Krok po kroku: makijaż na randkę - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 17:56   #91
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Michunko, pomarańczowa cera zawsze mnie razi, czy to w wersji na dzień czy na karnawał. Tak samo brwi rysowane czarną kredką - dla mnie wygląda to tandetnie, wręcz wulgarnie i zdania nie zmienię. Poza tym, sama używasz różowego cienia do powiek, a kogoś innego krytykujesz ("brawa" za konsekwencję). Ale koniec. Nie chcę dyskutować na ten temat, bo to nie wątek Michunki tylko Agi.


Dziś na próbę nałożyłam różowy cień na powieki i powiem szczerze jestem zdziwiona, że pasuje także do zielonookich. Raczej unikałam tego koloru wcześniej, ale moim zdaniem ładny odcień różu może pięknie podkreślić tęczówkę i dodaje świeżości spojrzeniu. Warto poeksperymentować, a nuż ten nieszczęsny róż i wam się spodoba.
charliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:20   #92
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

brwi nie maluję na czarno tylko na brązowo. Nie maluję kredką tylko cieniami przeznaczonymi do brwi. Róż w moim wątku jest tylko "w celach pokazowych". Nie wyszłam i nie wyjdę w takim kolorze nigdzie(chyba).

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

mnie również razi malowanie brwi poprzez zrobienie czarnej krechy. Przyjrzałam się brwiom na swoim wątku i faktycznie zdjęcia dają efekt dziwny :/ nie mam kreseczek. Brwi są cienkie ale to nie kreski. Na żywo nie wyglądają tak jak na tych zdjęciach. Może kiedyś nauczę się robić zdjęcia tak by wyeksponować to co bym, chciała.
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:34   #93
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
brwi nie maluję na czarno tylko na brązowo. Nie maluję kredką tylko cieniami przeznaczonymi do brwi. Róż w moim wątku jest tylko "w celach pokazowych". Nie wyszłam i nie wyjdę w takim kolorze nigdzie(chyba).

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

mnie również razi malowanie brwi poprzez zrobienie czarnej krechy. Przyjrzałam się brwiom na swoim wątku i faktycznie zdjęcia dają efekt dziwny :/ nie mam kreseczek. Brwi są cienkie ale to nie kreski. Na żywo nie wyglądają tak jak na tych zdjęciach. Może kiedyś nauczę się robić zdjęcia tak by wyeksponować to co bym, chciała.
A myślisz że w jakim celu Agi makijaże zamieszczane są na głównej?
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:49   #94
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

gdybym swoje obrabiała, robiła dobrym aparatem i przy dobrym oświetleniu też bym się mogła chwalić. Najważniejszy jest upór w tym co się robi i wiara w swoje siły. Każdy tu może spróbować swoich sił.
Chyba powstawiam parę makijaży "z tych normalnych", nadających się do noszenia(bo te karnawałowe takie nie były ) i pamiętajcie. Nie ma idealnych ludzi. W każdym znajdzie się coś jakże nieidealnego. Zamiast pisać co się nam w danym człowieku nie podoba, doceńmy to co ma ładnego...
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 19:53   #95
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Tak rzadko ostatnio sie wypowiadam
Ale poruszyły mnie niektóre wypowiedzi, oczywiscie osób krytycznie nastawionych.
Jestem przerazona złymi emocjami, jadem, brakiem dystansu i najwazniejsze -brakiem zrozumienia sensu powstania tego makijazu i wogóle, po co powstają takie makijaze na takich portalach.
No ale coz, czytelników sie nie wybiera a o gustach sie nie dyskutuje
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 20:22   #96
ameliax
Zadomowienie
 
Avatar ameliax
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 718
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Jej, jakie emocje.
Do mnie makijaż przemawia. Prawda, że lekko zmieniłabym sposób nakładania cieni, ale to już inna sprawa. Wygląda Pani w nim bardzo młodo i korzystnie. Jeżeli miałabym się do czego przyczepić to kontrast.Wywołuje niepotrzebny efekt "trupio-bladej" cery, ale z drugiej strony uwypukla dokładny sposób cieniowania. Ja, jako zupelny laik, jestem z tego zadowolona.
Pozdrawiam.
__________________
Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.


