Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-01, 20:52   #2011
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

quench nie wiem co Ci poradzić... może nie majstruj nic przy strupkach żeby się blizn nie dorobić...za 2 dni powinny same odpaść
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 20:53   #2012
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Przecież Ty świetnie podkreślasz swoją cudowną cerę
Widziałam Twoje makijaże na MM
Może tak jak tu?
http://azjatyckicukier.blogspot.com/...y-makijaz.html
Ale moje makijaże na mm są odpowiednie raczej na sesję, nie na co dzień..
tak właśnie się mniej więcej maluję
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 21:21   #2013
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
BTW macie jakieś pomysły ma szybkie wygojenie takiej podrażnionej buzi?
Maść z witaminą A
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 21:24   #2014
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Ale moje makijaże na mm są odpowiednie raczej na sesję, nie na co dzień..
tak właśnie się mniej więcej maluję
no to możesz sobie poszaleć z kolorami nakładanymi od załamania w górę zamisat jasnego brązu możesz dać np.pastelowy róż, fiolet, niebieski... fajnie jest też połączenie jasny róż na powiece (ruchomej) a od załamania brąz
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 21:29   #2015
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Doskonale podkreśla jasną cerę wzorek z henny i czerwone pazurki
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 21:32   #2016
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Doskonale podkreśla jasną cerę wzorek z henny i czerwone pazurki
Śliczne
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 08:11   #2017
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Doskonale podkreśla jasną cerę wzorek z henny i czerwone pazurki
Oooo mehendi Ślicznie Ci wyszło! Uwielbiam takie delikatne wzory!
Właśnie sobie uświadomiłam jak ja dawno sobie nic na łapach nie malowałam... Gdzieś utkałam nawet całą galerię ze swoich wypocin, kupiłam całe pudełko rożków Singh, a teraz nawet nie mam czasu by sobie coś małego zmalować

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Aaaa, dzisiaj dostałam swoje minerałki i uhhhaaaaa - jestem zachwycona fair neutral. Nawet stopień jasności mi odpowiada. Teraz muszę czekać aż strupia makabra zejdzie mi z twarzy i zabieram się za testowananie
Też czekam na Fair Neutral Yeah!
A na takie ranki ja polecam Ci taką maść do kupienia w aptece, 1.50zł za saszetkę, a nazywa się Tribiotic. Mnie zawsze pomaga na jakieś zmiany skórne... mocno przyspiesza gojenie

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-09-02 o 08:14
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 08:21   #2018
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Relacja z mojego pierwszego szmacenia:
twarz bardzo gładka, lekko zaczerwienione policzki (bo mam tam cere wyjątkowo wrażliwą) i broda (chyba za mocno tarłam), ale nie wygląda to źle - policzki wyglądają bardziej jak oblane dziewiczym rumieńcem niż jak podrażnione Część zaskórników z nosa zniknęło, a część została spłycona Jestem bardzo, bardzo zadowolona, żaden peeling nie przyniósł u mnie takich rezultatów po pierwszym użyciu, a używałam również takich z wysokich półek cenowych (ok.100 zł)
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 09:14   #2019
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
To jest szmata - wariant PRLowki. Wyrabia 200% normy.
Ha mam niezwykłą szmatkę

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
no mnie ta szmata na 200% zaintrygowała... ale tak sobie sama tłumaczę, że ta szmatka jest w 80% z Polyestru i w 20%Polyamidu, a cała (w 100%) zrobiona w technologii mikrofibry....???

ja zamierzam zabrać szmatkę na urlop, tylko jak ja ją będę "odkażać"....
Nie tylko ty sobie to tak tłumaczysz

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja się właśnie skończyłam szmacić. Tym razem obyło się bez ran wycieranych Całe szczęście, bo biała twarz ze strupami wygląda mało atrakcyjnie.
BTW macie jakieś pomysły ma szybkie wygojenie takiej podrażnionej buzi?

Aaaa, dzisiaj dostałam swoje minerałki i uhhhaaaaa - jestem zachwycona fair neutral. Nawet stopień jasności mi odpowiada. Teraz muszę czekać aż strupia makabra zejdzie mi z twarzy i zabieram się za testowananie
Maść z wit. A, krem z Babydream Calendulacreme.

