Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-15, 14:50   #2491
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny,kupiłam ta pomadkę o której wspominałam...jak tylko się ogarnę to wrzucam foty Jeszcze jedna zdobycz do mojego zbiorku :P
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 14:52   #2492
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rabu ja kiedyś gdzieś słyszałam,że brwi się nie powinno wyrywać od góry... więc jak coś od dołu kombinuj :P

Edit: nie wiem jak wam,ale mi się najbardziej podoba taka naturalna bladość -natomiast te zdjęcia z białym podkładem (i ogólnie co laska jest praktycznie cała biała...) to jakoś tak do mnie nie przemawiają... wyglądają nienaturalnie (bo kto jest całkiem biały?!) i niezbyt,niezbyt :P
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...

Edytowane przez krolowa zurawin
Czas edycji: 2010-09-15 o 14:54
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 14:59   #2493
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Stalowy oj tak, ja lubię szarości
I tak, tak rozumiem o co Ci chodzi ...ale jak ja mam rozjaśnić te brwi? Pofarbować? Jak Ty to robisz?
Ale jak się nad tym zastanowię, nad tym zasłoniętym czołem to dochodzę do wniosku, że ja przez 90% czasu mam jednak to czoło zasłonięte więc już sama nie wiem
PO co tak drastycznie od razu

Ja cienia używam. Essence eyebrow kit, tam jest ciemny i jasny cień.Do grzywki używam ciemnego, a do odsłoniętego czoła jasnego.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:00   #2494
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rabu, tu jest pokazane jak nakładać rozświetlacz.
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:01   #2495
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

No nie, czyli wychodzi, że jestem jedynym umysłem ścisłym na tym wątku...
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:19   #2496
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
No nie, czyli wychodzi, że jestem jedynym umysłem ścisłym na tym wątku...
Chyba nie A można być 2w1?

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny,kupiłam ta pomadkę o której wspominałam...jak tylko się ogarnę to wrzucam foty Jeszcze jedna zdobycz do mojego zbiorku :P
Poka, poka! Ja przez mój ostatni nabytek zupełnie zniechęciłam się do pomadek

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
Rabu ja kiedyś gdzieś słyszałam,że brwi się nie powinno wyrywać od góry... więc jak coś od dołu kombinuj :P
ups...

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
nie wiem jak wam,ale mi się najbardziej podoba taka naturalna bladość -natomiast te zdjęcia z białym podkładem (i ogólnie co laska jest praktycznie cała biała...) to jakoś tak do mnie nie przemawiają... wyglądają nienaturalnie (bo kto jest całkiem biały?!) i niezbyt,niezbyt :P
Potwierdzam Podsumowując, najlepsza jest taka bladość, jaką my reprezentujemy

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Rabu, tu jest pokazane jak nakładać rozświetlacz.
Dziękuję Już kiedyś mi nawet dziewczyny pokazywały na wątku, ale ja jestem z tego typu co "pędzel do łapy i na siłę malować" bo inaczej to cały czas będę się strachać

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
PO co tak drastycznie od razu

Ja cienia używam. Essence eyebrow kit, tam jest ciemny i jasny cień.Do grzywki używam ciemnego, a do odsłoniętego czoła jasnego.
Jeśli tylko ten cień pokryje ciemność moich brwi, to wypróbuję

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-09-15 o 15:23
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:24   #2497
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

...a ja grafikiem komputerowym...
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 15:25   #2498
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

wielokropku mnie też można od biedy nazwać umysłem ścisłym. W końcu skończyłam klasę mat-fiz

Dzisiaj idąc przez miasto miałam wrażenie, że ludzie non stop na mnie się gapią. Na początku myślałam, że to przez minimalistyczny makijaż. Dopiero popołudniu kolega mi uświadomił, że moje włosy w słońcu mają niesamowicie rudy połysk, a to z bladą cerą przyciąga do mnie uwagę
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:33   #2499
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
wielokropku mnie też można od biedy nazwać umysłem ścisłym. W końcu skończyłam klasę mat-fiz

Dzisiaj idąc przez miasto miałam wrażenie, że ludzie non stop na mnie się gapią. Na początku myślałam, że to przez minimalistyczny makijaż. Dopiero popołudniu kolega mi uświadomił, że moje włosy w słońcu mają niesamowicie rudy połysk, a to z bladą cerą przyciąga do mnie uwagę
Haha, ja proponuję abyśmy wyszły kiedyś na ulicę w tym forumowym gronie To dopiero byłby widok! Stado wampirów! albo śnieżek

