Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie.... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-09, 15:20   #91
justyna_k1
Raczkowanie
 
Avatar justyna_k1
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 50
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Cytat:
Napisane przez krolewnafijonka Pokaż wiadomość
o no to super! a co kupiłaś dokładnie?
Kupiłam spodenki, zestaw dresowy (też ze spodenkami), topik i zwiewną tunikę. Jak mój zobaczył ilość rzeczy którą wyjmuję z paczki to się przeraził.
Z zakupów w fasardi powiem wam jestem zadowolona. Żadnych wystających nitek jak tu ktoś pisał, dobrze uszyte. A dresik jest prze wygodny.
__________________
szkoda, że koleje losu nie mają biletów powrotnych
justyna_k1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 10:34   #92
bukietkwiatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 40
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

rzeczywiście - 8 cm to sporo. Ale w "Jak dobrać odpowiedni rozmiar" powinna być długość nogawki podana - zmierz może swoje spodnie i porównaj. Ja nie miałam tam w każdym razie problemów z rozmiarówkami, były takie jak w opisie
bukietkwiatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 18:36   #93
yaro2b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

BUBEL od firmy FASARDI.COM - obejrzyjcie, oceńcie sami. Bluza zakupiona około miesiąc temu. Noszona była dosłownie 4 dni i raz prana w 30 stopniach - tak jak zaleca producent na metce.
Na sporej powierzchni bluzy pojawiło się mocne zmechacenie (kuleczki z materiału) Szczególnie w okolicy kołnierza, zamka oraz rękawów.
Na zgłoszenie reklamacji otrzymałem taką właśnie odpowiedź z firmy FASARDI.COM.
-----------------------------------------------------------------------
Witam,
Bardzo mi przykro ale reklamacji oraz wymianie nie podlegają towary,
które były użytkowane, noszone. Produkty nie mogą nosić żadnego śladu
użytkowania.
Pozdrawiam serdecznie Kasia
......................... ......................
Pozdrawiam Sklep FASARDI.com
tel: 422031000
mail: sklep@fasardi.com
------------------------------------------------------------------------
oraz:
Może Pan oczywiście odesłać do nas dany produkt , i Dział Reklamacji rozpatrzy. Pana sprawę indywidualnie, jednak nie mogę zagwarantować czy reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, gdyż nasz producent nie uznaje reklamacji jeśli produkt posiada ślady użytkowania
Pozdrawiam serdecznie Kasia
--------------------------------------------------------------------------


Poniżej zamieszczam link do zdjęć z korespondencji oraz stanu "super" bluzy...


https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
yaro2b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 11:59   #94
bealara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Witam, jestem tu pierwszy raz i od razu doznałam szoku jak negatywnie Panie wypowiadają sie o tym sklepie. Dokonałam zakupu przed świetami i zaraz skorzystałam z kolejnej oferty ponieważ byłam tak zachwycona! nie lubię niewygodnych kiecek i raczej na co dzień tylko jeans a tu skusiłam sie na sukienkę i od razu zamówiłam inne. Po prostu rewelacja
Wygodne i ładne. Na wigilię do pracy ubrałam, to szał zrobiła sukienka. Świetnie leży, materiał milutki. To jest dzianina, więc piorę ręcznie i sukienka bez zmian. swobodnie czuję się i teraz to ja mogę chodzić w kieckach Nie wiem jakie doświadczenia mają Panie krytykujące ten sklep, ale ja miałam przesyłkę w 3 dni z miłą informacją od razu na e-maila, ze już jest w przygotowaniu, następnie sms, że już do mnie sukieneczki jadą. miło, szybko a nastepnie radość w przymierzaniu. Zamówiłam kilka z myslą, że coś wybiorę i reszte odeślę - TYMCZASEM ZOSTAWIŁAM WSZYSTKIE Dla mnie bomba - tylko czekam zawsze na promocje, gdyż ceny nie na moja kieszeń, ale w promocjach rewelacja POLECAM !!!
bealara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 17:28   #95
sylwiamaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Witam.Nie polecam NIKOMU. Złożyłam zamówienie, opłaciłam i czekałam ...od 6 stycznia do 26. Niestety nie doczekałam się paczki."Poprosiłam o zwrot pieniędzy, Reklamacja przyjęta ale od poniedziałku 26.01 nie dostałam jeszcze zwrotu pieniędzy. To jest bardzo niesprawiedliwe ponieważ dostałam informację że wpłyną na konto w czasie 14 dni roboczych !!!!! Moja wpłata była w sklepie jeszcze tego samego dnia! Na koncie w sklepie mam informację, że zwrot został wysłany w dniu jego zgłoszenia. Ale gdzie są pieniądze!? Zamawiałam towar razem ze znajomą, WSTYD! się potem komuś tłumaczyć że nie ma przesyłki. Kto widział takie zasady!? Szczerze wątpię że dostanę zwrot pieniędzy, dlatego ostrzegam, uważajcie! Nie polecam tej strony, firmy! Czekam na zwrot gotówki. Szczerze wkurzona.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ------


