Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-31, 13:15   #4381
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

hej
czytam ten wątek i mam coraz większe wątpliwości co zrobić swoją drogą nie uda mi się doczytać wszytskich 140 stron więc jeśli podobny przypadek do mojego był to z góry przepraszam
prosiłabym o radę
Zawsze robiłam u fryzjera pasemka ( oczywiście inaczej nie da się jasnych ) aż pewnego dnia chcąc mieć cały regularny kolor sama zafarbowałam się Loreal Paris Excellence 01 Super Jasny Blond Naturalny i to do tego na naolejowane olejem kokosowym włosy ( teraz już wiem, że nie można rozjaśniać olejowanych włosów ) Efekt tego widoczny jest na 1 zdjęciu meega pomarańczowy odrost. Chcąc zrobić z tym "cokolwiek" kolejne było farbowanie Syoss miodowy blond 8-7 ale efekt prawie żaden więc dalej Schwarzkopf Natural & Easy 546 Średni Miedziany Blond, który wyszedł nawet ładnie na taki truskawkowy blond ale zmył się całkowicie po dosłownie 2 myciach ! Stwierdziłam, że nie da się już nic zrobić i zafarbowałam Joanną Naturia color 239- Mleczna czekolada. Było to na początku maja, kolor zmywa się powoli i znowu na czubku widać marchewkę.Kolejne 2 zdjęcia to kolor dzisiaj- pierwsze robione w słońcu. Do tego bardzo źle czuję się w takim dla mnie dość ciemnym kolorze i marzę do powrotu do blondu. Pisałam do blond bunny i ona doradzała albo zafarbowanie średnimi blondami coś koło 7.1 ( ale to dalej ciemne kolory ) albo dekoloryzacje i nałożenie właściwej farby gdzie kolor na poziomie 10 powinien rozjaśniać później moje naturalne odrosty ( średnio- ciemny blond ) rozumiem że chyba z oksy 12 % ?. jednak stwierdziła, że po dekoloryzacji na pewno wykruszą się mi włosy bo są już bardzo zniszczone.
I tu trafiłam na ten wątek
I chyba zdecyduje sie ponieść to ryzyko tylko nie wiem do końca jak się do tego zabrać
Myślałam zrobić dekoloryzację renee blanche albo elgon i co dalej ? czy potrzebna by była jeszcze kąpiel rozjaśniająca jak tak to z jakim oksy ? i jak długo ( mało wiem o kąpieli jeszcze się w ten temat nie wgłębiałam ) czy po dekoloryzacji wystarczyło by może samo nałożenie właściwego koloru jaśniejszego czyli pewnie farby rozjaśniającej z poziomu 12 ? czy wodę potrzeba wtedy 9 czy 12 % ? Dodam, że zależy mi na chłodnym odcieniu bo źle wyglądam w tych wszystkich wpadających w rudy :/
Do tego już nie wiem co myślec o dekoloryzacji bo wiele osób pisało, że włosy strasznie ciemniały i czy farbować od razu czy odeczekać tydzień. Czy jednak ta kąpiel ? I czy po tym wszystkim zostanie mi coś włosów Jeśli ktoś mi poradzi co robić to dziękuję bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loreal.jpg (121,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0197.jpg (127,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0202.jpg (118,6 KB, 17 załadowań)
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 13:20   #4382
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Zapomniałam jeszcze dodać- drogeryjne rozjaśniacze nijak się mają do tego polecanego przez fryza5! Vincent ledier prawie w ogóle nie zniszczył mi włosów, po rozjaśnianiu były mięciutkie i lejące Dziewczyny naprawdę polecam, mam porównanie między joanną, londą a vincentem i z tych 3 vincent wygrywa
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:34   #4383
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Fryz wielkie dzięki! Narazie odczekam jakiś czas, żeby moje włosy trochę odpoczęły (2 rozjaśniania i 3 farbowania w ciągu miesiąca...), ale myślę, że za 2 tygodnie-miesiąc wezmę się za poprawę kolorku No chyba, że nie wytrzymam i skuszę się na to szybciej

Edit: Tak, zostało mi 20g rozjaśniacza.
a są przesuszone? bo kąpiel niszczy duzo mniej od samego rozjasniacza.

