DEPILACJA LASEROWA - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-15, 17:26   #181
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Tylko że jak jest napisane urządzenie jakim wykonują, to przecież, jakby próbowali innym, można się nie zgodzić i reklamować.. Nie wiem.. nie korzystałam nigdy z gruponu. Ale wydaje mi się, że to przecież jest rodzaj umowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 17:47   #182
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
Tylko że jak jest napisane urządzenie jakim wykonują, to przecież, jakby próbowali innym, można się nie zgodzić i reklamować.. Nie wiem.. nie korzystałam nigdy z gruponu. Ale wydaje mi się, że to przecież jest rodzaj umowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Akurat tam była literówka i dlatego podejrzewam ipl tym bardziej, że babki się nie przyznały ani nic nie komentowaly.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 14:54   #183
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Akurat tam była literówka i dlatego podejrzewam ipl tym bardziej, że babki się nie przyznały ani nic nie komentowaly.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
No pewnie tam jest cała masa kruczków. Ale myślicie, że jak się wszystko dobrze sprawdzi, to jest szansa upolować coś wartościowego na tym gruponie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 15:47   #184
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
No pewnie tam jest cała masa kruczków. Ale myślicie, że jak się wszystko dobrze sprawdzi, to jest szansa upolować coś wartościowego na tym gruponie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koleżanka usiłowała diodowy i jest zadowolona a w podobnej cenie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 10:24   #185
EwE_biN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 30
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
300 zł za 10 zabiegów??? Coś tu nie gra.. Chyba, że podane przez Ciebie ceny są za jeden zabieg, ale wtedy to żadna promocja, tylko standardowa cena. Vectus jest droższy, bo to nowszy laser.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Aż spojrzałam z ciekawości na ten grupon.. tam faktycznie są takie ceny! Za laser diodowy! Aż mnie kusi żeby sprawdzić!

Wysłane z aplikacjirum Wizaz
Dziewczyny bądźcie ostrożne bo niestety ale tego typu zabiegi ogłaszane na tej stronie nie są starannie wykonane, moja koleżanka tak się właśnie skusiła i owszem miała wykonany zabieg Vectusem ale trafiła do jakiejś klitki nie gabinetu gdzie pani wykonująca zabieg tak była miła, no ale to za mało bo zabieg wykonała nie starannie, na bikini poodrastały kępki co może świadczyć o niedokładnym wykonaniu, więc co z tego że zapłaciła mniej jak efekt ma średni....teraz razem chodzimy na vectusa ale do całkiem innego miejsca oni nawet nie myślą się tam ogłaszać i schodzić z cen ale przynajmniej wiem za co płacę. Zabieg przebiega dość sprawnie, w miłej atmosferze i wyjątkowo dokładnie co bardzo cenię, także my już nie kombinujemy jak trafiłyśmy do okej miejsca to się go trzymamy hehe pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

i życzę dobrych wyborów, a nóż wam się uda! dajcie znać pzd
EwE_biN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 09:21   #186
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Wiem że to pytanie może było albo pisałyście o tym ale będę wdzięczna za info, bo dowiedziałam się że najlepiej laser LightSheer lub Vectus - ale czy to napewno porównywalne jakością lasery?

Jestem blondynką mysią, włosy pachy i inne okolice mam czarne. Chciałabym pozbyć się włosów z pach i głębokiego bikini.

