odległość- on i wy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-25, 17:37   #1
julcia_bleble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 366

odległość- on i wy


Dziewczyny jak to jest...trafiacie na tego faceta, jestescie razem, ale no wlasnie... np. nie jest z Waszego miasta. Jest to dla Was jakis problem? moja przyjaciolka ma jakis z tym problem, mimo ze facet mieszka jakies 15 km od niej. Mowie jej, ze to nie jest mega duzo i jak dla mnie to szuka dziury w calym..no ale napisalam aby Was sie spytac bo ciekawi mnie Wasza opinia. Dla mnie nie mialoby to wiekszego znaczenia- 15km to nie 50 czy 100km. Jesli macie, "przerabiacie" cos takiego, oczywiscie nie mieszkacie razem na stale, to jak czesto sie spotykacie? jest to ogolnie "kłopot?" bo ja jej jakos specjalnie nie rozumiem...dodam ze nie jest gowniara..ma 25 lat
julcia_bleble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 17:44   #2
Lady Elizabeth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: odległość- on i wy

Hej

Uważam, że Twoja przyjaciółka przesadza...Ja do centrum miasta mam ponad 10 km, a jeżdżę często. Jak kocha to wytrzyma. Powinnaś z nią o tym porozmawiać. Ja bym wiele dała, żeby mieć faceta oddalonego ode mnie nawet o 30 km. Nawet nie wie, jakie ma szczęście

Pozdrawiam
Lady Elizabeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 17:47   #3
julcia_bleble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 366
Dot.: odległość- on i wy

Lady Elizabeth ja jej mowie to samo. Oczywiscie wszystko ma swoje plusy i minusy..no i nie moze go kontrolowac az tak jakby to pewnei chcila robic gdyby byl w jej miescie..ale ja osobiscie widze tam chyba wiecej plusow..
julcia_bleble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 17:52   #4
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: odległość- on i wy

Tż ma do mnie 20km. Jedzie autkiem 20 minut. To nie jest żadna odległośc. Widujemy się 3-4 razy w tygodniu, i jakoś tej odległości nie widac. Baa... kiedyś nawet na rowerze do mnie przyjechał.

Koleżanka wymyśla. I niespecjalnie jej zależy, bo gdyby ją facet zauroczył to nie wygadywałaby takich głupot.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 17:58   #5
pijana_zyciem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 28
Dot.: odległość- on i wy

może jeszcze koleżanka nazywa swój związek związkiem na odległość? :p
mnie od chłopaka też dzieli 15km, spotykamy się codziennie i nigdy nawet nie pomyślałam o tym w kategorii kłopotu.
pijana_zyciem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 18:00   #6
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: odległość- on i wy

tz ma do mnie 50 km. spotykamy sie po srodkuw miescie najczesciej. ale jak ktos ma 300 km to juz moze byc problem nie maly.
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 18:01   #7
julcia_bleble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 366
Dot.: odległość- on i wy

Nie wiem jak to dokladnie nazywa, ale mowi mi ze jest to dla niej jakas tam "przeszkoda". Mowi ze gdyby on byl z tego samego miasta mogliby sie czesciej spotykac, na dluzej, ze niby wszystko byloby inaczej. Mowi rowniez ze on mieszka tam sam, a jak ona go zaprasza tutaj np. na imprezke, a mieszka z rodzicami to o 2 w nocy maja problem..dla mnie to jakies dziwne bo sa zmotoryzowani..no ale juz sie sama zastanawiam dlaczego to takie jest "zle"
julcia_bleble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 18:01   #8
basiek91
Raczkowanie
 
Avatar basiek91
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dolnośląskie/lubuskie z racji studiów
Wiadomości: 303
Dot.: odległość- on i wy

Kolezanka przesadza. taka odleglosc mozna przejechac na rowerze czy przejsc na piechote. odleglosc miedzy mna a chlopakiem to 8km. widujemy sie niemal codziennie
basiek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 18:02   #9
kaps
Zakorzenienie
 
Avatar kaps
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 620
Dot.: odległość- on i wy

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Tż ma do mnie 20km. Jedzie autkiem 20 minut. To nie jest żadna odległośc. Widujemy się 3-4 razy w tygodniu, i jakoś tej odległości nie widac. Baa... kiedyś nawet na rowerze do mnie przyjechał.

