Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-12-05, 01:17   #1051
misiaDG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: D±browa Górnicza
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li chcesz zniwelowaæ rudy kolor powinna¶ wybraæ popiel. Jednak k±piel to dobry pomys³- czasem ciê¿ko pokryæ te pigmenty po deko. Pewnie w efekcie k±piel w³osy bêd± ¿ó³te, w zwi±zku z czym polecam per³owy blond. Np Montibello 8.2 lub te¿ Majirel 8.2.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Dziêki.piêkny kolorek. A czy jaka¶ drogeryjm± farb± mog³abym to osiagn±æ?
misiaDG jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-06, 02:32   #1052
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Polecana jest tania Joanna szlachetna per³a. Ja nie u¿ywam ju¿ dawno farb drogeryjnych, ale mo¿esz spróbowaæ z t±.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 03:32 ---------- Poprzedni post napisano o 03:32 ----------

Tylko rozciencz oxydant, ma 9% a najlepiej tonowac po k±pieli na 3%.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-07, 15:04   #1053
misiaDG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: D±browa Górnicza
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ok, zrobi³am tak:
odrosty na 3%
reszta na 4,5%
odcieñ 8.2
trzyma³am ok 35 minut
wyszed³ hm taki ciemny be¿ ale pod rudy
jak siê pozbyæ tego rudego odcienia, p³ukaæ czym¶? i czym zafarbowaæ nastêpnym razem ¿eby wysz³o jeszcze lepiej? Odrost mam ja¶niejszy i tam kolor jest bez rudo¶ci, jak to wyrównywaæ?
wstawiam zdjêcia , 1 i 2 przed. 3 po w ¶wietle dziennym , 4 i 5 w domu , kolor jest w miarê równy , a na ostatnim jakie¶ ciapy wysz³y ale na prawdê ich nie ma.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (101,1 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg przed2.jpg (87,8 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (92,4 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg po2.jpg (79,8 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg po3.jpg (122,7 KB, 15 za³adowañ)

Edytowane przez misiaDG
Czas edycji: 2015-12-10 o 14:00
misiaDG jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-11, 14:30   #1054
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomo¶ci: 7 662
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

G³upia sprawa ;D do farby dodaje siê utleniacz tak? Mo¿e byæ np taki?

http://www.efryz.pl/sklep/joanna-pro...130-p-497.html
Pavlinecka_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-11, 14:59   #1055
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 144
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Wczoraj zrobilam mieszanke joanny profesjonalnej 10 i 10.10 z woda 7,5% (kladlam na wlosy w kolorze na poziomie 9/8 + odrost poziom 8). Niestety nie jestem zadowolona, na dlugosci ladnie ale odrost ma ruda poswiate. Da sie tego pozbyc czy tylko kolejne farbowanie, a jesli farbowanie to czy Londa 12/9 powinna zniwelowac rudosc?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (127,1 KB, 52 za³adowañ)
reniferrudolf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-11, 19:00   #1056
misiaDG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: D±browa Górnicza
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Poka¿ wiadomo¶æ
G³upia sprawa ;D do farby dodaje siê utleniacz tak? Mo¿e byæ np taki?

http://www.efryz.pl/sklep/joanna-pro...130-p-497.html
tak, mo¿e byæ taki
misiaDG jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-12, 21:04   #1057
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Poka¿ wiadomo¶æ
Wczoraj zrobilam mieszanke joanny profesjonalnej 10 i 10.10 z woda 7,5% (kladlam na wlosy w kolorze na poziomie 9/8 + odrost poziom 8). Niestety nie jestem zadowolona, na dlugosci ladnie ale odrost ma ruda poswiate. Da sie tego pozbyc czy tylko kolejne farbowanie, a jesli farbowanie to czy Londa 12/9 powinna zniwelowac rudosc?
Wybierz popielaty odcieñ, ten zniweluje ruda Po¶wiatê.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 07:31   #1058
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 533
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziewczyny, a co mam zrobiæ ja?
Odrost siê zwykle ³adnie ³apie na ka¿dy odcieñ blondu (czasem z rudaw± po¶wiat±, która po myciu schodzi), natomiast w³osy na d³ugo¶ci nie ³api± ¿adnego koloru (mia³am pasemka). Kompletnie ¿adnego. Próbowa³am malaksu - ¿adna farba nie ³apie, próbowa³am nawet nak³adania na ca³± d³ugo¶æ farby - to samo, nie chwyta A odrosty po miesi±cu siê z¿ó³caj±,wygl±daj± nie³adnie, kiedy robiê szamponem fioletowym to wygl±daj± ok - natomiast wtedy w³osy na d³ugo¶ci jak na z³o¶æ ³api± ten fioletowy barwnik i wychodzi "co¶" popielato go³êbiowego
__________________
blair witch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-16, 16:07   #1059
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 533
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Na³o¿y³am szlachetn± per³ê z joanny, bo ju¿ paczaæ nie mog³am. Na ca³o¶æ na 40 minut. Dobra wiadomo¶æ jest taka ¿e w³osy siê nie zniszczy³y, monitorowa³am to ca³y czas, z³a wiadomo¶æ ¿e rzecz jasna dlugo¶æ dalej odcina siê od odrostu (na odro¶cie kolor piêkny, tam gdzie pasemka to chwyci³ s³abiej).

