Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-28, 20:54   #4861
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja teoretycznie jestem naturalną blondynką, jako dziecko miałam białe włosy, teraz mój naturalny to ciemny mysi blond, przez ostatnie 10 lat farbowałam na ciemny brąz, nawet rudy epizod mam za sobą. Przechodzę na blond , trochę zabawy z tym było, majatek zostawiłam u fryzjera i odcisków na tyłku dostałam, jestem blondynką Nie poszłam w bardzo jasny, bo nie podobam sie sobie w takich kolorach, ale no są dosć jasne, raczej neutralne, o żółtkach nie ma mowy.
A na zdjęciu profilowym na blogu to która faza? (to aktualna "jasność"?).
Tak czy inaczej ślicznie wyglądasz .

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mozliwe,ale jednak czaso i pieniądzochłonne Niestety, po deko najczesciej rudosc przebija, trzeba z tym pozyc, chociaz ja nie zdzierzyłam, wiec stopniowo podchodze teraz do rozjasniania. Tyle jestem na plus, ze mam ciemny kolor po ciemnych farbach wypłukany z włosów i pod słońce mam dosyc jasne. W ciemniejszym swietle dopiero robia sie wizualnie ciemniejsze.
A jak pamiętasz moze - też farbowałam na czarno jeszcze wcale nie tak dawno
Ja się obawiam, że nawet pieniądze nie gwarantują dobrego efektu. Gdyby tak było, to bym się nie wahała wydać, ile trzeba . Za to na pewno będzie to proces długotrwały, a ja jestem niecierpliwa .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 21:03   #4862
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A na zdjęciu profilowym na blogu to która faza? (to aktualna "jasność"?).
Tak czy inaczej ślicznie wyglądasz .


Ja się obawiam, że nawet pieniądze nie gwarantują dobrego efektu. Gdyby tak było, to bym się nie wahała wydać, ile trzeba . Za to na pewno będzie to proces długotrwały, a ja jestem niecierpliwa .
to faza pierwsza była, teraz mam jaśniejsze i ciut chłodniejsze
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 21:07   #4863
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
to faza pierwsza była, teraz mam jaśniejsze i ciut chłodniejsze
Zazdroszczę.
Może kiedyś pokusisz się o jakiś wpis na blogu na temat zmiany koloru (czasu, metod, środków itp.)
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 21:10   #4864
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Że ja siwa, to nie dziwota, bom stara, ale nie przypuszczałam, że Ty też masz ten problem. Z drugiej strony u mnie siwienie pojawiło się wcześnie (uwarunkowania genetyczne), więc to chyba nie starość o siwieniu przesądza, a w każdym razie nie wyłącznie .

Tych ciepłych tonów właśnie się boję . Widziałam już dziewczyny w blondzie o kolorze zgniłej słomy lub wielkanocnego kurczaczka i mam wrażenie, że na takie odcienie co najwyżej mogę liczyć, przynajmniej na początku. Jednak jak tak patrzę na Korę czy Agnieszkę Chylińską, to myślę, że przejście z czerni na blond jest jednak możliwe .

Ja tez mam uwarunkowania genetyczne i niestety siwe mam i to całkiem niemało a jeszcze 30. nie przekroczyłam. Dla mnie gorsze jest to, że po dekoloryzacji czasem włosy maja zielonkawy odcień, moje tak miały i to dziwne bo wyszedł dopiero po ponad roku. Będę kolor ochładzać stopniowo, ale póki co włosy muszą odpocząć

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mozliwe,ale jednak czaso i pieniądzochłonne Niestety, po deko najczesciej rudosc przebija, trzeba z tym pozyc, chociaz ja nie zdzierzyłam, wiec stopniowo podchodze teraz do rozjasniania. Tyle jestem na plus, ze mam ciemny kolor po ciemnych farbach wypłukany z włosów i pod słońce mam dosyc jasne. W ciemniejszym swietle dopiero robia sie wizualnie ciemniejsze.

