Wyprzedaże jesień-zima 2009 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-23, 22:32   #2431
devi
Raczkowanie
 
Avatar devi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 150
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Waszym zdaniem 5 lutego mam szansę jeszczę na coś? Chodzi mi głównie o Reserved i ewentualnie Zarę. Dopiero wtedy kończę sesję, a chciałabym sobie coś jeszcze upolować.
w zarze w tą środę wystawili ostatnie ciuchy na wyprzedaże
devi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 22:36   #2432
dronkabie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 116
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez Masae Pokaż wiadomość
Chodzi mi o sklep Pull&Bear. Bo kupiłam dzisiaj bluzke bonem podarunkowym ale troche mi nie pasuje i chcialam oddać.Tylko nie wiem czy mogę?
mysle ze mozesz zwrocic, nigdy nie kupowalam tak ciuchow ale z tylu paragonu powinnas miec napisane do kiedy mozesz zwracac i jak

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez devi Pokaż wiadomość
w zarze w tą środę wystawili ostatnie ciuchy na wyprzedaże
w tą środę co byla czy w tą co bedzie
dronkabie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 22:43   #2433
201711060955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez dronkabie Pokaż wiadomość
mysle ze mozesz zwrocic, nigdy nie kupowalam tak ciuchow ale z tylu paragonu powinnas miec napisane do kiedy mozesz zwracac i jak

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------



w tą środę co byla czy w tą co bedzie
chyba w tą co była, bo napisane jest "wystawili" - czas przeszły
201711060955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 22:49   #2434
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

w inditexie to już chyba ostatnie chwile na to aby coś upolować
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 23:06   #2435
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
w inditexie to już chyba ostatnie chwile na to aby coś upolować

a w poniedziałek jest sens by jechać czy sobie darować?
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 23:07   #2436
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

byłam dzis w maufakturze
ogolnie wydaje sie ze przecen jeszcze jest sporo jednak znalezc cos ciekawego to juz wiekszy problem,chcialam plaszczyk czy jakas fajna kurtke ale niestety z tym ciezko

Bershka - przecen duzo, dosc duzo rozmiarow M z xs i s bardzo ciezko, chyba ze jakies bluzeczki marnej jakosci

Tally weijl- dosc duzo bizuterri przecenionej, ciuszkow niby duzo ale zalezy czego sie szuka, ja lubie ten sklep a jakos nic nie moglam dzis znalezc

Zara- bardzo duzo ciuszkow na przecenach ale jak wyzej zalezy czego sie szuka, z plaszczykami naprawde ciezko

H&M - tu ogolnie kartastrofa, malo przecen i same buble

Terranova- duzo przecenionych swetrow i spodni

New Yorker -dosc duzo przecen ale glownie na rzeczy sporotwe, bluzy , spodnie, wieszakow sporo ale jak zwykle wielki balagan i ciezko przegladac ubrania

Mango - bardzo duzo przecen ale niestety duzo ciuszkow bardziej eleganckich a ja takich nie nosze

Najgorzej z butami, kozaki to naprawde trzeba miec szczescie zeby trafily sue jakies fajne i jeszcze w odpowiednim rozmiarze.

Jesli chodzi o firmy sportowe typu NIKE REEBOK PUMA I ADIDAS to chyba najlepiej wypada REEBOK choc i tu przeceny nie sa tak duze jak na wyprzedazy letniej kiedy to naprawde kupilam duzo fajnych ciuszkow.
Wlasciwie adidas nike i puma to maja po kilka wieszakow przecionionych a REEBOK caly sklep.

To chyba na tyle
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 23:10   #2437
novocaine870
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 983
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez Masae Pokaż wiadomość
Chodzi mi o sklep Pull&Bear. Bo kupiłam dzisiaj bluzke bonem podarunkowym ale troche mi nie pasuje i chcialam oddać.Tylko nie wiem czy mogę?

jakim bonem? jeśli inditexowym to nie możesz wymienić, jeśli jakimś innym możesz wymienić lub reklamować. Nie ma zwrotów na bony
__________________

The future starts today, not tomorrow.
novocaine870 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 23:13   #2438
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
a w poniedziałek jest sens by jechać czy sobie darować?
w poniedziałek to myślę, że jeszcze coś zastaniesz... do końca stycznia zapewne to wszystko potrwa, a potem pakują i wywożą co się nie sprzedało
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 23:19   #2439
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
w poniedziałek to myślę, że jeszcze coś zastaniesz... do końca stycznia zapewne to wszystko potrwa, a potem pakują i wywożą co się nie sprzedało

