Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-10, 12:30   #1051
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

no właśnie a propos deo-byłabym wdzięczna za wasze typy-zastanawiam się nad crystal essence-warto? którą wersję? wolałabym w kulce, atomizerze niż w tym kamieniu.
Ostatnio o hauszce pisałyście, ale tego (póki co ) nie chce-bo drogi i zapach ma mieszane opinie...

co jest fajnego, tańszego niż hauszka?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:35   #1052
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
no właśnie a propos deo-byłabym wdzięczna za wasze typy-zastanawiam się nad crystal essence-warto? którą wersję? wolałabym w kulce, atomizerze niż w tym kamieniu.
Ostatnio o hauszce pisałyście, ale tego (póki co ) nie chce-bo drogi i zapach ma mieszane opinie...

co jest fajnego, tańszego niż hauszka?
Naprawdę? Komus sie faktycznie podoba?
Ja z crystala byłam bardzo zadowolona (ten z herbatą wolałam), ale na lato moze trochę za słaby....
Teraz mam ao i na razie, żeby nie zapeszyc, jest naprawde dobrze.
Miałam też garniery - dla mnie były ok.....
A kamień warto mieć - ja go używam jak są duże upały. Najpierw kamień, a potem normalnie roll-on. Niestety nie mogłam sie przyzwyczaić do braku zapachu przy ałunie, więc traktuje go jako bazę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:37   #1053
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Witajcie!

Cały czas nadrabiam czytanie wątków i nie jestem jeszcze na bieżąco, ale powoli się zbliżam
Hej, Klolciu! Ostatnio się zastanawiałam, gdzie się podziewasz. Fajnie, że do nas wróciłaś.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dzis wlasnie uzylam specjalnie dla Ciebie zapach wanilii mocny troche jakies ziolo czuc moze to szalwia Dla osob, ktore nie lubia mocnych zapachow nie polecam.
O, dziękuję! Zapachem się nie martwię, bo i tak nie wzięłabym wanilii - jednak nie pasują mi słodkie aromaty pod pachami. Za to ciekawa jestem działania.

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
zmieniłam zamówienie na Kalinie, już lubię ich obsługę sklepu
Ja łączyłam zamówienia i też nie było problemu. Błyskawiczna odpowiedź.

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Moje zapasy jakoś nie chcą się kończyć
A co do bzików to właśnie sobie zdałam sprawę, że mam obecnie otwartych 6 balsamów do ciała

Chciałam się też pochwalić, że znowu ścięłam sobie włosy na całkiem krótko i od tej pory o nie bardzo dbam. Liczę, że jak trochę urosną to będą lśniące i grube
No to nieźle. Ja jednego balsamu nie potrafię skończyć, co dopiero 6.

To zaszalałaś z włosami. Na lato fajnie, nie grzeją Cię.

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
zrobiłam dziś teścik maski drożdżowej i jest na prawdę fajna - trzymałam godzinkę na głowie, włosy po niej pachną obłędnie, słodkim ciastkiem i mlekiem
niestety nie poradziła sobie z suchymi dość mocno ostatnio końcówkami i średni mi się po niej rozczesywało włosy, za to efekt końcowy wynagrodził mi trudy rozczesywania
włosy po masce są sypkie, lekkie, nawilżone i jakby bardziej mięsiste.
Nie mogę się doczekać mojej. Jajeczna na rosyjskich stronach ma troszkę gorsze opinie niż drożdżowa, ale też przyzwoite. Drożdżowa ma tą zasadniczą przewagę, że podobno faktycznie wpływa na porost włosów.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
serio, serio
Ten wątek to zguba..... ale z nami zgubić to jak z innymi znaleźć


Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja w pierwszym poście proponuję zamieścić pewną informację:
Przed zajrzeniem na ten wątek zapoznaj się z informacją dołączoną do tego wątku bądź skonsultuj się z portfelem i rodziną, gdyż każdy nadprogramowy zakup zagraża Tobie, twojej rodzinie i skarbonce.
Dobre, dobre!

