Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 18:37   #961
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

hej, byłam dzisiaj w body shopie (znowu), i wypróbowałam sobie podkład pasujący do mojego all face base.
to jest naprawdę bardzo jasny żółty kolor. myślę ze warto zwrócić uwagę, wrzucałam kiedyś swatcha all face base 01, podkład jest w takim samym odcieniu i jasności.
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:39   #962
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Proszę bardzo. Na ręku nawaliłam grubą warstwę by pokazać drobinki miki. Kulki nie dają metalicznej, mokrej tafli, tylko właśnie blink, blink. Na skórze, nałożone w rozsądnej ilości wyglądają super - bardzo świeżo a buzia nabiera blasku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0253.jpg (58,0 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0252.jpg (22,3 KB, 117 załadowań)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:49   #963
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
ja xperienca kupiłam byłam taka szczęśliwa ech, dopóki się nim nie umalowałam. już dawno pozbyłam się go na wymiance. wiem, że niektórym pasuje ale nie wiem jakim cudem u mnie wyglądało jakbym sie wysmarowała jakimś grudowatym silikonem na brudna tłustą twarz, koloru nie dawał tylko taka niezdrową, żółta poświatę i wtedy powiedziałam sobie, że koniec kupowania bez testowania heh ( abył wtedy drogi oj drogi).
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
U mnie wyglądał identycznie. Miałam skórę niczym bezdomny, który nie mył się przez miesiąc. Ale doceniam starania max factora - że odważył się wypuścić jasne kolory podkładów.
no to więc pozostaje Almay i Flormar. Z tego co udało mi się wyczytać, większość Almay-ów bardzo słabo kryje, i w którymś z nich Ivory jest ciemniejszy niż Ivory Revlona...
zresztą, nie wiem czemu tyle czasu rozmyślałam nad tym Xperience, wystarczyło zajrzeć na KWC i już wiem że jest nie dla mnie

edit: śliczne te kuleczki aczkolwiek jakiekolwiek drobinki mnie odstraszają, na wieczór, na imprezy spoko, aczkolwiek na dzień wolę "gładszy" błysk. więc zakładam, ze bym czegoś takiego nie wykończyła do końca zycia pozostaję przy białym cieniu

próbując znaleźć informacji na temat podkładów Flormaru, postanowiłam skorzystać z automatycznego tłumacza. ciecz fundacja, fundacja proszku, ale jest cięższy od skóry zapewnia naturalny wygląd, a nie integracji. Weź tu się czegoś dowiedz
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-02-01 o 19:22
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:44   #964
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

O, a można link do tego z body shopu?


Ja mam inglota teraz... swatch w jasnopodkładowym
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:57   #965
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

a ja mierzyłam dziś Diorskin nude - w kolorze 01 - ładny żółciutki ale za ciemny a to najjaśniejszy z palety dostępnej w Douglasie. Chyba zacznę się opalać. Mam już tego dość
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:58   #966
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
hej, byłam dzisiaj w body shopie (znowu), i wypróbowałam sobie podkład pasujący do mojego all face base.
to jest naprawdę bardzo jasny żółty kolor. myślę ze warto zwrócić uwagę, wrzucałam kiedyś swatcha all face base 01, podkład jest w takim samym odcieniu i jasności.
To ktory to jest w koncu Body Shop? Moze jutro albo pojutrze bym sie wybrala go obejrzec
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 21:20   #967
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
To ktory to jest w koncu Body Shop? Moze jutro albo pojutrze bym sie wybrala go obejrzec
To chyba ten. Nie jest zgłoszony do KWC:
http://www.thebodyshop.com/_en/_ww/c...783m#anchor001
Kolor najjaśniejszy jest faktycznie jaśniutki. Ale może zapychać (talk).
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 21:50   #968
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a ja mierzyłam dziś Diorskin nude - w kolorze 01 - ładny żółciutki ale za ciemny a to najjaśniejszy z palety dostępnej w Douglasie. Chyba zacznę się opalać. Mam już tego dość
Może nie opalać, ale nie ukrywać tak szczelnie pod warstwą +50... Też takie myśli mi po głowie chodzą ostatnio... nie jesteś sama
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 22:00   #969
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Może nie opalać, ale nie ukrywać tak szczelnie pod warstwą +50... Też takie myśli mi po głowie chodzą ostatnio... nie jesteś sama
ale ja się nie ukrywam pod filtrem. Nie stosuję żadnego. Filtry używam tylko na wakacjach w jakiś ciepłych krajach. A tak to cały rok pomykam bez grama filtra na twarzy. No chyba że mam jakiś bb krem z filtrami to tak.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 22:12   #970
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Powiem wam, że dopiero w tym Inglocie jestem naprawdę blada, dziś to zauważyłam. Nie rozjaśnia mnie tylko jest właśnie idealnie dopasowany, ale taka jestem biała... Aż ludzie w tramwaju się patrzyli (szczególnie że miałam amarantową szminkę)
Te wszystkie wcześniejsze wydawały się w miarę dopasowane ale jednak przyciemniały
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 22:25   #971
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja ostatnio jak siebie zobaczyłam na zdjęciach to stwierdziłam, że jestem za blada. Nie spodobało mi się to - trochę jak trup.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 22:38   #972
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