I patrzę na grupon w Warszawie i te ceny zabiegów tych dwóch laserów BARDZO się różnią - napewno porównywalne są jakością?
LightSheer: 10 zabiegów = 300 zł
Vectus: 3 zabiegi = 500 zł (sugerują 3 na jedną partię)
Bardzo dziwne ceny jak za Light Sheer... A co do Vectusa - nie ma szans, że zrobisz 3 zabiegi na jedną partię i włosków nie będzie, nastaw się raczej na 6. Z dwóch podanych laserów wolałabym Vectusa, ale tak jak koleżanka pisze - pilnuj, aby zabieg był dokładnie wykonany
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 09:12   #187
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

żeby faktycznie pozbyć się włosków to jak nic trzeba wykonać 6 do 8 zabiegów na jedną partię rzadko ale to bardzo rzadko zdarza się żeby 3-4 zabiegi wystarczyły

myślę że jeden i drugi laser poradzi sobie z ciemnymi włoskami ale oba lasery mimo wszystko się różnią, ja jestem osobiście zwolenniczką vectusa
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-21, 13:27   #188
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Wiem że to pytanie może było albo pisałyście o tym ale będę wdzięczna za info, bo dowiedziałam się że najlepiej laser LightSheer lub Vectus - ale czy to napewno porównywalne jakością lasery?

Jestem blondynką mysią, włosy pachy i inne okolice mam czarne. Chciałabym pozbyć się włosów z pach i głębokiego bikini.

I patrzę na grupon w Warszawie i te ceny zabiegów tych dwóch laserów BARDZO się różnią - napewno porównywalne są jakością?
LightSheer: 10 zabiegów = 300 zł
Vectus: 3 zabiegi = 500 zł (sugerują 3 na jedną partię)
Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
300 zł za 10 zabiegów??? Coś tu nie gra.. Chyba, że podane przez Ciebie ceny są za jeden zabieg, ale wtedy to żadna promocja, tylko standardowa cena. Vectus jest droższy, bo to nowszy laser.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Aż spojrzałam z ciekawości na ten grupon.. tam faktycznie są takie ceny! Za laser diodowy! Aż mnie kusi żeby sprawdzić!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i jak, będziesz sprawdzać?

- - - - - - - - - - - - - - - -

Cytat:
Napisane przez Francuska Fantazja Pokaż wiadomość
Bardzo dziwne ceny jak za Light Sheer... A co do Vectusa - nie ma szans, że zrobisz 3 zabiegi na jedną partię i włosków nie będzie, nastaw się raczej na 6. Z dwóch podanych laserów wolałabym Vectusa, ale tak jak koleżanka pisze - pilnuj, aby zabieg był dokładnie wykonany
Cytat:
Napisane przez quid Pokaż wiadomość
żeby faktycznie pozbyć się włosków to jak nic trzeba wykonać 6 do 8 zabiegów na jedną partię rzadko ale to bardzo rzadko zdarza się żeby 3-4 zabiegi wystarczyły

myślę że jeden i drugi laser poradzi sobie z ciemnymi włoskami ale oba lasery mimo wszystko się różnią, ja jestem osobiście zwolenniczką vectusa


dzięki Dziewczyny za rady
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2017-11-21 o 13:28
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 16:42   #189
micha_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 36
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
No pewnie tam jest cała masa kruczków. Ale myślicie, że jak się wszystko dobrze sprawdzi, to jest szansa upolować coś wartościowego na tym gruponie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przestałam korzystać z grupona bo w konsekwencji wszystkie super okazje były super niewypałami. Usługi zawsze były wykonywane byle szybo, dało się odczuć, że zapłaciło się mniej a tak wcale nie powinno być.

