Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-20, 09:19   #1651
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cathy

Ja nie zmigrowałam zbyt dużo a mam sporo do wygarnięcia. Jakoś nie może mi się to do biustu wbić, wygarniam do misek i wygarniam ale końca nie widać

Rozi- avek ładny choć z Twoim zdjęciem lepszy skąd ja znam tę pieguskę?

Adusia też zmieniła avek- piękny tylko trochę za mało widać

Ciągle czytam także jestem tu
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-08-20 o 09:21
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:28   #1652
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Rozi- avek ładny choć z Twoim zdjęciem lepszy skąd ja znam tę pieguskę?
to Anna Vyalitsyna,rosyjska modelka
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:29   #1653
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Żeby dobrać nowy rozmiar stanika trzeba zacząć od dobrego zmierzenia się, a nie od obecnego rozmiaru stanika.
Mierzymy się pod biustem na wydechu i bardzo ciasno, odejmujemy 5cm i zaniżamy obwód w dół.
Np. 73cm pod biustem (ciasno, na wydechu) - 5cm = 68cm, zaniżamy do obwodu 65 (UK 30).
Obecnie ścisnę się pod biustem do 69 cm, ale nie wybieram obwodów 60 (28), bo wtedy miska jest bardziej zabudowana, a obwód 65(30) po plecach mi nie jeździ.

Teraz mierzymy się luźno w biuście, ani na wdechu ani na wydechu, sama mam z tym problem. Ale powiedzmy w pozycji naturalnej i z tymi obwodami idziemy do kalkulatora, np TU

Tam po wpisaniu swoich wymiarów wyjdzie nam rozmiar UK i PL.
Szukając w markach: Freya, Panache, Fantasie itd... patrzymy oczywiście na rozmiary UK.
Jak już upatrzymy model warto poczytać w katalogach: małobiuściastym i biuściastym jakie są o tym modelu opinie, czy miska wypada standardowo, czy jest większa niż standard (wtedy bieżemy mniejszą miskę niż nam wyszło w kalkulatorze), czy jest mniejsza niż standard (wtedy większą), czy jest rozciągliwy (wtedy bierzemy mniejszy obwód stanika i przeliczamy miskę, skacząc o 2 miski, np 65DD = 60F w angielskiej rozmiarówce).

To tak pokrótce.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:34   #1654
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
dzień dobyr
no i wszystko już wiem jestem tym 1%
no to ja chyba też

nosze sobie to moje 30DD i dobrze się w tym czuje, ale wydaje mi się, że mogłabym w 28 uderzyć (bo 30 zapinam najciaśniej i jest jeszcze luzzz )

zmigrować mi nic pewnie nie zmigruje, bo nie ma co ()
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:55   #1655
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

T3klo wszystko jasne, tylko poweidz jak mierzyć się w biuście (taśma przez brodawki czy pod nimi?, bo to może być całkiem inny wynik i tym samym inny rozmiar)

Winly
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:55   #1656
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Żeby dobrać nowy rozmiar stanika trzeba zacząć od dobrego zmierzenia się, a nie od obecnego rozmiaru stanika.
Mierzymy się pod biustem na wydechu i bardzo ciasno, odejmujemy 5cm i zaniżamy obwód w dół.
Np. 73cm pod biustem (ciasno, na wydechu) - 5cm = 68cm, zaniżamy do obwodu 65 (UK 30).
Obecnie ścisnę się pod biustem do 69 cm, ale nie wybieram obwodów 60 (28), bo wtedy miska jest bardziej zabudowana, a obwód 65(30) po plecach mi nie jeździ.

Teraz mierzymy się luźno w biuście, ani na wdechu ani na wydechu, sama mam z tym problem. Ale powiedzmy w pozycji naturalnej i z tymi obwodami idziemy do kalkulatora, np TU

Tam po wpisaniu swoich wymiarów wyjdzie nam rozmiar UK i PL.
Szukając w markach: Freya, Panache, Fantasie itd... patrzymy oczywiście na rozmiary UK.
Jak już upatrzymy model warto poczytać w katalogach: małobiuściastym i biuściastym jakie są o tym modelu opinie, czy miska wypada standardowo, czy jest większa niż standard (wtedy bieżemy mniejszą miskę niż nam wyszło w kalkulatorze), czy jest mniejsza niż standard (wtedy większą), czy jest rozciągliwy (wtedy bierzemy mniejszy obwód stanika i przeliczamy miskę, skacząc o 2 miski, np 65DD = 60F w angielskiej rozmiarówce).