kurcze, chciałabym gdzieś zczaić tego inglota 100 na żywo, ale na 2 stoiskach inglota, na których szukałam to mieli od 300
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 22:39   #973
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dobrze, że jestem zapatrzona w swoją bladość i mi nie przeszkadza Biały meow na paszczękę, rozświetlacz i jest pięknie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 23:15   #974
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
ale ja się nie ukrywam pod filtrem. Nie stosuję żadnego. Filtry używam tylko na wakacjach w jakiś ciepłych krajach. A tak to cały rok pomykam bez grama filtra na twarzy. No chyba że mam jakiś bb krem z filtrami to tak.
A to tak samo jak ja... Myślałam, że należysz do klubu filtromaniaczek
Ostatnio stwierdziłam, że lepiej się prezentuję w Linen niż w Fair Neutral z EDM i pewnie na tym pozostanę...
Na zdjęciach wyglądam całkiem ok, ale pod warunkiem, że nie są robione z lampą - wtedy jestem jak wielka, biała plama z czarnymi kropkami jako oczy i wielkim szalem wokół głowy... komicznie!
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 23:42   #975
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio jak siebie zobaczyłam na zdjęciach to stwierdziłam, że jestem za blada. Nie spodobało mi się to - trochę jak trup.
powiem tylko jedno: Nic. Mi. Nie. Mów.
wczoraj zobaczyłam zdjęcia z imprezy. dla wyjasnienia: nie wybielałam się specjalnie, poszłam jak stalam z uczelni, a koleżanka obok jest typowa królewną snieżką, więc to nie jest tak, że ona jest tu kontrastem solaryjnym.



aha.... kurcz, tak sobie pomyślałam,.... mam nadzieję ze to nie wygląda tak jakbym wrzucała tu swoje zdjęcia zebyscie mnie chwaliły, tak mi sie jakos czasami nasuwa w związku z jakims tematem... to nie jest po to zebyscie oglądały mą jakże nadobną buzię czy coś, przysięgam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 104_5694.jpg (85,2 KB, 180 załadowań)
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 00:47   #976
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ile ja bym dala za taki odcien skory Piekny!
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 01:39   #977
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A o to ja i moja bladość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (38,3 KB, 150 załadowań)
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 07:27   #978
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ale jestescie ladne

ja chyba znalazlam odcien ktory d mnie pasuje
ale na razie jeszcze nie chce zapeszac
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 07:45   #979
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Sudocrem, ale zapycha przy dłuższym stosowaniu

Kupiłam ten Lili Lolo, powinien do środy dotrzeć I zielony "shrekowy" lakier z Essence. Nie wiem czy to dobry pomysł był, bo elianka kiedyś taki miała i efekt z jasną cerą był raczej średni. Ale nie oparłam się napisowi "I love Berlin"

Ja przechodzę na minerały, albo jak nie zdają rezultatu to korektor. Nie mam siły się mazać podkładami, które w dodatku mnie koszmarnie zapychają.
Macie jakieś fajne jasne korektory do polecenia? Najlepiej taki do tuszowania wyprysków i taki pod oczy. Dermacol mnie zapycha Miałam kiedyś Magic Conelar, ale nie pamiętam jak się sprawował, bo to była próbka...
a jakie minerały polecasz ? bo stwierdziłam, że może spróbuję
póki co to trudno mi uwierzyć, że proszek zakryje mi zaskórniki itd
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 07:57   #980
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
A to tak samo jak ja... Myślałam, że należysz do klubu filtromaniaczek
Ostatnio stwierdziłam, że lepiej się prezentuję w Linen niż w Fair Neutral z EDM i pewnie na tym pozostanę...
Na zdjęciach wyglądam całkiem ok, ale pod warunkiem, że nie są robione z lampą - wtedy jestem jak wielka, biała plama z czarnymi kropkami jako oczy i wielkim szalem wokół głowy... komicznie!
u mnie tak samo - tylko bez szala

