Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-30, 10:47   #4291
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
No to odzywa się rocznik dokładnie 90
Inwentarza brak, jedynie tz jest żadnych zwierząt, niestety, chyba że bracia się liczą
Mariolu no i masz rocznik zaczynający się na 9 Kolejna granica łyknięta Ale przekrój Ja 74 na ten przykład
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-07-30 o 10:48
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 10:56   #4292
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
wiem, to był żart
ale przyznasz, że w realu to takie relacje jak tu [międzydekadowe] są raczej rzadko spotykane

no, spakowałam małża i dziecię - niby 3 dni a wyprawa jak na Mount Everest
To prawda, że relacje między dekadowe są cięzkie, ale są. Ja pracuję w takiej firmie, gdzie więcej moich współpracownków to roczniki 8X... i oni z rozpędu dawali mi też jakies 26 lat... a później powiedzieli, że dlaki aż tyle bo sie przyznałam, że mam dziecko więc podziękowałam grzecznie i nie przyznałam się do wieku

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
No to odzywa się rocznik dokładnie 90
Inwentarza brak, jedynie tz jest żadnych zwierząt, niestety, chyba że bracia się liczą
Eh... lata 90.... juz na dyskoteki (co prawda szkolene, ale jednak) sie chodziło....

Ilona, Tyto już panieneczka niezła byłaś w roku 90

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mariolu no i masz rocznik zaczynający się na 9 Kolejna granica łyknięta Ale przekrój Ja 74 na ten przykład
No właśnie.... wizaz pogromca granic!
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 10:59   #4293
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

WI pamietaj, ze po burzy wychodzi slonce

Podjelam meska decyzje i dzis robie migdala 20% Poza tym ukrece moj 1 kremik Ale te opakowania z mazidel na krem sa fajne, przede wszystkim bardzo higieniczne
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 11:15   #4294
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Witam wszystkie nowe dziewczyny

WI, trzymaj się, masz nas

Rocznik 83' się kłania

To ja tak nietypowo powiem, że relacje między dekadowe mi niestraszne. Odkąd pamiętam przyjaciół miałam średnio kilka lat starszych niż ja. Teraz się to nawet pogłębiło i mam znajomych w różnym wieku, niektórych starszych ode mnie nawet ok 45 lat, oczywiście nie mamy problemu z dogadaniem się. No i TŻ też mam "nieco" starszego Ostatnio też zaprzyjaźniłam się z osobami młodszymi i jest fajnie. Także to nie wiek jest przeszkodą tylko nasze podejście

Mi mój pierwszy krem na SLP nie odpowiada, za chudy jest choć działanie ma świetne, chyba zużyję do ciała, a teraz spróbuję ukręcić coś na MGS.

Pranie, a który Shiseido? Mogłabyś podać linka, albo chociaż dokładną nazwę? Ma alkohol, bieli?
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 11:57   #4295
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ikka, aljaka, T3kla
witajcie!

widzę trochę ósemek na forum, konkretnie 88
faa, Malinn możemy sobie żółwika zrobić
dzieci brak, rozwielitkowy wiernie od dzieciństwa ten sam już 7. rok, stadko zwierząt
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 12:12   #4296
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Bo na listy ma "monopol" PP, na paczki do 2kg jest koncesja-->>np. InPost, a powyżej róbta, co chceta Jak coś pokręciłam, to proszę mnie poprawić .
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Poczta ma monopol na listy o wadze do 50gr. Jeśli kotś nie chce korzystać z poczty musi wysłać po prostu cięższy list. Stąd obciążniki Ja niedawno tu pisałam, że mi drukarnia obciążyła list przesyłany kurierem paczuszką krówek w firmowych papierkach
Dzięki kochane. Wiedziałam, że jak tu zapytam to ktoś mnie na pewno oświeci. Teraz mogę się popisać przed TŻ, bo on też się głowił po co ta blacha.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Aha, a ten Wasz Wax ma SLS-y, z tego co pamietam... myle sie?
Mój nie ma, ale ja używam Wax'a firmy L'biotica. Kiedyś jak zgłębiałam temat tych masek, to się dowiedziałam że jest Wax bodajże angielski z SLS i polski firmy L'biotica bez SLS. I czytałam, że ten polski ma właśnie lepszy skład.
Jeżeli coś pokręciłam, to przepraszam i niech mnie ktoś poprawi, bo tak jak mówię interesowałam się tym tematem ładnych parę lat temu i od tego czasu kupuję tylko ten jeden polski Wax, który szczerze uwielbiam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 12:32   #4297
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dzięki kochane. Wiedziałam, że jak tu zapytam to ktoś mnie na pewno oświeci. Teraz mogę się popisać przed TŻ, bo on też się głowił po co ta blacha.



