Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-06-14, 19:35   #781
AdaiBambi
Raczkowanie
 
Avatar AdaiBambi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Anglia Leicester
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cze¶æ.
Mój naturalny kolor jest mniej wiêcej taki:

http://fryzury.info/images/artykul/1...01_290x500.jpg

Zim± ciemniejszy latem sporo ja¶niejszy.
W³osy mia³am ju¿ 1raz farbowane, wyszed³ prawie czarny, ale farba prawie siê sp³uka³a po 5miesi±cach. Parê dni temu zafarbowa³am zmywaln± henn± na taki kolor:

http://3.bp.blogspot.com/-A5Nf2WFrRB...0/wloy+025.jpg

No i chcia³abym mieæ mniej wiêcej taki:

http://www.twohairstyles.com/wp-cont...londe-Hair.jpg

Na moich naturalnych w³osach mog³abym to uzyskaæ bez problemu naturalnymi sposobami. Nie chcê ich niszczyæ, chcê by by³y zdrowe, bo o nie dbam. Dzi¶ zrobi³am tak:
Do 1litra wody wycisnê³am sok z jednej cytryny i przez ponad 30minut chodzi³am w tym pod czepkiem na g³owie.
Potem normalnie umy³am w³osy i na³o¿y³am od¿ywkê po czym wyla³am na w³osy p³ukankê wcze¶niej zrobion± tak:
1.5litra wody, 2saszetki rumianki i sok z po³owy cytryny.

Efekt? Zero, zupe³nie nic ( Zrobi³am nawet zdjêcia przed i po i nawet ciupke nie s± ja¶niejsze. Macie dla mnie jakie¶ rady?
AdaiBambi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-15, 08:17   #782
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AdaiBambi Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ.
Mój naturalny kolor jest mniej wiêcej taki:

http://fryzury.info/images/artykul/1...01_290x500.jpg

Zim± ciemniejszy latem sporo ja¶niejszy.
W³osy mia³am ju¿ 1raz farbowane, wyszed³ prawie czarny, ale farba prawie siê sp³uka³a po 5miesi±cach. Parê dni temu zafarbowa³am zmywaln± henn± na taki kolor:

http://3.bp.blogspot.com/-A5Nf2WFrRB...0/wloy+025.jpg

No i chcia³abym mieæ mniej wiêcej taki:

http://www.twohairstyles.com/wp-cont...londe-Hair.jpg

Na moich naturalnych w³osach mog³abym to uzyskaæ bez problemu naturalnymi sposobami. Nie chcê ich niszczyæ, chcê by by³y zdrowe, bo o nie dbam. Dzi¶ zrobi³am tak:
Do 1litra wody wycisnê³am sok z jednej cytryny i przez ponad 30minut chodzi³am w tym pod czepkiem na g³owie.
Potem normalnie umy³am w³osy i na³o¿y³am od¿ywkê po czym wyla³am na w³osy p³ukankê wcze¶niej zrobion± tak:
1.5litra wody, 2saszetki rumianki i sok z po³owy cytryny.

Efekt? Zero, zupe³nie nic ( Zrobi³am nawet zdjêcia przed i po i nawet ciupke nie s± ja¶niejsze. Macie dla mnie jakie¶ rady?
Twoje naturalne w³osy sa przepiêkne jakbym takie miala to bym nic a nic z tym nie robila .. piêkne
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-15, 19:25   #783
AdaiBambi
Raczkowanie
 
Avatar AdaiBambi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Anglia Leicester
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

dziêkujê
Jednak chcia³abym mieæ troszkê ja¶niejsze jednocze¶nie ich nie niszcz±c. W³a¶nie siedzê z kremem rozja¶niaj±cym na g³owie.
W miêdzyczasie bêdê je rozja¶nia³a naturalnymi sposobami i kolejne rozja¶nianie my¶lê, ¿e zrobiê za jakie¶ 3 tygodnie .
Tak by nie zniszczyæ w³osów.
AdaiBambi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 07:38   #784
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AdaiBambi Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê
Jednak chcia³abym mieæ troszkê ja¶niejsze jednocze¶nie ich nie niszcz±c. W³a¶nie siedzê z kremem rozja¶niaj±cym na g³owie.
W miêdzyczasie bêdê je rozja¶nia³a naturalnymi sposobami i kolejne rozja¶nianie my¶lê, ¿e zrobiê za jakie¶ 3 tygodnie .
Tak by nie zniszczyæ w³osów.
rozumiem i nie bêdê Ci obrzydzaæ tego koloru który chcesz osi±gn±æ ale naprawdê Twój odcieñ jest super a nie taki ¿ó³ty jaki mo¿e wyj¶æ po rozja¶nianiu.. lepiej uwa¿aj na rozja¶niacz
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 15:21   #785
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 529
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

