Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-05, 23:28   #2761
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

w ogóle mam chyba depresję..za dużo na raz- operacja, wyjazd, problemy w Polsce tez miałam prywtne, teraz ta opuchlizna, jeszcze tęsknie strasznie za TŻem - nie mogę spać , dzisiaj ryczałam...najgorsze że nie mam się komu wypłakac , do kogo przytulić ..
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 23:34   #2762
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
w ogóle mam chyba depresję..za dużo na raz- operacja, wyjazd, problemy w Polsce tez miałam prywtne, teraz ta opuchlizna, jeszcze tęsknie strasznie za TŻem - nie mogę spać , dzisiaj ryczałam...najgorsze że nie mam się komu wypłakac , do kogo przytulić ..
Selenko masz nas nam się zawsze możesz wypłakać Operacją się nie przejmuj, wszystko jest przecież dobrze. Problemy prywatne zawsze się jakś rozwiązują. A Tż... w dzisiejszych czasach czas tak szybko leci, że ani się obejrzysz i będziecie znowu szaleć w jacuzzi (dżizas jak to się piszę)
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 23:37   #2763
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Selena to nie depresja tylko postresowy stan, tyle emocji w jednym czasie.
Malo kto pamieta ze stresem sa tez pozytywne przezycia, jakos sie tak przyjęło to "zle " znaczenie jedynie
Mialas duze oczekiwania co do wyjazdu itd, pewno sie ziscily nie wszystkie + powrot do codziennosci..
mysle ze nie powinnas plakac, na bank wiele zrealizowalas

Lemirko, ja mam taki swoj barszczyk smieciowy to wrzuce jutro

a tu masz np ladny stanik do karmienia:http://cgi.ebay.co.uk/Emily-B-Bella-...item8262a3aa57

tu dobry, typowy
http://cgi.ebay.co.uk/BNWT-Maternity...item3ca701aad7

polecam marke HOT MILK - australia- drogo- pieknie





no i generanlnie stanikowe sklepy UK bo u nas dramat! albo paskudne albo sie nie trzymaja czego tam trzeba i nie zgadzam sie ze musi byc bez fiszbin, musi byc za to dobrze dobrany zeby fiszbina nie wbijala sie w piers bo od takiego ucisku moze byc zapalenie- stad te zalecenia o "bez"
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-11-05 o 23:50
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 00:03   #2764
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość

Ev effuniaków jeszcze nie sprawdzałam :0
narazie wtopiłam z maskaradkami, myślałam że to one są tym idealem i minuet nie leży, kokietka się rozjeżdża, a aragon górą odstaje.
To popróbuj Teraz jest sklep, więc nie trzeba tyle nerwów A Aragony często odstają jeśli jesteś między rozmiarami

Olcia ja bym jeszcze z brytyjczyków spróbowała 30F i FF

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Z czym mam mieszać Zielona jestem kompletnie
Ze sobą Próbki różnych formuł/firm aż do otrzymania idealnego odcienia/formuły. Dla przykładu moje ostatnie czyszczenie szafki- EDM matte (nie kryje), EGM Cover me (czasem kryje za mocno i jako cięższa może się ważyć, gdy nałożę za dużo), EGM Youthful Glow (krycie jak przy matte, ale milutki glow i lekka konsystencja), stweakowane Ivory i Blue i wyszedł podkład idealny Oczywiście weszło kilkanaście odcieni

A tak bardziej serio- potestuj te najpopularniejsze firmy i jeżeli zależy Ci na kryciu (jeśli dobrze pamiętam), to spróbuj trochę 'odchudzić' kryjące formuły, tak jak ja powyżej. W kryciu dużej różnicy nie będzie, ale w trwałości już tak

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
ostatnie zauroczenie to mad (fairly light), chyba w końcu jestem gotowa wpisać się do hitów, po tym jak ostatnio przetrwał nascie godzin w trudnych warunkach
Kusisz