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Deo z born to bio spisuje sie na razie wzorowo zobaczymy jak na koniec dnia bedzie
Brzmi obiecująco.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:41   #1054
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
no właśnie a propos deo-byłabym wdzięczna za wasze typy-zastanawiam się nad crystal essence-warto? którą wersję? wolałabym w kulce, atomizerze niż w tym kamieniu.
Ostatnio o hauszce pisałyście, ale tego (póki co ) nie chce-bo drogi i zapach ma mieszane opinie...

co jest fajnego, tańszego niż hauszka?

Crystal Essence nie warto absolutnie. Wiem, że są osoby z niego zadowolone, ale jeśli masz problem nie tylko z poceniem, ale i przykrym zapachem, to odpuść. CE jest dobry tylko na podrażnienia po depilacji. rewelacyjnie goi i można go sobie zapodać od razu, np na noc, bo na dzień przy tej pogodzie nie warto mu zaufać. Ja jestem zadowolona z Deo garniera, choć poceniu nie zapobiega, ale zapachowi tak.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:50   #1055
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Evi nie bierz Crystala
Garnier o wiele lepszy (mam ten różany) a jak nie, to już nawet bardziej skłaniałabym się ku Nivei Pur&Natural - skład średni (ma Propylene Glycol ale nie ma aluminium ani alko) ale ochrona przyzwoita.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:06   #1056
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Naprawdę? Komus sie faktycznie podoba?
Ja z crystala byłam bardzo zadowolona (ten z herbatą wolałam), ale na lato moze trochę za słaby....
Teraz mam ao i na razie, żeby nie zapeszyc, jest naprawde dobrze.
Miałam też garniery - dla mnie były ok.....
A kamień warto mieć - ja go używam jak są duże upały. Najpierw kamień, a potem normalnie roll-on. Niestety nie mogłam sie przyzwyczaić do braku zapachu przy ałunie, więc traktuje go jako bazę
a nie margo nasza pisała, że może może być?

A ja 100 lat temu miałam kryształ super deo czy jakoś tak i już tak dobrze nie pamiętam, ale chyba mi słabo działał (jakbym niczym się nie smarnęła), bo go w końcu wywaliłam....
no dobra, a te kryształy-ałuny to się różnią między sobą działaniem? w sensie różnych firm?
a ten w sprayu alepii-miałyście?

melya, mam pytanko techniczne-dodałam te tłumacze do paska wg twoich instrukcji i teraz pytanie-działać działa, ale jak zrobić żeby działało kiedy np.chcę coś wpisać w ichnią wyszukiwarkę (tych stron z recenzjami np, czy tego bloga)?
bo jak wpisuję, potem wyskakuje po rusku, klikam polish i albo znikają recenzje () albo podaje invalid coś tam i nic nie mam...

jakoś nie bardzo się umiem po tych stronach poruszać (ciapa, wiem, wiem)

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Crystal Essence nie warto absolutnie. Wiem, że są osoby z niego zadowolone, ale jeśli masz problem nie tylko z poceniem, ale i przykrym zapachem, to odpuść. CE jest dobry tylko na podrażnienia po depilacji. rewelacyjnie goi i można go sobie zapodać od razu, np na noc, bo na dzień przy tej pogodzie nie warto mu zaufać. Ja jestem zadowolona z Deo garniera, choć poceniu nie zapobiega, ale zapachowi tak.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Evi nie bierz Crystala
Garnier o wiele lepszy (mam ten różany) a jak nie, to już nawet bardziej skłaniałabym się ku Nivei Pur&Natural - skład średni (ma Propylene Glycol ale nie ma aluminium ani alko) ale ochrona przyzwoita.
thx girls
garniera teraz mam-tego "niby-migdała" (choć dla mnie wszystkie trzy wersje pachną mniej lub bardziej skisłą różą ). I nawet daje radę, ale zapach taki właśnie kwaśny...