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Zapomniałam jeszcze dodać- drogeryjne rozjaśniacze nijak się mają do tego polecanego przez fryza5! Vincent ledier prawie w ogóle nie zniszczył mi włosów, po rozjaśnianiu były mięciutkie i lejące Dziewczyny naprawdę polecam, mam porównanie między joanną, londą a vincentem i z tych 3 vincent wygrywa
no jeszcze chantal prosalon daje rade aczkolwiek vincent jak dla mnie the best bo nawet z wysoką woda rozjasnia mocno nie wyrządzając większych szkód

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
hej
czytam ten wątek i mam coraz większe wątpliwości co zrobić swoją drogą nie uda mi się doczytać wszytskich 140 stron więc jeśli podobny przypadek do mojego był to z góry przepraszam
prosiłabym o radę
Zawsze robiłam u fryzjera pasemka ( oczywiście inaczej nie da się jasnych ) aż pewnego dnia chcąc mieć cały regularny kolor sama zafarbowałam się Loreal Paris Excellence 01 Super Jasny Blond Naturalny i to do tego na naolejowane olejem kokosowym włosy ( teraz już wiem, że nie można rozjaśniać olejowanych włosów ) Efekt tego widoczny jest na 1 zdjęciu meega pomarańczowy odrost. Chcąc zrobić z tym "cokolwiek" kolejne było farbowanie Syoss miodowy blond 8-7 ale efekt prawie żaden więc dalej Schwarzkopf Natural & Easy 546 Średni Miedziany Blond, który wyszedł nawet ładnie na taki truskawkowy blond ale zmył się całkowicie po dosłownie 2 myciach ! Stwierdziłam, że nie da się już nic zrobić i zafarbowałam Joanną Naturia color 239- Mleczna czekolada. Było to na początku maja, kolor zmywa się powoli i znowu na czubku widać marchewkę.Kolejne 2 zdjęcia to kolor dzisiaj- pierwsze robione w słońcu. Do tego bardzo źle czuję się w takim dla mnie dość ciemnym kolorze i marzę do powrotu do blondu. Pisałam do blond bunny i ona doradzała albo zafarbowanie średnimi blondami coś koło 7.1 ( ale to dalej ciemne kolory ) albo dekoloryzacje i nałożenie właściwej farby gdzie kolor na poziomie 10 powinien rozjaśniać później moje naturalne odrosty ( średnio- ciemny blond ) rozumiem że chyba z oksy 12 % ?. jednak stwierdziła, że po dekoloryzacji na pewno wykruszą się mi włosy bo są już bardzo zniszczone.
I tu trafiłam na ten wątek
I chyba zdecyduje sie ponieść to ryzyko tylko nie wiem do końca jak się do tego zabrać
Myślałam zrobić dekoloryzację renee blanche albo elgon i co dalej ? czy potrzebna by była jeszcze kąpiel rozjaśniająca jak tak to z jakim oksy ? i jak długo ( mało wiem o kąpieli jeszcze się w ten temat nie wgłębiałam ) czy po dekoloryzacji wystarczyło by może samo nałożenie właściwego koloru jaśniejszego czyli pewnie farby rozjaśniającej z poziomu 12 ? czy wodę potrzeba wtedy 9 czy 12 % ? Dodam, że zależy mi na chłodnym odcieniu bo źle wyglądam w tych wszystkich wpadających w rudy :/
Do tego już nie wiem co myślec o dekoloryzacji bo wiele osób pisało, że włosy strasznie ciemniały i czy farbować od razu czy odeczekać tydzień. Czy jednak ta kąpiel ? I czy po tym wszystkim zostanie mi coś włosów Jeśli ktoś mi poradzi co robić to dziękuję bardzo
kochana masz 3 opcje:
-dekoloryzacja która nie zniszczy włosów ale odrosty będą nadal rude bo takie były najjasniejsze, a końcówki jasniutkie będa, mówię tu o renee blanche albo elgon. myślę ze jendo opakowanie renee starczy i zostanie na jeszcze jedno użycie. możesz kłaśc pod rząd nic sie złego nie stanie, aczkolwiek po deko musisz umyć dobrze oczyszczającym szamponem np babydream i polać włosy sokiem z cytryny.
nastęonego dnia mozesz nakładac farbę.
-kąpiel rozjasniająca, tu juz troszkę mozesz sie lekkiego wysuszenia spodziewac ale polecam Ci vincent ledier rozjaśniacz, przy którym nie musisz się obawiać katastrofy na głowie kąpielą zejdziesz podejrzewam na żółtko bardzo jasne co łatwo przykryjesz jakąś opalizującą farbą i będzie git.
-3 opcja to położenie popielatego odcienia na włosy np wellaton 9.1 który stonuje rudości ale nie będzie jaśniej, po prostu chłodniej.