Koleżanka wymyśla. I niespecjalnie jej zależy, bo gdyby ją facet zauroczył to nie wygadywałaby takich głupot.


dokładnie tak ewidentnie szuka czegoś do czego się można przyczepić
__________________
Klasa przede wszystkim, żadnych dramatów.
kaps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 18:25   #10
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: odległość- on i wy

Mnie i TŻta w wakacje dzieli jakies 17 km. w roku akademickim jak jestem w mieście w którym studiuje - około 80 km. Przeżyliśmy tak już 2 lata. A Twoja koleżanka droga Autorko wymyśla, bo 15 km. to żadna odległość. Co ja bym dała żeby między nami tyle było...
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 18:25   #11
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: odległość- on i wy

Litości... Jak z eksem byłam na odległość 200 km, znam parę, która ma do siebie 900 km (Rzeszów-Szczecin) i dają radę już kuuupę czasu 15 km? O kurdę. Tyle w Warszawie jest z jednej dzielnicy, w której pomieszkiwałam do centrum. Bez przesady no. Ale problemy...
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 18:28   #12
czekolada09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 29
Dot.: odległość- on i wy

Może jednak nie zależy jej na tej znajomości. Chciałaby żeby jej facet mieszkał dom obok albo w tej samej klatce? Ciężko o takie udogodnienia Szczerze 15km to jest blisko nawet bardzo. dwoje dorosłych kochających się ludzi nie widziałoby tu żadnego problemu. Dziewczyny z forum mają swoich TŻ za granica albo na drugim końcu Polski i jakoś dają rade i są szczęśliwe.
czekolada09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 18:33   #13
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: odległość- on i wy

Chciałabym mieć odległość od TŻ 15 km, mam 30 i jakoś dajemy radę
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 18:33   #14
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: odległość- on i wy

Dziewczyna zdecydowanie wyolbrzymia 15 km to żadna odległość, chłopak wsiada w samochód i jest u niej w ciągu 10-15min. Ewentualnie jakieś 20 min pociągiem lub autobusem. Cholernie chciałabym aby mój facet mieszkał tylko 15 km ode mnie. Ba, nawet 150 km byłoby już zbawieniem
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 18:35   #15
julcia_bleble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 366
Dot.: odległość- on i wy

dla mnie tez to chore..no ale co zrobic. Ostatnio juz mnie zdenerwowalam i powiedzialam jej " no to zerwij z nim- wszystko jest super, tylko te cholerne km" ja nie wiem..jej chyba cos odbilo.
julcia_bleble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 18:50   #16
MaLuTkA8927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bielsko:)
Wiadomości: 32
Dot.: odległość- on i wy

Ile ja bym dała żeby mój Tż mieszkał odemnie 15km... Nas dzieli jakieś 35km i nie jest źle
Oczywiście widujemy się codziennie
MaLuTkA8927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:00   #17
blueskye
Rozeznanie
 
Avatar blueskye
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 552
Dot.: odległość- on i wy

Wiesz, odległość jaka dzieli moje rodzinne miasto i mojego Tż to właśnie 14 km...To jest dla nas dosłownie NIC. Możemy się widzieć kiedy chcemy, dojazd zajmuje 20 minut autobusem, a Tż czasami nawet rowerem przyjeżdża. I dla nas, to jest żadna odległość. A to z tego względu, że ja studiuję 840 km od domu... i w ciągu roku akademickiego dzieliła nas taka odległość...więc Twoja przyjaciółka mocno przesadza...
blueskye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:24   #18
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: odległość- on i wy

no bez przesady,mnie i bylego roznilo prawie 200km i rozwalil sie zwiazek,ale nie przez odleglosc,a w koncu to nie byla az tak dluga odleglosc co maja powiedziec zwiazku co rozni je 3000km
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:26   #19
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: odległość- on i wy