I teraz my¶lê, czy nie na³o¿yæ samej farby ze zwyk³± wod± na d³ugo¶æ, i potrzymaæ ¿eby z³apa³o? Albo rozcieñczyæ oxy który jest do farby (9% ma) tak do 3% i na³o¿yæ? Bo mnie normalnie cholera strzeli nied³ugo
__________________
blair witch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-17, 10:03   #1060
kasiulkaa55d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 1
Jakiej farby u¿yæ by pozbyæ siê ¿ó³tego odcienia na w³osach?

Przechodzi³am z jasnego br±zu na blond, w³osy mia³am rozja¶niane i nastêpnie farbowane na jasny popielaty blond. Wysz³y bardzo jasne, ale niestety ¿ó³te. P³uka³am je kilka razy fioletow± p³ukank± i u¿ywa³am fioletowego szamponu. Trochê pomog³o, w³osy s± ja¶niejsze i mniej ¿ó³te ale nie uda³o mi siê do koñca pozbyæ tego ¿ó³tego odcienia.
Chcia³abym uzyskaæ bardzo jasny popielaty blond i my¶la³am nad u¿yciem farby od Syoss'a 10-5 Blond Los Angeles. Boje siê tylko ¿e kolor wyjdzie nie taki, my¶licie ¿e farba powinna poradziæ sobie z ¿ó³tym kolorem?
Z góry bardzo dziêkujê.
kasiulkaa55d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-17, 12:13   #1061
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Jakiej farby u¿yæ by pozbyæ siê ¿ó³tego odcienia na w³osach?

Cytat:
Napisane przez kasiulkaa55d Poka¿ wiadomo¶æ
Przechodzi³am z jasnego br±zu na blond, w³osy mia³am rozja¶niane i nastêpnie farbowane na jasny popielaty blond. Wysz³y bardzo jasne, ale niestety ¿ó³te. P³uka³am je kilka razy fioletow± p³ukank± i u¿ywa³am fioletowego szamponu. Trochê pomog³o, w³osy s± ja¶niejsze i mniej ¿ó³te ale nie uda³o mi siê do koñca pozbyæ tego ¿ó³tego odcienia.
Chcia³abym uzyskaæ bardzo jasny popielaty blond i my¶la³am nad u¿yciem farby od Syoss'a 10-5 Blond Los Angeles. Boje siê tylko ¿e kolor wyjdzie nie taki, my¶licie ¿e farba powinna poradziæ sobie z ¿ó³tym kolorem?
Z góry bardzo dziêkujê.
Nie wiem, jak± numeracjê stosuje w swoich farbach Syoss i jaki to jest odcieñ. Nie ryzykowa³abym. Nie k³ad¼ popielatej farby, bo wyjdzie Ci zieleñ.
Do zniwelowania ¿ó³ci s³u¿± farby opalizuj±ce (per³owe). Ale musisz szukaæ raczej w¶ród farb profesjonalnych. Je¶li interesuje Ciê poziom 10, to kup farbê 10.2 lub 10.22
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 17:57   #1062
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez blair witch Poka¿ wiadomo¶æ
Na³o¿y³am szlachetn± per³ê z joanny, bo ju¿ paczaæ nie mog³am. Na ca³o¶æ na 40 minut. Dobra wiadomo¶æ jest taka ¿e w³osy siê nie zniszczy³y, monitorowa³am to ca³y czas, z³a wiadomo¶æ ¿e rzecz jasna dlugo¶æ dalej odcina siê od odrostu (na odro¶cie kolor piêkny, tam gdzie pasemka to chwyci³ s³abiej).