Mój nie ma, ale ja używam Wax'a firmy L'biotica. Kiedyś jak zgłębiałam temat tych masek, to się dowiedziałam że jest Wax bodajże angielski z SLS i polski firmy L'biotica bez SLS. I czytałam, że ten polski ma właśnie lepszy skład.
Jeżeli coś pokręciłam, to przepraszam i niech mnie ktoś poprawi, bo tak jak mówię interesowałam się tym tematem ładnych parę lat temu i od tego czasu kupuję tylko ten jeden polski Wax, który szczerze uwielbiam.
Frantic masz racje Wax firmy L'biotica jest duzo lepszy skladowo niz angielska wersja-zreszta roznica jest ogromna.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 12:37   #4298
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dzięki kochane. Wiedziałam, że jak tu zapytam to ktoś mnie na pewno oświeci. Teraz mogę się popisać przed TŻ, bo on też się głowił po co ta blacha.



Mój nie ma, ale ja używam Wax'a firmy L'biotica. Kiedyś jak zgłębiałam temat tych masek, to się dowiedziałam że jest Wax bodajże angielski z SLS i polski firmy L'biotica bez SLS. I czytałam, że ten polski ma właśnie lepszy skład.
Jeżeli coś pokręciłam, to przepraszam i niech mnie ktoś poprawi, bo tak jak mówię interesowałam się tym tematem ładnych parę lat temu i od tego czasu kupuję tylko ten jeden polski Wax, który szczerze uwielbiam.
O, to mnie zaskoczyłaś, na moim byla naklejka, że angielski, jak następnym razem będę kupowała, to poszukam tego z L'biotica. Ale na razie muszę Glorię wypróbować, a poza tym zamówiam sobie u fryzjerki taką śmieszną maskę w czerwonym opakowaniu (nie pamiętam nazwy), jak się do niej we wrześniu wybiorę, to zgarnę

A teraz pytanie nieco kontrowersyjne - kiedy ostatnio oceniałyście coś na KWC? Bo mi ostatnio TŻ wypomniał, że dawno nic nie oceniłam, ale jak tak się głębiej zastanowić, to pewnie dlatego, że część ocen na KWC jest dla mnie nie miarodajnych - niektore rzeczy bardzo nisko oceniane, dla mnie są calkiem niezłe, czasem nawet bliskie ideału, np. pianki Welli, z drugiej strony wiele hitów u mnie się kompletnie nie sprawdziło. Jak to jest w Waszym przypadku?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 12:47   #4299
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Poczta ma monopol na listy o wadze do 50gr. Jeśli kotś nie chce korzystać z poczty musi wysłać po prostu cięższy list. Stąd obciążniki Ja niedawno tu pisałam, że mi drukarnia obciążyła list przesyłany kurierem paczuszką krówek w firmowych papierkach
o widzisz, dzia za oświecenie, bo za diabła nie wiedzialam po co te krowki [oprócz chęci sprawienia przyjemności oczywiście]

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ili, ja 77, juz blisko do Ciebie A nie wybierasz sie przypadkiem na festiwal Audioriver w Plocku? bede sluzbowo - nastepny weekend
White, czasem lepiej sie wygadac. Trzymaj sie, cokolwiek Ci sie przydarzylo.
Evelinek, ja wlasnie po naglym przyplywie gotowki wymienilam poczciwa Lirenke na flitr Shiseido 50, jestem zachwycona. No coz, Lirenka sie jednak nie umywa. Shiseido wchlania sie juz w chwili aplikacji, zostawia cudownie satynowa, gladka skore. Chyba bede w niego inwestowac w przyszlosci. Niestety raczej szybko sie skonczy, bo ma bardzo lejaca konsystencje.
Winko sobie wczoraj w koncu darowalam na rzecz ginu z tonikiem - wydal mi sie najmniej tuczacy