ja od siebie polecam dla Ciebie (jako, że nie wiele trzeba schodzić z koloru) kąpiel albo samą farbę wellaton 9/1
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 15:39   #4384
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

fryz5 dzięki śliczne liczyłam na odpowiedź od Ciebie bo czytając widzę, że wiedzę masz ogromną
czyli decyduję się na kąpiel bo chcę jednak rozjaśnienia a który ten rozjaśniacz zamawiać bo widzę, że są INTENSIVE, NO YELLOW, FLASH i SILVER. i jaką wodę ? 9 % czy potrzeba 12 ( wziąć tej samej firmy najlepiej ? )
czyli mieszam proszek + oksydant dwu krotnie większa ilość + troszkę szamponu i masuje włosy po czym zostawiam na ok 40 -50 min ?
a szampon ma być jakiś specjalny bo używam bez silikonów albo babydream albo joanna z apteczki babuni wzmacniający. czy któryś może być ?
i jeszcze czy 2 saszetki wystarczą mam włosy takie do łopatek, cienkie ale baardzo dużo.
przepraszam za durne pytania ale ja zielona w tym temacie
i farba opalizująca to taka z nr 2 po kolorze ? i na jakim poziomie brać kolor 10 czy 12 ? i też jaki oksydant do tej farby ?

bardzo podobają mi włosy po tych farbach http://blogblondbunny.blogspot.com/2...color-921.html
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...jirel-922.html
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...irel-1021.html

ale czy to wogóle możliwe do osiągnięcia ?

Edytowane przez wiolek1
Czas edycji: 2012-05-31 o 15:58
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 15:41   #4385
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
a są przesuszone? bo kąpiel niszczy duzo mniej od samego rozjasniacza.

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

no jeszcze chantal prosalon daje rade aczkolwiek vincent jak dla mnie the best bo nawet z wysoką woda rozjasnia mocno nie wyrządzając większych szkód
Trochę tak, końcówki miałam przed rozjaśnianiem porozdwajane, no i są suche (ale to też wina prostowania..), teraz chcę trochę je odżywiać maskami a za jakiś czas działać dalej. Mam nadzieję, że jeśli zrobię kąpiel np. za 2 tyg efekty nie będą gorsze, niż gdybym zrobiła ją teraz?
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 21:48   #4386
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
fryz5 dzięki śliczne liczyłam na odpowiedź od Ciebie bo czytając widzę, że wiedzę masz ogromną
czyli decyduję się na kąpiel bo chcę jednak rozjaśnienia a który ten rozjaśniacz zamawiać bo widzę, że są INTENSIVE, NO YELLOW, FLASH i SILVER. i jaką wodę ? 9 % czy potrzeba 12 ( wziąć tej samej firmy najlepiej ? )
czyli mieszam proszek + oksydant dwu krotnie większa ilość + troszkę szamponu i masuje włosy po czym zostawiam na ok 40 -50 min ?
a szampon ma być jakiś specjalny bo używam bez silikonów albo babydream albo joanna z apteczki babuni wzmacniający. czy któryś może być ?
i jeszcze czy 2 saszetki wystarczą mam włosy takie do łopatek, cienkie ale baardzo dużo.
przepraszam za durne pytania ale ja zielona w tym temacie
i farba opalizująca to taka z nr 2 po kolorze ? i na jakim poziomie brać kolor 10 czy 12 ? i też jaki oksydant do tej farby ?

bardzo podobają mi włosy po tych farbach http://blogblondbunny.blogspot.com/2...color-921.html
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...jirel-922.html
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...irel-1021.html

ale czy to wogóle możliwe do osiągnięcia ?
weź INTENSIVE a jak nie ma to kazdy inny, aczkolwiek zielony jest do najciemniejszych włosów, wode 6%, szamponu daj troszkę wiecej niz do mycia włosów babydream i joanna które wymieniłaś akurat się nadają no i wszystko tak jak napisałaś to jest ok, tak perła/opal to numerek 2 ja osobiscie miałem 9,22 z majirel i polecam

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Trochę tak, końcówki miałam przed rozjaśnianiem porozdwajane, no i są suche (ale to też wina prostowania..), teraz chcę trochę je odżywiać maskami a za jakiś czas działać dalej. Mam nadzieję, że jeśli zrobię kąpiel np. za 2 tyg efekty nie będą gorsze, niż gdybym zrobiła ją teraz?
nie powinny być gorsze
z tą różnicą że przygotujesz włoski na to odżywiając je

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Daisy2012 Pokaż wiadomość
Naprawde Polecam Zmywacz Koloru do Włosów Marki Uber (uber com pl)
Jest Niesamowity i bez żadnych wybielaczy ani amoniaku z Japonskim Jedwabiem. Super Sprawa !!

Już po pierwszym użyciu moj kruczo-czarny kolor zmył się bez problemu przywracając mój naturalny kolor czyli ciemny blond a moje włosy były jedwabiście gładkie i lśniły jak nowe. Polecam!!

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Naprawde Polecam Zmywacz Koloru do Włosów Marki Uber (uber com pl)
Jest Niesamowity i bez żadnych wybielaczy ani amoniaku z Japonskim Jedwabiem. Super Sprawa !!

