kosmetyki Alterra - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-18, 18:41   #1111
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: kosmetyki Alterra

Ja używam na włosy tylko tych olejków i jestem zachwycona bardzo dobrze się zmywają (myję raz Alterrowym szamponem), nawilżają, nabłyszczają, itp
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 19:01   #1112
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez koniczynka15 Pokaż wiadomość
Ja używam na włosy tylko tych olejków i jestem zachwycona bardzo dobrze się zmywają (myję raz Alterrowym szamponem), nawilżają, nabłyszczają, itp
u mnie tak samo, zmywają się bardzo łatwo. Jeśli się nie przesadzi z ilością, to olejek powinien zejść po 1 myciu
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 19:09   #1113
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: kosmetyki Alterra

Oooo, dzięki dziewczyny
bo już zaczynałam się trochę bać że tylko do ciała będzie się nadawał
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 19:43   #1114
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
ps. jak wyczytasz mozesz mi napisac wniosek? bo nie mam czasu na przeczytanie calego watku, a po OCM tez dostalam tradziku, ktory lecze do tej pory. tzn nie sadze ze byla to jedyna przyczyna

dzisiaj w rossmannie kupilam balsam do ciala sa w przecenie. wachalam wszystkie i zdziwilo mnie to, ze rzekomo bezzapachowy pachnie.. wlasciwie to smierdzi jakas chemia
a jaki zapach kupiłaś?
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 20:34   #1115
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
a jaki zapach kupiłaś?
bezzapachowy kupiła, ale przecież wiadomo że coś takiego jak kosmetyk całkowicie bez zapachu nie istnieje...
każdy olej ma zapach
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 13:32   #1116
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: kosmetyki Alterra

Kupiłam dzisiaj ten brzoskwiniowy kremik tonujący
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-pfirsich.html

Byłam w innym Rossmannie (specjalnie się pofatygowałam kilka przystanków dalej) i o dziwo tam wizażanki zostawiły na półce dwie sztuki
Nie smarowałam się jeszcze na twarzy, ale na wierzchu dłoni wygląda bardzo fajnie, kolorek idealny - sprawdziłam też na brodzie i policzku. Jutro się nim wysmaruję przykładnie zamiast kremu na dzień i zdam relację, a po przynajmniej kilku dniach stosowania machnę recenzję. Od dawna szukałam czegoś co nie będzie mi spływało w upały a zarazem ujednolici mi cerę. Liczę na ten krem...
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 18:07   #1117
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: kosmetyki Alterra

Czekam z niecierpliwością na recenzję zwłaszcza czy nie zapycha
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 09:22   #1118
czarnuch
Przyczajenie
 
Avatar czarnuch
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: kosmetyki Alterra

U mnie w 3 Rossach brak kremu brzoskwiniowego, co jest ... ?
czarnuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 09:39   #1119
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez czarnuch Pokaż wiadomość
U mnie w 3 Rossach brak kremu brzoskwiniowego, co jest ... ?
Wizażanki wymiotły....

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez koniczynka15 Pokaż wiadomość
Czekam z niecierpliwością na recenzję zwłaszcza czy nie zapycha
Póki co napakowałam go za dużo aż zaczął się wałkować... Nie jestem przyzwyczajona do tonowania bo zawsze, nawet w najgorsze upały pakowałam kilogramy mocno kryjących podkładów...
A ten kremik daje fajny macik, ale zauważyłam, że nie warto przesadzać z ilością. Nawilża dobrze, matuje ale w okolicy nosa i brody nałożyłam za dużo i cały czas go czuję.
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 12:36   #1120
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Savanoja Pokaż wiadomość
Póki co napakowałam go za dużo aż zaczął się wałkować... Nie jestem przyzwyczajona do tonowania bo zawsze, nawet w najgorsze upały pakowałam kilogramy mocno kryjących podkładów...
A ten kremik daje fajny macik, ale zauważyłam, że nie warto przesadzać z ilością. Nawilża dobrze, matuje ale w okolicy nosa i brody nałożyłam za dużo i cały czas go czuję.
A wyrównuje chociaż trochę koloryt?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 13:23   #1121
ania smerfetka
Raczkowanie
 