Mnie na lighsher dużo bardziej bolało niż na vectusie i mimo ceny wolałabym dopłacić za vectusa.
micha_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 11:24   #190
EwE_biN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 30
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Dziewczyny a robiłyście zabieg wokół br. piersiowych> ? mam kilka włosków dookoła wyrywam je ale gdzieś wyczytałam że się nie powinno tego robić myślałam o vectusie ale tutaj też mam obawy czy jest bezpieczny czy nie wpłynie jakoś negatywnie ? wiecie co mam na myśli.... karmienie...jakieś guzki..... widziałam w cenniku że robią te okolice będę na zabiegu za 3 tygodnie to dopytam jeszcze o tą część ciała, ale może macie jakieś doświadczenia?to napiszcie pozdrawiam
EwE_biN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 17:26   #191
B_Marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
300 zł za 10 zabiegów??? Coś tu nie gra.. Chyba, że podane przez Ciebie ceny są za jeden zabieg, ale wtedy to żadna promocja, tylko standardowa cena. Vectus jest droższy, bo to nowszy laser.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Aż spojrzałam z ciekawości na ten grupon.. tam faktycznie są takie ceny! Za laser diodowy! Aż mnie kusi żeby sprawdzić!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, ale o depilacji wiem bardzo dużo, gdyż sama ją wykonuję, u nas w gabinecie mieliśmy najpierw Lightsheer Duet, a teraz mamy Lightsheer Desire, mieliśmy prezentacje i Vectusa i Desire oba lasery to bardzo nowa technologia o bardzo, ale to bardzo podobnych efektach, dlatego nie mogę się zgodzić, że jeden jest lepszy od drugiego, jedyna różnica jest taka, że w Desire jest zasysanie (ale takie delikatne) i nie każdy to lubi, ale nie o tym chciałam pisać, chcę się odnieść do ofert na gruponie i pytajcie o parametry zabiegu, dlatego że krzywa skuteczności depilacji niestety nie jest taka sama dla każdego zabiegu i tak pierwsze 3 zabiegi depilacji laserowej są najważniejsze i najbardziej skuteczne, kolejne są również skuteczne, ale już mniej i niestety miałam klientki, które chodziły na zabiegi z wrocławskiego grupona i przyszły do nas bo tam gdzie chodziły były słabe efekty i chciały sprawdzić jakie będą w innym gabinecie i jakież było ich zaskoczenie, że teraz efekt może być znikomy i parametry zabiegowe są prawie 2 razy wyższe! No sory jak się wykonuje zabieg na brodę na 15J i czasie 100ms na jasnej skórze to jak ma być efekt? Ja się na tym znam i bym sobie na to nie pozwoliła, ale skąd one mają to wiedzieć? Myślę że z tym gruponem chodzi o to żeby wykonać np. 10 zabiegów, a nie 6. Dlatego dziewczyny uważajcie, jak macie jakieś konkretne pytania to śmiało
B_Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-27, 17:32   #192
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez B_Marta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, ale o depilacji wiem bardzo dużo, gdyż sama ją wykonuję, u nas w gabinecie mieliśmy najpierw Lightsheer Duet, a teraz mamy Lightsheer Desire, mieliśmy prezentacje i Vectusa i Desire oba lasery to bardzo nowa technologia o bardzo, ale to bardzo podobnych efektach, dlatego nie mogę się zgodzić, że jeden jest lepszy od drugiego, jedyna różnica jest taka, że w Desire jest zasysanie (ale takie delikatne) i nie każdy to lubi, ale nie o tym chciałam pisać, chcę się odnieść do ofert na gruponie i pytajcie o parametry zabiegu, dlatego że krzywa skuteczności depilacji niestety nie jest taka sama dla każdego zabiegu i tak pierwsze 3 zabiegi depilacji laserowej są najważniejsze i najbardziej skuteczne, kolejne są również skuteczne, ale już mniej i niestety miałam klientki, które chodziły na zabiegi z wrocławskiego grupona i przyszły do nas bo tam gdzie chodziły były słabe efekty i chciały sprawdzić jakie będą w innym gabinecie i jakież było ich zaskoczenie, że teraz efekt może być znikomy i parametry zabiegowe są prawie 2 razy wyższe! No sory jak się wykonuje zabieg na brodę na 15J i czasie 100ms na jasnej skórze to jak ma być efekt? Ja się na tym znam i bym sobie na to nie pozwoliła, ale skąd one mają to wiedzieć? Myślę że z tym gruponem chodzi o to żeby wykonać np. 10 zabiegów, a nie 6. Dlatego dziewczyny uważajcie, jak macie jakieś konkretne pytania to śmiało
Dobrze zrozumiałam, że wcześniejsze zabiegi mają wpływ na skuteczność kolejnych? To ciekawe. Możesz to wytłumaczyć? Nie bardzo rozumiem, jak to możliwe..