To tak pokrótce.
o matko mi wyszło wg tego kalkulatora UK 32C a PL 70C ja chyba jestem jak dla mnie to skomplikowane jak diabli
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:04   #1657
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
T3klo wszystko jasne, tylko poweidz jak mierzyć się w biuście (taśma przez brodawki czy pod nimi?, bo to może być całkiem inny wynik i tym samym inny rozmiar)

Winly
mierzyć tam gdzie jest najwięcej w biuście
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 10:31   #1658
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Rozi, a może by tak na samej górze podwiesić wątek z tytułem wielkimi literami: ZANIM ZGŁOSISZ UDZIAŁ W ZAMÓWIENIU, PRZECZYTAJ albo cos takiego, zeby się rzucało w oczy nowym, żeby w końcu zaczęli czytać
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:32   #1659
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
o matko mi wyszło wg tego kalkulatora UK 32C a PL 70C ja chyba jestem jak dla mnie to skomplikowane jak diabli
70(32)C to super rozmiar, w każdym sklepie z bielizną coś znajdziesz. Fakt we Freyach, Panachach możesz nie mieć pełnego wyboru.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
mierzyć tam gdzie jest najwięcej w biuście
Dokładnie tak, tam gdzie najwięcej.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:40   #1660
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

mi z kalkuratora wyszlo ze mam 30E i tak to wyglada w praktyce (pochwale sie teraz swoim zbiorem prawidlowo dobranych stanikow ) :
Panache Anastasia - idealny
Freya arabella - idealny
Freya Rio fuksja - duzomiseczkowy
M&S Ceriso - za duza miska
M&S Ceriso (30DD ) - idealny

moze jakas zdolna bestia pokusilaby sie o stworzenie sprytnej tabelki z modelami i moglybysmy tam wpisywac swoje spostrzezenia ( np. za luzny obwod,malomiseczkowy itd ).
wiem ze jest gdzies taka tabelka ale strasznie wielgasna a my tu caly czas w sumie o te same modele pytamy .
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:45   #1661
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Panache Anastasia - idealny
Freya arabella - idealny
Freya Rio fuksja - duzomiseczkowy
M&S Ceriso - za duza miska
M&S Ceriso (30DD ) - idealny
Freya Arabella uchodzi za dużomiseczkowca i wiele osób bierze ją miskę mniejszą niż standardowo nosi rozmiar, więc sądzę że nie dogadamy się tak łatwo.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 10:49   #1662
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

serio? uuu to rzeczywiscie byloby trudno .....
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:52   #1663
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
mi z kalkuratora wyszlo ze mam 30E i tak to wyglada w praktyce (pochwale sie teraz swoim zbiorem prawidlowo dobranych stanikow ) :
Panache Anastasia - idealny
Freya arabella - idealny
Freya Rio fuksja - duzomiseczkowy
M&S Ceriso - za duza miska
M&S Ceriso (30DD ) - idealny

moze jakas zdolna bestia pokusilaby sie o stworzenie sprytnej tabelki z modelami i moglybysmy tam wpisywac swoje spostrzezenia ( np. za luzny obwod,malomiseczkowy itd ).
wiem ze jest gdzies taka tabelka ale strasznie wielgasna a my tu caly czas w sumie o te same modele pytamy .
TA tabelka

Rio fukcja a rio scarlet 28f to zupełnie inny stanik, scarlet ma zdecydowanie luźniejszy obwód i mniejsze miseczki- jakim cudem? oba lubię, ale boję się kupic teraz rio beżowego bo nie wiem czego się spodziewać.

WinlyEm
niestety w praktyce wygląda to tak, że jak ktoś ma przeczytać to przeczyta. A ja jestem od przenoszenia postów więc to robię
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 11:02   #1664
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A ja mam zgoła inne pytanie z innej kategorii... Czy jak wybrałam egzamin na prawo jazdy oddzielna teoria i oddzielna praktyka to czy mogę po zapłaceniu jeszcze zmienić na łączony? Orientuje sie ktoś? Bo termin teorii mam na 10.09 a łączone są nawet na jutro.... Łączony kosztuje mniej.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 11:43   #1665
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Tak Rozi o ta tabelke mi chodzilo. Teraz patrze ze nie jest taka zla
A jesli chodzi o prawko to niestety nie wiem jak jest teraz , robilam dawno temu.
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 12:14   #1666
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Gadmarko zrob mi zdjecie kolczyka to Ci dorobie drugiego, bo nie pamietam juz co Ci tam wyslalam
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 13:01   #1667
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Z góry przepraszam, jeśli kogoś/coś pominę Siedzę sobie w kawiarence, niestety za głupotę się płaci. "spsułam" sobie komputer i potrzebuję dostępu do neta, coby znów się mnie słuchał, prędkość ściągania powalająca, ech, normalnie kogoś skrzywdzę Byłam w praccowni taty, ale tamten komp jest tak przepchany, że tylko się uruchamie i nic więcej się na nim nie da zrobić, a tata narzeka, że wolno chodzi (), zamiast zrobić porządek na dysku. Jak się sypie, to wszystko naraz.

