Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-21, 19:08   #481
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam w wielu, na prawdę testowałam te perfumy, Deep red znam doskonale nosiłam je parę lat w większości miałam z autoryzowanyxh perfumerii, często też testowałam je w perfumeriach i widzę różnice. Nie wierze aż w takie obniżki marek powszechnie uznawanych za luksusowe.
Myślę, że na różnice w cenach wpływają przede wszystkim marże narzucane przez perfumerie.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 19:13   #482
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Poziomka fajny pomysł z tym spotkaniem

znalazłam w skrzynce dziś katalog z S no i mi się włączyło chciejstwo ten mini zestaw krem+serum z Lancome ciekawe czy będzie on line
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 19:17   #483
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Myślę, że na różnice w cenach wpływają przede wszystkim marże narzucane przez perfumerie.
Ja to rozumiem, jest wiele powodów podawanych na perfumowym za perfumeriami internetowymi. Ale nie przekonują mnie, wybaczcie. Siedzę w tym kilka lat, kupuje, czytam, wypowiadam się, ale stwierdziłam ze nie, nie będę rozpowszechniać czegoś w co sama nie wierze.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 19:22   #484
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam w wielu, na prawdę testowałam te perfumy, Deep red znam doskonale nosiłam je parę lat w większości miałam z autoryzowanyxh perfumerii, często też testowałam je w perfumeriach i widzę różnice. Nie wierze aż w takie obniżki marek powszechnie uznawanych za luksusowe.
A ja wierzę, odkąd widziałam ceny w USA. Na wyprzedażach CK, Boss, E. Lauder i wiele innych są dużo tańsze niż u nas, a Chanel w i perfumy nie jest dużo tańszy niż w S. z rabatem 20%, a takie promocje są raz w miesiącu. Poza tym koszty wynajmu powierzchni w centrach handlowych są niemałe, a w Warszawie chyba nie ma CH, w którym nie ma S. lub D. Na pewno jest ich kilkanaście, do tego dochodzą koszty pracowników (chyba właśnie i perfumy mają magazyn w Czechach i chyba tam też są zarejestrowani), te wszystkie bony i katalogi wysyłane pocztą i wiele innych kosztów, których nie potrafię wskazać, bo nigdy takiego biznesu nie prowadziłam.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 19:26   #485
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dlaczego to wszystko musi byc takie sliczne
Róże są takie ładne Z G. jeszcze żadnego nie mam hmm...
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
I takie drogie
Właśnie
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Poziomka
znalazłam w skrzynce dziś katalog z S no i mi się włączyło chciejstwo ten mini zestaw krem+serum z Lancome ciekawe czy będzie on line
Do mnie chyba ten katalog nigdy nie dotrze S. dba o to, żeby nic mnie nie skusiło. Nie to nie, wydam w Macu
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 19:28   #486
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Ja to rozumiem, jest wiele powodów podawanych na perfumowym za perfumeriami internetowymi. Ale nie przekonują mnie, wybaczcie. Siedzę w tym kilka lat, kupuje, czytam, wypowiadam się, ale stwierdziłam ze nie, nie będę rozpowszechniać czegoś w co sama nie wierze.
Sprawdzałaś po numerach? Perfumy z różnej partii tzn. różnymi kodami mogą pachnieć zupełnie inaczej.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 19:31   #487
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Do mnie chyba ten katalog nigdy nie dotrze S. dba o to, żeby nic mnie nie skusiło. Nie to nie, wydam w Macu
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 19:33   #488
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Chociaz powiem Ci ze mialam dzisiaj zdziwko bo przechodzilam obok innej Sephory a tam Sale Chyba mnie w blad wprowadzili hahahaha