Sent from my SM-A300FU using Wizaz Forum mobile app
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 17:32   #193
B_Marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez EwE_biN Pokaż wiadomość
Dziewczyny a robiłyście zabieg wokół br. piersiowych> ? mam kilka włosków dookoła wyrywam je ale gdzieś wyczytałam że się nie powinno tego robić myślałam o vectusie ale tutaj też mam obawy czy jest bezpieczny czy nie wpłynie jakoś negatywnie ? wiecie co mam na myśli.... karmienie...jakieś guzki..... widziałam w cenniku że robią te okolice będę na zabiegu za 3 tygodnie to dopytam jeszcze o tą część ciała, ale może macie jakieś doświadczenia?to napiszcie pozdrawiam
Jak karmisz to i tak nie powinnaś mieć zabiegu! A skutków ubocznych nie powinno być jeżeli zabieg wykona wykwalifikowany personel, przerażają mnie gabinety, które mają laser np. raz w miesiącu i wykonują zabiegi osoby bez certyfikatu od dystrybutora (ja bym o niego zapytała i kazała sobie go okazać)
B_Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 07:18   #194
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez B_Marta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, ale o depilacji wiem bardzo dużo, gdyż sama ją wykonuję, u nas w gabinecie mieliśmy najpierw Lightsheer Duet, a teraz mamy Lightsheer Desire, mieliśmy prezentacje i Vectusa i Desire oba lasery to bardzo nowa technologia o bardzo, ale to bardzo podobnych efektach, dlatego nie mogę się zgodzić, że jeden jest lepszy od drugiego, jedyna różnica jest taka, że w Desire jest zasysanie (ale takie delikatne) i nie każdy to lubi.
Osobiście uważam, że duża głowica w Light Sheer najzwyczajniej nie działa lub działa bardzo słabo, za to duża głowica w Vectusie to rewelacja i efekty są niesamowite. Co do małej końcówki - tu nie ma różnicy.
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 10:16   #195
B_Marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
Dobrze zrozumiałam, że wcześniejsze zabiegi mają wpływ na skuteczność kolejnych? To ciekawe. Możesz to wytłumaczyć? Nie bardzo rozumiem, jak to możliwe..

Sent from my SM-A300FU using Wizaz Forum mobile app
Nie jestem lekarzem i nie prowadziłam badań, ale podczas szkoleń i na kongresie LNE mówiono o tym, że najskuteczniejsze są 3 pierwsze zabiegi, cebulki są wtedy najbardziej podatne na depilację, było to nawet obrazowane na wykresie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wykres2.jpg (43,0 KB, 31 załadowań)
B_Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 10:24   #196
B_Marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez Francuska Fantazja Pokaż wiadomość
Osobiście uważam, że duża głowica w Light Sheer najzwyczajniej nie działa lub działa bardzo słabo, za to duża głowica w Vectusie to rewelacja i efekty są niesamowite. Co do małej końcówki - tu nie ma różnicy.
Widzę, że wiedza wyssana z palca, sama miałam wykonywane zabiegi dużą głowicą z lightsheer na pachy i fakt że zabieg jest praktycznie bezbolesny nie oznacza, że nie działa, kłamstwo piszesz i tyle, dużo wykonujemy zabiegów dużą głowicą i jak myślisz czy przy zmianie lasera w naszym gabinecie po pokazach obu szefostwo by dalej decydowało się na nieskuteczną technologie? Podczas pokazu wykonaliśmy test na ochotniczce, jedna pacha była zrobiona Vectusem, a druga dużą głowicą z Lightsheer, po miesiącu sprawdziliśmy efekty, różnica była niezauważalna. A ty jakie masz doświadczenie z laserami?
B_Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 17:28   #197
micha_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 36
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Ja miałam duży problem z ciemnymi włosami na nogach, brzuchu, bikini, twachy, pachach. Dodatkowo mam bardzo wrażliwe ciało. Przeszlam wiele depilacji i wiele technologii. Od woskow przez ipl ktory jest porażka na laserach didowych kończąc. Byl lighser, vectus, alma i linscan. Alme pomine bo jest najslabsza w dzialaniu. Lighsher w efekcie ok ale bardzo bolal. Vectus w efektach dobry a ból mniejszy. Linscan w efektach najlepszy i sam zabieg najbardziej komfortowy.
micha_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 09:06   #198
EwE_biN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 30
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez B_Marta Pokaż wiadomość
Jak karmisz to i tak nie powinnaś mieć zabiegu! A skutków ubocznych nie powinno być jeżeli zabieg wykona wykwalifikowany personel, przerażają mnie gabinety, które mają laser np. raz w miesiącu i wykonują zabiegi osoby bez certyfikatu od dystrybutora (ja bym o niego zapytała i kazała sobie go okazać)
Nie nie ! źle mnie zrozumiałaś ja nie karmię ufff ale kiedyś w przyszłości czy to nie wpłynie np. na płaty gruczołu sutkowego że nie będą produkować mleka? no sama nie wiem czy nie przesadzam ... trochę się obawiam tej okolicy może to głupie, bo z innym części które depiluje jestem bardzo zadowolona! Mam super efekty i żadnych podrażnień po zabiegu.