A jak pamiętasz moze - też farbowałam na czarno jeszcze wcale nie tak dawno

Rudośc o kolorze marchewy wściekłej, która z czasem zzielenieje :/


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 21:33   #4865
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zazdroszczę.
Może kiedyś pokusisz się o jakiś wpis na blogu na temat zmiany koloru (czasu, metod, środków itp.)
Olu, moja droga była o tyle nietypowa, że już jakiś czas zastanawiałam się, co z włosami zrobić i od wiosny właściwie nie farbowałam, a jedynie używałam odżywek koloryzujących, m.in. Artego. Dodatkowo mocno jaśnieją mi włosy od słońca. U fryzjera nie robiłam więc typowej dekoloryzacji, ale rozjaśnienie przez balejage, farbowanie trwało ponad 3 godziny , ale dzięki temu efekt jest bardzo naturalny i ładny. I efekt od fryzjera to własnie zdjęcie w avatarze na blogu. Odrosty mnie zaskoczyły tzn nie miałam czasu na fryzjera, a nie chciałam jechać z odrostami na urlop , kupiłam więc farbę L'oreal (dwa opakowania, mam dość gęste włosy) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nce-creme.html w kolorze jasny naturalny blond i efekt na tyle mi się podoba, że rozważam stałą rezygnację z fryzjera na rzecz samodzielnej koloryzacji.

A co do dekoloryzacji, robiłam ją kiedyś u fryzjera, i moim zdaniem dużo zalezy od kondycji włosa, moje zniosły to bardzo dobrze

ps. poza tym to tylko włosy, martwy twór, który i tak odrośnie Odwagi! )

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2014-10-28 o 21:35
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 21:46   #4866
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Oj jeśli masz takie to zazdroszczę ja chce iść w stronę chłodnego prawie szarego blondu, a taki cieżko osiągnąć jak sie schodzi z prawie czarnego. Jamesik wstawię fotę jak tylko ogarnę jakiś program na tablecie do tego
Dziekuje. Ja jednak problemu z farbowaniem nie mam. Delikatnie rozjasniam, ocieplam i voila. Z zamknietymi oczami to moge robic, bo moje wlosy nie maja jednolitego koloru, wiec nawet jak cos zle zrobie to i tak nie widac, bo mam te swoje niby "pasemka".
Wiem, ze mnostwo kobiet chcialoby miec takie wlosy, ale mam dosc tego blondu. Chcialabym bardzo ciemne .
Bede oczekiwac foty .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-10-28 o 21:49
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 21:52   #4867
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ja tez mam uwarunkowania genetyczne i niestety siwe mam i to całkiem niemało a jeszcze 30. nie przekroczyłam. Dla mnie gorsze jest to, że po dekoloryzacji czasem włosy maja zielonkawy odcień, moje tak miały i to dziwne bo wyszedł dopiero po ponad roku. Będę kolor ochładzać stopniowo, ale póki co włosy muszą odpocząć




Rudośc o kolorze marchewy wściekłej, która z czasem zzielenieje :/


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
No właśnie ta zieloność - to miałam na myśli pisząc o zgniłej słomie, jaką widywałam na głowach brunetek w drodze do blondu.
Zresztą sama tego w jakimś stopniu doświadczyłam - lata temu robiłam sobie balejage z pasemkami w odcieniu oberżyny (żeby tylko refleksy wyszły) i po dekoloryzacji, a przed położeniem farby na te pasemka, moje włosy miały taki właśnie zielonkawy, okropny odcień.

U mnie siwizna też już przed 30-tką się pojawiła. Teraz co 2 tyg. muszę farbować .

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Olu, moja droga była o tyle nietypowa, że już jakiś czas zastanawiałam się, co z włosami zrobić i od wiosny właściwie nie farbowałam, a jedynie używałam odżywek koloryzujących, m.in. Artego. Dodatkowo mocno jaśnieją mi włosy od słońca. U fryzjera nie robiłam więc typowej dekoloryzacji, ale rozjaśnienie przez balejage, farbowanie trwało ponad 3 godziny , ale dzięki temu efekt jest bardzo naturalny i ładny. I efekt od fryzjera to własnie zdjęcie w avatarze na blogu. Odrosty mnie zaskoczyły tzn nie miałam czasu na fryzjera, a nie chciałam jechać z odrostami na urlop , kupiłam więc farbę L'oreal (dwa opakowania, mam dość gęste włosy) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nce-creme.html w kolorze jasny naturalny blond i efekt na tyle mi się podoba, że rozważam stałą rezygnację z fryzjera na rzecz samodzielnej koloryzacji.

A co do dekoloryzacji, robiłam ją kiedyś u fryzjera, i moim zdaniem dużo zalezy od kondycji włosa, moje zniosły to bardzo dobrze

ps. poza tym to tylko włosy, martwy twór, który i tak odrośnie Odwagi! )
No tak, to u Ciebie poszło gładko, u mnie ta metoda bez szans.

