Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-21, 23:32   #1831
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Jak to nie masz? A my to co? Siostry mentalne, siostry z wyboru, siostry w nałogu! To się może okazać silniejsze niż więzy krwi
moje siostry. nie mam zadnej, mam brata ale ma niecaly rok

moja cera tez jest straszna, ale juz mi sie nie chce narzekac.
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 23:35   #1832
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
No dobra, wytłumaczę się bo i tak mnie nie minie.

1. Staniki mnie na razie nie interesują standardowe, że sie tak wyrażę bo.... Chyba,że ewelinek mi znajdzie coś specjalnego na poniżsszą okazję
2. jeść mi teraz wolno, póki mogę ale chyba nie tak wszystko no i z umiarem... no i nie ostro, ale to później pewnie. W każdym bądź razie jakbym nie dbała to i tak linia zdecydowanie się pogrubia bo....


JESTEM W CIĄŻY
Mam nadzieję, że to nie przeze mnie tak...

Już Ci pisałam, ciesz się!
Jakby nie patrzeć to cudowny okres dla mamy, pomijając te wszystkie mdłości i złe samopoczucie czasami Poza tym Twoja pociecha na pewno nie chciałaby być jedynaczką, oto i rodzeństwo A Ty sama będziesz miała 2 razy więcej szcześcia!
BTW- fajne karmniki ostatnio widziałam
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-08-21 o 23:37
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 23:42   #1833
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

atoja
moje gratulacje
bedziemy miec forumowego bejbusia
to bedzie chyba najbardziej oczekiwane dzieciatko na forum
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 23:51   #1834
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Nie no co ty! jasne,że nie!!! już parę razy takie tematy poruszałyście o ciążach, dzieciach i inne, że musiałam się wygadać

no musze pomyśleć, choć jak przypomni mi się miękki cyckonosz to mi jeszcze ciary po plecach chodzą, nienawidzę!


a tak, bo ciągle zapominam...
ratuję swe pazury, jupiii i mam nail teka nawet IV i też była lipa. A od tygodnia żaden mi się nie zadarł. No i na pewno nie jest to sprawa stanu, bo z doświadczenia poprzedniej też miałam nadzieję a pazury jeszcze bardziej mi lecialy. Moja rozmowa z TŻ:
-a co to taka wielka koperta tu leży? Co znów zamawiałaś?????
-która?, aaaaa to pilniczek do paznokci przyszedł
-no przecież nawet pilniczków masz dziesięć, jeszcze mało?
-ojej, tamte szmelce, do nóg tylko dobre, a ten ostatni szklanyco mi jeszcze Irmina kupiła to już nie ma jak go użyć, bo pękl na drobne kawałki, szkoda...
-.... (tu dłuższa cisza i średnia mina) To taka wielka??
- No tak bo to kurierska, przesyłka droższa niż ten pilniczek mineralny w futeraliku
- aaa, no to czemu nie mówisz,że mineralny, to już bym Cię nie męczył, przecież teraz to wszystko jasne,że najlepszy!!(i smiech)

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Kochane dziękuję wam bardzo!!!! Nie, no nie mam zamiaru Was tu dręczyć i zasypywać na siłę informacjami o stanie aktualnym itd... Należę do tych normalniejszych ciężarówek. Z resztą nie każda jest zainteresowana, co wcale się nie dziwię
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 00:51   #1835
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Cathy próby pokażę i będę oczekiwać cennych wskazówek... co do hot chocolate to u mnie on też jest prawie niewidoczny, ale ta świadomość że go mam na powiekach... bezcenna... właśnie przeczytałam na wątku z trikami, że pod cienie niezbędna jest baza... widziałam na Twoim blogu, że używasz jakiejś z EGM, faktycznie taka niezbędna ?
zdecydowanie bez bazy pod cienie nie polecam robienia makijażu oczu
EGM nie używam, bo nie polubilam się ani z czarną, ani z bezbarwną, ani z cieniem w kremie, jakiego podobno można jako bazę używać. Potulnie wróciłam do Lumenki, którą ciągle zdradzam i ciągle z podwiniętym ogonem do niej wracam

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
No dobra, wytłumaczę się bo i tak mnie nie minie.

