Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-03, 13:58   #3661
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
shimmery są piękne, mają błyski w sobie, drobniusieńkie, nie jest to efekt brokatu, natomiast za ciemny podklad mozna rozjasnic korektorem, ja polecam pearl beige, albo wykorzystac do modelowania twarzy

B&B azjatki kupują- jeszcze go nie mialam, New Car Smell mam, cieply kolor, jest tez przeznaczony do ust, mozna domieszac do blyszczka albo na bezbarwny sztyft nalozyc albo na szminkę dac

Lylu- to moj zestaw kolorystyczny

w sumie nie znam nikogo ktoby porzucil korektory i roze z edm
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
nie wyobrażam sobie takiej osoby
JA! Bo używam podkładu Golden Fair zamiast korektora
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 14:00   #3662
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
czyli mam sie wstrzymac z zakupem rozu diora i chanela oraz z magikiem HR?
Z różami bym się wstrzymała, ale Magica HR to chyba nigdy nie odstawię - genialny jest. Te minerałowe trochę za bardzo podkreślają mi drobne zmarszczki
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 14:02   #3663
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
JA! Bo używam podkładu Golden Fair zamiast korektora
W takim razie zazdroszczę ładnej cery
Mi by podkład nie wystarczył
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 14:05   #3664
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość

Phdwao mineraly sa tansze nawe od loreali- zobaczysz jak malo sie ich zuzywa
na razie uzywam EL DW i też mi długo służy, ale tak naprawde to EDM sa tanie, tylko tyle bysię chciało
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 14:10   #3665
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
na razie uzywam EL DW i też mi długo służy, ale tak naprawde to EDM sa tanie, tylko tyle bysię chciało
No właśnie, niby się oszczędza, ale to tylko pozory Zobaczysz, wpadniesz po uszy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 14:13   #3666
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No właśnie, niby się oszczędza, ale to tylko pozory Zobaczysz, wpadniesz po uszy
hihi juz własnie patrze ile kosztują zestawy
powiedzcie mi czy zetaw sie zamawia jakos specjalnie czy poprostu biore 6 sztuk i mam zetsaw? iczywzestaw 6 szuk mozna wilczyc pędzle? jak to jest?
aha i z tego co widze to są droższechyba nizpodane ceny na 1 str tego wątku?

edit: sorka coś pokręciłamz tymi cenami;D

Edytowane przez phdwao
Czas edycji: 2009-02-03 o 14:17
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 14:16   #3667
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja niestety mam deficyt budżetowy ale musze wyciułać na nie
ja tez juz
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Dimiti Ja zrezygnowalam z HR, sunlight uwielbiam, roze tez juz tylko te i brazery.... szminki diora zostawilam

Phdwao mineraly sa tansze nawe od loreali- zobaczysz jak malo sie ich zuzywa
roze mi sie strasznie podobaja ale ja mam taka twarz ze z rozami wygladam jakbym miala mega pucki i w sumie brazery wole bede musiala je obadac z EDm
przyjdzie moj korektorek to po testach sie okaze czy wybieram korektorki z EDM czy jednak wygra Magik

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Z różami bym się wstrzymała, ale Magica HR to chyba nigdy nie odstawię - genialny jest. Te minerałowe trochę za bardzo podkreślają mi drobne zmarszczki
wlasnie tez sie tego boje no ale poczekamy zobaczymy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 14:17   #3668
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
hihi juz własnie patrze ile kosztują zestawy
powiedzcie mi czy zetaw sie zamawia jakos specjalnie czy poprostu biore 6 sztuk i mam zetsaw? iczywzestaw 6 szuk mozna wilczyc pędzle? jak to jest?
aha i z tego co widze to są droższechyba nizpodane ceny na 1 str tego wątku?
Możesz go komponować jak chcesz. Możesz wziąć nawet 6 pędzli
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 14:20   #3669
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Możesz go komponować jak chcesz. Możesz wziąć nawet 6 pędzli
bardzo fajnie

phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 14:24   #3670
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
bardzo fajnie