Już po pierwszym użyciu moj kruczo-czarny kolor zmył się bez problemu przywracając mój naturalny kolor czyli ciemny blond a moje włosy były jedwabiście gładkie i lśniły jak nowe. Polecam!!

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------


Naprawde Polecam Zmywacz Koloru do Włosów Marki Uber (uber com pl)
Jest Niesamowity i bez żadnych wybielaczy ani amoniaku z Japonskim Jedwabiem. Super Sprawa !!

Już po pierwszym użyciu moj kruczo-czarny kolor zmył się bez problemu przywracając mój naturalny kolor czyli ciemny blond a moje włosy były jedwabiście gładkie i lśniły jak nowe. Polecam!!
WTF??!! CÓŻ TO ZA REKLAMA?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 08:25   #4387
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

fryz5 dzięki śliczne jeszcze raz idę dzisiaj do 2 sklepów fryzjerskich u mnie w mieście a jak nie będzie tego rozjaśniacza to składam zamówienie na necie i zobaczymy czy mi wyjdzie
już ostatnie pytanie
do farby jaki oksydant muszę dać? bo podejrzewam, że potem na same odrosty jeśli będę chciała próbować bez kąpieli to 12 % ale teraz po kąpieli to nie wiem czy nie będzie za mocny ?
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 10:49   #4388
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Dziewczyny, w srode mialam robiona dekoloryzacje z czarnego i polozone dwa odcienie sredniego brazu (chyba goldwell, ale reki sobie uciac nie dam. Jeden kolor to na pewno "herbata", drugi ni cholery nie pamietam) . Wlosy farbowane byly 10 lat na granatowa czern z Palette (wiem, wiem), od roku na odwyku, farbowane brazowymi szamponami.
W kazdym razie na glowie mam takie cos, jak w zalaczniku. Rudosc, to ostatnie, na co mam ochote, co zrobic, zeby ochlodzic odcien do nastepnej koloryzacji? Planowana na poczatek lipca, chce dac wlosom odetchnac. Aha, rozjasniam do blondu.
Jakies plukanki, szampony eliminujace zolty kolor? da to cos? farbowac w miedzyczasie nie zamierzam, nie chce byc lysa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0595.jpg (70,0 KB, 33 załadowań)

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-06-01 o 10:51
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:39   #4389
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
fryz5 dzięki śliczne jeszcze raz Idę dzisiaj do 2 sklepów fryzjerskich u mnie w mieście a jak nie będzie tego rozjaśniacza to składam zamówienie na necie i zobaczymy czy mi wyjdzie :d
już ostatnie pytanie :d
do farby jaki oksydant muszę dać? Bo podejrzewam, że potem na same odrosty jeśli będę chciała próbować bez kąpieli to 12 % ale teraz po kąpieli to nie wiem czy nie będzie za mocny ?
6%
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:18   #4390
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

czy to możliwe, żeby dekoloryzator kompletnie nic nie złapał? zrobiłam test na jednym pasemku, trzymałam dekoloryzator (renee blanche), tyle ile pisało na ulotce i zero różnicy. tam pisało, żeby wlać dwie identyczne porcje płynów, a ja dałam tak na oko, może to przez to?
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 14:41   #4391
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

no ja tez na oko lałem zawsze mniejsze porcje ale działał. a zawijałaś w folię? i czym myłaś pasmo ? to połóż jeszcze raz.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 15:46   #4392
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Podpowie ktos, jak zgasic marchewe na glowie?
Wiem, ze przy jasniejzych wlosach da sie to zrobic plukankami itp, ale czy przy moim kolorze tez zda to egzamin?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 15:55   #4393
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

wellaton 9/1 albo joanna gołębi popiel
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 16:11   #4394
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
wellaton 9/1 albo joanna gołębi popiel
A bez farbowania sie nie da? Nie chce dobic wlosow, i bez tego sa dosc suche na koncach. O ktorej Joannie mowisz? Bo po Naturii wypadaly mi wlosy.
Zreszta zajrzlam na KWC i Wellaton tez wystepuje w kilku wariacjach Moge prosic o jakies konkrety?

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-06-01 o 16:13
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 16:17   #4395
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

wellaton ten w kremie nie w piance.
mam na mysli naturię tak.

bez farbowania? to jak Ty byś chciała ten kolor zmienić inaczej?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 16:23   #4396
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
wellaton ten w kremie nie w piance.
mam na mysli naturię tak.