JESTEM W CIĄŻY
no i cieszę się, że w końcu się podzieliłaś tym oficjalnie
Gratulowałam Ci już?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 07:36   #1836
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Pastereczko a mogłabyś cosik polecić na gorszą cere z SN ? (rozumiem, że SN to silk naturals?)

Pranie właśnie byłam ciekawa tego "cuda" na blizny, faktycznie pomoga? Już nie wiem w co mam celować, powoli zaczynam mysleć nad mikrodermabrazją

Jestem z siebie dumna dodałam avatar minę mam jak królewna z drewna, ale nigdy nie byłam fotogeniczna...
e tam, mnie się podoba
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, padłam właśnie

wystraszyłam się, bo przed chwilą usłyszałam pukanie do drzwi. Otwieram, a tam sąsiad z dołu z.. moją koszulą nocną w rękach "Spadła pani na mój balkon, to pomyślalem, ze przyniosę, bo moze pani potrzebuje"...
No ręce mi opadły

Angel - jaki sympatyczny avek
masz bardzo troskliwego sąsiada
no chyba że chciał koniecznie sprawdzić, kto Cię jej pozbawił...

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne zdjęcie, jakos tak łatwiej jest rozmawiać.No i nie ma zdziwienia przy odebraniu pierwszego EDM .
Wyciągam ulotke , patrzę-- Co robi Pranie na okładce??



Jakbym miała taka sąsiadkę to też bym pukała po nocach..
nie Ty pierwsza i pewnie nie ostatnia

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość


Angel - w dobieraniu to Pastereczka króluje, ale jakby co, mogę też dorzucić swoje trzy grosze


Skąd Ty te fotki bierzesz? Normalnie na zawołanie, jak krolika z kapelusza wyciągasz Ty masz to wszystko na dysku? Jakąś taką tajną kolekcję z odpowiednimi podpisami?

Pastereczko - jak tak dalej pójdzie, będziemy jedynymi, które mają tu choć gram więcej tłuszczyku niż minimum wymagane do przeżycia
oj, nie przesadzaj, jeszcze się ktoś znajdzie [np. ja]
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
jestem!!!! no i Ty nareszcie jesteś!!!!

trochę późno, ale lepiej niż wcale kurka, tak podczytuję bo zalatana coś jestem ostatnio, nawet na maile nie odpowiadam... Przeczytałam co 10 post chyba i tu staniki, więc jestem w temacie, znaczy się poza....

aaa wy tu o tyciu i pichceniu, fasolkę po bretońsku z ognia zdjęłam właśnie, co mnie pokusiło by chilli dodać łyżeczkę? ale wcinam, a co ostro, pali, ale mi wolno, precz z dietą!!
mialam pisać, że chilli na dietę jak znalazł - szybciej spalasz ale...
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
No dobra, wytłumaczę się bo i tak mnie nie minie.

1. Staniki mnie na razie nie interesują standardowe, że sie tak wyrażę bo.... Chyba,że ewelinek mi znajdzie coś specjalnego na poniżsszą okazję
2. jeść mi teraz wolno, póki mogę ale chyba nie tak wszystko no i z umiarem... no i nie ostro, ale to później pewnie. W każdym bądź razie jakbym nie dbała to i tak linia zdecydowanie się pogrubia bo....

JESTEM W CIĄŻY
w pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać czy aby czegoś nie przeoczyłam
gratuluję oswoiłaś się już?


jako baza pod bazę jest też dobry primer żelowy EGM
po przetestowaniu Inglota i ArtDeco też polecam Lumene, cath

ostatnio polubiłam się z Matinee oraz Pots& cos tam jako cienie solo
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 08:58   #1837
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
No dobra, wytłumaczę się bo i tak mnie nie minie.

1. Staniki mnie na razie nie interesują standardowe, że sie tak wyrażę bo.... Chyba,że ewelinek mi znajdzie coś specjalnego na poniżsszą okazję
2. jeść mi teraz wolno, póki mogę ale chyba nie tak wszystko no i z umiarem... no i nie ostro, ale to później pewnie. W każdym bądź razie jakbym nie dbała to i tak linia zdecydowanie się pogrubia bo....