---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Oleena Pokaż wiadomość
Nie, nie i jeszcze raz NIE! Zakupy w tym sklepie to porażka!!! Nie dość, że czekałam na zamówienie prawie 3 tyg. to jeszcze okazało się, że te ciuchy to zwykłe szmaty z Chin, jakie można kupić na targu (pewnie taniej). Zamówiłam sukienkę i komplet dresowy ze spódnicą. Komplet zatrzymałam, choć materiał nie powala. Sukienkę natomiast odesłałam, bo wyglądała naprawdę tandetnie. No i tu zaczęły się kolejne schody, bo niby zwrot rozpatrzony został w miarę szybko, ale już sam zwrot pieniędzy to jawne łamanie przepisów!!! Odstąpiłam od umowy prawie miesiąc temu i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam pieniędzy. W zeszłym tygodniu napisałam do nich i otrzymałam odpowiedź, że mają problem z systemem. Miałam więc nadzieję, że wszystko zakończy się dobrze, ale niestety dziś byłam zmuszona wysłać im wezwanie do dobrowolnego spełnienia świadczenia. Jeśli to nie zadziała to idę z tym do sądu, bo nie zamierzam mieć litości dla takich oszustów i naciągaczy. Aha, i jeszcze jedna ciekawa rzecz- negatywne opinie na temat produktów nie są w ogóle publikowane. Żenada.
witam, jak się zakończyła sprawa? czy w ogóle dostałaś zwrot gotówki?

Edytowane przez sylwiamaris
Czas edycji: 2015-01-31 o 17:24
sylwiamaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 12:08   #96
karola0903
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Witam, zamówiłam sukienkę. Na zdjęciu wyglądała super a w realu... chińska tandeta. Strata kasy, NIE POLECAM...
karola0903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 10:12   #97
Katka1107
Przyczajenie
 
Avatar Katka1107
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 13
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

DNO!!!!! Zamówiłam dres 29.01 oczywiście nie otrzymałam go. Sklep odpisał mi same bzduury że mają problem z magazynami czy coś tam, podejrzewam że wszystkim tak piszą. Później na moje e-maile odp ze właśnie przez te problemy nie mogą zrealizować zamówienia i zwrot pieniędzy został dodany jako PILNY NO I już ponad tydzień czekam na ten PILNY zwrot!! Banda oszustów!!! Jeśli do tygodnia nie otrzymam pieniędzy idę na policję. I dobrze by było gdyby takich zgłoszeń było więcej bo jak to mówią w kupie siła
Katka1107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 16:40   #98
elfik723
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

DLA mnie totalne dno. Ponad miesiac czekam za swoja paczka. Gdybym po 2 tyh nie napisala to nikt nie raczylby mnie poinformowac ze maja jakis problem. Zaplacilam prawie 200 zl a paczki jak nie bylo tak nie ma. Telefonu nie odbieraja... na maile nie odp sprawe zglaszam na policje bo szkoda slow
elfik723 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 12:02   #99
Babcia1962
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Slep FASARDI to jakaś farsa i żenada. Dział reklamacji nie działa! Telefony - nikt nie odbiera! Piszą o składaniu reklamacji podając indstrukcje a nie masz takiej mozliwości ze swojego konta bo zakładka nie jest przypisana! Kontakt z klientem - ŻADEN. MASAKRA ! Nie polecam. Czekam już 11 dni na zwrot pieniędzy w wysokości 34 zł. Rozumiecie to to za sklep?
Babcia1962 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 20:46   #100
Ziza
Raczkowanie
 
