For Your Beauty, Szczotka do masażu ciała

For Your Beauty, Szczotka do masażu ciała

Pojemność 1 szt

Szczotka do masażu idealnie relaksuje całe ciało. Drewniana, posiada oprócz włosia gumowe wypustki które dodatkowo masują skórę. Nadaje się idealnie do masażu antycellulitowego.
Już po kilku minutach masażu pobudzone zostaje ukrwienie oraz znika napięcie mięśni.

inne
Wykonanie
naturalne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Pomoc w ujedrnieniu ciała.

Szczotke kupiłam jakiś czas temu do masażu ciała i do ujędrnia go i w obu przypadkach sprawdza się znakomicie
Nie jest zbyt ostra ale działa tak jak powinna. Na początku ciężko przyzwyczaić się do białych wypustek ale po kilku użyciach można się z nimi polubić. Włosie nie wypada i to duży plus tej szczotki.

Złe dobrego początki

Do zakupu tego produktu zachęciła mnie koleżanka. Niestety na początku źe zabrałam się do masażu i mocno atakowałam newralgiczne miejsca - uda i pośladki - żeby szybciej pozbyć się celulitu. A to nie o to chodzi. Ważna jest systematyczność i konsekwencja. Teraz po pół roku stosowania jestem bardzo zadowolona z efektów. Sama szczotka na początku wydaje się dość ostra, jednak kiedy nasze ciało już się przyzwyczai nie wydaje się już tak twarda. Oprócz tego, że ma włoski, które świetnie ściągają suchy naskórek, posiada jeszcze gumowe wypustki, które rewelacyjnie masują ciało i poprawiają krążenie krwi - jest idealna do walki z cellulitem.

Stosuję ją codziennie na uda i zawsze przed depilacją na całe nogi, dzięki czemu po depilacji moja skóra jest niesamowicie gładka i nie mam żadnych wrastających włosków.

Warto mieć

Szczotka dobrze masuje ciało, używając jej regularnie zauważyłam, że mój cellulit się zmniejszył. Do tego dzięki pobudzonym naczynkom balsamy lepiej wnikają w skórę i jest ona lepiej odzywiona

Must have

W ostatnim czasie pokochałam szczotkowanie ciała na sucho i godnie zastępuje mi ono wszelkie peelingi. Regularne stosowanie pomogło mi pozbyć się szorstkości skóry (jak to peeling) oraz ograniczyłam wrastające włoski, z którymi walczę.
Do szorstkości szczotki należy się przyzwyczaić, ale taka jest specyfika szczotkowania na sucho. Produkt dobrze leży w dłoni, a masaż nim jest naprawdę przyjemny. Szczotka jest stosunkowo niedroga, ale jakość wykonania wcale nie odbiega od droższej konkurencji, ponieważ lakierowana powłoka skutecznie chroni produkt przed wilgocią, a włoski nie wypadają (no może poza pierwszym użyciem, kilka faktycznie odpadło).
Podsumowując: szczotka jest przecudowna i uzależniłam się od niej. Jest bardzo skuteczna, a jakość wykonania naprawdę świetna. W dodatku cena na duży plus (często na promocji).

Odkryłam z nią szczotkowanie na sucho

Do jej szorstkości trzeba się przyzwyczaić. Tak samo jak do gumowych wypustek, które posiada. Dla wielu pewnie będzie to za dużo na raz, ale masaż nią z czasem staje się bardzo przyjemny.

Masaż

Szczotkę kupiłam do szczotkowania skóry na sucho. Sprawdza się w tej roli super - dobrze masuje skórę, szczotkuje, wygładza. Skóra jest niesamowicie miła, delikatna i miękka w dotyku, chłonie kosmetyk, nie jest podrażniona. Jedynym minusem jest to, że masaż może boleć w miejscach, gdzie są bardziej wystające kości, te kulki masujące trochę "obijają" jakby kości ale jest to do ogarnięcia. Masaż ogólnie jest przyjemny, nawet przy mocniejszym nacisku nie powoduje bólu. Szczotka jest niedroga, dostępna w Rossmannie. Polecam zakup.

Drogeryjny sukces!!!

Mam wrażenie, że yo przez zawarte w szczotce plastikowe wypustki działa ona lepiej na moją skórkę pomarańczową, a dzięki temu efekt solidnego wygładzenia ciała jest wyczuwalny i zauważalny już po pierwszym zabiegu. Włoski po depilacji nie wrastają już tak bardzo, a to ogromny plus, który otrzymujemy w bonusie.
Bardzo urzekło mnie również wykonanie szczotki oraz bawełniany pasek do jej trzymania, który jest naprawdę praktyczny, zarówno przy działaniach "na sucho", jak i "na mokro. Dodam także, że ewentualny "brud" schodzi z tego "uchwytu" bez najmniejszych problemów.
Cena i dostępność są dodatkowym atutem dla wszystkich tych, które wahają się przed zabiegami "szczotkowania".