A propo śnieżek... Zawsze zastanawiało mnie, dlaczego 'pomocnice' św. Mikołaja w galeriach, ubrane w kuse czerwone sukienki z białym futerkiem, są tak strzaskane na heban, jakby Mikołaj pochodził z równika Czy nie powinny być bledziutkie i delikatniutkie?
...niedługo się znowu zacznie
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:33   #2500
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
wielokropku mnie też można od biedy nazwać umysłem ścisłym. W końcu skończyłam klasę mat-fiz
)
Ja biol-chem

A umysł ścisły ze mnie taki, że ojjj
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:46   #2501
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Przypomniało mi się, że kiedyś strasznie wstydziłam się bladego ciała, nóg, najbardziej wstydziłam się wyjść na plażę, albo rozebrać sie przed swoim chłopakiem, czułam się strasznie brzydka, bo społeczeństwo wmawiało mi, że blade = brzydkie, tak samo rude = brzydkie...albo piekowate = brzydkie...ale teraz nie ma dla mnie nic piękniejszego jak blada skóra, albo rude włosy i piegi.
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 15:49   #2502
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:53   #2503
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Pokazuje nabytek

teraz sama nie wiem ,czy dobrze zrobiłam że ją mam - tzn, kolor dalej szalenie mi się podoba....ale nie wiem czy mi pasuje. Taki żarówiasty,czego na fotkach nie widać ;/

Inglot 820
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 16:11   #2504
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Wrócę jeszcze do tematu filtrów. Mam pytanie do dziewczyn, które używają mineałów, bądź znają się na stabilności filtrów pod makijażem. Zależy mi na czymś co ma w składzie filtry, które nie gryzą się z minerałami, talkiem itp. Ogólnie takie, na które mogę kłaść minerały i puder Babydream. I czy filtry mineralne (typu Avene, czy ta mineralna Lirenka) są pod minerałami stabilne?
Mineralna Lirenka ma Tinosorb M - methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, czyli stabilny filtr

Rabou, wg mnie twój makijaż jest ok, są inne powody, dla których ludzie się mogą 'dziwnie' patrzeć... na przykład zazdrość a w przypadku płci przeciwnej zachwyt
i ja bym nie robiła już nic z brwiami, takie cienkie zbyt cienkie i wyskubane wyglądają jakby... eee wulgarnie no nie wiem, ja tam lubie mocne brwi i wg mnie zarówno z brwiami, jak i makijażem jest wszystko ok
Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Kiedy czoło jest zasłonięte, brwi są mniej widoczne. tutaj masz odsłonięte i wysuwają się na pierwszy plan.
stąd moje wrażenie, że są za ciemne.

Kurcze nie wiem czy zrozumiesz o co mi kaman.
Dla przykładu - moje dwa zdjęcia "z czołem" i "bez".
Kiedy odsłaniam cała twarz, maluję brwi na jasny kolor, bo inaczej strasznie mi dominują twarz. Wydaje mi się, że u Ciebie jest podobnie....
ooo z tym sie zgadzam całkowicie kiedy brwi są odsłonięte, twarz nabiera mocniejszego wyrazu, wygląda poważniej i jakby bardziej stanowczo. zauważyłam to u siebie ostatnio. nie mam grzywki od 12 lat i niejednokrotnie usłyszałam, że mam "wredne spojrzenie" A ostatnio tak wykombinowałam ze swoimi włosami (tj. uczesałam je tak), ze miałam grzywkę, która zasłoniła mi brwi i wyglądałam przeuroczo
Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Haha, ja proponuję abyśmy wyszły kiedyś na ulicę w tym forumowym gronie To dopiero byłby widok! Stado wampirów! albo śnieżek

A propo śnieżek... Zawsze zastanawiało mnie, dlaczego 'pomocnice' św. Mikołaja w galeriach, ubrane w kuse czerwone sukienki z białym futerkiem, są tak strzaskane na heban, jakby Mikołaj pochodził z równika Czy nie powinny być bledziutkie i delikatniutkie?
...niedługo się znowu zacznie
...bo śnieg ma duże albedo i odbija promienie
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 16:31   #2505
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Haha, ja proponuję abyśmy wyszły kiedyś na ulicę w tym forumowym gronie To dopiero byłby widok! Stado wampirów! albo śnieżek

A propo śnieżek... Zawsze zastanawiało mnie, dlaczego 'pomocnice' św. Mikołaja w galeriach, ubrane w kuse czerwone sukienki z białym futerkiem, są tak strzaskane na heban, jakby Mikołaj pochodził z równika Czy nie powinny być bledziutkie i delikatniutkie?
...niedługo się znowu zacznie
Rabu, my w Krakowie planujemy w październiku zrobić spotkanie krakowskich Bladolicych... już sobie to wyobrażam
PS. rozumiem, że spotkanie nadal aktualne?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 16:39   #2506
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rabou mnie się podobają brwi, twarz, makijaż i nawet ten mat I jaką ty masz ładną cerę. Nie wiem czy to efekt tych minerałów, czy nie, ale efekt naprawdę powalający.