Kurde.. laski... Ale bym sie z Wami na kawke wybrala Juz widze nasza Marte jak mowi "Dobra dziewczyny chocmy juz do domu, bo dzisiaj Douglas zmienial prezent i musze zamowic w koncu, bo pozniej nie zdaze.. No i probki sa niezle! No!" Nie no, pogawedzilybysmy sobie o kosmetykach Szkoda ze tu tyle osob zaglada i nie mozna utworzyc prywatnej grupy tylko dla udzielajacych sie, coby jacys nieznajomki nas nie wyczaili na miescie
Jak spotkanie to we Wrocławiu. Będę mieć blisko bo pracuję w centrum. Dookoła tyle tajnych knajpek idealnych na kosmetyczne pogaduchy i blisko do galerii z D. i S. To kiedy przyjezdzacie dziewczęta?
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 19:47   #489
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
A ja wierzę, odkąd widziałam ceny w USA. Na wyprzedażach CK, Boss, E. Lauder i wiele innych są dużo tańsze niż u nas, a Chanel w i perfumy nie jest dużo tańszy niż w S. z rabatem 20%, a takie promocje są raz w miesiącu. Poza tym koszty wynajmu powierzchni w centrach handlowych są niemałe, a w Warszawie chyba nie ma CH, w którym nie ma S. lub D. Na pewno jest ich kilkanaście, do tego dochodzą koszty pracowników (chyba właśnie i perfumy mają magazyn w Czechach i chyba tam też są zarejestrowani), te wszystkie bony i katalogi wysyłane pocztą i wiele innych kosztów, których nie potrafię wskazać, bo nigdy takiego biznesu nie prowadziłam.
Czytałam to, wiele razy. Ale w jakich sklepach są tańsze? W amerykańskiej sephorze? Tak się składa że znalazłam stronę Sephory która wysyła na cały świat ale nie widzę takiej różnicy w cenach.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Sprawdzałaś po numerach? Perfumy z różnej partii tzn. różnymi kodami mogą pachnieć zupełnie inaczej.
Z tego co wyczytałam, chemikiem nie jestem, perfumy przechodzą co jakiś czas reformulacje, jednak nim nie przejdą kolejnej to masowka produkowana na cały świat. Nie interesowałam się jak powstaje Hugo Boss Deep Red, ale różnica nie wynika jedynie z zapachu a również projekcji i być może trwalosci
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 20:00   #490
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Do Maca mam już listę, także ten

Reformulacje zdarzają się chyba tylko raz na kilka lat ale np. w przypadku Flowerbomb V&R było to dla mnie tak uderzające, że prawie nie poznałam zapachu...
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 20:04   #491
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Czytałam to, wiele razy. Ale w jakich sklepach są tańsze? W amerykańskiej sephorze? Tak się składa że znalazłam stronę Sephory która wysyła na cały świat ale nie widzę takiej różnicy w cenach.

Z tego co wyczytałam, chemikiem nie jestem, perfumy przechodzą co jakiś czas reformulacje, jednak nim nie przejdą kolejnej to masowka produkowana na cały świat. Nie interesowałam się jak powstaje Hugo Boss Deep Red, ale różnica nie wynika jedynie z zapachu a również projekcji i być może trwalosci

No tak ale Hugo Boss powiedzmy z kodem Z1 będzie pachniał inaczej niż z kodem Z2 . Może tak być.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 20:04   #492
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Wlasnie, szkoda ze jestesmy tak rozsiane po calej Polsce
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 20:06   #493
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Do Maca mam już listę, także ten

Reformulacje zdarzają się chyba tylko raz na kilka lat ale np. w przypadku Flowerbomb V&R było to dla mnie tak uderzające, że prawie nie poznałam zapachu...
Ale np. zdarza się jakaś zwietrzała partia. A reformulacja to wiesz. Prawda jest taka, że oni za każdym razem coś grzebią w zapachach.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 20:20   #494
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Poziomka fajny pomysł z tym spotkaniem

znalazłam w skrzynce dziś katalog z S no i mi się włączyło chciejstwo ten mini zestaw krem+serum z Lancome ciekawe czy będzie on line
Też go dostałam wczoraj razem z tymi rabatami i idę jutro po ten balsam-podkład Givenchy, dzwoniłam do S i tą gratisową pomadkę też dodają. Mam jeszcze kupon na -10%, więc wyjdzie mi lepiej niż bym zamawiała online gdzie pomadki nie dają. Zobaczę stacjonarnie co tam jeszcze nowego mają Się napaliłam na ten podkład jak woźny na dzień nauczyciela

