Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-09, 13:56   #4201
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Czym ci geje zawinili, ze tak sie nimi obrzucacie na tym watku?
I jedna i druga strona robi syf. Jedna pani wyzywa gejow a kilka innych obraza owa pania.
A potem placz, ze leca punkty. "no przeciez bronilysmy gejow a zla pani moderstor wlepila nam karne".
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 14:00   #4202
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Czym ci geje zawinili, ze tak sie nimi obrzucacie na tym watku?
I jedna i druga strona robi syf. Jedna pani wyzywa gejow a kilka innych obraza owa pania.
A potem placz, ze leca punkty. "no przeciez bronilysmy gejow a zla pani moderstor wlepila nam karne".
Nikt nie będzie płakał z powodu punktów
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 14:08   #4203
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
"Nie lubienie" gejów jest jednocześnie karynizmem, skrajną głupotą i patologią.
Pedofilów też niebawem będzie trzeba lubieć, i inne zboczenia. W końcu tacy się urodzili, jak to nie można im pozwolić spełniac swoich fantazji?!

Po dzisiejszym artykule nt: właśnie Pana pedofila z Łodzi, gdzie po rozmowach z psychologiem dzieciom się krzywda nie działa, bo tak im kochany tatuś wmówił
Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Czym ci geje zawinili, ze tak sie nimi obrzucacie na tym watku?
I jedna i druga strona robi syf. Jedna pani wyzywa gejow a kilka innych obraza owa pania.
A potem placz, ze leca punkty. "no przeciez bronilysmy gejow a zla pani moderstor wlepila nam karne".
Wypraszam sobie, ja nic o gejach w tym wątku nie zaczynałam pisać lecz inne wyzażanki powyciągały moje posty z X miesięcy wstecz i na podstawie że buty były okropne nazywają mnie homofobem

To tak jakby rozmawiać z kimś o torebkach, a nagle zacząć wyrzucać "Przeciez pisałaś mi 15 lat temu że nie tolerujesz homoseksualistów! Jesteś obrzydliwym, patologicznym homofobem z gnijącym mózgiem. A fuj, nie bedę rozmawiać z Toba o tej torebce"
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 14:08   #4204
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Trochę bije hipokryzją z tego wątku. Można wytykać ludziom ich gust w doborze ubrań, wychowanie dzieci, współżycie z sąsiadami, zachowanie w miejscach publicznych, ale jak tylko pojawia się wątek LGBT, to nagle okazuje się, że nie wolno nic powiedzieć, bo to mowa nienawiści i hejty.
Sorry, ale dla mnie "nie lubię gejów (no bo jednak nie "geji"), nie jest gorsze od "nie lubię matek z rozwrzeszczanymi dziećmi" albo "nie lubię Sebixów rozmawiających głośno przez telefon w autobusie". I jedni i drudzy mogą poczuć się urażeni gdyby to przeczytali. Trochę pachnie podwójnymi standardami.
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 14:09   #4205
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

LOL. Analogia między milionami ludzi którzy są mordowani a panią która staje w szeregu z mordercami. Bo jest atakowana!
Piękne, piękne. Już płaczę przez te punkty. No żebym zaraz z odwodnienia nie padła!
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 14:09   #4206
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Czym ci geje zawinili, ze tak sie nimi obrzucacie na tym watku?
W tym wątku własnie niczym nie zawinili, gdzieś indziej, ale tu jest to wywlekane.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 14:12   #4207
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Tak właśnie, HIPOKRYZJA to idealna nazwa dla tego wątku i całego portalu
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 14:20   #4208
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Carolina nie idź
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 14:28   #4209
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Dziewczyny, no nie idźcie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 14:41   #4210
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Trochę bije hipokryzją z tego wątku. Można wytykać ludziom ich gust w doborze ubrań, wychowanie dzieci, współżycie z sąsiadami, zachowanie w miejscach publicznych, ale jak tylko pojawia się wątek LGBT, to nagle okazuje się, że nie wolno nic powiedzieć, bo to mowa nienawiści i hejty.
Sorry, ale dla mnie "nie lubię gejów (no bo jednak nie "geji"), nie jest gorsze od "nie lubię matek z rozwrzeszczanymi dziećmi" albo "nie lubię Sebixów rozmawiających głośno przez telefon w autobusie". I jedni i drudzy mogą poczuć się urażeni gdyby to przeczytali. Trochę pachnie podwójnymi standardami.
nie lubisz pewnych zachowań - ROZWRZESZCZANIA i ROZMAWIANIA GŁOŚNO PRZEZ TELEFON

nie lubisz pewnej zróźnicowanej grupy osób tylko dlatego, że kochają osoby tej samej płci. Tylko za to, że są