Avatar ania smerfetka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 325
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A wyrównuje chociaż trochę koloryt?
Ja uważam że tak, tylko jest dość ciemny więc trzeba uważać bo twarz może wyjść za bardzo brązowa w stosunku do szyi.
__________________
Piłam pokrzywę i drożdże.
Olejuję włosy od 30.08.2011
Stosuję pielęgnację a'la CG, choć jestem SG
Owsiankę jem regularnie od 10.10.2011
Od zawsze się ODCHUDZAM
ania smerfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 16:25   #1122
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Savanoja Pokaż wiadomość
Wizażanki wymiotły....

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------


Póki co napakowałam go za dużo aż zaczął się wałkować... Nie jestem przyzwyczajona do tonowania bo zawsze, nawet w najgorsze upały pakowałam kilogramy mocno kryjących podkładów...
A ten kremik daje fajny macik, ale zauważyłam, że nie warto przesadzać z ilością. Nawilża dobrze, matuje ale w okolicy nosa i brody nałożyłam za dużo i cały czas go czuję.
matuje, matuje- ma talk na początku w składzie
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 16:59   #1123
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez ania smerfetka Pokaż wiadomość
Ja uważam że tak, tylko jest dość ciemny więc trzeba uważać bo twarz może wyjść za bardzo brązowa w stosunku do szyi.
zgadzam sie
dlatego mi w ogole nie podpasowal. jestem bladziutka
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 19:40   #1124
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A wyrównuje chociaż trochę koloryt?
Dla mnie to stosunkowo nowe pojęcie bo ja zawsze byłam nastawiona na maksymalne maskowanie, nie mam do czego porównać efektu

Dzisiaj miałam go cały dzień na twarzy i przyznam, że u mnie spisał się wyśmienicie w kwestii matowienia! Było gorąco, pociłam się ale twarz wyglądała dobrze, taka muśnięta czymś... syfek na brodzie oczywiście był widoczny (korektora nie użyłam), mocniejsze przebarwienia np na czole też przebijały ale ogólnie tak naturalnie było. Na ten kremik tylko pudrem ciut omiotłam i to wszystko. Odcień jest dla mnie idealny!!!
Trochę ciężko jest mi się przestawić, ale twardo postanowiłam sobie zerwać z tapetą i naprawdę zadbać o cerę Bo powtarzam, ja ciężkie maski nakładałam do tej pory.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ania smerfetka Pokaż wiadomość
Ja uważam że tak, tylko jest dość ciemny więc trzeba uważać bo twarz może wyjść za bardzo brązowa w stosunku do szyi.
Jak dla mnie kolor jest idealny a też jestem córka młynarza.
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 19:52   #1125
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez ania smerfetka Pokaż wiadomość
Ja uważam że tak, tylko jest dość ciemny więc trzeba uważać bo twarz może wyjść za bardzo brązowa w stosunku do szyi.
Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
matuje, matuje- ma talk na początku w składzie
Cytat:
Napisane przez Savanoja Pokaż wiadomość
Dla mnie to stosunkowo nowe pojęcie bo ja zawsze byłam nastawiona na maksymalne maskowanie, nie mam do czego porównać efektu

Dzisiaj miałam go cały dzień na twarzy i przyznam, że u mnie spisał się wyśmienicie w kwestii matowienia! Było gorąco, pociłam się ale twarz wyglądała dobrze, taka muśnięta czymś... syfek na brodzie oczywiście był widoczny (korektora nie użyłam), mocniejsze przebarwienia np na czole też przebijały ale ogólnie tak naturalnie było. Na ten kremik tylko pudrem ciut omiotłam i to wszystko. Odcień jest dla mnie idealny!!!
Trochę ciężko jest mi się przestawić, ale twardo postanowiłam sobie zerwać z tapetą i naprawdę zadbać o cerę Bo powtarzam, ja ciężkie maski nakładałam do tej pory.
Namówiłyście mnie.
Nie mam bardzo bladej skóry, więc odcień pewnie się dopasuje. Latem taki krem tonujący będzie o wiele lepszy niż podkład, nawet lekki.