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Jak spotkanie to we Wrocławiu. Będę mieć blisko bo pracuję w centrum. Dookoła tyle tajnych knajpek idealnych na kosmetyczne pogaduchy i blisko do galerii z D. i S. To kiedy przyjezdzacie dziewczęta?
O tak to i ja bym miała blisko
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 20:32   #495
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Witam późną porą

U mnie totalny brak czasu na zakupy. A nie przepraszam bardzo 20 ton piachu i 2 tony cementu - liczy się taki zakup ?? Była świetna okazja
Po przygodzie z tynkami ruszyliśmy dalej z budową
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 21:02   #496
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Mnie próbują spławić...
O to nie ładnie z ich strony, możesz napisać jak argumentują swoje stanowisko w tej sprawie? ( może być na pw jak nie chcesz publicznie). Ja wciąż czekam na odpowiedź. Ale wiesz co to jest wkurzające wydajesz niemałą kasę dostajesz przeterminowane produkty i musisz się jeszcze z nimi użerać.
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 21:25   #497
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Być może, tylko nie rozumiem, chodzi o kod na spodzie, czyli zaszyfrowana data produkcji?

Poza tym są tez inne wątpliwości . Testery roznych marek powiedzmy Gucci, Thierry Mugler, Kenzo, mają identyczne opakowania testerow. No i sama ilosc testerow, skad w takich ilościach? Przecież firmy produkujące perfumy nie robią tego aby sprzedawać testery, a to one są głównie w ofercie tych perfumerii. Sama nie wiem, jest dużo wątpliwości.

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2015-07-21 o 21:27
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 21:33   #498
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Być może, tylko nie rozumiem, chodzi o kod na spodzie, czyli zaszyfrowana data produkcji?

Poza tym są tez inne wątpliwości . Testery roznych marek powiedzmy Gucci, Thierry Mugler, Kenzo, mają identyczne opakowania testerow. No i sama ilosc testerow, skad w takich ilościach? Przecież firmy produkujące perfumy nie robią tego aby sprzedawać testery, a to one są głównie w ofercie tych perfumerii. Sama nie wiem, jest dużo wątpliwości.
Są tysiące małych drogerii i one tez potrzebują testerów itp.

Nie wszystko złe co tanie;-)

Mi się zdarzyło w sephorze wąchać i popsikac się tym samym zapachem kilka razy i za każdym razem miałam wrażenie ze pachnie inaczej.

U mnie np. Dużo zależy od nastroju jak czuje zapach;-)
Może głupie, ale ja tak mam
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 21:37   #499
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wlasnie, szkoda ze jestesmy tak rozsiane po calej Polsce
Trzeba gdzieś zrobić dobrą wyprzedaż... tak z -90% i tylko stacjonarnie. Spotkanie gwarantowane.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 21:38   #500
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Trzeba gdzieś zrobić dobrą wyprzedaż... tak z -90% i tylko stacjonarnie. Spotkanie gwarantowane.
jakby ktoś kiedyś robił spotkanie w stolicy to ja chętnie
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 21:40   #501
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Być może, tylko nie rozumiem, chodzi o kod na spodzie, czyli zaszyfrowana data produkcji?