Cytat:
Napisane przez julcia_bleble Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest...trafiacie na tego faceta, jestescie razem, ale no wlasnie... np. nie jest z Waszego miasta. Jest to dla Was jakis problem? moja przyjaciolka ma jakis z tym problem, mimo ze facet mieszka jakies 15 km od niej. Mowie jej, ze to nie jest mega duzo i jak dla mnie to szuka dziury w calym..no ale napisalam aby Was sie spytac bo ciekawi mnie Wasza opinia. Dla mnie nie mialoby to wiekszego znaczenia- 15km to nie 50 czy 100km. Jesli macie, "przerabiacie" cos takiego, oczywiscie nie mieszkacie razem na stale, to jak czesto sie spotykacie? jest to ogolnie "kłopot?" bo ja jej jakos specjalnie nie rozumiem...dodam ze nie jest gowniara..ma 25 lat
niektórzy 15 km nie mają nawet do centrum swojego miasta, więc niech koleżanka nie wyolbrzymia ja z moim TŻ, pomimo iż jesteśmy od 5 lat małżeństwem, widzimy się co dwa tygodnie (praca). Pracuje zazwyczaj 300-450 km od domu. No i co zrobić...

ehh... 15 km....taką odległość mogłabym na kolanach przejść aby się z TŻ spotkać
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 19:41   #20
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: odległość- on i wy

Cytat:
Napisane przez julcia_bleble Pokaż wiadomość
Lady Elizabeth ja jej mowie to samo. Oczywiscie wszystko ma swoje plusy i minusy..no i nie moze go kontrolowac az tak jakby to pewnei chcila robic gdyby byl w jej miescie..ale ja osobiscie widze tam chyba wiecej plusow..
yyy ale to sie ma TZ po to zeby go kontrolowac...?? no nie wydaje mi sie...
kolezanka wymysla i chyba nie chce tego zwiazku tak na dobra sprawe...

ile ja bym dała zeby to było 15 km a nie 160 (a w takim zwiazku na odległosc jestem od roku), mozliwosc spotykania sie prawie codziennie... ach
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:42   #21
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: odległość- on i wy

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
ja z moim TŻ, pomimo iż jesteśmy od 5 lat małżeństwem, widzimy się co dwa tygodnie (praca). Pracuje zazwyczaj 300-450 km od domu. No i co zrobić...

Nie gniewaj się, ale... dla mnie to nie jest normalne.

Jesteście małżeństwem, nie możecie zamieszkac tam gdzie on pracuje, jakoś zmienic tej sytuacji? Bo w małżeństwie to nie jest normalne, zresztą... w związku też, moim zdaniem.

Przyjeżdża co 2 tygodnie na weekend pewnie. Równie dobrze może miec tam na miejscu 2-gą kobiete i 2-gie życie. Albo istnieje taka obawa w przyszłości. A jeśli nie zacznie zdradzac, to i tak z czasem będziecie sobie coraz bardziej obcy, a po latach życia w pojedynkę ciężko wam będzie zna.leźc wspólny język w jednym domu. W dodatku potencjalne dzieci... z tatą co 2 tygodnie...

Nic mnie tak ostatnio nie zdziwiło jak to co napisałas.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:44   #22
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: odległość- on i wy

jak dla mnie to kolezanka przesadza i szuka dziury w calym...
moj TZ mieszka 40 km ode mnie ale to nie wszystko... pracuje 250km ode mnie i widujemy sie tylko w weekendy... jest tak juz od ponad 2 lat i jakos dajemy rade...
taka odleglosc (15 km) to zadna odleglosc... wiekszej bzdury dawno nie slyszalam, a co dopiero z ust niby zakochanej osoby...
niech sie cieszy z tego co ma... bo wiele osob (w tym ja) skakaloby z radosci na jej miejscu...
__________________