Jeśli nie widzisz różnicy to znaczy, że idealnie wpasowujesz się w #dobrązmianę na wizażu
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 14:49   #4211
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
nie lubisz pewnych zachowań - ROZWRZESZCZANIA i ROZMAWIANIA GŁOŚNO PRZEZ TELEFON

nie lubisz pewnej zróźnicowanej grupy osób tylko dlatego, że kochają osoby tej samej płci. Tylko za to, że są

Jeśli nie widzisz różnicy to znaczy, że idealnie wpasowujesz się w #dobrązmianę na wizażu
Chwila moment. Ona nigdzie nie napisała, że nie lubi ich tylko dlatego, że są. Może tak jak niektórym przeszkadza głośno rozmawiający Sebix, tak innym przeszkadza dwóch panów/dwie panie okazujące sobie czułość na ulicy. Przecież tak samo nikt tutaj nie napisał, że Seba przeszkadza komuś tylko dlatego, że w ogóle żyje, tylko przez to że kolokwialnie mówiąc, drze japę w miejscu publicznym.
Chodzi mi o to, że ludzie są różni i nie rozumiem dlaczego zachowania homoseksualne nie mają prawa podlegać ocenie w tym samym stopniu co kąpanie dziecka w miejskiej fontannie czy założenie biustonosza z silikonowymi ramiączkami. Tak jak gejowi czy lesbijce może być przykro jeśli poczyta ten wątek, tak Karynie, która jest wielbicielką silikonowych ramiączek też nie będzie do śmiechu. O to mi chodzi.
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 14:55   #4212
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Chwila moment. Ona nigdzie nie napisała, że nie lubi ich tylko dlatego, że są. Może tak jak niektórym przeszkadza głośno rozmawiający Sebix, tak innym przeszkadza dwóch panów/dwie panie okazujące sobie czułość na ulicy. Przecież tak samo nikt tutaj nie napisał, że Seba przeszkadza komuś tylko dlatego, że w ogóle żyje, tylko przez to że kolokwialnie mówiąc, drze japę w miejscu publicznym.
Chodzi mi o to, że ludzie są różni i nie rozumiem dlaczego zachowania homoseksualne nie mają prawa podlegać ocenie w tym samym stopniu co kąpanie dziecka w miejskiej fontannie czy założenie biustonosza z silikonowymi ramiączkami. Tak jak gejowi czy lesbijce może być przykro jeśli poczyta ten wątek, tak Karynie, która jest wielbicielką silikonowych ramiączek też nie będzie do śmiechu. O to mi chodzi.
Napisała - geje są obrzydliwi jak robaki.

tzn jakie? Kochanie osoby tej samej płci? bo to jest JEDYNE uniwersalne zachowanie homoseksualne.