nivea mówisz....muszę obadać....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:16   #1057
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
melya, mam pytanko techniczne-dodałam te tłumacze do paska wg twoich instrukcji i teraz pytanie-działać działa, ale jak zrobić żeby działało kiedy np.chcę coś wpisać w ichnią wyszukiwarkę (tych stron z recenzjami np, czy tego bloga)?
bo jak wpisuję, potem wyskakuje po rusku, klikam polish i albo znikają recenzje () albo podaje invalid coś tam i nic nie mam...

jakoś nie bardzo się umiem po tych stronach poruszać (ciapa, wiem, wiem)
Niestety wpisywać w wyszukiwarkę trzeba PRZED przetłumaczeniem strony i po rosyjsku (chyba że używają angielskich nazw). I tak:
Natura Siberica to po prostu Natura Siberica
Organic Shop to Organic Shop
Receptury Babuszki Agfii wpisuję jako Agafia czyli Агафьи
Domowe Receptury to Домашние рецепты
Baikal Herbals to Baikal (ale mało jest informacji na ich temat)

Jak chcesz wyszukać konkretne produkty, to skorzystaj ze zwykłego translatora: http://translate.google.com.
Np. szampon - шампунь, balsam - бальзам (uwaga, odżywki Natura Siberica to balsamy), maska - маска, krem - крем.

Jak masz problem ze znalezieniem czegoś, to odezwij się na pw, a spróbuję pomóc.

edit.
Na http://kosmetista.ru/ przydatne są też tagi. Np. w poście o Natura Siberica zjeżdżasz na dół i tam są w prostokącikach tagi. Klikasz "Natura Siberica" i znajduje Ci wszystkie otagowane tak posty. O tyle jest to fajniejsze niż zwykła wyszukiwarka, że wyświetla od razu posty ze zdjęciami.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-07-10 o 13:26
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 13:22   #1058
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

melya, , będziem próbować
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:26   #1059
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a nie margo nasza pisała, że może może być?

A ja 100 lat temu miałam kryształ super deo czy jakoś tak i już tak dobrze nie pamiętam, ale chyba mi słabo działał (jakbym niczym się nie smarnęła), bo go w końcu wywaliłam....
no dobra, a te kryształy-ałuny to się różnią między sobą działaniem? w sensie różnych firm?
a ten w sprayu alepii-miałyście?
ja kryształ mam juz ze 2 lata chyba - nie pamietam jakiej on firmy.... albo alepia albo n&b.
chyba jedyne na co warto zwrócic uwagę to to, czy to jest prawdziwy kryształ, czy po prostu deo zawierające ałun. Bo widziałam swojego czasu takie kształtem przypominające kryształ, ale będące mieszanką ałunu i innych rzeczy. Ale dawno temu to było.
Ja tak tylko dla zabicia bakterii potowych przejeżdżam kryształem (tak sobie wmówiłam). Chociaz jak stosowała sam to faktycznie dużo mniej śmierdziałam, pomimo, że sie pociłam

Margo - róża hauschki Ci pachnie???
Wydawało mi sie, że szałwię masz.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:38   #1060
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Margo - róża hauschki Ci pachnie???
Wydawało mi sie, że szałwię masz.
możliwe, że ja coś pokiełbasiłam , ja "zapamiętałam" że margo ma różę, a małż jej szałwię, ale pewności nie mam, ofkors

Ale teraz to już całkiem nie pamiętam, która pisała, że jej się podoba, ba, nawet już nie jestem pewna, czy sobie tego nie wymyśliłam boszsz, ja już się sypię i dziury w mózgu mam
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:40   #1061
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
możliwe, że ja coś pokiełbasiłam , ja "zapamiętałam" że margo ma różę, a małż jej szałwię, ale pewności nie mam, ofkors