ewidentnie masz ch³odny typ urody, a pokazujesz zdjêcie z ciep³ym odcieniem. To nie dla Ciebie. Wybieraj z palety popieli i ch³odnych blondów
__________________
"Czekaj z realizacj± marzeñ, czas i tak up³ynie"
Fencze jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 20:02   #786
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 052
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Jak± farbê z obecnych na rynku uwa¿acie za mniej szkodliw± dla w³osów?
Po pierwsze mia³am przestój w farbowaniu wiêc nie wiem co w trawie piszczy a po drugie to bêdzie pierwsze przechodzenie na jasny blond bez rozja¶niacza.
A po przeczytaniu KWC mam mêtlik w g³owie.
Mo¿e co¶ podpowiecie?
__________________

Alexandre jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-18, 12:11   #787
Natea90
Przyczajenie
 
Avatar Natea90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 2
Z br±zu na blond...

Witajcie
Od jakiego¶ czasu kusi mnie, ¿eby zmieniæ kolor w³osów na blond (kiedy¶ by³am blondynk± i podobno mi ³adnie:P), tyle tylko, ¿e obawiam siê, ze po tym zabiegu zamiast ³adnego blondu wyjdzie ¿ó³te co¶
Aktualnie mam na g³owie "orzechowy br±z"... Rozumiem, ¿e próbowanie takiej zmiany w³asnorêcznie w domu to g³upi pomys³?
Tyle, ¿e u fryzjera te¿ nie mam gwarancji, ¿e bêdê zadowolona i tym sposobem nie do¶æ, ¿e wyjdê rozczarowana to i z ³adnym minusem na koncie...
Komu¶ siê uda³a taka zmiana? bo mam w±tpliwo¶ci a jednocze¶nie bardzo bym chcia³a zmieniæ kolor w³osów... A mo¿e jakie¶ inne propozycje z Waszej strony?

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

ojej, nie doczyta³am ¿e musi byæ zdj a niestety nie mam aktualnego w takim razie je¶li mo¿na, to proszê o przeniesienie tematu do odpowiedniego dzia³u i przepraszam za zamieszanie ale jestem nowa
Natea90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 13:57   #788
Patrycj_a
Raczkowanie
 
Avatar Patrycj_a
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Z br±zu na blond...

Moim zdaniem je¿eli chcesz aby kolor rzeczywi¶cie wyszed³ ³adnie i naturalnie to powinna¶ siê wybraæ do dobrego fryzjera. Farbowanie w³osów na w³asn± rêkê nie by³oby najlepszym rozwi±zaniem. Ja osobi¶cie nigdy nie farbowa³am sobie w³osów,ale mam kilka kole¿anek które eksperymentowa³y z blondem w domu... Zamiast piêknego rezultatu ich w³osy zmieni³y barwê na kolor ¿ó³tka.
Patrycj_a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-18, 16:54   #789
Natea90
Przyczajenie
 
Avatar Natea90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Z br±zu na blond...

Cytat:
Napisane przez Patrycj_a Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem je¿eli chcesz aby kolor rzeczywi¶cie wyszed³ ³adnie i naturalnie to powinna¶ siê wybraæ do dobrego fryzjera. Farbowanie w³osów na w³asn± rêkê nie by³oby najlepszym rozwi±zaniem. Ja osobi¶cie nigdy nie farbowa³am sobie w³osów,ale mam kilka kole¿anek które eksperymentowa³y z blondem w domu... Zamiast piêknego rezultatu ich w³osy zmieni³y barwê na kolor ¿ó³tka.
No a ja mam kilka kole¿anek, które po wyj¶ciu od fryzjera by³y w szoku... dlatego siê obawiam, ¿e stracê kasê a efekt bêdzie taki sam jak w domu:/ ja farbujê w domu i jako¶ nigdy nie by³o niespodzianek (poza eksperymentami z ró¿nymi firmami), dlatego zastanawiam siê czy nie lepiej wybraæ jak±¶ farbê z "wy¿szej pu³ki" i spróbowaæ samej....
Natea90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-10, 15:03   #790
Justyna0701
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: ¯agañ
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Z br±zu na blond...

