Tłuuusto - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-09, 14:33   #1
SilverySoul
Przyczajenie
 
Avatar SilverySoul
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Exclamation

Tłuuusto


Witam Wiem ,że było takich wątków pełno ,przeszukalam pełno różnych forów ,ale niestety NIC nie moge znaleźc dla siebie odpowiedniego .Mam nadzieje ,że poświęcicie chwilke i mi pomożecie. A więc mój problem polega na tym ,że mam straszny problem z cerą.. raz jest lepiej , zejdą mi ładnie pryszcze ,pozostaną jakies pojednycze, a za dwa dni znów wysypie mi czolo i policzki bo w tych miejscach mam zawsze najwiecej pryszczy. Poza tym mam problemy z wagrami i rozszezonymi porami. Chodzilam do roznych dermatologow i niestety nic. Mam tez straaaszny problem ze swieceniem sie... juz po pol godzinie sie swiece ,a uzywam porzadny krem z apteki do skory lojotokowe j, toniku , czasem podkladu - bell matujacy ,uzywalam tez z sorai ,ale bez powodzenia. Oprocz tego uzywam pudru z astrora stay matt i z manhatanu na zmiane. Naprawde tyle co ja wyprobowalam ronych cudow .... Prosze ,moze ktoras z was borykala sie z tym samym probleme i cudownie jakims produktem sie wyleczyla. Poradzcie mi jakis dobry podklad, baze, ew.puder do cery tradzikowej ,przetluszczajacej sie ,albo jakis cudowny kosmetyk : D ;** Z góry dziękuję.
__________________
http://foryourbeautystyle.blogsp ot.com/

Żyje się tylko raz!
SilverySoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 14:46   #2
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Tłuuusto

Cytat:
Napisane przez SilverySoul Pokaż wiadomość
Witam Wiem ,że było takich wątków pełno ,przeszukalam pełno różnych forów ,ale niestety NIC nie moge znaleźc dla siebie odpowiedniego .Mam nadzieje ,że poświęcicie chwilke i mi pomożecie. A więc mój problem polega na tym ,że mam straszny problem z cerą.. raz jest lepiej , zejdą mi ładnie pryszcze ,pozostaną jakies pojednycze, a za dwa dni znów wysypie mi czolo i policzki bo w tych miejscach mam zawsze najwiecej pryszczy. Poza tym mam problemy z wagrami i rozszezonymi porami. Chodzilam do roznych dermatologow i niestety nic. Mam tez straaaszny problem ze swieceniem sie... juz po pol godzinie sie swiece ,a uzywam porzadny krem z apteki do skory lojotokowe j, toniku , czasem podkladu - bell matujacy ,uzywalam tez z sorai ,ale bez powodzenia. Oprocz tego uzywam pudru z astrora stay matt i z manhatanu na zmiane. Naprawde tyle co ja wyprobowalam ronych cudow .... Prosze ,moze ktoras z was borykala sie z tym samym probleme i cudownie jakims produktem sie wyleczyla. Poradzcie mi jakis dobry podklad, baze, ew.puder do cery tradzikowej ,przetluszczajacej sie ,albo jakis cudowny kosmetyk : D ;** Z góry dziękuję.
Witaj,
Niestety nie ma żadnych kosmetyków które w cudowny sposób Cię wyleczą z trądziku, bo to warunki wewnętrzne organizmu decydują o tym jak nasza skóra wygląda na zewnątrz.
Przede wszystkim odpowiednia pielęgnacja (peelingi, kremy, toniki) wszystko przeznaczone do cery tłustej/łojotokowej/trądzikowej itd.
To podstawa!
Co do kosmetyków.. fakt, że na bardzo krótko można zmatowić skórę, dlatego lepiej zainwestuj w dobre kremy matujące niż w pudry, które i tak trzeba nakładać min. co 1-2godz, żeby się nie świecić.
Po drugie- dieta, dieta i jeszcze raz dieta
Jeśli jesz czekoladę i inne słodycze to ogranicz bo przy cerze trądzikowej są jak pożywka.
Niestety, większość osób z trądzikiem ma zarobaczony organizm i to jest też główną przyczyną wysypu. Znowu dieta
W jakim jesteś wieku? Duży wpływ na stan skóry ma gospodarka hormonalna. Ciężko jest dać odpowiedź DLACZEGO, bo powodów jest o wiele więcej niż te które napisałam.
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 14:57   #3
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Tłuuusto

A próbowałaś może np mydła siarkowego, albo jest z tej serii krem do twarzy, zdaje się, że matujący właśnie, czytałam że nie jest zły. Nawet chciałam kupić, bo też zdarza mi się błyszczeć, ale ostatecznie nie zdecydowałam się, bo mam cerę mieszaną - lekko tłusta i potwornie przesuszona.

Ja używam/używałam podkładu pharmaceris - można się po nim troszkę błyszczeć, ale jak się na to nałoży odrobinę pudru (nawet ten z rossmanna synergen) to jest dobrze. Mi taki makijaż utrzymał się całe wesele bez poprawiania.
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 15:27   #4
SilverySoul
Przyczajenie
 
Avatar SilverySoul
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Tłuuusto

Mam 18-naście lat

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Synkopa Pokaż wiadomość
A próbowałaś może np mydła siarkowego, albo jest z tej serii krem do twarzy, zdaje się, że matujący właśnie, czytałam że nie jest zły. Nawet chciałam kupić, bo też zdarza mi się błyszczeć, ale ostatecznie nie zdecydowałam się, bo mam cerę mieszaną - lekko tłusta i potwornie przesuszona.