kosmetyki
ameliax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 01:29   #97
elzbietkaaa
Raczkowanie
 
Avatar elzbietkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice wrocławia
Wiadomości: 266
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Przepięknie wygląda rozświtlacz Sama napewno nie wymyśliłabym takiego cieniowania naprawde pomysłowe i świetnie w nim wyglądasz
__________________
Serdecznie zapraszam ;D
http://www.maxmodels.pl/elzbietkaaaa.html
i mój blog
http://elzbietkaamakeup.blogspot.com/

Nie zezwalam na kopiowanie moich zdjec!!!!
elzbietkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 07:52   #98
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Przepięknie Śliczna porcelanowa cera, o takiej mogę tylko pomarzyć
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:03   #99
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Tak rzadko ostatnio sie wypowiadam
Ale poruszyły mnie niektóre wypowiedzi, oczywiscie osób krytycznie nastawionych.
Jestem przerazona złymi emocjami, jadem, brakiem dystansu i najwazniejsze -brakiem zrozumienia sensu powstania tego makijazu i wogóle, po co powstają takie makijaze na takich portalach.
No ale coz, czytelników sie nie wybiera a o gustach sie nie dyskutuje
To jaki jest sens powstawania takiego makijazu i po co on powstaje na takim portalu?
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:28   #100
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Tak rzadko ostatnio sie wypowiadam
Ale poruszyły mnie niektóre wypowiedzi, oczywiscie osób krytycznie nastawionych.
Jestem przerazona złymi emocjami, jadem, brakiem dystansu i najwazniejsze -brakiem zrozumienia sensu powstania tego makijazu i wogóle, po co powstają takie makijaze na takich portalach.
No ale coz, czytelników sie nie wybiera a o gustach sie nie dyskutuje


Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
To jaki jest sens powstawania takiego makijazu i po co on powstaje na takim portalu?
To poważnie?
Po to, by kogoś zainspirować, być może komuś się spodoba i zechce się tak pomalować. Może ktoś zaryzykuje i pomaluje się na kolory, których dotychczas nie używał itd.
Na pewno nie po to, by ktos wypisywał "mam dośc patrzenia na tą modelkę", "wygląda jak kosmitka", "jest przerażająca". Ciekawe, dlaczego te osoby, które tak krytykują, same nie dadzą tu swoich makijazy lub nie wkleją swoich zdjęć? Ah tak, zapomnialam. Przecież wtedy same bylyby narażone na krytykę, a tak są "bezpieczne".

Widać, to nadal nie jest zrozumiałe dla niektorych osób.
Nikt tu nie mówi, że nie mozna napisać, że makijaż wam się nie podoba! Ważne, aby napisać to kulturalnie, ze smakiem, a nie rzucać chamskie epitety. Oceniamy makijaż a nie autorkę/wygląd!
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:54   #101
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
To jaki jest sens powstawania takiego makijazu i po co on powstaje na takim portalu?
Też się zastanawiam czy Ty tak na poważnie pytasz?

Tak w mega skrócie: można podpatrzeć różne techniki, różne kolory, różne zestawienia, zainspirować się całym makijażem albo tylko jakimś jego elementem.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 17:34   #102
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
A myślisz że w jakim celu Agi makijaże zamieszczane są na głównej?
W celach pokazowych to dziewczyny umieszczają makijaże na MM Te tutaj jak np ten o rozświetlaniu ma raczej dawać jakeś wskazówki i własnie inspirować, pokazywać jak można sie pomalować itp

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Też się zastanawiam czy Ty tak na poważnie pytasz?