bez farbowania? to jak Ty byś chciała ten kolor zmienić inaczej?
Nie zrozumielismy sie Mam umowiona wizyte na poczatek lipca, zeby rozjasniac to dalej, jeszcze nie wiem, czy pasemka czy fryzjer poleci po calosci, zalezy jak za 5 tygodni wlosy beda wygladac. Ale do tego czasu musze wygladac jak czlowiek, a od rudych wlosow gorszy jest tylko ich calkowity brak. Przynajmniej dla mnie. Wiec zastanawialam sie, czy da sie cos zrobic, zeby bez farbowania nie wygladac jak chodzaca marchewka? Bo obawiam, ze z kazdym myciem bede coraz bardziej ruda, a ten braz z wierzchu bedzie sie wyplukiwal w tempie ekspresowym...
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 17:33   #4397
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

to boisz sie farbowania ale chcesz rozjaśniac je u fryzjerki?
najlepiej pokaż zdjęcie obecnego koloru włosów i zdjęcie kolorku jaki chcesz uzyskać to poradzimy co możesz dalej zrobić ewentualnie
w ciemno polecam te dwie farby aby zgasić rudość, a jak chcesz jaśniej to kup sobie rozjasniacz vincent ledier intensive i wodę 6% i zrób kąpiel rozjaśniającą
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 18:23   #4398
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

jestem już po dekoloryzacji, trzymałam to trochę dłużej, bo ok. 30 min, kolor rozjaśnił się w niewielkim stopniu, na końcówkach najbardziej, co widać na zdjęciu. chciałabym na całych włosach uzyskać efekt jak na końcówkach i zastanawiam się czy dawać jutro ten dekoloryzator jeszcze raz? jak na razie stan włosów bez zmian, ale boję się, że mogą mi się zniszczyć. chciałabym uzyskać ten kolor: http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...wy-karmel.aspx oczywiście po deko bym jeszcze pofarbowała, bo mam strasznie nierówny kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg deko1.jpg (59,7 KB, 29 załadowań)
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun

Edytowane przez natalcia250
Czas edycji: 2012-06-01 o 18:31
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 19:45   #4399
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
jestem już po dekoloryzacji, trzymałam to trochę dłużej, bo ok. 30 min, kolor rozjaśnił się w niewielkim stopniu, na końcówkach najbardziej, co widać na zdjęciu. chciałabym na całych włosach uzyskać efekt jak na końcówkach i zastanawiam się czy dawać jutro ten dekoloryzator jeszcze raz? jak na razie stan włosów bez zmian, ale boję się, że mogą mi się zniszczyć. chciałabym uzyskać ten kolor: http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...wy-karmel.aspx oczywiście po deko bym jeszcze pofarbowała, bo mam strasznie nierówny kolor

dekoloryzator włosów nie niszczy w najmniejszym stopniu. tak więc możesz dekoloryzować sobie ile chcesz, ile Ci go jeszcze zostało?
umyj włosy po deko szamponem babydream i polej włosy cytryną, następnego dnia mozesz kłaść farbę, aczkolwiek odcień który pokazałas ciemno wyjdzie , więc kup palette 100 skandynawski blond, lub E20 tez palette, na chwilkę nałóż na włosy, bo włosy po dekoloryzacji ciemnieją i kazda farba moze wyjśc czarno, więc zrób bazę palette na nowy kolor i potem już rzucaj jaki chcesz ale ja radze poziomem 7 a nie 6
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 08:22   #4400
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
to boisz sie farbowania ale chcesz rozjaśniac je u fryzjerki?
najlepiej pokaż zdjęcie obecnego koloru włosów i zdjęcie kolorku jaki chcesz uzyskać to poradzimy co możesz dalej zrobić ewentualnie
w ciemno polecam te dwie farby aby zgasić rudość, a jak chcesz jaśniej to kup sobie rozjasniacz vincent ledier intensive i wodę 6% i zrób kąpiel rozjaśniającą
Tak, boje sie farbowania w przeciagu nadchodzacych kilku tygodni, bo nie chce sobie spalic wlosow. 3 dni temu mialam sciagany kolor i kladziona brazowa farbe. Przez 5 tygodni doprowadze je chyba do lepszego stanu, bo teraz sa suche i na razie nie chce klasc na nie zadnej farby...
Wlosy mam jak na zdjeciach, a chce miec blond.
Aha, wczesniej byly farbowane przez 10 lat na granatowa czern, ale ostatni rok robilam tylko brazy szamponami koloryzujacymi..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0595.jpg (70,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0600.jpg (62,2 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-06-02 o 08:23
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 09:37   #4401
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dekoloryzator włosów nie niszczy w najmniejszym stopniu. tak więc możesz dekoloryzować sobie ile chcesz, ile Ci go jeszcze zostało?
umyj włosy po deko szamponem babydream i polej włosy cytryną, następnego dnia mozesz kłaść farbę, aczkolwiek odcień który pokazałas ciemno wyjdzie , więc kup palette 100 skandynawski blond, lub E20 tez palette, na chwilkę nałóż na włosy, bo włosy po dekoloryzacji ciemnieją i kazda farba moze wyjśc czarno, więc zrób bazę palette na nowy kolor i potem już rzucaj jaki chcesz ale ja radze poziomem 7 a nie 6
zostało mi po 2/3 w każdej z butelek. co do palette, to mam uraz, zawsze strasznie wypadają mi po nim włosy firmy, które wchodzą w rachubę to Garnier i Loreal. miałam zamiar po dekoloryzacji pofarbować się tym: http://www.loreal-paris.co.uk/hair-colour/all-over-color/recital-preference/83-cannes-soft-golden-blonde.aspx i trzymać z 5-10 min. krócej, żeby wyszedł właśnie taki jak pokazywałam wcześniej.
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun

Edytowane przez natalcia250
Czas edycji: 2012-06-02 o 09:39
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 12:29   #4402
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
zostało mi po 2/3 w każdej z butelek. co do palette, to mam uraz, zawsze strasznie wypadają mi po nim włosy firmy, które wchodzą w rachubę to Garnier i Loreal. miałam zamiar po dekoloryzacji pofarbować się tym: http://www.loreal-paris.co.uk/hair-colour/all-over-color/recital-preference/83-cannes-soft-golden-blonde.aspx i trzymać z 5-10 min. krócej, żeby wyszedł właśnie taki jak pokazywałam wcześniej.
to na jeszcze 2 razy Ci wystarczy działaj
ale tylko po palette nie ciemniały mi włosy, bo nie próbowałem wielu farb kłaść po włosy po dekoloryzacji tylko palette sie sprawdziła ale możesz ją położyć tylko na chwilkę, minutę np.

loreale i garniery najprawdopodobnie ściemnieją, jak juz to weź z garniera E0 odcień rozjaśniający, ale nie wiem jak wyjdzie, oby jaśniej.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Tak, boje sie farbowania w przeciagu nadchodzacych kilku tygodni, bo nie chce sobie spalic wlosow. 3 dni temu mialam sciagany kolor i kladziona brazowa farbe. Przez 5 tygodni doprowadze je chyba do lepszego stanu, bo teraz sa suche i na razie nie chce klasc na nie zadnej farby...
Wlosy mam jak na zdjeciach, a chce miec blond.
Aha, wczesniej byly farbowane przez 10 lat na granatowa czern, ale ostatni rok robilam tylko brazy szamponami koloryzujacymi..
a jak długo fryzjerka trzymała Ci rozjaśniacz na włosach? wiesz może jaką wodą go robiła?
tak jak ja piszę, mniej je zniszczysz, aczkolwiek to juz Twój wybór
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 13:04   #4403
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Hej
mam pytanie, do Fryza oczywiście


Moje pasemka obecnie wyglądają tak, jak na 1zdj. Odrost mniej więcej 1.5cm. I chciałabym jakoś ujednolicić kolorek, byle nie był czarny ani żaden ciemny.. nie wiem, co zrobić.

Iść znów na pasemka? Choć przyznam, że już mi się znudziły i niektóre za bardzo odznaczają się od bazy.
Iść do fryzjera na farbowanie?
Czy samej pofarbować jakąś farbką sklepową? Myślałam o palette mousse schwarzkopf 800średni blond.
Byłabym bardzo wdzięczna za radę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8120019.jpg (66,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg schwarzkopf-pianka-perfect.jpg (22,3 KB, 5 załadowań)
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 13:16   #4404
hichotka
Raczkowanie
 
Avatar hichotka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 233
GG do hichotka
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz 5 help
Pofarbowałam włosy 2 raz po miesiącu , Castingiem 600 tym co wtedy i włosy zrobiły mi się ciemno brązowe
a po naszych excesach (2x deko + 2xkąpiel rozjaśniająca i Casting 600) były już takie piekne jak na zdj niżej
Teraz mam po prostu ciemny brąz załamka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1928-001.jpg (47,1 KB, 28 załadowań)
__________________
Carpe diem, always and forever!
hichotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 13:18   #4405
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
to na jeszcze 2 razy Ci wystarczy działaj
ale tylko po palette nie ciemniały mi włosy, bo nie próbowałem wielu farb kłaść po włosy po dekoloryzacji tylko palette sie sprawdziła ale możesz ją położyć tylko na chwilkę, minutę np.

loreale i garniery najprawdopodobnie ściemnieją, jak juz to weź z garniera E0 odcień rozjaśniający, ale nie wiem jak wyjdzie, oby jaśniej.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------



a jak długo fryzjerka trzymała Ci rozjaśniacz na włosach? wiesz może jaką wodą go robiła?
tak jak ja piszę, mniej je zniszczysz, aczkolwiek to juz Twój wybór
Wiesz co, wstyd sie przyznac, ale nie mam zielonego pojecia. To byla moja pierwsza wizyta u fryzjera od 13 lat i caly czas bylam w stanie glebokiego szoku, modlac sie w duchu, zeby wlosy nie splynely razem z farba Aha, to byl dekoloryzator, nie rozjasniacz. Tak przynajmniej mi powiedziala. Zabij mnie, ale nie pomyslalam, zeby spytac o producenta, powod jak wyzej.
Na serio uwazasz, ze mniej zniszcze wlosy farbujac je w domu, niz robiac to u fryzjera?