Gadmarka, Miciel, WI i inne niedowiarki Widzialam na własne oczy chudzinkę na której 28B wisiało jak na haku, a teraz po pół roku (ok 8 miesięcy) wypełnia 28C, więc proszę mi tu nie pleść I Łajti kto mi ostatnio mówił, że jej się staniki robią za małe

Angel ja się na milenie nie znam, więc nie pomogę, ale po obejrzeniu wzorów skłaniam się ku brytyjczykom. Poza tym musisz też brać pod uwagę, że nie nosisz tego samego rozmiaru w polskiej i brytyjskiej rozmiarówce.

Violl szkoda tego wieczorku Bolly Arabelka jest dużomiseczkowa i ma rozciądliwy obwód (ale tego nie mogłaś chyba sprawdzić) więc skoro miseczki były dobre, to albo jesteś nadtabelkowa, albo się źle pomierzyłaś. Zmierz się jeszcze raz dokładnia, a najlepiej, żeby ktoś Cię zmierzył szczególnie w obwodzie, bo jak to robimy same, wychodzi zwykle parę cm wiecej. Jeśli nadal wyjdzie tak samo, znaczy że jesteś nadtabelkowa, tzn że musisz szukać miski o oczko więcej w Twoim wypadku, niż wychodzi z brafittera. Tak czy inaczej, wygląda na to, że jesteś wąskofiszbinowa, więc Panache raczej dla Ciebie odpadają, ewentualnie Maskaradki, Cleo i CK Showgirl, one jeszcze nie są tak mocno szerokofiszbinowe. Freye jak najbardziej (polecam fuksjowe Rio - dużomiseczkowe). I we wszystkim obwód 28, u Ciebie również pewnie wkrótce do podszycia, możesz szukać effuniaków - 60 jest 60 i pogrzebać w polskich Mirena/Comexim, moje zdanie o rodzimych wyżej, ale są osoby, którym pasują. to tak w skrócie

Winly 28F jak nic

Isilindil zasada jest taka, że jeżeli zmniejszasz obwód (bo np zmigrowałaś) to muszisz zwiększyć miseczkę o dwa oczka, żeby była takiej samej wielkość jak w staniku z większym obwodem, czyli np. 30DD--->28F i odwrotnie - jeśeli 28G nie jesteś w stanie dopiąć to zwiększasz obwód o oczko, miskę zmniejszając o dwa, czyli 28G--->30FF. O rozciągliwości napisała już T3kla, choć to też dość subiektywne, ale w większości się sprawdza

Trzymajcie kciuki za mojego kompa, coby ożył, bo jak się rodzice dowiedzą, to mi kark skręcą i więcej porad stanikowych nie będzie
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 13:14   #1668
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Winly 28F jak nic


Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Widzialam na własne oczy chudzinkę na której 28B wisiało jak na haku, a teraz po pół roku (ok 8 miesięcy) wypełnia 28C, więc proszę mi tu nie pleść
no to zaczynam wierzyć w cuda. Może i mi się uda choc troszkę


edit: uciekam z głupimi pytaniami, ide poczytać w odpowiednim wątku

http://www.allegro.pl/item712957416_...28ff_60ff.html
takie cosik?

Ev bez Twoich porad nie przeżyjemy, jakby co to zrobimy tutaj akcje-zrzutę na nowego kompa dla Ciebie
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-20 o 13:22
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 13:35   #1669
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
jestem nowa w kwestii uświadamiania... mam pytanie o te staniki z Mileny, warto zainwestować w tą firmę na początek, czy lepiej panache albo coś innego? Chyba jak będę w Krakowie to się wybiorę na bra-fitting (chyba tak to się nazywa?)
To mój pierwszy stanik tej firmy, więc nie napiszę Ci nic konkretnego, mam go od poniedziałku, powiem tyle, ze jest sliczny, ale na początek chyba lepiej zainwestowac w Freye albo Panache, bo są lepiej zabudowane i pewnie ułatwią migracje

Viollet często spinam włosy, ale od gumek mi się niszczą. Dziękuję za poradę Na poprzednich zdjeciach gdzie pokazywala sukienke rozowa moje wlosy wygladaly okropnie, bo sie zbuntowaly, wiec moze stad te spostrzezenia.