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Skoro nie widzisz różnicy, to chyba też masz źle dobrany. Primery mogą mieć rozmaite właściwości, szukaj takiego, który będzie wspomagał twoją skórę, w zależności od tego, z czym masz problemy. Zastanów się, czego oczekujesz. Wygładzenia? Matowienia? Utrwalenia makijażu?
Święte słowa

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
A mnie zawsze dziwi, bo te wszystkie męskie zapachy to takie inne, głębokie wielowątkowe oryginalne i zwłaszcza sexy a jak kobiece wącham to wszystkie dla mnie podobne, ferromony walą czy co do nich
Patrz a ja mam odwrotnie, dla siebie jeszcze ostatecznie coś dobiorę, ale mojemu małemu to już zupełnie, bo albo totalne męskie świeżaki (klasyczne w którym miejscu), albo ciężkie i gorzkie, tak że mam wrażenie, że męskie robią na jedno kopyto

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hmmm...matu nie lubię-lubię lekkie glow , utrwalić makijaż chyba każda chce... Jakiś szczególnych wymogów więcej nie mam. Chyba będę musiała jakieś próbki wyżebrać z EDMu...
Spróbuj jedwabinika Haushki, albo z CS, możesz dodać odrobinkę silicy.

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Dobranoc Wszystkim
Dobranocka

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Kurcze tak się zachwycacie Lauress, że się zastanawiam czy na pewno mam te same minerały Mi w ogóle nie pasują...może to kwestia formuły i koloru?

Czy udało Wam się kiedyś zużyć biga? Bo jak tak patrzę na mojego to w tym tempie to jeszcze ze 2 lata będę go mieć...
1. To chyba my dwie mamy te same- mnie też laurka zupełnie nie podchodzi.

2. Tak, w ok 5 miesięcy

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
w ogóle mam chyba depresję..za dużo na raz- operacja, wyjazd, problemy w Polsce tez miałam prywtne, teraz ta opuchlizna, jeszcze tęsknie strasznie za TŻem - nie mogę spać , dzisiaj ryczałam...najgorsze że nie mam się komu wypłakac , do kogo przytulić ..
Sorry, ale myśmy już wyczerpały liczbę Wizażanek z depresją na ten rok, więc musisz poczekać do stycznia. A na razie ja Cię przytulę wirtualnie razem z brygadą RR

evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 07:17   #2765
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

dzień dobry

gabs, wiesz ja bym tak nie demonizowała zmian w czasie ciąży - urodziłam i wykarmiłam [po kilkanaście miesięcy] moja parkę i to dobrze po 30`
nie mam ani rozstępów ani zwiotczałego brzucha ani obwisłych piersi,
dużo zależy od genów, ale zwykła pielęgnacja wspomagana masażem b.dużo daje, bo sekret nie tkwi w tych wszystkich cudach-kosmetykach tylko w regularnym masażu [choćby oliwką na wilgotne ciało jak pisała atojka]

Hexx, jak dojdzie co do czego w sprawie filtrów Roc`a i Boots to nie zapomnij o mnie

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Paula, na "pocieszenie" Ci powiem, że moja Oli własnie urządziła awanturkę z 15 minutowym wyciem, ale się nie dałam, choć...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 07:22   #2766
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Selene bez dołowania mi się tuta bo jak nie