Poza tym są tez inne wątpliwości . Testery roznych marek powiedzmy Gucci, Thierry Mugler, Kenzo, mają identyczne opakowania testerow. No i sama ilosc testerow, skad w takich ilościach? Przecież firmy produkujące perfumy nie robią tego aby sprzedawać testery, a to one są głównie w ofercie tych perfumerii. Sama nie wiem, jest dużo wątpliwości.
Tak o ten kod chodzi.
A czemu jest tyle testerów? Szczerze? Ja myślę, że to celowe działanie wielu firm. Wiadomo wypuszczają normalne perfumy w sensie kartonik, folia, zatyczka ale wydaje mi się, że mają drugą tańszą linię czyli testery. I te testery są oczywiście pełnowartościowe w sensie zapachu. Dodam jeszcze, że wiele osób sobie wbiło do głowy, że testery mocniej pachną i są trwalsze no i jakaś tam myśl się nasuwa..
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 21:51   #502
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Wszystko się zgadza - reformulacje, inne partie, sposób przechowywania - ale też jest coś takiego jak zmiana percepcji z powodu innej temperatury powietrza, stanu naszego organizmu.

Co do EL online, to dla nie totalne rozczarowanie, jeśli chodzi o otwarcie ich sklepu internetowego. Miałam nawet odłożoną pewną kwotę na zakupy, ale bardziej opłacało się kupić w D.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-07-24 o 12:26
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 21:56   #503
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Tak o ten kod chodzi.
A czemu jest tyle testerów? Szczerze? Ja myślę, że to celowe działanie wielu firm. Wiadomo wypuszczają normalne perfumy w sensie kartonik, folia, zatyczka ale wydaje mi się, że mają drugą tańszą linię czyli testery. I te testery są oczywiście pełnowartościowe w sensie zapachu. Dodam jeszcze, że wiele osób sobie wbiło do głowy, że testery mocniej pachną i są trwalsze no i jakaś tam myśl się nasuwa..
Tak naprawdę nikt tam nie pracował i nie wie jak jest. Można by było zapytać przedstawicieli marki..

Tak na koniec podsumowując to myślę że każdy robi ze swoimi pieniędzmi co chce. Ja się nie czuje pewnie kupując tam wiec wybieram raczej S. i D. Perfumy w końcu to nie jest taka ważna sprawa w życiu.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 22:18   #504
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Pierwsza strona z wyszukiwarki http://www.fragrancenet.com/?mv_pc=g...FYLPcgod-8ALAw euphoria ck 196 zł. Polska sephora 359 zł. Sądzę, że jak się poszuka na pewno da się znaleźć znacznie taniej.
Testery są produkowane w dużych ilościach, bo nawet malutkie perfumerie je posiadają. W Warszawie jest 15 S. przyjmijmy, że w każdej jest zatrudnionych 10 osób ze średnim wynagrodzeniem 1800 zł netto (nie mam pojęcia ile ale tak strzelam). Koszt całkowity pracodawcy wynosi prawie 3000 zł, co daje 450 000 zł. miesięcznie. Nie wiem ile kosztuje wynajem powierzchni handlowych, ale załóżmy, że 20 000 miesięcznie, razy 15 to już 300 000. Łącznie mamy 750 000 zł w samej Warszawie. Myślę, że znacznie więcej, ale nie będę się spierać. Do tego jeszcze koszt mediów w salonach, uniformów, pudełeczek na próbki, firmowych torebek, opakowań prezentowych i wielu innych rzeczy, o których nie wiem i mamy 1 000 000 zł. (miesięcznie w samej Warszawie). To są koszty ponoszone przez klienta. Poza tym nigdy nie widziałam wyprzedaży -50% w perfumeriach internetowych, a w S. są dwa razy w roku. Jakoś nie wierzę, że dokładają do tego interesu w lipcu i styczniu.
Poison, ale ja się cieszę, że są tacy ludzie jak Ty, bo uważam trochę za nie fair sprawdzanie np. zapachu w S. i kupowanie go przez internet
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446

Edytowane przez Pati100
Czas edycji: 2015-07-21 o 22:23
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 22:45   #505
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dlaczego to wszystko musi byc takie sliczne
zapewne jakby kosmetyki były pakowane w brzydkie pudełka, bezpłciowe to pewnie sprzedaż byłaby mniejsza...
mnie pomadeczki Guerlain też kuszą, piękne opakowania
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 06:30   #506
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Chociaz powiem Ci ze mialam dzisiaj zdziwko bo przechodzilam obok innej Sephory a tam Sale Chyba mnie w blad wprowadzili hahahaha