Ale teraz to już całkiem nie pamiętam, która pisała, że jej się podoba, ba, nawet już nie jestem pewna, czy sobie tego nie wymyśliłam boszsz, ja już się sypię i dziury w mózgu mam
Na 100% ktoś od nas chwalił Crystal Essence; zapamiętałam, bo mnie to z lekka zszokowało, ale z tego szoku jak wyszłam, to zapomniałam kto to
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 13:45   #1062
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Na 100% ktoś od nas chwalił Crystal Essence; zapamiętałam, bo mnie to z lekka zszokowało, ale z tego szoku jak wyszłam, to zapomniałam kto to
małgosiu, crystal to jestem pewna, że ktoś chwalił (nawet anula herbacianego tego), ale mi się jeszcze wydawało że ktoś też chwalił zapach "różany" hauszki

a ni i jeszcze mi się przypomniało, że anula, pytałaś jakie mam szamponiska w użyciu-no więc obecnie YR pokrzywowy, alterra z kofeiną i lavera jabłkową
("idzie" natura siberica do tłustych, na "zaś" korcą mnie: "twój" chili, eubiona z arganowym, zachwalane przez ciebie yesiki i jeszcze pare...)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-07-10 o 13:50
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:47   #1063
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
małgosiu, crystal to jestem pewna, że ktoś chwalił (nawet anula herbacianego tego), ale mi się jeszcze wydawało że ktoś też chwalił zapach "różany" hauszki
aaaa... to przez ten upał; ja w każdym razie chwalę i polecam działanie i zapach różanego garniera
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:48   #1064
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Mi CE pasuje w kwestii odświeżenia, zapachu i wchłaniania. Niestety działa kiepsko. Jest ok w niższych temperaturach i przy braku stresu.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-07-10 o 13:50
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:48   #1065
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Na 100% ktoś od nas chwalił Crystal Essence; zapamiętałam, bo mnie to z lekka zszokowało, ale z tego szoku jak wyszłam, to zapomniałam kto to
ja bylam zadowlona z Crystal Essence ale czy go az tak zachwalalam to nie pamietam
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:55   #1066
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Melya...zawsze mnie na coś namówisz
muszę tylko poszukać jakieś fajnej szczoty
ta z tbs wydaje się być mało wygodnaw użytkowaniu ze względu na uchwyt
masz jakąś inną, sprawdzoną?
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Acha, zaczynam się coraz bardziej przekonywać do mycia włosów za pomocą odżywek, bez użycia szamponów. Parę razy już tą metodę na różne sposoby wdrażałam i muszę przyznać, że moje siano to bardzo lubi. Jako, że dziwna jestem, bo na twarzy mam tłuszcz, natomiast głowa w ogóle mi się nie przetłuszcza.
Jak byłam nastolatką, myłam włosy codziennie, ew. co drugi dzień, ale wtedy to już musowo, bo były brzydkie, strąki. A teraz nawet po 3 dniach nie mam strąków, myję tylko dlatego, że nasiąkają zapachami np kuchennymi, poza tym po 3 dniach to na pewno czyste nie są, ale tłuszczu nadal ZERO. Teraz w te upały myłam głowę codziennie, ale to są wyjątkowe dni na przestrzeni roku.
W każdym razie ostatnio zmyłam odżywką Alverde olej Sesa, potrzebne były 2 aplikacje odżywki, ale dzięki temu miałam cudowną taflę włosów, jakiej nigdy nie miałam i odżywka poradziła sobie ze zmyciem oleju, to jest najfajniejsze. Mam teraz wrażenie, że szampon wymywa mi za dużo tego olejku z włosów, który trzymałam dzielnie całą noc, a odżywka zmyła jedynie jego nadmiar. Powoli się zakochuję
gdzie mogę więcej poczytać o myciu włosów odżywką?
tylko żeby było krótko napisane co, po co, jak i dlaczego ...no tak w jednym wpisie streszczone
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mnie marzą się te: A Perfume Organic Może kiedyś...
dzięki za link, fajnie wyglądają, nie znałam ich...
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
uzylam dzis odzywki od Ciebie i jak dla mnie spoko fajne gladkie wlosy po niej sa
no to super jak mi Twoja podpasuje to może się wymienimy?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja w pierwszym poście proponuję zamieścić pewną informację:
Przed zajrzeniem na ten wątek zapoznaj się z informacją dołączoną do tego wątku bądź skonsultuj się z portfelem i rodziną, gdyż każdy nadprogramowy zakup zagraża Tobie, twojej rodzinie i skarbonce.
dobrze napisane
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:56   #1067
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
małgosiu, crystal to jestem pewna, że ktoś chwalił (nawet anula herbacianego tego), ale mi się jeszcze wydawało że ktoś też chwalił zapach "różany" hauszki

