś: zamiast skręcać w prawo, gdzie już miałam ładnie kierunek wrzucony i czekam na zielone, i nagle jadę prosto pełne rozkojarzenie
dziewczyny, ratujcie
To normalne jak się człowiek denerwuje to robi takie głupie błędy ale nie ma się co stresować, bo na egzaminie na pewno rozkojarzona nie będziesz będę trzymać kciuki

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
no właśnie, ja też mam, 01.06 i mam tyko na 5 lat???
pixelka, nie wiesz z czego to wynika, że dostałaś na 10,5 lat mimo tego samego ograniczenia??
To tylko i wyłącznie zależy od dobrej woli okulisty, który badał To on decyduje o tym na jaki czas dostaniesz prawko. Mnie badała okulistka, która wiedziała, że jestem pod stałą kontrolą okulistyczną, bo pytała o ostatnią wizytę u okulisty i kiedy mam następną, musiałam jej powiedzieć jaką mam wadę itd. więc wiedziała, że może mi dać prawko na taki czas, bo nie lekceważę takich spraw z oczami tak mi właśnie powiedziała jak mnie badała, ale mimo wszystko myslałam, że mówi o 5 latach a nie o 10,5
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 16:18   #1419
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bzykubzyk Pokaż wiadomość
Kilka stron wcześniej jest opis całej jazdy. Więc ogólnie to kłotnia i same krzyki. Ja rozumiem że auto jest niskie i że nie można wjechać w dziurę bo to jest niebezpieczne dla auta ale z czasem się bym nauczyła. Jednak nie ma kasy on na ewentualne naprawy powstałe z mojej winy więc może i ma rację że powinnam bardziej uważać...ale to była moja pierwsza jazda w życiu bez instruktora. Kochałam jeździć na kursie, ale od czasu jazdy z TZ nie mogę się pozbierać. Nie chce wsiąść do tego auta. A Wy czym jeździcie?
Nie martw się
Ja zawsze jeżdzę z tatą i tylko"uważaj dziura", "jak jedziesz, uważaj bo nie mam zamiaru go naprawiać", "za dużo gazu"... ogólnie rady doświadczonego kierowcy , wiem, że chce mi pomóc, ale przecież ja teraz tak naprawdę uczę się jeździć... czasami mam takiego doła po jeździe, że nie mam ochoty znów zasiąść za kierownicą... ale nie poddaję się , bo póxniej jeśli przestane jeździć będzie tylko gorzej
Nie przejmuj się, nie jesteś sama z tym problemem
a samochód?Renault Kangoo trochę dziwinie się jeździ, jest bardzo wysoki i zły kąt widzenia trudno się odzwyczaić od pandy
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 16:21   #1420
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kanigirl Pokaż wiadomość
ollem, maladjec - gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! sprawdza sie powiedzenie,ze do 3 razy sztuka (chociaz u mnie bylo do 5 :P)

magdaka13 - jak sie sprawuje ta kia soul? musze przyznac, ze jestem wizualnie zachwycona tym samochodem i zastanawiam sie czy nie zaczac na niego odkladac, ale slyszalam rozne opinie o nim. jakbys mogla cos wiecej napisac to bylo super
Co do kii soul - moj maz kiedys umiescil na swoim blogu recenzje z jazdy probnej. Tu mozesz sobie poczytac:
http://frustrat.bloog.pl/d,,id,47981...oul,index.html

W mojej opinii - samochod przestrzenny z duzym bagaznikiem. Ma duzo opcji dodatkowych i sporo w standardzie: poduszki i kurtyny powietrzne, klimatyzacje, elektryczne lusterka, esp, abs, elektryczne wspomaganie kierownicy, 4 elektryczne szyby, radio, czujnik parkowania (wspaniala sprawa), dluga gwarancje. Z ciekawostek: ma wejscie na IPOD oraz USB Jak dla mnie komfort jazdy jest boski [w porownaniu do Matiza] i napewno nie zamienilabym tego samochodu na zaden inny.
Aha - w wersji benzynowej jest strasznie dziwne sprzeglo [wg slow mojego meza: ma 2 tryby:wlaczony i wylaczony], w dieslu jest normalnie.