JESTEM W CIĄŻY

no nareśśśśście to powiedziała

pisz jak i co ja tam jestem bardzo chętna na relację z brzucha, bo też bym chciała, a muszę jeszcze chwilę poczekać
całusy

Cathyyyyy, a o mnie się zapomniało, ę?

Edytowane przez AnkaFranka
Czas edycji: 2009-08-22 o 09:00
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 09:07   #1838
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Kamilawu co z naszym spotkaniem ?
Angel, już myślałam, że nie chcesz się ze mną spotkać i dyplomatycznie przemilczałaś moją propozycję Tak, tak, tak, spotkajmy się! Mam zawalony następny tydzień, ale może w kolejnym?

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Zapomnialam Wam napisac, ze mi diamentowiec nie podszedl
Pranie, miałam nawet edytować swój wpis na jego temat, ale kto się wróci 20 stron, żeby to przeczytać? Fakt, trzyma mat, pisałam już o tym, ale jako primer nie łączy się ładnie z podkładem (przynajmniej z moim, używam teraz pure luxe), a jako wykończeniowy bieli, że aż strach. Także też mam rebusa, co z nim dalej. Mimo wszystko podoba mi się ten efekt odbijania światła.

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Jestem z siebie dumna dodałam avatar minę mam jak królewna z drewna, ale nigdy nie byłam fotogeniczna...
No w końcu wrzuciłaś zdjęcie! Jednak nie jesteśmy sąsiadkami

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Pastereczko - jak tak dalej pójdzie, będziemy jedynymi, które mają tu choć gram więcej tłuszczyku niż minimum wymagane do przeżycia
Halo, cathy, jeszcze ja, jeszcze ja!

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
A co do "chudzinki" to do pasa owszem, od pasa w dół juz trochę gorzej... matypowa figurę gruszki, co jest chyba moim największym kompleksem
Naprawdę mamy wiele wspólnego

[QUOTE=biedronqa;13843269D o mnie też wieczorem zapukała sąsiadka z dołu. Ale niestety nie w tak miłej sprawie...[/QUOTE]
Nie do wiary, do mnie też! Sąsiedzka ściepa na trawnik... Ale szczerze mówiąc, poczułam się trochę przymuszona tym czynem społecznym, Mieszkam w bloku, w którym funkcjonuje niewielka wspólnota, której członkiem nie jestem, nie reprezentująca nawet połowy mieszkańców. Podejmuje sobie decyzje według własnego widzimisię, które skutkują finansowo na wszystkich lokatorów (w sensie łażą na przykład po mieszkaniach i zbierają na trawnik), ale kompletnie ich nie konsultują z całością lokatorów. Oczywiście cieszę się, że będzie ładny trawnik i w sumie nie o tę nieszczęsną trawę tu chodzi i nie o te głupie 20 zeta, chciałabym po prostu, żeby działano na zasadzie "nic o nas bez nas"...

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no.... i wlasnie pieke drozdzowe, chociaz paru deko to bym sie pozbyc mogla
A spotkalabym sie z coniektorymi chetnie, z Darianna sie widziałam wczoraj i mi sie podoba takie spotykanie.
Pastereczko, lubisz takie spotykanie, taaak? A ja uwielbiam drożdżowe!

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
JESTEM W CIĄŻY
Atoja, gratulacje!
Siostry, rodzina nam się powiększa!