a ni i jeszcze mi się przypomniało, że anula, pytałaś jakie mam szamponiska w użyciu-no więc obecnie YR pokrzywowy, alterra z kofeiną i lavera jabłkową
("idzie" natura siberica do tłustych, na "zaś" korcą mnie: "twój" chili, eubiona z arganowym, zachwalane przez ciebie yesiki i jeszcze pare...)
Fajne szamponiska Cię korcą
Yesików w wersji, którą chwaliłam juz nie ma - obecnie mają zmieniony skład i nie warto sobie nimi d... zawracać, a tym bardziej włosów nimi myć
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:02   #1068
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Melya...zawsze mnie na coś namówisz
muszę tylko poszukać jakieś fajnej szczoty
ta z tbs wydaje się być mało wygodnaw użytkowaniu ze względu na uchwyt
masz jakąś inną, sprawdzoną?
To niezła jestem, że "namawiam" nawet do rzeczy, których sama jeszcze nie stosuję. Gayenka i Natka się szczotkują, ale właśnie szczotką z TBS.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:02   #1069
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

no to super jak mi Twoja podpasuje to może się wymienimy?
A ja Ci AO wyslalam? ostatnio sie juz gubie co i komu wyslalam
A Ty jeszcze nie testowalas tej mojej?
W kwestii deo to moze ja jestem jakas dziwna, ale alterra tez nie byla najgorsza Mam nadzieje, ze ta wanilia born to bio sie spisze bo fajnie sie naklada i prawie od razu wchlania
Odnosze wrazenie ze P&R pakuje ten sztuczny jak dla mnie zapach cytrynowy do wszystkich kosmetykowDostalam probke maski od Anuli i znowu ta cytryna wrrrrr
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 14:06   #1070
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Fajne szamponiska Cię korcą
Yesików w wersji, którą chwaliłam juz nie ma - obecnie mają zmieniony skład i nie warto sobie nimi d... zawracać, a tym bardziej włosów nimi myć
może to i lepiej , no właśnie-kiedyś w sepho wzięłam jednego takiego do ręki o po SLS na początku przestałam czytać dalej i się dziwiłam czym się tak zachwycacie , a potem doczytałam że na "nasz" rynek taką lipę dają...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:10   #1071
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Na 100% ktoś od nas chwalił Crystal Essence; zapamiętałam, bo mnie to z lekka zszokowało, ale z tego szoku jak wyszłam, to zapomniałam kto to
Ja porównywałam działanie CE do deo różanego Hauschki i CE miał plus za świeżość, łagodność, a Hauschka minus na zapach, a plus za działanie.