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
powiem tylko jedno: Nic. Mi. Nie. Mów.
wczoraj zobaczyłam zdjęcia z imprezy. dla wyjasnienia: nie wybielałam się specjalnie, poszłam jak stalam z uczelni, a koleżanka obok jest typowa królewną snieżką, więc to nie jest tak, że ona jest tu kontrastem solaryjnym.
no właśnie ja też tak wyglądam.

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A o to ja i moja bladość
Bardzo ładnie wyglądasz.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 08:29   #981
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ale was dopadło zwątpienie ale przyznam, że mnie też zaczyna wkurzać gdy nie mogę dobrać żadnego koloru podkładu, korektora, a nawet bb kremu:/ i nawet nie umiem stwierdzić, czy mam ciepły czy chłodny odcień
ale nie ważcie się przyciemniać jakimkolwiek sposobem:ksiadz :
też dorzucam fotkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00257.jpg (230,6 KB, 151 załadowań)
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 08:56   #982
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

lauri, mamy bardzo podobny kolor włosów (ja mam okresowo bardziej czerwony), ale wydaje mi się, ze masz ciepłą cere. na tym zdjęciu wybijają żółte tony, a skoro dobrze się czujesz (i ładnie wyglądasz),a takm ciepłym mahoniu, to na bank ciepły
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:38   #983
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja lubię widziec białą plamę na zdjęciach, mniej twarz widać ale w wakacje mam czasem załamania, myślę sobie wtedy, że mocna opalenizna never ale takie bardzo jasne złoto... potem mi przechodzi i z paniką rzucam się na peelingi, bo filtrów nie jestem w stanie zaakceptować :/ i tak mam zanieczyszczoną japę, a filtr zawsze jest ciężki...

rozświetlaczy nie mogę używać niestety u mnie się nigdy nei sprawdzają bo nei mam na tyle ładnej cery przeważnie i sama się trochę świecę. ale jak mam skórowo lepszy dzień to fakt, że róż cudownie podkreśla i tak uszlachetnia bladość więc wszystkim załamanym, powątpiewającym w sens swej mlecznej karnacji polecam zaszaleć i nałożyć prawdziwie różowy róż ( ja do tego używam starego cienia do powiek inglota w neonowo różowym odcieniu, oczywiście biorę go tak tyci - tyci)
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:13   #984
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Tydzień mnie tu nie było i tyle do nadrobienia ale to dobrze, taka miła odskocznia pomiędzy Skamandrem a katastrofizmem

Bardzo chciałam podziękować dziewczynom, które mi poleciły odżywkę do paznokci Sally Hansem Nailgrowth Miracle już po jakiś 3 dniach przestały się rozdwajać, a teraz mniej sie łamią i nawet mam co malować idealne nadal nie są i dużo im brakuje, czasem sie łamią, ale porównując do tego co mialam jeszcze miesiac temu... to naprawdę CUD

Zastanawiam się nad L'Oreal True Match, wersją amerykańską (http://allegro.pl/loreal-true-match-...426509174.html - myślicie, że oryginalny? ) tylko nie mam pojęcia czy lepszy będzie dla mnie C1 czy N1 , zakładając, że Inglot LW100 i EDM Fair Neutral mają dla mnie odpowiedni odcień. Może umiecie doradzić coś w tej kwestii...?

quench mnie na twoich swatachu (tym ktory wrzuciałam) zainteresował Body Shop Moisture Foundation (nr 8) - wydaje się prawie identyczny z Inglotem LW 100 (nr 6) jak go oceniasz i jak porównujesz te dwa podkłady?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0053.jpg (53,2 KB, 83 załadowań)
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:21   #985
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Tydzień mnie tu nie było i tyle do nadrobienia ale to dobrze, taka miła odskocznia pomiędzy Skamandrem a katastrofizmem

Bardzo chciałam podziękować dziewczynom, które mi poleciły odżywkę do paznokci Sally Hansem Nailgrowth Miracle już po jakiś 3 dniach przestały się rozdwajać, a teraz mniej sie łamią i nawet mam co malować idealne nadal nie są i dużo im brakuje, czasem sie łamią, ale porównując do tego co mialam jeszcze miesiac temu... to naprawdę CUD