Mam nadzieję, że jutro uda mi się go wreszcie kupić.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 10:14   #1126
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: kosmetyki Alterra

fuksjaa warto go wypróbować, także dobrze, że dałaś się skusić
fakt, że potrafi zdenerwować - szczególnie tym wałkowaniem się - nie można pod niego użyć kremu (przynajmniej mi na każdym sie roluje) ani nakładać za dużo, ani rozcierać za dlugo....
jednak jak już po kilku dniach znajdzie się odpowiedni sposób to naprawdę widać jego zalety
co do krycia - on niby nie kryje, przygladając się twarzy z bliska widzę zaczerwienienia, rozszerzone naczynka czy małe krostki
ale z daleka, tzn z takiej odleglości jak oglądają nas ludzie cera wygląda ładnie - jest świeża, wypoczęta, ma równy koloryt
w przeciwieństwie do innych kremów tonujących jakich używałam alterra nie podkreśla rozszerzonych porów i skóra się nie świeci po nim
dlatego mimo wszystkich wad to jedyny tonujący krem jaki pewnie kupię ponownie - kiedy juz się skończy, bo uzywam od zeszłego lata i mam jeszcze z 1/3
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 10:53   #1127
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
fuksjaa warto go wypróbować, także dobrze, że dałaś się skusić
fakt, że potrafi zdenerwować - szczególnie tym wałkowaniem się - nie można pod niego użyć kremu (przynajmniej mi na każdym sie roluje) ani nakładać za dużo, ani rozcierać za dlugo....
jednak jak już po kilku dniach znajdzie się odpowiedni sposób to naprawdę widać jego zalety
co do krycia - on niby nie kryje, przygladając się twarzy z bliska widzę zaczerwienienia, rozszerzone naczynka czy małe krostki
ale z daleka, tzn z takiej odleglości jak oglądają nas ludzie cera wygląda ładnie - jest świeża, wypoczęta, ma równy koloryt
w przeciwieństwie do innych kremów tonujących jakich używałam alterra nie podkreśla rozszerzonych porów i skóra się nie świeci po nim
dlatego mimo wszystkich wad to jedyny tonujący krem jaki pewnie kupię ponownie - kiedy juz się skończy, bo uzywam od zeszłego lata i mam jeszcze z 1/3
Zauważyłam że ten kremik trzeba wklepywać i wtedy się nie roluje no i nie za dużo go nakładać... Nie potarfię efektu określić bo jest tak jak napisałaś:niby nie maskuje ale jednak sprawia, że skóra wygląda dużo lepiej Dzisiaj nic nie tarłam tylko wklepałam, przypudrowałam i jest ok. I oczywiście pod niego nic nie nakładałam, tylko hydrolat
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 12:23   #1128
Safu
Raczkowanie
 
Avatar Safu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 196
Dot.: kosmetyki Alterra

wszystko fajnie, terererere, ale dezodorant to mają straszny
__________________

Safu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 16:59   #1129
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Safu Pokaż wiadomość
wszystko fajnie, terererere, ale dezodorant to mają straszny
Hmmm... nie pocieszyłaś mnie bo przymierzam się na ten w psikaczu jak tylko skończę aktualny.
A brałaś poprawkę, że to tylko dezodorant (a nie antyperspirant)? Bo dla mnie najważniejsze by glinu nie było, pocić cię mogę byle nie śmierdzieć.
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 07:40   #1130
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Safu Pokaż wiadomość
wszystko fajnie, terererere, ale dezodorant to mają straszny
oj tak
nie wiem czy masz na myśli kulkę czy psikacz, ja mam kulkę
Savanoja, ja brałam poprawkę na to, że można sie po nim pocić (choć producent opisuje że wyciąg z sząłwi będzie też zmniejszal pocenie)
ale ta kulka nie dość że wzmaga pocenie - czyli jesteś mokra po pachami siedząc i pijąc kawę, to jeszcze zapach potu staje się po nim nieznośny
zaczęłam go nawet uzywać z anitidralem, myśląc, że skoro nie będę sie po antidralu pocić to alterra da sie zuzyć - nic z tego, ta kulka jakby zmniejszała działanie antidralu i było to samo
aktualnie mam jego resztki i zuzywam na stopy w ciepłe dni - przez chwilę fajnie chłodzi ale tylko tyle
dodam, że to jedyny kosmetyk alterry, który mi się nie spodobał, resztą jestem niemal zachwycona
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 12:16   #1131
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: kosmetyki Alterra

