Akademiki Politechnika Gdańska - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-16, 13:10   #31
roza1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: Akademiki Politechnika Gdańska

Dostałam DS7. Jakie są warunki w tym akademiku, jakie zalety i wady ? Jakieś rady dla niedoświadczonego pierwszaka ? :P
roza1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 13:37   #32
gattinonero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Akademiki Politechnika Gdańska

Nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda, ale dostałam się do DS2 i ktoś może chce się podzielić wrażeniami?
gattinonero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 15:16   #33
Isnooookie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 9
Dot.: Akademiki Politechnika Gdańska

Hej, mi też został przydzielony dzisiaj DS2 i trochę się boję, bo każdy mówi że jest najgorszy. Przeraża mnie też trochę fakt że prysznice są wspólne na każdym piętrze 😨😱
Isnooookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 16:01   #34
roza1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: Akademiki Politechnika Gdańska

Cytat:
Napisane przez Isnooookie Pokaż wiadomość
Hej, mi też został przydzielony dzisiaj DS2 i trochę się boję, bo każdy mówi że jest najgorszy. Przeraża mnie też trochę fakt że prysznice są wspólne na każdym piętrze 😨😱
DS7 podobno całe łazienki są wspólne na każdym piętrze i też mnie to trochę przeraża :/
roza1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 19:09   #35
Isnooookie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 9
Dot.: Akademiki Politechnika Gdańska

Ja czytałam że DS7 jest spoko, niby po remoncie itd, były całkiem dobre opinie 😀 Ja jestem ciekawa jak to wygląda z tymi łazienkami na tyle osób 😀
Isnooookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 01:22   #36
gattinonero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Akademiki Politechnika Gdańska

Cytat:
Napisane przez Isnooookie Pokaż wiadomość
Hej, mi też został przydzielony dzisiaj DS2 i trochę się boję, bo każdy mówi że jest najgorszy. Przeraża mnie też trochę fakt że prysznice są wspólne na każdym piętrze 😨😱
No właśnie mnie też najbardziej przerażają te prysznice...
gattinonero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 18:25   #37
currant12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Akademiki Politechnika Gdańska

Też dostałam ds 2 i przerażają mnie te łazienki. Słyszałam ostatnio, że on jest w remoncie. Chyba nie będzie aż tak strasznie Jest gdzieś informacja kiedy odbywa się kwaterowanie ?

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

A dobra, już znalazłam 23 września – 2 października 2016 r. – kwaterowanie w domach studenckich na rok akademicki
2016/2017
currant12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 18:36   #38
Autorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Akademiki Politechnika Gdańska

Hej dziewczyny, mi przydzielono ds 11 moge się zamienic
zeby nie byc oszukistą, ds 11 ma sporo lepszy standard, ale jest oddalony od polibudy

Zdrówko
Autorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 17:41   #39
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Akademiki Politechnika Gdańska

Cytat:
Napisane przez Autorek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mi przydzielono ds 11 moge się zamienic
zeby nie byc oszukistą, ds 11 ma sporo lepszy standard, ale jest oddalony od polibudy

Zdrówko
Daj spokoj, z ds 11 dojedziesz w 15 minut na uczelnie, a zyjesz w lepszym standardzie i masz 10 minut spacerkiem nad morze. Nie oszukaj sam siebie
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 14:17   #40
bluexberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 31
Dot.: Akademiki Politechnika Gdańska

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Daj spokoj, z ds 11 dojedziesz w 15 minut na uczelnie, a zyjesz w lepszym standardzie i masz 10 minut spacerkiem nad morze. Nie oszukaj sam siebie
Na czerwcowym rozdaniu akademików chyba wszyscy uciekali z ds11, bo daleko. W sumie ja też uciekłam na "Wyspy"=akademiki przy Wyspiańskiego. Ale bliziutko plaża, tramwaj też. Tyle, że trzeba dojeżdżać i gorzej z komunikacją nocną lub kiedy chcesz jechać gdzieś dalej. A poza tym w porządku, standard dobry, czego chcieć więcej .