Dziewczyny potrzebujê porady... Z natury mam ciemnobr±zowe w³osy, jednak od 2 lat farbujê je na "miodowy blond". Ogólnie kolor jest ca³kiem ok, ale chcia³abym ¿eby w³osy by³y jeszcze ja¶niejsze, dlatego kupi³am jaki¶ czas temu rozja¶niacz z Londy, jednak nigdy go nie u¿y³am w obawie, ¿e zniszczy mi w³osy. Teraz mam ju¿ sporo odrosty, muszê w³osy zafarbowaæ i zaczê³am rozmy¶laæ o tym rozja¶niaczu... Jak s±dzicie nada siê? Powinnam go na³o¿yæ na same odrosty, najpierw na odrosty i potem na resztê w³osów czy od razu na ca³o¶æ? No i najwa¿niejsze: czy nie sprawi, ¿e moje loki bêd± wygl±da³y jak miot³a?
Justyna0701 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-10, 21:28   #791
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Z farbowanego ciemnego br±zu na blond.

dziewczyny padlam na pmysl zrobienia sobie refleksow, nici z tego wyszly i zostaje przy brazie, ale mam farbe palette miodowy blond. I pytania
1. Czy miodowy blond jak p[oloze na sredni braz to rozjasni mi troche w³osy?
2. jesli nie to zeby wykorzystac te farbe mogê ja zmieszac z miodowym brazem tez palette? jak mysli co lepsze i jaki ewentualnie bylby efekt?
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 14:32   #792
dreamss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 1
z br±zu na blond (:

Witam dziewczyny . Mam taki nie ma³y problem poniewaz jaki¶ czas temu zmieni³am kolor w³osów z ciemnego naturalnego blondu na br±z . Oczywi¶cie pod s³oñcem musia³am mêczyæ siê z rudymi refleksami co strasznie mnie denerwowa³o ale dawa³am radê ! . Jednak po jakim¶ czasie farbowania w³osów na kolor garniera ( taki jak na obrazku) I odcieniami syoss'a chcia³abym wróciæ do ³adnego naturalnego koloru . Jestem pewna , ze w¶ród was s± dziewczyny które przechodzi³y z ciemnych kolorów do swoich naturalnych blondów (: Mam nadziejê , ze pomozecie mi daradziæ i wybraæ odpowiedni± farbê . ( nie piszcie proszê , " id¼¼ do fryzjera " )
+ 1 farba - podoba mi siê ten kolor bo jest podobny to by³ego , jak go uzyskaæ ?
dreamss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 15:31   #793
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomo¶ci: 829
Dot.: z br±zu na blond (:

Moja znajoma w³a¶nie mia³a ciemny br±z i na³o¿y³a na to farbê bardzo jasny blond. Efekt w³a¶nie wyszed³ taki jak na obrazku. Niestety nie pamiêtam co to by³a za farba ten blond, ale my¶lê, ¿e to nie robi ró¿nicy, wystarczy po prostu znale¼æ jasny odcieñ i na³o¿yæ. Byleby nie by³a za mocno kryj±ca.
Nyappy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 17:48   #794
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: z br±zu na blond (:

Cytat:
Napisane przez Nyappy Poka¿ wiadomo¶æ
Moja znajoma w³a¶nie mia³a ciemny br±z i na³o¿y³a na to farbê bardzo jasny blond. Efekt w³a¶nie wyszed³ taki jak na obrazku. Niestety nie pamiêtam co to by³a za farba ten blond, ale my¶lê, ¿e to nie robi ró¿nicy, wystarczy po prostu znale¼æ jasny odcieñ i na³o¿yæ. Byleby nie by³a za mocno kryj±ca.
jak mia³a naturalnie ciemne to oczywi¶cie ¿e farba by rozjasni³a, w innym przypadku bzdura

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny padlam na pmysl zrobienia sobie refleksow, nici z tego wyszly i zostaje przy brazie, ale mam farbe palette miodowy blond. I pytania
1. Czy miodowy blond jak p[oloze na sredni braz to rozjasni mi troche w³osy?
2. jesli nie to zeby wykorzystac te farbe mogê ja zmieszac z miodowym brazem tez palette? jak mysli co lepsze i jaki ewentualnie bylby efekt?
ociepli tylko kolor

