Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-01, 20:01   #181
activ61
Raczkowanie
 
Avatar activ61
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 244
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

jaja mam 159 i dalabym wszystko zeby byc troche wyższą szczegolnie dlatego bo mam duze stopy i krotkie nogi, jak ktos jest wyzszy to chociaz ma wieksza pupe to i tak wygląda jakos, a taka mała dziewuszka to naprawdę musi byc szczupła zeby ladnie wyglądać... ja nie jestem, mam strasznie "cięzki" dół i wyglądam beznadziejnie, ale pracuje nad sobą..
__________________
Mężczyzna nie musi być piękny,
Wystarczy, że wdzięczny ma gest,
Gdy głos ma milusi, być piękny nie musi,
Chociaż wcale nie szkodzi, gdy jest
activ61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 20:11   #182
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
zabawnych masz kumpli...
a co cie tak w nich rozbawiło
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 20:19   #183
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
a co cie tak w nich rozbawiło
mnie tez to bawi, takie dziecinne niedojrzale podejscie ale moze to ja stara jestem ..wyzszej sie boja ja to nie wiem co w takich chwilach mowic bo mam 180 cm i nie chcialabym byc nizsza..bez sensu jest dyskusja na temat: co kto woli...gusta sa rozne, jedni wola wysokie inni nickie grubsze chudsze rude blond czarne...
Zawsze latwiej skrocic spodnie niz przedluzyc, to jest plus dla nizszych..a dlugie nogi to plus na korzysc wysokich
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 22:45   #184
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Czy małe czy duże i tak jesteśmy piękne dziewczynki, a każda potwora znajdzie swego amatora ;-)
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 23:38   #185
me myself & I
Raczkowanie
 
Avatar me myself & I
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 195
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Niższe kobiety chyba dają im poczucie wyższości i dominacji
me myself & I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 00:50   #186
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Jestem niska, 155cm i jest to mój największy kompleks. Mając nawet głupie 10cm więcej podobałabym się sobie o wiele bardziej, a wzrost 170 jest moim ideałem, niestety nie urosnę nawet do 160... zauważyłam, że większość znanych mi chłopaków lubi dziewczyny tylko nieznacznie niższe od siebie, te wysokie mają największe powodzenie. Po prostu wysoka dziewczyna rzuca się w oczy, nie ginie w tłumie, małą łatwo "zdeptać" (czasem tak się czuję). Może też chodzi o proporcje, długie nogi, kobiecość... niskie są często bardziej dziewczęce niż kobiece, ja osobiście spotkałam się też wiele razy z brakiem respektu, patrzeniem z góry dosłownie i w przenośni. Często byłam wpędzana w kompleksy przez wysokich ludzi. Obwiniam się o to, że nieprawidłowo się odżywiałam, większość mojej rodziny jest wysoka (mama 170, ciotka 175, bracia 190 i 185), mam też dość duże dłonie i stopy, więc chyba jestem zaprogramowana na wysoki, a przynajmniej średni wzrost. Zazdroszczę wysokim...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 07:29   #187
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
a co cie tak w nich rozbawiło
to, ze boja sie wyzszej.
straszne tchorze

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
zauważyłam, że większość znanych mi chłopaków lubi dziewczyny tylko nieznacznie niższe od siebie, te wysokie mają największe powodzenie.
na szczescie wsrod moich znajomych nie zauwazylam takiej prawidlowosci.
z reszta jak dziewczyna jest fajna, mila, ma przyjemna twarz itp to tak na prawde wzrost schodzi na baaaardzo daleki plan.
ja tam z moimi 159cm nigdy nie oczduwalam jakiegos mniejszego powodzenia niz wyzsze kolezanki, chyba nawet wrecz przeciwnie... ale jak juz pisalam powodzenie nie zalezy wylacznie od wzrostu
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 08:39   #188
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

ja mam 180 a wszystkie moje kolezanki sa nizsze, albo duzo nizsze i jest jedna prawidlowosc, ona maja wziecie u malolatow a ja u panow po 30..ale to ogolnie caly wyraz artystyczny ma wplyw a nie wzrost
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 09:29   #189
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Male jest piekne....a to, co kochamy najpiekniejsze....
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 14:20   #190
madzia686
Raczkowanie
 