No
Aaa i zapomniałam dodać, że zestaw wybierasz w dziale Custom Kits, a potem tylko przeciągasz do koszyka wybrane produkty
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 14:26   #3671
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No
Aaa i zapomniałam dodać, że zestaw wybierasz w dziale Custom Kits, a potem tylko przeciągasz do koszyka wybrane produkty


no dobrze tylko skąd tu teraz wytrzasnąc kase na kit
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 14:29   #3672
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
W takim razie zazdroszczę ładnej cery
Mi by podkład nie wystarczył
Nie mam ładnej, po prostu lubię delikatny efekt (Jak się nałoży drugą warstwę podkładu małym pądzelkiem to kryje całkiem w porządku i mam idealny kolor dobrany, w korektorach nie pasowałoby mi nic.)
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 14:30   #3673
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Dzięki! Zamówienie montowałam w oparciu o wskazówki, opinie i zdjęcia.. na prawdę cudna kopalnia wiedzy

Mam dość negatywnego wpływu na naturalną równowagę mojej skóry.. dlatego rozglądam się za czymś co w końcu mi przypasuje.
Nie da się ukryć, że skusiły mnie Wasze pełne zachwytów opinie
Teraz po prostu nie mogę się doczekać!!!
To super, że chciało Ci się przebrnąć przez chociaż część wątku. Większości się niestety nie chce i potem sto razy zadawane są te same pytania.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 14:30   #3674
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość


no dobrze tylko skąd tu teraz wytrzasnąc kase na kit
No i następna wciągnięta
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 14:32   #3675
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No i następna wciągnięta


chyba tak, na razie potestuje sobie z tym co mam, choc zołty i glo jest ale przynajmniej naucze sie nakładac, do czasu jak przyjda moje nowe
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 14:43   #3676
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
cathy pieknie Ci w golden light. A róż theme park właśnie dopisałam sobie do mojej EDMowej listy życzeń.

Prosimy także o wklejenie porównania próbek do albumu, bardzo ładne zestawienie (oczywiście może być bez twarzy).
w sumie oba odcienie (czyli golden light i buff beige neutral całkiem dobrze wtopiły się w moją cerę.. Medium beige neutral chyba będzie nieco zbyt ciemny, ale najwyżej spróbuję go z czymś wymieszać
A co do różu- wczoraj zrobiłam sobie nim piękny placek na twarzy, bo nabrałam go na pędzel tyle, co przeważnie biorę zwykłego różu, nie przewidując, iż jest on tak strasznie mocno napigmentowany...
a poza tym - ja chcę mojego duo fibre z SN - bo ten mój do rózu w porównaniu z pędzlem z EDM straaaasznie biednie wypada
Dzisiaj nałożyłam theme park znacznie mniej i zdążylam się już w nim zakochać... To dopiero moje początki, a ja już wiem, że jak tylko dojdą do mnie jeszcze inne formuły tych odcieni, które mi podpasowały, to zamawiam pełnowymiarowe opakowanie... ciekawe, co będzie dalej

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Best Friend wg mnie jest śliczny Chociaż ja lubię jak róż jest widoczny na twarzy. Ten jest rzeczywiście dość ciemny. Dla osób z ciemniejszą karnacją byłby idealny. Petal Buff'd jest jak dla mnie lepszy ale Best Friend równie piękny Jesteś z okolic Warszawy jak widzę. Jak chcesz to mogę zrobić odsypkę abyś mogła się przekonać
dziękuję Ci bardzo- zapraszam na PW- możemy się w takim razie czymś wymienić za malutką odsypkę BF..