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez dreamss Poka¿ wiadomo¶æ
Witam dziewczyny . Mam taki nie ma³y problem poniewaz jaki¶ czas temu zmieni³am kolor w³osów z ciemnego naturalnego blondu na br±z . Oczywi¶cie pod s³oñcem musia³am mêczyæ siê z rudymi refleksami co strasznie mnie denerwowa³o ale dawa³am radê ! . Jednak po jakim¶ czasie farbowania w³osów na kolor garniera ( taki jak na obrazku) I odcieniami syoss'a chcia³abym wróciæ do ³adnego naturalnego koloru . Jestem pewna , ze w¶ród was s± dziewczyny które przechodzi³y z ciemnych kolorów do swoich naturalnych blondów (: Mam nadziejê , ze pomozecie mi daradziæ i wybraæ odpowiedni± farbê . ( nie piszcie proszê , " id¼¼ do fryzjera " )
+ 1 farba - podoba mi siê ten kolor bo jest podobny to by³ego , jak go uzyskaæ ?
sam± farb± tego nie zrobisz, dekoloryzacja albo k±piel rozja¶niaj±ca

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Justyna0701 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny potrzebujê porady... Z natury mam ciemnobr±zowe w³osy, jednak od 2 lat farbujê je na "miodowy blond". Ogólnie kolor jest ca³kiem ok, ale chcia³abym ¿eby w³osy by³y jeszcze ja¶niejsze, dlatego kupi³am jaki¶ czas temu rozja¶niacz z Londy, jednak nigdy go nie u¿y³am w obawie, ¿e zniszczy mi w³osy. Teraz mam ju¿ sporo odrosty, muszê w³osy zafarbowaæ i zaczê³am rozmy¶laæ o tym rozja¶niaczu... Jak s±dzicie nada siê? Powinnam go na³o¿yæ na same odrosty, najpierw na odrosty i potem na resztê w³osów czy od razu na ca³o¶æ? No i najwa¿niejsze: czy nie sprawi, ¿e moje loki bêd± wygl±da³y jak miot³a?
nie ma sensu go u¿ywac po prostu we¼ farbê ja¶niejsz± i wodê o wy¿szym %
jaki chcesz kolor uzyskaæ?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-17, 09:24   #795
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: z br±zu na blond (:

[QUOTE=fryz5;37082819]jak mia³a naturalnie ciemne to oczywi¶cie ¿e farba by rozjasni³a, w innym przypadku bzdura

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------



A takiego mocno spranego koloru ja¶niejsza farba te¿ nie ruszy?

Podobno niektórym osobom bezamoniakowe farby wyp³ukuj± siê do koñca i mo¿na k³a¶æ ja¶niejsze
Fram jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-03, 14:46   #796
misiae5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

to wszystko zale¿y od w³osów zdaje mi siê poniewa¿ ja rozja¶nia³am w³osy w³a¶nie farb± tyle ¿e wiadomo po 1wszym razie jasnego blondu nie mia³am musia³am przecierpieæ rude odcienie ale bez rozja¶niacza z tego co pamiêtam to farbowa³am Garnier nutrisse odcieñ jasny blond( ale to by³a jeszcze ta wersja sprzed lat potem gdzie¶ ponoæ sk³ad zmieniono) z ciemnego farbowanego br±zu najszybciej rzeczywi¶cie rozja¶niaczem tylko trzeba nastawiæ siê na kopkê siana na dzieñ dobry sama z jasnego farbnê³am siê na ciemny br±z i teraz nosi mnie ¿eby wróciæ do ciemnego blondu naturalnego bo mam do¶æ odrostów przy ciemnych w³osach wygl±da jakbym by³a ³ysa a przy jasnych bije czerñ po oczach w³osy mi do¶æ szybko rosn± i zaraz wydaje mi siê ¿e widaæ odrosty
misiae5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-03, 16:13   #797
ajlawlegia
Raczkowanie
 
Avatar ajlawlegia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Hej, porad¼cie mi proszê. Moje w³osy naturalnie s± koloru ciemnego popielatego blondu (odrosty na zdjêciu 1)

Po zrobieniu baleja¿u u fryzjera moje w³osy wygl±daj± tak jak na kolejnych zdjêciach. Odcieñ mi siê podoba i teraz chcia³abym farbowaæ odrosty farb±, sama.
Czy farba da³aby radê rozja¶niæ mój naturalny kolor do takiego jaki mam teraz? Jak± farbê polecacie?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (43,1 KB, 57 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 424637_396564583749571_451612097_n.jpg (77,6 KB, 66 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 304444_396564423749587_577451809_n.jpg (77,8 KB, 63 za³adowañ)
__________________
Odchudzanie - od 1.03.2012
75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61

