pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-06, 21:29   #1
BuBuSiuNia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 76
Exclamation

pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:(


tak jak w tytule, nie mam pieniezkow na sukienke i pozyczylam od kuzynki spzred 5 lat taka..i chociaz mi sie ona bardzo nie poodba(musze miec dekold w v bo inaczej sie czuje jak kretynka) to pzreciez musze w cyzms isc a nie wiem co zorbic zeby skoror chcoiaz sukienka nie jest fantastyczna to zeby jakies ladne dodatki dobrac i wogogle..bizuteria, moze fryzura jakas..buty mam takie jak w zalaczniku bo niestety tez mnie na inne nie stac obecnie jaka bizuteria do tego? jaka fryzura? te buty wogogle pasuja? i czy nie bedzie to wiesnactwo roku? czy jakos ta sukienka sie prezentuje? mnie sie wydaje ze pogrubia troche ja nie wiem cyz ona naprawde ejst taka brzyda, czy po ropstu jeszcze sobie to wyolbrzymiam poniewaz mam okres pomocy kochane
wy jestescie wielkie...to cos wykombinujecie

PS pzrepraszam ze trzymam szelke od stanika na jednym foto tak ale chcialam pokazac jak te szeleczki sie z tylu rozchodza a nie chcialo nmi sie sciagac stanika
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg but1.JPG (6,3 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia.JPG (13,8 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia2.JPG (18,1 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia22.JPG (18,8 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg but2.JPG (19,0 KB, 76 załadowań)

Edytowane przez BuBuSiuNia
Czas edycji: 2007-01-06 o 21:31 Powód: .
BuBuSiuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 21:42   #2
ćma00
Raczkowanie
 
Avatar ćma00
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 71
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

niektorzy w nowych rzeczach potrafia wygladac gorzej. ciesz się ze sukienka nie jest bordowa z gorsetem. zmien nastawienie bo przyt takim bedziesz za bardzo spieta na 100dniowce. a co do dodatków to nie pomogę bo zazwyczaj korzystam z pomocy innych
udanej zabawy!
__________________

Serce to jeszcze
Za mało żeby kochać
ćma00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 21:47   #3
BuBuSiuNia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 76
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

heh..no tak..ale dzieki za pocieszenie jezu ja chyba spale sie wychodzac w tej sukience tez sie ciesze ze nie ejst bordowa bo ja nielubie siebie w czerwieniach bordach itp..ale mimo wszystko jakos nie poprawia mi to humoru bo wiem ze wszyscy beda wygladac pieknie a ja..dziwnie..jesce zeby byl jakis dekold a tutaj tak na ramie i ja nie wiem czy do takiej sukienki cos wogogle pasuej ubrac na szyje czy nie..ehh..
BuBuSiuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 21:57   #4
kretka1984
Rozeznanie
 
Avatar kretka1984
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 619
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

buty sa fajne bo sama mam takie same ino kurde one niepasuja do tej sukienki ;/ ..suknia dluga czarna prosta to przydaly by sie szpilki na wysokim obcasie....
__________________
Nie wolno się zatrzymywać choćby nie wiem jak bardzo było nam źle.
kretka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 21:59   #5
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

A ja uważam, że ta sukieneczka jest całkiem ładna - prosta, czarna, elegancka Spokojnie możesz w niej iść
Osobiście dodałabym jakieś ładne dodatki - najlepiej srebrne albo z takimi diamencikami (niekoniecznie prawdziwymi), żeby trochę rozjaśnić ten strój. No i może jakaś mała srebrna torebeczka??

Nie przejmuj się tak bardzo tą sukienką. Przynajmniej nie masz sukni balowej, w której nawet poruszać się byłoby Ci ciężko o tańcu nie mówiąc. To nie strój jest ważny, a dobra zabawa

Postaw na dodatki, fryzurę i makijaż - a i sukienka ładnie się z tym skomponuje!!

Pozdrawiam
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 21:59   #6
euphemia
Raczkowanie
 
Avatar euphemia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 241
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

Sukienka IMHO jest jak najbardziej OK. Nie ma w niej nic obciachowego. Wyglądasz w niej zgrabnie.
Sukienki "na jedno ramię" pojawiły się znów w dużych ilościach na pokazach mody światowych projektantów na sezon wiosenno-zimowy. Będziesz więc modna, albo nawet modę trochę wyprzedzisz.
Buty mi się podobają, nawet bardzo.
Na szyję bym już nic nie zakładała. Proponowałabym tylko długie czarne kolczyki i małą czarną torebkę (albo kopertową, albo inną wieczorową byle bez cekinów i jakichś innych błyszczących pierdółek, bo już sama sukienka się wystarczająco błyszczy).
W ten sposób na pewno będziesz wyglądała elegancko.
euphemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:01   #7
BuBuSiuNia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 76
ale i tak nie moge meic wysokich butow bo moj partner jest i tka odemnie tlyko 3 cm wyzszy:/