Szczotka do masażu na sucho

U mnie szczotka sprawdza się przy masażu na sucho. Kupiłam ją, ponieważ dużo słyszałam o dobroczynnym działaniu masowania ciała na sucho. Nie chciałam też przepłacać. Zazwyczaj jak mi się coś nie sprawdza to rzucam to w kąt i zapominam. Wcześniej patrzyłam na droższe szczotki i pewnie w niedalekiej przyszłości taką kupię. Szczotka świetnie spełnia swoje zadanie, można ją stosować zarówno na sucho jaki mokro z żelem pod prysznic. U mnie szczotkowanie przynosi wiele korzyści. Skóra już po trzech dniach zazwyczaj już staje się bardziej napięta. Szczególnie u mnie to widać nad kolanami, że zmniejszają się malutkie wałeczki nad nimi. Po dłuższym stosowaniu widać też, że zmniejsza cellulit. Oczywiście tylko przy regularnym stosowaniu. W połączeniu z olejkami lub balsamami skóra jest pięknie napięta. U mnie mój rytuał ze szczotkowaniem wygląda tak: najpierw masuje całe ciało szczotką na sucho, później idę pod prysznic aby spłukać martwy naskórek, który się złuszczy. Na koniec po osuszeniu ciała ręcznikiem nakładam albo olejek albo balsam. Czasami robię to dwa razy dziennie gdy mam czas. Tak jak wspomniałam wcześniej kupię pewnie niedługo droższą wersję dlatego bo ma praktyczniejszy kształt ( lepiej leży w dłoni ). Gdyby ta miała inny kształt to na pewno chętnie bym po nią wracała.

Uwielbiam, chociaż było to bolesne uwielbienie.

Lubię te szczotkę, ale przyznam, że na początku nie było mi z nią po drodze. Tę wypustki masujące powodowały, że zabieg był dla mnie bolesny, potrafiłam nabić sobie siniaka..jednak po pierwszym takim incydencie, skóra się przyzwyczaiła i problem zniknął. Teraz bardzo ją lubię i używam naprzemiennie z inną szczotką. Szczotkuję się już ponad 3 lata, więc efekty zauważyłam dawno, szczotka wyraźnie napięła skórę, a dodatkowe masaże tylko to utrwalają. Jest też dość łatwa w utrzymaniu czystości.

For Your Beauty - szczotka do ciała

Przyjemna w dotyku, włosie nie jest zbyt ostre. Dobrze wykonana i ładnie wygląda, przyjemny design, wpisujący się w aktualne nurty, z drewna w ciepłym odcieniu. Szczotka posiada uchwyt dzięki czemu nie wypada z dłoni. Ma dodatkowe wypustki do masażu. Można używać na sucho (jako masażer) i na mokro (podczas mycia).

Bardzo fajna

Bardzo fajna, przyjemna szczotka do masażu ciała.

Po regularnym stosowaniu, widać efekty, przyjemny masaż dzięki gumowym wypustkom, mam jeszcze z tej seri szczotkę do pleców i wszystko wygląda bardzo elegancko.

Polecam.

Rewelacyjna

Długo zastanawiałam się czy zaczynać przygodę z masażem ciała szczotką i uznałam, że jeśli już mam to robić to chcę mieć porządny sprzęt. Produkt kupiłam na podstawie opinii influencerki fitnessowej oraz artykułów w internecie i to była bardzo dobra decyzja. Używam jej kilka razy w tygodniu, zarówno do masażu na sucho jak też po prysznicu, na zwliżoną skórę. Po zabiegu zawsze widoczne jest lekkie przekrwienie (zaczerwienienie), ale to normalne i właśnie o taki dobroczynny stymulujący efekt chodzi. Celem jest pobudzenie warstw naskórka do efektywniejszego złuszczenia oraz stymulacja mikrokrążenia skóry właściwej do regeneracji komórek, zwiększenia sekrecji kolagenu i połączeń łącznotkankowych.
Posiadam wersję zarówno z wypustkami jak też bez i wolę recenzowaną przeze mnie teraz, ponieważ uważam, że masaż tą wersją jest przyjemniejszy. Obie wykonane są z naturalnego włosia co jest o wiele lepsze w działaniu niż tanie, sztuczne zamienniki. Szkoda, że od dłuższego czasu nie widziałam już tej szczotki dostępnej ani w drogierii internetowej ani stacjonarnie.