Zapuszczam w³osy!
45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60

"I obojêtnie co robisz to b±d¼ tego pewien
i b±d¼ z tego dumny i wierz w siebie"
ajlawlegia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-03, 21:33   #798
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 423
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

wydaje mi siê ¿e pomo¿e tu paleta E20 na odrosty i mycie fioletowym szamponem
agacia_cz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-04, 07:30   #799
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 2 658
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Dziewczynki czy wellaton 7/3 orzech laskowy to farba rozja¶niajaca?
rickybobby jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 20:27   #800
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomo¶ci: 1 534
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

chyba tak bo ma wodê 9% z tego co pamiêtam
Assathra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-19, 11:01   #801
kinia1730
Przyczajenie
 
Avatar kinia1730
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 29
GG do kinia1730
Dot.: Z farbowanego br±zu na blond...

Moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond. Mialam rozjasniane wlosy i bylo mi w nich dobrze ale po jakims czasie mi sie znudzily i postanowilam zafarbowac wlosy na jakis braz. Prawie rok juz farbuje wlosy na braz ale nie zawsze na ten sam odcien. Chcialabym wrocic do takiego koloru jaki mialam po rozjascieniu ciemnego blondu ale nie wiem czy to wyjdzie. Chcialam kupic rozjasniacz i poprostu je rozjasnic ale nie wiem czy nie wyjda mi rude a wtedy musialabym kupic farbe i zafarbowac wlosy, a nie chce ich za bardzo niszczyc iz moje wlosy sa slabe i wypadaja. Pomozcie prosze
kinia1730 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-26, 02:40   #802
evikat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

witam. ja te¿ mam ma³y dylemat. przejrza³am po³owê tego w±tku i dalej jestem w kropce. mo¿e jak opiszê tutaj swój problem kto¶ mi doradzi co powinnam zrobiæ. a wiêc wczoraj postanowi³am pozbyæ siê ju¿ lekko wypranego koloru "ciemna czekolada" casting gloss. zakupi³am colour B4,który delikatnie zdj±³ ten kolor pozostawiaj±c lekk± rudo¶æ na g³owie. Gdy rano wsta³am w³osy by³y ciemniejsze pobieg³am do drogerii i kupi³am z loreala bardzo jasny popielaty blond 03. szczerze mówi±c na polskiej stronie loreala nie ma tego koloru. na opakowaniu zaznaczone jest ¿e nadaje siê ten kolor do ¶redniego i jasnego br±zu. a wiêc, po wszystkim odrosty i krótsze w³osy wysz³y nawet ³adnie, ale te które wcze¶niej w salonie fryzjerskim podda³am dekolorozacji a potem farbowa³am raz na czekoladê i raz na ciemn± czekoladê dalej s± ciemniejsze.. nawet nie potrafiê opisaæ tego koloru.. w razie czego prze¶lê zdjêcie. siê rozpisa³am a wiêc do sedna... mam dosyæ krótkie w³osy, i zastanawiam siê czy mam i¶æ i podci±æ te ciemniejsze koñce czy mo¿e zainwestowaæ w jak±¶ farbê rozja¶niaj±c± a mo¿e zaczekaæ a¿ kolor siê troszkê wyp³ucze.. szczerze mówi±c denerwuje mnie ten dziwny odcieñ i bêdê wdziêczna za odpowied¼. pozdrawiam
evikat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-26, 08:58   #803
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

mo¿e k±piel rozjasniajaca?
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-26, 10:43   #804
evikat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

hej. czyta³am o tym ale mieszkam w Londynie i nie widzia³am tu innej wody jak 12%, a jestem laikiem i troszkê siê bojê...
evikat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-27, 12:07   #805
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

to hmmm chyba mozna rozcienczyc z woda- ale niech to potwierdzi jakas bardziej doswiadczona wizazanka;]
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-27, 15:07   #806
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Przesz³am z pasemek blond i du¿o br±zu do jasnego blondu. U¿y³am do tego rozja¶niacza w za³±czniku, fajnie rozja¶ni³,do ¿ó³tka jasnego, nie pomarañczu i na to farba Garnier Color Naturals 111 rozja¶niaj±ca do 3 czy 4 tonów. Na pocz±tku wysz³y szare/fioletowe, po paru myciach kolor siê zmyl do normalnego blondu.

