Wypada czy nie wypada? Jak podziękować instruktorowi na koniec jazd? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-10, 19:28   #61
skarbuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Wypada czy nie wypada? Jak podziękować instruktorowi na koniec jazd?

hej hej ! no i wlasnie mam ten sam problem.!! mam na prawde swietnego instruktora! i jak sobie pomysle ze juz NIGDY nie bede z nim jezdzic to az mi sie chce plakac!! i nie wiem co mam mu kupic! w prawdzie egzamin dopwiero przde mna ale chcialabym juz cos kupic bo potem to juz szybkoo pojdzie. alkohol nie za bardzo mi pasuje poniewaz i ja bym sie glupio czula wreczajac go a i instruktor (z tego co go znam) tez bylby zaklopotany. chcialam jakis drobiazg ktory by mu mnie przypominal zawsze
skarbuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 21:26   #62
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Wypada czy nie wypada? Jak podziękować instruktorowi na koniec jazd?

Moj byl do kitu,nawet go nikomu nie polece
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 20:30   #63
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Wypada czy nie wypada? Jak podziękować instruktorowi na koniec jazd?

Miałam ten sam problem. Jak tu podziękować miłemu instruktorowi za przetrwanie kursu ze mną, za tą szaleńczą cierpliwość he he. Zastanawiałam się nad kupnem czegoś słodkiego ale jednak zrezygnowałam i najzwyczajniej uścisnęłam mu rękę i podziękowałam
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 07:16   #64
livv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: Wypada czy nie wypada? Jak podziękować instruktorowi na koniec jazd?

Witam.
Ja z moją instruktorką miałam bardzo dobre relacje,lubiłam te nasze L-kowe jazdy.Nawet chwili nie zastanawiałam się nad daniem małego upominku w ramach podziękowania-a zrobiłam to dlatego bo widziałam jej zaangażowanie i faktycznie skupiała się na tym by mnie nauczyć.
Ja dałam po zdanym egzaminie-ale to tylko dlatego by wszystko ze szczegółami opowiedzieć,a że zdałam dość szybko bo chyba ok 3 tyg po zakończeniu jazd to wszystko było na świeżo.
Co do dawania ogólnie- to moim zdaniem zależy od tego jaka była relacja,ktoś napisał ,że to praca instruktora i mu się nic nie należy -to już rzecz indywidualnego podejścia,ale gdybym miała inną/ego i mniej zaangażowaną/ego w sprawę instruktorkę to pewnie nie dałabym nic.
pozdrawiam
livv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 14:28   #65
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: Wypada czy nie wypada? Jak podziękować instruktorowi na koniec jazd?

ja dałam swojemu instruktorowi w ramach podziękowani książkę z własnoręczną dedykacją. Bardzo sie ucieszył

dodam od razu, że bardzo sie polubiliśmy, duzo ze sobą rozmawialiśmy podczas jazd, więc mozna powiedzić, że dobrze go poznałam. Wiedziałam, że dużo czyta i co czyta, dlatego książka była dobrym prezentem.

zastanawiałam się jeszcze nad winem i myślę, że to też dobry pomysł.
__________________
Two roads diverged in a wood, and I
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.


R.Frost


Cel osiągnięty.
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 22:24   #66
Siwka937
Raczkowanie
 
Avatar Siwka937
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 483
GG do Siwka937
Dot.: Wypada czy nie wypada? Jak podziękować instruktorowi na koniec jazd?

odkopuję stary temat.. mam ten sam problem. mam świetnego instruktora, zostały mi tylko 3 godziny, aż żal mi kończyć. ponadto gościu wyjeżdża 10 listopada, a egzamin mam 23 listopada na który jadę z innym instruktorem z mojej szkoły. tak więc ja mogę chyba dać coś właśnie na koniec mojej ostatniej godziny? bo przecież jak ewentualnie zdam to już się z nim nie zobaczę a nawet jak nie zdam to nie wiem czy zdąży wrócić na moją poprawkę.. co do samego dziękowania to ja dziękuję za każdym razem jak wysiadam z elki po jeździe. a zamierzam kupić merci bo kiedyś gadaliśmy o alkoholu to mówił, że się wystrzega także merci będzie najlepszym rozwiązaniem chyba. co Wy o tym myślicie? i kiedy dać?
__________________
Dziennikarstwo na UW.

"Dobry dziennikarz powinien być przede wszystkim dobrym człowiekiem"


Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=771938 zapraszam

Siwka937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 13:42   #67
Gruffi
Rozeznanie
 
Avatar Gruffi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 532
Dot.: Wypada czy nie wypada? Jak podziękować instruktorowi na koniec jazd?

Moim zdaniem zbędne są prezety, bo taka jego praca, ale jesli już bardzo chcesz dać i podziekować w taki sposób to fajnie dać, ale po zadanym egzaminie, bo wtedy widać konkretnie, że dobrze nauczył. Ale jeśli go już wtedy nie będzie, to przy ostatniej jeździe z nim wręcz te czekoladki, oczywiście na koniec jazdy i żeby nie było przy tym innego kursanta, bo może wtedy wyjść taka niezręczna sytuacja szczególnie dla instruktora.
Możesz powiedzieć, że dziękujesz za wszystkie jazdy i wzamian masz coś na osłodę czy coś w tym stylu
__________________
The wise man said just raise your hand
And reach out for the spell
Find the door to the promised land
Just believe in yourself
Hear this voice from deep inside
It's the call of your heart
Close your eyes and your will find
The way out of the dark
Gruffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 16:57   #68
solina1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 32
Dot.: Wypada czy nie wypada? Jak podziękować instruktorowi na koniec jazd?

Dość zaskoczona byłam pomysłem kupowania prezentów dla instruktora. Kiedy robiłam prawo jazdy to mi nawet to do głowy nie przyszło. Oczywiście kilka miłych słów na koniec i podziękowanie. No ale jeśli wyjątkowo lubisz tego instruktora to czemu nie.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
solina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 11:46   #69
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Wypada czy nie wypada? Jak podziękować instruktorowi na koniec jazd?

Cytat:
Napisane przez Gruffi Pokaż wiadomość
Moim zdaniem zbędne są prezety, bo taka jego praca, ale jesli już bardzo chcesz dać i podziekować w taki sposób to fajnie dać, ale po zadanym egzaminie, bo wtedy widać konkretnie, że dobrze nauczył. Ale jeśli go już wtedy nie będzie, to przy ostatniej jeździe z nim wręcz te czekoladki, oczywiście na koniec jazdy i żeby nie było przy tym innego kursanta, bo może wtedy wyjść taka niezręczna sytuacja szczególnie dla instruktora.
Możesz powiedzieć, że dziękujesz za wszystkie jazdy i wzamian masz coś na osłodę czy coś w tym stylu
Wiesz, różni są instruktorzy, jedni nauczą , inni olewają

Ja swojemu mogę tylko kopa w zasadzić .
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 21:02   #70
anetkak78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Wypada czy nie wypada? Jak podziękować instruktorowi na koniec jazd?

Ja bym dała jakbym zdała egzamin.
A zdałam parę dni temu
anetkak78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 16:15   #71
OllyMurs
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 26
Dot.: Wypada czy nie wypada? Jak podziękować instruktorowi na koniec jazd?

W mojej rodzinie jest instruktor i faktycznie ludzie dosyć często dziękują w sposób prezentowy. Najczęściej są to alkohole i tu pojawia się problem bo ów instruktor jest nie pijący

Sam mówi, podobnie jak któraś z Was, że to jego praca jak każda inna. Tak samo jak nauczyciel szykuje do matury.
OllyMurs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.