Pastereczko dziękuję z góry i czekam na PW
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 07:34   #2767
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Selenka, nie daj się złym emocjom. Nerwy do konserwy i na eksport A już zupełnie serio, według mnie problemy dzielą się na dwa typy - rozwiązywalne i nierozwiązywalne. Jeśli możesz problem rozwiązać, to po prostu to zrób. Jeśli nie da się go rozwiązać, to przestań o nim myśleć i się zamartwiać, szkoda nerwów.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 08:06   #2768
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

dzień dobry tak nietypowo, z rana dopiero wczoraj w nocy zorientowałam się, że dzisiaj przychodzi facet montować szafę, więc rano przeprowadziłam szybką akcję "urlop jednodniowy" (udaną!) Także pozdrawiam Was serdecznie znad śniadanka (kawa z mlekiem i bułeczki maślane)

tak mi się dłuższy weekend zrobił
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:09   #2769
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
tak mi się dłuższy weekend zrobił
Pozazdrościć, bo ja właśnie jednoosobowy brainstorm robię, może mnie olśni, w jakim optymalnym ujęciu obrobić dane z 4 lat do nowego raportu .... A jeszcze spore tłumaczenie nade mną wisi ... Dobrze, że to już piątek.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:12   #2770
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

obiecałam wizażance wczoraj na spotkaniu z Naamah że wstawię link ale za chiny nie pamiętam jej nicku z wizażu

Wizażanko z krótkimi włosami jeśli to czytasz, albo jeśli zobaczysz pomiędzy tymi wszystkimi wątkami to wstawiam link do tego kremu ROCa +jeszcze obrazek żeby być widoczną

Działanie: Długotrwale nawilża, rewitalizuje
i ujednolica skórę. Sprawia, że skóra odzyskuje zdrowy wygląd, staje się promienna i elastyczna.

Składniki aktywne: Zawiera silne czynniki nawilżające (gliceryna, Hydrovance – pochodna mocznika i mleczanu amonium) oraz witaminy (pochodna witaminy E - antyoksydant, witamina B5 i Bisabolol) oraz kompleks minerałów.

Dodatkowo krem zawiera filtry UVA/UVB chroniące skórę przed szkodliwym promieniowaniem. Formuła minimalizująca ryzyko alergii. Produkt niekomedogenny.

Preparat przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, stanowi doskonałą bazę pod makijaż.
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:14   #2771
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
ja właśnie jednoosobowy brainstorm robię
nie ma to jak powymieniać myśli z kimś inteligentnym
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 08:19   #2772
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
nie ma to jak powymieniać myśli z kimś inteligentnym
Dlatego też często gadam sama do siebie
Grunt, to skromność
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:22   #2773
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Dlatego też często gadam sama do siebie
Grunt, to skromność
ja tylko na siebie klnę
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:32   #2774
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Selenka, nie daj się złym emocjom. Nerwy do konserwy i na eksport A już zupełnie serio, według mnie problemy dzielą się na dwa typy - rozwiązywalne i nierozwiązywalne. Jeśli możesz problem rozwiązać, to po prostu to zrób. Jeśli nie da się go rozwiązać, to przestań o nim myśleć i się zamartwiać, szkoda nerwów.
Się zgadzam

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
obiecałam wizażance wczoraj na spotkaniu z Naamah że wstawię link ale za chiny nie pamiętam jej nicku z wizażu

Wizażanko z krótkimi włosami jeśli to czytasz, albo jeśli zobaczysz pomiędzy tymi wszystkimi wątkami to wstawiam link do tego kremu ROCa +jeszcze obrazek żeby być widoczną

Działanie: Długotrwale nawilża, rewitalizuje
i ujednolica skórę. Sprawia, że skóra odzyskuje zdrowy wygląd, staje się promienna i elastyczna.

Składniki aktywne: Zawiera silne czynniki nawilżające (gliceryna, Hydrovance – pochodna mocznika i mleczanu amonium) oraz witaminy (pochodna witaminy E - antyoksydant, witamina B5 i Bisabolol) oraz kompleks minerałów.

Dodatkowo krem zawiera filtry UVA/UVB chroniące skórę przed szkodliwym promieniowaniem. Formuła minimalizująca ryzyko alergii. Produkt niekomedogenny.