Cytat:
Napisane przez wrily_curly Pokaż wiadomość
estra, z tego, co sto lat temu czytałam to filtry destabilizuje talk a jego raczej nie ma w minerałach, chociaż zwykłych prasowanych pudrach już jest. I podziwiam za używanie filtra, ja się pomęczyłam niecałe pół roku i już nie mogłam, horror dla mnie to był
Dzięki za pomoc

Fiasco dziękuję. Jutro kupuję tę Lirenkę. Mimo tej 30 widzę tutaj najwięcej plusów.
I ty masz "wredne spojrzenie"? Na zdjęciach masz oczy jak jelonek Bambi.

Ja aż się boję wstawić swoje zdjęcia tutaj :P Mam ciemne, dość grube brwi i jasne włosy. Efekt naprawdę komiczny I u mnie jest trochę inaczej. Kiedy rozpuszczę włosy to te brwi mocno odcinają się od blondu na głowie. Kiedy je natomiast zepnę to od nasady mam trochę ciemniejsze włosy i brwi tak nie rzucają się w oczy.

elianko jak ja Ci zazdroszczę tego prawa. Ja za rok będę startować jeszcze raz. Tylko nie wiem czy męczyć się z maturą ponownie czy też liczyć na szczęście i niższy próg A mogę zapytać dlaczego nie związałaś swojego życia z zawodem prawnika? Oczywiście jeżeli uderza to jakoś w Twoją prywatnośc to nie odpowiadaj Nie chciałabym, żebyś miała do mnie jakieś pretensje Szukam wszelkich minusów/plusów tego zawodu i nie wiem czy jest sens męczyć się 5 lat, aby najprawdobodobniej nie dostać się na aplikację. I mam nadzieję, że mega off-top zostanie mi wybaczony.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-09-15 o 16:40
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 17:05   #2507
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Szperając po necie wykukałam fajny rozświetlasz..pod oczy :P
http://www.joseibi.com/?p=2165

U nas pewnie nie dostępny :P ;]
W zimę jak mam bledszą skórę to czasem mam masakryczne podkówki pod oczami. Ale tylko jak się nie wyśpię...przydałby mi się taki wynalazek.

Jedyny plus opalonej buzi ( nie mylić ze spaloną :P) jest taki,że na mojej twarzy nie widać podkrążonych oczu.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 17:34   #2508
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

http://farizah.bloblo.pl/wpisy/2 ten porcelain jasny sie wydaje

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

ciekawe,czy jest jaśniejszy od Revlona Ivory
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 17:37   #2509
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Śliczne są te fotografie, Nikadomi. Znowu znajdę się w mniejszości, ale muszę przyznać, że obserwowanie zwłaszcza takich nierealnych, doskonale białych piękności sprawia mi przyjemność. Podziwiam je jako ideał, którego nigdy nie osiągnę. Podobny stosunek mam także do Dity von Teese albo Marii Callas. Po prostu cenię taki wyrazisty, diaboliczny wręcz typ urody. Bo tkwi we mnie sporo przekory, dlatego też zwykłam otaczać swoistą czcią to wszystko, co jest skrajnie ode mnie różne.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 17:40   #2510
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
Rabu, my w Krakowie planujemy w październiku zrobić spotkanie krakowskich Bladolicych... już sobie to wyobrażam
PS. rozumiem, że spotkanie nadal aktualne?
No ja mam nadzieję, że aktualne! Chociaż nie wiem, czy po tym jak mnie zezłociło nad morzem mogę jeszcze nosić zaszczytne miano Bladolicej!

Witaj Nikadomi!
Cudne zdjęcia! A te dwa: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1284547788 i https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1284558461 po prostu mnie zachwyciły!

Rabu, ja też obstawiam, że ludziska patrzą, bo trudno im oderwać wzrok od Twojej ślicznej buzi

I dzięki Dziewczyny za porady dotyczące henny Ja i tak nie farbuję włosów żadnymi farbami, więc ten raz z henną może nie zaszkodzi. I nie mam zamiaru zmieniać koloru włosów, mam tylko nadzieję na ledwo widoczne refleksy... No zobaczę co to będzie
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 17:52   #2511
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mnie to zdjęcie tak zachwyciło, że od razu wylądowała na tapecie
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 18:03   #2512
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Mnie to zdjęcie tak zachwyciło, że od razu wylądowała na tapecie
A mnie zabolało całe ciało... już sobie wyobrażam jak musiało boleć to ściernisko

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Rabou mnie się podobają brwi, twarz, makijaż i nawet ten mat I jaką ty masz ładną cerę. Nie wiem czy to efekt tych minerałów, czy nie, ale efekt naprawdę powalający.