Moje włosy są w kiepskiej kondycji. Znowu zaczęły intensywniej wypadać i są przesuszone, dlatego tej odwagi mi brak - nie chcę być łysa
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 22:10   #4868
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja kiedyś schodziłam z ciemnego brązu taką "metodą" jak Soso. Teraz już mam nauczkę, żeby nie zmieniać mocno koloru - co najwyżej o 2-3 tony, bo potem ciężko wrócić do tego co było.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 22:28   #4869
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja kiedyś schodziłam z ciemnego brązu taką "metodą" jak Soso. Teraz już mam nauczkę, żeby nie zmieniać mocno koloru - co najwyżej o 2-3 tony, bo potem ciężko wrócić do tego co było.
racja znam parę dziewczyn, które próbują wrócić do własnego koloru metoda zupełnego zaprzestania farbowania, ale skutkuje to np. odrostami na pół głowy. W życiu bym na to nie poszła
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 03:27   #4870
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
racja znam parę dziewczyn, które próbują wrócić do własnego koloru metoda zupełnego zaprzestania farbowania, ale skutkuje to np. odrostami na pół głowy. W życiu bym na to nie poszła
Ja tak mam, ale u mnie wyglada to tak profesjonalne ombre
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 07:21   #4871
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dziewczyny ja tez schodzilam z jasnego brazu wellatona,ktory po farbowaniu był niczym innym jak czernia z brazowym polyskiem w sloncu. Teraz farbuje sama wlosy, roznymi farbami. Gdyby ktoras chciala to na blogu mam zdjecia po roznych farbach i profesjonalnych i drogeryjnych. Oraz jak to wygladalo przed ogolnie ciemne wlosy mialam tylko 4-5mscy, cale zycie byłam blond

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 07:35   #4872
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tez schodzilam z jasnego brazu wellatona,ktory po farbowaniu był niczym innym jak czernia z brazowym polyskiem w sloncu. Teraz farbuje sama wlosy, roznymi farbami. Gdyby ktoras chciala to na blogu mam zdjecia po roznych farbach i profesjonalnych i drogeryjnych. Oraz jak to wygladalo przed ogolnie ciemne wlosy mialam tylko 4-5mscy, cale zycie byłam blond

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
fajny blog właśnie się zaczytuję
odżywka do rzęs Oceanic nie podrażnia??? mam bardzo wrażliwe oczy ;(
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 08:32   #4873
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zawsze był Kiedys z czekoaldkami, a teraz z kosmetykami
Pamietam ze rok-dwa temu był z lakierami Ciate - na kady dzien inna miniatura schowana Fajna sprawa. Aczkolwiek szkoda, ze w tym Douglasowym 2/3 to marka własna, bo nie jest tak atrakcyjny, jakbym jednak chciała
ja bym chetnie przygarnela lakierowy, zwlaszcza, ze lubie lakiery ciate, ale niestety cena zabijala
Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
dziękuję, skorzystałam
ja ide jutro
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
juz sie boje pisac o blogach na wizazu po kilku akcjach jakie byly z blogerkami, ktore nie potrafia zniesc krytyki
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Olu, moja droga była o tyle nietypowa, że już jakiś czas zastanawiałam się, co z włosami zrobić i od wiosny właściwie nie farbowałam, a jedynie używałam odżywek koloryzujących, m.in. Artego. Dodatkowo mocno jaśnieją mi włosy od słońca. U fryzjera nie robiłam więc typowej dekoloryzacji, ale rozjaśnienie przez balejage, farbowanie trwało ponad 3 godziny , ale dzięki temu efekt jest bardzo naturalny i ładny. I efekt od fryzjera to własnie zdjęcie w avatarze na blogu. Odrosty mnie zaskoczyły tzn nie miałam czasu na fryzjera, a nie chciałam jechać z odrostami na urlop , kupiłam więc farbę L'oreal (dwa opakowania, mam dość gęste włosy) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nce-creme.html w kolorze jasny naturalny blond i efekt na tyle mi się podoba, że rozważam stałą rezygnację z fryzjera na rzecz samodzielnej koloryzacji.