Kulka Alterra?? jak bym mogła,to w każdym Rossmannie nakleiłabym plakat - NIE KUPOWAĆ!!
Wszystkie fakty na jego temat potwierdzam, ze smutkiem, bo chciałam, żeby był super. Ale wzmaga pocenie o 200%, wzmaga śmierdzenie - a myślałam, że to niemożliwe, mimo stosowania blokera Ziai - lało się ze mnie

Spray z kolei... ma w składzie alkohol,więc jego działanie jest już bardziej skuteczne - słabo hamuje pocenie, ale maskuje zapach a do tego w pierwszych godzinach (2-3) ładnie pachnie świeżo-cytrusowo.Jednak alkohol może trochę podrażniać -zwłaszcza tuż po goleniu - piecze niemiłosiernie - ale to już indywidualna sprawa każdej skóry
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 12:32   #1132
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: kosmetyki Alterra

To ja jestem chyba jakimś ewenementem, bo dla mnie kulka Alterry była całkiem ok - zaznaczam, że na noc używam blokera Ziai więc potrzebowałam wyłącznie czegoś co nawilży i złagodzi skórę po blokerze.

Nie lało się ze mnie, pachy były suche (jak to brzmi ) i zero nieprzyjemnego zapachu.

Nie była świetna, ot zwyczajna.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 15:16   #1133
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
To ja jestem chyba jakimś ewenementem, bo dla mnie kulka Alterry była całkiem ok - zaznaczam, że na noc używam blokera Ziai więc potrzebowałam wyłącznie czegoś co nawilży i złagodzi skórę po blokerze.

Nie lało się ze mnie, pachy były suche (jak to brzmi ) i zero nieprzyjemnego zapachu.

Nie była świetna, ot zwyczajna.
ja tez sie dziwie bo kupilam ta kulke. w sumie niedawno. czyli jestem w fazie testowania. aczkolwiek dla mnie jest to jak zwykla kulka. jest goraco wiec trzeba sie moze czesciej myc :P ja nie wiem, mi nie wzmaga pocenia sie
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 17:08   #1134
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: kosmetyki Alterra

Hmmm... tyle napisałyście o kulce, że bankowo jej nie kupię.
Ale ja już od dłuższego czasu mam focha na wszelkie kulki, sztyfty itp bo nie znoszę jak mi się coś lepi i nienawidzę wręcz śladów na ubraniach pod pachami. Tego za groma niczym wyprać się nie da No i to mi dało do myślenia właśnie.... że co ja mam na skórze?! Wiem, wiem.... mokre plamy nie są estetyczne ale do diabła jestem człowiekiem rasy białej i mam prawo się pocić W sumie nie leje się ze mnie jakoś specjalnie, taki normalne chyba pocenie mam i spraye mi wystarczają. Golę się zawsze wieczorem, rano psikam i jest ok, nic nie szczypie
Najbardziej lubię takie psikacze w szklanych butelkach, a jeśli do tego skład przyjazny człowiekowi... Mam jeszcze trochę Isany med (bez alko jest), ale jak tylko ją skończę to nabędę Alterrowy psikacz.
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 19:05   #1135
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
ja tez sie dziwie bo kupilam ta kulke. w sumie niedawno. czyli jestem w fazie testowania. aczkolwiek dla mnie jest to jak zwykla kulka. jest goraco wiec trzeba sie moze czesciej myc :P ja nie wiem, mi nie wzmaga pocenia sie
Ja uwielbiam kulkę Alterry. Jest najlepsza z NATURALNYCH dezodorantów. Naturalnie pomaga regulować potliwość dzięki wyciągom z roślin i tyle można wymagać. Dla porównania BIO Garnier kokosowy jest tragiczny. Nic nie robi. Możemy sobie darować jego aplikację
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 09:00   #1136
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: kosmetyki Alterra