Cotka, ja zauwazylam, ze po tabsach mi biust skoczyl okolo 0,5 - 1 rozmiaru.teraz jak odstawie to za male staniki sie przydadza

WI Dziękuje jak obrabiałam sobie zdjęcie i uciełam je powyżej ust to pomyslalam o Tobie, bo tez masz avka w tym stylu
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 13:35   #1670
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Freya Arabelka 28F wypada na 28FF bo jest dużomiseczkowa

Adusia- Twój avek przypomina mi jedną z zeszłorocznych kolekcji Abercrombie B. ładnie!
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-08-20 o 13:37
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 13:49   #1671
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Żeby dobrać nowy rozmiar stanika trzeba zacząć od dobrego zmierzenia się, a nie od obecnego rozmiaru stanika.
Mierzymy się pod biustem na wydechu i bardzo ciasno, odejmujemy 5cm i zaniżamy obwód w dół.
Np. 73cm pod biustem (ciasno, na wydechu) - 5cm = 68cm, zaniżamy do obwodu 65 (UK 30).
Obecnie ścisnę się pod biustem do 69 cm, ale nie wybieram obwodów 60 (28), bo wtedy miska jest bardziej zabudowana, a obwód 65(30) po plecach mi nie jeździ.

Teraz mierzymy się luźno w biuście, ani na wdechu ani na wydechu, sama mam z tym problem. Ale powiedzmy w pozycji naturalnej i z tymi obwodami idziemy do kalkulatora, np TU

Tam po wpisaniu swoich wymiarów wyjdzie nam rozmiar UK i PL.
Szukając w markach: Freya, Panache, Fantasie itd... patrzymy oczywiście na rozmiary UK.
Jak już upatrzymy model warto poczytać w katalogach: małobiuściastym i biuściastym jakie są o tym modelu opinie, czy miska wypada standardowo, czy jest większa niż standard (wtedy bieżemy mniejszą miskę niż nam wyszło w kalkulatorze), czy jest mniejsza niż standard (wtedy większą), czy jest rozciągliwy (wtedy bierzemy mniejszy obwód stanika i przeliczamy miskę, skacząc o 2 miski, np 65DD = 60F w angielskiej rozmiarówce).

To tak pokrótce.
No nareszcie jak przysłowiowej krowie na rowie! T3kla, dziękiJuż zaczęłabym się mierzyć, gdyby nie to, że jednak w miejscu publicznym jestem...
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 13:59   #1672
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
jeśeli 28G nie jesteś w stanie dopiąć to zwiększasz obwód o oczko, miskę zmniejszając o dwa, czyli 28G--->30FF.
Wg mnie tu powinno być 28G--->30F
Bo miski w UK idą: A, B, C, D, DD, E, F, FF, G, GG, H, HH, J, JJ, K

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
No nareszcie jak przysłowiowej krowie na rowie! T3kla, dziękiJuż zaczęłabym się mierzyć, gdyby nie to, że jednak w miejscu publicznym jestem...
Cieszę się że pomogłam
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 15:12   #1673
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Freya Arabelka 28F wypada na 28FF bo jest dużomiseczkowa
dzięki

Rozi instrukcja obrazkowa w watku EDM wymiata respect
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-20 o 15:13
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 16:02   #1674
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

WI, Aragon chyba dobry, ale wkurza mnie ta wstążeczka bo się odbija pod bluzką więc nie wiem czy się go nie pozbędę tyle, że w przypływie euforii odcięłam metki
jakby ktoś reflektował ... 32E

sorry, że się nie odzywam ale jakoś ostatnio się nie mogę pozbierać
ale czytam co tu skrobiecie
codziennie boli mnie głowa i ogólnie wszystko jest do

Viollet, dzięki
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2009-08-20 o 16:04
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 16:24   #1675
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ilona, wlanie się zastanawiałam gdzie zniknęłaś. Mam nadzieję ze Ci się ułoży (zmienia nam się skład, tylu osób z początków forum nie ma...)

co do staników to ja mam do oddania Panache Rosa, wersja biało-kolorowa 32F; moja mama zamówiła a w międzyczasie odkryła ze zmigrowała i rosa lezy z metkami nietknięta. Ten sam model 30g wygląda na mamie rewelacyjnie!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 17:05   #1676
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Pracuję na pogotowiu ratunkowym, jestem asystentką. Głownie sterylizuję narzędzia chirurgiczne, pakuję w zestawy Trochę sie to mija z moim wykształceniem, ale nie ja pierwsza i nie ostatnia Poza narzędziami gapie się na mega przystojnych lekarzy

nawet nie wiecie jak ciężko się pracuje, gdy dookoła Ciebie chodzą faceci jak z bajki...są strasznie przystojni Ale czas szybko mija
To nic dziwnego, że nie pracujesz w swoim wyuczonym zawodzie. Takie czasy Praca zdaje się być, że tak powiem, PRZYJEMNA każda chciałaby mieć takie widoki na codzień Najlepiej to porób im foty z przyczajki i nam tu wklej