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Cathy piękna cera i te oczy...Ślicznie wyglądasz!
Dziękuję... Moja 30+ cera do pięknych nie należy, ale dziękuję. W takim razie podkład EDM chyba spełnił swoją rolę
Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Kasiu, ślicznie wyglądasz czekam tylko na pędzel, aż się pokaże w ofercie i zamawiam( paypal działa )
Aguś- dziekuję.. Fajnie, że poradziłaś sobie z paypalem. Czyli jednak zecydowałaś się na flat topa na początek? Ja mam go od wczoraj, ale już wiem, że nie oddam go za nic... On nie tylko służy do nakładania podkładu- pełni jeszcze rolę terapeutyczną- mazianie się nim po twarzy jest tak przyjemne, że od razu się człowiekowi nastrój poprawia

Mnie czeka jeszcze testowanie jednego zestawu próbek z original glo i kupuję większy zestaw
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 14:44   #3677
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Kurcze, maja wycofac mini pojemniczki, wiec pewnie zestaw mini tez wycofaja?
W kazdym razie grzechem było nie skorzystać i nie zamówić mini kita
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 14:55   #3678
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cathy a opieralas mu się tyle czasu. Wyprobuj sobie podklad multitasking, puder golden tan, korektorem pearl beige zrobisz sobie efekt glow bez rezyncji z kryca, i róż coffe break- zaskoczy Cie- w pojemniczku nic ciekawego ale na twarzy.....
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 14:55   #3679
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
w sumie oba odcienie (czyli golden light i buff beige neutral całkiem dobrze wtopiły się w moją cerę.. Medium beige neutral chyba będzie nieco zbyt ciemny, ale najwyżej spróbuję go z czymś wymieszać
A co do różu- wczoraj zrobiłam sobie nim piękny placek na twarzy, bo nabrałam go na pędzel tyle, co przeważnie biorę zwykłego różu, nie przewidując, iż jest on tak strasznie mocno napigmentowany...
a poza tym - ja chcę mojego duo fibre z SN - bo ten mój do rózu w porównaniu z pędzlem z EDM straaaasznie biednie wypada
Dzisiaj nałożyłam theme park znacznie mniej i zdążylam się już w nim zakochać... To dopiero moje początki, a ja już wiem, że jak tylko dojdą do mnie jeszcze inne formuły tych odcieni, które mi podpasowały, to zamawiam pełnowymiarowe opakowanie... ciekawe, co będzie dalej
Oj tak, róże są mocno napigmentowane i wystarczy odrobinka. Dlatego tak tu narzekamy, że wycofują opakowania mini różów, bo opakowania big wystarczą dla Ciebie, córki i przyszłej wnuczki.

Bardzo, bardzo polecam do mineralnych różów pędzel typu dou fiber (mam nadzieję, że ten z SN nie będzie za mały i zbyt precyzyjny, bo też na niego czekam). No i jeszcze pojawi się taki w kolekcji EDM, który na pewno też będę mieć.
Ostatnio pędzlem duo fiber nakładam nawet puder wykończeniowy. Long Handled Kabuki używam tylko do primera.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 15:23   #3680
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

Aguś- dziekuję.. Fajnie, że poradziłaś sobie z paypalem. Czyli jednak zecydowałaś się na flat topa na początek? Ja mam go od wczoraj, ale już wiem, że nie oddam go za nic... On nie tylko służy do nakładania podkładu- pełni jeszcze rolę terapeutyczną- mazianie się nim po twarzy jest tak przyjemne, że od razu się człowiekowi nastrój poprawia
Tak, chciałabym flat topa, tylko, że boję się, że zanim się pokaże, to wycofają mini pojemniczki, a jak razem z nimi mini zestawy to co zamówię ? Sama już nie wiem co robić Poczekam jeszcze trochę, może w przyszłym tygodniu pokaże się.
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 15:30   #3681
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Cathy a opieralas mu się tyle czasu. Wyprobuj sobie podklad multitasking, puder golden tan, korektorem pearl beige zrobisz sobie efekt glow bez rezyncji z kryca, i róż coffe break- zaskoczy Cie- w pojemniczku nic ciekawego ale na twarzy.....
mnie nie trzeba długo namawiać już Własnie kolejne zamówienie próbek poszło Zgodnie z Twoją listą.. Choć przyznam, iż ten puder golen tan straasznie ciemny się wydaje być..No nic, wzięłam probkę, więc będe go najwyżej używać jako bronzera

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Oj tak, róże są mocno napigmentowane i wystarczy odrobinka. Dlatego tak tu narzekamy, że wycofują opakowania mini różów, bo opakowania big wystarczą dla Ciebie, córki i przyszłej wnuczki.