I sorry - jeśli porównujesz ODMAWIANIE komuś prawa do normalnego życia, małżeństwa, dzieci i wszystkiego tego co mają dane osoby heteroseksualne do obśmiania silikonowym ramiączek, to sorry, ale na tak żenującym poziomie dyskutować nie będę.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 14:56   #4213
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Chwila moment. Ona nigdzie nie napisała, że nie lubi ich tylko dlatego, że są. Może tak jak niektórym przeszkadza głośno rozmawiający Sebix, tak innym przeszkadza dwóch panów/dwie panie okazujące sobie czułość na ulicy. Przecież tak samo nikt tutaj nie napisał, że Seba przeszkadza komuś tylko dlatego, że w ogóle żyje, tylko przez to że kolokwialnie mówiąc, drze japę w miejscu publicznym.
Chodzi mi o to, że ludzie są różni i nie rozumiem dlaczego zachowania homoseksualne nie mają prawa podlegać ocenie w tym samym stopniu co kąpanie dziecka w miejskiej fontannie czy założenie biustonosza z silikonowymi ramiączkami. Tak jak gejowi czy lesbijce może być przykro jeśli poczyta ten wątek, tak Karynie, która jest wielbicielką silikonowych ramiączek też nie będzie do śmiechu. O to mi chodzi.
Napisz wprost o co ci chodzi. Nie krepuj się.
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 15:01   #4214
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Chwila moment. Ona nigdzie nie napisała, że nie lubi ich tylko dlatego, że są. Może tak jak niektórym przeszkadza głośno rozmawiający Sebix, tak innym przeszkadza dwóch panów/dwie panie okazujące sobie czułość na ulicy. Przecież tak samo nikt tutaj nie napisał, że Seba przeszkadza komuś tylko dlatego, że w ogóle żyje, tylko przez to że kolokwialnie mówiąc, drze japę w miejscu publicznym.
Chodzi mi o to, że ludzie są różni i nie rozumiem dlaczego zachowania homoseksualne nie mają prawa podlegać ocenie w tym samym stopniu co kąpanie dziecka w miejskiej fontannie czy założenie biustonosza z silikonowymi ramiączkami. Tak jak gejowi czy lesbijce może być przykro jeśli poczyta ten wątek, tak Karynie, która jest wielbicielką silikonowych ramiączek też nie będzie do śmiechu. O to mi chodzi.
no nie wiem.
Przeczytam tutaj, że noszenie topów przed pępek jest karynowaniem, passe i w ogóle ohydne i sobie pomysle, ok, spoko, może się trochę oburzę, bo je lubię, ale zaraz o tym zapomne.
Przeczytam, że kogoś brzydzi to, że trzymam się za rękę z moim chłopakiem, a kiedy z nim zerwę, to potem wiążę się z dziewczyną i dla kogoś to jest okropne i bardzo mu to przeszkadza. Nie chcesz wiedzieć co dziewczyna w depresji i nerwicy myśli sobie czytając takie rzeczy.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 15:02   #4215
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
Napisz wprost o co ci chodzi. Nie krepuj się.
...i tak bana nie dostaniesz XD

Edytowane przez 201607111028
Czas edycji: 2016-07-09 o 15:03
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 15:10   #4216
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
Napisz wprost o co ci chodzi. Nie krepuj się.
Chodzi mi o to, że wg wielu wizażanek jeśli ktoś nie postrzega świata tak:

Seba gadający głośno przez telefon w autobusie - burak, cham, prostak.
Geje/lesbijki trzymający się za ręce w tym samym autobusie - cudowni, wspaniali, można patrzeć godzinami.

jest od razu równany z błotem i ma zgniły mózg.

Ok, tekst o robactwie mi umknął i twierdzę, że to gruba przesada. Jednak dalej nie rozumiem dlaczego niektóre rzeczy mogą przeszkadzać, a inne nie.

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
no nie wiem.
Przeczytam tutaj, że noszenie topów przed pępek jest karynowaniem, passe i w ogóle ohydne i sobie pomysle, ok, spoko, może się trochę oburzę, bo je lubię, ale zaraz o tym zapomne.
Przeczytam, że kogoś brzydzi to, że trzymam się za rękę z moim chłopakiem, a kiedy z nim zerwę, to potem wiążę się z dziewczyną i dla kogoś to jest okropne i bardzo mu to przeszkadza. Nie chcesz wiedzieć co dziewczyna w depresji i nerwicy myśli sobie czytając takie rzeczy.
A dlaczego ta dziewczyna nie może o tym zapomnieć, albo odwrotnie - skąd wiesz, że ktoś zaraz zapomni o tym, że się z niego/niej śmiano ze względu na top za pępek? Przecież wiadomo, że żadnego hejtu nie wolno brać do siebie i się nim przejmować. Czym się różni hejt i wytykanie palcami ze względu na orientację od hejtu ze względu na ubiór czy zachowanie?

Edytowane przez _Bumblebee_
Czas edycji: 2016-07-09 o 15:11
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 15:13   #4217
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to, że wg wielu wizażanek jeśli ktoś nie postrzega świata tak:

Seba gadający głośno przez telefon w autobusie - burak, cham, prostak.
Geje/lesbijki trzymający się za ręce w tym samym autobusie - cudowni, wspaniali, można patrzeć godzinami.

jest od razu równany z błotem i ma zgniły mózg.