Avatar Ziza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 45
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Odważyłam się zamówić kilka pozycji z oferty sklepu Fasardi. Ceny są adekwatne do jakości, nie spodziewałam się cudów za 30 zł.. Przesyłkę otrzymałam po tygodniu od złożenia zamówienia. Nie mam uwag jeśli chodzi o wykończenie bo wszystko jest ok, jeśli będą mieli jeszcze jakieś promocje, skorzystam ale z umiarem, bo jak zauważyłam więcej opinii jest negatywnych.
Załączam fotki w realu ubrań które nabyłam u w/w firmy, Nie mam figury modelki także ciuchy nie leżą tak jak na zdjęciach ze sklepu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blue.jpg (20,6 KB, 242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blue2.jpg (27,7 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sportowa zołta.jpg (37,6 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zolta bluzka.jpg (30,8 KB, 194 załadowań)
__________________
"Niecodzienni mężczyźni rodzą się nocą... w snach"



. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
59 -58- 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51





I want You back

Ziza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 12:46   #101
Strawberry_Mojito
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Ziza, dzięki za zdjęcia w realnym wydaniu, bardzo pomogłaś! Uważam, że ładnie wyglądasz.
Czy mogę zapytać jaki masz rozmiar na sobie?
Patrząc jakie są u nich kłopoty ze zwrotem i wymianą wolałabym nie musieć wymieniać towaru. Masz rozmiar M?

Pozdrawiam
Kasia

Edytowane przez Strawberry_Mojito
Czas edycji: 2015-03-27 o 12:48
Strawberry_Mojito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-29, 17:35   #102
Ziza
Raczkowanie
 
Avatar Ziza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 45
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Tak wszystkie ubrania są w rozmiarze M
__________________
"Niecodzienni mężczyźni rodzą się nocą... w snach"



. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
59 -58- 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51





I want You back

Ziza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 22:23   #103
Grazyna_1306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Witam serdecznie,
na zamówienie czekałam dwa miesiące... Po miesiącu czekania okazało się, Fasardi nie może zrealizować zamówienia, ponieważ rzeczy, których zamawiałam nie mają... Idzie kolejny miesiąc, a zwrotu środków na konto nadal nie dokonano. Wysyłanie e-maili, a nawet dzwonienie nic nie daje, mało tego ze strony na FB wycinają wszystkie niepochlebne komentarze lub blokuja niewygodne osoby, zwłaszcza te, które piszą o braku zwrotu środków za nierealizowane zamówienie. CZUJĘ SIĘ OSZUKANA!!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM ten sklep!!! To był ostatni raz kiedy zrobiłam zakupy w Fasardi!!!
Grazyna_1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 12:53   #104
Katka1107
Przyczajenie
 
Avatar Katka1107
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 13
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Nie za bardzo można to nawet nazwać zakupami bo nie ottrzymała Pani towaru. Mnie po 2 miesiącach pisania i straszenia zgłoszeniem na policję, oddali pieniądze. A tego samego dnia chciałam już to zgłosić, bo ile można czekać...
Katka1107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 10:38   #105
Fasardi
Przyczajenie
 
Avatar Fasardi
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

OFICJALNE PRZEPROSINY
Szanowni Klienci,
Dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli, dokonując zakupów w sklepie internetowym FASARDI.COM. Jesteśmy dumni, że odzież, którą oferujemy znalazła uznanie w Państwa oczach. Od początku istnienia naszym priorytetem jest ekspresowa wysyłka, pomocna obsługa i wysoka jakość oferowanych produktów. Aby sprostać Państwa wymaganiom postanowiliśmy postawić na całkowicie nowe rozwiązania, które miały zautomatyzować procesy zachodzące w naszym sklepie, skracając do minimum czas realizacji zamówień. Wybraliśmy renomowanych partnerów do stworzenia nowego systemu, jednakże po wdrożeniu, które miało miejsce 2 lutego 2015 okazało się, że oprogramowanie jest niedopracowane. Na stronie sklepu pojawiły się nieprawidłowe stany magazynowe. Klienci mogli kupować rzeczy, których nie posiadaliśmy, musieliśmy dokonywać bardzo wielu zwrotów i nie byliśmy fizycznie w stanie odpowiedzieć na każde pytanie. Efekt kuli śnieżnej sprawił, że wielu spośród Państwa mogło mylnie czuć się oszukanym przez nas. Nie chcemy przerzucać winy na firmy dostarczające oprogramowanie, bierzemy pełną odpowiedzialność na siebie, dlatego przepraszamy wszystkich klientów, którzy w ostatnim czasie mieli problemy z realizacją zamówień. Obecnie wszystkie przesyłki są wysyłane w ciągu maksymalnie 24 godzin od zakupu, a call center czeka na telefon, służąc pomocą. Reklamacje i zwroty są robione maksymalnie w 24h. Prosimy o zrozumienie i jeszcze raz przepraszamy. Zapraszamy do sprawdzenia nowego FASARDI i chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.
Cały Zespół FASARDI.COM
Fasardi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 18:15   #106
Aisyah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Witam Dziewczyny