Ja po wypłacie lecę po olejek i może ten krem kupię, aaa i odżywkę
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 00:40   #1137
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: kosmetyki Alterra

Alterromaniaczki a co powiecie o ampułkach z olejkiem do twarzy ?? Bo się nad nimi modliłam dzisiaj i w końcu nie wzięłam... bo nie wiem, czy to nie dla stricte dojrzałej i suchej cery?? I czy na lato dobre ??
Bo myłśałam o takiej kuracji anty-zmarszczkowej - 1-2 razy na tydzień po maseczce zaaplikować
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 08:07   #1138
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Alterromaniaczki a co powiecie o ampułkach z olejkiem do twarzy ?? Bo się nad nimi modliłam dzisiaj i w końcu nie wzięłam... bo nie wiem, czy to nie dla stricte dojrzałej i suchej cery?? I czy na lato dobre ??
Bo myłśałam o takiej kuracji anty-zmarszczkowej - 1-2 razy na tydzień po maseczce zaaplikować
Ale masz na myśli te żelowe ampułki czy szklane fiolki?

Te żelowe miałam, w środku jest mieszanina olejków.Bardzo dobrze nawilża i natłuszcza twarz.Używałam ich w zimie, sprawdziły się na medal.Bardzo dobre "doładowanie" dla skóry w bardziej ekstremalnych warunkach.
Teraz je odstawiłam bo latem nie potrzebuję aż tak skóry dokarmiać.Ale jak masz cerę suchą to jak najbardziej polecam.Nawet latem.
Działanie przeciwzmarszczkowe?Racze j nie.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 08:14   #1139
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Alterromaniaczki a co powiecie o ampułkach z olejkiem do twarzy ?? Bo się nad nimi modliłam dzisiaj i w końcu nie wzięłam... bo nie wiem, czy to nie dla stricte dojrzałej i suchej cery?? I czy na lato dobre ??
Bo myłśałam o takiej kuracji anty-zmarszczkowej - 1-2 razy na tydzień po maseczce zaaplikować
Miałam te ampułki przypominające rybki (żelowa powłoczka) no i u mnie się niestety nie sprawdziły - zapchały mnie już przy pierwszym podejściu.
Zużyłam jako dodatek do balsamu do ciała.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:13   #1140
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ale masz na myśli te żelowe ampułki czy szklane fiolki?

Te żelowe miałam, w środku jest mieszanina olejków.Bardzo dobrze nawilża i natłuszcza twarz.Używałam ich w zimie, sprawdziły się na medal.Bardzo dobre "doładowanie" dla skóry w bardziej ekstremalnych warunkach.
Teraz je odstawiłam bo latem nie potrzebuję aż tak skóry dokarmiać.Ale jak masz cerę suchą to jak najbardziej polecam.Nawet latem.
Działanie przeciwzmarszczkowe?Racze j nie.
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Miałam te ampułki przypominające rybki (żelowa powłoczka) no i u mnie się niestety nie sprawdziły - zapchały mnie już przy pierwszym podejściu.
Zużyłam jako dodatek do balsamu do ciała.

Tak, dokładnie o żelowe rybki mi chodzi Dzięki za odpowiedzi
Ale jako, że cerę mam tłustą - to chyba sobie na razie odpuszczę - skoro mogą zapchać... poczekam chyba do jesieni/zimy, wtedy przyda się extra dawka nawilżenia i odżywienia po lecie. Albo profilaktycznie zakupię i jak po ekstremalnym opalaniu (unikam, ale wiadomo, zdarza się) przesuszę się za bardzo to będą jak znalazł.
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-08 02:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.