Avatar madzia686
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 438
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

A dlaczego mieliby nie lubieć niskich kobiet?? to jakies stworki czy co? normalne kobiety
Ja jestem ciut wyższa od swojego chłopaka i szczerze mówiąc wolałabym być niższa i jestem zazdrosna o jego koleżanki które są niższe, czy czasem nie wolałby ich bo ja szczupła i wysoka, ale co tam przynajmniej mam zgrabne nogi
madzia686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 15:32   #191
Martiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Ojojojoj... dość gorąco tu. Mam 177cmi dobrze mi z tym. teraz juz tak. Kiedyś było gorzej bo czułam się taka... duuża. Szczególnie,że nie byłam zbyt szczupła. Ale teraz... Jestem szczuplejsza więć czuję sie mniejsza. A poza tym mam chłopaka(183cm), który mimo że jest chudszy ode mnie nazywa mnie "malutkim kotkiem" i jest fajnie. A jeśli chodzi o facetów ogólnie to, owszem są tacy, na których wysokie kobiety mocno działają;D.
Martiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 22:33   #192
honey1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 29
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

A jaa mam 163 cm wzrostu i 21 latek i tak mysle ze to tak akurat nie wiem czy to jeszcze niski czy sredni wzrost??? ale dla mnie jest ok nie chciałabym ani centymetra wiecej, a podobają mi sie faceci od 180 w góre i zawsze miałam facetów z 185 wzrostu czy cos kolo tego zresztą nie ma co sie licytowac po prostu o gustach sie nie dyskutuje każdy ma swoj jakis "ideał" i uwazam, że i niskie i wysokie dziewczynki pięknie wyglądają jesli sa zadbane, fajnie ubrane i przede wszystkim inteligentne
honey1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 23:56   #193
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Tak. Faceci wolą niskie kobiety. Wolą też blondynki, koniecznie niebieskookie i musowo z pieprzykiem o średnicy 2mm na prawej piersi.

Kwestia gustu. Może faktycznie w naszym kręgu kulturowym przyjęło się, że kobieta jest niższa od swojego partnera, ale to nie oznacza, że jest niska (jeżeli partner ma np. 190cm, a jego kobieta 182cm).

Ja jestem kurdupel i powodzenia nigdy nie miałam W dodatku wyglądam dość młodo, więc obiektywnie nie jestem dobrym "targetem", bo bardziej przypominam dziewczynkę, niż kobietę. No jeden się zboczeniec znalazł (mój ukochany ), któremu wpadłam w oko.
Pozwoliłam sobie pomarudzić, bo jakoś mi się humor skwasił na wieczór.

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Cytat:
Napisane przez honey1989 Pokaż wiadomość
A jaa mam 163 cm wzrostu i 21 latek i tak mysle ze to tak akurat nie wiem czy to jeszcze niski czy sredni wzrost???
Chyba średni.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 17:54   #194
Magdaa117
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Chodzież
Wiadomości: 35
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

-

Edytowane przez Magdaa117
Czas edycji: 2010-03-15 o 21:39
Magdaa117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 18:02   #195
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez Magdaa117 Pokaż wiadomość
To zależy od faceta..
Ja mam 173/4cm wzrostu, a Mój partner coś koło 182-184cm..
I z tego co pamiętam to mówił,że dobrze,że jestem wysoka-bo przynajmniej nie musi się schylać
Coś w tym jest..

No,ale za to chyba każdy facet lubi długiee nogi
Niska kobieta jednak też może mieć proporcjonalnie do reszty ciała długie nogi, tak, jak wysoka może mieć krótkie
Ja już w sumie trochę mniej przejmuję się swoim wzrostem. Komu się będę podobać, temu będę, a komu nie, temu nie. Logiczne
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 18:03   #196
kasienkaw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Norwegia, Sędziszów
Wiadomości: 1 100
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Mój TŻ tez nie przepada za niskimi - cieszy sie ze ja mam 178cm no i dlugie nogi

Ja tez jestem zadowolona - tego wzrostu nie oddalabym za nic w swiecie nie chcialabym miec 150cm-160cm