Bardzo, bardzo polecam do mineralnych różów pędzel typu dou fiber (mam nadzieję, że ten z SN nie będzie za mały i zbyt precyzyjny, bo też na niego czekam). No i jeszcze pojawi się taki w kolekcji EDM, który na pewno też będę mieć.
Ostatnio pędzlem duo fiber nakładam nawet puder wykończeniowy. Long Handled Kabuki używam tylko do primera.
W takim razie trzeba będzie się w kilka mini na zapas zaopatrzyć...Choć czuję, że i moje próbkowe opakowania będę miała i miała, tym bardziej, że sporo próbek różów ostatnio nazamawiałam... Jak już dostanę zamówienie z SN, dam znać, co i jak z tym pędzlem- mam nadzieję, że się sprawdzi, choć na szczęście drogi jakoś nie jest
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 15:33   #3682
fragy7
Raczkowanie
 
Avatar fragy7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, ratujcie!!!
Dostałam wczoraj moje zamówienie z edm, po 5 dniach roboczych od zamówienia
Niestety znowu nie bardzo trafiłam. Najbardziej rozczarował mnie Golden Light w formule intensive- okazał się on zdecydowanie za pomarańczowy i ciemny Tak samo zresztą Light Olive intensive. Natomiast a nich najbardziej podpasował mi Golden Medium z grupy Olive w formule semi-matte. Podoba mi się całkiem jego kolor, ale wolę formule intensive. Jestem przekonana, że Golden Medium w formule int. będzie za ciemny. Dlatego chciałabym znaleźć taki podkład, który będzie miał kolor jak ten GM ale w formule int. Ale zakręciłąm
A tak w ogóle moim ideałem byłby chyba mix koloru GM s-m (edit:pomyłka w formule). z fawn int i szczyptą Olive Fair int, ale żeby formuła była intensive ale sobie wymyśliłam znacie coś takiego
Ja mam już pełen zawrót głowy od tych minerałów
Mam teraz na policzkach kreski różnych podkładów.. ehh szokda, że mój aparat jest zepsuty
ale może i bez zdjęć uda Wam się coś doradzić

edit: róż Walkee Talkee jest pięknym cieniem do powiek

Edytowane przez fragy7
Czas edycji: 2009-02-03 o 15:38
fragy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 15:37   #3683
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nie wierzę w to! Shipping calculator mnie okłamał! Chwilę temu składałam zamówienie, na Paypalu mam 70zł i wyglądało na to, że się zmieszczę. A przy wybieraniu metody dowozu okazuje się że zapłacę jednak 20,45$ (przesyłka okazała się 2$ droższa ) i teraz dla dosłownie 2 zł muszę czekać i albo je przelać i czekać kolejne dwa dni aż dotrze na PP albo czekać aż dolar ciutkę spadnie... Załamka
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 15:38   #3684
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

CATHY Tez tak myslalam o golden tan i zylam bez niego pol roku
FRAGY formuly nie roznia sie kolorem tak jak myslisz, roznica jest zauwazalna jedynie jak sloiczki obok siebie polozysz
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-02-03 o 15:41
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 15:40   #3685
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
To super, że chciało Ci się przebrnąć przez chociaż część wątku. Większości się niestety nie chce i potem sto razy zadawane są te same pytania.
No starałam się
Chociaż jak przyjdzie zamówionko to pewnie i tak zasypię Was postami
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 15:41   #3686
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ratujcie!!!
Dostałam wczoraj moje zamówienie z edm, po 5 dniach roboczych od zamówienia
Niestety znowu nie bardzo trafiłam. Najbardziej rozczarował mnie Golden Light w formule intensive- okazał się on zdecydowanie za pomarańczowy i ciemny Tak samo zresztą Light Olive intensive. Natomiast a nich najbardziej podpasował mi Golden Medium z grupy Olive w formule semi-matte. Podoba mi się całkiem jego kolor, ale wolę formule intensive. Jestem przekonana, że Golden Medium w formule int. będzie za ciemny. Dlatego chciałabym znaleźć taki podkład, który będzie miał kolor jak ten GM ale w formule int. Ale zakręciłąm
A tak w ogóle moim ideałem byłby chyba mix koloru GM s-m (edit:pomyłka w formule). z fawn int i szczyptą Olive Fair int, ale żeby formuła była intensive ale sobie wymyśliłam znacie coś takiego
Ja mam już pełen zawrót głowy od tych minerałów
Mam teraz na policzkach kreski różnych podkładów.. ehh szokda, że mój aparat jest zepsuty
ale może i bez zdjęć uda Wam się coś doradzić