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Doskonale podkreśla jasną cerę wzorek z henny i czerwone pazurki
Baaardzo ładne

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Relacja z mojego pierwszego szmacenia:
twarz bardzo gładka, lekko zaczerwienione policzki (bo mam tam cere wyjątkowo wrażliwą) i broda (chyba za mocno tarłam), ale nie wygląda to źle - policzki wyglądają bardziej jak oblane dziewiczym rumieńcem niż jak podrażnione Część zaskórników z nosa zniknęło, a część została spłycona Jestem bardzo, bardzo zadowolona, żaden peeling nie przyniósł u mnie takich rezultatów po pierwszym użyciu, a używałam również takich z wysokich półek cenowych (ok.100 zł)
Jednak ta szmatka działa cuda Zobaczycie jeszcze jakieś 2 miesiące, a trudno bedzie znaleźć mikrofibrę na półce sklepowej. Nie powinni nam producenci za reklamę płacić?
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 09:16   #2020
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Oooo mehendi Ślicznie Ci wyszło! Uwielbiam takie delikatne wzory!
Właśnie sobie uświadomiłam jak ja dawno sobie nic na łapach nie malowałam... Gdzieś utkałam nawet całą galerię ze swoich wypocin, kupiłam całe pudełko rożków Singh, a teraz nawet nie mam czasu by sobie coś małego zmalować
Rabou - a kiedy się zobaczymy, wiesz co na Ciebie u mnie czeka
będziesz mogła wziąć swojego rożka i mi domalować wzorek.
A i nie ja go malowałam - nie umiem tylko pewna bardzo sympatyczna dziewczyna
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 09:32   #2021
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość

Jednak ta szmatka działa cuda Zobaczycie jeszcze jakieś 2 miesiące, a trudno bedzie znaleźć mikrofibrę na półce sklepowej. Nie powinni nam producenci za reklamę płacić?
A ja przed chwila źle przeczytałam twój opis i zobaczyłam tam "szmata nie zdobi człowieka, ale swoje robi"
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 10:30   #2022
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Rabou - a kiedy się zobaczymy, wiesz co na Ciebie u mnie czeka
będziesz mogła wziąć swojego rożka i mi domalować wzorek.
A i nie ja go malowałam - nie umiem tylko pewna bardzo sympatyczna dziewczyna
Jeszcze czeka? O matko... Ostatnio miałyśmy coś razem z Isilindil zmontować, ale nie wyszło przez moje ciągłe rozjazdy... A kto tutaj proponował jakieś spotkanie wrocławianek/bladolicych w październiku? Czy mi się coś ubzdało?

Sympatyczna dziewczyna z Wrocławia, zdobiąca henną? Amelia nie czasem? Moje rożki niestety chyba już kompletnie pozasychały od braku użytkowania... A poza tym mnie lepiej nie podkładać łapek bo zakładając coś małego tylko na wierzchu, zawsze kończę z takim wzorem a'la hinduska panna młoda Od łokcia po opuszki palców

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
A ja przed chwila źle przeczytałam twój opis i zobaczyłam tam "szmata nie zdobi człowieka, ale swoje robi"
Miałam to samo


Dziewczyny ja dzisiaj idę polować na tę szmatkę... mam nadzieję, że ją jeszcze dorwę ;>
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 10:46   #2023
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja tez się rano zeszmaciłam

Wreszcie moja twarz wygląda jak moja po dwóch tygodniach leczenia
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 13:15   #2024
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja tez się rano zeszmaciłam

Wreszcie moja twarz wygląda jak moja po dwóch tygodniach leczenia

super, że Twoja twarz wygląda lepiej

dorwałam dziś szmatkę w biedronce, nie wiem, co TŻ powie na to, że dziś wieczorem się zeszmacę
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 13:30   #2025
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Jeszcze czeka? O matko... Ostatnio miałyśmy coś razem z Isilindil zmontować, ale nie wyszło przez moje ciągłe rozjazdy... A kto tutaj proponował jakieś spotkanie wrocławianek/bladolicych w październiku? Czy mi się coś ubzdało?