Dobra, zmykam na basen.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-08-22 o 09:39
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 09:55   #1839
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Gratulacje Atoja!!! I pisz pisz o przebiegu, ja też chętnie poczytam

__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 10:38   #1840
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Atoja gratulacje (wstawiłam bym jakiś ładny obrazek, ale jeszcze nie posiadłam tej umiejetności) i oczywiście czekamy na relacje

Cathy w takim razie muszę się zaopatrzyć w bazę lumene, skoro Ty polecasz myslałam, że może spróbuje tej z joko, ale czytałam, że paru osobom wysuszyła strasznie powieki

Kamilawu przecież pisałam, że teraz się uczę, więc mam dużo czasu wolnego i czekam na propozycje... przyszły tydzień jak najbardziej na tak.
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 11:02   #1841
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Angel fajny avek, nareszcie a co się dzieje z Twoją cerą? bo jeśli masz stany zapalne, to mikrodermabrazję odpuść ja też mam figurę gruszki (chyba tak to się nazywa, w każdym razie piersi mało dupy dużo no i solidne nogi od sportowania - nie lubię tego ) Ty sie odchudzasz? nie wyglądasz na taką, co by musiała

Pastereczko chodzinką być też nie fajnie (ja jestem od pasa w górę) wszystko ze mnie zjeżdża, co kupuje ciuch to zawsze,, ale to zawsze za duże i trzeba zwęzać przydałby mi się tak rozmiar wiecej na klacie
skusiłaś mnie tym SN, jeszcze nigdy u nich nie zamawiałam. Robi ktoś może zamóienie niebawem?

Cathy nieźle z tą koszulą dobrze że oddał, gorzej jakby sobie zatrzymał, wtedy bym się bała ze jakiś fetyszysta a emotka wykonana przez Ciebie jest REWELACYJNY!

biedronqa współczuję sytuacji na pewno przykro Ci z powodu sąsiadki z dołu, mimo że nie masz winy. Najgorsze jest użeranie się z "fachowcami" czasami mam wrażenie ze w Polsce w ogóle nie ma (albo jest bardzo neiwielu) 'majstrów', którzy by się na prawde znali i przykładali do swojej roboty.

atoja heloł właśnie doczytałam wspaniałą wiadomość GRATULACJE

Cathy masz pełną skrzynkę pw
edit: jako ze wychodzę teraz z domu napiszę tutaj to, co chciałam Ci wysłać na pw - chyba się nie obrazisz, wszak to nic osobistego
da radę wybrać za 10$, popatrz ile kosztują różne rzeczy po przecenie róż 4.4$ (snuggle z promocji 2.75$) pędzleki około 3$

paletka którą chcesz nie jest objęta przeceną musiałabyś ją wziąć więc w jakimś zamówieniu próbkowym (bo w "normalnym", dawniej KITowym bierze się tylko rzeczy które mogą być przecenione ) aktualnie niestety nikt takowego nie organizuje. Daj znać czy dopisać Cie do nastepnego czy poczekasz na jakieś próbkowe
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-22 o 11:37
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 11:27   #1842
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
no nareśśśśście to powiedziała

pisz jak i co ja tam jestem bardzo chętna na relację z brzucha, bo też bym chciała, a muszę jeszcze chwilę poczekać
całusy
Atoja , masz to jak w banku,że twoje dzieciątko będzię najbardziej oczekiwanym maluszkiem w Polsce( no i za granicą )

Oczywiście liczymy na codzienne sprawozdania i samopoczucia: D
No i najwazniejsze....w stanie błogosławionym możesz pisać co chcesz Nawet jak wszystkich zdenerwujesz, to i tak Ci ujdzie
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 12:15   #1843
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Cathy masz pełną skrzynkę pw
edit: jako ze wychodzę teraz z domu napiszę tutaj to, co chciałam Ci wysłać na pw - chyba się nie obrazisz, wszak to nic osobistego
da radę wybrać za 10$, popatrz ile kosztują różne rzeczy po przecenie róż 4.4$ (snuggle z promocji 2.75$) pędzleki około 3$

paletka którą chcesz nie jest objęta przeceną musiałabyś ją wziąć więc w jakimś zamówieniu próbkowym (bo w "normalnym", dawniej KITowym bierze się tylko rzeczy które mogą być przecenione ) aktualnie niestety nikt takowego nie organizuje. Daj znać czy dopisać Cie do nastepnego czy poczekasz na jakieś próbkowe
to ja się zastanowię, bo te 10$ dla mnie to trochę jednak mało.. chciałam więcej rzeczy, ale moze to i lepiej (powinnam oszczędzać ostro przecież)... Zastanowię się w takim razie i dam znać za 2-3 godzinki
najpierw skrzynkę muszę wyczyścić

Poodzywały się te, co mają za dużo kilogramów.. ech ...

