For Your Beauty, Szczotka do masażu ciała

For Your Beauty, Szczotka do masażu ciała

Pojemność 1 szt

Szczotka do masażu idealnie relaksuje całe ciało. Drewniana, posiada oprócz włosia gumowe wypustki które dodatkowo masują skórę. Nadaje się idealnie do masażu antycellulitowego.
Już po kilku minutach masażu pobudzone zostaje ukrwienie oraz znika napięcie mięśni.

inne
Wykonanie
naturalne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetna 2 w 1

Ta szczotka to rewelacyjny peeling i masaże w jednym. Używam jej na sucho i uwielbiam jak wygląda moje ciało po niej. Po szczotkowanie nogi są niesamowicie gładkie . Przy regularnym stosowaniu zauważyłam że cellulit się zmniejszył a ciało stało się bardziej jędrne.Za tak małe pieniądze dostajemy super produkt który naprawdę działa.

Najlepsza inwestycja w walce o jędrne ciało

Moja szczotka jest ze mną już dosyć długo i nadal wygląda dobrze. Idealnie sprawdza się do szczotkowania ciała na sucho. Sprawia, że wymasowana nią skóra staje się gładka i jędrna, jak po najlepszym peelingu. To prawdziwy pogromca cellulitu. Nie gubi włosia, a powłoka lakieru chroni ją przed wilgocią. Dobrze leży w dłoni. Masaż nią sprawia przyjemność. Polecam ją z czystym sercem, bo jest po prostu genialna.

Dobra szczotka za małe pieniądze

Szczotd zauważyłam przypadkiem, przechodząc między alejkami Rossmanna. Ostatnio panuje szał na masaże ujędrniające, tak więc rozpoczełam testy. Szczota jest dobrze wyprofilowana, wykonana z drewna, włoskie nie odchodzą. Masaż wykonujemy za pomocą wygodnego uchwytu.

Łaźnia słowiańska

Szczotka ma sztywne i twarde włosie, przez co na początku bardzo drapie i masaż nią nie należy do przyjemności, nie czuć wcale białych wypustków, bo trzeba by było mocniej dociskać szczotkę do ciała, a to wywołałby masywne ,,ała".
Na szczęście gdy namoczymy ją pod prysznicem i dodamy żelu do kąpieli itp., po kilku użyciach włosy miękną i można już używać szczotki i do masażu, i do mycia, dwa w jednym. Nadal doznania są... intensywne, ale już nie sprawia bólu. Pobudza krążenie, ściera stary naskórek, wspaniale masuje. Pewnie świetnie sprawdzilaby się razem z brzozowymj witkam w słowiańskiej łaźni bani. Nie wypada z ręki dzięki paskowi z tyłu - duży plus. Prawdopodobnie ulegnie zużyciu, ale nie jest tak droga, żeby nie można było sobie pozwolić na zakup nowej co kilka miesięcy.
Na sucho również można trochę się podrapać, ale nie jest to tak miłe jak przy udziale wody.

Cudowna

Szczotka idealnie peelinguje ciało. Na początku jest lekko twarda, jednak po kilku użyciach można się przyzwyczaić a nawet potraktować to jako przyjemny zabieg.
Ciało po masażu jest idealnie wygładzone i ukrwione. Dodatkową zaletą jest wygodny uchwyt, dzięki czemu szczotka nie wyślizguje się pod prysznicem z rąk.

Ulubiona Szczotka

Szczotka, która jest bardzo poręczna. A po co ja wogóle używać?
Peelinguje
Wzmacnia dokrwienie przez co skóra jest mocniej odżywiona zregenerować i dotleniona

Nie używam jej codziennie ale co najmniej raz na tydzień. Im bardziej regularnie tym lepsze efekty. Co ważne mnie nie podrażnia.

najlepsza!

Wyprobowalam wiele szczotek do masazu ciala, od silikonowych, po ruchome masazery i szczotki ze sztucznego wlosia. Ta wedlug mnie jest najlepsza!