Kurde.. laski... Ale bym sie z Wami na kawke wybrala Juz widze nasza Marte jak mowi "Dobra dziewczyny chocmy juz do domu, bo dzisiaj Douglas zmienial prezent i musze zamowic w koncu, bo pozniej nie zdaze.. No i probki sa niezle! No!" Nie no, pogawedzilybysmy sobie o kosmetykach Szkoda ze tu tyle osob zaglada i nie mozna utworzyc prywatnej grupy tylko dla udzielajacych sie, coby jacys nieznajomki nas nie wyczaili na miescie

Byłoby super! tylko jak to zorganizować logistycznie

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
:hahahaha:

Jak nadejdzie jesien u Guerlain to przepadne... http://chicprofile.com/guerlain-bloo...5-promo-photos
O jeżuuuuu, jakie cuda mam nadzieję, że mi odłączą neta jesienią

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Poziomko !!!!

Ta paletka cieni szaro-niebieskich, i 3 pomadki już sobie upatrzyłam
Tylko 3? ja bym wzięła wszystkie cudne kolorki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 06:35   #507
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Poziomka fajny pomysł z tym spotkaniem

znalazłam w skrzynce dziś katalog z S no i mi się włączyło chciejstwo ten mini zestaw krem+serum z Lancome ciekawe czy będzie on line
A ja od dawna nic nie dostałam z S. może to i lepiej

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Jak spotkanie to we Wrocławiu. Będę mieć blisko bo pracuję w centrum. Dookoła tyle tajnych knajpek idealnych na kosmetyczne pogaduchy i blisko do galerii z D. i S. To kiedy przyjezdzacie dziewczęta?
szkoda, że Wrocław tak daleko...

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Też go dostałam wczoraj razem z tymi rabatami i idę jutro po ten balsam-podkład Givenchy, dzwoniłam do S i tą gratisową pomadkę też dodają. Mam jeszcze kupon na -10%, więc wyjdzie mi lepiej niż bym zamawiała online gdzie pomadki nie dają. Zobaczę stacjonarnie co tam jeszcze nowego mają Się napaliłam na ten podkład jak woźny na dzień nauczyciela



O tak to i ja bym miała blisko


---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Trzeba gdzieś zrobić dobrą wyprzedaż... tak z -90% i tylko stacjonarnie. Spotkanie gwarantowane.
na -90% pojadę wszędzie

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
jakby ktoś kiedyś robił spotkanie w stolicy to ja chętnie
Ja też stolicę mam blisko
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 06:55   #508
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
jakby ktoś kiedyś robił spotkanie w stolicy to ja chętnie
Ja do stolicy mam kawałek, ale dojadę Sorki że tak mało się udzielam, ale urlopy w pracy i zastępuje kilka osób ale czytam na bieżąco
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 07:02   #509
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Ja też stolicę mam blisko
ja i do Wrocka i do stolicy mam kawałek ale w końcu jeździ pendolino i autostrady są ale jakbyście miały ochotę wpaść do Krakowa to zapraszam

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

środa już a ja dalej nic nie kupiłam w tym tygodniu zdenkowałam wczoraj kolejny żel pod prysznic, płyn do hig intymnej i micel. Potrzebuję zakupów!!!!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 07:17   #510
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja i do Wrocka i do stolicy mam kawałek ale w końcu jeździ pendolino i autostrady są ale jakbyście miały ochotę wpaść do Krakowa to zapraszam

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

środa już a ja dalej nic nie kupiłam w tym tygodniu zdenkowałam wczoraj kolejny żel pod prysznic, płyn do hig intymnej i micel. Potrzebuję zakupów!!!!
Dawno nie byłam w Krakowie , chętnie bym wpadła

Też mnie nosi z powodu nie-klikania od dawna ale na razie trzymam się dzielnie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-29 08:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.