Zgadzam się z tobą ja też bardzo cenię wysoki standard i poczucie bezpieczeństw nie wyobrażam sobie sytuacji którą opisujesz.
EwE_biN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-01, 11:11   #199
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez B_Marta Pokaż wiadomość
Widzę, że wiedza wyssana z palca, sama miałam wykonywane zabiegi dużą głowicą z lightsheer na pachy i fakt że zabieg jest praktycznie bezbolesny nie oznacza, że nie działa, kłamstwo piszesz i tyle, dużo wykonujemy zabiegów dużą głowicą i jak myślisz czy przy zmianie lasera w naszym gabinecie po pokazach obu szefostwo by dalej decydowało się na nieskuteczną technologie? Podczas pokazu wykonaliśmy test na ochotniczce, jedna pacha była zrobiona Vectusem, a druga dużą głowicą z Lightsheer, po miesiącu sprawdziliśmy efekty, różnica była niezauważalna. A ty jakie masz doświadczenie z laserami?
Pracowałam 4 lata na Light Sheer i 2 na Vectusie. Popracuj trochę dłużej np. 2 lata na dużej głowicy Light Sheer i sama wyciągniesz wnioski, nie oceniaj efektów po wykonanym jednym zabiegu. A co do decyzji szefostwa - nie wiem czy wiesz, ale oba te lasery dość znacznie różnią się cenowo. Nie napisałam nigdzie, że Duet jest beznadziejny - tylko, że według MNIE duża głowica nie działa. Ty oczywiście możesz mieć inne zdanie.
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-01, 16:38   #200
B_Marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez Francuska Fantazja Pokaż wiadomość
Pracowałam 4 lata na Light Sheer i 2 na Vectusie. Popracuj trochę dłużej np. 2 lata na dużej głowicy Light Sheer i sama wyciągniesz wnioski, nie oceniaj efektów po wykonanym jednym zabiegu. A co do decyzji szefostwa - nie wiem czy wiesz, ale oba te lasery dość znacznie różnią się cenowo. Nie napisałam nigdzie, że Duet jest beznadziejny - tylko, że według MNIE duża głowica nie działa. Ty oczywiście możesz mieć inne zdanie.
2 lata akurat pracuję na dużej głowicy... Ceny laserów to żadna tajemnica, ale czy ja wiem, czy aż tak straszna to różnica, mamy w gabinecie oprócz lasera np. Icoone, Endermologie, Venus Legacy, Velashape i wszystkie te sprzęty są drogie, dla szefostwa skuteczność jest najważniejsza (bynajmniej takie wrażenie odniosłam), ale oczywiście cena też, co jakiś czas mamy pokazy jakiś nowych cudownych urządzeń z super efektami i z jakiegoś powodu ich u nas niema Z resztą nieważne, tak jak napisałaś każdy może mieć własne zdanie.
B_Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-01, 21:12   #201
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez B_Marta Pokaż wiadomość
2 lata akurat pracuję na dużej głowicy... Ceny laserów to żadna tajemnica, ale czy ja wiem, czy aż tak straszna to różnica, mamy w gabinecie oprócz lasera np. Icoone, Endermologie, Venus Legacy, Velashape i wszystkie te sprzęty są drogie, dla szefostwa skuteczność jest najważniejsza (bynajmniej takie wrażenie odniosłam), ale oczywiście cena też, co jakiś czas mamy pokazy jakiś nowych cudownych urządzeń z super efektami i z jakiegoś powodu ich u nas niema Z resztą nieważne, tak jak napisałaś każdy może mieć własne zdanie.
Ok, ile zabiegów na łydki wykonujesz 12J custom żeby wykonać pełną serię zabiegową? Pytam z ciekawości. Chodzi mi tylko i wyłącznie o zabiegi w pełni wykonywane na głowicy dużej.
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 19:48   #202
EwE_biN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 30