Preparat przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, stanowi doskonałą bazę pod makijaż.
Niusiu, dzięki Lecę na PW

PS. Chyba trafiłam z kolorem w EGM! Tylko się mi się zważył Podejrzewam albo emulsję Avene, albo za grubą warstwę podkładu
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2009-11-06 o 08:36
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:50   #2775
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

zień dobry
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:50   #2776
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no i generanlnie stanikowe sklepy UK bo u nas dramat! albo paskudne albo sie nie trzymaja czego tam trzeba i nie zgadzam sie ze musi byc bez fiszbin, musi byc za to dobrze dobrany zeby fiszbina nie wbijala sie w piers bo od takiego ucisku moze byc zapalenie- stad te zalecenia o "bez"
Masz rację. Gdybym zdąźyła się uświadomić, to pewnie inaczej by było, ale ja mam swoje takie fobie jakby i nie trafiłam na dobrego mięczaczka, stąd tak gadam. A i z elastyczną fiszbiną mi sie rozjeżdża, więc... lubię być zadrutowana, dobrze się w tym czuje,śpię i trochę lepszą mam postawę. i fakt, znów doceniam inne kraje - maja wszystko dla wszystkich i w przystępnych cenach, nie to co u nas. gdyby nie trochę kombinacji i własnej inwencji twórczej przyszłoby mi chodzić w worku pokutnym, bo nawet bylejakich bazarówek nie ma. I jak tu potem nie mieć deprechy, czy by chłop na cię spojrzał gdy bylejak się nosi


Cytat:
1. To chyba my dwie mamy te same- mnie też laurka zupełnie nie podchodzi.

2. Tak, w ok 5 miesięcy
To ja jestem trzecia, potulnie wracam do edn i egm. A co do zuzycia to tak, pod warunkiem,że korzystasz cały czas z jednego pudełka

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
w ogóle mam chyba depresję..za dużo na raz- operacja, wyjazd, problemy w Polsce tez miałam prywtne, teraz ta opuchlizna, jeszcze tęsknie strasznie za TŻem - nie mogę spać , dzisiaj ryczałam...najgorsze że nie mam się komu wypłakac , do kogo przytulić ..
Ej, no Selciuniu, przytulam Cie mocno dasz radę, bo jak nie ty to kto??????
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Selenka, nie daj się złym emocjom. Nerwy do konserwy i na eksport A już zupełnie serio, według mnie problemy dzielą się na dwa typy - rozwiązywalne i nierozwiązywalne. Jeśli możesz problem rozwiązać, to po prostu to zrób. Jeśli nie da się go rozwiązać, to przestań o nim myśleć i się zamartwiać, szkoda nerwów.
ament! a no i tylko nie do Polski!!!!

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
obiecałam wizażance wczoraj na spotkaniu z Naamah że wstawię link ale za chiny nie pamiętam jej nicku z wizażu
spotkały się. Nie zdążyłam się wprosić... Może jeszcze jakieś warszawskie się szykuje?

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Dlatego też często gadam sama do siebie
Grunt, to skromność
Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
ja tylko na siebie klnę
oo popatrzcie, ja nie tylko gadam do sie i klnę. nawet ze soba rozmawiam!! Umiecie podnieść na duchu!
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:53   #2777
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
zień dobry
no boski jest
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:54   #2778
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Piotrze, jesteś boski!!! Spróbuję moją Mi przekonać na młodszych facetów (choć może być ciężko) To się oświadczę, zostań moim zięciem. A ty Aljako nie wiem kim dla mnie... chciałam powiedzieć teściową mą ale mi nie pasujesz ani nazwą a już tym bardziej osobą
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:59   #2779
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

zienkuję
atoja teściówka - plotkówka - minerałówka
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 09:15   #2780
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
a propos Twojej bajki - ten zapach który ci sie spodobał czyli lacoste puor femme
http://perfumeria.pl/Lacoste+pour+Fe...43,1-0,i2.html
Eeee yyyy ale ja nigdy nic nie mówiłam o tym zapachu, nie znam go no chyba że chciałaś napisać, że to zapach który BY mi się spodobał obczaję


Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Powiem Wam tak-jak Intense wchodzi w gre to brac i nie zastanawiac sie
Po przeczytaniu tego zdania... kliknęłam






Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
w ogóle mam chyba depresję..za dużo na raz- operacja, wyjazd, problemy w Polsce tez miałam prywtne, teraz ta opuchlizna, jeszcze tęsknie strasznie za TŻem - nie mogę spać , dzisiaj ryczałam...najgorsze że nie mam się komu wypłakac , do kogo przytulić ..
Sel oszczędzaj i wracaj do PL! Już niedługo znowu przytulisz TŻta. A teraz otrzyj łzy, po prostu miałaś zbyt wiele wrażeń naraz. Z nami możesz każdy wieczór spędzić


Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
ani się obejrzysz i będziecie znowu szaleć w jacuzzi (dżizas jak to się piszę)
Jacuzzi i tak mi się nasunęło - jak wymiawiacie to słowo? Ja od zawsze mówię i słyszę "dżakuzi", a dowiedziałam się że poprawna wymowa brzmi: "jakucci" Coś jak przypadek z "piżamą" -> "pidżamą"


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Dlatego też często gadam sama do siebie
Grunt, to skromność



Aljaka ale ten Twój syn przystojny! Świetny chłopak Z przykrością stwierdzam, że avek nie oddaje jego uroku
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:17   #2781
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

Aljaka ale ten Twój syn przystojny! Świetny chłopak Z przykrością stwierdzam, że avek nie oddaje jego uroku
już
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:19   #2782
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
już
no czad

p.s. szafa mi się właśnie montuje
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:33   #2783
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
no czad

p.s. szafa mi się właśnie montuje

eeee super, zupełnie inne wnętrze!!! pochwal się co ma jaki kolor, lustra itp.

a ja chciałabym też jeszcze móc powiedzieć właśnie mi się sprząta


powiedzcie mi, bo się znacie: tilapia to dobra ryba? nie znam jej. Morska? słodkowodna?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:35   #2784
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
eeee super, zupełnie inne wnętrze!!! pochwal się co ma jaki kolor, lustra itp.

a ja chciałabym też jeszcze móc powiedzieć właśnie mi się sprząta


powiedzcie mi, bo się znacie: tilapia to dobra ryba? nie znam jej. Morska? słodkowodna?
jak mili panowie wyjdą zrobię jakieś zdjęcie komórką, czy coś, to same zobaczycie

p.s. jakby co, tilapii nie znam
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:38   #2785
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
eeee super, zupełnie inne wnętrze!!! pochwal się co ma jaki kolor, lustra itp.

a ja chciałabym też jeszcze móc powiedzieć właśnie mi się sprząta


powiedzcie mi, bo się znacie: tilapia to dobra ryba? nie znam jej. Morska? słodkowodna?
łoj nie wim, czekaj
Tilapia - rodzaj słodkowodnych ryb z rodziny pielęgnicowatych z rzędu okoniokształtnych. Ciało krępe, dość wysokie. Pomiędzy twardymi i miękkimi promieniami płetwy grzbietowej brak widocznej przerwy. Jednolite ubarwienie zmienia się w zależności od stanu emocjonalnego ryby, a także w okresie godowym
nie piszą jak smakuje....smrole jede
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:38   #2786
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
1. To chyba my dwie mamy te same- mnie też laurka zupełnie nie podchodzi.