Tak w mega skrócie: można podpatrzeć różne techniki, różne kolory, różne zestawienia, zainspirować się całym makijażem albo tylko jakimś jego elementem.
W takim razie nie rozumiem dalej zacytowanego przeze mnie postu. Właśnie dziewczyny które czytają te artykuły i które chcą się inspirować podpatrywać różne kolory, różne techniki, różne zestawienia itp komentują, tylko że niestety wszystkie makijaże Agi są podobne do siebie bo wszystkie są malowane na tej samej modelce. Plus dziewczyny piszą co im się nie podoba a Agabil ma za przeproszeniem w nosie większość próśb i rad swoich czytelniczek więc jak dla mnie te artykuły to pokazówka którą mogę oglądać na Moich makijażach. Na głównej stronie liczyłabym na coś więcej. Ja się mogę jej makijażami inspirować bo mam tak samo ciemne włosy, jasne oczy i cerę ale więcej niż 3/4 moich koleżanek to ciepłe szatynki, oliwkowe brunetki, ciepłe i chłodne blondynki i one co najwyżej mogą rzucić okiem na zdjęcie i stwierdzić ładne albo nieładne byłoby miło gdyby skoro Agabil maluje już wszystko na sobie (co dla mnie jest trochę karmieniem własnej próżności ) dawała wskazówki jak można dany makijaż zmodyfikować żeby pasował komuś innemu niż tylko jej.



Tak jak np Ty masz dosyć specyficzne, charakterystyczne makijaże. Dla większości osób w Polsce Twoje makijaże na co dzień mogłyby być za mocne, zbyt jaskrawe itp. I teraz taki sam sens by miało gdybyś Ty co tydzień na głównej stronie zamieszczała swoje makijaże na niebieskookiej blondynce żeby inne dziewczyny mogły się inspirować. Tylko niewielka część czytających faktycznie by cos mogła z tego wynieść. I o to tu chodzi. Jeśli jest to artykuł na głównej stronie to podobnie jak inne artykuły z głównej powinien być skierowany do większej grupy docelowej nie tylko do chłodnych szatynek o porcelanowej skórze i czystych błękitnych oczach, które lubią photoshopa. Wg mnie oczywiście.
(Moim celem nie jest obrażenie kogokolwiek)
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2012-02-17 o 17:38
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 17:54   #103
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
W celach pokazowych to dziewczyny umieszczają makijaże na MM Te tutaj jak np ten o rozświetlaniu ma raczej dawać jakeś wskazówki i własnie inspirować, pokazywać jak można sie pomalować itp



W takim razie nie rozumiem dalej zacytowanego przeze mnie postu. Właśnie dziewczyny które czytają te artykuły i które chcą się inspirować podpatrywać różne kolory, różne techniki, różne zestawienia itp komentują, tylko że niestety wszystkie makijaże Agi są podobne do siebie bo wszystkie są malowane na tej samej modelce. Plus dziewczyny piszą co im się nie podoba a Agabil ma za przeproszeniem w nosie większość próśb i rad swoich czytelniczek więc jak dla mnie te artykuły to pokazówka którą mogę oglądać na Moich makijażach. Na głównej stronie liczyłabym na coś więcej. Ja się mogę jej makijażami inspirować bo mam tak samo ciemne włosy, jasne oczy i cerę ale więcej niż 3/4 moich koleżanek to ciepłe szatynki, oliwkowe brunetki, ciepłe i chłodne blondynki i one co najwyżej mogą rzucić okiem na zdjęcie i stwierdzić ładne albo nieładne byłoby miło gdyby skoro Agabil maluje już wszystko na sobie (co dla mnie jest trochę karmieniem własnej próżności ) dawała wskazówki jak można dany makijaż zmodyfikować żeby pasował komuś innemu niż tylko jej.