Idę szukać jakiegoś pomysłu na obiad, bo kręcę się od godziny i nie mam zielonego pojęcia, co ugotować... Najlepiej, żeby było to szybkie, mało praco- i czaso- chłonne, oczywiscie smaczne i najlepiej jeszcze zdrowe...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 12:20   #1844
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

ja mam za duzo kg...

Atoja gratulacje! a od dawna wiesz o ciazy?

Cathy wyrobilas sie urodzona 23.45
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 12:29   #1845
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cathy to dasz mi znać, czy chcesz jakeiś rzeczy ze stałej oferty czy może tą paletkę - bo ja też chcę wziąć niebawem paletkę, to moze zrobiłabym zamówienie próbkowe. Muszę się też zastanowić
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 12:42   #1846
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dziewczyny , zupełnie nie na temat , ale pisałyście coś o bazach Lumene itp..czy to chodzi o tę nordycką Lumenę, wiem że mam ich kremy w sklepach na bank bo wiedziłam i nawet jakiś w łapce trzymałam coś z witaminą C??? Czy to to samo??? No i czy dobre??
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 13:10   #1847
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selene, tak, chodzi o ta wlasnie firme
http://www.lumene.com/
http://lumene.pl/
Mialam kiedys ta baze, rzeczywscie podbijala kolor cieni troche i sypkie lepiej sie na niej trzymaly ale wtedy uzywalam glownie cieni Clinique, do ktorych takich specjalow nie potrzebuje, wiec sie jej pozbylam.
Teraz z powodzeniem uzywam Benefit Lemon Aid lub MAC Glimmershimmer lub zupelnie nic pod cienie mineralne i inne

Edit. Chyba bede musiala odwolac zrywanie sie ze smyczy EDM po obejrzeniu zdjec Miller Dust. Zamowilam nawet karte debetowa mBanku, ktora mozna ponoc placic bezposrednio, obaczymy - szkoda tylko, ze jest rozliczana w euro ale to sie akurat na eBay przyda
Durny nalog, noo...

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-08-22 o 13:16
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 13:14   #1848
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

przez kilka dni zaniedbywałam plotkowy i teraz nawet nie probuję nadrabiać
cieszę się z powrotów i wszystkim zbiorowo gratuluję
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 13:15   #1849
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Selene, tak, chodzi o ta wlasnie firme
http://www.lumene.com/
http://lumene.pl/
Miałam wrażenie że to w PL też jest Mylałam że to coś typu Nivea, możecie coś polecic????
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 14:04   #1850
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ada, kicia rezyduje na pulpicie, może?
Na pulpicie jakieś widzewskie flagi, bo z facetami nie wygram :P


PAULA
100 LAT!!!
spóźnione, ale szczere

ja też chcę wędrowniczka

Cathy, witaj

Biedronqo, ja się martwię o wspólne EDM, bo ostatnie 3 przyszły po 7 dniach roboczych, a poki co ciagle czekam na jedno z 07.08.09r. Jeszcze jest czas, ale przyzwyczaiłam się do bardziej ekspresowej dostawy

Atoja GRATULACJE
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 14:10   #1851
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Kurcze, człowieka nie ma jeden wieczór, a tu Tyle zmian.

Cathy wróciła

No i atojka - wielkie gratulacje

Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 14:53   #1852
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Selene, tak, chodzi o ta wlasnie firme
http://www.lumene.com/
http://lumene.pl/
Mialam kiedys ta baze, rzeczywscie podbijala kolor cieni troche i sypkie lepiej sie na niej trzymaly ale wtedy uzywalam glownie cieni Clinique, do ktorych takich specjalow nie potrzebuje, wiec sie jej pozbylam.
Teraz z powodzeniem uzywam Benefit Lemon Aid lub MAC Glimmershimmer lub zupelnie nic pod cienie mineralne i inne