Dezodorant, który pachnie jak lekki koński pot i cały czas się zastanawiasz, czy capisz, czy pachniesz to nieporozumienie. I tak właśnie się zachowuje różana Hauschka (a przypomnę, że mój pot jest delikatny i z pewnością nie koński)

CE nigdy mi takich niespodzianek nie robił, ale jak napisałyście sprawdza się, gdy nie ma upałów zbytnich, stresu i ogólnie taki bardziej domowy dla mnie jest. Uwielbiam za zapach i odświeżenie. Ale żebym chwaliła namiętnie, to nie ja
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:14   #1072
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
A ja Ci AO wyslalam? ostatnio sie juz gubie co i komu wyslalam
A Ty jeszcze nie testowalas tej mojej?
W kwestii deo to moze ja jestem jakas dziwna, ale alterra tez nie byla najgorsza Mam nadzieje, ze ta wanilia born to bio sie spisze bo fajnie sie naklada i prawie od razu wchlania
Odnosze wrazenie ze P&R pakuje ten sztuczny jak dla mnie zapach cytrynowy do wszystkich kosmetykowDostalam probke maski od Anuli i znowu ta cytryna wrrrrr

powiem Ci, że zapach maski p&r ewoluował po otwarciu - na poczatku śmierdziała dużo gorzej i wcale nie cytrynowo w tej sytuacji nutkę cytrusową, która zjawiła sie po jakimś czasie, powitałam z ulgą
Ja też nie wiem czemu wszędzie ta pudrowa cytryna siedzi - tyle jest różnych, ciekawszych zapachów.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:19   #1073
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

powiem Ci, że zapach maski p&r ewoluował po otwarciu - na poczatku śmierdziała dużo gorzej i wcale nie cytrynowo w tej sytuacji nutkę cytrusową, która zjawiła sie po jakimś czasie, powitałam z ulgą
Ja też nie wiem czemu wszędzie ta pudrowa cytryna siedzi - tyle jest różnych, ciekawszych zapachów.....
Dla mnie ona też nie jest naturalna i nie ma nic wspólnego z prawdziwą trawą cytrynową, której zapach uwielbiam. Pachnie tanio i po prostu tandetnie. Mój mąż nie lubi tej firmy i powtarza mi, że wszystko kręci tu wokół "by Kinga Rusin" i że nie może zrozumieć jak mogę coś od nich chcieć W sensie jak mogę być podatna
Może faktycznie cytryna rządzi, bo jest najtańsza i dlatego jest wszędzie.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:21   #1074
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
To niezła jestem, że "namawiam" nawet do rzeczy, których sama jeszcze nie stosuję. Gayenka i Natka się szczotkują, ale właśnie szczotką z TBS.
namawiasz podsyłając linki do takich fajnych rzeczy
szczotki tbs nie widziałam na żywo, nie miałam jej w ręku, oceniam to co widzę na fotach...ale jak dziewczyny używają i są zadowolonie to musi być fajna
w poznaniu nie ma tbs...czy jak ładnie poproszę to zgodzi się ktoś kupić ją dla mnie i mi wysłać?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
A ja Ci AO wyslalam? ostatnio sie juz gubie co i komu wyslalam
A Ty jeszcze nie testowalas tej mojej?
W kwestii deo to moze ja jestem jakas dziwna, ale alterra tez nie byla najgorsza Mam nadzieje, ze ta wanilia born to bio sie spisze bo fajnie sie naklada i prawie od razu wchlania
Odnosze wrazenie ze P&R pakuje ten sztuczny jak dla mnie zapach cytrynowy do wszystkich kosmetykowDostalam probke maski od Anuli i znowu ta cytryna wrrrrr
tak, wysłałaś mi swoją nielubianą odżywkę ao i jeszcze jej nie testowałam...postaram się to zrobić w tym tygodniu
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:21   #1075
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
To niezła jestem, że "namawiam" nawet do rzeczy, których sama jeszcze nie stosuję. Gayenka i Natka się szczotkują, ale właśnie szczotką z TBS.
Mel a nie wiesz czy w necie można gdzieś ją kupić?
Spodobała mi się,na all szukałam,a nie ma
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:22   #1076
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość

Dezodorant, który pachnie jak lekki koński pot i cały czas się zastanawiasz, czy capisz, czy pachniesz to nieporozumienie. I tak właśnie się zachowuje różana Hauschka (a przypomnę, że mój pot jest delikatny i z pewnością nie koński)
boskie a tak kusila mnie kulka Hauschki teraz to mi sie jej odechcialo po wsze czasy