Sympatyczna dziewczyna z Wrocławia, zdobiąca henną? Amelia nie czasem? Moje rożki niestety chyba już kompletnie pozasychały od braku użytkowania... A poza tym mnie lepiej nie podkładać łapek bo zakładając coś małego tylko na wierzchu, zawsze kończę z takim wzorem a'la hinduska panna młoda Od łokcia po opuszki palców
Tak Amelia

i tak miałyśmy się spotkać z ISI , i tak ja rzuciłam hasło
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 14:10   #2026
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Tak Amelia

i tak miałyśmy się spotkać z ISI , i tak ja rzuciłam hasło
Ooo z Amelią sobie kiedyś zrobiłyśmy wspólne malowanie łapek

To może niech zostanie ten październik, hmm? Isi, Ty i ja póki co Taki jest zestaw na tę chwilę

Ktoś chętny się dopisać?
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 15:18   #2027
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość

Maść z wit. A, krem z Babydream Calendulacreme.
Dzisiaj kupiłam babydreama. Mam nadzieję że nie zapycha, bo ostatnio jak wypróbowałam krem dermedic nawilżający (czy jakoś tak) to obudziłam się z podskórnymi, bolącymi pryszczami (kolejne doświadczenie życiowe; przez 23 lata nie miałam pryszczy a teraz proszę! nawet nie widziałam że są one tak bolesne)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 15:47   #2028
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dzisiaj kupiłam babydreama. Mam nadzieję że nie zapycha, bo ostatnio jak wypróbowałam krem dermedic nawilżający (czy jakoś tak) to obudziłam się z podskórnymi, bolącymi pryszczami (kolejne doświadczenie życiowe; przez 23 lata nie miałam pryszczy a teraz proszę! nawet nie widziałam że są one tak bolesne)
Mi Babydream calendula bardzo dobrze służył, zasuszał jakieś małe wypryski i pielęgnował. Miałam też z tej samej serii Gesichtscreme, ale po tym miałam wysyp.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 16:14   #2029
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
no to możesz sobie poszaleć z kolorami nakładanymi od załamania w górę zamisat jasnego brązu możesz dać np.pastelowy róż, fiolet, niebieski... fajnie jest też połączenie jasny róż na powiece (ruchomej) a od załamania brąz
ostatnio malowałam sie podobnie: na całą ruchoma powiekę jasny, perłowy róż, nad rzęsami, w zew. kąciku i na załamaniu (roztarty w górę i na zewnątrz) czekoladowy brąz. bardzo ładnie wygląda, pasuje do brązowych oczu raz też pomalowałam sie podobnie, tylko zamiast różowego dałam rozbieloną miętę... baaardzo ładnie wygląda przy brązowych oczach i jasnej cerze

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
A ja przed chwila źle przeczytałam twój opis i zobaczyłam tam "szmata nie zdobi człowieka, ale swoje robi"
coś jest nie tak, bo też tak przeczytałam

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dzisiaj kupiłam babydreama. Mam nadzieję że nie zapycha, bo ostatnio jak wypróbowałam krem dermedic nawilżający (czy jakoś tak) to obudziłam się z podskórnymi, bolącymi pryszczami (kolejne doświadczenie życiowe; przez 23 lata nie miałam pryszczy a teraz proszę! nawet nie widziałam że są one tak bolesne)
takie małe krosty moze pomagać leczyć ja nie zauważyłam powstania nowych krost czy zaskórników, ale niestety pogorszył stan niektórych większych zmian trądzikowych (tylko na czole). za to dobrze poradził sobie z podrażnieniem na nosie i policzkach, powstałym w wyniku nadmiernego zeszmacenia
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 18:06   #2030
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

szmata nas prześladuje!
Dopisuje się do Wrocławskiego spotkania bladolicych
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 18:13   #2031
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Królowo - super
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 18:21   #2032
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dzisiaj kupiłam babydreama. Mam nadzieję że nie zapycha, bo ostatnio jak wypróbowałam krem dermedic nawilżający (czy jakoś tak) to obudziłam się z podskórnymi, bolącymi pryszczami (kolejne doświadczenie życiowe; przez 23 lata nie miałam pryszczy a teraz proszę! nawet nie widziałam że są one tak bolesne)
Mnie nie zapycha. I wspaniale goi powstałe pryszcze

No muszę przyznać dziewczyny- nie wpadłam na to, że mój opis jest taki wieloznaczny Ale ubawiło mnie to bardzo mocno.