No a ja dzisiaj jestem po ost. 2h treningu przed egzaminem, ktory mam za 2 dni. Okazalo sie, ze po Gdansku umiem tak samo jezdzic jak i po Gdyni (pomimo szalejacych tramwajow i hordy pieszych oraz lasu znakow STOP), wiec powinnam dac rade. Rekaw robie juz z zamknietymi oczami, parkowanie zas z otwartymi Jak na razie nie nerwuje sie zbytnio...
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 16:33   #1421
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Dziewczyny, zdaje któraś z Was w WORDzie w Opolu?

Jak nie zdam następnego egzaminu (24.05), to właśnie tam się przeniosę (podobno na egzamin czeka się kilka dni - u mnie 2,5 miesiąca). Nie mogę znowu tyle czekać, prawko jest mi bardzo potrzebne.

Jak się jeździ po Opolu, ciężko zdać
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 16:37   #1422
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zdaje któraś z Was w WORDzie w Opolu?

Jak nie zdam następnego egzaminu (24.05), to właśnie tam się przeniosę (podobno na egzamin czeka się kilka dni - u mnie 2,5 miesiąca). Nie mogę znowu tyle czekać, prawko jest mi bardzo potrzebne.

Jak się jeździ po Opolu, ciężko zdać
Ja zdawałam w Jastrzębiu, ale słyszałam i nawet moi znajomi mówili, że w Jastrzębiu nie umieli zdać to przenieśli się do Opola i od razu zdali Sama też chciałam się tam przenieść, ale nie znałam tego miasta w ogole, a Jastrzębie owszem - kilka razy tam byłam na jazdach

Jeśli chcesz zdać szybko to lepiej się przenieś
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 16:37   #1423
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

magdaka13 bedziemy trzymać kciuki
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 17:03   #1424
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
tzn., że każdy będzie miał na określony czas bez względu na to czy ma wadę wzroku czy nie?
Tak.
Od 19 stycznia 2013 r. administracyjny okres ważności prawka kat. B będzie wynosił 10 lat. Może zostać ustalony na 15. Jeszcze nie wiadomo bo chodzi o transpozycję przepisów UE.

Rok mi się pochrzanił - wcześniej pisałam 2012 a chodziło mi o 2013.
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!

Edytowane przez Puntodivista
Czas edycji: 2010-04-27 o 17:05
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 17:30   #1425
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Ja zdawałam w Jastrzębiu, ale słyszałam i nawet moi znajomi mówili, że w Jastrzębiu nie umieli zdać to przenieśli się do Opola i od razu zdali Sama też chciałam się tam przenieść, ale nie znałam tego miasta w ogole, a Jastrzębie owszem - kilka razy tam byłam na jazdach

Jeśli chcesz zdać szybko to lepiej się przenieś
Teraz już poczekam na ten termin pod koniec maja. Spróbuję jeszcze raz w Rybniku, może się uda. Jeżeli nie - od razu się przeniosę

Ja też nie znam Opola, nigdy tam nie byłam Musiałabym poszukać jakiegoś noclegu, kupić tam jazdy itd. Ale nie mogę już dłużej czekać, bez prawka nie umiem znaleźć pracy, nie jestem dyspozycyjna. Nie mogę nigdzie dojechać, praca wieczorami odpada i w ogóle, beznadziejnie się czuję przez to siedzenie w domu Chciałabym już na pewno mieć jakąś pracę w wakacje...

Mam złe przeczucia dot. następnego egzaminu i wolałam dowiedzieć się już teraz, jak jest w Opolu
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Nija_
Czas edycji: 2010-04-27 o 17:31
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 17:45   #1426
Asienia1603
Rozeznanie
 
Avatar Asienia1603
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ostrołęka/Białystok
Wiadomości: 602
GG do Asienia1603
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Hej dziewczyny. Mam za sobą 29h jazdy Pandą. Zaliczyłam za trzecim podejściem egzamin wewnętrzny i powoli szykuję się do egzaminu państwowego. Powoli, bo zostało mi jeszcze 9 godzin. Stresuję się niesamowicie. Niby w aucie czuję się pewnie, ale boję się, że zrobię jakąś głupotę, bo mam do tego talent.
Będę zdawać w Ostrołęce, bo z tych okolic jestem. Na egzamin czeka się około 3 dni, więc zapisuję się w następnym tygodniu. Aaa, ciarki mi po plecach przeszły...
Czy Wy też miałyście takie wrażenie, że na pierwszych jazdach szło Wam dobrze, a im dalej, tym coraz gorzej?