Zastanawiam się nad L'Oreal True Match, wersją amerykańską (http://allegro.pl/loreal-true-match-...426509174.html - myślicie, że oryginalny? ) tylko nie mam pojęcia czy lepszy będzie dla mnie C1 czy N1 , zakładając, że Inglot LW100 i EDM Fair Neutral mają dla mnie odpowiedni odcień. Może umiecie doradzić coś w tej kwestii...?

quench mnie na twoich swatachu (tym ktory wrzuciałam) zainteresował Body Shop Moisture Foundation (nr 8) - wydaje się prawie identyczny z Inglotem LW 100 (nr 6) jak go oceniasz i jak porównujesz te dwa podkłady?
ja polecałam, sama też własnie używam, i bardzo się ciesze że tobi etez pomogł to naprawde działa, nie wiem dlaczego

i quench, ja sie podłącze do tego pytania, szczególnie jestem ciekawa twoich opinii o body shopie, bo to jest własnie to o czym pisałam wczoraj. sama mam all face base (to takie w puderniczce) co wrzucałaś, i bardzo sobię chwalę, a podkład testowąłam wczoraj i ma dokładnie taki sam odcień, mi idealnie odpowiada taka jaśniutka żółć.

tylko boję się ze będzie zapychał.....
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:49   #986
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dobrze, że jestem zapatrzona w swoją bladość i mi nie przeszkadza Biały meow na paszczękę, rozświetlacz i jest pięknie
oooh ja też po prostu uwielbiam oglądać zdjęcia, na których jestem w towarzystwie 'ciemniejszych' koleżanek. i te ich komentarze: "Ale ja wyglądam na opaloną przy Wi!"
Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
powiem tylko jedno: Nic. Mi. Nie. Mów.
wczoraj zobaczyłam zdjęcia z imprezy. dla wyjasnienia: nie wybielałam się specjalnie, poszłam jak stalam z uczelni, a koleżanka obok jest typowa królewną snieżką, więc to nie jest tak, że ona jest tu kontrastem solaryjnym.
na twoją koleżankę pada mniej światła

dziewczyny, nie ważcie się opalać ani przyciemniać żadnymi sposobami! jesteście nadzieją tego narodu!
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:13   #987
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
lauri, mamy bardzo podobny kolor włosów (ja mam okresowo bardziej czerwony), ale wydaje mi się, ze masz ciepłą cere. na tym zdjęciu wybijają żółte tony, a skoro dobrze się czujesz (i ładnie wyglądasz),a takm ciepłym mahoniu, to na bank ciepły
dzięki
tylko dlaczego elemong (powszechnie uważany za różowiastego) u mnie na skórze był żółty? masakra jakaś z tymi tonami...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 16:35   #988
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
a jakie minerały polecasz ? bo stwierdziłam, że może spróbuję
póki co to trudno mi uwierzyć, że proszek zakryje mi zaskórniki itd
Używałam Pixie i EDM. Pixie w formule Cover de Luxue były dla mnie zbyt kryjące, ale pory bardzo ładnie zakryły. Natomiast Natural Finish byłyby idealne, tylko że niestety mnie perfidnie zapchały. EDM jakos nie polubiłam. Nie trzymały mi sie twarzy. Jutro dostanę te Lily Lolo, więc zdam jak się sprawuję po dniu użytkowania.

Ja mam zwątpienie zawsze wtedy, kiedy mnie wysypie. Jasna cera jest piękna, ale taka idealnie gładka.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 16:55   #989
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Lauri, Mała wiedźmo - czym farbujecie - bo mi się marzy taki rudy a zawsze wychodzi za ciemny
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 17:41   #990
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Używałam Pixie i EDM. Pixie w formule Cover de Luxue były dla mnie zbyt kryjące, ale pory bardzo ładnie zakryły. Natomiast Natural Finish byłyby idealne, tylko że niestety mnie perfidnie zapchały. EDM jakos nie polubiłam. Nie trzymały mi sie twarzy. Jutro dostanę te Lily Lolo, więc zdam jak się sprawuję po dniu użytkowania.

Ja mam zwątpienie zawsze wtedy, kiedy mnie wysypie. Jasna cera jest piękna, ale taka idealnie gładka.

dzięki to czekam jak Lily


tak, ja też mam takie wątpliwości.... jasna cera + moje czerwone pryszcze.. to nic ładnego
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.