Ja dostałam w aptece próbkę podkładu Clinique. Kolor 03. Oni nie mają możliwości wyboru, tylko wszystkie próbki są tak generalizowane?

Zamówię próbki jakiegoś podkładu mineralnego. Lepszy EDM, czy Lumiere? Czy używałyście korektora mineralnego z EDM? Albo może znacie jakiś dobrze kryjący korektor mineralny?

Zastanawiam się czy jako korektora nie używać Dermacolu. Możecie mi przesłać zdjęcia jak wygląda ta wersją, którą używacie? Bo ja miałam jeszcze w tym starym, zwykłym opakowaniu.

EDIT: Muszę się poskarżyć, że mam "kryzys włosowy". Mam kręcone włosy i kompletnie nie potrafię sobie z nimi poradzić. Wszędzie mi sterczą i kurczę lecą mi do oczu, ust. Nie potrafię ich związać, bo mi gumka pęka. A jak wyprostuję to wyglądam jakby mnie krowa językiem wylizała. I jak tu ma wzrastać samoocena?
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-09-02 o 18:31
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 18:43   #2033
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Zamówię próbki jakiegoś podkładu mineralnego. Lepszy EDM, czy Lumiere? Czy używałyście korektora mineralnego z EDM? Albo może znacie jakiś dobrze kryjący korektor mineralny?

Zastanawiam się czy jako korektora nie używać Dermacolu. Możecie mi przesłać zdjęcia jak wygląda ta wersją, którą używacie? Bo ja miałam jeszcze w tym starym, zwykłym opakowaniu.
Ja używam korektora EDM Multi-Intensive i wg. mnie jak na proszek jest mocno kryjący. Używam go na cienie pod oczami i tam się sprawdza świetnie! Zero włażenia w 'zmarszczki', nic się z nim złego nie dzieje Także polecam!

A i podobno Lumiere nie ma aż tak jasnych odcieni... tak gdzieś przeczytałam na wątku i nie jestem całkiem pewna czy to o Lumiere akurat chodziło
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 18:54   #2034
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Witajcie blade twarze , podpinam się do wątku Od 24 lat jestem koloru mąki zmieszanej ze śniegiem ( z wyjątkiem opalonych na brązowo stóp - ale i tak palce są białe od butów, co wygląda, przyznam dziwacznie ).

Zaczynam nadrabiac Wasz wątek, powoli, powolutku Rzuciłam tylko okiem na razie- nie wiem cóż oznacza "zeszmacić się" tutaj, ale chętnie się dowiem

I od razu uderzam z zapytaniem- kupiłam sobie podkład Clinique w kamieniu, Almost Powder, odcień najjaśniejszy. I okazał się być za jasny- a to dlatego że kiepsko wygląda pod oczami, bez niego mam sińce, zaś dwójka tego samego produktu jest juz za ciemna. Klasyka Czy możecie mi polecić jakikolwiek sensowny kosmetyk, który byłby jasny, ale ciutkę ciemniejszy od najjasniejszego? Taki 1,5 ?
__________________
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Małżeństwo nie gwarantuje posiadania męża.
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:07   #2035
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość

EDIT: Muszę się poskarżyć, że mam "kryzys włosowy". Mam kręcone włosy i kompletnie nie potrafię sobie z nimi poradzić. Wszędzie mi sterczą i kurczę lecą mi do oczu, ust. Nie potrafię ich związać, bo mi gumka pęka. A jak wyprostuję to wyglądam jakby mnie krowa językiem wylizała. I jak tu ma wzrastać samoocena?