Tak jak np Ty masz dosyć specyficzne, charakterystyczne makijaże. Dla większości osób w Polsce Twoje makijaże na co dzień mogłyby być za mocne, zbyt jaskrawe itp. I teraz taki sam sens by miało gdybyś Ty co tydzień na głównej stronie zamieszczała swoje makijaże na niebieskookiej blondynce żeby inne dziewczyny mogły się inspirować. Tylko niewielka część czytających faktycznie by cos mogła z tego wynieść. I o to tu chodzi. Jeśli jest to artykuł na głównej stronie to podobnie jak inne artykuły z głównej powinien być skierowany do większej grupy docelowej nie tylko do chłodnych szatynek o porcelanowej skórze i czystych błękitnych oczach, które lubią photoshopa. Wg mnie oczywiście.
(Moim celem nie jest obrażenie kogokolwiek)
Chyba się nie rozumiemy
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 18:07   #104
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Chyba się nie rozumiemy
Możliwe wg mnie tylko makijaże Agabil na głównej to pokazówka a nie cokolwiek na czym można by się inspirować czy cokolwiek z tego wyciągnąć (poza artykułem o rozświetlaniu) i w tym wypadku serio nie wiem po co te artykuły na głównej.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 22:34   #105
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Możliwe wg mnie tylko makijaże Agabil na głównej to pokazówka a nie cokolwiek na czym można by się inspirować czy cokolwiek z tego wyciągnąć (poza artykułem o rozświetlaniu) i w tym wypadku serio nie wiem po co te artykuły na głównej.

mam takie samo zdanie
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 10:01   #106
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez charliee Pokaż wiadomość
Najpierw wypowiem się, na temat makijażu Agi. Moim zdaniem jest dziewczęcy, delikatny, romantyczny. Aga wygląda w nim świeżo i z klasą, nie ma tu nic przerysowanego. Może jest blada, ale cóż taka karnacja, nie każdy jest fanką opalania. Osobiście najbardziej podoba mi się karnacja pośrednia, ani za blada ani za ciemna, ale to wiadomo, kwestia gustu. Nie mniej jednak irytuje mnie, kiedy osoby, które same nie umieją się umalować, są pierwsze do wyrażania opinii. To tyczy się zwłaszcza Michunki...


Nie cytowałam wszystkich Twoich wypowiedzi Michunko, bo nie mam czasu ich szukać. Napiętnujesz róż i określasz makijaż Agi jako tandetny... a ja się dziwie, że piszesz o tandecie sama ją reprezentując... uparłaś się na ten róż, jakby był on synonimem kiczu. To że masz uczulenie na ten odcień nie oznacza, że wszyscy je muszą mieć, zwłaszcza mężczyźni - jak stwierdzasz... (co za znawczyni..., robiłaś sondę?).
Poza tym, co rozumiesz przez słowo tandeta? Zajrzałam w Twoje makijaże i co widzę? Pomarańczowa twarz kontrastująca z kruczoczarnymi włosami, sztuczne rzęsy, kolory bijące po twarzy - żółć z turkusem, fiolet z połyskującym oranżem, za dużo matu albo nadmiar świecących cieni, ciężkie krechy, ciężkie brwi (nawet jeśli po chemii, to można je inaczej rozrysować, subtelniej, jaśniejszą kredką). Jeżeli już wyrażasz opinię i czepiasz się różowego koloru (u Agi stonowanego), to może najpierw sama przemyśl, czy Twoje turkusy, neonowe żółcie połączone z pomarańczową cerą nie rażą bardziej (bo mnie, niestety tysiąc razy mocniej).
Rzeczywiście, ona ma tragiczne te makijaże.... a Agi się czepia bo zrobiła skromną różową kreskę.