Wiem, że ten sklep budzi wiele kontrowersji, więc podzielę się z Wami moimi doświadczeniami.
Ciuchów i butów mam tyle co celebrytki, nic mnie chyba nie wyleczy z zakupoholizmu. A kupuję wszędzie - od second handów do drogich butików. Szukam unikatów!
Trafiłam na Fasardi przez Facebook. Zamówiłam najpierw jeden komplet - szarą bluzę z "zakładaną" spódnicą. Było o nim głośno. Zapłaciłam z góry, czekałam na niego kilka dni. Potem nie mogłam go z siebie zdjąć, po prostu BOMBA!
Chciałam mieć inny kolor, ale zanim zdążyłam go zamówić głowę zaprzątnęła mi przeprowadzka do Irlandii.
Okazało się, że nie jestem kompletnie nieprzygotowana na taką pogodę - poziome deszcze i pogoda taka sama w lipcu jak i w styczniu.
Z powrotem zajrzałam na stronę Fasardi, zaczęły się wyprzedaże - zamówiłam ok. 10 sztuk. Wiem, ryzykowałam. Oczywiście zapłaciłam z góry. Nie mogłam się doczekać kiedy przyjdzie przesyłka (zaadresowałam ją do siostry, która mieszka w Polsce). Trochę musiałam poczekać, napisałam nawet maila z pytaniem, gdzie znajduje się moja przesyłka, odpowiedź dostałam natychmiast, że realizacja zamówienia trwa do 14 dni roboczych. Zanim ten czas upłynął siostra dostała paczkę. Wszystko w co się zmieściła (a jest ode mnie o rozmiar większa) od razu przymierzyła i pokazała mi się na Skypie. Krótko skwitowała, że "czterech liter nie urywa," ale ciuchy są ok.
Jakiś miesiąc później zamówiłam znowu, jakieś 6 sztuk. Znów zapłaciłam z góry, paczka przyszła po jakiś 4 dniach, nawet nie zdążyłam poinformować siostrę, że będzie znowu przesyłka do mnie.
Niedawno byłam w Polsce, pojechałam z pustą walizką, bo u siostry miałam dwie dostawy z Fasardi
Teraz już bez lania wody - 2 rzeczy nie do końca mi się podobają, ale nie zrobiłam zwrotu, bo za dużo zawracania głowy za tak małe pieniądze (te rzeczy akurat były najtańsze, a ja dość szybko wracałam do Irlandii). Zestawy, kombinezony, sukienki i tuniki są unikatowe i po prostu świetne! Nigdzie nie widziałam nawet podobnych ciuchów! Na wakacjach okazały się bezbłędne i zawsze czułam się w nich po prostu wyjątkowo.
Sukienki z długim rękawem są mi tutaj niezbędne i w życiu wygodniejszych nie miałam. Jakość adekwatna do ceny - w sieciówkach ciuchy kosztują 3 razy więcej i są czasami gorzej wykonane.

Jeśli któraś z Was oczekuje jakości jak z Max Mary to niestety, nie w tym sklepie.
Dla tych jednak dziewczyn, które chcą wyglądać inaczej, gorąco POLECAM!

Pozdrawiam

Edytowane przez Aisyah
Czas edycji: 2015-07-11 o 18:19
Aisyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 09:58   #107
Katka1107
Przyczajenie
 
Avatar Katka1107
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 13
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Ja i tak bym już nic tam nie zamówiła, raz się sparzyłam i podziękuję. Jest tyle sklepów internetowych z na prawdę fajnymi ciuchami, że po co mam ryzykować... U jednej osoby jest wszystko OK a u 5 cyrki. Ciuchy z tej strony nie są jakieś zniewalające, tym bardziej że jak tu dziewczyny piszą jakość nie specjalna...
Katka1107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 12:38   #108
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

posiada ktoś ten kombinezon?



i sukienkę?