Ja używam/używałam podkładu pharmaceris - można się po nim troszkę błyszczeć, ale jak się na to nałoży odrobinę pudru (nawet ten z rossmanna synergen) to jest dobrze. Mi taki makijaż utrzymał się całe wesele bez poprawiania.
Tak się składa ,że moja mama kupiła mi wczoraj z tego nizowego własnie to mydło i chce je dziś przetestować : ) Koleżanka używałą tego podkładu i mowila ze jest dobry ,ale przy mojej cerze na pewno sobie nie poradzi.
__________________
http://foryourbeautystyle.blogsp ot.com/

Żyje się tylko raz!
SilverySoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 15:51   #5
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Tłuuusto

Cytat:
Napisane przez SilverySoul Pokaż wiadomość
Tak się składa ,że moja mama kupiła mi wczoraj z tego nizowego własnie to mydło i chce je dziś przetestować : ) Koleżanka używałą tego podkładu i mowila ze jest dobry ,ale przy mojej cerze na pewno sobie nie poradzi.

Ja bym mimo wszystko spróbowała, bo koleżanka nie może mieć 100% pewności, że u Ciebie nie zadziała. Każdy kosmetyk może działać różnie u każdego, bo każdy ma inną skórę, inne skłonności itd.
Ja myślę, że takie połączenie - krem z tej serii (albo inny matujący/do cery tłustej), potem ten podkład i ewentualnie wykończenie jakimś kompaktem - jest warte wypróbowania.
Moim zdaniem powinno podołać.

Oczywiście jakikolwiek podkład stosować jak najrzadziej. Jeśli nie musisz to nie nakładaj - np jak wiesz że spędzisz dzień w domu albo co.

---------
Dodam, że tego podkładu używam do dziś (przerwałam tylko na jakiś czas, kiedy używałam rimmela tego o żelowej konsystencji, ale on krył za słabo, gdy miałam wysyp i wróciłam do pharmaceris).
Nakładam codziennie i teraz nawet nie wykańczam kompaktem - ewentualnie kości policzkowe. A nos - czyli dziadostwo, które ma tendencje do błyszczenia przy każdej okazji - po całym dniu na uczelni rzadko zdarza mu się błyszczeć.

Edytowane przez Synkopa
Czas edycji: 2012-06-09 o 15:56
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 17:49   #6
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Tłuuusto

Cytat:
Napisane przez Gringoo Pokaż wiadomość
Witaj,
Niestety nie ma żadnych kosmetyków które w cudowny sposób Cię wyleczą z trądziku, bo to warunki wewnętrzne organizmu decydują o tym jak nasza skóra wygląda na zewnątrz.
Przede wszystkim odpowiednia pielęgnacja (peelingi, kremy, toniki) wszystko przeznaczone do cery tłustej/łojotokowej/trądzikowej itd.
To podstawa!
Co do kosmetyków.. fakt, że na bardzo krótko można zmatowić skórę, dlatego lepiej zainwestuj w dobre kremy matujące niż w pudry, które i tak trzeba nakładać min. co 1-2godz, żeby się nie świecić.
Po drugie- dieta, dieta i jeszcze raz dieta
Jeśli jesz czekoladę i inne słodycze to ogranicz bo przy cerze trądzikowej są jak pożywka.
Niestety, większość osób z trądzikiem ma zarobaczony organizm i to jest też główną przyczyną wysypu. Znowu dieta
W jakim jesteś wieku? Duży wpływ na stan skóry ma gospodarka hormonalna. Ciężko jest dać odpowiedź DLACZEGO, bo powodów jest o wiele więcej niż te które napisałam.


Kremy matujace nie na wszystkich dzialaja <- podkresl, bo z tego co wiem u 80% osob sie nie sprawdzaja a sa drogie i wysuszaja.




Ja moge Ci polecic na lato kremy tonujace ( ziaja ma swietne).
Dobrym podkladem jest MaxFactor Smooth Effect <- nie zapycha i dostosowuje sie do koloru cery dzieki czemu nie powoduje efektu maski.
Baza-Loreal anti shine mattifying primer( z serii Studio Secrets).
Puder- Najlepiej matuje Synergen z rossmana...<- trzyma sie tez dlugo..


Co do pielegnacji. NAWILZAJ cere.. Ja mam taki sam problem jak i Ty. Zamiast uzywac zeli & peelingow do cery tradzikowej kup sobie cos nawilzajacego. Ja posiadam Under 20 Wow!Energy i moja cera poprawila sie o 100%. Jest rozswietlona, promienna i mnie nie wysypuje. Krem uzywam Nivea Soft <- ma parafine i kilka dziwnych rzeczy ale jest dobry...
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 07:57   #7
SilverySoul
Przyczajenie
 
Avatar SilverySoul
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Tłuuusto

Dzięki. Spróbuje tej bazy i peelingu : ))!
__________________
http://foryourbeautystyle.blogsp ot.com/

Żyje się tylko raz!
SilverySoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 13:20   #8
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: Tłuuusto

Przeczytaj BARDZO DOKŁADNIE co napisała wcześniej Gringoo.
Dieta, dieta i jeszcze raz dieta! Problemy ze skórą wynikają z tego, co dzieje się w środku, pod skórą.
A od siebie polecam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-pfirsich.html
Bardzo dobrze nawilża, nie zatyka a co najważniejsze matuje skutecznie.
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.