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-06-02 o 13:20
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 13:25   #4406
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
to na jeszcze 2 razy Ci wystarczy działaj
ale tylko po palette nie ciemniały mi włosy, bo nie próbowałem wielu farb kłaść po włosy po dekoloryzacji tylko palette sie sprawdziła ale możesz ją położyć tylko na chwilkę, minutę np.

loreale i garniery najprawdopodobnie ściemnieją, jak juz to weź z garniera E0 odcień rozjaśniający, ale nie wiem jak wyjdzie, oby jaśniej.
dzisiaj dałam już rano olej na włosy, ale umyję wieczorem i jutro znowu daję dekoloryzator a tego Garniera EO już kiedyś używałam, na moich naturalnych średnio - ciemno brązowych włosach wyszedł rudy to chyba nie farba, a rozjaśniacz? a jakbym dekoloryzowała włosy i powstały odcień by mnie zadowolił na tyle, że potem bym już nie farbowała, to nie ściemnieją mi włosy z powrotem?
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 13:40   #4407
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
dzisiaj dałam już rano olej na włosy, ale umyję wieczorem i jutro znowu daję dekoloryzator a tego Garniera EO już kiedyś używałam, na moich naturalnych średnio - ciemno brązowych włosach wyszedł rudy to chyba nie farba, a rozjaśniacz? a jakbym dekoloryzowała włosy i powstały odcień by mnie zadowolił na tyle, że potem bym już nie farbowała, to nie ściemnieją mi włosy z powrotem?
jest prawdopodobieństwo że ściemnieją. to jest farba z rozjaśniaczem, chodzi o to aby cokolwiek na nie połozyc zeby nie ciemniały a garniera mozesz nawet na kilka minut położyć, żeby tylko cos było .

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez hichotka Pokaż wiadomość
Fryz 5 help
Pofarbowałam włosy 2 raz po miesiącu , Castingiem 600 tym co wtedy i włosy zrobiły mi się ciemno brązowe
a po naszych excesach (2x deko + 2xkąpiel rozjaśniająca i Casting 600) były już takie piekne jak na zdj niżej
Teraz mam po prostu ciemny brąz załamka
hm ciemny brąz na pewno nie ostatecznie jasny/średni brąz, ale spierze się. porób maseczki z żółtka, miodu, cytryny to pomoże

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Wiesz co, wstyd sie przyznac, ale nie mam zielonego pojecia. To byla moja pierwsza wizyta u fryzjera od 13 lat i caly czas bylam w stanie glebokiego szoku, modlac sie w duchu, zeby wlosy nie splynely razem z farba Aha, to byl dekoloryzator, nie rozjasniacz. Tak przynajmniej mi powiedziala. Zabij mnie, ale nie pomyslalam, zeby spytac o producenta, powod jak wyzej.
Na serio uwazasz, ze mniej zniszcze wlosy farbujac je w domu, niz robiac to u fryzjera?
no ok rozumiem że nie wiesz jesli masz suche to śmiem uważać, że to rozjasniacz lub kąpiel rozjaśniająca, ewentualnie modyfikator koloru (loreal i matrix ma takie) działające na podobnej zasadzie jak rozjaśniacz i też wysuszają. jest rozjaśniacz vincent ledier który na prawdę w porównaniu do innych rozjaśniaczy nie robi większej krzywdy włoskom, jeszcze z wodą 6% to jets bezpiecznie więc mogłabyś kąpiel robie tak zrobić za 2 tygodnie potem kolejną, farba i koniec

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Hej
mam pytanie, do Fryza oczywiście


Moje pasemka obecnie wyglądają tak, jak na 1zdj. Odrost mniej więcej 1.5cm. I chciałabym jakoś ujednolicić kolorek, byle nie był czarny ani żaden ciemny.. nie wiem, co zrobić.