Ok, tekst o robactwie mi umknął i twierdzę, że to gruba przesada. Jednak dalej nie rozumiem dlaczego niektóre rzeczy mogą przeszkadzać, a inne nie.

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

[/COLOR]

A dlaczego ta dziewczyna nie może o tym zapomnieć, albo odwrotnie - skąd wiesz, że ktoś zaraz zapomni o tym, że się z niego/niej śmiano ze względu na top za pępek?
stupid-girl miała racje, jak się nie widzi różnicy między ramiączkami/topem a orientacją seksualną/kolorem skóry/wyznaniem, to nie ma sensu dyskutować


po za tym, mnie obrzydzają pary heteroseksualne. Idę sobie parkiem, a tu tacy siedzą sobie na ławce, dziewczyna siedzi chłopakowi na kolanach i jeszcze sie z nim całuje. Fuj. Uważam, że to januszowanie.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 15:14   #4218
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Jedno jest pewne: od paru dni panuje na tym naszym plotkowym forum jakaś dziwna, zbiorowa histeria.
Szczytowanie NATO tak na was wpływa czy coś ?
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 15:15   #4219
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
stupid-girl miała racje, jak się nie widzi różnicy między ramiączkami/topem a orientacją seksualną/kolorem skóry/wyznaniem, to nie ma sensu dyskutować


po za tym, mnie obrzydzają pary heteroseksualne. Idę sobie parkiem, a tu tacy siedzą sobie na ławce, dziewczyna siedzi chłopakowi na kolanach i jeszcze sie z nim całuje. Fuj. Uważam, że to januszowanie.
I z tego powodu masz zgniły mózg?
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 15:16   #4220
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
I z tego powodu masz zgniły mózg?
trollo
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 15:17   #4221
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
stupid-girl miała racje, jak się nie widzi różnicy między ramiączkami/topem a orientacją seksualną/kolorem skóry/wyznaniem, to nie ma sensu dyskutować
Nie rozumiem po prostu dlaczego jeden hejt jest lepszy od drugiego? Może ja jestem właśnie takim sebixem czy karyną i lubię sobie pogadać głośno przez telefon i cholernie mi przykro jak czytam, że komuś to przeszkadza. Tak samo gejowi/lesbijce będzie przykro po tekście o robakach,
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 15:24   #4222
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Ja też tylko czekam na reakcję moderacji. Każdy ma prawo do własnego zdania ale obrażanie kogoś ze względu na orientację to nie jest "własne zdanie". To jest niesamowicie szkodliwa mowa nienawiści i to nie powinno mieć miejsca na publicznym forum. Nie powinno mieć miejsca nigdzie, a ludzi wyrażających takie "poglądy" powinno się zwyczajnie karać.
Moderacja sie jiz w innym watku wypowiedziala na ten temat.
Pisanie, ze ktos jest obrzydliwy jak robak i jest zboczencem jest wyrazaniem wlasnego zdania i jest tolerowane tutaj.

Dlatego ostatni gasi swiatlo!
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 15:31   #4223
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Napisała - geje są obrzydliwi jak robaki.

tzn jakie? Kochanie osoby tej samej płci? bo to jest JEDYNE uniwersalne zachowanie homoseksualne.

I sorry - jeśli porównujesz ODMAWIANIE komuś prawa do normalnego życia, małżeństwa, dzieci i wszystkiego tego co mają dane osoby heteroseksualne do obśmiania silikonowym ramiączek, to sorry, ale na tak żenującym poziomie dyskutować nie będę.
Pozwolę sobie zacytować twój post, jako że zgadzam się z każdym słowem. Czytanie tego wątku powoli staje się udręką. Już zupełnie nie dziwię się, że tyle dziewczyn odchodzi. Babrajcie się we własnym sosie.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 15:34   #4224
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Nie rozumiem po prostu dlaczego jeden hejt jest lepszy od drugiego? Może ja jestem właśnie takim sebixem czy karyną i lubię sobie pogadać głośno przez telefon i cholernie mi przykro jak czytam, że komuś to przeszkadza. Tak samo gejowi/lesbijce będzie przykro po tekście o robakach,
nie da się tego traktowąć tak samo.
widzisz różnicę między stratą bluzki a stratą matki? czy tez nie?
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 16:06   #4225
201607121223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 240
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
lecz inne wyzażanki powyciągały moje posty z X miesięcy wstecz
Czyli już nie uważasz, że geje są ohydni jak smarki i że powinni móc zawierać związki małżeńskie, jak każdy człowiek?