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

powiem Ci, że zapach maski p&r ewoluował po otwarciu - na poczatku śmierdziała dużo gorzej i wcale nie cytrynowo w tej sytuacji nutkę cytrusową, która zjawiła sie po jakimś czasie, powitałam z ulgą
Ja też nie wiem czemu wszędzie ta pudrowa cytryna siedzi - tyle jest różnych, ciekawszych zapachów.....
To ciesze sie, ze juz trafilam na ten odpowiedni moment maskowy
Jak uzywam kremu do rak p&r to mi mowia, ze pachne cifem ciekawa jestem jaka bedzie reakcja jak zaserwuje jeszcze sobie dodatkowo maske na wlosy
A jak w koncu zakonczyla sie ta afera z oliwka P&R ??? wszystkie dziewczyny dostaly nowa oliwke w ramach reklamacji???
Starosc nie radosc i pamiec juz nie ta
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
tak, wysłałaś mi swoją nielubianą odżywkę ao i jeszcze jej nie testowałam...postaram się to zrobić w tym tygodniu
To trzymam kciuki za testy i daj koniecznie znac jak rezultaty. Ja chetnie sie jej pozbede

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-07-10 o 14:24
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:22   #1077
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
możliwe, że ja coś pokiełbasiłam , ja "zapamiętałam" że margo ma różę, a małż jej szałwię, ale pewności nie mam, ofkors

Ale teraz to już całkiem nie pamiętam, która pisała, że jej się podoba, ba, nawet już nie jestem pewna, czy sobie tego nie wymyśliłam boszsz, ja już się sypię i dziury w mózgu mam
to ja, to ja!!! nie ze chce takie perfumy, ale cos mi czasami tak zaleci spod pachy i mi sie podoba...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:27   #1078
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mel a nie wiesz czy w necie można gdzieś ją kupić?
Spodobała mi się,na all szukałam,a nie ma
Anusia jak chcesz to ja Ci kupie w tbs - tylko podeślij linka, żebym Ci innej nie wzięłą wybieram sie niedługo (może nawet jutro ) na zakupy do złotych z Młodą a tam jest tbs
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
to ja, to ja!!! nie ze chce takie perfumy, ale cos mi czasami tak zaleci spod pachy i mi sie podoba...
ale to jest wtedy jak jestes po uzyciu hauschki, czy saute?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:30   #1079
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Może kiedyś się skuszę na deo Hauschki z cytryną i szałwią, ale chyba tylko na jakiejś promocji, bo jakbym kupiła kolejnego "konia" to załamka... I wtedy będę wiedziała, że wszystkie tak na mnie działają albo, że winna jest róża.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:36   #1080
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
namawiasz podsyłając linki do takich fajnych rzeczy
szczotki tbs nie widziałam na żywo, nie miałam jej w ręku, oceniam to co widzę na fotach...ale jak dziewczyny używają i są zadowolonie to musi być fajna
w poznaniu nie ma tbs...czy jak ładnie poproszę to zgodzi się ktoś kupić ją dla mnie i mi wysłać?
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mel a nie wiesz czy w necie można gdzieś ją kupić?
Spodobała mi się,na all szukałam,a nie ma
Mogę komuś kupić tą szczotkę w TBS, jak trzeba. Ale w Rossie jest taka szczotka - kilk! i ona też była na zdjęciach z tych linków, które tu podałam.

edit.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...azu-ciala.html
Ma dobre opinie, chociaż głównie stosowana pod prysznicem. Niektórzy narzekają, że na sucho boli. Ale to podobno normalne i trzeba skórę przyzwyczaić - na początku robiąc króciutkie, delikatne masaże. Może Dziewczyny, które się szczotkują, wypowiedzą się na ten temat.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-07-10 o 14:44
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.