Edytowane przez SuLoVa
Czas edycji: 2015-08-10 o 12:40
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 16:48   #109
Calima81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Witam, ja również zostałam oszukana przez sklep Fasardi, czy ktoś z Państwa jest już po interwencji Rzecznika Praw Konsumentów? Może na Policję niech wszyscy zgłaszają, to w końcu coś się ruszy i może ten bazar w końcu zostanie zamknięty. Robiłam tam zakupy na początku sierpnia i jeszcze do dnia dzisiejszego nie zwrócili mi pieniędzy!!!!
Na ich profilu Facebook dodawałam negatywne komentarze to je usunęli po czym zablokowali mnie.

Proszę sobie tutaj poczytać komentarze o FASARDI: http://www.opineo.pl/opinie/fasardi-com,negatywne

KPINA A NIE SKLEP!!!!!!!!!!!!!! BANDA OSZUSTÓW

Oszukani przez sklep Fasardi, zbierzmy się razem, zróbmy coś aby w końcu ktoś ten bazar zamknął. Może zawiadomić trzeba Urząd Skarbowy, zróbmy pozew zbiorowy, powinni Nam jeszcze oddać odsetki ustawowe za zwłokę!!!

Kto jest chętny piszcie!

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------


---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
posiada ktoś ten kombinezon?



i sukienkę?


Nie polecam, ciuchy jak z bazaru!!!!!!!!!!

Edytowane przez Calima81
Czas edycji: 2015-09-04 o 16:45
Calima81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-05, 00:17   #110
Grazyna_1306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Witam serdecznie,
Też niestety doświadczyłam tego samego ze strony Fasardi i widzę, że nic się od tamtego czasu nie zmieniło.
Próbowałam różnych rzeczy by odzyskać pieniądze, straszenie sądem, Rzecznikiem Praw Konsumenta itd. jednak dopiero jak zadzwoniłam i powiedziałam, że jeśli nie dostanę zwrotu pieniędzy do dnia następnego to od razu zgłaszam sprawę na policję z tytułu: Kodeks Karny Art.*286.*§*1. ("Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.") pieniądze na konto wróciły jeszcze tego samego dnia. Szkoda, że musiałam ich straszyć policją by odzyskać swoje pieniądze. Najważniejsze, że efekt skuteczny na 100%. W zasadzie jakby nawet i trzeba by było się pofatygować na komisariat to takie zgłoszenie to zwykła procedura tj. przychodzę na komendę, policjant przyjmuje zgłoszenie i wychodzę, a resztą zajmują się odpowiedni ludzie. Ale w przypadku Fasardi wystarczy telefon z informacją, że zgłaszamy sprawę na policję z Art.*286.*§*1.
Aha, kochane nie zapomnijcie potem napisać czy w Waszym wypadku moja porada poskutkowała i ile po takim telefonie czekałyście na zwrot pieniędzy

Pozdrawiam i życzę powadzenia
Grazyna_1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 19:31   #111
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

A ja dla odmiany mam dobre doświadczenia. Zamawiałam już kiedyś dwa razy i było ok. Ale to już dość dawno. W zeszłym tygodniu (czwartek) złożyłam ponownie zamówienie i z ciekawości szukałam najnowszych opinii - i nieźle się wystraszyłam :p Zupełnie niepotrzebnie - zamówienie opłacone z góry, kurier dzisiaj (poniedziałek) dostarczył paczkę. Rzeczy są ok, jedynie wszystko jakieś na mnie za duże - ale przyznaję się bez bicia, że kompletnie nie sprawdzałam wymiarów etc. Zamówiłam wszystko w rozmiarze M, jaki zwykle noszę, i okazuje się, że albo zeszczuplałam, albo rozmiarówka zawyżona
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168

Edytowane przez madzieeek
Czas edycji: 2015-10-05 o 19:46
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 10:59   #112
claudineee
Raczkowanie
 
Avatar claudineee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 97
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

zależy na co sie trafi - koleznaka zamwiła sobie spódniczkę i nie była zadowolona (materiał był dość sztywny i źle sie układał), ja kupiłam na tej stronie bluze z kapturem i bardzo mi się podoba, mogłaby być trochę staranniej wykończona, ale i tak jest nieźle
claudineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 11:16   #113
kate_w
Raczkowanie
 