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Aha, a ten Wasz Wax ma SLS-y, z tego co pamietam... myle sie?
nie wybieralam się [moja plany rzadko sięgaja tak daleko], ale dla Ciebie mogę się wybrać z całym inwentarzem, no może jednak bez psa

wklej fotke Shiseido
Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
No to odzywa się rocznik dokładnie 90
Inwentarza brak, jedynie tz jest żadnych zwierząt, niestety, chyba że bracia się liczą

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
O, to mnie zaskoczyłaś, na moim byla naklejka, że angielski, jak następnym razem będę kupowała, to poszukam tego z L'biotica. Ale na razie muszę Glorię wypróbować, a poza tym zamówiam sobie u fryzjerki taką śmieszną maskę w czerwonym opakowaniu (nie pamiętam nazwy), jak się do niej we wrześniu wybiorę, to zgarnę

A teraz pytanie nieco kontrowersyjne - kiedy ostatnio oceniałyście coś na KWC? Bo mi ostatnio TŻ wypomniał, że dawno nic nie oceniłam, ale jak tak się głębiej zastanowić, to pewnie dlatego, że część ocen na KWC jest dla mnie nie miarodajnych - niektore rzeczy bardzo nisko oceniane, dla mnie są calkiem niezłe, czasem nawet bliskie ideału, np. pianki Welli, z drugiej strony wiele hitów u mnie się kompletnie nie sprawdziło. Jak to jest w Waszym przypadku?
a nigdy, bo ja jakas dziwna jestem - zazywczaj to co innym sie podoba i sluzy mnie za ch... i vice versa

tiaaa, odżywek do włosow jeszcze nie mialam
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 12:52   #4300
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Evelinku ja juz nie oceniam... ostatnio stwierdziłam, ze zeby cos przetestowac to trzeba to zuzyc... do konca...i uzywac regularnie... a wiekszosc ocen mam wrazenie jest napisana po jednym uzyciu... albo np. jak czyam recenzje kremow anty.cellulitowych i wszyscy pisza, ze nie skutkuje... i uzyla raz... albo uzywala od wielkiego dzwona i mowi, ze nie skutkuje... jak ma do jasnej ciasnej skutkowac jak uzyte bylo raz....przeciez to nie produkt cud... Dlatego czytam to bardzo, bardzo obiektywnie i wybiorczo

Faa, Rozii no to zółtwik
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 13:11   #4301
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Co do ocen na KWC to ja patrzę na nie przez palce.. od czasu kiedy przeczytałam na forum gazety, jak jakaś dziewczyna napisała, że jej koleżanka lubi wystawiac oceny drogim kosmetykom (których nigdy w życiu nie używała), bo się w ten sposób dowartościowuje...

Poza tym często się czyta, że jakiś kosmetyk czegoś tam nie robi (chociaż producent w ogóle tego nie obiecuje).

Dziewczyny czy ja dobrze wyczytałam, panache robi staniki od rozmiaru D, czy to tylko inna rozmiarówka?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 13:18   #4302
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Co do ocen na KWC to ja patrzę na nie przez palce.. od czasu kiedy przeczytałam na forum gazety, jak jakaś dziewczyna napisała, że jej koleżanka lubi wystawiac oceny drogim kosmetykom (których nigdy w życiu nie używała), bo się w ten sposób dowartościowuje...

Poza tym często się czyta, że jakiś kosmetyk czegoś tam nie robi (chociaż producent w ogóle tego nie obiecuje).

Dziewczyny czy ja dobrze wyczytałam, panache robi staniki od rozmiaru D, czy to tylko inna rozmiarówka?
źle wyczytalas - a gdzie wogóle?

ja ogólnie mam wrażenie, że większość chcialaby by specyfik dzialał od samego stania w łazience i patrzenia na niego
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2009-07-30 o 13:21
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 13:33   #4303
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
źle wyczytalas - a gdzie wogóle?

ja ogólnie mam wrażenie, że większość chcialaby by specyfik dzialał od samego stania w łazience i patrzenia na niego
Dobre

Winly Przez Ciebie weszłam do "just arrived" BH i przepadłam, już podoba mi się dobre kilka(naście) rzeczy

A dzisiaj się pognębiłam, zaczęłam się przyglądać swojemu ciału i stwierdziłam, że sukienki, które zamówiłam, będą pewnie za małe Brałam 10/12, a powinnam chyba 16, taka jestem gruba Liczę na to, ze chudnę na Dukanie, zawsze chudnę, jak ograniczę węglowodany, ale chciałam je już nosić, a tu taki klops. Ech, zdołowałam się. Poza tym muszę pędzle wyprać, jak ja nienawidzę prać pędzli No to sobie ponarzekałam Aha, i jeszcze gorrrącooo
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 13:57   #4304
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Nie uwierzycie co mi sie przydarzylo.... !!! znowu na allegro trafilam, na jakiegos idiote! ja ich przyciagam czy co????