---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
makijaz jest po to aby sie nim bawic..Agnieszka ma technike i pokazuje nam rozne makijaze ktore same powinnysmy interpretowac pod siebie ...kolor wam nie odpowiada? mozecie uzyc innego..troche fantazji..czy moze co niektore z was cierpia na jej brak ?
TEŻ robię taką kreskę ale nudziakową, więc nie rozumiem problemów co poniektórych.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena3city Pokaż wiadomość
Oczywiscie prawda jest zawsze tylko jedna
Nie ubliżam, pisze co myslę
fotki przeswietlone
kontrasty sa przez to straszne
uwazam ze usta sa niedomalowane, dolna warga zawsze jest zawezona
wlosy przy nasadzie zawsze sa w pudrze albo taki kontrast- kolejny
kreska na oku jak dla mnie za ostra, jak by nie domazana
no i rzes nie widac
nie mowie , nie pisze- doklej!, opalaj sie! - bo ja tez mam taka karnacje jak osoba na fotce, ja sie opalac nie moge nie stety nigdy w zyciu
juz napisalam pare slow o make up, po prostu nie podobaja mi sie wiecznie te same podkniecia
jednak cokolwiek nie napisze odmiennego jest to samo
sie nie czepiam uwierz mi , bo mi to i tak nic by nie dalo, od gadanie sie laska nie domaluje ani fotki nie zmienia
Dita von Tesse te ma bardzo jasną skore , a mimo wszystko jest piekna i podkreslone jest to co powinno- oko i usta nie trzeba przesadzac, kreska, rzesy
Nie chodzi mi o kase jaką ma i stylistow , tylko o metode i efekt. Wiele z Was sie maluje i wiecie ze malym kosztem tez mozna wiele. Kwestia jeszcze JAK .
mowie co mysle patrzac
a to jak se wyglada ona dla innych to mnie malo obchodzi ,kazdy ma wlasne zdanie
dla mnie NOT
Wiem, że jesteś zbanowana, ale nie pitol, bo akurat ten makijaż nie został jakoś tragicznie obrobiony. Oczy mnie już nie bolą od patrzenia na te kontrasty ^^

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
gdybym swoje obrabiała, robiła dobrym aparatem i przy dobrym oświetleniu też bym się mogła chwalić. Najważniejszy jest upór w tym co się robi i wiara w swoje siły. Każdy tu może spróbować swoich sił.
Chyba powstawiam parę makijaży "z tych normalnych",
nadających się do noszenia(bo te karnawałowe takie nie były ) i pamiętajcie. Nie ma idealnych ludzi. W każdym znajdzie się coś jakże nieidealnego. Zamiast pisać co się nam w danym człowieku nie podoba, doceńmy to co ma ładnego...
eeeee, a kogo to obchodzi?

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
byłoby miło gdyby skoro Agabil maluje już wszystko na sobie (co dla mnie jest trochę karmieniem własnej próżności ) dawała wskazówki jak można dany makijaż zmodyfikować żeby pasował komuś innemu niż tylko jej.
też dobry pomysł
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 10:17   #107
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

dodaj swoje prace, też chętnie skomentuję. Jeżeli brak ci odwagi lub nie masz co pokazać-żegnam. Powtarzam,że to były makijaże wykonane tylko i wyłącznie na konkurs stąd udziwnienia powstałe na mojej twarzy sama na sobie mogłam powydziwiać. Co mojego talentu(lub jak to piszą niektóre-braku) chętnie postawiam zdjęcia moich klientek... po oceniacie sobie jak wyglądają moje prace na kimś.
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 16:57   #108
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Michunka daaj już sobie spokój bo to nie jest watek o Twoich makijażach tylko Agnieszki.
poza tym nie uwierze ze osoba która sie srednio maluje potrafi duzo lepiej pomalowac kogos innego...
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 17:01   #109
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Michunka daaj już sobie spokój bo to nie jest watek o Twoich makijażach tylko Agnieszki.
poza tym nie uwierze ze osoba która sie srednio maluje potrafi duzo lepiej pomalowac kogos innego...
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 18:35   #110
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

szkoda nerwów i mojego czasu na aroganckie i pozbawione kultury zaczepki. Widzę ,że tu nie można oceniać makijażu. Myślałam, że po to dodaję się tu zdjęcia, że każdy może wyrazić swoje zdanie. Najwidoczniej się myliłam...
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 18:42   #111
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

wyrazilas juz swoje zdanie kilka stron wczesniej a pozostale dyskusje czy ktos ma talent czy nie , sa tu zupelnie niepotrzebne jesli nie dotycza autorki i nie tyczy sie to tylko Ciebie zeby nie bylo.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 19:00   #112
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Moje Szczeście stwierdził, że Aga wygląda niesamowicie i, że to makijaż idealny na randkę.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 23:12   #113
Madmuaselle
Raczkowanie
 