Ma okragly ksztalt, wygodna do trzymania raczke oraz geste, twarde wlosie i gumowe wypustki miedzy nimi.
Szczotki uzywam na sucho lub na mokro, w zaleznosci od mojego czasu wolnego.

Szczotka qykonuje masaz w szczegolnosci nog i posladkow. Mam wrazenie, ze na sucho dziala mocniej, dlatego pod prysznicem uzywam jej do calego ciala, a do szczotkowania na sucho na okolice nog i posladkow.

Daje ladne efekty, sciers suchy naskorek, uwalnia wrosniete wloski, wygladza skore, wzmaga przeplyw krwi, dzieki czemu delikatnie usuwa cellulit.
ja po sxczotkowaniu wcieram w cialo dodatkowo preparat antycellulitowy.

Bardzo dobrze sie u mnie sprawdza, stosowana regularnie daje dobre efekty.

Jest solidnie wykonana, wlosie nie wypada, a jest przeciez taka tania!

Dobry masaż

Bardzo dobra szczotka do masażu i dokładnego oczyszczenia i wygładzenia skóry. Przy regularnym stosowaniu 2-3 razy w tygodniu daje efekty! Wygładza skórę i wszelkie niedoskonałości, fajnie masuje i oczyszcza. Ma twarde włosie, ale właśnie takie się sprawdza. Ma też wygodną rączkę, dzięki czemu szczotkę wygodnie się trzyma. Dla mnie bomba!

Szczotkujmy się!

Szczotkę kupiłam już dawno temu i nadal mi służy co najlepiej chyba świadczy o jej trwałości. Można nadal dostać ją w rossmannie po niskiej cenie. Używam jej do szczotkowania na sucho, sprawdza się idealnie ponieważ nie jest ani za twarda ani za miękka. Łatwo utrzymać ją w czystości.

Idealna!

Świetna szczotka do masażu ciała! Wcześniej miała wersję z rączką, ale ta jest znacznie lepsza w obsłudze i bardziej praktyczna. Szoruję nią ciało na sucho od stóp po dekolt. Złuszcza naskórek, ujędrnia skórę, poprawia krążenie krwi. Świetnie sprawdza się przy wrastających włoskach oraz w okolic ud i pośladków. Same plusy! Do tego jest bajecznie tania. Starcza na bardzo długo, włosie od odpada, nie podrażnia. Rossmann jak zwykle dobrze się sprawdził, bo szczotka jest jednym z akcesoriów ich marki „For your Beauty”. Cena jest więc niska, a jakość bardzo wysoka. Polecam tę szczotkę, jest idealna.

miła niespodzianka

Używam tej szczotki jako zwykłej pod prysznicem na mokro, na sucho a czasem z oliwką i za każdym razem dobrze się sprawdza. Po kilku miesiącach nie zniszczyła się, nie zmieniła kształtu ani nawet zapachu. Nie gubi rownież włosia. Masaż tą szczotką jest dość mocny, ale o to chodzi. Można zauważyć różnicę przy regularnym stosowaniu. Oczywiście zbilansowana dieta i ćwiczenia sprzyjają utrzymaniu ładnej sylwetki, ale i tą szczotą można też co nieco uzyskać.
Te wypustki są trochę niepotrzebne, bo w przypadku gdy chcę zrobić mocniejszy masaż na sucho, szczotka stawia opór. Najwyżej nastepnym razem kupię troszkę inną.

Gorsza siostra włochatej szczoty.

Zachwycona szczotkowaniem na sucho, postanowiłam spróbować też wersji z "masażerami". Niestety, uważam, że ta szczotka to gorsza siostra włochatej szczoty. Ostatnio staram się korzystać z niej pod prysznicem, bo na sucho mi się nie sprawdza. Wypustki masujące nie są najgorsze - całkiem ciekawa alternatywa. Jednak ja i tak wolę podstawową wersję szczotki do masażu ciała. Ta dobrze się sprawdza do antycellulitowego masażu ud. Nie żałuję zakupu. Polecam!