I teraz my¶lê, czy nie na³o¿yæ samej farby ze zwyk³± wod± na d³ugo¶æ, i potrzymaæ ¿eby z³apa³o? Albo rozcieñczyæ oxy który jest do farby (9% ma) tak do 3% i na³o¿yæ? Bo mnie normalnie cholera strzeli nied³ugo ala:
Prepigmentacja Ci potrzebna. Sama farba z przegotowana ch³odna woda w ciep³ym odcieniu oczywi¶cie, nie myæ, potem po³o¿yæ kolor docelowy ju¿ z oxy 3%.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-20, 08:11   #1063
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomo¶ci: 7 662
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

A moje w³osy mnie nienawidz±... Alfaparf 11.11 z woda 12 zrobi³ mi cos takiego... Kaplica, w tym roku na ¶wiêta nie bede mia³a zdjeæ ;> ImageUploadedByWizaz Forum1450599072.073326.jpg niestety ¿adnej farby nie zd±¿ê juz zamówiæ a drogeryjnymi nie wiem, czym to poprawiæ
Pavlinecka_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-20, 18:03   #1064
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Poka¿ wiadomo¶æ
A moje w³osy mnie nienawidz±... Alfaparf 11.11 z woda 12 zrobi³ mi cos takiego... Kaplica, w tym roku na ¶wiêta nie bede mia³a zdjeæ ;> Za³±cznik 6107520 niestety ¿adnej farby nie zd±¿ê juz zamówiæ a drogeryjnymi nie wiem, czym to poprawiæ
Mo¿e za krótko trzyma³as.
A ten dó³ jest taki zielony? Czy to tylko beznadziejna jako¶æ zdjêcia?
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-20, 18:41   #1065
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomo¶ci: 7 662
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e za krótko trzyma³as.
A ten dó³ jest taki zielony? Czy to tylko beznadziejna jako¶æ zdjêcia?

Zgodnie z instrukcja, nie wiem, co posz³o nie tak, teraz sie zastanawiam, ze moze to przez piankê i produkty termoochronne? Dó³ jest ch³odny, popielaty, lekki glon ale nie az tak. Zdjêcie rzeczywiscie nie powala ...
Pavlinecka_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-21, 01:03   #1066
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

My¶lê, ¿e po kilku myciach bêdzie lepiej. Spróbuj maski z miodu.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-21, 14:19   #1067
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Poka¿ wiadomo¶æ
Zgodnie z instrukcja, nie wiem, co posz³o nie tak, teraz sie zastanawiam, ze moze to przez piankê i produkty termoochronne? Dó³ jest ch³odny, popielaty, lekki glon ale nie az tak. Zdjêcie rzeczywiscie nie powala ...
No to jak nie masz a¿ takiej zieleni jak na fotce, to na twoim miejscu tylko mylabym codziennie w³osy szamponem przeciwlupiezowym, ¿eby szybciej wyp³ukaæ niechciane odcienie. A mo¿e uda ci siê na³o¿yæ fioletowy szampon na sam± górn± czê¶æ, ale tak ¿eby omin±æ tego glona. Nastêpnym razem bêdziesz musia³a pokombinowaæ z farbami, ¿eby znowu tak dziwnie nie wysz³o.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-21, 14:38   #1068
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomo¶ci: 7 662
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No to jak nie masz a¿ takiej zieleni jak na fotce, to na twoim miejscu tylko mylabym codziennie w³osy szamponem przeciwlupiezowym, ¿eby szybciej wyp³ukaæ niechciane odcienie. A mo¿e uda ci siê na³o¿yæ fioletowy szampon na sam± górn± czê¶æ, ale tak ¿eby omin±æ tego glona. Nastêpnym razem bêdziesz musia³a pokombinowaæ z farbami, ¿eby znowu tak dziwnie nie wysz³o.