Jednego neutrala dostalam za to, ze pieniadze wplynely dopiero po 30h!!!!!!!
A dzisiaj dostalam negatywa, za to ze wplacilam o 1grosz mniej!! JEDEN GROSZ!
Dostalam paczuszke, wszystko pieknie ladnie.... nawet maila nie dostalam zeby doplacic czy cos... tylko wczesniej, ze otrzymal wplate i wysyla towar....
ma Bozia lokatorów naprawdę... Napisz odpowiedź na komentarz - osoby czytające negatywa przeczytają, że nie dostałaś żadnej uwagi na maila odnośnie braku grosza. Ja kiedyś dziewczynie złotówkę podarowałam, musiała się rąbnąć w obliczeniach a przecież to nie majątek znowu... A tym bardziej grosz

Acha - ja bym jeszcze napisała w odpowiedzi na komentarz, że mógł nie wysyłać towaru póki byś mu nie dopłaciła tego grosza zamiast teraz awantury i dzikie burdy robić. Ja - jako że jestem złośliwa - przelałabym mu jeszcze teraz mimo wszystko tego grosza i skomentowała to odpowiednio w specjalnym mailu. Napisałabym mu, że przelewam brakujący grosz, bo myśl że mogłoby mu przeze mnie na chleb braknąć nie pozwala mi spać. Wrrrr nic mnie tak nie denerwuje jak głupota ludzka.

Ja raz miałam taką sytuację, że licytowałam kurtkę narciarską dla TŻ (na jego prośbę) - był na nią od dawna strasznie napalony. Wylicytowałam za niemal 4 stówy, zapanowała radość, po czym dostałam SMSa (!!!) od Sprzedającego, że "sorry ale kurtka została już wcześniej sprzedana" Zadzwoniłam do niego i tak się po nim przejechałam %&^%*^#! Oczywiście w miarę kulturalnie, ale nerwy mi puszczały, TŻ tak bardzo zależało Powiedziałam, że wg prawa ta kurtka jest moja, że mogę go nawet do sądu podać, a jak ktoś nie rozumie zasad sprzedaży internetowej to nie powinien się za nią zabierać. A on (jakiś młody z głosu) - podejście olewające. Ale nie to jest najlepsze... Zgłosiłam sprawę do Allegro (tak mi było TŻ szkoda, że powiedziałam że nie popuszczę!) i wystawiłam prawdziwego, zasłużonego negatywa. I co? I gość przez dwa miesiące do mnie wydzwaniał, żebym tego negatywa skasowała ma tupet!!! Za żadne skarby nie popuściłam, mówiłam mu że niby z jakiej racji, że zawalił na całej linii i należy mu się kara pieniężna za niewywązanie się z prawnej umowy a nie tylko głupi negatyw. Podczas ostatniej rozmowy go sklęłam i zakończyłam konwersację, ileż można takie napastowanie znosić. Naturalnie dostałam odwetowego negatywa o treści: "Brak kontaktu, olewka, nie polecam" napisałam odpowiedź na swojego, każdy mądry zobaczy po datach kto tu zawinił. Także tym się nie przejmuję, ale sam fakt że taki ***** się znalazł to było rok temu a do dziś mnie trzepie jak o tym myślę.

Także Malinn, uszy do góry. Są ludzie i parapety.


Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A teraz pytanie nieco kontrowersyjne - kiedy ostatnio oceniałyście coś na KWC? Bo mi ostatnio TŻ wypomniał, że dawno nic nie oceniłam, ale jak tak się głębiej zastanowić, to pewnie dlatego, że część ocen na KWC jest dla mnie nie miarodajnych - niektore rzeczy bardzo nisko oceniane, dla mnie są calkiem niezłe, czasem nawet bliskie ideału, np. pianki Welli, z drugiej strony wiele hitów u mnie się kompletnie nie sprawdziło. Jak to jest w Waszym przypadku?
Ja czasem oceniam, zawsze zgodnie z prawdą, po dłuższym stosowaniu, ale ocenami innych jakoś się niezbyt sugeruję. Wolę sprawdzone porady, np wasze lub "realnych" znajomych


Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A dzisiaj się pognębiłam, zaczęłam się przyglądać swojemu ciału i stwierdziłam, że sukienki, które zamówiłam, będą pewnie za małe Brałam 10/12, a powinnam chyba 16, taka jestem gruba Liczę na to, ze chudnę na Dukanie, zawsze chudnę, jak ograniczę węglowodany, ale chciałam je już nosić, a tu taki klops. Ech, zdołowałam się. Poza tym muszę pędzle wyprać, jak ja nienawidzę prać pędzli No to sobie ponarzekałam Aha, i jeszcze gorrrącooo
A ja całkiem lubię je prać a co do gorąca - racja właśnie wróciłam z Krakowa z zakupów (pomagałam koleżance znaleźć kieckę na wesele), roztapiam się. Zaraz wskakuję w bikini, robię Nescafe Frappe i zmykam na godzinkę na ogród później krojenie sałatki i wizyta TŻta. Jedno co było dobre w tych zakupach to to, że ustrzeliłam bardzo fajne peep-toe na obcasie za 40 zł

I jeszcze wracając do inwentarza - zapomniałam, że oprócz TŻ mam zwierzęta suczka Mucha, żółw stepowy Ferdek, żółw wodny Stasiu a TŻ ma kotkę - wabi się Morda biedny kot...
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-07-30 o 14:05
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 14:07   #4305
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Waxa widzialam w Superpharmach, musze sprawdzic czy to ten. Ostatnio uzywam takiej odzywki bez splukiwania z amlika TBS, do tego dodaje ekstrakt wzmacniajacy wlosy z ZSK i jest calkiem niezle. Zauwazylam, ze moje cienkie wlosy duzo lepiej wygladaja gdy nie klade na nie ciezkich masek do splukiwania.
Shiseido ten, bieli minimalnie, sklad - idiotka - wywalilam wraz z pudelkiem. Nie smierdzi alko. Kupilam w drogerii internetowej Lumiere i dostalam w prezencie tubke balsamu do ust Clarinsa, bardzo milo. Chyba kupie u nich jeszcze meteorytki.
To straszne co piszecie o KWC, byl czas kiedy zadnego kosmetyku bez przewertowania opinii nie kupilam. Teraz juz podchodze bardziej sceptycznie. ale zawsze czytam zanim na cos sie zdecyduje. Opinie sa rozne, bo nie kazdemu to samo sluzy, co widac swietnie na przykladzie mineralow.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 14:09   #4306
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Hexx cieszę się, że z moją pamięcią jednak nie jest najgorzej. Dzięki za potwierdzenie.

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A teraz pytanie nieco kontrowersyjne - kiedy ostatnio oceniałyście coś na KWC? Bo mi ostatnio TŻ wypomniał, że dawno nic nie oceniłam, ale jak tak się głębiej zastanowić, to pewnie dlatego, że część ocen na KWC jest dla mnie nie miarodajnych - niektore rzeczy bardzo nisko oceniane, dla mnie są calkiem niezłe, czasem nawet bliskie ideału, np. pianki Welli, z drugiej strony wiele hitów u mnie się kompletnie nie sprawdziło. Jak to jest w Waszym przypadku?
W ciągu ostatnich bodajże dwóch miesięcy coś oceniałam z minerałów, albo z pędzli, natomiast wcześniej miałam sporą przerwę w pisaniu recenzji. Osobiście mam ten problem, że wiele kosmetyków przez pewien czas mi bardzo służy i szczerze uważam je za swoje KWC, a po kilku - kilkunastu miesiącach potrafi się to zmienić tak drastycznie, że muszę poszukiwania swojego ideału zacząć od nowa. Ile ja już tych KWC miałam, a zawsze starałam się pisać recenzję po dłuższym użyciu, tudzież po zużyciu całego opakowania (zależnie od tego, co oceniałam). Powinnam w zasadzie edytować teraz sporą część moich recenzji, ale z drugiej strony wtedy kiedy je pisałam naprawdę byłam tymi produktami zauroczona lub rozczarowana, a że nie wystawiałam oceny po jednym użyciu, to jednak były one miarodajne.
Mając więc na uwadze powyższe rozterki ocenianie kosmetyków raczej sobie odpuszczam. Poza tym dużo mniej niż kiedyś sugeruję się opiniami innych, zdecydowanie częściej i chętniej korzystam z rad na forum.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 14:21   #4307
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
ma Bozia lokatorów naprawdę... Napisz odpowiedź na komentarz - osoby czytające negatywa przeczytają, że nie dostałaś żadnej uwagi na maila odnośnie braku grosza. Ja kiedyś dziewczynie złotówkę podarowałam, musiała się rąbnąć w obliczeniach a przecież to nie majątek znowu... A tym bardziej grosz