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

aa i w razie czego na fejsie jest grupa "Zamienię akademik 2016 PG" https://www.facebook.com/groups/2738...03945/?fref=ts

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez roza1997 Pokaż wiadomość
Dostałam DS7. Jakie są warunki w tym akademiku, jakie zalety i wady ? Jakieś rady dla niedoświadczonego pierwszaka ? :P
Ds7 łazienki całkiem ładne jak na takie wspólne, oceniam je lepiej jak te, na które byłam skazana w ds2 . Ale w ds2 pewnie po remoncie będzie lepiej. To tak -> ds 7 - prysznice i kibelki wspólne, pokoje całkiem całkiem, nie ma w nich umywalki więc naczynka mycie albo w kuchni albo w łazience. Osiedle Wyspiańskiego= wszędzie blisko, tramwaje z dwóch stron, skmka, 2 nocne autobusy.. no i do sklepów też blisko. Na PG z buta max 15min.
ds 2 -> Kibelek i umywalka na łącznik (czyli na dwa pokoje), prysznice wspólne (ale jakoś nie najlepiej wspominam drzwi z 30cm przerwą od dołu, nie wiem co będzie po remoncie). Podobno klimat w nim niezastąpiony, nie wiem, bo mieszkałam w nim tylko tydzień we wakacje i tak naprawdę mało w nim przebywałam. Ale ludzie którzy trafili tam z lepszego standardu często tam zostają ze względu na super atmosferę jaka tam panuje. Osiedle na Traugutta = idzie się codziennie pod sporą górę, na zakupy kawałek trzeba chodzić, na PG mniej niż 10 min, zależy gdzie się idzie. Pokoje słabsze "standardem" niż w ds7, nie wiem jak wyglądały wszystkie ale wydawały dodatkowo się ciaśniejsze.

Edytowane przez bluexberry
Czas edycji: 2016-09-05 o 14:24
bluexberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 16:27   #41
roza1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: Akademiki Politechnika Gdańska

Czy ktoś orientuje się czy jeżeli dostałam już akademik na Politechnice Gdańskiej ale jednak zamierzam studiować inny kierunek na innej uczelni w Gdańsku to czy mimo nie uczestniczenia w zajęciach, przez pierwszy semestr formalnie jestem także studentkom pg i mogę mieszkać w akademiku ?
roza1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-12, 23:23   #42
bluexberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 31
Dot.: Akademiki Politechnika Gdańska

Cytat:
Napisane przez roza1997 Pokaż wiadomość
Czy ktoś orientuje się czy jeżeli dostałam już akademik na Politechnice Gdańskiej ale jednak zamierzam studiować inny kierunek na innej uczelni w Gdańsku to czy mimo nie uczestniczenia w zajęciach, przez pierwszy semestr formalnie jestem także studentkom pg i mogę mieszkać w akademiku ?
Jesli nie rezygnujesz, tylko czekasz az Cie wyrzucą później, to akademik nie ma nic do tego. Poki "oficjalnie wedlug papierów" studiujesz na pg i masz konto na mojapg i tam Ci akademik będzie wystawiał fakturę to możesz mieszkać. Ale nie chodzilabym pytać kierownika ds .
bluexberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 10:29   #43
irys95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Akademiki Politechnika Gdańska

Hej
Wiecie może w jakich godzinach można się zakwaterować w akademiku? Jeżeli przyjadę wieczorem to dostanę klucz do pokoju i wtedy mogę zakwaterować się następnego dnia?
irys95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 11:59   #44
bluexberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 31
Dot.: Akademiki Politechnika Gdańska

Kwaterowac sie mozesz o kazdej godzinie, nie dostaniesz klucza dopóki tego nie zrobisz. Jak przyjedziesz nawet w środku nocy to placisz za dzien w ktorym się kwaterujesz
bluexberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 12:59:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.