Mi siê wydaje, ze rudy sie wybije jeszcze bardziej niz wyp³ucze, widocznie moje w³osy nie chca byc blond, mysle, czy nie zamalowaæ tego 8.11 z Majirel, tylko nie wiem, czy oxy brac 9 czy 6? Jeszcze z tym pochodzê, zeby nie wy³ysiec mam tez resztkê popiel + per³a z Joanny i chyba sama gore zapienie
Pavlinecka_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-21, 19:56   #1069
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi siê wydaje, ze rudy sie wybije jeszcze bardziej niz wyp³ucze, widocznie moje w³osy nie chca byc blond, mysle, czy nie zamalowaæ tego 8.11 z Majirel, tylko nie wiem, czy oxy brac 9 czy 6? Jeszcze z tym pochodzê, zeby nie wy³ysiec mam tez resztkê popiel + per³a z Joanny i chyba sama gore zapienie
U mnie majirel wychodzi rudo, wiêc nie wierzê, ¿e tobie wyjdzie ch³odno na i tak ju¿ rudych.
Chyba najpewniejszym rozwi±zaniem by³aby k±piel rozja¶niajaca na tej rudej czê¶ci i dopiero potem na³o¿enie na ni± farby.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 11:59   #1070
chybaty23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

cze¶æ dziewczyny. Osttnio pisa³am tutaj o mich spalonych kurczakowych w³osach. Posz³am wcvoraj do fryzjera aby rozjsnic te koncówki rude i mialam wyjsc z w³osami jasnymi. Ale niestety powiedzia³y mi ze boj± sie ich ruszac pomimo tego iz prawie 3 miesiace chodzilam na regeneracji ich, ale i tak mysle ze nie byly w takim z³ym stanie nawet przed ta regeneracj±. I TE FRYVJERKI MI PRzYCIEMNI£Y TE W£OSYY tzn. jasny braz,czy bardzo ciemny blond,zalacze fotke oczywiscie wroci³am i w placz ,zaluje ze sie na to zgdzilamm, co mam teraz robic, jestem za³amana czy jest szansa abym miala jeszcze blond kiedys??? Chyba sama bede teraaz robi³a cos z tymi w³osami,jesli kazda wizyta po powrocie konczy sie placzem w moim przypadku
chybaty23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-22, 12:06   #1071
chybaty23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Powiedzi±³y ze ten kolor jeszcze sie spierze boze co ja mam robic dalej v tymi w³osami dziewcvyny?? Nie chce ciemnych
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20151222_124814.jpg (82,0 KB, 71 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20151222_124917.jpg (61,7 KB, 59 za³adowañ)
chybaty23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-22, 12:52   #1072
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez chybaty23 Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedzi±³y ze ten kolor jeszcze sie spierze boze co ja mam robic dalej v tymi w³osami dziewcvyny?? Nie chce ciemnych
Ojej! Nie za fajnie to wygl±da! strasznie nierówno. Nie jest mocno ciemno, ale bardziej przera¿aj± mnie te ró¿ne kolory zamiast jednego.
Je¶li mia³a¶ wcze¶niej rozja¶niane w³osy rozja¶niaczem, to kolor siê sporo wyp³ucze. Bardziej bym siê martwi³a tym jak te kolory wyrównaæ....
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-22, 13:23   #1073
chybaty23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Nie chce tego wyrownywac nawet tylko na swieta tak zrobilam bo wcvesniej mialam rude zólte i ciemny odrost to juz w ogole nie wygladalam .a teraz te na zywo nie sa takie z³e.. chce dalej dazyc aby miec bia³e ,tylko co dalej robic?? Mysle ze jak on sie wyplucze <oby> to tylko olaplex mnie ratuje?!! Niewiem dziewczyny co mam robic i myslec bo naprawde nie mam o tym pojecia. U mnie w miescie nawet chyba nie ma takich dobrych fryzjerów

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

a wczesniej mialam takie; jak zalacvylam zdjecie tylko bylo robione jakies miesiac temu teraz sporo uros³y i wyglada³y naprawde dobrze po tych regeneracjach.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

a wczesniej mialam takie; jak zalacvylam zdjecie tylko bylo robione jakies miesiac temu teraz sporo uros³y i wyglada³y naprawde dobrze po tych regeneracjach.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20151015_214323.jpg (95,4 KB, 49 za³adowañ)