Acha - ja bym jeszcze napisała w odpowiedzi na komentarz, że mógł nie wysyłać towaru póki byś mu nie dopłaciła tego grosza zamiast teraz awantury i dzikie burdy robić. Ja - jako że jestem złośliwa - przelałabym mu jeszcze teraz mimo wszystko tego grosza i skomentowała to odpowiednio w specjalnym mailu. Napisałabym mu, że przelewam brakujący grosz, bo myśl że mogłoby mu przeze mnie na chleb braknąć nie pozwala mi spać. Wrrrr nic mnie tak nie denerwuje jak głupota ludzka.

Ja raz miałam taką sytuację, że licytowałam kurtkę narciarską dla TŻ (na jego prośbę) - był na nią od dawna strasznie napalony. Wylicytowałam za niemal 4 stówy, zapanowała radość, po czym dostałam SMSa (!!!) od Sprzedającego, że "sorry ale kurtka została już wcześniej sprzedana" Zadzwoniłam do niego i tak się po nim przejechałam %&^%*^#! Oczywiście w miarę kulturalnie, ale nerwy mi puszczały, TŻ tak bardzo zależało Powiedziałam, że wg prawa ta kurtka jest moja, że mogę go nawet do sądu podać, a jak ktoś nie rozumie zasad sprzedaży internetowej to nie powinien się za nią zabierać. A on (jakiś młody z głosu) - podejście olewające. Ale nie to jest najlepsze... Zgłosiłam sprawę do Allegro (tak mi było TŻ szkoda, że powiedziałam że nie popuszczę!) i wystawiłam prawdziwego, zasłużonego negatywa. I co? I gość przez dwa miesiące do mnie wydzwaniał, żebym tego negatywa skasowała ma tupet!!! Za żadne skarby nie popuściłam, mówiłam mu że niby z jakiej racji, że zawalił na całej linii i należy mu się kara pieniężna za niewywązanie się z prawnej umowy a nie tylko głupi negatyw. Podczas ostatniej rozmowy go sklęłam i zakończyłam konwersację, ileż można takie napastowanie znosić. Naturalnie dostałam odwetowego negatywa o treści: "Brak kontaktu, olewka, nie polecam" napisałam odpowiedź na swojego, każdy mądry zobaczy po datach kto tu zawinił. Także tym się nie przejmuję, ale sam fakt że taki ***** się znalazł to było rok temu a do dziś mnie trzepie jak o tym myślę.

Także Malinn, uszy do góry. Są ludzie i parapety.




Ja czasem oceniam, zawsze zgodnie z prawdą, po dłuższym stosowaniu, ale ocenami innych jakoś się niezbyt sugeruję. Wolę sprawdzone porady, np wasze lub "realnych" znajomych



Też miałaś niezłe przejścia z All Co do porad, nie mogłabym się bardziej zgodzić, tyle że w zamyśle KWC miało właśnie taką rolę spełniać. To jasne, że nie każdemu to samo pasuje, ale wystawianie ocen po max kilku użyciach (zakładając oczywiście, że kosmetyk nie uczulił, itd, trudn wtedy zużyć cale opakowanie) wpisując przepisowy miesiąc, no bo kto to sprawdzi, moim zdaniem mija się z celem i w tym momencie stwierdzam, że KWC w 90% wlaśnie z tego powodu jest niemiarodajne. Dlatego też podczas dyskusji "lepsza wyszukiwarka za reklamy" byłam zdecydowanie przeciwna, bo wg mnie KWC dawno przestało spełniać swoje zadanie.