A faceci raczej lubia wysokie kobiety - nie raz to slyszalam z ust znajomych, tv itp...
__________________

kasienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 18:32   #197
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez magmaran Pokaż wiadomość
Niedawno był taki temat na interii, że "mężczyźni wolą niskie kobiety". Ciekawa jestem jak z tym faktycznie jest. Dobrze byłoby gdyby mężczyźni też się wypowiedzile na ten temat. Ale z sondy tam umieszczonej wynikło ,że jednak najwięcej lubi tzw "średniego wzrostu", tylko co to znaczy ten średni wzrost u kobiety? Ja mam równiutkie 170 cm i zastanawiam się czy to wysoki wzrost, czy średni? A Wy wizażanki ile mierzycie centymetrów?
Ja mam 172 cm
Pierwsze słyszę że faceci wolą niskie, to chyba jakaś bzdura. Chyba że niscy faceci wolą niskie...
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 18:40   #198
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Geez...zarówno mężczyźni i kobiety mają różne gusta i gadanie o tym, co "wolą" jest równie bzdurne, jak licytowanie się, kto ma większe powodzenie - blondynki czy brunetki (o rudych, szatynkach i farbowanych przy takich "dysputach" się zapomina).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 19:01   #199
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

A ja z kolei spotkałam się z teorią, jakoby niscy faceci lubili wysokie dziewczyny, a bardzo wysocy faceci lubili niziutkie. I faktycznie, ja mam 175cm i jestem od TŻ odrobinę wyższa, natomiast mój kuzyn ma 2 metry i ożenił się z dziewczyną, która ma dokładnie 155cm wzrostu

Heh, a tak naprawde to uważam, że każdy ma inne gusta. Ja tam zawsze sie zarzekałam, że nie będę z facetem niższym, bo to głupio wygląda, a teraz za takiego za mąż wychodzę, i, co najlepsze, uwielbiam nosić do niego bardzo wysokie obcasy, jak mi sie tak w szyje wtula to jest to przekochane
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 19:10   #200
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
A ja z kolei spotkałam się z teorią, jakoby niscy faceci lubili wysokie dziewczyny, a bardzo wysocy faceci lubili niziutkie. I faktycznie, ja mam 175cm i jestem od TŻ odrobinę wyższa, natomiast mój kuzyn ma 2 metry i ożenił się z dziewczyną, która ma dokładnie 155cm wzrostu
Mój ma coś około 185cm (nie wiem, czy to średni, czy wysoki wzrost jak na 21-latka ), a ja jestem od niego niższa o prawie 30cm i mam 158cm (158/185 - tak śmiesznie na odwrót ) i starsza o 2 lata, a wyglądamy tak, jakbym to ja była od niego młodsza o kilka lat.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 19:29   #201
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

A jakie to ma znaczenie, czy kobieta ma 150, 160, 170 czy 180 cm wzrostu... ?? Miłosc nie wybiera.
Faceci napewno czują się pewniej gdy są wyżsi od swoich kobiet a z reguły kobiety są niższe i drobniejsze, wiadomo jest wiele kobiet powyżej 170 i to już według mnie wysokie kobiety. Ja znam wiele wysokich kobiet, które są bardzo atrakcyjne, mają wspaniałe figury i naprawdę w wysokich kobietach jest coś urzekającego. Może dlatego, że nie wyglądają (nawet z daleka) jak małe dziewczynki.

Ja osobiście mam 167 cm i nie narzekam. Nie jest to jakiś tam mały wzrost ani też duży, raczej średni a mój TŻ mówi, że jestem malutka (On ma 180cm) a wczesniejsza Jego Kobieta była b. wysoka.