Edytowane przez Caroline1920
Czas edycji: 2010-08-25 o 19:50
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:59   #23
julcia_bleble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 366
Dot.: odległość- on i wy

wydaje mi sie ze jej OGOLNIE CIAGLE O TO ze ona mieszka z rodzicami i jak on przychodzi do niej to nie jest to komfortowa sytuacja... chociaz moze sie myle. Twierdzi ze za duza eskapada jest aby jechac do niego..a jak on chce przyjechac do niej to nie maja gdzie sie podziac. Dziwne to strasznie....jak dzieci
julcia_bleble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 20:11   #24
Irbisia
Raczkowanie
 
Avatar Irbisia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 137
Dot.: odległość- on i wy

Ja z Tż mamy do siebie 43km i jakoś żyjemy. On jedzie do mnie 30 min.
Irbisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 20:16   #25
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: odległość- on i wy

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Nie gniewaj się, ale... dla mnie to nie jest normalne.

Jesteście małżeństwem, nie możecie zamieszkac tam gdzie on pracuje, jakoś zmienic tej sytuacji? Bo w małżeństwie to nie jest normalne, zresztą... w związku też, moim zdaniem.

Przyjeżdża co 2 tygodnie na weekend pewnie. Równie dobrze może miec tam na miejscu 2-gą kobiete i 2-gie życie. Albo istnieje taka obawa w przyszłości. A jeśli nie zacznie zdradzac, to i tak z czasem będziecie sobie coraz bardziej obcy, a po latach życia w pojedynkę ciężko wam będzie zna.leźc wspólny język w jednym domu. W dodatku potencjalne dzieci... z tatą co 2 tygodnie...

Nic mnie tak ostatnio nie zdziwiło jak to co napisałas.
widzisz, wbrew pozorom mamy normalne życie. I to nie jest tak, że chce tak pracować jak pracuje. Mamy na głowie hipotekę i to, że pracuje w delegacjach jest naszą wspólną, ciężko wypracowaną decyzją. I nie jest też tak, że całe życie tak pracuje. Ostatni rok (czy 1,5) spędził w domu, pracując 5 km naszego mieszkania.
Równie dobrze ja też mogę prowadzić w tajemnicy przed nim drugie życie. Trudno to tak? Tylko po co oszukiwać samą siebie? Z TŻ rozmawiam chyba aż za często. No ale tak, łatwiej kogoś podejrzewać o drugie życie niż obdarzyć zaufaniem, bo obsesyjnie podejrzewając o zdradę jest mniejsze rozczarowanie później. Poza tym genialnie... średnio co 3 miesiące pracuje w innym mieście... i myślisz, że chce mu się, gdy wykończony wraca do hotelu, bawić się w drugie życie (szczególnie, że większośc czasu i tak spędza w sieci).
Przed ślubem, zanim jeszcze znaleźliśmy mieszkanie i mieliśmy jakąkolwiek zdolność kredytową, też mieszkaliśmy razem. Ale praca kiepska, pieniądze marne.
Póki na miejscu w swoim zawodzie nie może znaleźć lepiej płatnej pracy niż system delegacyjny, pracuje tak, jak pracuje.
I wyobraź sobie, że firma zatrudnia prawie 100 ludzi, z czego 70% jest w delegacjach w całym kraju. Teraz 80% z tych 70 ludzi ma rodziny - żony, dzieci... i jakoś dają radę. A co mają powiedzieć żony żołnierzy będących na misjach pokojowych? Ja wiem, że mój wróci do domu cały, ale one? A żony marynarzy? Ja i tak jestem w komfortowej sytuacji.

Chcemy wypracować jakiś standard, spłacić szybko nasze zobowiązanie finansowe, aby własnie nie za 20 lat ze spokojem usiąść i powiedzieć, że niepewnosć się skończyła, zrobić to za 7 lat. Póki planowane dziecko jeszcze nie będzie świadome tego, co to kredyt.