Edit: Pranie, Frantic, ja również nie podchodzę do KWC jak do wyroczni, ale trochę mi przykro, bo kiedyś naprawdę można się było tymi recenzjami podpierać.

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-30 o 14:24
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 14:44   #4308
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
O rany, współczuję ale teraz to możecie mieć problem - protokół reklamacyjny spisuje się z kurierem BEZPOŚREDNIO po odebraniu z jego rąk paczki, w jego obecności trzeba sprawdzić czy wszystko ok. Teraz to wam mogą powiedzieć, że sami lampy rozbiliście i głupiego szukacie ...
Dzięki Viollet. Tylko TZ nie bylo w domu i odebrali rodzice, ktorzy nie wiedzieli, ze sie sprawdza... (a wiedzieli, ze maja lampy przyjsc). Na szczescie TZ dogadal sie z kurierem i ma podjechac jutro spisac protokol z data wczorajsza...
wiec moze nie bedzie tak zle

To ja się też odezwę jako młodzież z rocznika '90 jak to Mariola napisala
żółwik Isilindil
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 14:47   #4309
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Obejrzalam sobie te effuniaki, ale estetyka zostawia sporo to zyczenia. Mimo, iz lubie czasem takie freyowe rozowosci etc. (Greta, Mischa ) Pamietam, ze kiedys, gdy te staniki byly szyte na idywidualne zamowienia, wygladaly zupelnie inaczej. Szkoda. No i system zamowien.. sorry, jak mam sie zabijac z innymi laskami o stanik, to juz wole pogrzebac w necie i znalezc cos dostepnego.

Wazne pytanie odnosnie soboty: czy ktoras z Jasnie Hrabin chce sie zabrac ze mna ze Srodmiescia? to zaden problem, gdyz tu mieszkam Pastereczko, jedziesz w koncu? Rozi, Ciebie zgarnac z autobusu? W koncu do Zegrza kawal drogi. Cathy, wyslij mi adres z krotkim opisem dojazdu na PW plis!
Foxxsiu, a Ty bedziesz? White, chodz do nas, moze Ci sie humor poprawi...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 14:51   #4310
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Pochwale sie tutaj, bo na blushe mialabym post pod postem
Cos sie spozniali z nowymi odcieniam, a mi zalezalo aby miec to butter pecan, wiec napisalam czy moga mi wyslac wczesniej tak jak oferowali. poprosilam jeszcze o shelly matte veil. odpisali, ze nie ma sprawy, ze dziekuja i ze mam sobie wybrac jakis roz to mi wysla jako gratis
co prawda nie oszczedzilam duzo kupujac za dolara kanadyjskiego, ale ich podklady to narazie moj faworyt
btw beda mieli nowe pedzle

ponad to kupilam sobie buty, zwykle wiazane sandalki-japonki w reserved.
no i wreszcie nie bede miala piachu w butach po plazy. kto to widzial zeby dziewczyna z trojmiasta nie miala sandalow?
nie mialam tez dobrego kostiumu kapielowego, kupilam freye tigertail na gieldzie LB&LMB i zobaczymy.

tylko teraz musze poswiecic troche uwagi swoim stopom i celulitowi
o wlasnie, apropo KWC to kupilam wychwalana tam gabke serene. uzywam tydzien, wiec cudow nie ma ale fajnie sie nia szoruje. uzywam rowniez na nogi i nie musze stosowac zadnych peelingow coby mi wloski nie wtrastaly

frantic, ciesze sie ze przesylka dotarla

gdzie wy widzialyscie te woreczki strunowe? bylam w tesco i tam pustki, chyba ze trafialam na niedoedukowanych sprzedawcow.
upolowalam jakeis ostatnie szt w papierniczym i teraz to chyba zostaje mi allegro
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 14:55   #4311
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

hej. co do KWC to ja tam moze ze dwie opinie wystwilam narazie... ale kiedys czesto podczytywalam zanim wybralam jakis kosmetyk. jednak chyba wlasnie wole rady na forum.

co do tej Glorii to u mnie stoi w lazience od dluzszego czasu i uzylam ja tylko kilka razy. nie wiem czemu, ale jakos nie moge sie do niej przemoc. jakaz dosc rzadka mi sie wydaje, wolalabym zeby miala nieco gestsza konsystencje, zapach mnie nie powala ale nie przeszkadza. co prawda kiedy jej uzywalam, efekt byl nawet fajny tylko, ze wolalam Pantene wtedy. a ze teraz nie uzywam zadnej drogeryjnej bo zuzylam, sprobuje znowu, i zobaczymy co bedzie. a kupilam ja kiedys za ok 6zl w Auchan.

za to ten polski Wax mnie zaciekawil, widze na All za 19zl. czy gdzies stacjonarnie mozna dostac taniej? bo koszt wysylki znacznie podbije cene.

ja tam pedzle srednio lubie prac, zreszta nie piore ich codziennie- wtedy dostalabym szalu chyba.