Trzymam kciuki za każdą z Was, nawet już na zapas!
__________________
Asienia1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 17:54   #1427
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Asienia1603 Pokaż wiadomość
Będę zdawać w Ostrołęce, bo z tych okolic jestem. Na egzamin czeka się około 3 dni, więc zapisuję się w następnym tygodniu. Aaa, ciarki mi po plecach przeszły...
Moja siostra będzie tam zdawać za jakiś czas

Nie stresuj się. Najważniejsze, że się dobrze czujesz w autku
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 17:59   #1428
Asienia1603
Rozeznanie
 
Avatar Asienia1603
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ostrołęka/Białystok
Wiadomości: 602
GG do Asienia1603
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Moja siostra będzie tam zdawać za jakiś czas

Nie stresuj się. Najważniejsze, że się dobrze czujesz w autku
Podobno u nas łatwo zdać, dlatego życzę Twojej siostrze powodzenia.

Chciałabym do tego podejść na spokojnie, ale chyba nie umiem nawet dopuścić do siebie myśli, że mogę nie zdać. Zawzięta jestem i chyba się załamię, jak mi się nie uda. Na egzamin kupię sobie chyba jakieś ziołowe tabletki uspokajające i coś słodkiego na poprawę humoru przed jazdą.
__________________
Asienia1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 19:39   #1429
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość

Ami, rozwalają mnie takie teksty. Z góry zakłada, że coś spieprzysz. Nie ładnie. Ja mam o tyle dobrze, że mnie wszyscy motywują do jazdy A Tu z kolei dobrze masz, że z kasą stoisz na tyle, żeby kupić coś dla siebie, no i utrzymać obydwa.
No już mu powiedziałam, co o tym myślę. I nie chce mi się więcej dyskutować. Jak łatwiej przeboleje wydatek w postaci drugiego samochodu niż ewentualne naprawy swojego, proszę bardzo. Tym bardziej, że dopóki nic nie kupimy musi mnie wszędzie wozić. Śmieję się, że za karę ma drugi etat - mojego kierowcy.

Na szczęście ja dużo benzyny palić nie będę, bo mam bardzo małe odległości do pokonania. Ale za duże żeby na piechotę.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 08:05   #1430
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość

Tak.
Od 19 stycznia 2013 r. administracyjny okres ważności prawka kat. B będzie wynosił 10 lat. Może zostać ustalony na 15. Jeszcze nie wiadomo bo chodzi o transpozycję przepisów UE.

Rok mi się pochrzanił - wcześniej pisałam 2012 a chodziło mi o 2013.
A co z tymi którzy już mają prawo jazdy? Do wymiany będzie? Czy oni będą mogli dalej mieć na stałe?

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Teraz już poczekam na ten termin pod koniec maja. Spróbuję jeszcze raz w Rybniku, może się uda. Jeżeli nie - od razu się przeniosę

Ja też nie znam Opola, nigdy tam nie byłam Musiałabym poszukać jakiegoś noclegu, kupić tam jazdy itd. Ale nie mogę już dłużej czekać, bez prawka nie umiem znaleźć pracy, nie jestem dyspozycyjna. Nie mogę nigdzie dojechać, praca wieczorami odpada i w ogóle, beznadziejnie się czuję przez to siedzenie w domu Chciałabym już na pewno mieć jakąś pracę w wakacje...

Mam złe przeczucia dot. następnego egzaminu i wolałam dowiedzieć się już teraz, jak jest w Opolu
A jeżeli chodzi o Rybnik to też ponoć fajna sprawa, bo ośrodek jest dość daleko od centrum i słyszałam, że jeździ się tylko wokół ośrodka, bo nie ma czasu żeby jechać w stronę centrum, bo w tych korkach to można by było zakończyć egzamin cały czas stojąc Ja tam nie zdawałam, mimo że miałam dużo bliżej niż do Jastrzębia, ale jak otworzyli ten ośrodek w Rybniku to nie chciałam się już przenosić i na nowo poznawać innego miasta. Spróbuj sobie tak jak mówisz, czyli jeszcze raz w Rybniku, a jak się nie uda to najwyżej Opole
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 08:47   #1431
Angela167
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 17
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cześć dziewczyny!
Nie było mnie długo, bo długo też nie mogłam się odważyć na kolejny egzamin. Po 3 nie zdanych miałam dość. Dziś podeszłam po raz 4 po trzech miesiącach od ostatniego i....UDAŁO SIĘ ZDAŁAM!
Radość moja jest ogromna. I apeluje do tych co jak ja mają momentami dość WARTO WALCZYĆ!!!!!
Angela167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 09:07   #1432
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

magdaka - Powodzenia kochana , trzymam mocno kciuki
Angela167-Gratuluje

Kurde u Mnie ciągle wyświetla się , że mam brak spraw w toku

Dziewczyny dzwoniłam do tego urzędu , to babka Mi powiedziała , że mam zanieść dowód wpłaty i wtedy wyrobią dopiero prawko Ale przecież w WORDZIE płaciłam za to zakichane prawko itp. To po co Ja mam zanosić dowód wpłaty AAAAAA