2. Tak, w ok 5 miesięcy
[/IMG]
ja jeszcze spróbuje potestować... może

omg w 5 miesięcy !? chyba za bardzo sobie wziełam do serca to, że się nakłada małą ilość podkładu... Używam regularnie od jakis 2-3 miesięcy - ubytek może z 5 %


Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość

To ja jestem trzecia, potulnie wracam do edn i egm. A co do zuzycia to tak, pod warunkiem,że korzystasz cały czas z jednego pudełka
a jaka formuła z EGM Ci pasuje? Ja używam cały czas tego samego pudełka i nie chce się kónczyć... a obiecałam sobie, że się wezmę za nowe firmy jak zużyję połowę chociaż... kiedy to będzie? Za rok chyba...

edit: Atoja ja lubię sprzątać właśnie idę ogarnać swoje królestwo.. jak chcesz mogę z rozpędu wpaść do Ciebie

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2009-11-06 o 09:42
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:38   #2787
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

eee to jak mili to ja bym trochę marudziła coby za szybko nie wyszli może tak by w kuchni co poprawili, może do łazienki zajrzeli a nóż coś się znajdzie...
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:39   #2788
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

ale tu piszą
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:45   #2789
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
eee to jak mili to ja bym trochę marudziła coby za szybko nie wyszli może tak by w kuchni co poprawili, może do łazienki zajrzeli a nóż coś się znajdzie...
noo, nie AŻ tak bardzo mili heheh. no po prostu nie mogę uwierzyć, jak fajnie mieć taki nieprzewidziany wolny dzień. aż nawet sprzątać mi się chce (no ale w sumie nawet jakby mi się nie chciało, będę musiała, bo trochę kurzu się tworzy przy wierceniu ścian)


angel,
byłaś w Krakowie i nie powiedziałaś, że lubisz sprzątać?
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:46   #2790
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

dzien dobry

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
no nieźle...a zna ktoś odpowiedź na pytanie dlaczego waży sie podkład ???
kamilka ponizej Ci juz wszystko wyjasnila, ja dodam jedynie-banalne-za duzo podkladu na twarzy. Edm ma u mnie tendencje do warzenia sie jesli chcac zaoszczedzic na czasie naloze za duzo za jednym zamachem.. wystarczy dac naprawde minimalnie tego proszku, a potem dolozyc nastepna warstwe ewentualnie.. Nie wiem jak duzo podkladu nanosisz, ale sprobuj zmniejszyc jednorazowa porcje. I przede wszystkim krem, moim zdaniem.
aaa.. i jeszcze jedna rzecz-skora przesuszona, wolajaca blagalnie pic bedzie slabiej "trzymac" podklad.. uzywasz dobrego kremu nawilzajacego..? Bo tez u siebie zauwazylam roznice przed i po Sisley..

z kolei Blusche nie waza mi sie. tak poprostu albo waza jesli naloze za duzo(znowu pospiech) ale dopiero pod koniec dnia i w skrzydelkach nosa lub samym nosie..

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
- za dużo podkładu
- za ciężki/ bogaty w składzie podkład
- źle dobrany primer
- brak primera
- źle dobrany krem na dzień
- klimatyzacja / ogrzewanie
- tysiąc pięćset sto dziewięćset innych możliwych powodów
si si


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
w ogóle mam chyba depresję..za dużo na raz- operacja, wyjazd, problemy w Polsce tez miałam prywtne, teraz ta opuchlizna, jeszcze tęsknie strasznie za TŻem - nie mogę spać , dzisiaj ryczałam...najgorsze że nie mam się komu wypłakac , do kogo przytulić ..
biedna.. ja Cie online przytulam i zawsze wysluchamy jak bedzie gorszy dzien.. w chwilach zalamania pomysl o wszystkich pozytywach w Twoim zyciu i ze wszystko, predzej czy pozniej naprawde sie uklada.. Poprostu czasem trzeba przejsc przez ten trudniejszy okres..

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
zień dobry
oesu kocham go!

(widze fajny blysk w oku)


dziewczyny.... Blusche zapytalo czy moga wykorzystac moje zdjecia na ich stronie-co myslicie o tym? Zgodzic sie..? Prowadze namietna konwersacje emailowa z Monica-przesympatyczna kobieta i ile gratisow daja
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-11-06 o 09:48
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.