Kochana, a ja sobie trwałą robiłam, żeby mieć kręcone
Porady z forum dla kręconych nie dają efektu...?

Strasznie żałuje, że nie mogę na zlot Z Białegostoku to kawał świata. Mąż by wyśmiał nawet za sam pomysł.


Zdecydowałam, ze nie będę się bawić już w minerały. Próbki Pixie mi się skończyły, z braku funduszy nie kupiłam biga. Wróciłam do Deborah i mam taka śliczną buzię
Nie chce mi się bawić w to wcieranie minerałów, kiedy nigdy nie wiem, jaki będzie efekt końcowy.
Żeby nie było- bardzo zadowolona byłam, polecam serdecznie, ale mam swój idealny płynny podkład, o niebo jednak wygodniejszy ...

Ktoś chętny na pędzelek Flat Top Pixie...? Używany, ale nawet napis nie starty
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:11   #2036
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Ja używam korektora EDM Multi-Intensive i wg. mnie jak na proszek jest mocno kryjący. Używam go na cienie pod oczami i tam się sprawdza świetnie! Zero włażenia w 'zmarszczki', nic się z nim złego nie dzieje Także polecam!

A i podobno Lumiere nie ma aż tak jasnych odcieni... tak gdzieś przeczytałam na wątku i nie jestem całkiem pewna czy to o Lumiere akurat chodziło
Dzięki wielkie. Właśnie się zastanawiałam nad tym korektorem. Co do tego Lumiere. Ja nie jestem idealnie biała, więc nie potrzebuje prawie białego odcienia Wystarczy jasny. Chociaż w zimie, jak przyblędnę jeszcze bardziej pewnie zmienię zdanie.

Cytat:
Napisane przez baobabka Pokaż wiadomość
Witajcie blade twarze , podpinam się do wątku Od 24 lat jestem koloru mąki zmieszanej ze śniegiem ( z wyjątkiem opalonych na brązowo stóp - ale i tak palce są białe od butów, co wygląda, przyznam dziwacznie ).

Zaczynam nadrabiac Wasz wątek, powoli, powolutku Rzuciłam tylko okiem na razie- nie wiem cóż oznacza "zeszmacić się" tutaj, ale chętnie się dowiem

I od razu uderzam z zapytaniem- kupiłam sobie podkład Clinique w kamieniu, Almost Powder, odcień najjaśniejszy. I okazał się być za jasny- a to dlatego że kiepsko wygląda pod oczami, bez niego mam sińce, zaś dwójka tego samego produktu jest juz za ciemna. Klasyka Czy możecie mi polecić jakikolwiek sensowny kosmetyk, który byłby jasny, ale ciutkę ciemniejszy od najjasniejszego? Taki 1,5 ?
A w jakim odcieniu? Ciepły czy chłodny? Może nie masz źle dobranego odcienia tylko po prostu jest to podkład, który nie kryje zbyt dobrze. Piszesz, że jesteś w odcieniu "mąki zmieszanej ze śniegiem", więc musisz być bardzo jasna. Ja raczej określiłabym swoją cerę jako bardzo jasny beż. W kamieniu zawsze będzie raczej tonował skórę, aniżeli krył cienie pod oczami. I na cienie lepiej sprawić sobie korektor. Podkład nigdy nie będzie dawał takiego efektu

elianko niestety porady w moim przypadku nie pomogą, bo jestem najzwyczajniej w świecie...źle obcięta. Gdy są bardzo długie to wyglądają świetnie. Teraz sięgają mi do połowy pleców, gdy są proste. Niestety fryzjerka wycieniowała mi je fatalnie. W ogóle nie miała pojęcia jak się z nimi zachować. Nie zareagowałam, bo cięła w taki sposób, że sama nie zauważyłam co ona takiego wyprawia Więc łykam skrzyp, pokrzywę i modlę się, żeby odrosły jak najszybciej
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-09-02 o 19:19
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:54   #2037
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Ja używam korektora EDM Multi-Intensive i wg. mnie jak na proszek jest mocno kryjący. Używam go na cienie pod oczami i tam się sprawdza świetnie! Zero włażenia w 'zmarszczki', nic się z nim złego nie dzieje Także polecam!