Jak sięgam pamięcią to nigdy nie miałam większych problemów z cerą, ale na pewno od kiedy używam minerałów i osławionej szmatki, poprawiło się jeszcze bardziej

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
Rabu, my w Krakowie planujemy w październiku zrobić spotkanie krakowskich Bladolicych... już sobie to wyobrażam
PS. rozumiem, że spotkanie nadal aktualne?
Do Krakowa pewnie nie dotrę, ale mam nadzieję, że w końcu wypali to spotkanie Wrocławskich bladych twarzy


Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Pokazuje nabytek

teraz sama nie wiem ,czy dobrze zrobiłam że ją mam - tzn, kolor dalej szalenie mi się podoba....ale nie wiem czy mi pasuje. Taki żarówiasty,czego na fotkach nie widać ;/

Inglot 820
Ja sobie wczoraj kupiłam w podobnym kolorze (bardziej różowy) z Miss Sporty i wyglądam jak jakaś przystarszawa Pani

Ten Inglot ładny, ale na 100% nie widzę go u siebie Pokaż swoje całe lico, ale znając życie pewnie Ci pasuje
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 18:03   #2513
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Nawet czasem się tak czeszę
Zdjęcie przekłamuje kolory, na prawdę nie jestem taka ciemna
Mam taki odcień jak na drugiej fotce
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 18:03   #2514
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

nikadomi foty powalające

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Rabu, ja też obstawiam, że ludziska patrzą, bo trudno im oderwać wzrok od Twojej ślicznej buzi
Tez tak uważam

I widze, że jestem w zdecydowanej mniejszości, ale studiuje ścisły kierunek
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 18:13   #2515
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość

Ja sobie wczoraj kupiłam w podobnym kolorze (bardziej różowy) z Miss Sporty i wyglądam jak jakaś przystarszawa Pani

Ten Inglot ładny, ale na 100% nie widzę go u siebie Pokaż swoje całe lico, ale znając życie pewnie Ci pasuje
mam mega obawy żeby w nim wyjść do ludzi ale tak mi się podoba,że nie wiem :P muszę upolować taki lakier do paznokci ...no ale :P
Pokaże fotke jak moja buzia dojdzie do siebie (dzisiaj ją ehm, sama oczyszczałam i wyglądam tak -->) i zafarbuje włoski
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 18:23   #2516
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Rabou, wg mnie twój makijaż jest ok, są inne powody, dla których ludzie się mogą 'dziwnie' patrzeć... na przykład zazdrość a w przypadku płci przeciwnej zachwyt
Ja się pod tym podpisuję obiema łapkami! Jesteś śliczna, jak porcelanowa laleczka. I ten makijaż! Twoja kreska na powiekach jest po prostu boska!!!

PS. Ja też studiowałam kierunek bardziej ścisły. Ba, nawet nieco techniczny
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 18:30   #2517
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Wow... dzięki dziewczyny
...nie ma to jak wrzucić swoje zdjęcie na wątek to od razu się samoocena podnosi

kasiamajo mmm kolejna piękna, blada twarz ale Twoja fryzurka a'la Tymoszenko... yummyyyy

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
mam mega obawy żeby w nim wyjść do ludzi ale tak mi się podoba,że nie wiem :P muszę upolować taki lakier do paznokci ...no ale :P
Pokaże fotke jak moja buzia dojdzie do siebie (dzisiaj ją ehm, sama oczyszczałam i wyglądam tak -->) i zafarbuje włoski
Oj tam, oj tam Ostatnio widziałam jakiś Twój makijaż niebieski... jak Ty ładnie te powieki malujesz... i to cieniowanie ... ja tak nie umiem
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 18:38   #2518
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Nie udzielam się w tym wątku ,ale postanowiłam się Was spytać, bo wy macie wiedzę na pewno (wydaje mi się) na temat jasnych podkładów.
Revlon Colorstay 150 buff jest jasny ,ale taki beżowy ,czy bardziej wpada w różowy ? I co z ivory ? Nie jestem typowo biała , ale mam jasną cerę i nie wiem który kolor wybrać ?
magne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 18:44   #2519
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Buff wpada w żółć, a Ivory jest różowawy i jaśniejszy. Wszystko zależy od tonacji Twojej skóry.

Dziewczyny koniecznie musimy się zebrać na krakowskie spotkanie (jestem w Krakowie nowa, więc liczę na pomoc )
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 18:46   #2520
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

150 buff jest bardziej beżowy,100 ivory jest jaśniejszy ,ale różowy
możesz w douglasie poprosić o próbki
ja ze swojej strony odradzam revlon colorstay ponieważ jest ciężki,robi maske i śmierdzi (wielu osobom zapycha pory...) no ale kryje bardzo dobrze
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.