Wzrost nie jest przecież brany pod uwage jako jednostka. Liczy się całokształt - wygląd, figura, głos, ruchy, chód, charakter itp...
__________________
"Nie ufaj nikomu, to nikt Cię nie oszuka"

Rozjaśnię w końcu te czarne kłaki!
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 19:36   #202
maja_28_maja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Swoszo.near Cracow
Wiadomości: 78
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

mój facet za mną szaleje a jestem dość wysoka... mam 167 cm
__________________
Żegnaj Londynie, witaj z powrotem brudna Polsko...
jeszcze dwa miesiące... :/ :/
maja_28_maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 19:52   #203
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez maja_28_maja Pokaż wiadomość
mój facet za mną szaleje a jestem dość wysoka... mam 167 cm
167cm to wysoka? Chyba z Korei Pln
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 20:09   #204
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez maja_28_maja Pokaż wiadomość
mój facet za mną szaleje a jestem dość wysoka... mam 167 cm
Ja mam 164 i ni cholery nie jestem wysoka, moja przyjaciółka ma 167 właśnie i prawdę mówiąc jak idziemy obok siebie to nie bardzo widać tę różnicę, wybacz ale 167 to nie jest wysoka
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 20:15   #205
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Ja mam 164 i ni cholery nie jestem wysoka, moja przyjaciółka ma 167 właśnie i prawdę mówiąc jak idziemy obok siebie to nie bardzo widać tę różnicę, wybacz ale 167 to nie jest wysoka
wszystko zależy jeszcze od figury i kilogramów

166 i muszę się wytrzegać wszelkich wysmuklających fasonów
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 20:21   #206
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Ja mam 164 i ni cholery nie jestem wysoka, moja przyjaciółka ma 167 właśnie i prawdę mówiąc jak idziemy obok siebie to nie bardzo widać tę różnicę, wybacz ale 167 to nie jest wysoka
Mam kilka znajomych ok. 160-167 i mają się za NISKIE.

Ja mam 174, czyli 7cm więcej od rzeczonych "wysokich" i praktycznie wszyscy kwalifikują mnie do WYSOKICH kobiet. Nawet przyjaciółka mająca 182cm mówi, że ja wysoka

Gdzie jest granica i gdzie są kobiety średniego wzrostu pojąć czasami nie mogę... to te kilka cm między 167 a 174?

Bo dla mnie niska to taka poniżej 160 raczej później srednie do 175 powiedzmy i dopiero wtedy wysokiem
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 20:23   #207
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mam kilka znajomych ok. 160-167 i mają się za NISKIE.

Ja mam 174, czyli 7cm więcej od rzeczonych "wysokich" i praktycznie wszyscy kwalifikują mnie do WYSOKICH kobiet. Nawet przyjaciółka mająca 182cm mówi, że ja wysoka

Gdzie jest granica i gdzie są kobiety średniego wzrostu pojąć czasami nie mogę... to te kilka cm między 167 a 174?

Bo dla mnie niska to taka poniżej 160 raczej później srednie do 175 powiedzmy i dopiero wtedy wysokiem
Ja tam się kieruję "urzędowym" opisem poniżej 160 to jest niska, 160-175 średnia, i powyżej 175 wysoka. Ale to tak w centymetrach, a wzrokowo to po prostu uważam za wysokie kobiety, które są ode mnie wyraźnie wyższe
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 20:24   #208
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Bo dla mnie niska to taka poniżej 160 raczej później srednie do 175 powiedzmy i dopiero wtedy wysokiem
To też zależy od standardów. Dla Pigmejów byłabym pewnie olbrzymem...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 20:31   #209
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;17585032]wszystko zależy jeszcze od figury i kilogramów

166 i muszę się wytrzegać wszelkich wysmuklających fasonów[/QUOTE]
hmm mam 167 cm i jestem dosc szczupla a w zyciu by mi nie przyszlo zeby unikac czegokolwiek wysmuklajacego. zawsze uważałam się za niską i jakoś nie widziałam nigdy kobiety poniżej 170 cm która by wyglądała na wysoka
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 20:31   #210
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;17585032]wszystko zależy jeszcze od figury i kilogramów

166 i muszę się wytrzegać wszelkich wysmuklających fasonów[/QUOTE]

No od figury i kilogramów to zależy czy się wygląda szczupło itp., ale mimo mojej szczupłości nie wydaję się wysoka (no czasem mi ktoś powie, że jestem, ale to są zazwyczaj kobiety niższe ode mnie, które w dodatku ciągle widują mnie tylko na co najmniej 8cm obcasach )
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-23 18:16:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.