Poza tym, w przeciwieństwie do zgromadzonych tutaj wizażanek, znam mojego TŻ dość dobrze.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 20:18   #26
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: odległość- on i wy

Ja mam 1000 ponad (PL-Niemcy) na stałe i żyjemy... I jesteśmy bardzo szczęśliwi.

Gdyby jej naprawdę zależało na tym chłopaku to by nie robiła z tego żadnego problemu.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363

Edytowane przez SOCKI
Czas edycji: 2010-08-25 o 20:20
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 20:19   #27
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: odległość- on i wy

Cytat:
Napisane przez julcia_bleble Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest...trafiacie na tego faceta, jestescie razem, ale no wlasnie... np. nie jest z Waszego miasta. Jest to dla Was jakis problem? moja przyjaciolka ma jakis z tym problem, mimo ze facet mieszka jakies 15 km od niej. Mowie jej, ze to nie jest mega duzo i jak dla mnie to szuka dziury w calym..no ale napisalam aby Was sie spytac bo ciekawi mnie Wasza opinia. Dla mnie nie mialoby to wiekszego znaczenia- 15km to nie 50 czy 100km. Jesli macie, "przerabiacie" cos takiego, oczywiscie nie mieszkacie razem na stale, to jak czesto sie spotykacie? jest to ogolnie "kłopot?" bo ja jej jakos specjalnie nie rozumiem...dodam ze nie jest gowniara..ma 25 lat
Ja miałam 16 lat jak zaczęłam być z moim exem...Mieliśmy do siebie lekko ponad 400 km.I daliśmy radę
Fakt,że widywaliśmy się 1-2 na jakiś tam okres powiedzmy 2 miesięcy ale byliśmy ze sobą 2 lata
Poza tym mimo rozstania nadal do siebie przyjeżdzamy i nie stanowi to dla nas większego problemu
Jakbym miała do Niego 15 km.to bym skakała z radości a nie jeszcze problemu w tym szukała
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 20:49   #28
monika_m
Raczkowanie
 
Avatar monika_m
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 395
GG do monika_m
Dot.: odległość- on i wy

Dla mnie 15 km to śmieszna odległość. Przeżyłam z moim TŻ 2 lata mieszkając prawie 300 km od siebie. Spotykaliśmy się średnio raz na 3 tyg w weekendy i przetrwaliśmy tą próbę która znacznie wzmocniła nasz związek.. Jeśli ktoś szuka dziury w całym to zawsze ją znajdzie. Gdy komuś na kimś zależy to pokonuje wszsytkie przeciwności żeby być razem. A koleżance zapewne nie zależy na tym chłopaku i znalazła sobie pretekst..
monika_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:11   #29
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: odległość- on i wy

Przez 3,5 roku bylam z moim TZ w zwiazku na odleglosc, gdzie dzielilo nas 9-12 TYSIECY km (w zaleznosci od tego w jakim akurat stanie przebywal). Od 2 miesiecy jestesmy mega szczesliwym malzenstwem. Chciec (i kochac) to moc

Ale fakt - nie kazdy tak lubi, nie kazdy potrafi, nie kazdemu sie chce. Nam sie bardzo chcialo, bo wiedzielismy, ze spotkalismy swoja druga polowke. Moze facet tej Twojej przyjaciolki po prostu nie jest tego wart, w znaczeniu, ze ona nie jest w ten zwiazek zbyt zaangazowana i nie chce sie angazowac, wiec odleglosc jest dobrym pretekstem, by go zakonczyc
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:13   #30
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: odległość- on i wy

hehe...ja mam do ulubionego centrum handlowego 10km i jestem w nim średnio 3-4 razy w tygodniu, mój były miał do mnie ok.17km i potrafił w najgorszą zimę jechać nawet o północy żeby tylko się na chwilkę spotkac- taka odległość to żadna przeszkoda, oczywiście o ile się chce byc z tym kimś, a nie szuka sobie pretekstu do rozstania
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.