edit: róż Walkee Talkee jest pięknym cieniem do powiek
Pokazywane już były tutaj zdjęcia jednego koloru we wszystkich formułach. Różnica w pojemniczku jest minimalna (intensive jest nawet jaśniejszy a na pewno bardziej neutralny bo bardziej kryje) natomiast na skórze różnicy nie ma.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 15:48   #3687
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, gdyby któraś z was składała zamówienie na EDM... mogłabym się dołączyć z 2x puff jar?

A i dlaczego nie ma juz stronce pustych pojemniczków z sitkiem ?
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 15:49   #3688
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Nie wierzę w to! Shipping calculator mnie okłamał! Chwilę temu składałam zamówienie, na Paypalu mam 70zł i wyglądało na to, że się zmieszczę. A przy wybieraniu metody dowozu okazuje się że zapłacę jednak 20,45$ (przesyłka okazała się 2$ droższa ) i teraz dla dosłownie 2 zł muszę czekać i albo je przelać i czekać kolejne dwa dni aż dotrze na PP albo czekać aż dolar ciutkę spadnie... Załamka
Albo mozesz poczekać na nowa promocje (może bedziej wieksza znizka), bo ta trwa tylko do 5.02
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 15:49   #3689
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a ja nad różem Best friend się zastanawiam i zastanawiam, ale za kazdym razem wybieram inny, bo nie jestem przekonana, czy będzie mi pasował

To teraz moja kolej.. Testuję dziś Golden Light w formule intensive... Wydawało mi się wczoraj, że będzie zdecydowanie za zółty na mojej twarzy, ale o dziwo, wtopił się całkiem przyzwoicie. Wczoraj formuła matte i buff beige neutral, dziś golden lifgt intensive... Mam wrażenie, ze chyba dobrze zrobiłam zamawiając kolejne próbki w nieco lżejszych formułach, bo te dwie chyba jednak nie są dla mnie- na początku jest całkiem nieźle, ale po 2-3 godzinach moja skóra jakby zaczyna się dusić i nie wygląda to już tak dobrze..
Wklejam to, co obfotografowałam

Na zdjęciach - ja Z golden light na twarzy i różem Theme Park. Róż po prostu przecudny, chociaż w opakowaniu wygląda mało efektownie. Podoba mi się rozświetlający efekt, jaki daje
Cathy wyglądasz cudownie! Tak świeżo, promiennie i kwitnąco Róż pasuje idealnie, mam nadzieję że trafiłam z kolorem bo też wzięłam na próbę
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 16:01   #3690
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Kurcze a ja nie wiem co sie dzieje.. czy moja skora zaczyna swirowac czy co

Wczoraj nalozylam Multitasking int. i w pracy przez 8 h przy kaloryferze bylo calkiem OK, swiecilaqm sie ale sie nie zwarzylo, bo EDM mi sie nigdy nie zwarzył.. AZ DO DZIS

Dziś nalozylam znow rano to samo i po 4-5 godzinach sie zwarzylo pod nosem i kolo nosa.. bylam tak wsciekla ze szok

Ale dotrwalam do konca, zmylam juz.. niedlugo w koncu sprobuje finishing dust
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.