1 foto, przed
reszta - obecnie


na allegro znalaz³am fajna aukcje, farby garnier color sensation za 5 z³, zamowilam 5 szt koloru 111
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 41817_250.jpg (15,5 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg garnier-color-naturals-111-superjasny-popielaty-blond_0_b.jpg (21,9 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 820_514449538576788_340824080_n.jpg (63,8 KB, 109 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 542498_522502334449713_1358680564_n.jpg (83,4 KB, 111 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 427582_515372985162648_977659563_n.jpg (24,2 KB, 116 za³adowañ)
Skarb90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-27, 19:01   #807
diablica_anielica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Witam wszystkim

zamarzy³o mi siê ombre, posz³am do fryzjera i chyba ¼le zrobi³am
mam bardzo ciemne w³osy, bardzo ciemny br±z.
Fryzjer, ¿eby zrobiæ ombre nie u¿y³ rozja¶niacza tylko zmiesza³ dwa blondy ze sob±. Wysz³o tak, ¿e po³owy w³osów mam ciemnobr±zow± a dó³ jest taki czekoladowy, troche woadaj±c w czerwieñ. Dodam tylko, ¿e kiedy¶ próbowa³am rozja¶niæ jedno pasemko w³osów i wyszed³ ciemny rudy, wiêc chyba maj± tak± tendencje do rozxja¶niania siê do rudego

chcia³abym zmieniæ ten czekoladowy br±z na jasny zimny popielaty br±z. Do³±czam zdjêcie bo chcia³abym uzyskac taki efekt jak ma ta dziewczyna.
http://www58.zippyshare.com/v/16561720/file.html

Czy móg³by mi teraz kto¶ powiedziec co powinnam zrobiæ? U¿yæ farby- blondu w w odcieniu zimnym, popielatym czy mo¿e u¿yæ loreal ombre(nowo¶æ na rynku) czy rozja¶niacza? bardzo bym prosi³a o pomoc bo nie chce mieæ niczego ciep³ego, ¿adnego czekoladowego br±zu, czerwieni czy rudego

Pomocy!!!
diablica_anielica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-27, 19:07   #808
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez diablica_anielica Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkim

zamarzy³o mi siê ombre, posz³am do fryzjera i chyba ¼le zrobi³am
mam bardzo ciemne w³osy, bardzo ciemny br±z.
Fryzjer, ¿eby zrobiæ ombre nie u¿y³ rozja¶niacza tylko zmiesza³ dwa blondy ze sob±. Wysz³o tak, ¿e po³owy w³osów mam ciemnobr±zow± a dó³ jest taki czekoladowy, troche woadaj±c w czerwieñ. Dodam tylko, ¿e kiedy¶ próbowa³am rozja¶niæ jedno pasemko w³osów i wyszed³ ciemny rudy, wiêc chyba maj± tak± tendencje do rozxja¶niania siê do rudego

chcia³abym zmieniæ ten czekoladowy br±z na jasny zimny popielaty br±z. Do³±czam zdjêcie bo chcia³abym uzyskac taki efekt jak ma ta dziewczyna.
http://www58.zippyshare.com/v/16561720/file.html

Czy móg³by mi teraz kto¶ powiedziec co powinnam zrobiæ? U¿yæ farby- blondu w w odcieniu zimnym, popielatym czy mo¿e u¿yæ loreal ombre(nowo¶æ na rynku) czy rozja¶niacza? bardzo bym prosi³a o pomoc bo nie chce mieæ niczego ciep³ego, ¿adnego czekoladowego br±zu, czerwieni czy rudego

Pomocy!!!

hm, moze spray rozjasniajacy z Joanny.. tzn spray na koncowki tylko.

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2013-01-27 o 19:09
Skarb90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-27, 22:01   #809
diablica_anielica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

boje siê, ¿e wpadnie w rudy a wtedy to juz bêdzie koniec
diablica_anielica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-29, 07:22   #810
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 1 168
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guest Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem, ¿e to nie jest najm±drzejszy pomys³, ale wczoraj w sklepie brunetka przymierza³a blond perukê. Wygl±da³a rewelacyjnie!!! Poradzicie mi, ¿ebym te¿ przymierzy³a - tak zrobiê. No ale czy da siê tak rozja¶niæ w³osy, ¿eby nie wygl±daæ na "Jagna na wykopkach po eksperymentach"??? Czy takie zabiegi nie niszcz± kompletnie w³osów???
Skoro jeste¶ brunetk± to nie da siê zrobiæ z Ciebie blondynki bez maksimum rozja¶niacza, a ten wiemy co potrafi. W tym celu najlepiej i¶æ do renomowanego salonu fryzjerskiego i tam wykonaæ metamorfozê. Nie eksperymentuj sama pod ¿adnym pozorem, bo zbyt radykalna zmiana.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.