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
nosze sobie to moje 30DD i dobrze się w tym czuje, ale wydaje mi się, że mogłabym w 28 uderzyć (bo 30 zapinam najciaśniej i jest jeszcze luzzz )

zmigrować mi nic pewnie nie zmigruje, bo nie ma co ()
Witaj w klubie zgłasza się 60E


Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Gadmarka, Miciel, WI i inne niedowiarki Widzialam na własne oczy chudzinkę na której 28B wisiało jak na haku, a teraz po pół roku (ok 8 miesięcy) wypełnia 28C, więc proszę mi tu nie pleść I Łajti kto mi ostatnio mówił, że jej się staniki robią za małe


Violl szkoda tego wieczorku Bolly Arabelka jest dużomiseczkowa i ma rozciądliwy obwód (ale tego nie mogłaś chyba sprawdzić) więc skoro miseczki były dobre, to albo jesteś nadtabelkowa, albo się źle pomierzyłaś. Zmierz się jeszcze raz dokładnia, a najlepiej, żeby ktoś Cię zmierzył szczególnie w obwodzie, bo jak to robimy same, wychodzi zwykle parę cm wiecej. Jeśli nadal wyjdzie tak samo, znaczy że jesteś nadtabelkowa, tzn że musisz szukać miski o oczko więcej w Twoim wypadku, niż wychodzi z brafittera. Tak czy inaczej, wygląda na to, że jesteś wąskofiszbinowa, więc Panache raczej dla Ciebie odpadają, ewentualnie Maskaradki, Cleo i CK Showgirl, one jeszcze nie są tak mocno szerokofiszbinowe. Freye jak najbardziej (polecam fuksjowe Rio - dużomiseczkowe). I we wszystkim obwód 28, u Ciebie również pewnie wkrótce do podszycia, możesz szukać effuniaków - 60 jest 60 i pogrzebać w polskich Mirena/Comexim, moje zdanie o rodzimych wyżej, ale są osoby, którym pasują. to tak w skrócie


Trzymajcie kciuki za mojego kompa, coby ożył, bo jak się rodzice dowiedzą, to mi kark skręcą i więcej porad stanikowych nie będzie
A więc jest nadzieja na wzrost atutów

Dziękuję za wykład jeszcze Cię pewnie będę molestować na PW, więc tym bardziej trzymam kciuki żeby Twój komputer odżył!


Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Viollet, dzięki
Ale że za co? nie pamiętam, nie rozumiem... aż się boję, że to jakaś ironia i dostanę za coś po głowie zaraz



Zmykam się pakować
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 17:24   #1677
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
mierzyć tam gdzie jest najwięcej w biuście
tnx


Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Gadmarko zrob mi zdjecie kolczyka to Ci dorobie drugiego, bo nie pamietam juz co Ci tam wyslalam
serio? jeny byłoby wspaniale : jupi:
Pastereczko w którym wątku wklejałas tą fotkę z konturowaniem twarzy, nie zdążyłam zapisać, a później mi już umknęło

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Ilona, wlanie się zastanawiałam gdzie zniknęłaś. Mam nadzieję ze Ci się ułoży (zmienia nam się skład, tylu osób z początków forum nie ma...)
ale nowe też są ok?
__________________
Starsza pani po trzydziestce

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2009-08-20 o 17:26
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 17:32   #1678
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
t
ale nowe też są ok?
jasne że nawet bardziej niż ok !
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 17:32   #1679
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

gadmarka nie ma sprawy
rozi a co to za szwedke masz na avku? :P
Pranie ciesze się ze list Cie zaskoczyl
Darianna wybrala kolczyki te które myślałam znowu trafiłam
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 17:34   #1680
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Zmykam się pakować
a ja właśnie skończyłam pakować część rzeczy bo się przeprowadzam do nowego mieszkanka z rodzicami, na dniach Nawet nie wiedziałam że tyle tego jest

Szukam właśnie stroju kąpielowego, z racji że od czerwca pracowałam, we wrześniu wyjeżdżam nad morze i nie mam stroju!
ten mi się podoba ale kurcze rozmiaru nie ma... nie mogę znaleźć albo nie umiem szukać
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.