WI mam nadzieje ze sie jednak nic zlego nie dzieje u ciebie. pamietaj, ze nam sie mozesz wyzalic


a ja sie dzisiaj strasznie wkurzylam. zbliza sie koniec miesiaca, a szefowa jest na urlopie do polowy sierpnia. nie chcialam czekac na wyplate do tej pory i poprosilam jej przyjacioleczke o zaliczke. owszem bez problemu, ale wyjela karteczke i zaczela przeliczac ile by mi tu dac. i podala kwote rozliczenia o 2 zl nizsza niz sie umawialam na poczatku! w tym miesiacu to 200zl mniej niz myslalam ze zarobie! wscieklam sie niesamowicie, poszlam do domu. myslalam ze sie na ulicy ze zlosci rozplacze! tak sie cieszylam z tej pracy, a tu chca w ch...przyciac cos. trzeba bedzie gadac z szefowa jak wroci, i jak ma tak zostac to ja odchodze bo mi sie ta praca nie bedzie oplacala- po zaplaceniu niance i kupieniu biletu miesiecznego niewiele mi zostanie...fuck!
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 15:00   #4312
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a na umowie nie masz stawki przypadkiem?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 15:04   #4313
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

To może ja się wreszcie ujawnię Bo dotychczas tylko tak z doskoku podczytywałam ten wątek... a chyba sama też zaczynam być Minerałoholiczką

Rocznik '85. Mieszkam w Katowicach (samo centrum - przy ulicy, na której stoją "nocne" studentki ).

Stan posiadania:
1 TŻ
2 wieprzki morskie (płci żeńskiej)
1 Renault Twingo '96 (nasza Żabka jest jak członek rodziny).

A co do minerałów - to ideału jeszcze nie znalazłam. Kolorystycznym ideałem jest Light Almond Intesive EDM (ale krycie jest dla mnie niewystarczające). Lepiej kryje Blusche (ale nie ma tam dla mnie koloru). EGM i Meow kryją podobnie jak EDM.
Więc ciągle szukam...
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 15:07   #4314
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

paula, dzwon do szefowej, nie moze byc tak, ze nie dostajesz wyplaty tylko zaliczke?!
wypisala Ci chociaz kw jakies na to???
co za umowe masz?!
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 15:09   #4315
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Wieprzki morskie??? Czad
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 15:14   #4316
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a na umowie nie masz stawki przypadkiem?
Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
paula, dzwon do szefowej, nie moze byc tak, ze nie dostajesz wyplaty tylko zaliczke?!
wypisala Ci chociaz kw jakies na to???
co za umowe masz?!
szefowa za granica chyba jest z tego co slyszalam.
a umowy nie mam zadnej na razie. jestem na okresie probnym. i myslalam ze po tym miesiacu bedzie albo umowa alo baju baj.
ale widze ze zarobic to mi tu raczej nie dadza a ja za grosze pracowac nie chce. nie oplaca mi sie zwyczajnie. wiec albo sie wyjasni, albo zostanie mi siedzenie w domu znowu, szukanie nwej pracy, albo emigracja cholera jasna
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 15:14   #4317
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

mojego małż wyzywa od chrabąszczy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 15:18   #4318
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
mojego małż wyzywa od chrabąszczy
Twingusia?
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 15:24   #4319
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Twingusia?
Nissana Note
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 15:26   #4320
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Paula....tak w ogole to nawet na okresie probnym powinnas miec umowe! terminowa na miesiac! Nie zdziwie sie jak dadza Ci te 200 zl mniej w takim wypadku Walcz o swoje...!!

Viollet.... tez na niezlego buraka trafilas... ja takich narazie przyciagam na allegro szkoda, ze na glupote nie ma lekarstwa....ale wtedy pewnie bylyby niezle kolejki w aptekach
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.