A co do dekoloryzacji, robiłam ją kiedyś u fryzjera, i moim zdaniem dużo zalezy od kondycji włosa, moje zniosły to bardzo dobrze

ps. poza tym to tylko włosy, martwy twór, który i tak odrośnie Odwagi! )
musze obczaic tego loreala, szukam wlasnie farby idealnej, teraz w SP 1+1 wiec chce potestowac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 08:36   #4874
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
fajny blog właśnie się zaczytuję
odżywka do rzęs Oceanic nie podrażnia??? mam bardzo wrażliwe oczy ;(
Mnie podrażniła, ale dopiero po roku używania. Szkoda, bo efekt był boski.

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja bym chetnie przygarnela lakierowy, zwlaszcza, ze lubie lakiery ciate, ale niestety cena zabijala

ja ide jutro

juz sie boje pisac o blogach na wizazu po kilku akcjach jakie byly z blogerkami, ktore nie potrafia zniesc krytyki

musze obczaic tego loreala, szukam wlasnie farby idealnej, teraz w SP 1+1 wiec chce potestowac
Ten lakierowy widziałam rok tem na wyprzedaży po 70 zł.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 08:48   #4875
karolinkak28
Felicita
 
Avatar karolinkak28
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 584
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Wczoraj poza maseczką GlamGlow dotarł do mnie podkład Korres (ten z wyciągiem z granatu, kolor środkowy PF3). I jestem bardzo niezadowolona. Zupełnie nie umiem się nim obsłużyć. Jak się rano malowałam to porobił mi plamy, tak że musiałam szybko zmywać. A co najgorsze to córka zniszczyła mi kartonik, więc nie mogę go zwrócić

Jakby któraś miała pomysł co z nim zrobić, ew. umie sobie poradzić z nim i lubi ten podkład to chętnie (edycja) na coś wymienię.

Wracając do tematu rozjaśniania - ja rozjaśniłam w maju. Kilka lat farbowałam włosy na czarno i w maju mi odbiło i postanowiłam zostać w jeden weekend jasną blondynką. Efekt taki, że po dwóch miesiącach prób ratowania piór, które zostały na głowie w sierpniu je musiałam ściąć na bardzo króciutko (miałam równej długości za ramiona, ścięłam na takie długości 4 - 5 cm), teraz odrosły mi do ramion (ale pocieniowane) i wróciłam do swojego koloru ciemnego - henną. Taka moja historia. Czekam aż zetnę resztę piór, które miały kontakt z rozjaśniaczem i już nie użyję farby chemicznej!

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-10-29 o 09:24 Powód: nie zamieszczamy ofert sprzedaży
karolinkak28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 08:49   #4876
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Mnie podrażniła, ale dopiero po roku używania. Szkoda, bo efekt był boski.

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------


Ten lakierowy widziałam rok tem na wyprzedaży po 70 zł.
o, to muszę popatrzeć na wyprz, dzięki ja widziałam tylko kawiorowe zestawy i takie w bombkach jakby
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 09:22   #4877
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
fajny blog właśnie się zaczytuję
odżywka do rzęs Oceanic nie podrażnia??? mam bardzo wrażliwe oczy ;(
Dziekuje

Nie podrazniala, ale zaprzestalam uzywania bo aktualnie jestem ciezarna, a nie wiem czy mozna z tym skladnikiem, w razie gdyby chlapnelo mi do oka hehe


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 11:48   #4878
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Wzięłam sobie próbkę Perfecjonista podkałdu z EL. Oczywiście najjaśniejszy kolor, jutro zobacze, jak on u mnie wypadnie i czy sie polubi z moja cerą
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-10-29 o 13:36
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 11:52   #4879
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziekuje

Nie podrazniala, ale zaprzestalam uzywania bo aktualnie jestem ciezarna, a nie wiem czy mozna z tym skladnikiem, w razie gdyby chlapnelo mi do oka hehe


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ano fakt lepiej nie używać
gratuluję baby