to mnie troszke pocieszylyscie..czyli na syzje nic nie ubierac? wlasnie etz tak myslalam..chcialam wlosy upiac tak do tylu i podtapirowac, dol wypuscic luzno ..(na fryzjera pieniezkow tez nie mam i bedzie mnie czesac kolezanka)jak znajde takie cos to wkleje, mam swoj styl malowania, prawie zawsze uzywam czarnego cienia (na przemiennie z innymi ciemnymi) albo chociaz kreski mimo ze jestem bladzoch okropny to lubie mocno podkreslone oczyska i raczej w innym makijazu zle bym sie czula, i kwestia kolczykow..zaraz postaram sie wkleic jakie mam..najwyzej cos jeszcze pozycze..torebke bede miala najpewniej jakas prosta czarna..kopertowa mowicie? hehh..dzieki kochane pocieszylyscie mnie troszke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolc1.JPG (3,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolc3.JPG (4,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolc4.JPG (4,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolc12.JPG (5,1 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2007-01-07 o 01:29 Powód: post pod postem, prosze uzywac Edycji
BuBuSiuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 22:14   #8
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

sukienka wcale nie jest zła klasyka jest zawsze modna buty widziałabym inne ale te też nie będą wyglądały głupio
życze udanej zabawy
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:25   #9
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

Sukienka nie jest zła, zresztą grunt to pomysłowość Może jakaś fajna biżuteria, która rozjaśni całość? Albo może satynowa szarfa, zawiązana w kokardę w jakimś jasnym kolorku i do tego długie wiszące kolczyki w tym samym odcieniu?
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:29   #10
BuBuSiuNia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 76
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
Sukienka nie jest zła, zresztą grunt to pomysłowość Może jakaś fajna biżuteria, która rozjaśni całość? Albo może satynowa szarfa, zawiązana w kokardę w jakimś jasnym kolorku i do tego długie wiszące kolczyki w tym samym odcieniu?
gdzie ta szarfa zawiazana..aha kobiety ja nie wiem czy wy widzicie to ale ona ma na sobie takie swiecace delikatnie kropeczki fakt pomyslowosc..tlyko ja w obecnym stanie jestem jakas taka..niepomyslowa.. dlatego zwracam sie do was z prosba o pomoc

Edytowane przez BuBuSiuNia
Czas edycji: 2007-01-06 o 22:30 Powód: ..
BuBuSiuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:29   #11
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

BuBuSiuNia - bardzo ładne są 1 i 3 kolczyki
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 22:38   #12
BuBuSiuNia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 76
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

Cytat:
Napisane przez Mojra87 Pokaż wiadomość
BuBuSiuNia - bardzo ładne są 1 i 3 kolczyki
no wlasnie sie zastanawiam ktore beda lepiej pasowaly..i sama nie wiem..do tych 3 mam sentyment pierwsze odstalam nie dawno..ale etz mi sie podobaja..i jestem w kropce
BuBuSiuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:48   #13
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

a mi bardzo podoba się twoja figura w tej sukience
najważniejsze: masz się dobrze czuć!!
sukienka jest czarna? bo na zdjęciu wyszła trochę brązowiasto i te świecące kropeczki są czarne czy w innym kolorze?
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:54   #14
BuBuSiuNia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 76
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

to fajnie ze sie poodba moja figura(w tej sukience oczywscie ) moja mama tez tak mowi ale myslalam ze dlatego ze po prostu dlatego ze nie chce mi dac pieniedzy na cos nowego..no wiec sukienka jest jak najbardziej czarna a kropeczki takie jakby..srebrne..(?) tzn sa czarne ale w swietle swieca sie na srebrno na fotce gdzie ejstem z tylu widac je troche, kilka sie wlasnie blyszczy a reszta nie bardzo..

Edytowane przez BuBuSiuNia
Czas edycji: 2007-01-06 o 22:56 Powód: .
BuBuSiuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 23:04   #15
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

coż, myślę ze mogłabyś spróbować z tą szarfą aby ją troche ożywić, najlepiej srebrną, zeby jakoś współgrała z kropeczkami :d tak na wysokości pasa, żeby ładnie leżał w talii..zobaczysz jakby to wyglądało popróbuj też z innymi kolorami jeśli pomysł ci się spodobał.

A co do biżu to może na szyję coś bardzo delikatniutkiego <łańcuszek czy coś> a postaw na jakąś fajną ogromniastą bransoletkę? jest tyle możliwości
I nie przejmuj się sukienką, nie jest zła, klasyczna i dobrze w niej wyglądasz


__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 23:09   #16
BuBuSiuNia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 76
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

Cytat:
Napisane przez Pachnąca_trawą Pokaż wiadomość
coż, myślę ze mogłabyś spróbować z tą szarfą aby ją troche ożywić, najlepiej srebrną, zeby jakoś współgrała z kropeczkami :d tak na wysokości pasa, żeby ładnie leżał w talii..zobaczysz jakby to wyglądało popróbuj też z innymi kolorami jeśli pomysł ci się spodobał.