Edit. Chyba bede musiala odwolac zrywanie sie ze smyczy EDM po obejrzeniu zdjec Miller Dust. Zamowilam nawet karte debetowa mBanku, ktora mozna ponoc placic bezposrednio, obaczymy - szkoda tylko, ze jest rozliczana w euro ale to sie akurat na eBay przyda
Durny nalog, noo...
Dziewczyny , jeżeli potrzebuje chętnie pomogęz tym płaceniem.
Mam wize którą moge płacić wszystko, mogę przecież zawsze wysłać na inny adres...nie wydaje mi się żeby to był jakiś problem, a ja chętnie pomogę
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 15:02   #1853
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Atojka, gratulacje!!!! ja tez juz chce...
Upieklam wlasnie muffinki wytrawne z przepisu Ilonki, pycha ale nastepnym razem musze wiecej farszu napakowac. Mojemu synowi natomiast zawsze smakuja moje wypieki, co mnie niezmiernie cieszy.
Musze dzisiaj jakies zakupy poczynic. Pielegnacja z SN, jak najbardziej Pastereczko - zdecyduje sie chyba na nawilzacz malinowy, MD mialam i nie podeszla mi; do tego baza i moze ten kolorowy nawilzacz z EGM. A kasa topnieje... Dobrze ze juz koniec miesiaca
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 15:07   #1854
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

a coż to za przepis Ilonki? musiałam przeoczyć to jest inny niz agusi?

a ja właśnie zajadam sie przepysznymi pierogami, są REWELACYJNE! nie wiem czy we wszystkich biedronkach w całej Polsce są, ale polecam pierogi "swojska chata". Z mięsem po prostu poezja dawno nie jadłam tak dobrych, a na pewno nigdy kupnych ze sklepu
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 15:16   #1855
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Łoł cóż za nowina! Atoju gratulacje!!!
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 15:18   #1856
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Łoż cóż za avek frantic
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 15:33   #1857
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ooo, Frantic, pokazalas sie wreszcie???
Inny troche niz te na slodko, Ilonka wklejala. Przekopiuje jeszcze raz dla chetnych:
BAZA WYTRAWNYCH MUFFINEK
2 1/3 szkl mąki
2 łyżeczki proszku do pieczenia
60g masła
1 szkl mleka
2 jajka
sól i pieprz
dodatki: ~80g sera żółtego / pomidory suszone / szynka ...
mieszamy oddzielnie suche i mokre składniki, łączymy niezbyt się do tego przykładając, pieczemy 25 minut w temp 210 stopni
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 17:07   #1858
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

ATOJA GRATULACJE !!!!


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ooo, Frantic, pokazalas sie wreszcie???
Inny troche niz te na slodko, Ilonka wklejala. Przekopiuje jeszcze raz dla chetnych:
BAZA WYTRAWNYCH MUFFINEK
2 1/3 szkl mąki
2 łyżeczki proszku do pieczenia
60g masła
1 szkl mleka
2 jajka
sól i pieprz
dodatki: ~80g sera żółtego / pomidory suszone / szynka ...
mieszamy oddzielnie suche i mokre składniki, łączymy niezbyt się do tego przykładając, pieczemy 25 minut w temp 210 stopni


a to masło ma być roztopione? I ile muffinek wychodzi z tej ilości ciasta. No i czy można piec w papierowych papilotkach?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 17:08   #1859
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Jaki tu spokój dziewczyny zapewne sie pindrują na balety...ja też zaraz zaczynam...może uda mi się jakieś dobre zdjęcie cyknąć to wrzuce moj night make-up Może się powtórzę ale jak komuś bardzo zalezy na jakimś kupnie to z chęcią mogę zamówić moją wizą :P Chyba , że jest coś oczym nie wiem i nie powinnam tego proponować
I gdzie jest DominikaB?????
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 17:12   #1860
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Wyść tylko na obiad i film i od razu takie bomby informacyjne! Dzidziuś forumowy! Gratulejszyn, sama się na razie nie palę do obowiązków matczynych, ale mimo wszystko to nowe życie, a każdy taki stan ma posmak cudu...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.