Byle nie będą to same resztki jakbym miała prawie 1,5h spędzić w autobusie na darmo to bym się wściekła cóż pomyślę jeszcze kusi mnie ze względu na rurki no i może jakaś torebkę bym upolowała.. sama nie wiem za bardzo ostatnio mnie te zakupy pochłaniają
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 23:30   #2440
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
a legginsy dzinsowe widzialas gdzies przecenione??? i czy marmurkowe dzinsy widzialas w Bershce??? te o ktorych dziewczynyn tutaj wyzej pisaly ,ze podobno sa za 29,widzialas je w alfie dzis?
Legginsów nie widziałam, a na spodnie nie zwracałam uwagi
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 23:35   #2441
kusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
w poniedziałek to myślę, że jeszcze coś zastaniesz... do końca stycznia zapewne to wszystko potrwa, a potem pakują i wywożą co się nie sprzedało
Własnie tak sie ostatnio zatanawiałam dlaczego większość sklepów zamiast na maxa przecenić towar np koszulki na 9,90 , spodnie na 19,90 , odsyła go z powrotem Dla mnie to bez sensu kompletnie
Co oni potem z takimi rzeczami ze starej kolekcji robią ?
__________________
~~KaWoHoLiCzKa~~


kusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 23:59   #2442
novocaine870
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 983
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez kusia20 Pokaż wiadomość
Własnie tak sie ostatnio zatanawiałam dlaczego większość sklepów zamiast na maxa przecenić towar np koszulki na 9,90 , spodnie na 19,90 , odsyła go z powrotem Dla mnie to bez sensu kompletnie
Co oni potem z takimi rzeczami ze starej kolekcji robią ?
Towar trafia do producenta, a potem znowu jest rozsyłany przy kolejnej wyprzedaży do sklepów
__________________

The future starts today, not tomorrow.
novocaine870 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 23:59   #2443
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez kusia20 Pokaż wiadomość
Własnie tak sie ostatnio zatanawiałam dlaczego większość sklepów zamiast na maxa przecenić towar np koszulki na 9,90 , spodnie na 19,90 , odsyła go z powrotem Dla mnie to bez sensu kompletnie
Co oni potem z takimi rzeczami ze starej kolekcji robią ?
Do outletów rzeczy idą najczęściej
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 00:02   #2444
novocaine870
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 983
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
Do outletów rzeczy idą najczęściej
to też
__________________

The future starts today, not tomorrow.
novocaine870 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 00:04   #2445
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez novocaine870 Pokaż wiadomość
Towar trafia do producenta, a potem znowu jest rozsyłany przy kolejnej wyprzedaży do sklepów
Mówisz o Inditexie?
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 00:42   #2446
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Orientujecie się czy biżuteria w Aldo jest przeceniona?
I czy są jeszcze przeceny w Mango?
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 06:29   #2447
annah33
Zakorzenienie
 
Avatar annah33
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 765
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Sprzedawca w Cubusie powiedział mi wczoraj,że od poniedziałku będzie przecena 50% już od przecenionej kolekcji damskiej i męskiej.Całej .
Wczoraj obkupiłam tam dzieci,nakupowałam im spodni,bluz z kapturem,bluzek,piżam(wsz ystko po 15 zł),a najbardziej jestem zadowolona z eleganckiej koszuli w prążki z krawatem też za 15 zł(z 79 zł)
annah33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 06:30   #2448
Masae
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez novocaine870 Pokaż wiadomość
jakim bonem? jeśli inditexowym to nie możesz wymienić, jeśli jakimś innym możesz wymienić lub reklamować. Nie ma zwrotów na bony
Miałam takie bony:
http://www.bonarkacitycenter.pl/bony-jak-to-dziala.html
Moge zwrócić czy nie?
Masae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 07:53   #2449
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez annah33 Pokaż wiadomość
Sprzedawca w Cubusie powiedział mi wczoraj,że od poniedziałku będzie przecena 50% już od przecenionej kolekcji damskiej i męskiej.Całej .
Wczoraj obkupiłam tam dzieci,nakupowałam im spodni,bluz z kapturem,bluzek,piżam(wsz ystko po 15 zł),a najbardziej jestem zadowolona z eleganckiej koszuli w prążki z krawatem też za 15 zł(z 79 zł)
ALLELUJA! na tę wiadomość czekałam
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 08:04   #2450
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Hej dziewczyny, wczoraj byłam w Galerii Bałtyckiej ale tylko na chwilkę.
Kupiłam sweter z housa, który podobał mi się juz jak byl za 69,90 a teraz go przecenili na 29,90 ! Az skakałam z radości.
A nie wiecie czy w Stradim będa jeszcze przeceniać? Bo faktycznie coraz mniej juz tych wieszaków przecenowych w sklepach, a coraz wiecej nowej, drogiej kolekcji. Spodobały mi się spodnie, jasne jeansy za 69 ze 159 ale to i tak duzo, jesli wiem ze one mi posluzą jeden sezon bo i tak zaraz gdzies je ubrudzę bo są takie jasne. Była cała rozmiarówka, to myslicie ze odeślą czy jeszcze zrobią jakąs III turkę?
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 09:17   #2451
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Wybrałam się wczoraj do Bonarki. Malutko przecen zostało, niby wszędzie przed wejściem do sklepu wisi napis 'przecena' a w środku albo jeden wieszaczek rzeczy przecenionych, albo jeden stoliczek. Moja krótka relacja ze sklepów:

Aldi - dwa stoliczki przecenionych sweterków nietoperzowych i golfików, ładne można coś wybrać za 34,90 i 39,90

H&M - jeden wieszak przecenionych rzeczy, nic godnego uwagi nie ma. Myślałam, że kupię jakaś biużuterię przecenioną, ale jej nie znalazłam

Tajly Weil - stoliczek przecenionych sweterków, z takiego mięciutkiego materiału, ceny 20 zł, 26 zł, 47 zł

Bershka - ładne bluzeczki takie koszulowe za 49,90, jasny róż, jeśli chodzi o spodnie to cena 49,00 ale większość w rozmiarze 32

P&B - kupiłam taką zieloną bluzeczkę w paseczki z rękawkami nietoperzowymi za 19,90 zł

Stradivarius - biżuteria po 9,00 ale już malutko tego zostało

New Yorker - słaaabo, niby przeceny są, ale bez rewelacji, spodziewałam się jakiś bluzeczek za ok. 20 zł a tu takie 'imprezowe' bluzeczki za 34,90 z 50 czy jakoś tak, kurtki były wdobrej cenie ok 50, udało mi się upolować taką czarną kamizelkę bez rękawów, puchową, czarna, ostatnia w rozmiarze 36, za 19,90

C&A - wielkie rozczarowanie, nie widziałam praktycznie żadnych przecen, ale kupiłam ładną tuniczkę koszulową w kratę za 49,0

Camuie - pełno wszystkiego, ścisk na wieszakach, trzeba mieć anielską cierpliwość żeby coś znaleźć

Auchan - tanie ciuszki dla niemowlaczków, dwupak body za 5,00, pojedyncze body z krótkim rękawiem po 3,00

Dzisiaj wybieram się do Galrii Krk, to też zdam relację
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 09:20   #2452
lifeisbeautiful
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 563
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie, bo nie wiem czy jechać pod wieczór do SCC
polecam pull and bear, są po 50 i 100 złotych
lifeisbeautiful jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 09:28   #2453
mo ni fe re
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 280
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
byłam dzis w maufakturze
ogolnie wydaje sie ze przecen jeszcze jest sporo jednak znalezc cos ciekawego to juz wiekszy problem,chcialam plaszczyk czy jakas fajna kurtke ale niestety z tym ciezko

Bershka - przecen duzo, dosc duzo rozmiarow M z xs i s bardzo ciezko, chyba ze jakies bluzeczki marnej jakosci

Tally weijl- dosc duzo bizuterri przecenionej, ciuszkow niby duzo ale zalezy czego sie szuka, ja lubie ten sklep a jakos nic nie moglam dzis znalezc

Zara- bardzo duzo ciuszkow na przecenach ale jak wyzej zalezy czego sie szuka, z plaszczykami naprawde ciezko

H&M - tu ogolnie kartastrofa, malo przecen i same buble

Terranova- duzo przecenionych swetrow i spodni

New Yorker -dosc duzo przecen ale glownie na rzeczy sporotwe, bluzy , spodnie, wieszakow sporo ale jak zwykle wielki balagan i ciezko przegladac ubrania

Mango - bardzo duzo przecen ale niestety duzo ciuszkow bardziej eleganckich a ja takich nie nosze

Najgorzej z butami, kozaki to naprawde trzeba miec szczescie zeby trafily sue jakies fajne i jeszcze w odpowiednim rozmiarze.