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
nie jest gorsze od "nie lubię matek z rozwrzeszczanymi dziećmi" albo "nie lubię Sebixów rozmawiających głośno przez telefon w autobusie". I jedni i drudzy mogą poczuć się urażeni gdyby to przeczytali. Trochę pachnie podwójnymi standardami.
Jest, bo to zupełnie inna definicja, cecha określająca daną osobę, niż styl bycia. Tak samo jak płeć, kolor skóry czy kraj pochodzenia.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
nie lubisz pewnych zachowań - ROZWRZESZCZANIA i ROZMAWIANIA GŁOŚNO PRZEZ TELEFON

nie lubisz pewnej zróźnicowanej grupy osób tylko dlatego, że kochają osoby tej samej płci. Tylko za to, że są

Jeśli nie widzisz różnicy to znaczy, że idealnie wpasowujesz się w #dobrązmianę na wizażu
Tak, właśnie w tym rzecz.
201607121223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 16:15   #4226
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Czekacie na reakcję moderacji A to dobre. To ja Wam już teraz mogę - punkty dostanie Elion i ja
Tak, o ile będziesz obrażać wprost użytkownika, to żadna niespodzianka.
Niepotrzebnie sprowokowano ponownie użytkowniczkę, w imię czego zastanawiam się..nudy na wątku? Cały temat był wręcz przeżuty wcześniej, na wszelkie sposoby.
I oczywiście nie jest też żadną nowością, że nienawistne i homofobiczne zachowanie nie będzie tolerowane, tak więc poproszę użytkowników o takich poglądach o udanie się na inne forum lub zachowanie opinii dla siebie. Od tego momentu poproszę o spokój obie strony sporu albo bezlitośnie polecą punkty.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2016-07-09 o 16:17
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 16:20   #4227
201607121223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 240
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Laisla, Twoje prośby na nic się zdają. I dlatego jako adminka masz prawo rozdawać za to bany. Bo takie pobłażanie jakie czynisz sprawia, że to forum umiera - kolejne osoby odchodzą przez nacjonalistyczne trolle.
201607121223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 16:42   #4228
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Czekam aż forum imploduje. Myślę że tak za tydzień
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 17:06   #4229
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Pedofilów też niebawem będzie trzeba lubieć, i inne zboczenia. W końcu tacy się urodzili, jak to nie można im pozwolić spełniac swoich fantazji?!
Nie widzisz różnicy pomiędzy wykorzystywaniem seksualnym dzieci a suwerenną decyzją dwojga dorosłych osób?
Dla mnie takie posty to obnażanie własnej głupoty, wstyd by mi było gdybym się wypowiadała o czymś, o czym clearly mam zerowe pojęcie.

Powracając do Januszy, dziś pani ominęła kolejkę do autobusu przechodząc przed przystankiem i sprytnie pierwsza wśliznęła się do środka.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 17:32   #4230
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny - odsłona III

Ja tam nie lubię kobiet. Nie w sensie, że jestem hetero. Tak po prostu nie lubię. Czy to znaczy, że uraziłam wszystkie kobiety czytające mojego posta? Też są grupą społeczną, nawet większą niż osoby o odmiennej orientacji seksualnej od mojej.
Chociaż nie, ja ich nie nazywam robakami. Parę razy jednak padło z moich ust określenie pustaka (bo niestety na takie elementy trafiałam w swoim życiu i na palcach jednej ręki wymienię kobiety, które TOLERUJĘ).
I szczerze to, że taka kobieta ma depresję i sobie coś pomyśli czytając tego posta, jakoś nie szczególnie mnie rusza a już na bank nie zacznę jej nagle lubić.

Edytowane przez b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Czas edycji: 2016-07-09 o 17:33
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-15 21:08:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.