A co do biżu to może na szyję coś bardzo delikatniutkiego <łańcuszek czy coś> a postaw na jakąś fajną ogromniastą bransoletkę? jest tyle możliwości
I nie przejmuj się sukienką, nie jest zła, klasyczna i dobrze w niej wyglądasz


dzieki tak myslalam nad bransoletka jakas wielka i dlugimi kolczykami tlyko na branzoletka to ma byc ze srebra ca czy nie wiem moze jakies obrazki ktos zapoda..?
z ta szarfa tez pomysle cos
BuBuSiuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 23:12   #17
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

hmm..jakbyś dobrała szarfę to mogłaby być w kolorze szarfy..

ale jeśli nie, a sukienka jest cała czarna, to myślę ze wolna americana
może jakaś kolorowa,a do tego np taka opaska, spinka czy wstążka we włosach? takie włosowe dodatki nie są drogie, a na pewno będa wyglądać super jak będą w tym samym kolorze co szarfa/ bransoletka ;]

Zaraz poszukam czegos odpowiedniego;]


EDIT:

wklejam parę linków, będzie szybciej;]
http://www.allegro.pl/item152809771_...gnetyczna.html

http://www.allegro.pl/item153209586_...ansoletka.html

http://www.allegro.pl/item154097942_...ej_cenie_.html

http://www.allegro.pl/item152707483_...y_tyfanit.html

osobiście myślę o czymś takim
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 23:24   #18
BuBuSiuNia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 76
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

ojoj sa sliczne szczegolnie ta pierwsza mi sie poodba i ostatnia musze za czyms taim popatrzec.. dzieki
BuBuSiuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 23:38   #19
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

Hmm sukienka fajna, moze nieco za duza na Ciebie (albo takie wrazenie na focie). Butki tez ladne, wiec sie nie zalamuj. Z bizuterii ja bym na srebro stawiala. Natomiast co do fryzury, to ci nikt nie doradzi nie widzac twarzy.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 23:53   #20
BuBuSiuNia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 76
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

hmm..ale z wlosami to raczej chyba na fryzjerskie stad by mnie wygonili szybciutko sukienka jesli za duza to minimalnie..po prostu nie jest bardzo obcisla ale to mzoe i dobrze bo mimo ze ucieszona bym byla ze wyeksponuje chcoiaz wciecie w talii jakie mam to widac by bylo "bembenek"
BuBuSiuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 00:26   #21
dominiiisia
Raczkowanie
 
Avatar dominiiisia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 37
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

Hej Bardzo ładna ta sukienka, prosta i elegancka, takie mi sie najbardziej podobaja Ja na swojej studniowce mialam okropna..z gorsetem, wszystkie dziewcyzny takie mialy :P fuj. Co do fryzurki to bym sprobowala cos wymyslnego bardziej (skoro sukieneczka jest klasyczna) No i moze jakies wieksze dodatki pasujace kolorystycznie W gre wchodzi tez jakies bolerko Niestety nie moge wkleic linka..nie wiem czemu, ae poszukaj na allegro, sporo jest
dominiiisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 00:39   #22
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

Cytat:
Napisane przez Pachnąca_trawą Pokaż wiadomość
coż, myślę ze mogłabyś spróbować z tą szarfą aby ją troche ożywić, najlepiej srebrną, zeby jakoś współgrała z kropeczkami :d tak na wysokości pasa, żeby ładnie leżał w talii..zobaczysz jakby to wyglądało popróbuj też z innymi kolorami jeśli pomysł ci się spodobał.


Myślałam, o złotej i do tego złote kolczyki, które zamieściłaś. Jeśli jednak kropeczki są srebrne to może dodatki też srebrne.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 01:26   #23
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

Sukienka jest fajna, mi sie podoba I ladnie sie w niej prezentujesz! Na pewno bedziesz sie wyrozniac, pozytywnie
Jak poprzedniczki proponuje srebrne dodatki - kolczyki(wydaje mi sie, ze najbardziej eleganckie sa trzecie) + bransaletke (ewentualnie), szyje zostaw w spokoju przy takim dekolcie nie pasuja zadne korale, wiosiorki, lancuszki, naszyjniki. Torebka mala czarna lub srebrna. Buty moga byc
Nie martw sie, bo nie ma czym Zycze udanej zabawy
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 08:54   #24
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
Myślałam, o złotej i do tego złote kolczyki, które zamieściłaś. Jeśli jednak kropeczki są srebrne to może dodatki też srebrne.
złoto też może być, mi skojarzło się srebro bo ja w takim kolorze widzę siebie
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 09:29   #25
BuBuSiuNia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 76
Dot.: pomocy..nie mam pieniedzy na inna sukienke a do tej kompletnie nie mam pomyslu:

dzieki dziewczyny zloto w gre raczje nie wchodzi...bo ja nie pzrepadam za nim wlasnie..o kolczykach etz tych trzecich zaczelam powazniej myslec tlyko jeszcze je wrzuce do jakiegos oczyszczacza srebra zbey sie laniej blyszczaly wiec szyje albo zostawiam w spokoju (choc ubolewam bo wueilbiam wisiorki) o brazsoletce pomysle, torebka..wybiore sie moze na sklepy albo cus.. dzieki dziewczyny podnioslyscie mnie na duchu troszke
BuBuSiuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.