Avatar Madmuaselle
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 88
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Mi się nie podoba .. za dużo tego różowego
Madmuaselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 20:46   #114
wysepka
Raczkowanie
 
Avatar wysepka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 61
GG do wysepka
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Ale sie namieszalo tutaj!!!!! A ponoc tak jak pisze w tytule ¨krok po kroku¨ mialo byc. Nazekacie ze makijaz Aga robi tylko na sobie ( z czym po czesci sie zgadzam) ale przeciez to ze ktos jest brunetka czy ruda nie oznacza ze technika (a oto chodzi w cyklu krok po kroku) nie pasuje do was!!! Na kazdym oku wyglada inaczej... Wezcie na przyklad pokazy mody gdy wszystkie modelki malowane sa tak samo, a u kazdej inny efekt daje.Probowalyscie na sobie? Niepasuja wam kolory? Zmiencie je!!! Nie widze powody by jedna druga ośmieszała!!!
I wiecie co jest śmieszne... ze po 4 stronach krytyki żadna nie miała pytania co do wykonania makijażu :/
__________________
http://perfecthousewife-wysepka.blogspot.com/
http://duszyzwierciadlo.blogspot.com/

¨Jesli masz cos zrobic dobrze zrob to sam¨

Edytowane przez wysepka
Czas edycji: 2012-02-20 o 22:52
wysepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 12:19   #115
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

A ja widzę coś innego niż jest w opisie.

Na fotach 5 i 6 pojawia się na powiecie niebieska kreska. W opisie jest czarna kredka na linii rzęs.

Mam zwidy?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 15:21   #116
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

jA rozumiem udziwnienia, Aga też czasami takie stosuje, ale twoim daleko jakiejś estetyki było.
I jak komuś się nie podoba różowa kreska to niech wybierze inny kolor, dlaczego tak się niektórzy uparli ?
Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
dodaj swoje prace, też chętnie skomentuję. Jeżeli brak ci odwagi lub nie masz co pokazać-żegnam. Powtarzam,że to były makijaże wykonane tylko i wyłącznie na konkurs stąd udziwnienia powstałe na mojej twarzy sama na sobie mogłam powydziwiać. Co mojego talentu(lub jak to piszą niektóre-braku) chętnie postawiam zdjęcia moich klientek... po oceniacie sobie jak wyglądają moje prace na kimś.


---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
szkoda nerwów i mojego czasu na aroganckie i pozbawione kultury zaczepki. Widzę ,że tu nie można oceniać makijażu. Myślałam, że po to dodaję się tu zdjęcia, że każdy może wyrazić swoje zdanie. Najwidoczniej się myliłam...
No przecież to zrobiłam - moim zdaniem są okropne ((
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 21:52   #117
Amanda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 9
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Bardzo dziękuję za uśmiech modelki. Śliczny uśmiech!!! Urocza fotka, rysy jakby złagodzone - jestem pod wrażeniem uśmiechu!

Z kreską poeksperymentuję, na sobie widzę w wersji bardziej roztartej ale z różem może tworzyć fajny efekt.
Amanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 21:23   #118
vanesia1
Zadomowienie
 
Avatar vanesia1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 686
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Fatalny makijaż.
__________________

Tym razem to będziesz TY!


vanesia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 22:39   #119
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Aga, bardzo ładnie Ci w tym makijażu. Wyglądasz świeżo i dziewczęco. Nie jestem przekonana do kreski, ale nie przeszkadza mi ona przy otwartych oczach.
Zawsze jestem oczarowana Twoimi makijażami.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.