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wzięłam sobie próbkę Perfesjonista podkałdu z EL. Oczywiście najjaśniejszy kolor, jutro zobacze, jak on u mnie wypadnie i czy sie polubi z moja cerą
czekam na opinie
mnie zauroczył YSL touche eclat wzięłam próbkę bo czytałam że może spływać, ale jest bombowy
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 12:04   #4880
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wzięłam sobie próbkę Perfesjonista podkałdu z EL. Oczywiście najjaśniejszy kolor, jutro zobacze, jak on u mnie wypadnie i czy sie polubi z moja cerą
czekam na relację też się na niego czaję
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 12:52   #4881
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
idealna ilustracja do powiedzenia - prawda w oczy kole
samego zarzutu, do którego się odnosiłyśmy (o otwieraniu wszystkich kulek na życzenie) nie była w stanie racjonalnie wytłumaczyć, więc się pożaliła na wredne obmawiaczki i zazdrośnice, żeby pocieszycielki się nad nią politowały i pogłaskały po główce że ona taka biedna bezczelnie obmówiona
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 12:55   #4882
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
idealna ilustracja do powiedzenia - prawda w oczy kole
samego zarzutu, do którego się odnosiłyśmy (o otwieraniu wszystkich kulek na życzenie) nie była w stanie racjonalnie wytłumaczyć, więc się pożaliła na wredne obmawiaczki i zazdrośnice, żeby pocieszycielki się nad nią politowały i pogłaskały po główce że ona taka biedna bezczelnie obmówiona
jak można w ogole otwierać cos co jest nowe???? jak jest otwierane to już nie jest nowe, termin ważności leci od otwarcia
kto chce kupować kosmetyki otwierane w cenie 300 zł ?????
od czego do jasnej ..... sa testery ??????????
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 13:29   #4883
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

a tego to ja już nie wiem, do pani się zwróć. Może akurat Tobie to wyjaśni jakoś
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 13:38   #4884
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
idealna ilustracja do powiedzenia - prawda w oczy kole
samego zarzutu, do którego się odnosiłyśmy (o otwieraniu wszystkich kulek na życzenie) nie była w stanie racjonalnie wytłumaczyć, więc się pożaliła na wredne obmawiaczki i zazdrośnice, żeby pocieszycielki się nad nią politowały i pogłaskały po główce że ona taka biedna bezczelnie obmówiona
Zenada i tyle
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 13:45   #4885
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

dobra, pokój z panią, niech ma swoje miejsce w internecie, co mi tam tak tylko poczułam się wywołana do tablicy, że niby bezpodstawne ją o coś obmówiłam może albo nie doczytałam - no faktycznie, do tej pory nie doczytałam logicznego wytłumaczenia czy w końcu konsultantka sama z własnej woli chciała te kulki sprawdzać czy jednak pani po zobaczeniu tej jednej smętnej kulki "sama chciała to wyjaśnić"- tak jak napisała w komentarzu...
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 13:47   #4886
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
dobra, pokój z panią, niech ma swoje miejsce w internecie, co mi tam tak tylko poczułam się wywołana do tablicy, że niby bezpodstawne ją o coś obmówiłam może albo nie doczytałam - no faktycznie, do tej pory nie doczytałam logicznego wytłumaczenia czy w końcu konsultantka sama z własnej woli chciała te kulki sprawdzać czy jednak pani po zobaczeniu tej jednej smętnej kulki "sama chciała to wyjaśnić"- tak jak napisała w komentarzu...
Ciotka zostawmy ją, bo ta pani udowodniła już, ze nie jest warta, aby poswięcic jej nawet energię na klikanie o niej tutaj
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 14:04   #4887
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wzięłam sobie próbkę Perfecjonista podkałdu z EL. Oczywiście najjaśniejszy kolor, jutro zobacze, jak on u mnie wypadnie i czy sie polubi z moja cerą
Mam nadzieje że się Ci spodoba. Ja jestem zachwycona
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 14:08   #4888
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mam nadzieje że się Ci spodoba. Ja jestem zachwycona
Ja mam nadzieję, ze nie, bo mam już za duzo podkładów w domu

Z drugiej strony kiepsko u nich z jasnymi kolorami, skoro najjaśniejszy to Ecru i mi pasuje pdo względem jasnosci, a przeciez ja nie jestem bladzioch do kwadratu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-10-29 o 14:09
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 14:09   #4889
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ciotka zostawmy ją, bo ta pani udowodniła już, ze nie jest warta, aby poswięcic jej nawet energię na klikanie o niej tutaj
toteż jak już pisałam - pokój z pania, i niech każdy idzie w swoją stronę
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 14:11   #4890
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, ze nie, bo mam już za duzo podkładów w domu

Z drugiej strony kiepsko u nich z jasnymi kolorami, skoro najjaśniejszy to Ecru i mi pasuje pdo względem jasnosci, a przeciez ja nie jestem bladzioch do kwadratu
To jeden w tą czy w tamtą .... ja kupiłam go w ciemno. całe szczęście nie przejechałam się na tej inwestycji.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.