Edytowane przez chybaty23
Czas edycji: 2015-12-22 o 13:28
chybaty23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-29, 07:50   #1074
elizzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 160
GG do elizzka
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ja jestem po kilku ró¿nych dalszych próbach. Ostatnio zrobi³am Alfaparf 9.21, na odrosty da³am 12%, na reszte 9%. Mam ciemny br±z odrost (naturalne), a reszte rozja¶niane k±pielami kilkoma.
I chyba trafi³am na swoj± farbê, albo przynajmniej na dobry kierunek.
Nie s± za jasne, zgasi³y siê ¿ó³cie i troche rudo¶ci, chocia¿ jeszcze zosta³y. Dlatego teraz chyba zrobiê 9.1, ¿eby jeszcze bardziej zgasiæ rude, bo ¿ó³tych nie ma. I potem 9.21. To chyba to
Trzy fotki, dwie w ¶wietle sztucznym, bez lampy, druga w dziennym, te¿ bez lampy

Odrost mi wyszed³ rudy, nie wiem dlaczego, za ma³o utleniacza da³am? Czy to mo¿e byæ przyczyna?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1419896_1095314710479395_122225472_n.jpg (38,4 KB, 38 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 12435830_1095318907145642_1783424283_n.jpg (61,5 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 12431509_1095320000478866_928547034_n.jpg (51,9 KB, 53 za³adowañ)
__________________
elizzka

Edytowane przez elizzka
Czas edycji: 2015-12-29 o 08:07
elizzka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-29, 10:50   #1075
orchis_27
Raczkowanie
 
Avatar orchis_27
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

odkopujê w±tek, poniewa¿ zafarbowa³am w wakacje 2015 w³osy na s³odki br±z z firmy syoss, kolor wyp³owia³, dosz³y myszowate odrosty wiêc postanowi³am wiêcej nie bawiæ siê w farbowanie i rozja¶niæ po prostu zafarbowany br±z a zostawiæ odrosty. sêk w tym, ¿e g³upia pos³ucha³am mamy i na³o¿y³am piankê rozja¶niaj±ca z schwarzkopfa 910 na ca³o¶æ. po wysuszeniu w³osów ujrza³am rudo-blond odrosty i niezmienion± resztê w³osów (mo¿e delikatnie ja¶niejszy br±z) pora¿ka. polecia³am szybko po rozja¶niacz z firmy joanna blond do pasemek i baleja¿u i zastanawiam siê, czy na³o¿yæ to na te br±zowe w³osy unikaj±c odrostów. i teraz s± 2 problemy: 1) bojê siê, ¿e moje w³osy wypadn± (s± w dobrej kondycji, ale s± cieñkie i lej±ce) , 2) nie mam pojêcia jak zafarbowaæ t± resztê w³osów unikaj±c odrost. my¶la³am czy by nie metod± baleja¿u, ale jak s±dzicie? help
__________________
"- A ja my¶lê, ciociu, ¿e dla ¿ycia nie ma innego rozwi±zania ni¿ ¿yæ."
orchis_27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-29, 13:06   #1076
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez elizzka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem po kilku ró¿nych dalszych próbach. Ostatnio zrobi³am Alfaparf 9.21, na odrosty da³am 12%, na reszte 9%. Mam ciemny br±z odrost (naturalne), a reszte rozja¶niane k±pielami kilkoma.
I chyba trafi³am na swoj± farbê, albo przynajmniej na dobry kierunek.
Nie s± za jasne, zgasi³y siê ¿ó³cie i troche rudo¶ci, chocia¿ jeszcze zosta³y. Dlatego teraz chyba zrobiê 9.1, ¿eby jeszcze bardziej zgasiæ rude, bo ¿ó³tych nie ma. I potem 9.21. To chyba to
Trzy fotki, dwie w ¶wietle sztucznym, bez lampy, druga w dziennym, te¿ bez lampy