Edytowane przez oLLeM
Czas edycji: 2010-04-28 o 10:30 Powód: dopisek
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 10:52   #1433
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Dziewczyny mi zostało 6 godzin do końca kursu,a ja się cofam w rozwoju chyba masakra
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 10:57   #1434
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mi zostało 6 godzin do końca kursu,a ja się cofam w rozwoju chyba masakra
Lolcia, Ty się nie cofasz, tylko panikujesz przed nieuchronnie zbliżającym się egzaminem! Spokojnie!! Przeciez sama doskonale wiesz, że nie jest źle!!
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 11:00   #1435
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

nie mogę się już teraz skupić na jeżdżeniu tylko faktycznie myślę o egzaminie ciągle,wczoraj mi 2 razy auto zgasło,co prawie nigdy mi się nie zdarzało,a jak już to raz.
Dobiłam do krawężnika przy cofaniu tyłem,włączyłam kierunkowskaz na skrzyżowaniu chcąc jechać prosto,krzywo parkowałam ,jak wyszłam to myślałam że się rozpłacze może gorszy dzień jakiś
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 11:29   #1436
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Ami Pokaż wiadomość
No już mu powiedziałam, co o tym myślę. I nie chce mi się więcej dyskutować. Jak łatwiej przeboleje wydatek w postaci drugiego samochodu niż ewentualne naprawy swojego, proszę bardzo. Tym bardziej, że dopóki nic nie kupimy musi mnie wszędzie wozić. Śmieję się, że za karę ma drugi etat - mojego kierowcy.
Świetne podejście I się nim nie przejmuj

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
A co z tymi którzy już mają prawo jazdy? Do wymiany będzie? Czy oni będą mogli dalej mieć na stałe?
Generalnie ustawa nie działa wstecz. Wg mnie będą mieć dalej bezterminowo - wyobrażasz sobie akcję wymieniania prawka wszystkim, którzy je mają

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzwoniłam do tego urzędu , to babka Mi powiedziała , że mam zanieść dowód wpłaty i wtedy wyrobią dopiero prawko Ale przecież w WORDZIE płaciłam za to zakichane prawko itp. To po co Ja mam zanosić dowód wpłaty AAAAAA
Ale płaciłaś te 84,50 w WORDZIE?? A gdzie? W kasie i potwierdzenie dołączyłaś do przesyłanych papierów?
Nie spotkałam się z tym... zawsze albo w urzędzie albo na konto a dowód się właśnie donosi bezpośrednio...

Mam nadzieję, że się szybko wyjaśni
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 11:31   #1437
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
[ wyobrażasz sobie akcję wymieniania prawka wszystkim, którzy je mają
Dowody wymieniali wszystkim, więc prawa jazdy też mogą chcieć wymieniać wszystkim...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 11:35   #1438
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dowody wymieniali wszystkim, więc prawa jazdy też mogą chcieć wymieniać wszystkim...
Jak się chce to się można wszystko Ale ja sobie nie wyobrażam tego zamieszania, wobec czego wyraziłam swoją wątpliwość.
(z tego co się orientuję to w Min. Infrastruktury zaczęły się "już" nad tym prace, więc niedługo się dowiemy )
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 13:04   #1439
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

A wiecie może czy jak za te 10,5 lat pójdę po nowe prawko to czy data wydania się zmieni? Bo nie wyobrażam sobie mieć np. 32 lata i na prawku napisane data wydania dzień wcześniej na przyklad (w tym sensie ze dopiero od tej pory mam prawko:/)
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 13:19   #1440
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
A wiecie może czy jak za te 10,5 lat pójdę po nowe prawko to czy data wydania się zmieni? Bo nie wyobrażam sobie mieć np. 32 lata i na prawku napisane data wydania dzień wcześniej na przyklad (w tym sensie ze dopiero od tej pory mam prawko:/)
Będziesz miała od daty wydania pierwszego Nie stresuj sie, nie będziesz całe życie amatorem
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.