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Dziewczyny jak myślicie... warto robić kolejny zabieg vectusem za ten powiedzmy określony odstęp pomiędzy zabiegami np. bikini między 4 a 6 tygodni jak po 6 - ciu tygodniach włoski jeszcze nie odrosły? mam tak dobre efekty że zbliża się kolejny zabieg a tu parę włosków na krzyż, dosłownie
EwE_biN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 09:43   #203
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez EwE_biN Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak myślicie... warto robić kolejny zabieg vectusem za ten powiedzmy określony odstęp pomiędzy zabiegami np. bikini między 4 a 6 tygodni jak po 6 - ciu tygodniach włoski jeszcze nie odrosły? mam tak dobre efekty że zbliża się kolejny zabieg a tu parę włosków na krzyż, dosłownie
Zabieg najwcześniej robimy po 7 tygodniach.
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 11:46   #204
EwE_biN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 30
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez Francuska Fantazja Pokaż wiadomość
Zabieg najwcześniej robimy po 7 tygodniach.
Ale dlaczego po 7 tygodniach? jak wszędzie podają informację że bikini powinno się robić co 4-6 tygodni? ja chodzę na Vectusa laser diodowy, w gabinecie gdzie mam zabiegi uzyskałam informację o odstępach między 4/6tyg. na innych stronach w gabinetów też widnieje ta informacja, więc dlaczego według Ciebie powinno się najwcześniej po 7 tygodniach a max do ilu tygodni kolejny zabieg?
EwE_biN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 12:44   #205
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez EwE_biN Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak myślicie... warto robić kolejny zabieg vectusem za ten powiedzmy określony odstęp pomiędzy zabiegami np. bikini między 4 a 6 tygodni jak po 6 - ciu tygodniach włoski jeszcze nie odrosły? mam tak dobre efekty że zbliża się kolejny zabieg a tu parę włosków na krzyż, dosłownie
Ja bym poczekała, aż więcej włosów odrośnie. Nie poszłabym z kilkoma włoskami tylko dlatego, że takie są zalecone przerwy, jak dla mnie to byłoby wyrzucenie pieniędzy w błoto. Sama robię zabiegi akurat jak jestem w Polsce, robiąc łydki czasami to były 4-5 miesięczne przerwy i miałam super efekty, wystarczyły 4 zabiegi. Bikini i uda też robię w ten sposób i jestem bardzo zadowolona, kosmetolog która mi wykonuje zabieg też podziela moje zdanie.
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 06:28   #206
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez EwE_biN Pokaż wiadomość
Ale dlaczego po 7 tygodniach? jak wszędzie podają informację że bikini powinno się robić co 4-6 tygodni? ja chodzę na Vectusa laser diodowy, w gabinecie gdzie mam zabiegi uzyskałam informację o odstępach między 4/6tyg. na innych stronach w gabinetów też widnieje ta informacja, więc dlaczego według Ciebie powinno się najwcześniej po 7 tygodniach a max do ilu tygodni kolejny zabieg?
Dlatego, że po 4-6 tygodnia nie zdążą odrosnąć włosy które powinny wejść w fazę wzrostu, a co za tym idzie - nie zostaną usunięte podczas zabiegu.
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 10:53   #207
KateeBB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cześć! Jestem nowa na forum dlatego postanowiłam się przywitać
Jestem już po jednym zabiegu depilacji laserowej łydek z kolanami oraz jednym zabiegu na bikini. Widzę kolosalną różnicę na łydkach, nie wiem po co mi będą potzrebne 4 zabiegi (bo kupiłam pakiet), a przy bikini jest różnica, ale nie aż taka jak przy łydkach, pewnie wykorzystam do końca pakiet. Z czego to wynika? Włosy bikini sa silniejsze? tak moze sie zdarzyć, że włosy w różnych partiach inaczej reagują na laser?