A i podobno Lumiere nie ma aż tak jasnych odcieni... tak gdzieś przeczytałam na wątku i nie jestem całkiem pewna czy to o Lumiere akurat chodziło
też miałam sypkie korektory EDM i jak dla mnie ... nigdy wiecej raz że za mało kryły (ja na prawdę mam spore te cienie, ale zawsze tak miałam) a dwa że właziły koszmarnie w załamania, z tym ze gwoli scisłości ja miałam kolor Aussie Perk Me Up, Sunlight i (chyba) Fair, ale niestety skutecznie mi one wybiły z głowy korektory sypkie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:23   #2038
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość


A w jakim odcieniu? Ciepły czy chłodny? Może nie masz źle dobranego odcienia tylko po prostu jest to podkład, który nie kryje zbyt dobrze. Piszesz, że jesteś w odcieniu "mąki zmieszanej ze śniegiem", więc musisz być bardzo jasna. Ja raczej określiłabym swoją cerę jako bardzo jasny beż. W kamieniu zawsze będzie raczej tonował skórę, aniżeli krył cienie pod oczami. I na cienie lepiej sprawić sobie korektor. Podkład nigdy nie będzie dawał takiego efektu
Dziękuję za odpowiedź Co do odcienia mojej cery wydaje mi się być niesamowicie jasny, al jak pisałam- kupiony podkład jest od niej jaśniejszy, więc być może to tylko moje subiektywne wrażenie (potęgowane kłopotami z trądzikiem = blada twarz i widoczne wyraźnie czerwone krostki i zaczerwienienia). Ciężko stwierdzić czy jest ciepły czy chłodny, mi wydaje się być po prostu biały i nieco odcina się od szyi, zaś moja cera nie wygląda zdrowo. Zastanawiam się, czy może odpowiednia ilość lekkiego różu zlikwidowałaby wrażenie chorobliwej bladości...?
__________________
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Małżeństwo nie gwarantuje posiadania męża.
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:35   #2039
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez baobabka Pokaż wiadomość

I od razu uderzam z zapytaniem- kupiłam sobie podkład Clinique w kamieniu, Almost Powder, odcień najjaśniejszy. I okazał się być za jasny- a to dlatego że kiepsko wygląda pod oczami, bez niego mam sińce, zaś dwójka tego samego produktu jest juz za ciemna. Klasyka Czy możecie mi polecić jakikolwiek sensowny kosmetyk, który byłby jasny, ale ciutkę ciemniejszy od najjasniejszego? Taki 1,5 ?
Najjaśniejszy jest zbyt jasny? Lol, to ja chyba naprawdę mam bardzo jasna cerę, bo dla mnie jest zbyt ciemny i teraz leżakuje na dnie kosmetyczki Naprawdę, chyba muszę chyba uderzyć w wątek wymiankowy, bo coś za dużo mam zbyt ciemnych, nieużywanych podkładów
Jeśli chodzi o coś ciemniejszego, to przydałaby się informacja jaką kwotą dysponujesz i jaką formę podkładu preferujesz. Chodzi Ci o sypańce ew. pudry prasowane? Czy mogą to być fluidy w płynie? Wolisz mat i krycie czy rozświetlenie i efekt "gołej skóry" taki jaki daje AP Clinique?

Estra, znam ten ból z włosami. Ja mam włosy bardzo puszyste, wijące się, absolutnie nieposkromione. W wilgotne dni mam na głowie wściekłego Chopina, tudzież Kopernika. Co gorsza jestem w trakcie zapuszczania - teraz sięgają ramion i stroszą się niemiłosiernie. Bez związania ich gumką nie wyjdę z domu, bo po 5 minutach sterczą pod katem prostym od skóry Pomaga mi na to trochę mleczko L'Oreala do włosów farbowanych z serii profesjonalnej (różowa butelka).
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-09-02 o 20:37
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 20:57   #2040
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
coś za dużo mam zbyt ciemnych, nieużywanych podkładów

Ja mam z tego powodu białą bazę Inglota- rozjaśniam to, co zbyt ciemne.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.