Iść znów na pasemka? Choć przyznam, że już mi się znudziły i niektóre za bardzo odznaczają się od bazy.
Iść do fryzjera na farbowanie?
Czy samej pofarbować jakąś farbką sklepową? Myślałam o palette mousse schwarzkopf 800średni blond.
Byłabym bardzo wdzięczna za radę
a reszte włosów poza pasemkami masz naturalną? jeżeli tak to możesz kupic jakąć farbę jasny blond (poziom 8) np wellaton 8/0 i polozyć, ale pasemka wyjda chłodno a Twoje włosy ciepło więc równomiernie nie będzie dopiero za którymś tam farbowaniem. pianek nie uzywałem więc się nie wypowiem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 13:54   #4408
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no ok rozumiem że nie wiesz jesli masz suche to śmiem uważać, że to rozjasniacz lub kąpiel rozjaśniająca, ewentualnie modyfikator koloru (loreal i matrix ma takie) działające na podobnej zasadzie jak rozjaśniacz i też wysuszają. jest rozjaśniacz vincent ledier który na prawdę w porównaniu do innych rozjaśniaczy nie robi większej krzywdy włoskom, jeszcze z wodą 6% to jets bezpiecznie więc mogłabyś kąpiel robie tak zrobić za 2 tygodnie potem kolejną, farba i koniec
Wiesz co, suche wlosy mam caly czas, mimo tego, ze smaruje je olejkami, maskami i myje szamponami do suchych/farbowanych wlosow. Mozliwe, ze sa troche bardziej suche po wizycie u fryzjera, koncowki na 90% sa w gorszej kondycji.To, co nalozyla mi na lepetyne bylo biale i mrowilo/pieklo w skalp. Czy to cos wyjasnia?
Nie zalezy mi tak bardzo na czasie, najbardziej zalezy mi na tym, zeby zachowac upierzenie w stanie z grubsza nienaruszonym i po drodze nie byc RUDA A pewnie ta farba zmyje mi sie do rudego, bo taki wlasnie kolor mialam po dekolorze...Przy glowie kurczak, a dalej rudobrazowe, koncowki najciemniejsze. Raczej nie trzymala mi tego dlugo, na zegarek nie patrzalam, ale wydaje mi sie ze z 15 minut. Nie powiedziala, ile mam trzymac, tylko spopjrzala na moj leb i powiedziala, ze zmywamy. Wlosy byly luzem, bez zadnych folii itp.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-06-02 o 13:55
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 13:56   #4409
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
a reszte włosów poza pasemkami masz naturalną? jeżeli tak to możesz kupic jakąć farbę jasny blond (poziom 8) np wellaton 8/0 i polozyć, ale pasemka wyjda chłodno a Twoje włosy ciepło więc równomiernie nie będzie dopiero za którymś tam farbowaniem. pianek nie uzywałem więc się nie wypowiem
Właśnie pasemka miałam kładzione na farbowane wellatonem jasny brąz(który wyszedł ciemny) z jakimś 4cm odrostem...
Mogę mieć jasny brąz, ciemny blond, byle nie znów ciemne, bo tego nie zniose
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 15:17   #4410
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Właśnie pasemka miałam kładzione na farbowane wellatonem jasny brąz(który wyszedł ciemny) z jakimś 4cm odrostem...
Mogę mieć jasny brąz, ciemny blond, byle nie znów ciemne, bo tego nie zniose
no to super

to tego ciemnego farba nie ruszy. ewentualnie dekoloryzacja ale to duzo roboty, ewentualnie pasemka na tych ciemnych a potem juz tylko farbami

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Wiesz co, suche wlosy mam caly czas, mimo tego, ze smaruje je olejkami, maskami i myje szamponami do suchych/farbowanych wlosow. Mozliwe, ze sa troche bardziej suche po wizycie u fryzjera, koncowki na 90% sa w gorszej kondycji.To, co nalozyla mi na lepetyne bylo biale i mrowilo/pieklo w skalp. Czy to cos wyjasnia?
Nie zalezy mi tak bardzo na czasie, najbardziej zalezy mi na tym, zeby zachowac upierzenie w stanie z grubsza nienaruszonym i po drodze nie byc RUDA A pewnie ta farba zmyje mi sie do rudego, bo taki wlasnie kolor mialam po dekolorze...Przy glowie kurczak, a dalej rudobrazowe, koncowki najciemniejsze. Raczej nie trzymala mi tego dlugo, na zegarek nie patrzalam, ale wydaje mi sie ze z 15 minut. Nie powiedziala, ile mam trzymac, tylko spopjrzala na moj leb i powiedziala, ze zmywamy. Wlosy byly luzem, bez zadnych folii itp.

rozjasniacz albo modyfikator na pewno nie dekoloryzacja na 10000%
nie obejdzie się zejdzie z koloru bez rudości ale rudośc jest najmniejszym problemem bo łatwo ją możemy zgasić ja bym obecnie proponował kąpiel rozjaśniającą zielonym vincentem, albo dekoloryzację ( trzeba było tak od początku) ale z tym będzie bardzo duzo zabawy i koszty mogą być duze i Cie odstraszyć więc decyzja należy do Ciebie.

ja bym robił kąpiel zielonym vincentem i wodą 6% a potem farby
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.