Sorry, jeśli to głupie pytanie, jakoś nie do końca zgłębiłam temat
Aaa jedno może się przydać, zabieg był prawie ebzbolesny. Łydki totalny relaks, bikini przy dwóch strzałach poczułam igiełki, a poza tym super A tak się bałam Robiłam laserem soprano we Wrcoławiu xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-05-07 o 09:39 Powód: reklama
KateeBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 11:00   #208
luamalua
Raczkowanie
 
Avatar luamalua
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 37
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Hej katee,
Nie odpowiadem Ci na pytanie, bo nie wiem jak to jest, ale przy bikini chyba z jednej cebulki wyrasta często kilka włosów, może to jest przyczyną. Pewnie jakieś mądre głowy zaraz Ci dadzą znać. Możesz mi coś napisać o medicus. Mają tam teraz promocje na pachy i pakiety i się zastanawiam. Cena spoko

Ty robiłaś właśnie z tej promocji? https://medicusself.pl/oferta-specja...acja-laserowa/
luamalua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 14:49   #209
kasiaja193
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

to jak zabieg będzie skuteczny zależy od pigmentu we włosie, mianowicie zabieg działa tak, że wiązka światła wnika we włos(przewodzona przez melaninę) i rozbija go od środka (mówiąc najprościej). Jeżeli włos jest ciemniejszy to łatwiej go "wykryć" jednak zwykle trzeba więcej zabiegów aby pozbyć się ciemnego owłosienia.
Jeżeli ktoś ma z natury jasne włosy (siwe lub rude) depilacja laserowa może nie przynieść efektów - niski poziom melaniny we włosie nie jest w stanie przenieść wiązki lasera aby go zniszczyć.
kasiaja193 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 12:45   #210
KasiatkaStaren
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Francuska Fantazja ja miałam zabiegi na Ligh Sheer i było ok później na Ligh Sheer Duet i nie było żadnych efektów, więc rzeczywiście Duet nie działa. Na Vectusie nie miałam zabiegów, ale miałam na - Mediostar Next Pro - , czyli nowszej wersji Mediostar Next i po jednym zabiegu już mi od miesięcy żadne włosy nie wyrastają ;/ Także jestem szczęśliwa. Salon we <ciach> a tam studiowałam..., więc miałam blisko po zajęciach. Bardzo też fajne ceny mają. Chcę tam przyjechać na inne części mimo, że już nie mieszkam we Wrocku. A ten Duet nie wiem czemu nie działa ;( A na Vectusie jak szybko efekt widać?

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-22 o 21:56
KasiatkaStaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-01 14:09:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.