Avatar kate_w
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 123
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

mnie się ten sklep bardzo podoba, ubrania są inne niż w popularnych sieciówkach, bardziej oryginalne i nowoczesne, można znaleść tam coś na imprezę albo do pracy, kupuję tam głównie bluzki, czasem jakiś sweterek, ogólnie jakość dobra, adekwatna do ceny
kate_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 07:47   #114
seledine
Zakorzenienie
 
Avatar seledine
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 384
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

hej dziewczyny!

czy któraś ostatnio zamawiała w fasardi?
seledine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 12:22   #115
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Witam i odświeżam

Cytat:
Napisane przez seledine Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!

czy któraś ostatnio zamawiała w fasardi?
Właśnie przyszło moje zamówienie. Kupiłam 2 sukienki dresowe, jedną długą, drugą do kolan. Są identyczne jak na zdjęciach w sklepie. Jedną mam w kolorze khaki i rzeczywiście, to jest khaki, a nie jakieś nie wiadomo co, druga czarna. Materiał lepszy, niż w sieciówkach, stosunek cena-jakość bardzo dobry, choć wszystko okaże się w praniu, to już widzę, że raczej nie będzie się do czego przyczepić. Przyjemna, elastyczna bawełna, nie za cienka. Noszę M/L, wzięłam M-ki i są bardzo ok, lekko luźne, L-ki bym poleciła raczej tylko na większy biust. Tak je sobie ponosiłam na razie chwilę i czułam się w nich bardzo dobrze, bardzo wygodne i podobają mi się.

Jeśli chodzi o wszelkie negatywne opinie o tym sklepie, jakie można znaleźć w sieci, to moim zdaniem coś jest z nimi nie tak, coś mi tu śmierdzi. Wiadomo, że może nie będzie 100% pozytywnych, bo ludzie nie są nieomylni, a i klienci często "trudni", ale tu jest jakaś ewidentna nagonka kogoś (konkurencji). Sklep poleciła mi moja koleżanka, bo zobaczyłam u niej kilka sukienek z niego, bardzo ładnych, od razu zwróciłam na nie uwagę, bo w sklepach stacjonarnych czegoś takiego nie dają. Mówiła: "Weź się nie przejmuj jak gdzieś przeczytasz, że to oszuści, bo ja tam co jakiś czas kupuję i nigdy problemów nie miałam". Więc potwierdzam teraz jej słowa, paczka pobraniowa przyszła do mnie w 24h od złożenia zamówienia.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-02-01 o 12:32
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 00:56   #116
ja i moj kot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 405
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Jak jest teraz z zakupami w FASARDI?

Spodobał mi się ten kombinezon
https://www.fasardi.com/pl/wyprzedaz...ink-1284.html#
ja i moj kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 16:36   #117
5helga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 16
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Jeśli chodzi o ten sklep nie mam zastrzeżeń ale ...
nadal pozostaje w konsternacji czy np. ważne jest dla was co jest napisane na metce??
Dla mnie tak.
Zawsze mnie ciekawi co tam na tej metce będzie i czy w ogóle będzie jakaś metka. Chodzi o tą wszytą od środka.

Czasem naprawdę nie wiem czy powinnam sobie darować te internetowe zakupy, które szczerze mówiąc trwają krócej i są mniej męczące, ale nie jako kupuje się kota w worku. Potem zwroty już nie są takie atrakcyjne.
tym razem zakupiłam pare spodni z metką made in Turky 'queens fashion' mogę iść na siłownię albo basen dobrze, że nie zostawiam w szatni szkolnej heh! A ceny w cale nie inne od tych markowych, znanych.

Edytowane przez 5helga
Czas edycji: 2019-07-08 o 16:38
5helga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 10:44   #118
mel95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 271
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Odkopię wątek.
Niestety moja przygoda z tym sklepem trwa już długo... W połowie lutego zamowilam sukienke. Niestety przyszła straszna szmata, okropny materiał w dotyku i w ogóle ta jakość. Zdecydowalam sie zwrócić. Na poczatku marca informacja ze zwrot przyjeto, a do tego czasu pieniedzy ani widu ani słychu. Porażka. Bede musiala to gdzieś zgłosić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mel95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 11:04   #119
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

ja kiedyś strasznie długo walczyłam o zwrot pieniedzy

jakość sukienki była fatalna


oststanio zamawiam w Born2Be i powiem Wam, że mają niezłe sukienki , ze zwrotami nie ma problemu, pieniażki miałam bardzo szybko na koncie.
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-09 12:04:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.