Jesli chodzi o firmy sportowe typu NIKE REEBOK PUMA I ADIDAS to chyba najlepiej wypada REEBOK choc i tu przeceny nie sa tak duze jak na wyprzedazy letniej kiedy to naprawde kupilam duzo fajnych ciuszkow.
Wlasciwie adidas nike i puma to maja po kilka wieszakow przecionionych a REEBOK caly sklep.

To chyba na tyle
były jeszcze jakies fajne ramoneski w okolicach 200zł?
mo ni fe re jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 09:37   #2454
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Dziewczyny, nie jestem na bierząco z wyprzedażami, mam zamiar wybrac sie dopiero w następna niedziele na zakupy, czy jeszcze cos upoluje? Gdzie są przecenione eko skórki i w jakich mniej więcje cenach ? z góry dziekuje za odpowiedzi
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 09:40   #2455
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Byłam wczoraj w SCC :

Bershka - syf, burdel i co bądź , mnóstwo spodni przecenionych na 50zł, materiałowe nawet za 30zł, za bluzkami,swetrami się nie rozglądałam bo nie szło na ten bałagan patrzeć . Torebki za 50zł .
Zara - przeceny jeszcze są, jak ktoś szuka to znajdzie. Spodnie po 50zł (za resztą się nie rozglądałam)
Mango - jeszcze kilka wieszaków zostało. Jeansy po 100zł.
Tally weijl - zostało kilka sukienek, jakieś bluzeczki - ceny od 20zł. Dużo swetrów ale cen nie oglądałam. Spodnie za 90zł. Dużo biżuterii w różnych cenach.
Pull & Bear - dużo kurtek przecenionych (nabyłam jedną ) na 50zł . Mnóstwo bluzeczek ale z rozmiarami gorzej, głownie 40... spodnie tak samo, rozmiary nieźle przebrane.
New Yorker - Bluzy za 20zł (nabyłam jedną), jakieś spodnie widziałam za 40zł - można coś znaleźć
Camaieu - mnóstwo rzeczy, spódniczki od 30zł, sweterki od 30zł, dużo kurtek, spodni, tylko ja tam nic nie potrafię znaleźć
Reserved - strach wchodzić taki sam burdel jak w Bershka - mnóstwo ludzi, ubrania walające się po podłodze, ciuchy przebrane i niskie ceny . Niestety nie mogłam wytrzymać i uciekłam
Top Secret - nic ciekawego, głownie nowa kolekcja.

__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 09:50   #2456
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Reserved - strach wchodzić taki sam burdel jak w Bershka - mnóstwo ludzi, ubrania walające się po podłodze, ciuchy przebrane i niskie ceny . Niestety nie mogłam wytrzymać i uciekłam
jedyne co jest fajne to biżuteria, w czwartek kupiłam sobie bransoletkę za 8,90, kolczyki za 4,90 i 5,90
dzięki za relację z SCC- może sie jeszcze wybiore ale rano, zeby za duzo ludzi nie było
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 09:57   #2457
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
jedyne co jest fajne to biżuteria, w czwartek kupiłam sobie bransoletkę za 8,90, kolczyki za 4,90 i 5,90
dzięki za relację z SCC- może sie jeszcze wybiore ale rano, zeby za duzo ludzi nie było
Do biżuterii niestety nie dotarłam zobaczyłam dwa - trzy wieszaki z przodu i musiałam wyjść - tyle ludzi i ten bałagan no nie szło wytrzymać .
Ja w SCC byłam od 11 do 16 i już o 11 było tyle ludzi że szok ale to była sobota więc się nie dziwię
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 10:26   #2458
novocaine870
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 983
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
Mówisz o Inditexie?


Cytat:
Napisane przez Masae Pokaż wiadomość
Miałam takie bony:
http://www.bonarkacitycenter.pl/bony-jak-to-dziala.html
Moge zwrócić czy nie?
Niestety nie możesz Możesz wymienić albo oczywiście reklamować w razie czego
__________________

The future starts today, not tomorrow.
novocaine870 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 10:37   #2459
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez novocaine870 Pokaż wiadomość

Ja sobie nie przypominam, żeby w Inditexie w kolejnych wyprzedażach wracały jakieś rzeczy z poprzednich sezonów...
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 10:41   #2460
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
Ja sobie nie przypominam, żeby w Inditexie w kolejnych wyprzedażach wracały jakieś rzeczy z poprzednich sezonów...
A chociażby paski ze Stradiego? Identyczne jak rok temu.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.