Odrost mi wyszed³ rudy, nie wiem dlaczego, za ma³o utleniacza da³am? Czy to mo¿e byæ przyczyna?
Fajnie, ¿e znalaz³a¶ swój typ. Nasze w³osy maj± du¿o rudego pigmentu, a wysokie oxy nie radzi sobie z jego pozbyciem.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez orchis_27 Poka¿ wiadomo¶æ
odkopujê w±tek, poniewa¿ zafarbowa³am w wakacje 2015 w³osy na s³odki br±z z firmy syoss, kolor wyp³owia³, dosz³y myszowate odrosty wiêc postanowi³am wiêcej nie bawiæ siê w farbowanie i rozja¶niæ po prostu zafarbowany br±z a zostawiæ odrosty. sêk w tym, ¿e g³upia pos³ucha³am mamy i na³o¿y³am piankê rozja¶niaj±ca z schwarzkopfa 910 na ca³o¶æ. po wysuszeniu w³osów ujrza³am rudo-blond odrosty i niezmienion± resztê w³osów (mo¿e delikatnie ja¶niejszy br±z) pora¿ka. polecia³am szybko po rozja¶niacz z firmy joanna blond do pasemek i baleja¿u i zastanawiam siê, czy na³o¿yæ to na te br±zowe w³osy unikaj±c odrostów. i teraz s± 2 problemy: 1) bojê siê, ¿e moje w³osy wypadn± (s± w dobrej kondycji, ale s± cieñkie i lej±ce) , 2) nie mam pojêcia jak zafarbowaæ t± resztê w³osów unikaj±c odrost. my¶la³am czy by nie metod± baleja¿u, ale jak s±dzicie? help
Wyrzuæ ten rozja¶niacz jak najdalej! Nic tak nie pali w³osów. Kup fryzjerski, choæby saszetki Alfaparf i oxy 6%. Mo¿e mama pomog³a by Ci na³o¿yæ tak, by omin±æ odrost?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-30, 10:52   #1077
elizzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 160
GG do elizzka
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Nasze w³osy maj± du¿o rudego pigmentu, a wysokie oxy nie radzi sobie z jego pozbyciem..
To jak robiæ ciemny odrost bez rozja¶niacza? ja¶niejsz± farb± ni¿ 9.21 czy 9.1? Ja¶niejsza farba na 12%? a reszta w³osów na 9.21?

Dodam, ¿e podoba mi siê je¶li odrost jest ciemniejszy, ale ¿eby nie by³ taki rudy
__________________
elizzka
elizzka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-30, 23:03   #1078
orchis_27
Raczkowanie
 
Avatar orchis_27
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

U¿y³am tego rozja¶niacza z joanny, który poleci³a mi ekspedientka w drogerii. Trzyma³am go ok. 35 minut, omijaj±c odrost. Efekt? Po zmyciu rozja¶niacza i umyciu w³osów szamponem, rudzizna na odrostach trochê siê rozja¶ni³a, co znakomicie wyrówna³o kolor miêdzy w³osami rozja¶nionymi a odrostem. Teraz jestem z³otow³osa
Prawdê mówi±c przy nak³adaniu rozja¶niacza, strasznie trzês³y mi siê rêce, bo ba³am siê, ¿e sp³ukuj±c w³osy, uzyskam siano, albo co gorsza, wszystkie w³osy wypadn± - jednak nie. Moje w³osy choæ cienkie i lej±ce s± bardzo mocne, dlatego po na³o¿eniu maski do³±czonej do rozja¶niacza, nie mam ¿adnych uwag. Koñcówki w ogóle nie s± sianowate ani spalone, wrêcz przeciwnie - przyjemne, miêkkie w dotyku, wygl±daj±ce na zupe³nie zdrowe. Tak¿e polecam
__________________
"- A ja my¶lê, ciociu, ¿e dla ¿ycia nie ma innego rozwi±zania ni¿ ¿yæ."
orchis_27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-30, 23:05   #1079
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Miejmy nadziejê, ¿e masz odporne w³osy- lub te¿ ¿e zniszczenia nie wyjd± po czasie, bo to najgorszy rozja¶niacz z mo¿liwych.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-01, 11:50   #1080
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez elizzka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem po kilku ró¿nych dalszych próbach. Ostatnio zrobi³am Alfaparf 9.21, na odrosty da³am 12%, na reszte 9%. Mam ciemny br±z odrost (naturalne), a reszte rozja¶niane k±pielami kilkoma.
I chyba trafi³am na swoj± farbê, albo przynajmniej na dobry kierunek.
Nie s± za jasne, zgasi³y siê ¿ó³cie i troche rudo¶ci, chocia¿ jeszcze zosta³y. Dlatego teraz chyba zrobiê 9.1, ¿eby jeszcze bardziej zgasiæ rude, bo ¿ó³tych nie ma. I potem 9.21. To chyba to
Trzy fotki, dwie w ¶wietle sztucznym, bez lampy, druga w dziennym, te¿ bez lampy

Odrost mi wyszed³ rudy, nie wiem dlaczego, za ma³o utleniacza da³am? Czy to mo¿e byæ przyczyna?
Mo¿esz te¿ spróbowaæ 9AV z Matrixa, ja go u¿ywam, zero rudo¶ci (a mam do tego tendencjê), polecam
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 23:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.